RZEŹNIK NA RATY - GENERALNA

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-14
Miejsce:
Cisna
Dystans:
78 km
Zgłoszonych:
137
Wystartowało:
116
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
114
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień 1Dzień 2Dzień 3Czas
netto
56km
Czas
brutto
56km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PIECH Kacper 2134etapowatriada.pl/ASICS FrontRunner PolskaKRAKÓWM201M 102:43:54.9502:12:03.1501:48:26.4506:44:18.0006:44:24.55 5:1911.3
2POLAŃSKI Tomasz 2005B4SPORTM401M 202:50:46.8502:20:09.3001:48:41.9506:59:30.7006:59:38.10+00:15:135:3110.9
3PAŁKA Tomasz 2023LuzyxRZESZÓWM301M 303:08:23.9502:24:37.7501:55:31.8507:27:59.5507:28:33.55+00:44:095:5310.2
4MOĆKO Jacek 2026ZAGNAŃSKM202M 403:15:12.8002:25:35.3501:57:33.4507:38:13.5007:38:21.60+00:53:576:0110
5PAWĘZKA Mirosław 2039Banda Grudnia / Orange PolskaLUBLINM302M 503:15:05.7502:28:54.2501:55:51.9007:39:43.0007:39:51.90+00:55:276:029.9
6LUBAŃSKI Robert 2073BUKOWICEM501M 603:27:50.0002:34:15.2502:06:14.7008:08:09.6008:08:19.95+01:23:556:259.3
7SKALSKI Radosław 2155KB AKTYWNI KONINKONINM402M 703:22:10.6002:41:15.4502:06:59.3508:10:14.4008:10:25.40+01:26:006:279.3
8PYRKOSZ Damian 2029RZESZÓWM403M 803:33:12.9002:40:37.0002:09:09.8508:22:49.4508:22:59.75+01:38:356:369.1
9PAPUGA Dariusz 2037Zadyszka OświęcimM502M 903:34:02.1002:43:32.5002:07:08.0008:24:33.0508:24:42.60+01:40:186:389
10GURGUL Sebastian 2019Aromat NógKRAKÓWM303M 1003:36:26.4002:44:15.6002:07:22.5008:27:53.5508:28:04.50+01:43:396:409
11LANGE Beata 2072BIŁGORAJK401K 103:41:45.3002:44:24.3002:09:09.0508:35:05.8008:35:18.65+01:50:546:468.9
12BUCZYŃSKI Adam 2097Nokia KrakówKRAKÓWM404M 1103:41:37.3002:47:00.4002:08:48.1008:37:12.0508:37:25.80+01:53:016:488.8
13MAJER Damian 2088Rozbiegana KruszwicaKRUSZWICAM405M 1203:41:42.2502:44:15.6002:15:32.3508:41:21.0008:41:30.20+01:57:056:518.7
14SALSKI Rafał 20761968ŻYRARDÓWM406M 1303:42:31.2002:52:47.5002:14:57.9508:50:06.8008:50:16.65+02:05:526:588.6
15RYCHTER Karol 2131RychterowieBYDGOSZCZM407M 1403:50:54.7002:42:44.5002:18:34.9008:52:02.1008:52:14.10+02:07:497:008.6
16SAMEREK Dariusz 2136TORUŃM304M 1504:06:21.3502:48:31.7002:16:38.9009:11:18.0009:11:31.95+02:27:077:158.3
17CZELNY Tomasz 2016Smashing PąpkinsGLIWCEM305M 1603:53:48.4502:59:59.1002:21:05.4009:14:32.1009:14:52.95+02:30:287:178.2
18SYDORUK Aleksander 204612tri.pl SS Drużyna WilkaGRONITYM408M 1703:46:45.0502:59:09.0002:29:03.7509:14:47.1509:14:57.80+02:30:337:178.2
19SEICHTER Adam 2110ProRunning PromotionTORUŃM409M 1803:52:58.5503:04:25.3502:20:48.7009:17:56.4009:18:12.60+02:33:487:208.2
20KACZMARCZYK Urszula 2048Pro - Run Wrocław / Karkonosz Running TeamWROCŁAWK301K 203:58:24.5002:56:35.5002:23:21.5509:18:07.3009:18:21.55+02:33:577:208.2
21WARĘCKA Kasia 2069KROBÓWK201K 304:01:26.0002:58:09.9502:23:21.5509:22:42.6509:22:57.50+02:38:327:248.1
