RZEŹNIK SKY 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-05-31
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 53 km
Zgłoszonych : 426
Wystartowało : 338
Nie ukończyło : 141
Ukończyło : 197
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 25km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 25km | 35km | 44km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuLopienka
10km
Zubracze
25km
    
1GORCZYCA Bartosz 1381Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0400:58:1202:29:21
2FARON Robert 1289SALCO GARMIN SPORTZALESIEM4000:00:0200:58:5502:31:33
3GUTT Piotr 1380PORONINM2000:00:0201:04:0902:33:38
4GRZĄDZIEL Dominik 1027Attiq Team SalmingDZIEKANOWICEM3000:00:0200:59:0202:33:48
5CZUBA Jarek 1299Above2000PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2000:00:0301:00:3302:49:03
6SWOBODA Marek 1325BYLEDOBIEC ANINWAŁBRZYCHM5000:00:0401:04:4202:50:24
7ŁĄCZAK Magdalena 1403Salomon Sunto TeamMIELECK4000:00:0201:05:3602:52:44
8SIKORA Sebastian 1332Acel GdyniaGDYNIAM4000:00:0301:04:0602:52:45
Niesklasyfikowani
DOŁĘGOWSKI Krzysztof 1441kshysiek@NAPIERAJ TEAMBIELSKO BIAŁAM30DNF01:05:35 DNF02:52:57 DNF
10FICEK Roman 1287KW KrakówSKAWICAM2000:00:0501:05:2502:53:42
11MAJER Ewa 1354Solgar PolskaDOBCZYCEK3000:00:0201:04:4902:54:12
12BADOWSKI Aleksander 1371Team Mountain Fuel PolskaWARSZAWAM3000:00:0301:02:1602:54:43
13MALINOWSKI Mateusz 1323MYSŁOWICEM3000:00:0301:04:4402:55:32
14PAWŁOWSKI Arkadiusz 1182Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0401:05:3202:55:38
15SOBCZAK Henryk 1416S.H.T i Gorący PotokNOWY TARGM3000:00:0201:13:1802:56:27
16SIEMIENIEC Marcin 1085NOAWROCŁAWM3000:00:0401:08:4303:06:34
WŁOCH Andrzej 1420KB MOSIR Jastrzębie ZdrójM20DNF01:05:36 DNF03:07:02 DNF
18KORPALSKI Tomasz 1115Biegaj z głowąGDYNIAM3000:00:1401:11:3003:08:50
19KOZYRA Paweł 1302Runnerpawcislaw UMe Lub Stay InsaneLUBLINM2000:00:0401:13:3403:09:18
20ŻORNIAK Mateusz 1131Mega Fason SieniawaSIENIAWAM2000:00:0501:13:5603:10:11
21KĄCKA Anna 1384Buff Team PolandZABRZEK2000:00:0301:16:2403:10:58
22ŻUCHOWSKI Daniel 1221Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0401:16:3803:10:59
PREJZNAR Marcin 1398MTB MOSiR DUKLADUKLAM30DNF01:09:51 DNF03:11:11 DNF
24GRYGIEL Marek 1024JacekBiega Running TeamKRAKÓWM4000:00:0701:09:2703:13:01
25ŁUŻYŃSKI Tomasz 1128TT SzczecinSZCZECINM4000:00:0301:10:0103:14:24
26OLESIAK Grzegorz 1444Gorce Ultra TrailWARSZAWAM5000:00:1001:13:5603:15:07
27TUROSZ Iwona 1366GOPR BieszczadyLEŻAJSKK2000:00:0401:10:4103:15:53
28ZALEWSKI Dariusz 1258KWTGDAŃSKM4000:00:0301:14:1203:15:59
29MAMALA Justyna 1217KRAKÓWK2000:00:0401:14:0303:16:21
30ZAPŁATA Wojciech 1148GORLICEM4000:00:1101:14:5403:18:35
31POPIEL Andrzej 1309KRAKÓWM3000:00:0501:10:1403:18:37
ROLBIECKI Piotr 1337Geoings PolskaKOŚCIERZYNAM30DNF01:04:25 DNF03:18:39 DNF
33NIŻNIK Marcin 1365Nowy Styl Group Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM4000:00:0401:12:5103:18:42
34LEWANDOWSKI Paweł 1276RZESZÓWM4000:00:1401:11:4203:19:39
