RZEŹNIK SKY 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-05-31
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 53 km
Zgłoszonych : 426
Wystartowało : 338
Nie ukończyło : 141
Ukończyło : 197
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 25km | 35km | 44km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuLopienka
10km
   
1GORCZYCA Bartosz 1381Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0400:58:12
2FARON Robert 1289SALCO GARMIN SPORTZALESIEM4000:00:0200:58:55
3GRZĄDZIEL Dominik 1027Attiq Team SalmingDZIEKANOWICEM3000:00:0200:59:02
4CZUBA Jarek 1299Above2000PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2000:00:0301:00:33
Niesklasyfikowani
KOCZAJA Artur 1310KRAKÓWM30DNF01:01:53 DNF
6BADOWSKI Aleksander 1371Team Mountain Fuel PolskaWARSZAWAM3000:00:0301:02:16
7SIKORA Sebastian 1332Acel GdyniaGDYNIAM4000:00:0301:04:06
8GUTT Piotr 1380PORONINM2000:00:0201:04:09
ROLBIECKI Piotr 1337Geoings PolskaKOŚCIERZYNAM30DNF01:04:25 DNF
10SWOBODA Marek 1325BYLEDOBIEC ANINWAŁBRZYCHM5000:00:0401:04:42
11MALINOWSKI Mateusz 1323MYSŁOWICEM3000:00:0301:04:44
12MAJER Ewa 1354Solgar PolskaDOBCZYCEK3000:00:0201:04:49
13FICEK Roman 1287KW KrakówSKAWICAM2000:00:0501:05:25
14PAWŁOWSKI Arkadiusz 1182Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0401:05:32
DOŁĘGOWSKI Krzysztof 1441kshysiek@NAPIERAJ TEAMBIELSKO BIAŁAM30DNF01:05:35 DNF
16ŁĄCZAK Magdalena 1403Salomon Sunto TeamMIELECK4000:00:0201:05:36
WŁOCH Andrzej 1420KB MOSIR Jastrzębie ZdrójM20DNF01:05:36 DNF
18SIEMIENIEC Marcin 1085NOAWROCŁAWM3000:00:0401:08:43
19GRYGIEL Marek 1024JacekBiega Running TeamKRAKÓWM4000:00:0701:09:27
MATYSIAK Bartłomiej 1372JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKM30DNF01:09:42 DNF
21GRABOWSKI Błażej 1336JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0701:09:43
PREJZNAR Marcin 1398MTB MOSiR DUKLADUKLAM30DNF01:09:51 DNF
23ŁUŻYŃSKI Tomasz 1128TT SzczecinSZCZECINM4000:00:0301:10:01
24ORCHOLSKI Witold 1313T.S. Opatrunki ToruńTORUŃM4000:00:0501:10:01
25POPIEL Andrzej 1309KRAKÓWM3000:00:0501:10:14
26 KORCZ Daniel 1423Jaworzno Runners Pro TeamM3000:00:0401:10:39
27TUROSZ Iwona 1366GOPR BieszczadyLEŻAJSKK2000:00:0401:10:41
28PUDŁO Mateusz 1422Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0501:10:41
CZYŻ Michał 1342USHBA ADINWARSZAWAM20DNF01:10:54 DNF
30KOZA Jan 1400Lokomotiv Majdan/ GOPR BieszczadyCISNAM2000:00:0401:11:12
31KORPALSKI Tomasz 1115Biegaj z głowąGDYNIAM3000:00:1401:11:30
32LEWANDOWSKI Paweł 1276RZESZÓWM4000:00:1401:11:42
33ZAGLANICZNY Dominik 1247GDANSKM3000:00:0801:12:12
34KUC Wojciech 1171WARSZAWAM3000:00:1501:12:21
35KRAWCZYK Kamil 1312Lotos Running TeamJANOWIECM2000:00:1201:12:26