22KOZIŃSKI Marek 2111RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM306M 1903:41:25.0503:12:54.3502:30:50.2509:24:57.4009:25:09.65+02:40:457:268.1
23WALCZAK Agnieszka 2102PKO BP SABOLESŁAWK402K 404:07:29.7503:00:23.7502:25:20.1509:32:50.9509:33:13.65+02:48:497:328
24TOMCZAK Agnieszka 2054BYDGOSZCZK403K 504:04:01.2003:03:27.4002:26:25.1009:33:35.8009:33:53.70+02:49:297:328
25JASKULSKI Karol 2119MARMELTORUŃM307M 2004:06:21.6003:03:27.7502:26:13.4509:35:47.1009:36:02.80+02:51:387:347.9
26STODOLNY Krzysztof 2074WORYTYM503M 2104:02:53.7503:01:42.2502:31:51.8009:36:13.0509:36:27.80+02:52:037:347.9
27WIADERNA Nina 2027WARSZAWAK302K 604:03:30.5503:03:51.2002:30:36.7009:37:41.0509:37:58.45+02:53:337:367.9
28SZOPIŃSKA Agnieszka 2052BYDGOSZCZK303K 704:05:12.0003:07:34.7002:25:55.9009:38:25.7509:38:42.60+02:54:187:367.9
29STASICA Arkadiusz 2099niezrzeszonyPOZNAŃM504M 2204:09:01.3003:05:19.8502:30:43.2009:44:37.3009:45:04.35+03:00:397:417.8
30MAJOR Zby 2015Night RunnersKRAKÓWM4010M 2304:09:32.6503:08:29.3502:28:54.1009:46:35.5009:46:56.10+03:02:317:437.8
31DZIEDZINA Tomasz 2021Night RunnersKRAKÓWM308M 2404:09:32.7003:08:29.4502:28:54.1509:46:38.4009:46:56.30+03:02:317:437.8
32NOWAK Jarosław 2032spc ToruńTORUŃM4011M 2504:10:17.1503:08:12.1502:36:07.1009:54:12.2009:54:36.40+03:10:117:497.7
33CEGIEŁKO Paweł 2121LUBLINM4012M 2604:34:45.3002:57:26.6002:23:22.6509:55:08.0509:55:34.55+03:11:107:497.7
34SZOŁTYSEK Wojciech 2047OchajoRun&FriendsRYBNIKM4013M 2704:07:29.9003:12:23.4502:36:39.4009:56:08.4509:56:32.75+03:12:087:507.6
35STEGNER Anna 2055KONSTANCIN JEZIORNAK404K 804:16:20.1503:11:17.4502:33:03.6510:00:23.2010:00:41.25+03:16:167:537.6
36SZPAIDEL Pawel 2014SOSNOWIECM309M 2804:18:02.8003:18:58.8502:32:05.4510:08:44.9510:09:07.10+03:24:428:007.5
37PODLASZEWSKI Jacek 2077veni,cucurri,viciTORUŃM4014M 2904:23:00.8003:08:11.9002:39:12.1510:10:02.0010:10:24.85+03:26:008:017.5
38LIBEREK Renata 2062ŁOPUCHOWOK405K 904:16:11.7503:19:58.2002:36:38.5010:12:22.9010:12:48.45+03:28:238:037.4
39FUKS Wiktoria 2018Night Runners +SANOKK202K 1004:16:50.7503:19:10.1002:37:37.9010:13:19.1510:13:38.75+03:29:148:047.4
40DOMINIAK Michał 2138KB Ożarów Mazowiecki BiegaGOŁASZEWM3010M 3004:42:56.3003:11:14.5502:23:11.9510:17:00.4510:17:22.80+03:32:588:077.4
41KOWALSKA Justyna 2094Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEK304K 1104:23:53.1003:17:22.5002:37:32.8010:18:23.1010:18:48.40+03:34:238:087.4
42ODYA Marcin 2080Easy RunnerGDAŃSKM4015M 3104:25:02.6003:16:33.3002:42:29.6010:23:49.8510:24:05.50+03:39:408:127.3
43WILCZAK Katarzyna 2043KOBYŁKAK203K 1204:30:38.3503:11:14.7002:43:16.7510:24:46.9510:25:09.80+03:40:458:137.3
44ZAJAC Andrzej 2130Nokia KrakówKRAKÓWM4016M 3204:28:45.0003:20:23.0002:37:30.7010:25:46.1010:26:38.70+03:42:148:147.3
45SLENDAK Jacek 2041Husaria Race TeamPABIANICEM203M 3304:42:56.5003:18:08.2002:26:28.0010:27:08.2510:27:32.70+03:43:088:157.3
