RZEŹNIK NA RATY - GENERALNA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-25
Miejsce : Cisna
Dystans : 78 km
Zgłoszonych : 161
Wystartowało : 126
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 122
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDzień 1Dzień 2Dzień 3Czas
netto
33km
Czas
brutto
33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KAMIŃSKI Artur 2109Gmina SADKOWICEJAJKOWICEM301M 102:45:24.5002:25:25.6501:44:27.0006:55:17.1506:55:21.15 5:2711,0
2POLAŃSKI Tomasz 2091B4SPORTBYDGOSZCZM401M 202:57:08.9502:32:42.6001:46:02.8507:15:54.4007:15:59.75+00:20:375:4410,5
3GAPSKI Mateusz 2125GDAŃSKM201M 302:56:14.6502:34:42.8001:59:17.2507:30:14.7007:30:18.00+00:34:575:5510,1
4KUJAWSKI Bartek 2059Grupetto GorliceGORLICEM202M 403:07:42.0502:41:24.8001:54:53.7007:44:00.5507:44:06.70+00:48:436:069,8
5PRĘDKI Mirosław 2131PRZYSIEKIM302M 503:08:15.0002:45:05.0501:53:08.7007:46:28.7507:46:34.65+00:51:116:089,8
6BAKALARZ Emil 2068WROCŁAWM203M 603:05:18.9002:52:53.5501:50:02.5507:48:15.0007:48:19.55+00:52:576:099,7
7KNOPEK Robert 2144GLIWICEM303M 703:22:27.8502:55:57.4501:54:59.4008:13:24.7008:13:31.90+01:18:076:299,2
8MORAWSKI Filip 2027Filip MorawskiPOZNAŃM402M 803:10:30.0003:08:41.0502:00:53.8508:20:04.9008:20:11.20+01:24:476:349,1
8MORAWSKI Filip 2027Filip MorawskiPOZNAŃM403M 903:10:30.0003:08:41.0502:00:53.8508:20:04.9008:20:11.20+01:24:476:349,1
10FIJAŁKOWSKI Radosław 2142Crossfit GCWWARSZAWAM304M 1003:23:33.2002:59:45.5002:06:25.0008:29:43.7008:30:45.35+01:34:266:428,9
11WARSKI Patryk 2060KATOWICEM305M 1103:20:57.8003:03:25.4002:07:50.2008:32:13.4008:32:20.15+01:36:566:448,9
12WAŁCZYK Krzysztof 2083ŁOWCEM306M 1203:40:18.6502:55:21.5002:01:16.8008:36:56.9508:38:04.05+01:41:396:488,8
13DUCKI Piotr 2170OTK RzeźnikPOLKOWICEM307M 1303:28:20.9003:01:49.7002:09:40.3508:39:50.9508:40:54.20+01:44:336:508,8
14PAWLIŃSKI Adam 2132Pro-Run WrocławWROCŁAWM308M 1403:40:59.6503:07:46.1502:12:07.7509:00:53.5509:02:02.90+02:05:367:078,4
15SALIK Stanislaw 2151KRAKOWM404M 1503:43:41.3503:05:45.5002:13:06.8009:02:33.6509:03:42.90+02:07:167:088,4
16GOLBA Łukasz 2063Zabiegani MielecMIELECM309M 1603:38:55.1503:15:22.3002:15:16.3509:09:33.8009:10:41.10+02:14:167:138,3
17MAZIARZ Damian 2047Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3010M 1703:50:57.0503:12:24.7502:10:57.0509:14:18.8509:16:14.60+02:19:017:178,2
18SUROWIEC Grzegorz 2120Besta sp. z o.o.RZESZÓWM3011M 1804:07:49.2003:10:39.8501:56:46.2509:15:15.3009:18:07.50+02:19:587:188,2
19ROWIŃSKI Michał 2043Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM3012M 1903:31:24.0003:35:26.3502:11:48.0509:18:38.4009:19:44.65+02:23:217:218,2
20CISKI Piotr 2128WARSZAWAM405M 2003:43:13.6503:21:50.4502:20:44.9509:25:49.0509:26:58.05+02:30:317:268,1