36SZAPORÓW Łukasz 1044Spartan Race Team Group ProszowiceROSZOWICEM3000:00:0501:12:30
37DOMISZEWSKA Maria 1376USTRZYKI DOLNEK5000:00:0701:12:30
38STACHURSKI Paweł 1397ŁAŃCUTM3000:00:1401:12:42
39NIŻNIK Marcin 1365Nowy Styl Group Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM4000:00:0401:12:51
40LUBAŃSKI Robert 1132BUKOWICEM5000:00:0501:12:51
41ZAJĄCZKOWSKI Paweł 1019Power TrainingWARSZAWAM3000:00:0301:13:01
42GIL Jakub 1222Pozytywnie zabieganiMSZANA DOLNAM2000:00:1801:13:13
43SOBCZAK Henryk 1416S.H.T i Gorący PotokNOWY TARGM3000:00:0201:13:18
44GÓRSKI Krzysztof 1279OSOWA RUN TEAMSICIENKOM4000:00:1101:13:28
45KOZYRA Paweł 1302Runnerpawcislaw UMe Lub Stay InsaneLUBLINM2000:00:0401:13:34
MATYJA Adam 1188NR+STARA HUTAM30DNF01:13:37 DNF
47ŻORNIAK Mateusz 1131Mega Fason SieniawaSIENIAWAM2000:00:0501:13:56
48OLESIAK Grzegorz 1444Gorce Ultra TrailWARSZAWAM5000:00:1001:13:56
49PLASKATY Szymon 1320PRUSZCZ GDAŃSKIM2000:00:2101:13:56
50SALSKI Rafał 1137ŻYRARDÓWM5000:00:0301:13:57
51JAWORSKI Konrad 1264KRAKÓWM3000:00:1101:13:57
52MAMALA Justyna 1217KRAKÓWK2000:00:0401:14:03
53JAKUBCZAK Karol 1199RunedaWEJHEROWOM3000:00:0801:14:03
54ZALEWSKI Dariusz 1258KWTGDAŃSKM4000:00:0301:14:12
55TYPIŃSKI Paweł 1026Piątkowo na BiegowoJUTROSINM2000:00:0801:14:22
56RAJNER Krzysztof 1077ULTRA KoszalinKOSZALINM3000:00:0801:14:26
57BADURA Adam 1330Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4000:00:0701:14:27
58FLOREK Natalia 1230KRAKÓWK2000:00:0401:14:52
59FRĄCKIEWICZ Karol 1260SCVZĄBKIM4000:00:0701:14:52
60ZAPŁATA Wojciech 1148GORLICEM4000:00:1101:14:54
61WOJCIECHOWSKI Jaroslaw 1092Czasem biegamKIELCEM5000:00:0501:14:55
62GRZĄDKA Przemysław 1359PZU SPORT TEAMWARSZAWAM3000:00:0501:14:55
63BONDARA Sylwia 1166JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK3000:00:0701:14:56
64KACZMAREK Łukasz 1198KUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECKAMIENIECM2000:00:0801:15:16
65MAJER Damian 1112Rozbiegana KruszwicaKRUSZWICAM4000:00:0501:15:18
66KONOPKA Sławek 1413Fundacja na ratunekM4000:00:0401:15:19
67JASŁOWSKA Justyna 1301MUKS JEDLICZEJEDLICZEK3000:00:0901:15:20
DROŹDZIEL Mariusz 1410WARSZAWAM30DNF01:15:41 DNF
69JAZŁOCKI Łukasz 1316TWDWWARSZAWAM3000:00:2301:15:44
70WALCZAK Paweł 1238WREXHAMM2000:00:1301:15:47
71ŚWIERAD Krystian 1231RZEPEDZM2000:00:1301:15:47
72BRZOSKWINIA Wojciech 1388Husaria Race TeamBOLECHOWICEM2000:00:1701:16:17
73KĄCKA Anna 1384Buff Team PolandZABRZEK2000:00:0301:16:24
74KIK Iwona 1367Daniel Wosik Tervel TeamZABIERZÓWK3000:00:0501:16:27
75KATARZYŃSKI Marek 1290PAWŁOWICEM3000:00:1301:16:36
76ŻUCHOWSKI Daniel 1221Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0401:16:38
