RZEŹNIK SKY 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-05-31
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 53 km
Zgłoszonych : 426
Wystartowało : 338
Nie ukończyło : 141
Ukończyło : 197
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 25km | 35km | 44km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLopienka
10km
Zubracze
25km
Roztoki
35km
Przyslup
44km
Czas
netto
53km
Czas
brutto
53km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1ŁĄCZAK Magdalena 1403Salomon Sunto TeamMIELECK401K 100:00:0201:05:3602:52:4403:57:2705:00:3106:06:40.5006:06:43.15 6:558,7
2MAJER Ewa 1354Solgar PolskaDOBCZYCEK301K 200:00:0201:04:4902:54:1204:02:0105:07:4606:13:42.9506:13:45.85+00:07:027:038,5
3KĄCKA Anna 1384Buff Team PolandZABRZEK201K 300:00:0301:16:2403:10:5804:27:2405:41:1406:56:53.6006:56:56.80+00:50:137:517,6
4TUROSZ Iwona 1366GOPR BieszczadyLEŻAJSKK202K 400:00:0401:10:4103:15:5304:39:5305:58:0207:20:42.8007:20:46.90+01:14:038:187,2
5MAMALA Justyna 1217KRAKÓWK203K 500:00:0401:14:0303:16:2104:35:4505:56:3207:21:27.0007:21:31.85+01:14:488:197,2
6KIK Iwona 1367Daniel Wosik Tervel TeamZABIERZÓWK302K 600:00:0501:16:2703:27:4705:07:5306:24:3107:36:59.8007:37:04.95+01:30:218:377,0
7DOMISZEWSKA Maria 1376USTRZYKI DOLNEK501K 700:00:0701:12:3003:26:5805:00:3406:24:3907:50:25.0507:50:32.35+01:43:498:526,8
8BONDARA Sylwia 1166JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK303K 800:00:0701:14:5603:36:1005:13:4606:34:5508:00:43.1508:00:50.80+01:54:079:046,6
9JASŁOWSKA Justyna 1301MUKS JEDLICZEJEDLICZEK304K 900:00:0901:15:2003:37:1005:17:4106:49:4808:13:28.3508:13:37.35+02:06:549:186,4
10FLOREK Natalia 1230KRAKÓWK204K 1000:00:0401:14:5203:35:4005:13:4006:45:0808:15:24.5008:15:29.35+02:08:469:206,4
11GRABOŚ Nina 1048WARSZAWAK402K 1100:00:1301:24:0603:45:1705:23:4506:54:3608:27:26.8508:27:40.55+02:20:579:346,3
12STANIEK Anna 1318Pierdzące zająceCISNA/RACIBÓRZK305K 1200:00:2801:26:4903:50:2905:42:5507:10:5308:39:06.2508:39:34.80+02:32:519:476,1
13DZIUBAŁA Karolina 1331Husaria Race TeamWARSZAWAK205K 1300:00:1701:23:0103:49:4205:26:1107:07:5308:40:56.1508:41:13.80+02:34:309:496,1
14KOCZUR Tamara 1305Myszków BiegaMYSZKÓWK403K 1400:00:1401:23:1103:44:2905:34:2507:21:1109:03:40.0009:03:54.50+02:57:1110:155,8
15RAJNER Gosia 1087Above2000KOSZALINK306K 1500:00:0501:23:1904:11:1506:08:5007:38:4709:04:33.8509:04:39.80+02:57:5610:165,8
16GIERSZEWSKA Anna 1184KB SzamotułySZAMOTUŁYK307K 1600:00:1701:33:4203:59:1905:40:5707:21:4709:06:21.7509:06:39.45+02:59:5610:185,8
17TITZ-KOZA Julita 1394ŁÓDŹK308K 1700:00:1201:25:1003:55:3705:43:5407:27:5709:08:22.7009:08:35.05+03:01:5110:205,8
18MASŁOWSKA Katarzyna 1140Eskadra KrakówSZCZEKOCINYK404K 1800:00:1501:30:0604:08:0205:51:5107:32:0009:10:27.6509:10:43.45+03:04:0010:235,8
19NOWAK Dorota 1281Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK309K 1900:00:3501:32:0804:08:0805:50:4607:37:0809:10:21.1009:10:56.75+03:04:1310:235,8
20RONKOWSKA Małgorzata 1154Polka SportWARSZAWAK206K 2000:00:1901:30:3703:55:4505:42:3307:32:0009:13:11.6509:13:31.10+03:06:4710:265,7