35ORCHOLSKI Witold 1313T.S. Opatrunki ToruńTORUŃM4000:00:0501:10:0103:20:31
36STACHURSKI Paweł 1397ŁAŃCUTM3000:00:1401:12:4203:21:10
37WALCZAK Paweł 1238WREXHAMM2000:00:1301:15:4703:21:13
38 KORCZ Daniel 1423Jaworzno Runners Pro TeamM3000:00:0401:10:3903:21:57
39BRZOSKWINIA Wojciech 1388Husaria Race TeamBOLECHOWICEM2000:00:1701:16:1703:22:33
40GIL Jakub 1222Pozytywnie zabieganiMSZANA DOLNAM2000:00:1801:13:1303:22:44
41KUC Wojciech 1171WARSZAWAM3000:00:1501:12:2103:24:41
42BADURA Adam 1330Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4000:00:0701:14:2703:24:42
43ZAGLANICZNY Dominik 1247GDANSKM3000:00:0801:12:1203:24:44
44KATARZYŃSKI Marek 1290PAWŁOWICEM3000:00:1301:16:3603:25:37
45WOJCIECHOWSKI Jaroslaw 1092Czasem biegamKIELCEM5000:00:0501:14:5503:26:50
46GRABOWSKI Błażej 1336JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0701:09:4303:26:54
47DOMISZEWSKA Maria 1376USTRZYKI DOLNEK5000:00:0701:12:3003:26:58
48JAZŁOCKI Łukasz 1316TWDWWARSZAWAM3000:00:2301:15:4403:27:28
49KRAWCZYK Kamil 1312Lotos Running TeamJANOWIECM2000:00:1201:12:2603:27:42
50KACZMAREK Łukasz 1198KUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECKAMIENIECM2000:00:0801:15:1603:27:45
51KIK Iwona 1367Daniel Wosik Tervel TeamZABIERZÓWK3000:00:0501:16:2703:27:47
52SZAPORÓW Łukasz 1044Spartan Race Team Group ProszowiceROSZOWICEM3000:00:0501:12:3003:28:21
53LUBAŃSKI Robert 1132BUKOWICEM5000:00:0501:12:5103:28:26
54PUDŁO Mateusz 1422Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0501:10:4103:28:56
55ŚWIERAD Krystian 1231RZEPEDZM2000:00:1301:15:4703:29:42
56KONOPKA Sławek 1413Fundacja na ratunekM4000:00:0401:15:1903:30:01
MATYSIAK Bartłomiej 1372JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKM30DNF01:09:42 DNF03:30:30 DNF
58TYPIŃSKI Paweł 1026Piątkowo na BiegowoJUTROSINM2000:00:0801:14:2203:31:47
59WALENCIK Grzegorz 1037KeepMoving.plELBLAGM3000:00:3401:23:5503:33:04
60GRZĄDKA Przemysław 1359PZU SPORT TEAMWARSZAWAM3000:00:0501:14:5503:33:22
MATYJA Adam 1188NR+STARA HUTAM30DNF01:13:37 DNF03:33:36 DNF
62GOZDOWSKI Paweł 1326TERESINM4000:00:0801:18:3403:34:38
63JAWORSKI Konrad 1264KRAKÓWM3000:00:1101:13:5703:35:13
64ZYZAK Daniel 1338SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:1001:19:2903:35:39
65FLOREK Natalia 1230KRAKÓWK2000:00:0401:14:5203:35:40
66KOZA Jan 1400Lokomotiv Majdan/ GOPR BieszczadyCISNAM2000:00:0401:11:1203:36:04
67BONDARA Sylwia 1166JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK3000:00:0701:14:5603:36:10
68SALSKI Rafał 1137ŻYRARDÓWM5000:00:0301:13:5703:36:15
69TYCZKA Wojciech 1383Cidry lotajomRADZIONKÓWM2000:00:1701:22:3103:36:42
70JASŁOWSKA Justyna 1301MUKS JEDLICZEJEDLICZEK3000:00:0901:15:2003:37:10
71PLASKATY Szymon 1320PRUSZCZ GDAŃSKIM2000:00:2101:13:5603:37:27
72DEREZIŃSKI Piotr 1106WROCŁAWM3000:00:1601:18:5503:38:01
73ZAJĄCZKOWSKI Paweł 1019Power TrainingWARSZAWAM3000:00:0301:13:0103:38:12
74GARCZYŃSKI Darek 1164KATOWICEM4000:00:1401:22:5603:38:24
