RZEŹNIK SKY 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-05-31
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 53 km
Zgłoszonych : 426
Wystartowało : 338
Nie ukończyło : 141
Ukończyło : 197
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 44km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 25km | 35km | 44km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuLopienka
10km
Zubracze
25km
Roztoki
35km
Przyslup
44km
      
1GORCZYCA Bartosz 1381Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0400:58:1202:29:2103:27:4104:24:49
2FARON Robert 1289SALCO GARMIN SPORTZALESIEM4000:00:0200:58:5502:31:3303:32:5104:34:16
3GRZĄDZIEL Dominik 1027Attiq Team SalmingDZIEKANOWICEM3000:00:0200:59:0202:33:4803:35:4604:34:50
4GUTT Piotr 1380PORONINM2000:00:0201:04:0902:33:3803:36:4604:38:47
5ŁĄCZAK Magdalena 1403Salomon Sunto TeamMIELECK4000:00:0201:05:3602:52:4403:57:2705:00:31
6MAJER Ewa 1354Solgar PolskaDOBCZYCEK3000:00:0201:04:4902:54:1204:02:0105:07:46
7SWOBODA Marek 1325BYLEDOBIEC ANINWAŁBRZYCHM5000:00:0401:04:4202:50:2404:02:4305:07:51
8SIKORA Sebastian 1332Acel GdyniaGDYNIAM4000:00:0301:04:0602:52:4504:00:4505:09:37
9FICEK Roman 1287KW KrakówSKAWICAM2000:00:0501:05:2502:53:4204:02:1905:13:27
10PAWŁOWSKI Arkadiusz 1182Rock&RunWARSZAWAM3000:00:0401:05:3202:55:3804:07:1805:16:35
11CZUBA Jarek 1299Above2000PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM2000:00:0301:00:3302:49:0304:10:1605:21:34
12SOBCZAK Henryk 1416S.H.T i Gorący PotokNOWY TARGM3000:00:0201:13:1802:56:2704:12:2405:25:55
13MALINOWSKI Mateusz 1323MYSŁOWICEM3000:00:0301:04:4402:55:3204:15:4405:32:20
14KORPALSKI Tomasz 1115Biegaj z głowąGDYNIAM3000:00:1401:11:3003:08:5004:24:2405:35:37
15KĄCKA Anna 1384Buff Team PolandZABRZEK2000:00:0301:16:2403:10:5804:27:2405:41:14
16ŻUCHOWSKI Daniel 1221Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0401:16:3803:10:5904:27:4005:49:04
17ŁUŻYŃSKI Tomasz 1128TT SzczecinSZCZECINM4000:00:0301:10:0103:14:2404:34:5305:51:55
18MAMALA Justyna 1217KRAKÓWK2000:00:0401:14:0303:16:2104:35:4505:56:32
19TUROSZ Iwona 1366GOPR BieszczadyLEŻAJSKK2000:00:0401:10:4103:15:5304:39:5305:58:02
20BADOWSKI Aleksander 1371Team Mountain Fuel PolskaWARSZAWAM3000:00:0301:02:1602:54:4304:25:0705:58:14
21KOZYRA Paweł 1302Runnerpawcislaw UMe Lub Stay InsaneLUBLINM2000:00:0401:13:3403:09:1804:38:5305:58:41
22SIEMIENIEC Marcin 1085NOAWROCŁAWM3000:00:0401:08:4303:06:3404:35:4105:58:41
23ŻORNIAK Mateusz 1131Mega Fason SieniawaSIENIAWAM2000:00:0501:13:5603:10:1104:33:2905:59:09
24ZALEWSKI Dariusz 1258KWTGDAŃSKM4000:00:0301:14:1203:15:5904:52:3806:12:34
25BRZOSKWINIA Wojciech 1388Husaria Race TeamBOLECHOWICEM2000:00:1701:16:1703:22:3304:58:0106:14:25
26GRYGIEL Marek 1024JacekBiega Running TeamKRAKÓWM4000:00:0701:09:2703:13:0104:48:1006:16:15
27BADURA Adam 1330Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM4000:00:0701:14:2703:24:4204:55:1906:17:47
28NIŻNIK Marcin 1365Nowy Styl Group Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM4000:00:0401:12:5103:18:4204:46:4806:19:28
29ZAGLANICZNY Dominik 1247GDANSKM3000:00:0801:12:1203:24:4404:56:4506:22:43
30KATARZYŃSKI Marek 1290PAWŁOWICEM3000:00:1301:16:3603:25:3704:58:4806:23:43
31KIK Iwona 1367Daniel Wosik Tervel TeamZABIERZÓWK3000:00:0501:16:2703:27:4705:07:5306:24:31
32OLESIAK Grzegorz 1444Gorce Ultra TrailWARSZAWAM5000:00:1001:13:5603:15:0704:58:3006:24:33
33DOMISZEWSKA Maria 1376USTRZYKI DOLNEK5000:00:0701:12:3003:26:5805:00:3406:24:39
34STACHURSKI Paweł 1397ŁAŃCUTM3000:00:1401:12:4203:21:1005:04:3306:27:40