21SKIBNIEWSKA Adrianna 1234Piaseczno RunningPIASECZNOK3010K 2100:00:1501:28:1404:14:5606:02:5607:40:2709:22:55.7009:23:10.80+03:16:2710:375,6
22KOWALSKA Joanna 1196WARSZAWAK405K 2200:00:0601:24:4704:11:3706:05:4407:46:3909:31:31.0509:31:37.90+03:24:5410:475,6
23MIKOŁAJCZYK-SOWA Monika 1202Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK406K 2300:00:2801:30:5604:11:2006:06:1207:56:1409:45:36.6509:46:05.05+03:39:2111:025,4
24SĘKOWSKA Agata 1062ZIELONA GÓRAK3011K 2400:00:2501:32:5104:17:3106:22:2308:06:3409:46:24.1509:46:49.25+03:40:0611:035,4
25OSIKOWSKA Teresa 1373ZAKOPANEK3012K 2500:00:2101:33:3604:20:0306:20:0608:07:3509:51:15.9509:51:37.45+03:44:5411:095,4
26BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA Monika 1034GDYNIAK407K 2600:00:1501:32:2504:15:2606:11:0607:59:3809:53:50.1509:54:05.85+03:47:2211:125,4
27LENART-KŁOŚ Katarzyna 1029LUBLINK3013K 2700:00:1701:30:2204:04:5406:12:2608:04:1009:57:37.0009:57:54.30+03:51:1111:165,3
28MYŚLIŃSKA Anna 1374EkobiegiWARSZAWAK408K 2800:00:2001:35:1904:17:1906:25:2008:19:3010:06:06.2510:06:27.15+03:59:4411:265,2
28BUCHALSKA Ewa 1041EkobiegiWARSZAWAK409K 2900:00:2001:41:1804:26:4806:26:0808:19:3010:06:06.7010:06:27.15+03:59:4411:265,2
30GRADZIK Inga 1306DĄBROWA GÓRNICZAK207K 3000:00:1901:29:4104:20:2006:39:3108:24:4510:21:11.9010:21:31.05+04:14:4711:435,1
31KRZYSZTOŃ Eliza 1387577-101-06-19ŻARKI -JAWORZNIKK4010K 3100:00:1401:29:0204:15:2606:43:1908:45:0410:36:05.1510:36:19.80+04:29:3612:005,0
32BAUMANN-POPCZYK Anna 1142WARSZAWAK3014K 3200:00:1801:39:2904:34:5406:47:1908:39:3710:37:47.3510:38:05.60+04:31:2212:025,0
33POTERA Krystyna 1016Frytków!!!!ŁAŃCUTK3015K 3300:00:1501:41:2004:48:1506:47:1708:46:0310:39:19.0510:39:34.30+04:32:5112:035,0
34STAJNIAK-STELIGA Izabela 1417OborygeniK4011K 3400:00:1201:35:5204:21:4606:46:1208:38:2710:40:39.8010:40:52.35+04:34:0912:055,0
35MALICKA Angelika 1297ROKITNO SZLACHECKEK3016K 3500:00:1401:34:1804:28:5706:44:0808:45:0910:41:30.6010:41:45.40+04:35:0212:065,0
36WRÓBLEWSKA Katarzyna 1401ZAWIERCIEK3017K 3600:00:3201:42:1004:47:4906:51:5708:53:4810:43:53.3010:44:25.85+04:37:4212:084,9
37MAZAN Eliza 1277SZCZECINK3018K 3700:00:2601:41:0104:56:2006:54:0208:50:4710:44:57.8010:45:24.25+04:38:4112:104,9
38POSŁUSZNA Anna 1028WARSZAWAK208K 3800:00:1901:30:2904:25:3306:50:1008:44:0410:48:02.1510:48:21.55+04:41:3812:134,9
39STAWIŃSKA Zuzanna 1225WARSZAWAK3019K 3900:00:3601:39:1004:44:5606:55:1008:52:4310:53:46.6510:54:23.35+04:47:4012:204,9
40WRÓBLEWSKA Joanna 1108SkinlineUNISŁAWK4012K 4000:00:1001:39:3504:48:4906:56:5908:54:5311:09:31.1011:09:41.95+05:02:5812:374,7
41ISASI-KURAN Agata 1340Markowi BiegaczeMARKIK4013K 4100:00:2101:38:5404:40:3606:55:0108:55:3211:09:20.6511:09:42.40+05:02:5912:374,8
Niesklasyfikowani
GODLEWSKA Dobrochna 1173POZNAŃK30DNF01:31:44 DNF04:16:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
ARKUSZYŃSKA Beata 1047TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIK40DNF01:34:32 DNF04:42:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYŻYKOWSKA Agnieszka 1010Nowa Huta TeamKRAKÓWK30DNF01:39:27 DNF04:44:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
