RZEŹNIK NA RATY - GENERALNA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 78 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 126
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 122
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień 1Dzień 2Dzień 3Czas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KAMIŃSKI Artur 2109Gmina SADKOWICEJAJKOWICEM301M 102:45:24.5002:25:25.6501:44:27.0006:55:17.1506:55:21.15 5:2711,0
2PRĘDKI Mirosław 2131PRZYSIEKIM302M 503:08:15.0002:45:05.0501:53:08.7007:46:28.7507:46:34.65+00:51:116:089,8
3KNOPEK Robert 2144GLIWICEM303M 703:22:27.8502:55:57.4501:54:59.4008:13:24.7008:13:31.90+01:18:076:299,2
4FIJAŁKOWSKI Radosław 2142Crossfit GCWWARSZAWAM304M 1003:23:33.2002:59:45.5002:06:25.0008:29:43.7008:30:45.35+01:34:266:428,9
5WARSKI Patryk 2060KATOWICEM305M 1103:20:57.8003:03:25.4002:07:50.2008:32:13.4008:32:20.15+01:36:566:448,9
6WAŁCZYK Krzysztof 2083ŁOWCEM306M 1203:40:18.6502:55:21.5002:01:16.8008:36:56.9508:38:04.05+01:41:396:488,8
7DUCKI Piotr 2170OTK RzeźnikPOLKOWICEM307M 1303:28:20.9003:01:49.7002:09:40.3508:39:50.9508:40:54.20+01:44:336:508,8
8PAWLIŃSKI Adam 2132Pro-Run WrocławWROCŁAWM308M 1403:40:59.6503:07:46.1502:12:07.7509:00:53.5509:02:02.90+02:05:367:078,4
9GOLBA Łukasz 2063Zabiegani MielecMIELECM309M 1603:38:55.1503:15:22.3002:15:16.3509:09:33.8009:10:41.10+02:14:167:138,3
10MAZIARZ Damian 2047Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3010M 1703:50:57.0503:12:24.7502:10:57.0509:14:18.8509:16:14.60+02:19:017:178,2
11SUROWIEC Grzegorz 2120Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3011M 1804:07:49.2003:10:39.8501:56:46.2509:15:15.3009:18:07.50+02:19:587:188,2
12ROWIŃSKI Michał 2043Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM3012M 1903:31:24.0003:35:26.3502:11:48.0509:18:38.4009:19:44.65+02:23:217:218,2
13PIETRASZEWSKI Witold 2126NETBOX BIEGAGOSTYŃM3013M 2103:44:41.2503:25:45.8502:19:13.1009:29:40.2009:31:41.70+02:34:237:298,0
14CZELNY Tomasz 2031Smashing PąpkinsGLIWICEM3014M 2203:45:58.2003:28:09.2002:18:39.5509:32:46.9509:32:57.65+02:37:297:328,0
15ZAWAL Przemysław 2020Rembertów TeamWARSZAWAM3015M 2403:46:37.9503:27:38.7502:22:40.3509:36:57.0509:38:54.60+02:41:397:357,9
16WAHL Daniel 2071T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM3016M 2504:18:50.0003:16:56.5502:02:08.8509:37:55.4009:41:46.60+02:42:387:367,9
17KWIECIEŃ Sebastian 2048ZapierdalaczeWROCLAWM3017M 2604:14:08.2503:15:41.5502:13:56.4509:43:46.2511:59:26.80+02:48:297:407,8
18BAR Tomasz 2064LUBLINM3018M 3204:21:40.0503:23:37.9502:15:27.4510:00:45.4510:04:36.35+03:05:287:547,6
19CHWAŁA Artur 2165WARSZAWAM3019M 3504:03:32.8003:39:34.3002:28:18.2510:11:25.3510:14:22.50+03:16:088:027,5
20FLAK Łukasz 2049ZapierdalaczeROGOŹNIKM3020M 3704:44:19.3003:13:42.8502:19:53.2010:17:55.3512:33:34.60+03:22:388:077,4
21ZYGADLEWICZ Grzegorz 2112WARSZAWAM3021M 4304:10:04.5503:57:02.1502:32:35.0510:39:41.7510:42:36.10+03:44:248:257,1
22SIKORA Paweł 2149KraboludzieWARSZAWAM3022M 4404:21:59.0003:52:48.5502:30:34.2510:45:21.8010:49:25.85+03:50:048:297,1
23OTAWSKI Maciej 2050Arcadis Running TeamKIELCEM3023M 5004:18:14.5003:59:53.8502:46:05.3011:04:13.6511:08:16.05+04:08:568:446,9
24MARCINEK Łukasz 2016Nie teraz, potemSIEMIANOWICE SL.M3024M 5104:29:59.5003:55:57.1502:43:37.6511:09:34.3011:14:33.10+04:14:178:486,8
25CEGLARZ Jacek 2153KIELNAROWAM3025M 5504:27:41.9004:03:28.8002:47:29.4011:18:40.1011:23:47.40+04:23:228:556,7
26KOBYLAŃSKI Piotr 2158RACIBÓRZM3026M 5605:11:46.7503:47:11.1502:20:22.8511:19:20.7511:25:07.85+04:24:038:566,7
27KREBS Marcin 2107RUN&SMILE PABIANICEPABIANICEM3027M 5704:30:49.9504:07:05.6502:43:40.1011:21:35.7011:26:35.40+04:26:188:586,7
28BIJOŚ Mirosław 2070GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3028M 6104:17:21.9504:25:18.4002:51:24.3511:34:04.7011:38:02.70+04:38:479:076,6
29STODULSKI Tomasz 2015PRUSZKÓWM3029M 6304:46:11.4504:14:04.3502:38:39.7511:38:55.5511:47:37.30+04:43:389:116,5
30MAŃKOWSKI Krzysztof 203312tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3030M 7005:13:45.1504:05:22.5502:59:00.0512:18:07.7512:24:50.60+05:22:509:426,2
31SZEWCZUK Sylwester 2127CIESZYNM3031M 7705:13:26.7504:46:49.1003:16:51.3513:17:07.2013:23:53.10+06:21:5010:295,7
32GÓRA Daniel 2108MILICZM3032M 8105:44:35.1505:29:18.0503:46:10.9015:00:04.1015:08:54.40+08:04:4611:505,1
33PERKOWSKI Tomasz 2162ŁOMŻAM3033M 8205:57:30.6005:29:07.8503:45:45.3015:12:23.7515:21:17.45+08:17:0612:005,0
Niesklasyfikowani
CISZCZONIK Sebastian 2159Sportiva.plRZESZÓWM3002:46:35.15 DNF02:38:11.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 34 wynik(ów)