35WOJCIECHOWSKI Jaroslaw 1092Czasem biegamKIELCEM5000:00:0501:14:5503:26:5004:59:3706:28:20
36KACZMAREK Łukasz 1198KUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECKAMIENIECM2000:00:0801:15:1603:27:4505:02:4706:28:36
37WALCZAK Paweł 1238WREXHAMM2000:00:1301:15:4703:21:1304:57:2706:29:03
38ZAPŁATA Wojciech 1148GORLICEM4000:00:1101:14:5403:18:3504:58:4506:30:10
39LEWANDOWSKI Paweł 1276RZESZÓWM4000:00:1401:11:4203:19:3905:04:0006:30:23
40KUC Wojciech 1171WARSZAWAM3000:00:1501:12:2103:24:4104:59:0706:31:47
41BONDARA Sylwia 1166JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK3000:00:0701:14:5603:36:1005:13:4606:34:55
42LUBAŃSKI Robert 1132BUKOWICEM5000:00:0501:12:5103:28:2605:06:4106:35:54
43KONOPKA Sławek 1413Fundacja na ratunekM4000:00:0401:15:1903:30:0105:08:3706:36:05
44ORCHOLSKI Witold 1313T.S. Opatrunki ToruńTORUŃM4000:00:0501:10:0103:20:3105:16:5506:36:17
45TYCZKA Wojciech 1383Cidry lotajomRADZIONKÓWM2000:00:1701:22:3103:36:4205:10:4306:39:23
46PUDŁO Mateusz 1422Husaria Race TeamWARSZAWAM2000:00:0501:10:4103:28:5605:14:5306:41:12
47WALENCIK Grzegorz 1037KeepMoving.plELBLAGM3000:00:3401:23:5503:33:0405:10:4306:42:18
48ŚWIERAD Krystian 1231RZEPEDZM2000:00:1301:15:4703:29:4205:14:4306:44:07
49JAZŁOCKI Łukasz 1316TWDWWARSZAWAM3000:00:2301:15:4403:27:2805:07:5206:44:43
50GRABOWSKI Błażej 1336JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0701:09:4303:26:5405:09:1006:44:45
51FLOREK Natalia 1230KRAKÓWK2000:00:0401:14:5203:35:4005:13:4006:45:08
52 KORCZ Daniel 1423Jaworzno Runners Pro TeamM3000:00:0401:10:3903:21:5704:58:1606:48:27
53TYPIŃSKI Paweł 1026Piątkowo na BiegowoJUTROSINM2000:00:0801:14:2203:31:4705:12:4306:48:29
54DEREZIŃSKI Piotr 1106WROCŁAWM3000:00:1601:18:5503:38:0105:22:3406:48:31
55JASŁOWSKA Justyna 1301MUKS JEDLICZEJEDLICZEK3000:00:0901:15:2003:37:1005:17:4106:49:48
56SZAPORÓW Łukasz 1044Spartan Race Team Group ProszowiceROSZOWICEM3000:00:0501:12:3003:28:2105:14:1706:50:35
57SARKA Bartłomiej 1411M3000:00:1001:23:2003:38:5105:19:5506:52:26
58POPIEL Andrzej 1309KRAKÓWM3000:00:0501:10:1403:18:3704:55:0006:52:53
59KUCHARSKI Waldemar 1095SZCZECINM4000:00:0001:18:2603:41:4405:25:3306:54:14
60GRABOŚ Nina 1048WARSZAWAK4000:00:1301:24:0603:45:1705:23:4506:54:36
61GARCZYŃSKI Darek 1164KATOWICEM4000:00:1401:22:5603:38:2405:20:5306:58:23
62SALSKI Rafał 1137ŻYRARDÓWM5000:00:0301:13:5703:36:1505:18:1606:59:16
63MARS Maksymilian 1379Codlake Active TeamKRAKÓWM4000:00:0601:19:3803:42:4605:26:3306:59:44
64GOZDOWSKI Paweł 1326TERESINM4000:00:0801:18:3403:34:3805:16:5107:01:06
65TATARA Marek 1257KGBKOSTRZYN NAD ODRAM4000:00:0301:22:2803:51:1005:33:4407:01:31
66RZEPNICKI Łukasz 1385Toruński Klub TriathlonowyTORUŃM3000:00:3401:22:1003:44:0505:31:1907:01:31
67GRZĄDKA Przemysław 1359PZU SPORT TEAMWARSZAWAM3000:00:0501:14:5503:33:2205:31:2807:01:34
68JAWORSKI Konrad 1264KRAKÓWM3000:00:1101:13:5703:35:1305:20:3907:03:33
69PYRKOSZ Damian 1060G.B.U.R.RZESZÓWM4000:00:2601:22:0103:44:2605:32:1607:04:29
70JURCZAK Roman 1065RZESZÓWM6000:00:0301:17:1103:50:5205:36:2507:04:57
71RAJNER Krzysztof 1077ULTRA KoszalinKOSZALINM3000:00:0801:14:2603:38:4005:26:2307:05:14
72ZYZAK Daniel 1338SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM3000:00:1001:19:2903:35:3905:25:2307:06:01
73PARWA Michał 1038DZIEKANOWICEM3000:00:1001:24:1303:45:2305:35:3907:06:24
74SEKUŁA Mirek 1236Infinity runner's team GRYBÓWGRYBÓWM4000:00:2501:31:1003:50:5005:38:2607:06:57
75KOZA Jan 1400Lokomotiv Majdan/ GOPR BieszczadyCISNAM2000:00:0401:11:1203:36:0405:26:4607:07:29
