RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ III
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-25
Miejsce : Smerek/Kalnica
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 122
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 122
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KAMIŃSKI Artur 2109Gmina SADKOWICEJAJKOWICEM301M 100:00:0001:44:27.0001:44:27.80 4:5812,1
2POLAŃSKI Tomasz 2091B4SPORTBYDGOSZCZM401M 200:00:0101:46:02.8501:46:04.05+00:01:355:0311,9
3BAKALARZ Emil 2068WROCŁAWM201M 300:00:0001:50:02.5501:50:03.45+00:05:355:1411,4
4PRĘDKI Mirosław 2131PRZYSIEKIM302M 400:00:0101:53:08.7001:53:09.85+00:08:415:2311,1
5KUJAWSKI Bartek 2059Grupetto GorliceGORLICEM202M 500:00:0101:54:53.7001:54:55.40+00:10:265:2811,0
6KNOPEK Robert 2144GLIWICEM303M 600:00:0101:54:59.4001:55:00.60+00:10:325:2811,0
7SUROWIEC Grzegorz 2120Besta sp. z o.o.RZESZÓWM304M 700:00:0401:56:46.2501:56:50.45+00:12:195:3310,8
8GAPSKI Mateusz 2125GDAŃSKM203M 800:00:0101:59:17.2501:59:18.25+00:14:505:4010,6
9MORAWSKI Filip 2027Filip MorawskiPOZNAŃM402M 900:00:0102:00:53.8502:00:55.80+00:16:265:4510,4
10WAŁCZYK Krzysztof 2083ŁOWCEM305M 1000:00:0302:01:16.8002:01:20.75+00:16:495:4610,4
11WAHL Daniel 2071T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM306M 1100:00:0102:02:08.8502:02:10.50+00:17:415:4910,3
12MISIEK Marek 2014Pocztowa Grupa Biegowa Sportowa PaczkaGŁUCHOŁAZYM501M 1200:00:0202:04:26.1002:04:28.10+00:19:595:5510,1
13FIJAŁKOWSKI Radosław 2142Crossfit GCWWARSZAWAM307M 1300:00:0102:06:25.0002:06:26.75+00:21:586:0110,0
14BRYLONEK Grzegorz 2080Radio WrocławWROCŁAWM403M 1400:00:0202:07:41.5002:07:44.35+00:23:146:049,9
15WARSKI Patryk 2060KATOWICEM308M 1500:00:0102:07:50.2002:07:51.80+00:23:236:059,9
16DUCKI Piotr 2170OTK RzeźnikPOLKOWICEM309M 1600:00:0102:09:40.3502:09:42.30+00:25:136:109,7
17SKALSKI Radosław 2074KB AKTYWNI KONINKONINM404M 1700:00:0302:10:02.2002:10:05.65+00:25:356:119,7
18MAZIARZ Damian 2047Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3010M 1800:00:0402:10:57.0502:11:01.25+00:26:306:149,6
19SZUBART Krzysztof 2157RACIBÓRZM405M 1900:00:0702:11:39.5502:11:47.50+00:27:126:169,6
20ROWIŃSKI Michał 2043Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM3011M 2000:00:0402:11:48.0502:11:52.20+00:27:216:169,6
21PAWLIŃSKI Adam 2132Pro-Run WrocławWROCŁAWM3012M 2100:00:0502:12:07.7502:12:13.05+00:27:406:179,5
22SALIK Stanislaw 2151KRAKOWM406M 2200:00:0402:13:06.8002:13:11.30+00:28:396:209,5
23LUBAŃSKI Robert 2156BUKOWICEM502M 2300:00:0302:13:25.7502:13:28.90+00:28:586:219,4
24KWIECIEŃ Sebastian 2048ZapierdalaczeWROCLAWM3013M 2400:00:0702:13:56.4502:14:04.00+00:29:296:229,4
25GOLBA Łukasz 2063Zabiegani MielecMIELECM3014M 2500:00:0402:15:16.3502:15:21.05+00:30:496:269,3
26BAR Tomasz 2064LUBLINM3015M 2600:00:0102:15:27.4502:15:29.40+00:31:006:279,3