21PIETRASZEWSKI Witold 2126NETBOX BIEGAGOSTYŃM3013M 2103:44:41.2503:25:45.8502:19:13.1009:29:40.2009:31:41.70+02:34:237:298,0
22CZELNY Tomasz 2031Smashing PąpkinsGLIWICEM3014M 2203:45:58.2003:28:09.2002:18:39.5509:32:46.9509:32:57.65+02:37:297:328,0
23MOĆKO Jacek 2012ZAGNAŃSKM204M 2303:48:09.8503:29:37.0502:15:41.3509:33:28.2509:35:24.75+02:38:117:328,0
24ZAWAL Przemysław 2020Rembertów TeamWARSZAWAM3015M 2403:46:37.9503:27:38.7502:22:40.3509:36:57.0509:38:54.60+02:41:397:357,9
25WAHL Daniel 2071T.S. AKS ChorzówCHORZÓWM3016M 2504:18:50.0003:16:56.5502:02:08.8509:37:55.4009:41:46.60+02:42:387:367,9
26KWIECIEŃ Sebastian 2048ZapierdalaczeWROCLAWM3017M 2604:14:08.2503:15:41.5502:13:56.4509:43:46.2511:59:26.80+02:48:297:407,8
27JUSZCZAK Zbigniew 2092niezrzeszonyOPATÓWEKM501M 2703:54:06.1003:29:05.9502:20:35.4009:43:47.4509:45:46.80+02:48:307:407,8
28MISIEK Marek 2014Pocztowa Grupa Biegowa Sportowa PaczkaGŁUCHOŁAZYM502M 2804:39:03.5503:06:21.8502:04:26.1009:49:51.5009:54:40.25+02:54:347:457,7
29LUBAŃSKI Robert 2156BUKOWICEM503M 2904:36:33.3503:06:18.2502:13:25.7509:56:17.3510:01:11.55+03:01:007:507,6
30ŻULEWSKI Radosław 2101ŁÓDŹM205M 3003:55:41.1003:26:52.3502:35:49.1509:58:22.6010:00:31.75+03:03:057:527,6
31BRYLONEK Grzegorz 2080Radio WrocławWROCŁAWM406M 3104:39:03.6003:12:43.1002:07:41.5009:59:28.2010:04:19.80+03:04:117:537,6
32BAR Tomasz 2064LUBLINM3018M 3204:21:40.0503:23:37.9502:15:27.4510:00:45.4510:04:36.35+03:05:287:547,6
33ZIELIŃSKI Marek 2129PRZECZNOM206M 3304:23:05.7503:23:52.7502:18:22.0010:05:20.5010:09:20.15+03:10:037:577,5
34BRYŁA Krzysztof 2079Drużyna Szpiku biegnijmy.pl KoszalinKOSZALINM407M 3403:56:21.7003:43:57.2002:28:44.7510:09:03.6510:10:59.35+03:13:468:007,5
35CHWAŁA Artur 2165WARSZAWAM3019M 3504:03:32.8003:39:34.3002:28:18.2510:11:25.3510:14:22.50+03:16:088:027,5
36SKALSKI Radosław 2074KB AKTYWNI KONINKONINM408M 3604:48:51.2503:13:24.8502:10:02.2010:12:18.3010:19:56.45+03:17:018:037,4
37FLAK Łukasz 2049ZapierdalaczeROGOŹNIKM3020M 3704:44:19.3003:13:42.8502:19:53.2010:17:55.3512:33:34.60+03:22:388:077,4
38ADAMCZYK Janusz 2073GRÓDEK NAD DUNAJCEMM409M 3804:17:48.9003:39:27.9002:23:33.2010:20:50.0010:24:45.35+03:25:328:107,3
39FRĄCKIEWICZ Karol 2105ZĄBKIM4010M 3904:08:00.2503:41:02.7002:35:53.2010:24:56.1510:27:52.65+03:29:398:137,3
40BRAUN Krzysztof 2115SMARTOYS.PLWARSZAWAM4011M 4004:20:33.9003:28:57.8002:35:39.8010:25:11.5010:29:15.35+03:29:548:137,3
41ĆWIKLINSKI Maciej 2065POZNAŃM4012M 4104:24:39.2003:39:19.8502:21:37.8510:25:36.9010:29:34.80+03:30:198:137,3
42CHABKO Jacek 20662. WOG WrocławWYSOKAM4013M 4204:01:45.6504:06:53.9502:27:48.6510:36:28.2510:39:27.65+03:41:118:227,2