76DZIUBAŁA Karolina 1331Husaria Race TeamWARSZAWAK2000:00:1701:23:0103:49:4205:26:1107:07:53
77STANIEK Anna 1318Pierdzące zająceCISNA/RACIBÓRZK3000:00:2801:26:4903:50:2905:42:5507:10:53
78RÓŻAŃSKI Mateusz 1066KATOWICEM3000:00:2101:22:4503:45:0005:31:3707:14:37
79GESSLER Łukasz 1090BiesyGOŚCICINOM3000:00:0601:18:5003:38:5305:37:4207:16:04
80KRAWCZYK Kamil 1312Lotos Running TeamJANOWIECM2000:00:1201:12:2603:27:4205:26:0607:18:21
81MAJER Damian 1112Rozbiegana KruszwicaKRUSZWICAM4000:00:0501:15:1803:50:4305:41:5207:20:26
82KOŁTOWSKI Piotr 1239SKÓRZEWOM3000:00:3001:23:3103:44:5405:41:3707:20:30
83KOCZUR Tamara 1305Myszków BiegaMYSZKÓWK4000:00:1401:23:1103:44:2905:34:2507:21:11
84JANAS Dariusz 1178Biegacze Juniora - Runners TeamCZERWONAKM4000:00:0601:25:1504:04:3505:50:0907:21:32
85GIERSZEWSKA Anna 1184KB SzamotułySZAMOTUŁYK3000:00:1701:33:4203:59:1905:40:5707:21:47
86OCHYRA Konrad 1006LESKOM2000:00:2101:24:0103:46:1405:39:0107:23:19
87LASKO Łukasz 1089BIESYGDYNIAM3000:00:0601:19:1703:54:1005:41:3407:24:35
88JANOWSKI Mariusz 1147Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM4000:00:1501:23:2103:57:4105:51:0807:26:25
89TITZ-KOZA Julita 1394ŁÓDŹK3000:00:1201:25:1003:55:3705:43:5407:27:57
90ZAJĄCZKOWSKI Paweł 1019Power TrainingWARSZAWAM3000:00:0301:13:0103:38:1205:43:0607:28:13
91KRZYŻAN Jakub 1121KW KrakówJERZMANOWICEM4000:00:2801:29:4703:58:1005:45:5807:29:16
92MASŁOWSKA Katarzyna 1140Eskadra KrakówSZCZEKOCINYK4000:00:1501:30:0604:08:0205:51:5107:32:00
93RONKOWSKA Małgorzata 1154Polka SportWARSZAWAK2000:00:1901:30:3703:55:4505:42:3307:32:00
94PLASKATY Szymon 1320PRUSZCZ GDAŃSKIM2000:00:2101:13:5603:37:2705:43:0907:32:09
95WIDZIAK Piotr 1294RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:00:0901:18:5303:45:4605:34:2307:32:10
96MALEC Dawid 1407Muay Running TeamKRAKÓWM2000:00:1201:24:2904:04:3505:56:5607:32:17
97GALUSKIN Alexey 1120Grupa NomaxTARNOWSKIE GÓRYM3000:00:2101:28:1203:57:5305:54:3107:33:33
98LATOS Marcin 1250ŁAZYM4000:00:3601:33:2304:08:1505:57:1307:34:17
99WROBLEWSKI Adrian 10503athlete.plBORKOWOM3000:00:3001:22:5703:50:1005:46:0007:35:44
100WĘGRZYN Emil 1161Warbud Running TeamBIŁGORAJM3000:00:0701:18:4903:50:3505:39:2107:35:57
101BUDZICH Wojciech 1232TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM4000:00:1901:29:5103:58:2005:51:0507:36:46
102KWACZ Krzysztof 1007On The MovePOZNAŃM4000:00:1001:27:4803:58:2405:58:2307:37:05
103NOWAK Dorota 1281Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:3501:32:0804:08:0805:50:4607:37:08
104SIWIELA Mateusz 1220Runeda/ciagniewilkadolasu.plREDAM2000:00:0901:22:2603:44:3105:50:2207:38:21
105RAJNER Gosia 1087Above2000KOSZALINK3000:00:0501:23:1904:11:1506:08:5007:38:47
106SKIBNIEWSKA Adrianna 1234Piaseczno RunningPIASECZNOK3000:00:1501:28:1404:14:5606:02:5607:40:27
107SOBOCIŃSKI Karol 1009Piękni i BestieBRUKM2000:00:2501:27:3803:58:1505:54:3707:40:45
108ZAKRZEWSKI Marek 1375EkobiegiWARSZAWAM4000:00:1201:23:2104:01:2405:58:0207:41:18
109MOLTZAN Zbigniew 1032TORUŃM4000:00:1601:19:2603:39:0906:01:5507:43:32
110MRZYGŁÓD Jurek 1189LUBYCZA KRÓLEWSKAM3000:00:1001:27:3303:55:5805:58:2007:44:11
111FRANASZCZYK Marcin 1389Bucharzewo TeamSIERAKÓWM4000:00:0501:23:3803:58:5905:55:1107:44:34
112PIASEK Piotr 1261TriUnlimitedOSTROLEKAM5000:00:2601:26:3803:56:0305:46:5507:44:37
113DUTKIEWICZ Marcin 1345biegnij DudekWARSZAWAM5000:00:1501:23:5403:56:4606:00:5207:45:22
114GIL Jakub 1222Pozytywnie zabieganiMSZANA DOLNAM2000:00:1801:13:1303:22:4406:15:3607:46:07