77JURCZAK Roman 1065RZESZÓWM6000:00:0301:17:11
78KUCHARSKI Waldemar 1095SZCZECINM4000:00:0001:18:26
79GOZDOWSKI Paweł 1326TERESINM4000:00:0801:18:34
SOKALSKI Grzegorz 1399KONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF01:18:47 DNF
81WĘGRZYN Emil 1161Warbud Running TeamBIŁGORAJM3000:00:0701:18:49
82GESSLER Łukasz 1090BiesyGOŚCICINOM3000:00:0601:18:50
83WIDZIAK Piotr 1294RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:00:0901:18:53
84DEREZIŃSKI Piotr 1106WROCŁAWM3000:00:1601:18:55
KOPEĆ Paweł 1324Parkrun RzeszówMAJDAN KRÓLEWSKIM30DNF01:19:11 DNF
86LASKO Łukasz 1089BIESYGDYNIAM3000:00:0601:19:17
87MOLTZAN Zbigniew 1032TORUŃM4000:00:1601:19:26
88ZYZAK Daniel 1338SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:1001:19:29
89MARS Maksymilian 1379Codlake Active TeamKRAKÓWM4000:00:0601:19:38
ARKUSZYŃSKI Paweł 1046TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM40DNF01:19:56 DNF
91PYRKOSZ Damian 1060G.B.U.R.RZESZÓWM4000:00:2601:22:01
92RZEPNICKI Łukasz 1385Toruński Klub TriathlonowyTORUŃM3000:00:3401:22:10
SUDNIK Krzysztof 1023KNURÓWM30DNF01:22:19 DNF
94SIWIELA Mateusz 1220Runeda/ciagniewilkadolasu.plREDAM2000:00:0901:22:26
95TATARA Marek 1257KGBKOSTRZYN NAD ODRAM4000:00:0301:22:28
DANAK Przemek 1256KGBKOSTRZYN NAD ODRĄM40DNF01:22:29 DNF
97TYCZKA Wojciech 1383Cidry lotajomRADZIONKÓWM2000:00:1701:22:31
ZWOLIŃSKI Łukasz 1419GDAŃSKM30DNF01:22:42 DNF
99RÓŻAŃSKI Mateusz 1066KATOWICEM3000:00:2101:22:45
100GARCZYŃSKI Darek 1164KATOWICEM4000:00:1401:22:56
101WROBLEWSKI Adrian 10503athlete.plBORKOWOM3000:00:3001:22:57
102DZIUBAŁA Karolina 1331Husaria Race TeamWARSZAWAK2000:00:1701:23:01
POLSKI Jacek 1377Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM40DNF01:23:04 DNF
104LIK Marek 1266Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:2501:23:09
105KOCZUR Tamara 1305Myszków BiegaMYSZKÓWK4000:00:1401:23:11
106MILEWSKI Konrad 1193LEGNICAM2000:00:2701:23:11
BIAŁEK Piotr 1255KLEWKIM30DNF01:23:12 DNF
FISZER Jakub 1314CZARNE BŁOTOM40DNF01:23:15 DNF
109RAJNER Gosia 1087Above2000KOSZALINK3000:00:0501:23:19
110SARKA Bartłomiej 1411M3000:00:1001:23:20
111ZAKRZEWSKI Marek 1375EkobiegiWARSZAWAM4000:00:1201:23:21
112JANOWSKI Mariusz 1147Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM4000:00:1501:23:21
WILK Adam 1200NADARZYNM40DNF01:23:22 DNF
114KOŁTOWSKI Piotr 1239SKÓRZEWOM3000:00:3001:23:31
KAŁUŻA Arkadiusz 1349Inżynieria BieganiaBIERUN STARYM40DNF01:23:35 DNF
116FRANASZCZYK Marcin 1389Bucharzewo TeamSIERAKÓWM4000:00:0501:23:38
117DUTKIEWICZ Marcin 1345biegnij DudekWARSZAWAM5000:00:1501:23:54
118WALENCIK Grzegorz 1037KeepMoving.plELBLAGM3000:00:3401:23:55