43ZYGADLEWICZ Grzegorz 2112WARSZAWAM3021M 4304:10:04.5503:57:02.1502:32:35.0510:39:41.7510:42:36.10+03:44:248:257,1
44SIKORA Paweł 2149KraboludzieWARSZAWAM3022M 4404:21:59.0003:52:48.5502:30:34.2510:45:21.8010:49:25.85+03:50:048:297,1
45SZUBART Krzysztof 2157RACIBÓRZM4014M 4505:11:47.3003:25:38.5002:11:39.5510:49:05.3510:54:51.75+03:53:488:327,0
46SALAK Piotr 2122WARSZAWAM4015M 4604:14:47.6504:05:55.3002:35:57.0010:56:39.9510:59:34.85+04:01:228:386,9
47DARŁAK Lucasz 2134Smashing pąpkinsRZESZÓWM207M 4704:13:18.3504:13:12.5002:30:58.9010:57:29.7511:00:24.65+04:02:128:396,9
48MRUGAŁA Wojciech 2133KiloWaty RunnersWARSZAWAM208M 4804:13:55.2503:58:37.5502:46:08.2010:58:41.0011:01:39.20+04:03:238:406,9
49STAWIARSKI Artur 2152WARSZAWAM4016M 4904:28:54.9503:56:56.1502:33:40.0510:59:31.1511:04:30.60+04:04:148:406,9
50OTAWSKI Maciej 2050Arcadis Running TeamKIELCEM3023M 5004:18:14.5003:59:53.8502:46:05.3011:04:13.6511:08:16.05+04:08:568:446,9
51MARCINEK Łukasz 2016Nie teraz, potemSIEMIANOWICE SL.M3024M 5104:29:59.5003:55:57.1502:43:37.6511:09:34.3011:14:33.10+04:14:178:486,8
52KRUPCZYŃSKI Mariusz 2084KRUPOLS TEAMRASZYNM504M 5204:21:46.7504:04:08.1002:46:29.4011:12:24.2511:16:29.10+04:17:078:506,8
53SOŁTYS Krzysztof 2017GDAŃSKM4017M 5304:25:45.1503:57:52.8002:52:05.9511:15:43.9011:20:40.55+04:20:268:536,7
54KMIEĆ Robert 2011TORUŃM4018M 5404:24:28.6503:54:26.6002:59:28.1511:18:23.4011:22:26.95+04:23:068:556,7
55CEGLARZ Jacek 2153KIELNAROWAM3025M 5504:27:41.9004:03:28.8002:47:29.4011:18:40.1011:23:47.40+04:23:228:556,7
56KOBYLAŃSKI Piotr 2158RACIBÓRZM3026M 5605:11:46.7503:47:11.1502:20:22.8511:19:20.7511:25:07.85+04:24:038:566,7
57KREBS Marcin 2107RUN&SMILE PABIANICEPABIANICEM3027M 5704:30:49.9504:07:05.6502:43:40.1011:21:35.7011:26:35.40+04:26:188:586,7
58KARPIŃSKI Robert 2096Spartanie DzieciomMARKIM4019M 5804:56:21.8504:06:38.5502:21:52.6011:24:53.0011:30:42.65+04:29:359:006,7
59GAŁUSZEK Michał 2045EPO Racing Adventure TeamPOZNAŃM209M 5904:32:43.9004:05:18.5502:51:49.2511:29:51.7011:34:50.80+04:34:349:046,6
60POGORZELSKI Jacek 2032WARSZAWAM4020M 6004:33:39.2504:14:58.3002:45:20.4011:33:57.9511:38:55.45+04:38:409:076,6
61BIJOŚ Mirosław 2070GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3028M 6104:17:21.9504:25:18.4002:51:24.3511:34:04.7011:38:02.70+04:38:479:076,6
62PIETRZYKOWSKI Artur 2024RADOMM4021M 6204:46:11.1504:14:00.2002:38:38.9511:38:50.3011:47:35.30+04:43:339:116,5
63STODULSKI Tomasz 2015PRUSZKÓWM3029M 6304:46:11.4504:14:04.3502:38:39.7511:38:55.5511:47:37.30+04:43:389:116,5
64PITAS Andrzej 2037ZapierdalaczeROGOŹNIKM4022M 6405:34:58.9504:15:02.8502:20:27.8512:10:29.6514:26:15.00+05:15:129:366,2
65ŁUKASIEWICZ Marcin 2148Bozony HiggsaPRUSZKÓWM2010M 6504:19:02.1504:34:05.4503:17:32.2512:10:39.8512:14:50.60+05:15:229:366,2