115FRĄCKIEWICZ Karol 1260SCVZĄBKIM4000:00:0701:14:5203:50:5806:07:3307:46:17
116KOWALSKA Joanna 1196WARSZAWAK4000:00:0601:24:4704:11:3706:05:4407:46:39
117PIETRASZEK Mirosław 1083KONSTANCIN JEZIORNAM4000:00:0601:24:5704:03:2005:56:4007:47:09
118ARMACIŃSKI Filip 1347Wojak Team***USTRZYKI DOLNEM2000:00:1601:30:3504:13:1206:06:5407:48:52
119BENESZ Robert 1241Rzeszowskie Gazele I GepardyNIECHOBRZM4000:00:2601:40:0304:00:5206:00:2207:50:43
120MALISZEWSKI Jacek 1243Smashing pĄpkinsWARSZAWAM4000:00:2501:34:0204:01:1906:00:1907:50:44
121WYSOCKI Mariusz 1116Fundacja LatarniaBUKOWSKOM3000:00:2201:35:4504:28:0006:16:2907:52:20
122LIK Marek 1266Chełm BiegaCHEŁMM5000:00:2501:23:0903:58:0606:05:4807:53:20
123WIERZBICKI Piotr 1210Homo Sapiens CzłapiensKRAKÓWM4000:00:2701:26:1303:55:3906:07:3007:54:13
124MORUS Tomasz 1415M4000:00:2401:27:3104:06:5206:07:0707:54:33
125GÓRSKI Krzysztof 1279OSOWA RUN TEAMSICIENKOM4000:00:1101:13:2803:45:1006:10:0407:55:16
126MIKOŁAJCZYK-SOWA Monika 1202Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK4000:00:2801:30:5604:11:2006:06:1207:56:14
127WAWRZYNIAK Damian 1051Aktywni KamieńskRADOMSKOM3000:00:2901:32:3903:58:1106:10:3507:59:18
128OLEWNIK Łukasz 1346AGB TorrfyPŁOCKM3000:00:0901:27:1804:08:3006:07:1907:59:28
129BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA Monika 1034GDYNIAK4000:00:1501:32:2504:15:2606:11:0607:59:38
130TORBUS Mateusz 1113SOSNOWIECM4000:00:2201:33:5504:16:5406:14:4408:01:27
131HUBNER Antoni 1067Sportowe ŻuleWARSZAWAM3000:00:3501:39:0804:08:1206:10:0808:01:35
132LENART-KŁOŚ Katarzyna 1029LUBLINK3000:00:1701:30:2204:04:5406:12:2608:04:10
133KŁOŚ Artur 1031PKO Bank PolskiLUBLINM3000:00:1601:30:2004:04:5306:12:2808:04:11
134MERCIK Mateusz 1163Night RunnersKRAKÓWM3000:00:2301:30:2504:09:0506:17:1208:04:22
135CZAPSKI Piotr 1317WARSZAWAM5000:00:3201:34:4204:15:4106:13:3408:04:50
136SĘKOWSKA Agata 1062ZIELONA GÓRAK3000:00:2501:32:5104:17:3106:22:2308:06:34
137PŁYWACZYK Maciej 1352PLESZEWM5000:00:2501:36:0604:12:5006:22:4108:07:06
138OSIKOWSKA Teresa 1373ZAKOPANEK3000:00:2101:33:3604:20:0306:20:0608:07:35
139ŚLIWIŃSKI Andrzej 1187MIECHÓWM6000:00:0501:24:1004:05:0806:11:2308:08:08
140KRÓLIKOWSKI Wojciech 1355ZaDyszkaCIECHANÓWM4000:00:0901:24:1404:19:5506:19:5108:09:42
141KOMORKIEWICZ Karol 1218RunedaREDAM3000:00:0901:35:5204:16:0706:19:2108:12:08
142LICHOŃ Jacek 1285Infinity Runner's Team GrybówGRYBÓWM3000:00:2701:32:4404:08:0506:17:4908:12:47
143LICHOŃ Wojtek 1282Infinity Runner's Team GrybówGRYBÓWM4000:00:2701:32:4404:11:2106:17:2308:13:17
144ZIOMEK Marcin 1262RZESZOWM3000:00:3301:33:4804:11:2406:20:5608:15:11
145WOJCIECHOWSKI Paweł 1053Biegacze Juniora Runners TeamKICNIM4000:00:0601:25:1404:04:4205:57:1008:15:30
146CZAJKOWSKI Rafał 1369EkoBiegiWARSZAWAM4000:00:2001:35:1504:17:2206:26:2808:15:54
147PAŃTAK Sławomir 114921daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4000:00:1701:28:2304:19:2006:20:5208:16:11
148JANICKI Tomasz 119021daplot JarosławJAROSŁAWM3000:00:1601:28:2304:07:5906:20:5808:16:43
149GOŹDZICKI Łukasz 1160EndorświnkiLUBARTÓWM3000:00:2001:36:3004:22:4206:32:3008:16:46
150NOWAK Mariusz 1319KRAKÓWM3000:00:2801:25:4004:09:0106:18:2108:17:56
151JAROSZ Marcin 1405SANDOMIERZM3000:00:0001:33:2504:15:4106:17:2508:18:06
152PIETRUSZKA Mariusz 1003KRAKÓWM3000:00:3001:33:2804:06:1306:28:5708:19:27
153MYŚLIŃSKA Anna 1374EkobiegiWARSZAWAK4000:00:2001:35:1904:17:1906:25:2008:19:30
153BUCHALSKA Ewa 1041EkobiegiWARSZAWAK4000:00:2001:41:1804:26:4806:26:0808:19:30