46RYCHTER Marcin 2115RychterowieNIEMCZM4017M 3404:11:46.4003:25:20.5002:53:58.7510:30:43.6010:31:05.65+03:46:418:177.2
47BARTŁOMIEJSKA Urszula 2060WARSZAWAK305K 1304:28:52.2503:25:56.0502:37:25.9010:31:56.0510:32:14.20+03:47:498:187.2
48STEFAŃCZYK Monika 2003Vege RunnersKRAKÓWK306K 1404:24:29.8003:21:59.8502:45:56.7010:31:50.7010:32:26.35+03:48:018:187.2
49ZAMOJSKI Bogumił 2057KRAKÓWM4018M 3504:28:56.7003:23:50.3502:45:57.9510:38:17.8010:38:45.00+03:54:208:237.1
50RAFAŁ Eliza 2065BIŁGORAJK307K 1504:35:00.9003:30:37.1502:39:40.9010:45:05.2010:45:18.95+04:00:548:297.1
51GULAN Norbert 2129Moya MatchaWARSZAWAM3011M 3604:18:49.0503:38:40.4002:50:10.9010:46:57.2010:47:40.35+04:03:158:307
52LEHMANN Lukasz 2133WALLSENDM3012M 3704:42:56.1503:29:40.9502:39:22.7510:51:43.6510:51:59.85+04:07:358:347
53ONAK Izabela 2058OchajoRun & FriendsGLIWICEK406K 1604:47:04.7003:28:13.5502:50:33.8011:05:25.1511:05:52.05+04:21:278:456.9
54SIEDLACZEK Zbigniew 2024Sklep Biegacza Lublin TeamLUBLINM601M 3804:29:45.2503:35:46.8503:01:36.6011:06:47.0511:07:08.70+04:22:448:466.8
55USZYŃSKI Grzegorz 2141OTK RzeźnikGLIWICEM4019M 3904:46:48.6003:35:55.1502:46:44.0511:08:36.8511:09:27.80+04:25:038:476.8
56RYŁKO Mariola 2084Solina TeamSOLINAK407K 1704:50:19.9003:33:32.9502:50:21.2511:13:38.5011:14:14.10+04:29:498:516.8
57BALICKI Marcin 2083WIELICZKAM3013M 4005:00:33.1003:38:28.3502:39:42.5011:18:11.6511:18:43.95+04:34:198:556.7
58ŻAK Oliwia 2011Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK308K 1804:40:47.1503:40:37.9503:01:36.4511:22:37.7011:23:01.55+04:38:378:586.7
59PLISZCZYŃSKA Justyna 2063Insane RunnersLUBLINK408K 1905:00:07.8003:33:10.5502:50:21.0011:23:13.6511:23:39.35+04:39:148:596.7
60ZIELIŃSKI Łukasz 2103WARSZAWAM4020M 4104:59:10.5503:37:59.4002:48:19.1011:24:58.6511:25:29.05+04:41:049:006.7
61PRYCIŃSKA Wiesława 2112Cafe Szkolna 16SUCHY LASK409K 2004:46:48.5003:45:26.6002:55:33.3011:27:29.6011:27:48.40+04:43:239:026.6
62PRYCINSKI Krzysztof 2113Cafe Szkolna 16SUCHY LASM4021M 4204:46:48.8503:45:26.5002:55:34.5511:27:29.0511:27:49.90+04:43:259:026.6
63ŁYSAKIEWICZ Paweł 1886JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3014M 4304:36:41.2003:59:29.5502:56:07.4511:31:59.3011:32:18.20+04:47:539:066.6
64KAMINSKA Karolina 2127Shell Kraków / Les Fammes courant dans les ForetsKRAKÓWK309K 2104:47:33.1003:43:43.1503:01:16.4511:31:56.3511:32:32.70+04:48:089:066.6
65WOJCIUK Tomasz 2109PIASECZNOM3015M 4404:57:34.5503:36:34.0503:02:39.0011:36:17.1511:36:47.60+04:52:239:096.5
66SREBRNY Miroslaw 2075ROGOZM4022M 4504:57:20.3503:43:06.2002:58:37.0011:38:25.7011:39:03.55+04:54:399:116.5
67PLASZCZYK Tomasz 2125Sztafeta NadzieiGDAŃSKM4023M 4604:57:20.6003:43:06.0502:58:39.2011:38:23.2011:39:05.85+04:54:419:116.5
68MĄCZKA Krystyna 2002OTK RzeźnikGLIWICEK601K 2204:58:26.0503:48:59.3502:55:33.9511:42:01.4511:42:59.35+04:58:349:146.5