75RAJNER Krzysztof 1077ULTRA KoszalinKOSZALINM3000:00:0801:14:2603:38:40
76SARKA Bartłomiej 1411M3000:00:1001:23:2003:38:51
77GESSLER Łukasz 1090BiesyGOŚCICINOM3000:00:0601:18:5003:38:53
78MOLTZAN Zbigniew 1032TORUŃM4000:00:1601:19:2603:39:09
79KUCHARSKI Waldemar 1095SZCZECINM4000:00:0001:18:2603:41:44
80MARS Maksymilian 1379Codlake Active TeamKRAKÓWM4000:00:0601:19:3803:42:46
81JAKUBCZAK Karol 1199RunedaWEJHEROWOM3000:00:0801:14:0303:43:47
82RZEPNICKI Łukasz 1385Toruński Klub TriathlonowyTORUŃM3000:00:3401:22:1003:44:05
83PYRKOSZ Damian 1060G.B.U.R.RZESZÓWM4000:00:2601:22:0103:44:26
84KOCZUR Tamara 1305Myszków BiegaMYSZKÓWK4000:00:1401:23:1103:44:29
85SIWIELA Mateusz 1220Runeda/ciagniewilkadolasu.plREDAM2000:00:0901:22:2603:44:31
86KOŁTOWSKI Piotr 1239SKÓRZEWOM3000:00:3001:23:3103:44:54
87RÓŻAŃSKI Mateusz 1066KATOWICEM3000:00:2101:22:4503:45:00
88GÓRSKI Krzysztof 1279OSOWA RUN TEAMSICIENKOM4000:00:1101:13:2803:45:10
89GRABOŚ Nina 1048WARSZAWAK4000:00:1301:24:0603:45:17
90PARWA Michał 1038DZIEKANOWICEM3000:00:1001:24:1303:45:23
91WIDZIAK Piotr 1294RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:00:0901:18:5303:45:46
92MILEWSKI Konrad 1193LEGNICAM2000:00:2701:23:1103:45:49
93OCHYRA Konrad 1006LESKOM2000:00:2101:24:0103:46:14
94DZIUBAŁA Karolina 1331Husaria Race TeamWARSZAWAK2000:00:1701:23:0103:49:42
KRAWCZYK Łukasz 1042Budago.plBRZOZÓWKAM30DNF01:28:13 DNF03:49:45 DNF
96WROBLEWSKI Adrian 10503athlete.plBORKOWOM3000:00:3001:22:5703:50:10
97STANIEK Anna 1318Pierdzące zająceCISNA/RACIBÓRZK3000:00:2801:26:4903:50:29
98WĘGRZYN Emil 1161Warbud Running TeamBIŁGORAJM3000:00:0701:18:4903:50:35
99MAJER Damian 1112Rozbiegana KruszwicaKRUSZWICAM4000:00:0501:15:1803:50:43
SUDNIK Krzysztof 1023KNURÓWM30DNF01:22:19 DNF03:50:47 DNF
101SEKUŁA Mirek 1236Infinity runner's team GRYBÓWGRYBÓWM4000:00:2501:31:1003:50:50
102JURCZAK Roman 1065RZESZÓWM6000:00:0301:17:1103:50:52
103FRĄCKIEWICZ Karol 1260SCVZĄBKIM4000:00:0701:14:5203:50:58
104TATARA Marek 1257KGBKOSTRZYN NAD ODRAM4000:00:0301:22:2803:51:10
105LASKO Łukasz 1089BIESYGDYNIAM3000:00:0601:19:1703:54:10
106TITZ-KOZA Julita 1394ŁÓDŹK3000:00:1201:25:1003:55:37
107WIERZBICKI Piotr 1210Homo Sapiens CzłapiensKRAKÓWM4000:00:2701:26:1303:55:39
108RONKOWSKA Małgorzata 1154Polka SportWARSZAWAK2000:00:1901:30:3703:55:45
109MRZYGŁÓD Jurek 1189LUBYCZA KRÓLEWSKAM3000:00:1001:27:3303:55:58
110PIASEK Piotr 1261TriUnlimitedOSTROLEKAM5000:00:2601:26:3803:56:03
MIĘTKIEWICZ Rafał 1011Spójnia Białe BłotaBIAŁOŚLIWIEM20DNF01:24:09 DNF03:56:14 DNF
112DUTKIEWICZ Marcin 1345biegnij DudekWARSZAWAM5000:00:1501:23:5403:56:46
113JANOWSKI Mariusz 1147Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM4000:00:1501:23:2103:57:41
114GALUSKIN Alexey 1120Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYM3000:00:2101:28:1203:57:53
115LIK Marek 1266Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:2501:23:0903:58:06
116KRZYŻAN Jakub 1121KW KrakówJERZMANOWICEM4000:00:2801:29:4703:58:10
117WAWRZYNIAK Damian 1051Aktywni KamieńskRADOMSKOM3000:00:2901:32:3903:58:11