155POGODA Kamil 1253KLUB BIEGACZA ACCENTUREŁÓDŹM3000:00:1701:30:2304:27:1306:28:1708:19:34
156BALIGA Cezary 1013OLESNOM2000:00:3701:39:0103:59:4806:17:0008:21:36
157BOGUTA Mateusz 1156GDAŃSKM3000:00:2601:53:4304:36:4506:33:5008:22:00
158SOWA Maciej 1212Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹM5000:00:2901:35:5504:28:0206:32:0908:22:46
159BAZYLUK Andrzej 1358KB ERGOBIALYSTOKM4000:00:0001:24:2604:04:5106:25:5408:22:53
160NOVIKOV Vitaliy 1390WINNICAM3000:00:2901:29:3204:18:2806:33:5508:24:28
161ŻBIKOWSKI Tomasz 1392TORUŃM4000:00:2901:29:3104:17:2306:33:5408:24:28
162GRADZIK Inga 1306DĄBROWA GÓRNICZAK2000:00:1901:29:4104:20:2006:39:3108:24:45
163FILIPOWICZ Ziemowit 1421KRAKÓWM4000:00:2401:24:4004:13:0406:38:0808:25:32
164JAKUBCZAK Karol 1199RunedaWEJHEROWOM3000:00:0801:14:0303:43:4706:04:1008:26:12
165WRONA Sylwester 1088KRAKOWM4000:00:3201:35:5404:28:5106:36:2208:34:52
166SZYCMAN Leszek 1203Klub Biegacza KPWARSZAWAM4000:00:2701:39:0004:32:1106:40:3008:35:04
167BERUS Mikołaj 1175STRZYŻEWICEM2000:00:2301:24:0704:03:3106:29:1308:35:42
168DEJEWSKI Jakub 1360GB Galopujące ŚlimakiJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:3201:43:0004:54:5406:45:5608:35:49
169STAJNIAK-STELIGA Izabela 1417OborygeniK4000:00:1201:35:5204:21:4606:46:1208:38:27
170KUBISIAK Dariusz 1153OSTRÓW WLKP.M5000:00:2801:33:2404:18:4406:41:0608:38:45
171PIKIEWICZ Bartłomiej 1061Snails of DoomKATOWICEM3000:00:2601:41:1404:19:4906:43:5808:38:58
172BAUMANN-POPCZYK Anna 1142WARSZAWAK3000:00:1801:39:2904:34:5406:47:1908:39:37
173TERLECKI Marcin 1207TERLOCZĘSTOCHOWAM4000:00:2401:36:2904:32:4406:53:0008:41:35
174BROMBOSZCZ Karol 1315Truchtacz -MysłowiceKATOWICEM6000:00:1901:38:4304:29:0406:42:2208:43:51
175POSŁUSZNA Anna 1028WARSZAWAK2000:00:1901:30:2904:25:3306:50:1008:44:04
176ZIÓŁEK Andrzej 1206RYKOWISKOPŁOCKM4000:00:2701:33:5604:47:5106:54:4108:44:24
177WYSOKIŃSKI Jerzy 1406Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:0301:29:5904:17:2006:39:4208:44:59
178KRZYSZTOŃ Eliza 1387577-101-06-19ŻARKI -JAWORZNIKK4000:00:1401:29:0204:15:2606:43:1908:45:04
179MALICKA Angelika 1297ROKITNO SZLACHECKEK3000:00:1401:34:1804:28:5706:44:0808:45:09
180JAZY Szymon 1040LUBOŃM3000:00:1801:37:0704:30:4506:54:3408:45:52
181BURCZYK Klaudiusz 1150Free Runers-OpolskieURBANOWICEM3000:00:3301:39:4304:24:2206:47:1008:45:52
182POTERA Krystyna 1016Frytków!!!!ŁAŃCUTK3000:00:1501:41:2004:48:1506:47:1708:46:03
183RYBCZYŃSKI Przemysław 1098Biegnij Ryba, znowu Cisna Cię wzywa!KRAKÓWM5000:00:1101:35:3704:30:1706:50:0208:46:09
184ŁUKASIK Andrzej 1216LUBLINM5000:00:0801:37:0904:42:0206:50:4708:46:46
185MILEWSKI Konrad 1193LEGNICAM2000:00:2701:23:1103:45:4906:49:1008:48:22
186JARUGA Artur 1176rozbieganykoszalinMASZKOWOM4000:00:3501:38:5504:41:3706:52:1208:50:17
187WESOŁOWSKI Robert 1393Fundacja Na RatunekDĘBLINM3000:00:2601:41:0004:55:3906:54:0308:50:44
188MAZAN Eliza 1277SZCZECINK3000:00:2601:41:0104:56:2006:54:0208:50:47
189STAWIŃSKA Zuzanna 1225WARSZAWAK3000:00:3601:39:1004:44:5606:55:1008:52:43
190STAWIŃSKI Piotr 1224WARSZAWAM3000:00:3501:39:0804:45:1606:55:1108:52:45
191WRÓBLEWSKA Katarzyna 1401ZAWIERCIEK3000:00:3201:42:1004:47:4906:51:5708:53:48
192ZAPART Tomasz 1412WARSZAWAM4000:00:0901:28:0104:28:0706:47:4408:54:10
193PALICKI Krzysztof 1183wkurw_teamSTĘSZEWM4000:00:1701:35:0004:32:3906:42:1708:54:42
194WRÓBLEWSKA Joanna 1108SkinlineUNISŁAWK4000:00:1001:39:3504:48:4906:56:5908:54:53
195MICHNIEWSKI Piotr 1395GiT EkipaZAWIERCIEM3000:00:3101:42:0904:47:5006:52:2108:54:55