KRAWCZUK Dawid 1240POZNAŃM40DNF01:24:00 DNF
120OCHYRA Konrad 1006LESKOM2000:00:2101:24:01
KOSZELNIK Karol 1130JASŁOM30DNF01:24:05 DNF
122GRABOŚ Nina 1048WARSZAWAK4000:00:1301:24:06
123BERUS Mikołaj 1175STRZYŻEWICEM2000:00:2301:24:07
MIĘTKIEWICZ Rafał 1011Spójnia Białe BłotaBIAŁOŚLIWIEM20DNF01:24:09 DNF
125ŚLIWIŃSKI Andrzej 1187MIECHÓWM6000:00:0501:24:10
PORĘBA Eugeniusz 1382MIECHÓWMIECHÓWM50DNF01:24:10 DNF
127PARWA Michał 1038DZIEKANOWICEM3000:00:1001:24:13
128KRÓLIKOWSKI Wojciech 1355ZaDyszkaCIECHANÓWM4000:00:0901:24:14
CUPRIAK Daniel 1272Agroas TEAMNOWA WIEŚ MAŁAM40DNF01:24:16 DNF
STAN Jacek 1012BIAŁA RAWSKAM40DNF01:24:21 DNF
ŻMUDA Michał 1179RASZYNM40DNF01:24:21 DNF
132BAZYLUK Andrzej 1358KB ERGOBIALYSTOKM4000:00:0001:24:26
DZIURKA Tomasz 1280SKOKIM30DNF01:24:28 DNF
134MALEC Dawid 1407Muay Running TeamKRAKÓWM2000:00:1201:24:29
NOWICKI Przemysław 1321Zabierzów BiegaPISARYM30DNF01:24:30 DNF
136FILIPOWICZ Ziemowit 1421KRAKÓWM4000:00:2401:24:40
137KOWALSKA Joanna 1196WARSZAWAK4000:00:0601:24:47
138PIETRASZEK Mirosław 1083KONSTANCIN JEZIORNAM4000:00:0601:24:57
139TITZ-KOZA Julita 1394ŁÓDŹK3000:00:1201:25:10
140WOJCIECHOWSKI Paweł 1053Biegacze Juniora Runners TeamKICNIM4000:00:0601:25:14
141JANAS Dariusz 1178Biegacze Juniora - Runners TeamCZERWONAKM4000:00:0601:25:15
142NOWAK Mariusz 1319KRAKÓWM3000:00:2801:25:40
143WIERZBICKI Piotr 1210Homo Sapiens CzłapiensKRAKÓWM4000:00:2701:26:13
144PIASEK Piotr 1261TriUnlimitedOSTROLEKAM5000:00:2601:26:38
145STANIEK Anna 1318Pierdzące zająceCISNA/RACIBÓRZK3000:00:2801:26:49
KUBASIK Rafał 1418LUBLINM30DNF01:26:56 DNF
STACHURSKI Daniel 1165KOBYŁKIDRUŻBICEM40DNF01:26:58 DNF
148OLEWNIK Łukasz 1346AGB TorrfyPŁOCKM3000:00:0901:27:18
WIŚNIEWSKI Andrzej 1129WARSZAWAM30DNF01:27:22 DNF
150MORUS Tomasz 1415M4000:00:2401:27:31
151MRZYGŁÓD Jurek 1189LUBYCZA KRÓLEWSKAM3000:00:1001:27:33
152SOBOCIŃSKI Karol 1009Piękni i BestieBRUKM2000:00:2501:27:38
153KWACZ Krzysztof 1007On The MovePOZNAŃM4000:00:1001:27:48
154ZAPART Tomasz 1412WARSZAWAM4000:00:0901:28:01
155GALUSKIN Alexey 1120Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYM3000:00:2101:28:12
KRAWCZYK Łukasz 1042Budago.plBRZOZÓWKAM30DNF01:28:13 DNF
FALKOWSKI Piotr 1111KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOM40DNF01:28:13 DNF
158SKIBNIEWSKA Adrianna 1234Piaseczno RunningPIASECZNOK3000:00:1501:28:14
159JANICKI Tomasz 119021daplot JarosławJAROSŁAWM3000:00:1601:28:23
160PAŃTAK Sławomir 114921daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:1701:28:23
161KRZYSZTOŃ Eliza 1387577-101-06-19ŻARKI -JAWORZNIKK4000:00:1401:29:02
162ŻBIKOWSKI Tomasz 1392TORUŃM4000:00:2901:29:31