118SOBOCIŃSKI Karol 1009Piękni i BestieBRUKM2000:00:2501:27:3803:58:15
119BUDZICH Wojciech 1232TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM4000:00:1901:29:5103:58:20
120KWACZ Krzysztof 1007On The MovePOZNAŃM4000:00:1001:27:4803:58:24
121FRANASZCZYK Marcin 1389Bucharzewo TeamSIERAKÓWM4000:00:0501:23:3803:58:59
122GIERSZEWSKA Anna 1184KB SzamotułySZAMOTUŁYK3000:00:1701:33:4203:59:19
123BALIGA Cezary 1013OLESNOM2000:00:3701:39:0103:59:48
124BENESZ Robert 1241Rzeszowskie Gazele I GepardyNIECHOBRZM4000:00:2601:40:0304:00:52
125MALISZEWSKI Jacek 1243Smashing pĄpkinsWARSZAWAM4000:00:2501:34:0204:01:19
126ZAKRZEWSKI Marek 1375EkobiegiWARSZAWAM4000:00:1201:23:2104:01:24
NOWICKI Przemysław 1321Zabierzów BiegaPISARYM30DNF01:24:30 DNF04:02:17 DNF
ARKUSZYŃSKI Paweł 1046TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM40DNF01:19:56 DNF04:03:01 DNF
129PIETRASZEK Mirosław 1083KONSTANCIN JEZIORNAM4000:00:0601:24:5704:03:20
CUPRIAK Daniel 1272Agroas TEAMNOWA WIEŚ MAŁAM40DNF01:24:16 DNF04:03:27 DNF
131BERUS Mikołaj 1175STRZYŻEWICEM2000:00:2301:24:0704:03:31
132JANAS Dariusz 1178Biegacze Juniora - Runners TeamCZERWONAKM4000:00:0601:25:1504:04:35
133MALEC Dawid 1407Muay Running TeamKRAKÓWM2000:00:1201:24:2904:04:35
134WOJCIECHOWSKI Paweł 1053Biegacze Juniora Runners TeamKICNIM4000:00:0601:25:1404:04:42
135BAZYLUK Andrzej 1358KB ERGOBIALYSTOKM4000:00:0001:24:2604:04:51
136KŁOŚ Artur 1031PKO Bank PolskiLUBLINM3000:00:1601:30:2004:04:53
137LENART-KŁOŚ Katarzyna 1029LUBLINK3000:00:1701:30:2204:04:54
138ŚLIWIŃSKI Andrzej 1187MIECHÓWM6000:00:0501:24:1004:05:08
139PIETRUSZKA Mariusz 1003KRAKÓWM3000:00:3001:33:2804:06:13
SOKALSKI Grzegorz 1399KONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF01:18:47 DNF04:06:25 DNF
141MORUS Tomasz 1415M4000:00:2401:27:3104:06:52
POPŁAWSKI Arkadiusz 1110HALINOWM40DNF01:29:54 DNF04:07:49 DNF
143JANICKI Tomasz 119021daplot JarosławJAROSŁAWM3000:00:1601:28:2304:07:59
144MASŁOWSKA Katarzyna 1140Eskadra KrakówSZCZEKOCINYK4000:00:1501:30:0604:08:02
145LICHOŃ Jacek 1285Infinity Runner's Team GrybówGRYBÓWM3000:00:2701:32:4404:08:05
146NOWAK Dorota 1281Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:3501:32:0804:08:08
147HUBNER Antoni 1067Sportowe ŻuleWARSZAWAM3000:00:3501:39:0804:08:12
148LATOS Marcin 1250ŁAZYM4000:00:3601:33:2304:08:15
149OLEWNIK Łukasz 1346AGB TorrfyPŁOCKM3000:00:0901:27:1804:08:30
WAGNER Adam 1248KATOWICEM30DNF01:29:38 DNF04:08:59 DNF
151NOWAK Mariusz 1319KRAKÓWM3000:00:2801:25:4004:09:01
152MERCIK Mateusz 1163Night RunnersKRAKÓWM3000:00:2301:30:2504:09:05
JAWORSKI Paweł 1357BĘDZINM30DNF DNF04:10:38 DNF
CHUDY Michał 1362WARSZAWAM30DNF01:34:05 DNF04:11:13 DNF
155RAJNER Gosia 1087Above2000KOSZALINK3000:00:0501:23:1904:11:15
156MIKOŁAJCZYK-SOWA Monika 1202Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK4000:00:2801:30:5604:11:20
157LICHOŃ Wojtek 1282Infinity Runner's Team GrybówGRYBÓWM4000:00:2701:32:4404:11:21