196ISASI-KURAN Agata 1340Markowi BiegaczeMARKIK4000:00:2101:38:5404:40:3606:55:0108:55:32
197DERUŚ Stanisław 1069KM Truchcik ŁubiankaBISKUPICEM5000:00:0301:52:32
Niesklasyfikowani
ZWOLIŃSKI Łukasz 1419GDAŃSKM30DNF01:22:42 DNF DNF DNF DNF
DROŹDZIEL Mariusz 1410WARSZAWAM30DNF01:15:41 DNF DNF DNF DNF
WŁOCH Andrzej 1420KB MOSIR Jastrzębie ZdrójM20DNF01:05:36 DNF03:07:02 DNF DNF DNF
KLIMAS Andrzej 1408M40DNF DNF04:54:15 DNF DNF DNF
DOMAGAŁA Agnieszka 1409Grupa Jura.plZAWIERCIEK30DNF02:26:33 DNF DNF DNF DNF
SALAMON Patryk 1215PSZCYNAM30DNF01:40:26 DNF DNF DNF DNF
PAWLUK Daria 1001WARSZAWAK20DNF01:34:05 DNF DNF DNF DNF
QUIRINI Ewa 1005NOWY TARGK30DNF DNF DNF DNF DNF
DĄBROWSKI Marcin 1002JACHRANKAM30DNF01:32:36 DNF DNF DNF DNF
BRĄGOSZEWSKI Paweł 1008Świdermajer TeamOTWOCKM40DNF01:42:20 DNF DNF DNF DNF
ZBOROWSKI Paweł 1020Sportowe ŻuleWARSZAWAM30DNF01:39:09 DNF DNF DNF DNF
STAN Jacek 1012BIAŁA RAWSKAM40DNF01:24:21 DNF04:27:02 DNF DNF DNF
SETKOWICZ Jacek 1017KRAKÓWM30DNF01:51:35 DNF DNF DNF DNF
KOPYŚĆ Jarosław 1014Pszczółkowski teamOLSZTYNM40DNF01:34:27 DNF DNF DNF DNF
REIPOLD Klaudia 1033Zabiegani MielecMIELECK20DNF02:07:04 DNF DNF DNF DNF
AMROŻKIEWICZ Patrycja 1054Amrożkiewicz TeamSANOKK20DNF01:40:35 DNF DNF DNF DNF
KŁOS Dariusz 1056Klub Maratoński UMK ToruńTORUŃM50DNF01:46:48 DNF DNF DNF DNF
PIOTROWSKI Marek 1058Morsownicy z LegnicyLEGNICAM50DNF01:41:25 DNF DNF DNF DNF
AMROZKIEWICZ -GROMEK Judyta 1055Amrozkiewicz TeamSANOKK30DNF01:40:34 DNF DNF DNF DNF
LENARCIK Łukasz 1052Legalize it Running TeamGDAŃSKM30DNF01:34:18 DNF DNF DNF DNF
SKURSKA Monika 1074RASZYNK40DNF01:52:06 DNF DNF DNF DNF
MATUZIK Mateusz 1071Night RunnersKRAKÓWM30DNF01:50:46 DNF DNF DNF DNF
CUPRYJAK Adrian 1094Tarczyński Klub BiegowyTARCZYNM30DNF01:33:47 DNF DNF DNF DNF
CHABOWSKI Łukasz 1099TLEŃM20DNF01:35:23 DNF DNF DNF DNF
MORAWSKA Anna 1096WARSZAWAK60DNF01:43:39 DNF DNF DNF DNF
KURKUS Aleksander 1093Dogoń Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM40DNF01:29:37 DNF04:48:43 DNF DNF DNF
DĄBRÓWKA Radosław 1114Fundacja LatarniaBUKOWSKOM30DNF01:36:40 DNF DNF DNF DNF
ZEGARSKI Arkadiusz 1118GROJECM40DNF01:31:53 DNF DNF DNF DNF
BUDZIŃSKI Krzysztof 1134OPOLEM50DNF01:33:55 DNF04:42:53 DNF DNF DNF
STELMASZCZYK Konrad 1133WARSZAWAM40DNF01:30:56 DNF DNF DNF DNF
PEŁSZYŃSKI Marek 1151Zośka Ultimate RunnersGDANSKM30DNF02:01:06 DNF DNF DNF DNF
GRONCZEWSKI Artur 1159FMW RunnersWARSZAWAM40DNF01:31:47 DNF04:51:23 DNF DNF DNF
GAWĘDA Arkadiusz 1152CZESTOCHOWAM30DNF01:41:28 DNF04:57:53 DNF DNF DNF
ŻMUDA Michał 1179RASZYNM40DNF01:24:21 DNF04:58:06 DNF DNF DNF
ZAJĄC Mariusz 1194TRĄBKIM40DNF01:35:00 DNF DNF DNF DNF
ZAJĄC Dariusz 1195TRĄBKIM40DNF01:41:30 DNF DNF DNF DNF
WILK Adam 1200NADARZYNM40DNF01:23:22 DNF04:24:31 DNF DNF DNF
SEWINA Dominik 1191Karate Tsunami BydgoszczBYDGOSZCZM40DNF01:43:51 DNF DNF DNF DNF
OGÓREK Monika 1214WARSZAWAK20DNF01:41:45 DNF DNF DNF DNF
KADECKI Marek 1233DZIDA TYMKARGOSZYNM40DNF01:45:38 DNF DNF DNF DNF
MAJSTEREK Paweł 1235WARSZAWAM30DNF01:33:24 DNF DNF DNF DNF
TOMASZEWSKA Anna 1237777POZNAŃK30DNF01:42:39 DNF04:58:37 DNF DNF DNF
BIAŁEK Piotr 1255KLEWKIM30DNF01:23:12 DNF04:16:15 DNF DNF DNF
ŻOCHOWSKI Piotr 1450KARGOSZYNM50DNF01:30:54 DNF04:33:44 DNF DNF DNF
SOBOL Agnieszka 1278KATOWICEK40DNF01:51:26 DNF DNF DNF DNF
KONSTANTY Katarzyna 1291KRAKÓWK40DNF01:30:14 DNF DNF DNF DNF
BŁĘDKOWSKA Katarzyna 1288OPOLEK30DNF01:34:49 DNF DNF DNF DNF
CICHOCKI Mariusz 1293suunto run teamRADOMSKOM50DNF01:43:45 DNF DNF DNF DNF
RUTKIEWICZ Marek 1292Stargardzki Klub Morsów MiedwianieNIEDŻWIEDŻM50DNF01:41:22 DNF DNF DNF DNF