163NOVIKOV Vitaliy 1390WINNICAM3000:00:2901:29:32
KURKUS Aleksander 1093Dogoń Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM40DNF01:29:37 DNF
WAGNER Adam 1248KATOWICEM30DNF01:29:38 DNF
166GRADZIK Inga 1306DĄBROWA GÓRNICZAK2000:00:1901:29:41
167KRZYŻAN Jakub 1121KW KrakówJERZMANOWICEM4000:00:2801:29:47
168BUDZICH Wojciech 1232TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM4000:00:1901:29:51
POPŁAWSKI Arkadiusz 1110HALINOWM40DNF01:29:54 DNF
170WYSOKIŃSKI Jerzy 1406Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:0301:29:59
171MASŁOWSKA Katarzyna 1140Eskadra KrakówSZCZEKOCINYK4000:00:1501:30:06
KONSTANTY Katarzyna 1291KRAKÓWK40DNF01:30:14 DNF
173KŁOŚ Artur 1031PKO Bank PolskiLUBLINM3000:00:1601:30:20
174LENART-KŁOŚ Katarzyna 1029LUBLINK3000:00:1701:30:22
175POGODA Kamil 1253KLUB BIEGACZA ACCENTUREŁÓDŹM3000:00:1701:30:23
176MERCIK Mateusz 1163Night RunnersKRAKÓWM3000:00:2301:30:25
177POSŁUSZNA Anna 1028WARSZAWAK2000:00:1901:30:29
WÓJTOWICZ Paweł 1223KURÓWM40DNF01:30:31 DNF
179ARMACIŃSKI Filip 1347Wojak Team***USTRZYKI DOLNEM2000:00:1601:30:35
180RONKOWSKA Małgorzata 1154Polka SportWARSZAWAK2000:00:1901:30:37
TRELA Jacek 1328AZS AWF Kraków MastersKRAKÓWM60DNF01:30:45 DNF
ŻOCHOWSKI Piotr 1450KARGOSZYNM50DNF01:30:54 DNF
183MIKOŁAJCZYK-SOWA Monika 1202Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK4000:00:2801:30:56
STELMASZCZYK Konrad 1133WARSZAWAM40DNF01:30:56 DNF
KLAMCZYŃSKI Grzegorz 1263SŁUPSKM20DNF01:31:06 DNF
186SEKUŁA Mirek 1236Infinity runner's team GRYBÓWGRYBÓWM4000:00:2501:31:10
GODLEWSKA Dobrochna 1173POZNAŃK30DNF01:31:44 DNF
GRONCZEWSKI Artur 1159FMW RunnersWARSZAWAM40DNF01:31:47 DNF
ZEGARSKI Arkadiusz 1118GROJECM40DNF01:31:53 DNF
190NOWAK Dorota 1281Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:3501:32:08
191BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA Monika 1034GDYNIAK4000:00:1501:32:25
DĄBROWSKI Marcin 1002JACHRANKAM30DNF01:32:36 DNF
193WAWRZYNIAK Damian 1051Aktywni KamieńskRADOMSKOM3000:00:2901:32:39
194LICHOŃ Wojtek 1282Infinity Runner's Team GrybówGRYBÓWM4000:00:2701:32:44
195LICHOŃ Jacek 1285Infinity Runner's Team GrybówGRYBÓWM3000:00:2701:32:44
MAJOR Sandra 1081WARSZAWAK30DNF01:32:46 DNF
197SĘKOWSKA Agata 1062ZIELONA GÓRAK3000:00:2501:32:51
PTAK Arkadiusz 1322Spartanie DzieciomWILKSZYNM30DNF01:33:19 DNF
199LATOS Marcin 1250ŁAZYM4000:00:3601:33:23
200KUBISIAK Dariusz 1153OSTRÓW WLKP.M5000:00:2801:33:24
MAJSTEREK Paweł 1235WARSZAWAM30DNF01:33:24 DNF
202JAROSZ Marcin 1405SANDOMIERZM3000:00:0001:33:25
203PIETRUSZKA Mariusz 1003KRAKÓWM3000:00:3001:33:28
204OSIKOWSKA Teresa 1373ZAKOPANEK3000:00:2101:33:36
205GIERSZEWSKA Anna 1184KB SzamotułySZAMOTUŁYK3000:00:1701:33:42