66GOWIN Wiktor 2147Bozony HiggsaPĘCICE MAŁEM2011M 6604:19:02.1004:34:05.9003:17:32.0012:10:40.0012:14:50.00+05:15:229:366,2
67KRUPCZYŃSKI Szymon 2086Krupols TeamRASZYNM2012M 6704:33:20.4504:39:36.8502:58:12.4012:11:09.7012:16:06.80+05:15:529:376,2
68HORBACZEWSKI Marek 2155CHEŁMM505M 6804:49:03.0504:27:42.0502:57:14.0012:13:59.1012:21:42.20+05:18:419:396,2
69ŁĄTKOWSKI Maciej 2119KB Maniac UltraPOZNAŃM4023M 6904:40:35.9504:24:15.0003:09:30.3512:14:21.3012:20:10.35+05:19:049:396,2
70MAŃKOWSKI Krzysztof 203312tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3030M 7005:13:45.1504:05:22.5502:59:00.0512:18:07.7512:24:50.60+05:22:509:426,2
71KRUZEL Rafal 2018Biegowe MisieLEGNICAM4024M 7105:07:31.6004:18:05.1002:53:25.7512:19:02.4512:24:00.55+05:23:459:436,2
72KOCIOŁEK Andrzej 2055Kancelaria Biegowa StaszewscyOSOWIEC- TRZĘSINAM4025M 7204:40:55.5504:43:01.8503:07:55.5012:31:52.9012:39:31.40+05:36:359:536,1
73KORNIŁOW Piotr 2167WARSZAWAM4026M 7305:01:06.8004:31:16.7003:07:13.5012:39:37.0012:45:26.95+05:44:199:596,0
74ZIELONKA Adam 2121Amicus ARGDYNIAM506M 7404:55:27.1504:40:12.3503:06:02.3512:41:41.8512:47:25.75+05:46:2410:016,0
75POKRYWKA Stefan 2169Na BucieCISNAM507M 7505:04:38.9504:42:37.4503:06:59.7512:54:16.1513:00:08.65+05:58:5910:115,9
76PROCHWICZ Tomasz 2099RADOMSKOM2013M 7605:13:20.2004:36:23.2003:12:10.1513:01:53.5513:08:40.85+06:06:3610:175,8
77SZEWCZUK Sylwester 2127CIESZYNM3031M 7705:13:26.7504:46:49.1003:16:51.3513:17:07.2013:23:53.10+06:21:5010:295,7
78SIWIŃSKI Jerzy 202312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM508M 7805:44:21.1504:49:44.5502:49:22.7013:23:28.4013:31:10.50+06:28:1110:345,7
79WÓJCIK Michał 2135BĘDZINM4027M 7905:13:44.2004:49:49.8503:41:07.8513:44:41.9013:51:31.90+06:49:2410:515,5
80JABŁOŃSKI Kazimierz 2093PRĄDYM601M 8005:20:12.6505:11:25.9503:21:34.4513:53:13.0514:02:11.70+06:57:5510:575,5
81GÓRA Daniel 2108MILICZM3032M 8105:44:35.1505:29:18.0503:46:10.9015:00:04.1015:08:54.40+08:04:4611:505,1
82PERKOWSKI Tomasz 2162ŁOMŻAM3033M 8205:57:30.6005:29:07.8503:45:45.3015:12:23.7515:21:17.45+08:17:0612:005,0
83PODKÓWKA Zbigniew 2077BYDGOSZCZM509M 8305:42:40.2005:15:23.6004:14:21.0015:12:24.8015:20:11.85+08:17:0712:005,0
84STRZELECKI Artur 2078PIOTRKÓW TRYB.M5010M 8405:44:43.1506:07:05.4003:52:25.5515:44:14.1015:53:03.15+08:48:5612:254,8
85PACANOWSKI Robert 2035Wełnica BiegaGNIEZNOM4028M 8506:13:16.8506:36:04.5004:02:13.0016:51:34.3517:00:24.30+09:56:1713:184,5
Niesklasyfikowani
PITAS Piotr 2038ZapierdalaczeROGOŹNIKM2000:00:00.00 DNF04:15:15.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CISZCZONIK Sebastian 2159Sportiva.plRZESZÓWM3002:46:35.15 DNF02:38:11.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 87 wynik(ów)