158ZIOMEK Marcin 1262RZESZOWM3000:00:3301:33:4804:11:24
KOPEĆ Paweł 1324Parkrun RzeszówMAJDAN KRÓLEWSKIM30DNF01:19:11 DNF04:11:31 DNF
DANAK Przemek 1256KGBKOSTRZYN NAD ODRĄM40DNF01:22:29 DNF04:11:31 DNF
161KOWALSKA Joanna 1196WARSZAWAK4000:00:0601:24:4704:11:37
162PŁYWACZYK Maciej 1352PLESZEWM5000:00:2501:36:0604:12:50
163FILIPOWICZ Ziemowit 1421KRAKÓWM4000:00:2401:24:4004:13:04
164ARMACIŃSKI Filip 1347Wojak Team***USTRZYKI DOLNEM2000:00:1601:30:3504:13:12
165SKIBNIEWSKA Adrianna 1234Piaseczno RunningPIASECZNOK3000:00:1501:28:1404:14:56
PORĘBA Eugeniusz 1382MIECHÓWMIECHÓWM50DNF01:24:10 DNF04:14:56 DNF
FALKOWSKI Piotr 1111KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOM40DNF01:28:13 DNF04:15:23 DNF
168KRZYSZTOŃ Eliza 1387577-101-06-19ŻARKI -JAWORZNIKK4000:00:1401:29:0204:15:26
169BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA Monika 1034GDYNIAK4000:00:1501:32:2504:15:26
170JAROSZ Marcin 1405SANDOMIERZM3000:00:0001:33:2504:15:41
171CZAPSKI Piotr 1317WARSZAWAM5000:00:3201:34:4204:15:41
172KOMORKIEWICZ Karol 1218RunedaREDAM3000:00:0901:35:5204:16:07
BIAŁEK Piotr 1255KLEWKIM30DNF01:23:12 DNF04:16:15 DNF
GODLEWSKA Dobrochna 1173POZNAŃK30DNF01:31:44 DNF04:16:47 DNF
175TORBUS Mateusz 1113SOSNOWIECM4000:00:2201:33:5504:16:54
176MYŚLIŃSKA Anna 1374EkobiegiWARSZAWAK4000:00:2001:35:1904:17:19
177WYSOKIŃSKI Jerzy 1406Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:0301:29:5904:17:20
178CZAJKOWSKI Rafał 1369EkoBiegiWARSZAWAM4000:00:2001:35:1504:17:22
179ŻBIKOWSKI Tomasz 1392TORUŃM4000:00:2901:29:3104:17:23
180SĘKOWSKA Agata 1062ZIELONA GÓRAK3000:00:2501:32:5104:17:31
181NOVIKOV Vitaliy 1390WINNICAM3000:00:2901:29:3204:18:28
182KUBISIAK Dariusz 1153OSTRÓW WLKP.M5000:00:2801:33:2404:18:44
KRAWCZUK Dawid 1240POZNAŃM40DNF01:24:00 DNF04:19:09 DNF
184PAŃTAK Sławomir 114921daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:1701:28:2304:19:20
185PIKIEWICZ Bartłomiej 1061Snails of DoomKATOWICEM3000:00:2601:41:1404:19:49
186KRÓLIKOWSKI Wojciech 1355ZaDyszkaCIECHANÓWM4000:00:0901:24:1404:19:55
187OSIKOWSKA Teresa 1373ZAKOPANEK3000:00:2101:33:3604:20:03
188GRADZIK Inga 1306DĄBROWA GÓRNICZAK2000:00:1901:29:4104:20:20
189STAJNIAK-STELIGA Izabela 1417OborygeniK4000:00:1201:35:5204:21:46
DZIURKA Tomasz 1280SKOKIM30DNF01:24:28 DNF04:22:20 DNF
191GOŹDZICKI Łukasz 1160EndorświnkiLUBARTÓWM3000:00:2001:36:3004:22:42
192BURCZYK Klaudiusz 1150Free Runers-OpolskieURBANOWICEM3000:00:3301:39:4304:24:22
WILK Adam 1200NADARZYNM40DNF01:23:22 DNF04:24:31 DNF
194POSŁUSZNA Anna 1028WARSZAWAK2000:00:1901:30:2904:25:33
195BUCHALSKA Ewa 1041EkobiegiWARSZAWAK4000:00:2001:41:1804:26:48
GRABOWSKI Sebastian 1078EndorświnkiLUBARTÓWM30DNF01:36:30 DNF04:26:56 DNF
STAN Jacek 1012BIAŁA RAWSKAM40DNF01:24:21 DNF04:27:02 DNF
198POGODA Kamil 1253KLUB BIEGACZA ACCENTUREŁÓDŹM3000:00:1701:30:2304:27:13
TRELA Jacek 1328AZS AWF Kraków MastersKRAKÓWM60DNF01:30:45 DNF04:27:23 DNF
200WYSOCKI Mariusz 1116Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3000:00:2201:35:4504:28:00