CUPRYJAK Adrian 1094Tarczyński Klub BiegowyTARCZYNM30DNF01:33:47 DNF
207ZIOMEK Marcin 1262RZESZOWM3000:00:3301:33:48
208TORBUS Mateusz 1113SOSNOWIECM4000:00:2201:33:55
BUDZIŃSKI Krzysztof 1134OPOLEM50DNF01:33:55 DNF
210ZIÓŁEK Andrzej 1206RYKOWISKOPŁOCKM4000:00:2701:33:56
FABIŃSKI Marcin 1283OTK RzeźnikGRUDZIĄDZM40DNF01:33:57 DNF
IGNASZEWSKI Przemysław 1284GRUDZIĄDZM40DNF01:33:58 DNF
213MALISZEWSKI Jacek 1243Smashing pĄpkinsWARSZAWAM4000:00:2501:34:02
ANUSIEWICZ Przemyslaw 1141rozbiegana czwórkaSIEDLCEM40DNF01:34:04 DNF
ZAJĄC Grzegorz 1124POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM40DNF01:34:04 DNF
JASIŃSKI Marcin 1368Biuro Usług Informatycznych 'BATNA' Marcin JasińskiSOŚNOM30DNF01:34:04 DNF
PAWLUK Daria 1001WARSZAWAK20DNF01:34:05 DNF
CHUDY Michał 1362WARSZAWAM30DNF01:34:05 DNF
BUŁAT Adam 1363WARSZAWAM30DNF01:34:06 DNF
KOWALSKA Renata 1378TROSZYNK30DNF01:34:14 DNF
221MALICKA Angelika 1297ROKITNO SZLACHECKEK3000:00:1401:34:18
LENARCIK Łukasz 1052Legalize it Running TeamGDAŃSKM30DNF01:34:18 DNF
SOWA Dariusz 1049Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM50DNF01:34:25 DNF
KOPYŚĆ Jarosław 1014Pszczółkowski teamOLSZTYNM40DNF01:34:27 DNF
ARKUSZYŃSKA Beata 1047TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIK40DNF01:34:32 DNF
226CZAPSKI Piotr 1317WARSZAWAM5000:00:3201:34:42
KANIOWSKI Wojciech 1181CZĘSTOCHOWAM40DNF01:34:43 DNF
SZYMAŃSKI Artur 1265WARSZAWAM40DNF01:34:47 DNF
SZYMAŃSKI Piotr 1269ZATORYM40DNF01:34:47 DNF
BŁĘDKOWSKA Katarzyna 1288OPOLEK30DNF01:34:49 DNF
231PALICKI Krzysztof 1183wkurw_teamSTĘSZEWM4000:00:1701:35:00
ZAJĄC Mariusz 1194TRĄBKIM40DNF01:35:00 DNF
WIKTOR WEREMJEWICZ Marcin 1327GDYNIAM40DNF01:35:05 DNF
LIBUCKI Andrzej 1101GRODZISK MAZOWIECKIM40DNF01:35:12 DNF
235CZAJKOWSKI Rafał 1369EkoBiegiWARSZAWAM4000:00:2001:35:15
236MYŚLIŃSKA Anna 1374EkobiegiWARSZAWAK4000:00:2001:35:19
CHABOWSKI Łukasz 1099TLEŃM20DNF01:35:23 DNF
KUCIŃSKA Magdalena 1308WARSZAWAK30DNF01:35:24 DNF
239RYBCZYŃSKI Przemysław 1098Biegnij Ryba, znowu Cisna Cię wzywa!KRAKÓWM5000:00:1101:35:37
KOWALCZYK Bartłomiej 1271WARSAWM20DNF01:35:41 DNF
241WYSOCKI Mariusz 1116Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3000:00:2201:35:45
242KOMORKIEWICZ Karol 1218RunedaREDAM3000:00:0901:35:52
243STAJNIAK-STELIGA Izabela 1417OborygeniK4000:00:1201:35:52
244WRONA Sylwester 1088KRAKOWM4000:00:3201:35:54
245SOWA Maciej 1212Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹM5000:00:2901:35:55
BEZAK Magdalena 1370OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK30DNF01:35:56 DNF
KARPIŃSKI Filip 1172WARSZAWAM30DNF01:35:57 DNF
248PŁYWACZYK Maciej 1352PLESZEWM5000:00:2501:36:06