69SAWICKI Bartosz 2093JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3016M 4704:46:59.0003:59:27.2502:57:13.7011:43:19.9511:43:39.95+04:59:159:156.5
70MILCZAREK Jacek 2067Pełzacz NizinnySKIERNIEWICEM3017M 4805:12:04.9003:53:06.8002:42:05.0511:46:44.7511:47:16.75+05:02:529:176.5
71PIETYRA Karolina 2045BILCZAK3010K 2304:55:06.3003:50:29.4003:03:44.0011:48:50.3011:49:19.70+05:04:559:196.4
72LASKOWSKI Marcin 2068Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4024M 4905:12:06.2503:53:08.2002:46:13.6511:50:52.9011:51:28.10+05:07:039:216.4
73CZAJKA Joanna 2116ŻNINK3011K 2404:57:46.6503:56:55.2503:06:40.6012:00:49.6012:01:22.50+05:16:579:296.3
74KUKAWSKA Joanna 2000Coca Cola RunnersWARASZAWAK501K 2505:25:27.5503:45:36.5002:54:11.1012:04:44.9012:05:15.15+05:20:509:326.3
75JUSZCZAK Zbigniew 2101niezrzeszonyOPATÓWEKM505M 5005:01:44.3003:56:10.7503:08:08.9012:05:11.6012:06:03.95+05:21:399:326.3
76JUSZCZAK Anna 2100OPATÓWEKK502K 2605:01:44.4503:56:11.2003:08:09.0012:05:14.3012:06:04.65+05:21:409:326.3
77PRZYBYŁO Janusz 2090GORLICEM602M 5105:12:03.8003:55:24.7003:09:19.1012:16:00.9512:16:47.60+05:32:239:416.2
78MORAWSKA Anna 2001WARSZAWAK602K 2705:08:46.7503:55:08.7003:14:08.1012:17:25.6012:18:03.55+05:33:399:426.2
79JAWOROWICZ Dobrochna 2053KONSTANCIN-JEZIORNAK4010K 2805:06:31.6004:04:32.4503:14:29.6512:25:03.9012:25:33.70+05:41:099:486.1
80JANOWSKA Agnieszka 2117SzatanyPOZNAŃK3012K 2904:47:10.3003:58:15.7003:41:19.3012:26:24.6012:26:45.30+05:42:209:496.1
81SUŁEK Cezary 2033JAWORZNOM4025M 5205:29:32.2004:03:32.8002:55:42.5012:28:21.8012:28:47.50+05:44:229:506.1
82RADZIŃSKA-KAMYSZEK Ewa 2042spcTORUŃK503K 3005:23:51.7503:59:08.4003:06:51.3512:29:22.1512:29:51.50+05:45:269:516.1
83WŁODARCZYK Teresa 2044SPCTORUŃK504K 3105:39:12.0503:53:46.7002:58:28.3512:30:48.1512:31:27.10+05:47:029:526.1
84COFALSKI Jakub 2081WARSZAWAM3018M 5305:39:20.1503:53:46.8002:58:28.4512:31:01.9012:31:35.40+05:47:109:526.1
85RACZKOWSKA Beata 2078KIELCEK505K 3205:16:09.1504:04:55.1003:14:53.3012:35:23.3512:35:57.55+05:51:339:566
86MAJ Anna 2071KIELCEK4011K 3305:16:09.4004:04:55.2003:14:53.3012:35:27.8512:35:57.90+05:51:339:566
87RACZKOWSKI Jacek 2079KIELCEM506M 5405:16:09.6004:04:55.5003:14:53.4512:35:24.7512:35:58.55+05:51:349:566
88DROZD Ola 2092JOZEFOWK4012K 3404:50:09.6504:16:35.6003:33:43.9512:39:55.1512:40:29.20+05:56:049:596
89SZCZEPKOWSKI Paweł 2056ARTEQUIPMENTWARSZAWAM603M 5505:02:14.4004:08:53.1003:32:40.7012:43:20.0012:43:48.20+05:59:2310:026
90FURMAN Agnieszka 2012Ochajo Run&FriendsKRAKÓWK3013K 3505:02:16.1004:13:57.2503:28:12.7012:43:51.4512:44:26.05+06:00:0110:036
91TRZCIŃSKI Sebastian 2066Pełzacz NizinnyWARSZAWAM3019M 5606:13:28.1003:49:36.3002:46:12.3012:48:43.2512:49:16.70+06:04:5210:065.9
92MODZELEWSKA Karolina 2028SPCTORUŃK3014K 3605:39:21.3503:57:04.3503:14:41.4512:50:37.4512:51:07.15+06:06:4210:085.9
