RZEŹNIK NA RATY - GENERALNA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 78 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 126
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 122
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień 1Dzień 2Dzień 3Czas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 2168Los BieganerosWROCŁAWK301K 103:38:37.4503:04:37.4002:12:38.5008:55:53.3508:56:57.35 7:038,5
2KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 2062ObozyBiegowe.plWARSZAWAK302K 203:44:02.0003:22:49.7502:18:00.8509:24:52.6009:26:00.95+00:28:597:258,1
3POTĘGA Izabela 2046Delphi Running TeamRUDAWAK303K 303:42:10.9503:27:48.2502:17:43.5509:27:42.7509:28:51.10+00:31:497:288,0
4TERESZKIEWICZ Joanna 2028PKO BPCHMIELNIKK201K 404:08:10.8003:15:22.5002:19:18.3009:42:51.6009:43:54.80+00:46:587:407,8
5BURANDT Magdalena 2019123 tri Drużyna WilkaOLSZTYNK304K 503:52:15.4503:29:20.0502:22:40.7509:44:16.2509:46:10.35+00:48:227:417,8
6GIMZICKA Ewa 2075Banda i WandaPOZNAŃK305K 603:54:26.2003:40:57.4002:26:13.2510:01:36.8510:03:34.05+01:05:437:547,6
7HYJEK Elżbieta 2040MIELECK401K 703:56:16.6003:35:11.6502:35:47.2510:07:15.5010:09:13.90+01:11:227:597,5
8KOKOSZKA Magdalena 2039ZABIEGANI MIELECMIELECK306K 803:56:44.2503:37:15.3502:36:13.8010:10:13.4010:12:11.30+01:14:208:017,5
9WIADERNA Nina 2021WARSZAWAK307K 904:05:05.9503:49:55.1002:32:57.9510:27:59.0010:30:51.75+01:32:058:157,3
10KACZMAREK Karolina 2022WARSZAWAK308K 1004:05:05.9503:49:55.9002:32:57.5010:27:59.3510:30:51.90+01:32:068:157,3
11SZUSZKIEWICZ Marzena 2111WARSZAWAK402K 1104:09:10.6503:58:40.2002:37:11.5510:45:02.4010:47:57.75+01:49:098:297,1
12PÓŁTORAK Katarzyna 2081WARSZAWAK309K 1204:14:05.8503:57:31.6502:48:45.8011:00:23.3011:03:20.90+02:04:298:416,9
13SERAFIN Paulina 2140RZESZÓWK202K 1304:15:54.5004:16:40.2502:31:13.2511:03:48.0011:06:43.75+02:07:548:446,9
14KREFT Dorota 2164Klub Wysokogórski TrójmiastoGDYNIAK3010K 1404:30:10.5003:55:10.8502:41:14.1511:06:35.5011:11:25.90+02:10:428:466,8
15BRAUN Maria 2116SMARTOYS.PLWARSZAWAK3011K 1504:45:26.5504:04:37.1002:48:35.4011:38:39.0511:47:25.70+02:42:459:116,5
16BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2052GDYNIAK403K 1604:33:43.3004:13:23.6002:54:24.8011:41:31.7011:46:27.30+02:45:389:136,5
17ATRASZKIEWICZ Magda 2118F3TeamGDAŃSKK404K 1704:44:57.3504:10:03.7002:46:35.2011:41:36.2511:50:13.35+02:45:429:136,5
18KOPERA Anna 2124Kamzik TeamTRZEMEŚNIAK405K 1804:43:24.7504:17:11.1502:58:41.8011:59:17.7012:08:00.10+03:03:249:276,3