WIĄCEK Krzysztof 1298Powielarnia MadasMILANÓWEKM50DNF01:36:11 DNF DNF DNF DNF
KOCZAJA Artur 1310KRAKÓWM30DNF01:01:53 DNF DNF DNF DNF
PTAK Arkadiusz 1322Spartanie DzieciomWILKSZYNM30DNF01:33:19 DNF DNF DNF DNF
WIKTOR WEREMJEWICZ Marcin 1327GDYNIAM40DNF01:35:05 DNF DNF DNF DNF
DZIERŻEŃSKA Monika 1329GDAŃSKK40DNF01:41:21 DNF DNF DNF DNF
CZYŻ Michał 1342USHBA ADINWARSZAWAM20DNF01:10:54 DNF DNF DNF DNF
KWIECIEŃ Jacek 1341MARKOWI BIEGACZEMARKIM60DNF01:50:32 DNF DNF DNF DNF
FIGURSKA Honorata 1339Markowi BiegaczeMARKIK40DNF01:50:30 DNF DNF DNF DNF
KAŁUŻA Arkadiusz 1349Inżynieria BieganiaBIERUN STARYM40DNF01:23:35 DNF DNF DNF DNF
DE KRUIJF Teunis 1351GDYNIAM20DNF01:39:31 DNF DNF DNF DNF
BUŁAT Adam 1363WARSZAWAM30DNF01:34:06 DNF DNF DNF DNF
DEJEWSKA Arleta 1364Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30DNF01:43:01 DNF DNF DNF DNF
POLSKI Jacek 1377Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM40DNF01:23:04 DNF DNF DNF DNF
ŚLIWIŃSKA Joanna 1391POZNAŃK20DNF01:42:28 DNF DNF DNF DNF
KRAWCZYK Łukasz 1042Budago.plBRZOZÓWKAM30DNF01:28:13 DNF03:49:45 DNF DNF DNF
SOŁTYS Krzysztof 1043GDAŃSKM40DNF01:36:48 DNF DNF DNF DNF
ARKUSZYŃSKI Paweł 1046TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM40DNF01:19:56 DNF04:03:01 DNF DNF DNF
ZABOROWSKA-SOŁTYS Małgorzata 1045GDAŃSKK40DNF02:00:14 DNF DNF DNF DNF
ANUSIEWICZ Przemyslaw 1141rozbiegana czwórkaSIEDLCEM40DNF01:34:04 DNF DNF DNF DNF
WIŚNIEWSKI Andrzej 1129WARSZAWAM30DNF01:27:22 DNF DNF DNF DNF
MALEC Piotr 1127Free Runners - OpolskieURBANOWICEM30DNF01:41:26 DNF DNF DNF DNF
GNIADKOWSKI Paweł 1030odjechani.comKRAKÓWM30DNF01:38:44 DNF DNF DNF DNF
MIĘTKIEWICZ Rafał 1011Spójnia Białe BłotaBIAŁOŚLIWIEM20DNF01:24:09 DNF03:56:14 DNF DNF DNF
SUDNIK Krzysztof 1023KNURÓWM30DNF01:22:19 DNF03:50:47 DNF DNF DNF
ADAMCZYK Zbigniew 1063KM Truchcik ŁubiankaZAMEK BIERZGŁOWSKIM50DNF01:57:36 DNF DNF DNF DNF
MAJOR Sandra 1081WARSZAWAK30DNF01:32:46 DNF04:57:21 DNF DNF DNF
WEILAND Emila 1144UNISŁAWK40DNF01:39:35 DNF04:57:12 DNF DNF DNF
ROSŁON Tomasz 1082Świdermajer TeamOTWOCKM40DNF01:37:19 DNF04:50:57 DNF DNF DNF
POPŁAWSKI Arkadiusz 1110HALINOWM40DNF01:29:54 DNF04:07:49 DNF DNF DNF
SYGUŁA Katarzyna 1105KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK40DNF01:52:07 DNF DNF DNF DNF
KACZMAREK Magdalena 1104Nest TeamPOZNAŃK40DNF01:51:01 DNF DNF DNF DNF
BARYZA Robert 1102JÓZEFOWOM40DNF01:47:11 DNF DNF DNF DNF
KACZMAREK Agata 1103Nest TeamPOZNAŃK40DNF01:57:14 DNF DNF DNF DNF
BARCZEWSKA Agnieszka 1109Adidas Runners WarsawWARSZAWAK30DNF01:41:44 DNF DNF DNF DNF
LIBUCKI Andrzej 1101GRODZISK MAZOWIECKIM40DNF01:35:12 DNF DNF DNF DNF
STACHURSKI Daniel 1165KOBYŁKIDRUŻBICEM40DNF01:26:58 DNF DNF DNF DNF
FABJANCZYK Agnieszka 1169Grupa Jura PlZAWIERCIEK30DNF02:27:12 DNF DNF DNF DNF
MICHAŁEK Jarosław 1229One Way TicketKRAKÓWM50DNF01:39:11 DNF DNF DNF DNF
WAGNER Adam 1248KATOWICEM30DNF01:29:38 DNF04:08:59 DNF DNF DNF
ROSA Bartosz 1244Smashing PĄpkinsTORUŃM30DNF01:49:40 DNF DNF DNF DNF
ABRAMCZYK Eliza 1242WARSZAWAK40DNF01:46:28 DNF DNF DNF DNF
WÓJTOWICZ Paweł 1223KURÓWM40DNF01:30:31 DNF DNF DNF DNF
TOMASZEWSKI Piotr 1268777POZNAŃM30DNF01:42:37 DNF DNF DNF DNF
KLAMCZYŃSKI Grzegorz 1263SŁUPSKM20DNF01:31:06 DNF DNF DNF DNF
SZYMAŃSKI Artur 1265WARSZAWAM40DNF01:34:47 DNF DNF DNF DNF
FABIŃSKI Marcin 1283OTK RzeźnikGRUDZIĄDZM40DNF01:33:57 DNF DNF DNF DNF
SZYMAŃSKI Piotr 1269ZATORYM40DNF01:34:47 DNF DNF DNF DNF
IGNASZEWSKI Przemysław 1284GRUDZIĄDZM40DNF01:33:58 DNF DNF DNF DNF
CIELAK Jerzy 1296-PASZCZYNAM50DNF02:20:23 DNF DNF DNF DNF