93ZAWROTNIAK Mariusz 2105RUSZÓWM3020M 5705:19:04.5504:18:53.3003:14:51.6012:52:13.0512:52:49.45+06:08:2410:095.9
94PERKOWSKI Tomasz 2122EurocashWARSZAWAM3021M 5805:19:04.7004:18:53.5503:14:51.7012:52:07.3512:52:49.95+06:08:2510:095.9
95DOBRZYŃSKA Małgorzata 2030SPCTORUŃK506K 3705:24:04.7004:08:25.9503:25:51.0012:57:50.3012:58:21.65+06:13:5710:145.9
96BĄK Andrzej 2137SPCLUBICZM4026M 5905:39:23.1004:24:52.9502:58:28.1513:02:03.4013:02:44.20+06:18:1910:175.8
97JAWORSKI Bartłomiej 2034spcTORUŃM204M 6005:17:55.9004:08:23.2503:43:14.8013:08:57.3513:09:33.95+06:25:0910:225.8
98PIĄTEK Filip 2118SzatanyPOZNAŃM3022M 6104:57:07.5004:20:27.2003:56:02.6513:13:17.2013:13:37.35+06:29:1210:265.7
99GÓRA Natalia 2082POZNAŃK204K 3805:29:14.8504:04:25.1003:45:23.6513:18:48.6513:19:03.60+06:34:3910:305.7
100BŁASIŃSKA Żaneta 2064CIECHOCINEKK4013K 3905:39:12.9004:16:06.5003:27:56.9013:22:39.5513:23:16.30+06:38:5110:335.7
101BAKA Mateusz 2022GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM205M 6205:33:55.4504:24:52.0503:26:21.9513:24:17.8013:25:09.45+06:40:4410:345.7
102BAKA Marcin 2017GTS TradycjaGRODZISK MAZOWIECKIM507M 6305:33:55.6504:24:58.0503:26:22.0013:24:24.3513:25:15.70+06:40:5110:355.7
103ŁADNIAK Jerzy 2098niezrzeszonyZŁOTNIKIM508M 6405:39:14.0004:18:58.0503:28:20.9013:25:54.5013:26:32.95+06:42:0810:365.7
104OBARSKI Norbert 2096KIELCEM509M 6505:50:45.8504:15:31.2003:41:02.3013:46:36.7513:47:19.35+07:02:5410:525.5
105ŁUCZAK Adrian 2132The cake is a lieBYDGOSZCZM206M 6605:52:02.0504:27:15.6003:28:52.6513:47:38.9513:48:10.30+07:03:4510:535.5
106MARONDEL Katarzyna 2007Festiwal BiegowyBYTOMK3015K 4005:51:56.7504:28:19.9003:32:31.2013:52:04.8513:52:47.85+07:08:2310:565.5
107DORSZEWSKA Bożena 2107BYDGOSZCZK507K 4105:43:00.0504:38:30.9003:40:53.5014:01:59.3014:02:24.45+07:17:5911:045.4
108PODKÓWKA Zbigniew 2108BYDGOSZCZM5010M 6705:43:03.6004:38:35.7503:40:58.9514:02:11.8014:02:38.30+07:18:1311:045.4
109STRZELECKI Artur 2139PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM5011M 6805:34:53.6504:46:22.2503:45:33.7014:06:17.2014:06:49.60+07:22:2511:085.4
110ROGACKA-RZEPKA Maria 2070GLIWICEK4014K 4205:51:39.9504:33:02.9503:45:38.6014:09:36.9014:10:21.50+07:25:5611:105.4
111MOCZADŁO Maria 2035spcTORUŃK4015K 4306:07:05.8504:39:07.1003:58:21.7014:43:55.8014:44:34.65+08:00:1011:375.2
112DUBAS Mateusz 2089SportIDWARSZAWAM207M 6905:51:38.1004:47:15.8004:15:40.5014:54:08.8014:54:34.40+08:10:0911:455.1
113NOWOWIEJSKI Grzegorz 2085NOWY DWÓR MAZOWIECKIM4027M 7005:51:39.1504:47:15.8004:15:40.7014:54:08.6014:54:35.65+08:10:1111:455.1
114OBARSKA Małgorzata 2095STARACHOWICEK508K 4405:59:50.7504:44:37.3004:15:40.6514:59:24.7015:00:08.70+08:15:4411:505.1
ROWIŃSKI Tomasz 2124Goliat LeoncinLEONCINM4004:29:02.50 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STOLSKA Renata 2020Mud GoatsPOZNANK4006:18:55.90 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 116 wynik(ów)