201SOWA Maciej 1212Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹM5000:00:2901:35:5504:28:02
202ZAPART Tomasz 1412WARSZAWAM4000:00:0901:28:0104:28:07
203WRONA Sylwester 1088KRAKOWM4000:00:3201:35:5404:28:51
204MALICKA Angelika 1297ROKITNO SZLACHECKEK3000:00:1401:34:1804:28:57
205BROMBOSZCZ Karol 1315Truchtacz -MysłowiceKATOWICEM6000:00:1901:38:4304:29:04
206RYBCZYŃSKI Przemysław 1098Biegnij Ryba, znowu Cisna Cię wzywa!KRAKÓWM5000:00:1101:35:3704:30:17
207JAZY Szymon 1040LUBOŃM3000:00:1801:37:0704:30:45
208SZYCMAN Leszek 1203Klub Biegacza KPWARSZAWAM4000:00:2701:39:0004:32:11
209PALICKI Krzysztof 1183wkurw_teamSTĘSZEWM4000:00:1701:35:0004:32:39
210TERLECKI Marcin 1207TERLOCZĘSTOCHOWAM4000:00:2401:36:2904:32:44
ŻOCHOWSKI Piotr 1450KARGOSZYNM50DNF01:30:54 DNF04:33:44 DNF
JASIŃSKI Marcin 1368Biuro Usług Informatycznych 'BATNA' Marcin JasińskiSOŚNOM30DNF01:34:04 DNF04:34:38 DNF
213BAUMANN-POPCZYK Anna 1142WARSZAWAK3000:00:1801:39:2904:34:54
KUBASIK Rafał 1418LUBLINM30DNF01:26:56 DNF04:35:37 DNF
FISZER Jakub 1314CZARNE BŁOTOM40DNF01:23:15 DNF04:36:02 DNF
216BOGUTA Mateusz 1156GDAŃSKM3000:00:2601:53:4304:36:45
KOSZELNIK Karol 1130JASŁOM30DNF01:24:05 DNF04:37:50 DNF
218ISASI-KURAN Agata 1340Markowi BiegaczeMARKIK4000:00:2101:38:5404:40:36
KARPIŃSKI Filip 1172WARSZAWAM30DNF01:35:57 DNF04:41:36 DNF
220JARUGA Artur 1176rozbieganykoszalinMASZKOWOM4000:00:3501:38:5504:41:37
221ŁUKASIK Andrzej 1216LUBLINM5000:00:0801:37:0904:42:02
BŁACH Piotr 1155Big BullsKOWALEWO POMORSKIEM30DNF01:37:02 DNF04:42:12 DNF
ARKUSZYŃSKA Beata 1047TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIK40DNF01:34:32 DNF04:42:39 DNF
BUDZIŃSKI Krzysztof 1134OPOLEM50DNF01:33:55 DNF04:42:53 DNF
SOWA Dariusz 1049Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM50DNF01:34:25 DNF04:43:07 DNF
CHLEBIO Jarosław 1084LUBLINM40DNF01:36:32 DNF04:43:27 DNF
JAWOREK Grzegorz 1025BbmWROCŁAWM30DNF01:37:33 DNF04:43:58 DNF
WYŻYKOWSKA Agnieszka 1010Nowa Huta TeamKRAKÓWK30DNF01:39:27 DNF04:44:41 DNF
229STAWIŃSKA Zuzanna 1225WARSZAWAK3000:00:3601:39:1004:44:56
BANASZEWSKA Joanna 1117TORUŃK30DNF01:43:11 DNF04:44:57 DNF
231STAWIŃSKI Piotr 1224WARSZAWAM3000:00:3501:39:0804:45:16
MROWIEC Michał 1361RK AthleticsBOBROWIECM40DNF01:37:34 DNF04:45:25 DNF
PRUSACZYK Michał 1414M30DNF01:37:36 DNF04:45:39 DNF
KOWALSKA Renata 1378TROSZYNK30DNF01:34:14 DNF04:46:35 DNF
235WRÓBLEWSKA Katarzyna 1401ZAWIERCIEK3000:00:3201:42:1004:47:49
235MICHNIEWSKI Piotr 1395GiT EkipaZAWIERCIEM3000:00:3101:42:0904:47:50
237ZIÓŁEK Andrzej 1206RYKOWISKOPŁOCKM4000:00:2701:33:5604:47:51
KUCIŃSKA Magdalena 1308WARSZAWAK30DNF01:35:24 DNF04:48:13 DNF
239POTERA Krystyna 1016Frytków!!!!ŁAŃCUTK3000:00:1501:41:2004:48:15
KURKUS Aleksander 1093Dogoń Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM40DNF01:29:37 DNF04:48:43 DNF
241WRÓBLEWSKA Joanna 1108SkinlineUNISŁAWK4000:00:1001:39:3504:48:49
ROSŁON Tomasz 1082Świdermajer TeamOTWOCKM40DNF01:37:19 DNF04:50:57 DNF