SIEMIENIUK Andrzej 1270RUŚM50DNF01:50:48 DNF DNF DNF DNF
KOWALCZYK Bartłomiej 1271WARSAWM20DNF01:35:41 DNF DNF DNF DNF
KUCIŃSKA Magdalena 1308WARSZAWAK30DNF01:35:24 DNF04:48:13 DNF DNF DNF
ZAWADZKI Piotr 1343RADOMM40DNF01:50:11 DNF DNF DNF DNF
BEZAK Magdalena 1370OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK30DNF01:35:56 DNF DNF DNF DNF
NOWICKI Przemysław 1321Zabierzów BiegaPISARYM30DNF01:24:30 DNF04:02:17 DNF DNF DNF
OLSZEWSKI Jacek 1333Gorszy SortNOWE GULCZEWOM40DNF01:36:07 DNF DNF DNF DNF
JUSZCZAK Zbigniew 1386PKB KMP KaliszOPATÓWEKM50DNF DNF DNF DNF DNF
PORĘBA Eugeniusz 1382MIECHÓWMIECHÓWM50DNF01:24:10 DNF04:14:56 DNF DNF DNF
KANIOWSKI Wojciech 1181CZĘSTOCHOWAM40DNF01:34:43 DNF04:55:36 DNF DNF DNF
ZAJĄC Grzegorz 1124POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM40DNF01:34:04 DNF04:52:34 DNF DNF DNF
KUBASIK Rafał 1418LUBLINM30DNF01:26:56 DNF04:35:37 DNF DNF DNF
BANASZEWSKA Joanna 1117TORUŃK30DNF01:43:11 DNF04:44:57 DNF DNF DNF
GODLEWSKA Dobrochna 1173POZNAŃK30DNF01:31:44 DNF04:16:47 DNF DNF DNF
MATYSIAK Bartłomiej 1372JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKM30DNF01:09:42 DNF03:30:30 DNF DNF DNF
CHLEBIO Jarosław 1084LUBLINM40DNF01:36:32 DNF04:43:27 DNF DNF DNF
JAWORSKI Paweł 1357BĘDZINM30DNF DNF04:10:38 DNF DNF DNF
DOŁĘGOWSKI Krzysztof 1441kshysiek@NAPIERAJ TEAMBIELSKO BIAŁAM30DNF01:05:35 DNF02:52:57 DNF04:20:37 DNF DNF
PREJZNAR Marcin 1398MTB MOSiR DUKLADUKLAM30DNF01:09:51 DNF03:11:11 DNF05:02:22 DNF DNF
ROLBIECKI Piotr 1337Geoings PolskaKOŚCIERZYNAM30DNF01:04:25 DNF03:18:39 DNF05:51:58 DNF DNF
MATYJA Adam 1188NR+STARA HUTAM30DNF01:13:37 DNF03:33:36 DNF06:36:53 DNF DNF
KOPEĆ Paweł 1324Parkrun RzeszówMAJDAN KRÓLEWSKIM30DNF01:19:11 DNF04:11:31 DNF06:55:04 DNF DNF
CUPRIAK Daniel 1272Agroas TEAMNOWA WIEŚ MAŁAM40DNF01:24:16 DNF04:03:27 DNF DNF DNF
SOKALSKI Grzegorz 1399KONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF01:18:47 DNF04:06:25 DNF DNF DNF
CHUDY Michał 1362WARSZAWAM30DNF01:34:05 DNF04:11:13 DNF DNF DNF
DANAK Przemek 1256KGBKOSTRZYN NAD ODRĄM40DNF01:22:29 DNF04:11:31 DNF DNF DNF
FALKOWSKI Piotr 1111KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOM40DNF01:28:13 DNF04:15:23 DNF DNF DNF
KRAWCZUK Dawid 1240POZNAŃM40DNF01:24:00 DNF04:19:09 DNF DNF DNF
DZIURKA Tomasz 1280SKOKIM30DNF01:24:28 DNF04:22:20 DNF DNF DNF
GRABOWSKI Sebastian 1078EndorświnkiLUBARTÓWM30DNF01:36:30 DNF04:26:56 DNF DNF DNF
TRELA Jacek 1328AZS AWF Kraków MastersKRAKÓWM60DNF01:30:45 DNF04:27:23 DNF DNF DNF
JASIŃSKI Marcin 1368Biuro Usług Informatycznych 'BATNA' Marcin JasińskiSOŚNOM30DNF01:34:04 DNF04:34:38 DNF DNF DNF
FISZER Jakub 1314CZARNE BŁOTOM40DNF01:23:15 DNF04:36:02 DNF DNF DNF
KOSZELNIK Karol 1130JASŁOM30DNF01:24:05 DNF04:37:50 DNF DNF DNF
KARPIŃSKI Filip 1172WARSZAWAM30DNF01:35:57 DNF04:41:36 DNF DNF DNF
BŁACH Piotr 1155Big BullsKOWALEWO POMORSKIEM30DNF01:37:02 DNF04:42:12 DNF DNF DNF
ARKUSZYŃSKA Beata 1047TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIK40DNF01:34:32 DNF04:42:39 DNF DNF DNF
SOWA Dariusz 1049Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM50DNF01:34:25 DNF04:43:07 DNF DNF DNF
JAWOREK Grzegorz 1025BbmWROCŁAWM30DNF01:37:33 DNF04:43:58 DNF DNF DNF
WYŻYKOWSKA Agnieszka 1010Nowa Huta TeamKRAKÓWK30DNF01:39:27 DNF04:44:41 DNF DNF DNF
MROWIEC Michał 1361RK AthleticsBOBROWIECM40DNF01:37:34 DNF04:45:25 DNF DNF DNF
PRUSACZYK Michał 1414M30DNF01:37:36 DNF04:45:39 DNF DNF DNF
KOWALSKA Renata 1378TROSZYNK30DNF01:34:14 DNF04:46:35 DNF DNF DNF
Znaleziono 338 wynik(ów)