27MOĆKO Jacek 2012ZAGNAŃSKM204M 2700:00:0502:15:41.3502:15:46.95+00:31:146:279,3
28ZIELIŃSKI Marek 2129PRZECZNOM205M 2800:00:0702:18:22.0002:18:29.00+00:33:556:359,1
29CZELNY Tomasz 2031Smashing PąpkinsGLIWICEM3016M 2900:00:0502:18:39.5502:18:44.90+00:34:126:369,1
30PIETRASZEWSKI Witold 2126NETBOX BIEGAGOSTYŃM3017M 3000:00:1102:19:13.1002:19:24.50+00:34:466:379,1
31FLAK Łukasz 2049ZapierdalaczeROGOŹNIKM3018M 3100:00:0602:19:53.2002:19:59.45+00:35:266:399,0
32KOBYLAŃSKI Piotr 2158RACIBÓRZM3019M 3200:00:0802:20:22.8502:20:31.00+00:35:556:419,0
33PITAS Andrzej 2037ZapierdalaczeROGOŹNIKM407M 3300:00:1202:20:27.8502:20:40.20+00:36:006:419,0
34JUSZCZAK Zbigniew 2092niezrzeszonyOPATÓWEKM503M 3400:00:0602:20:35.4002:20:42.30+00:36:086:419,0
35CISKI Piotr 2128WARSZAWAM408M 3500:00:0502:20:44.9502:20:50.00+00:36:176:429,0
36ĆWIKLINSKI Maciej 2065POZNAŃM409M 3600:00:0402:21:37.8502:21:42.65+00:37:106:448,9
37KARPIŃSKI Robert 2096Spartanie DzieciomMARKIM4010M 3700:00:1002:21:52.6002:22:03.25+00:37:256:458,9
38ZAWAL Przemysław 2020Rembertów TeamWARSZAWAM3020M 3800:00:0602:22:40.3502:22:46.95+00:38:136:478,8
39ADAMCZYK Janusz 2073GRÓDEK NAD DUNAJCEMM4011M 3900:00:0502:23:33.2002:23:38.20+00:39:066:508,8
40CHABKO Jacek 20662. WOG WrocławWYSOKAM4012M 4000:00:1102:27:48.6502:28:00.50+00:43:217:028,5
41CHWAŁA Artur 2165WARSZAWAM3021M 4100:00:0802:28:18.2502:28:26.60+00:43:517:038,5
42BRYŁA Krzysztof 2079Drużyna Szpiku biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM4013M 4200:00:0202:28:44.7502:28:47.30+00:44:177:058,5
43SIKORA Paweł 2149KraboludzieWARSZAWAM3022M 4300:00:0902:30:34.2502:30:43.40+00:46:077:108,4
44DARŁAK Lucasz 2134Smashing pąpkinsRZESZÓWM206M 4400:00:0602:30:58.9002:31:05.20+00:46:317:118,3
45ZYGADLEWICZ Grzegorz 2112WARSZAWAM3023M 4500:00:0302:32:35.0502:32:38.90+00:48:087:158,3
46STAWIARSKI Artur 2152WARSZAWAM4014M 4600:00:0902:33:40.0502:33:49.65+00:49:137:198,2
47BRAUN Krzysztof 2115SMARTOYS.PLWARSZAWAM4015M 4700:00:1002:35:39.8002:35:50.35+00:51:127:248,1
48ŻULEWSKI Radosław 2101ŁÓDŹM207M 4800:00:1402:35:49.1502:36:03.20+00:51:227:258,1
49FRĄCKIEWICZ Karol 2105ZĄBKIM4016M 4900:00:0602:35:53.2002:36:00.00+00:51:267:258,1
50SALAK Piotr 2122WARSZAWAM4017M 5000:00:0202:35:57.0002:35:59.85+00:51:307:258,1
51PIETRZYKOWSKI Artur 2024RADOMM4018M 5100:00:0802:38:38.9502:38:47.20+00:54:117:337,9
52STODULSKI Tomasz 2015PRUSZKÓWM3024M 5200:00:0702:38:39.7502:38:47.50+00:54:127:337,9
53MARCINEK Łukasz 2016Nie teraz, potemSIEMIANOWICE SL.M3025M 5300:00:1002:43:37.6502:43:48.50+00:59:107:477,7
54KREBS Marcin 2107RUN&SMILE PABIANICEPABIANICEM3026M 5400:00:1102:43:40.1002:43:51.35+00:59:137:477,7
55POGORZELSKI Jacek 2032WARSZAWAM4019M 5500:00:0802:45:20.4002:45:28.90+01:00:537:527,6