BANASZEWSKA Joanna 1117TORUŃK30DNF01:43:11 DNF04:44:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALSKA Renata 1378TROSZYNK30DNF01:34:14 DNF04:46:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUCIŃSKA Magdalena 1308WARSZAWAK30DNF01:35:24 DNF04:48:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
WEILAND Emila 1144UNISŁAWK40DNF01:39:35 DNF04:57:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJOR Sandra 1081WARSZAWAK30DNF01:32:46 DNF04:57:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
TOMASZEWSKA Anna 1237777POZNAŃK30DNF01:42:39 DNF04:58:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
KONSTANTY Katarzyna 1291KRAKÓWK40DNF01:30:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWLUK Daria 1001WARSZAWAK20DNF01:34:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁĘDKOWSKA Katarzyna 1288OPOLEK30DNF01:34:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BEZAK Magdalena 1370OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK30DNF01:35:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
AMROZKIEWICZ -GROMEK Judyta 1055Amrozkiewicz TeamSANOKK30DNF01:40:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
AMROŻKIEWICZ Patrycja 1054Amrożkiewicz TeamSANOKK20DNF01:40:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIERŻEŃSKA Monika 1329GDAŃSKK40DNF01:41:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARCZEWSKA Agnieszka 1109Adidas Runners WarsawWARSZAWAK30DNF01:41:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OGÓREK Monika 1214WARSZAWAK20DNF01:41:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLIWIŃSKA Joanna 1391POZNAŃK20DNF01:42:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DEJEWSKA Arleta 1364Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30DNF01:43:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MORAWSKA Anna 1096WARSZAWAK60DNF01:43:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ABRAMCZYK Eliza 1242WARSZAWAK40DNF01:46:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FIGURSKA Honorata 1339Markowi BiegaczeMARKIK40DNF01:50:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZMAREK Magdalena 1104Nest TeamPOZNAŃK40DNF01:51:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBOL Agnieszka 1278KATOWICEK40DNF01:51:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKURSKA Monika 1074RASZYNK40DNF01:52:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SYGUŁA Katarzyna 1105KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK40DNF01:52:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZMAREK Agata 1103Nest TeamPOZNAŃK40DNF01:57:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZABOROWSKA-SOŁTYS Małgorzata 1045GDAŃSKK40DNF02:00:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
REIPOLD Klaudia 1033Zabiegani MielecMIELECK20DNF02:07:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DOMAGAŁA Agnieszka 1409Grupa Jura.plZAWIERCIEK30DNF02:26:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FABJANCZYK Agnieszka 1169Grupa Jura PlZAWIERCIEK30DNF02:27:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
QUIRINI Ewa 1005NOWY TARGK30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 74 wynik(ów)