OLSZEWSKI Jacek 1333Gorszy SortNOWE GULCZEWOM40DNF01:36:07 DNF
WIĄCEK Krzysztof 1298Powielarnia MadasMILANÓWEKM50DNF01:36:11 DNF
251TERLECKI Marcin 1207TERLOCZĘSTOCHOWAM4000:00:2401:36:29
252GOŹDZICKI Łukasz 1160EndorświnkiLUBARTÓWM3000:00:2001:36:30
GRABOWSKI Sebastian 1078EndorświnkiLUBARTÓWM30DNF01:36:30 DNF
CHLEBIO Jarosław 1084LUBLINM40DNF01:36:32 DNF
DĄBRÓWKA Radosław 1114Fundacja LatarniaBUKOWSKOM30DNF01:36:40 DNF
SOŁTYS Krzysztof 1043GDAŃSKM40DNF01:36:48 DNF
BŁACH Piotr 1155Big BullsKOWALEWO POMORSKIEM30DNF01:37:02 DNF
258JAZY Szymon 1040LUBOŃM3000:00:1801:37:07
259ŁUKASIK Andrzej 1216LUBLINM5000:00:0801:37:09
ROSŁON Tomasz 1082Świdermajer TeamOTWOCKM40DNF01:37:19 DNF
JAWOREK Grzegorz 1025BbmWROCŁAWM30DNF01:37:33 DNF
MROWIEC Michał 1361RK AthleticsBOBROWIECM40DNF01:37:34 DNF
PRUSACZYK Michał 1414M30DNF01:37:36 DNF
264BROMBOSZCZ Karol 1315Truchtacz -MysłowiceKATOWICEM6000:00:1901:38:43
GNIADKOWSKI Paweł 1030odjechani.comKRAKÓWM30DNF01:38:44 DNF
266ISASI-KURAN Agata 1340Markowi BiegaczeMARKIK4000:00:2101:38:54
267JARUGA Artur 1176rozbieganykoszalinMASZKOWOM4000:00:3501:38:55
268SZYCMAN Leszek 1203Klub Biegacza KPWARSZAWAM4000:00:2701:39:00
269BALIGA Cezary 1013OLESNOM2000:00:3701:39:01
270HUBNER Antoni 1067Sportowe ŻuleWARSZAWAM3000:00:3501:39:08
271STAWIŃSKI Piotr 1224WARSZAWAM3000:00:3501:39:08
ZBOROWSKI Paweł 1020Sportowe ŻuleWARSZAWAM30DNF01:39:09 DNF
273STAWIŃSKA Zuzanna 1225WARSZAWAK3000:00:3601:39:10
MICHAŁEK Jarosław 1229One Way TicketKRAKÓWM50DNF01:39:11 DNF
WYŻYKOWSKA Agnieszka 1010Nowa Huta TeamKRAKÓWK30DNF01:39:27 DNF
276BAUMANN-POPCZYK Anna 1142WARSZAWAK3000:00:1801:39:29
DE KRUIJF Teunis 1351GDYNIAM20DNF01:39:31 DNF
278WRÓBLEWSKA Joanna 1108SkinlineUNISŁAWK4000:00:1001:39:35
WEILAND Emila 1144UNISŁAWK40DNF01:39:35 DNF
280BURCZYK Klaudiusz 1150Free Runers-OpolskieURBANOWICEM3000:00:3301:39:43
281BENESZ Robert 1241Rzeszowskie Gazele I GepardyNIECHOBRZM4000:00:2601:40:03
SALAMON Patryk 1215PSZCYNAM30DNF01:40:26 DNF
AMROZKIEWICZ -GROMEK Judyta 1055Amrozkiewicz TeamSANOKK30DNF01:40:34 DNF
AMROŻKIEWICZ Patrycja 1054Amrożkiewicz TeamSANOKK20DNF01:40:35 DNF
285WESOŁOWSKI Robert 1393Fundacja Na RatunekDĘBLINM3000:00:2601:41:00
286MAZAN Eliza 1277SZCZECINK3000:00:2601:41:01
287PIKIEWICZ Bartłomiej 1061Snails of DoomKATOWICEM3000:00:2601:41:14
288BUCHALSKA Ewa 1041EkobiegiWARSZAWAK4000:00:2001:41:18
289POTERA Krystyna 1016Frytków!!!!ŁAŃCUTK3000:00:1501:41:20
DZIERŻEŃSKA Monika 1329GDAŃSKK40DNF01:41:21 DNF
RUTKIEWICZ Marek 1292Stargardzki Klub Morsów MiedwianieNIEDŻWIEDŻM50DNF01:41:22 DNF
PIOTROWSKI Marek 1058Morsownicy z LegnicyLEGNICAM50DNF01:41:25 DNF
