RZEŹNIK SKY 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-05-31
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 53 km
Zgłoszonych : 426
Wystartowało : 338
Nie ukończyło : 141
Ukończyło : 197
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 25km | 35km | 44km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLopienka
10km
Zubracze
25km
Roztoki
35km
Przyslup
44km
Czas
netto
53km
Czas
brutto
53km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MAJER Ewa 1354Solgar PolskaDOBCZYCEK301K 200:00:0201:04:4902:54:1204:02:0105:07:4606:13:42.9506:13:45.85 7:038,5
2KIK Iwona 1367Daniel Wosik Tervel TeamZABIERZÓWK302K 600:00:0501:16:2703:27:4705:07:5306:24:3107:36:59.8007:37:04.95+01:23:198:377,0
3BONDARA Sylwia 1166JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK303K 800:00:0701:14:5603:36:1005:13:4606:34:5508:00:43.1508:00:50.80+01:47:049:046,6
4JASŁOWSKA Justyna 1301MUKS JEDLICZEJEDLICZEK304K 900:00:0901:15:2003:37:1005:17:4106:49:4808:13:28.3508:13:37.35+01:59:519:186,4
5STANIEK Anna 1318Pierdzące zająceCISNA/RACIBÓRZK305K 1200:00:2801:26:4903:50:2905:42:5507:10:5308:39:06.2508:39:34.80+02:25:489:476,1
6RAJNER Gosia 1087Above2000KOSZALINK306K 1500:00:0501:23:1904:11:1506:08:5007:38:4709:04:33.8509:04:39.80+02:50:5310:165,8
7GIERSZEWSKA Anna 1184KB SzamotułySZAMOTUŁYK307K 1600:00:1701:33:4203:59:1905:40:5707:21:4709:06:21.7509:06:39.45+02:52:5310:185,8
8TITZ-KOZA Julita 1394ŁÓDŹK308K 1700:00:1201:25:1003:55:3705:43:5407:27:5709:08:22.7009:08:35.05+02:54:4910:205,8
9NOWAK Dorota 1281Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK309K 1900:00:3501:32:0804:08:0805:50:4607:37:0809:10:21.1009:10:56.75+02:57:1010:235,8
10SKIBNIEWSKA Adrianna 1234Piaseczno RunningPIASECZNOK3010K 2100:00:1501:28:1404:14:5606:02:5607:40:2709:22:55.7009:23:10.80+03:09:2410:375,6
11SĘKOWSKA Agata 1062ZIELONA GÓRAK3011K 2400:00:2501:32:5104:17:3106:22:2308:06:3409:46:24.1509:46:49.25+03:33:0311:035,4
12OSIKOWSKA Teresa 1373ZAKOPANEK3012K 2500:00:2101:33:3604:20:0306:20:0608:07:3509:51:15.9509:51:37.45+03:37:5111:095,4
13LENART-KŁOŚ Katarzyna 1029LUBLINK3013K 2700:00:1701:30:2204:04:5406:12:2608:04:1009:57:37.0009:57:54.30+03:44:0811:165,3
14BAUMANN-POPCZYK Anna 1142WARSZAWAK3014K 3200:00:1801:39:2904:34:5406:47:1908:39:3710:37:47.3510:38:05.60+04:24:1912:025,0
15POTERA Krystyna 1016Frytków!!!!ŁAŃCUTK3015K 3300:00:1501:41:2004:48:1506:47:1708:46:0310:39:19.0510:39:34.30+04:25:4812:035,0
16MALICKA Angelika 1297ROKITNO SZLACHECKEK3016K 3500:00:1401:34:1804:28:5706:44:0808:45:0910:41:30.6010:41:45.40+04:27:5912:065,0
17WRÓBLEWSKA Katarzyna 1401ZAWIERCIEK3017K 3600:00:3201:42:1004:47:4906:51:5708:53:4810:43:53.3010:44:25.85+04:30:4012:084,9
18MAZAN Eliza 1277SZCZECINK3018K 3700:00:2601:41:0104:56:2006:54:0208:50:4710:44:57.8010:45:24.25+04:31:3812:104,9
19STAWIŃSKA Zuzanna 1225WARSZAWAK3019K 3900:00:3601:39:1004:44:5606:55:1008:52:4310:53:46.6510:54:23.35+04:40:3712:204,9
Niesklasyfikowani
GODLEWSKA Dobrochna 1173POZNAŃK30DNF01:31:44 DNF04:16:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYŻYKOWSKA Agnieszka 1010Nowa Huta TeamKRAKÓWK30DNF01:39:27 DNF04:44:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
BANASZEWSKA Joanna 1117TORUŃK30DNF01:43:11 DNF04:44:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALSKA Renata 1378TROSZYNK30DNF01:34:14 DNF04:46:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUCIŃSKA Magdalena 1308WARSZAWAK30DNF01:35:24 DNF04:48:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJOR Sandra 1081WARSZAWAK30DNF01:32:46 DNF04:57:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
TOMASZEWSKA Anna 1237777POZNAŃK30DNF01:42:39 DNF04:58:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁĘDKOWSKA Katarzyna 1288OPOLEK30DNF01:34:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BEZAK Magdalena 1370OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK30DNF01:35:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
AMROZKIEWICZ -GROMEK Judyta 1055Amrozkiewicz TeamSANOKK30DNF01:40:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARCZEWSKA Agnieszka 1109Adidas Runners WarsawWARSZAWAK30DNF01:41:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DEJEWSKA Arleta 1364Kobiety na 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJK30DNF01:43:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DOMAGAŁA Agnieszka 1409Grupa Jura.plZAWIERCIEK30DNF02:26:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FABJANCZYK Agnieszka 1169Grupa Jura PlZAWIERCIEK30DNF02:27:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
QUIRINI Ewa 1005NOWY TARGK30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 34 wynik(ów)