19DZIAŁO Agnieszka 2041MIELECK3012K 1904:24:28.2504:46:46.8002:48:06.7511:59:21.8012:03:20.35+03:03:289:276,3
20HAUTON Monika 2013Nie teraz, potemSOSNOWIECK3013K 2004:50:00.9004:21:08.6502:56:46.0012:07:55.5512:15:45.15+03:12:029:346,3
21CZAJKA Joanna 2072ŻNINK3014K 2104:40:35.6504:25:00.4003:09:30.9012:15:06.9512:20:10.65+03:19:139:406,2
22LEGENDZIEWICZ Iga 2069MILICZK3015K 2205:00:37.5004:39:44.7002:56:48.0012:37:10.2012:43:05.95+03:41:169:576,0
23SZCZEPANIAK Jadwiga 2067EverrunALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK501K 2305:16:45.3504:18:58.1503:04:23.2012:40:06.7012:46:48.35+03:44:1310:006,0
24CZYZEWSKA Mariola 202612tri.pl Druzyna WilkaOLSZTYNK3016K 2405:09:36.1504:37:11.3003:04:55.9012:51:43.3512:57:29.10+03:55:5010:095,9
25ŚWIDERSKA Joanna 2143WARSZAWAK203K 2505:21:38.1504:40:33.0503:07:57.7013:10:08.9013:17:53.10+04:14:1510:235,8
26SNARSKA Katarzya 2036AlbatrosyJOZEFOSLAWK3017K 2604:50:06.1504:52:17.5503:31:34.2513:13:57.9513:20:47.50+04:18:0410:265,7
27ŻYCHLIŃSKA Agata 2141WARSZAWAK3018K 2705:20:35.2004:37:54.6503:16:25.1013:14:54.9513:22:40.05+04:19:0110:275,7
28GORCZYCA Aneta 2094JASŁOK3019K 2804:50:06.1504:53:16.0003:31:34.6513:14:56.8013:20:47.90+04:19:0310:275,7
29ATRASZKIEWICZ Olga 2117GDANSKK406K 2905:15:48.3004:44:05.2503:21:12.2013:21:05.7513:27:50.15+04:25:1210:325,7
30ORIOL-SIGNERSKA Monika 2053XTEAM Klub Sportowy XTRI.plGDAŃSKK407K 3005:13:17.7504:58:11.7003:21:33.4513:33:02.9013:38:52.05+04:37:0910:415,6
31KUCIŃSKA Magdalena 2100RUNrecord.plGDYNIAK408K 3105:16:32.0004:57:18.8003:21:13.3513:35:04.1513:41:45.50+04:39:1010:435,6
32WÓJCIK Grażyna 2136SOSNOWIECK3020K 3205:13:44.2504:49:48.9503:41:06.2513:44:39.4513:51:30.90+04:48:4610:515,5
33SELWA Katarzyna 2103RZESZÓWK204K 3305:38:42.0504:51:01.6503:24:56.3013:54:40.0014:02:31.55+04:58:4610:585,5
34DORSZEWSKA Bożena 2076BYDGOSZCZK502K 3405:42:40.0005:15:16.8004:14:19.5515:12:16.3515:20:04.15+06:16:2312:005,0
35LOS Anna 2044Turlam się TeamWARSZAWAK409K 3505:48:22.7005:41:36.4503:48:36.2015:18:35.3515:27:30.85+06:22:4212:055,0
36JODŁOWSKA Wioletta 2054XTEAM Klub Sportowy XTRI.plPRUSZCZ GDAŃSKIK4010K 3606:10:27.0506:32:39.7004:00:47.3516:43:54.1016:52:46.45+07:48:0013:124,5
37PACANOWSKA Agnieszka 2034Wełnica BiegaGNIEZNOK4011K 3706:13:16.3506:36:02.6004:02:11.4516:51:30.4017:00:22.15+07:55:3713:184,5
Niesklasyfikowani
KOŚCIUCH Justyna 2166GDAŃSKK4000:00:00.00 DNF04:18:59.50 DNF03:06:19.85 DNF DNF DNF--
DQŚLEDZIEWSKA Marta 2160OTK RzeznikMIŃSK MAZOWIECKIK3008:57:00.00 DQ00:00:00.00 DQ00:00:00.00 DQ DQ DQ--
Znaleziono 39 wynik(ów)