GRONCZEWSKI Artur 1159FMW RunnersWARSZAWAM40DNF01:31:47 DNF04:51:23 DNF
ZAJĄC Grzegorz 1124POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM40DNF01:34:04 DNF04:52:34 DNF
KLIMAS Andrzej 1408M40DNF DNF04:54:15 DNF
246DEJEWSKI Jakub 1360GB Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:3201:43:0004:54:54
KANIOWSKI Wojciech 1181CZĘSTOCHOWAM40DNF01:34:43 DNF04:55:36 DNF
248WESOŁOWSKI Robert 1393Fundacja Na RatunekDĘBLINM3000:00:2601:41:0004:55:39
249MAZAN Eliza 1277SZCZECINK3000:00:2601:41:0104:56:20
WEILAND Emila 1144UNISŁAWK40DNF01:39:35 DNF04:57:12 DNF
MAJOR Sandra 1081WARSZAWAK30DNF01:32:46 DNF04:57:21 DNF
GAWĘDA Arkadiusz 1152CZESTOCHOWAM30DNF01:41:28 DNF04:57:53 DNF
ŻMUDA Michał 1179RASZYNM40DNF01:24:21 DNF04:58:06 DNF
TOMASZEWSKA Anna 1237777POZNAŃK30DNF01:42:39 DNF04:58:37 DNF
255DERUŚ Stanisław 1069KM Truchcik ŁubiankaBISKUPICEM5000:00:0301:52:32
ZWOLIŃSKI Łukasz 1419GDAŃSKM30DNF01:22:42 DNF DNF
DROŹDZIEL Mariusz 1410WARSZAWAM30DNF01:15:41 DNF DNF
DOMAGAŁA Agnieszka 1409Grupa Jura.plZAWIERCIEK30DNF02:26:33 DNF DNF
SALAMON Patryk 1215PSZCYNAM30DNF01:40:26 DNF DNF
PAWLUK Daria 1001WARSZAWAK20DNF01:34:05 DNF DNF
QUIRINI Ewa 1005NOWY TARGK30DNF DNF DNF
DĄBROWSKI Marcin 1002JACHRANKAM30DNF01:32:36 DNF DNF
BRĄGOSZEWSKI Paweł 1008Świdermajer TeamOTWOCKM40DNF01:42:20 DNF DNF
ZBOROWSKI Paweł 1020Sportowe ŻuleWARSZAWAM30DNF01:39:09 DNF DNF
SETKOWICZ Jacek 1017KRAKÓWM30DNF01:51:35 DNF DNF
KOPYŚĆ Jarosław 1014Pszczółkowski teamOLSZTYNM40DNF01:34:27 DNF DNF
REIPOLD Klaudia 1033Zabiegani MielecMIELECK20DNF02:07:04 DNF DNF
AMROŻKIEWICZ Patrycja 1054Amrożkiewicz TeamSANOKK20DNF01:40:35 DNF DNF
KŁOS Dariusz 1056Klub Maratoński UMK ToruńTORUŃM50DNF01:46:48 DNF DNF
PIOTROWSKI Marek 1058Morsownicy z LegnicyLEGNICAM50DNF01:41:25 DNF DNF
AMROZKIEWICZ -GROMEK Judyta 1055Amrozkiewicz TeamSANOKK30DNF01:40:34 DNF DNF
LENARCIK Łukasz 1052Legalize it Running TeamGDAŃSKM30DNF01:34:18 DNF DNF
SKURSKA Monika 1074RASZYNK40DNF01:52:06 DNF DNF
MATUZIK Mateusz 1071Night RunnersKRAKÓWM30DNF01:50:46 DNF DNF
CUPRYJAK Adrian 1094Tarczyński Klub BiegowyTARCZYNM30DNF01:33:47 DNF DNF
CHABOWSKI Łukasz 1099TLEŃM20DNF01:35:23 DNF DNF
MORAWSKA Anna 1096WARSZAWAK60DNF01:43:39 DNF DNF
DĄBRÓWKA Radosław 1114Fundacja LatarniaBUKOWSKOM30DNF01:36:40 DNF DNF
ZEGARSKI Arkadiusz 1118GROJECM40DNF01:31:53 DNF DNF
STELMASZCZYK Konrad 1133WARSZAWAM40DNF01:30:56 DNF DNF
PEŁSZYŃSKI Marek 1151Zośka Ultimate RunnersGDANSKM30DNF02:01:06 DNF DNF
ZAJĄC Mariusz 1194TRĄBKIM40DNF01:35:00 DNF DNF
ZAJĄC Dariusz 1195TRĄBKIM40DNF01:41:30 DNF DNF
SEWINA Dominik 1191Karate Tsunami BydgoszczBYDGOSZCZM40DNF01:43:51 DNF DNF
OGÓREK Monika 1214WARSZAWAK20DNF01:41:45 DNF DNF
KADECKI Marek 1233DZIDA TYMKARGOSZYNM40DNF01:45:38 DNF DNF
MAJSTEREK Paweł 1235WARSZAWAM30DNF01:33:24 DNF DNF
SOBOL Agnieszka 1278KATOWICEK40DNF01:51:26 DNF DNF
KONSTANTY Katarzyna 1291KRAKÓWK40DNF01:30:14 DNF DNF
BŁĘDKOWSKA Katarzyna 1288OPOLEK30DNF01:34:49 DNF DNF
CICHOCKI Mariusz 1293suunto run teamRADOMSKOM50DNF01:43:45 DNF DNF