MALEC Piotr 1127Free Runners - OpolskieURBANOWICEM30DNF01:41:26 DNF
GAWĘDA Arkadiusz 1152CZESTOCHOWAM30DNF01:41:28 DNF
ZAJĄC Dariusz 1195TRĄBKIM40DNF01:41:30 DNF
BARCZEWSKA Agnieszka 1109Adidas Runners WarsawWARSZAWAK30DNF01:41:44 DNF
OGÓREK Monika 1214WARSZAWAK20DNF01:41:45 DNF
298MICHNIEWSKI Piotr 1395GiT EkipaZAWIERCIEM3000:00:3101:42:09
298WRÓBLEWSKA Katarzyna 1401ZAWIERCIEK3000:00:3201:42:10
BRĄGOSZEWSKI Paweł 1008Świdermajer TeamOTWOCKM40DNF01:42:20 DNF
ŚLIWIŃSKA Joanna 1391POZNAŃK20DNF01:42:28 DNF
TOMASZEWSKI Piotr 1268777POZNAŃM30DNF01:42:37 DNF
TOMASZEWSKA Anna 1237777POZNAŃK30DNF01:42:39 DNF
304DEJEWSKI Jakub 1360GB Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:3201:43:00
DEJEWSKA Arleta 1364Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30DNF01:43:01 DNF
BANASZEWSKA Joanna 1117TORUŃK30DNF01:43:11 DNF
MORAWSKA Anna 1096WARSZAWAK60DNF01:43:39 DNF
CICHOCKI Mariusz 1293suunto run teamRADOMSKOM50DNF01:43:45 DNF
SEWINA Dominik 1191Karate Tsunami BydgoszczBYDGOSZCZM40DNF01:43:51 DNF
KADECKI Marek 1233DZIDA TYMKARGOSZYNM40DNF01:45:38 DNF
ABRAMCZYK Eliza 1242WARSZAWAK40DNF01:46:28 DNF
KŁOS Dariusz 1056Klub Maratoński UMK ToruńTORUŃM50DNF01:46:48 DNF
BARYZA Robert 1102JÓZEFOWOM40DNF01:47:11 DNF
ROSA Bartosz 1244Smashing PĄpkinsTORUŃM30DNF01:49:40 DNF
ZAWADZKI Piotr 1343RADOMM40DNF01:50:11 DNF
FIGURSKA Honorata 1339Markowi BiegaczeMARKIK40DNF01:50:30 DNF
KWIECIEŃ Jacek 1341MARKOWI BIEGACZEMARKIM60DNF01:50:32 DNF
MATUZIK Mateusz 1071Night RunnersKRAKÓWM30DNF01:50:46 DNF
SIEMIENIUK Andrzej 1270RUŚM50DNF01:50:48 DNF
KACZMAREK Magdalena 1104Nest TeamPOZNAŃK40DNF01:51:01 DNF
SOBOL Agnieszka 1278KATOWICEK40DNF01:51:26 DNF
SETKOWICZ Jacek 1017KRAKÓWM30DNF01:51:35 DNF
SKURSKA Monika 1074RASZYNK40DNF01:52:06 DNF
SYGUŁA Katarzyna 1105KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK40DNF01:52:07 DNF
325DERUŚ Stanisław 1069KM Truchcik ŁubiankaBISKUPICEM5000:00:0301:52:32
326BOGUTA Mateusz 1156GDAŃSKM3000:00:2601:53:43
KACZMAREK Agata 1103Nest TeamPOZNAŃK40DNF01:57:14 DNF
ADAMCZYK Zbigniew 1063KM Truchcik ŁubiankaZAMEK BIERZGŁOWSKIM50DNF01:57:36 DNF
ZABOROWSKA-SOŁTYS Małgorzata 1045GDAŃSKK40DNF02:00:14 DNF
PEŁSZYŃSKI Marek 1151Zośka Ultimate RunnersGDANSKM30DNF02:01:06 DNF
REIPOLD Klaudia 1033Zabiegani MielecMIELECK20DNF02:07:04 DNF
CIELAK Jerzy 1296-PASZCZYNAM50DNF02:20:23 DNF
DOMAGAŁA Agnieszka 1409Grupa Jura.plZAWIERCIEK30DNF02:26:33 DNF
FABJANCZYK Agnieszka 1169Grupa Jura PlZAWIERCIEK30DNF02:27:12 DNF
KLIMAS Andrzej 1408M40DNF DNF
QUIRINI Ewa 1005NOWY TARGK30DNF DNF
JUSZCZAK Zbigniew 1386PKB KMP KaliszOPATÓWEKM50DNF DNF
JAWORSKI Paweł 1357BĘDZINM30DNF DNF
Znaleziono 338 wynik(ów)