56OTAWSKI Maciej 2050Arcadis Running TeamKIELCEM3027M 5600:00:1002:46:05.3002:46:16.00+01:01:387:547,6
57MRUGAŁA Wojciech 2133KiloWaty RunnersWARSZAWAM208M 5700:00:0402:46:08.2002:46:12.70+01:01:417:547,6
58KRUPCZYŃSKI Mariusz 2084KRUPOLS TEAMRASZYNM504M 5800:00:1002:46:29.4002:46:40.20+01:02:027:557,6
59CEGLARZ Jacek 2153KIELNAROWAM3028M 5900:00:2002:47:29.4002:47:49.80+01:03:027:587,5
60SIWIŃSKI Jerzy 202312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM505M 6000:00:0602:49:22.7002:49:28.80+01:04:558:037,4
61BIJOŚ Mirosław 2070GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3029M 6100:00:0702:51:24.3502:51:32.10+01:06:578:097,4
62GAŁUSZEK Michał 2045EPO Racing Adventure TeamPOZNAŃM209M 6200:00:0902:51:49.2502:51:59.00+01:07:228:107,3
63SOŁTYS Krzysztof 2017GDAŃSKM4020M 6300:00:1002:52:05.9502:52:16.25+01:07:388:117,3
64KRUZEL Rafal 2018Biegowe MisieLEGNICAM4021M 6400:00:0902:53:25.7502:53:35.35+01:08:588:157,3
65HORBACZEWSKI Marek 2155CHEŁMM506M 6500:00:0902:57:14.0002:57:23.15+01:12:478:267,1
66KRUPCZYŃSKI Szymon 2086Krupols TeamRASZYNM2010M 6600:00:0602:58:12.4002:58:18.95+01:13:458:297,1
67MAŃKOWSKI Krzysztof 203312tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3030M 6700:00:0502:59:00.0502:59:05.95+01:14:338:317,0
68KMIEĆ Robert 2011TORUŃM4022M 6800:00:0802:59:28.1502:59:36.40+01:15:018:327,0
69ZIELONKA Adam 2121Amicus ARGDYNIAM507M 6900:00:0603:06:02.3503:06:08.85+01:21:358:516,8
70POKRYWKA Stefan 2169Na BucieCISNAM508M 7000:00:1503:06:59.7503:07:14.85+01:22:328:546,7
71KORNIŁOW Piotr 2167WARSZAWAM4023M 7100:00:1103:07:13.5003:07:24.90+01:22:468:546,7
72KOCIOŁEK Andrzej 2055Kancelaria Biegowa StaszewscyOSOWIEC- TRZĘSINAM4024M 7200:00:0503:07:55.5003:08:01.10+01:23:288:566,7
73ŁĄTKOWSKI Maciej 2119KB Maniac UltraPOZNAŃM4025M 7300:00:1203:09:30.3503:09:42.65+01:25:039:016,6
74PROCHWICZ Tomasz 2099RADOMSKOM2011M 7400:00:1403:12:10.1503:12:24.60+01:27:439:096,6
75SZEWCZUK Sylwester 2127CIESZYNM3031M 7500:00:1303:16:51.3503:17:04.90+01:32:249:226,4
76GOWIN Wiktor 2147Bozony HiggsaPĘCICE MAŁEM2012M 7600:00:1803:17:32.0003:17:50.55+01:33:059:246,4
77ŁUKASIEWICZ Marcin 2148Bozony HiggsaPRUSZKÓWM2013M 7700:00:1803:17:32.2503:17:50.70+01:33:059:246,4
78JABŁOŃSKI Kazimierz 2093PRĄDYM601M 7800:00:2603:21:34.4503:22:00.60+01:37:079:356,3
79WÓJCIK Michał 2135BĘDZINM4026M 7900:00:1403:41:07.8503:41:22.75+01:56:4010:315,7
80PERKOWSKI Tomasz 2162ŁOMŻAM3032M 8000:00:1603:45:45.3003:46:01.30+02:01:1810:455,6
81GÓRA Daniel 2108MILICZM3033M 8100:00:1703:46:10.9003:46:27.90+02:01:4310:465,6
82STRZELECKI Artur 2078PIOTRKÓW TRYB.M509M 8200:00:1203:52:25.5503:52:38.40+02:07:5811:045,4
83PACANOWSKI Robert 2035Wełnica BiegaGNIEZNOM4027M 8300:00:1404:02:13.0004:02:27.05+02:17:4611:325,2
84PODKÓWKA Zbigniew 2077BYDGOSZCZM5010M 8400:00:0904:14:21.0004:14:30.90+02:29:5412:065,0
Znaleziono 84 wynik(ów)