RUTKIEWICZ Marek 1292Stargardzki Klub Morsów MiedwianieNIEDŻWIEDŻM50DNF01:41:22 DNF DNF
WIĄCEK Krzysztof 1298Powielarnia MadasMILANÓWEKM50DNF01:36:11 DNF DNF
KOCZAJA Artur 1310KRAKÓWM30DNF01:01:53 DNF DNF
PTAK Arkadiusz 1322Spartanie DzieciomWILKSZYNM30DNF01:33:19 DNF DNF
WIKTOR WEREMJEWICZ Marcin 1327GDYNIAM40DNF01:35:05 DNF DNF
DZIERŻEŃSKA Monika 1329GDAŃSKK40DNF01:41:21 DNF DNF
CZYŻ Michał 1342USHBA ADINWARSZAWAM20DNF01:10:54 DNF DNF
KWIECIEŃ Jacek 1341MARKOWI BIEGACZEMARKIM60DNF01:50:32 DNF DNF
FIGURSKA Honorata 1339Markowi BiegaczeMARKIK40DNF01:50:30 DNF DNF
KAŁUŻA Arkadiusz 1349Inżynieria BieganiaBIERUN STARYM40DNF01:23:35 DNF DNF
DE KRUIJF Teunis 1351GDYNIAM20DNF01:39:31 DNF DNF
BUŁAT Adam 1363WARSZAWAM30DNF01:34:06 DNF DNF
DEJEWSKA Arleta 1364Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30DNF01:43:01 DNF DNF
POLSKI Jacek 1377Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM40DNF01:23:04 DNF DNF
ŚLIWIŃSKA Joanna 1391POZNAŃK20DNF01:42:28 DNF DNF
SOŁTYS Krzysztof 1043GDAŃSKM40DNF01:36:48 DNF DNF
ZABOROWSKA-SOŁTYS Małgorzata 1045GDAŃSKK40DNF02:00:14 DNF DNF
ANUSIEWICZ Przemyslaw 1141rozbiegana czwórkaSIEDLCEM40DNF01:34:04 DNF DNF
WIŚNIEWSKI Andrzej 1129WARSZAWAM30DNF01:27:22 DNF DNF
MALEC Piotr 1127Free Runners - OpolskieURBANOWICEM30DNF01:41:26 DNF DNF
GNIADKOWSKI Paweł 1030odjechani.comKRAKÓWM30DNF01:38:44 DNF DNF
ADAMCZYK Zbigniew 1063KM Truchcik ŁubiankaZAMEK BIERZGŁOWSKIM50DNF01:57:36 DNF DNF
SYGUŁA Katarzyna 1105KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK40DNF01:52:07 DNF DNF
KACZMAREK Magdalena 1104Nest TeamPOZNAŃK40DNF01:51:01 DNF DNF
BARYZA Robert 1102JÓZEFOWOM40DNF01:47:11 DNF DNF
KACZMAREK Agata 1103Nest TeamPOZNAŃK40DNF01:57:14 DNF DNF
BARCZEWSKA Agnieszka 1109Adidas Runners WarsawWARSZAWAK30DNF01:41:44 DNF DNF
LIBUCKI Andrzej 1101GRODZISK MAZOWIECKIM40DNF01:35:12 DNF DNF
STACHURSKI Daniel 1165KOBYŁKIDRUŻBICEM40DNF01:26:58 DNF DNF
FABJANCZYK Agnieszka 1169Grupa Jura PlZAWIERCIEK30DNF02:27:12 DNF DNF
MICHAŁEK Jarosław 1229One Way TicketKRAKÓWM50DNF01:39:11 DNF DNF
ROSA Bartosz 1244Smashing PĄpkinsTORUŃM30DNF01:49:40 DNF DNF
ABRAMCZYK Eliza 1242WARSZAWAK40DNF01:46:28 DNF DNF
WÓJTOWICZ Paweł 1223KURÓWM40DNF01:30:31 DNF DNF
TOMASZEWSKI Piotr 1268777POZNAŃM30DNF01:42:37 DNF DNF
KLAMCZYŃSKI Grzegorz 1263SŁUPSKM20DNF01:31:06 DNF DNF
SZYMAŃSKI Artur 1265WARSZAWAM40DNF01:34:47 DNF DNF
FABIŃSKI Marcin 1283OTK RzeźnikGRUDZIĄDZM40DNF01:33:57 DNF DNF
SZYMAŃSKI Piotr 1269ZATORYM40DNF01:34:47 DNF DNF
IGNASZEWSKI Przemysław 1284GRUDZIĄDZM40DNF01:33:58 DNF DNF
CIELAK Jerzy 1296-PASZCZYNAM50DNF02:20:23 DNF DNF
SIEMIENIUK Andrzej 1270RUŚM50DNF01:50:48 DNF DNF
KOWALCZYK Bartłomiej 1271WARSAWM20DNF01:35:41 DNF DNF
ZAWADZKI Piotr 1343RADOMM40DNF01:50:11 DNF DNF
BEZAK Magdalena 1370OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK30DNF01:35:56 DNF DNF
OLSZEWSKI Jacek 1333Gorszy SortNOWE GULCZEWOM40DNF01:36:07 DNF DNF
JUSZCZAK Zbigniew 1386PKB KMP KaliszOPATÓWEKM50DNF DNF DNF
Znaleziono 338 wynik(ów)