RZEŹNIK SKY 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-05-31
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 53 km
Zgłoszonych : 426
Wystartowało : 338
Nie ukończyło : 141
Ukończyło : 197
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 25km | 35km | 44km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLopienka
10km
Zubracze
25km
Roztoki
35km
Przyslup
44km
Czas
netto
53km
Czas
brutto
53km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1GORCZYCA Bartosz 1381Salco Garmin TeamSKOŁYSZYNM201M 100:00:0400:58:1202:29:2103:27:4104:24:4905:22:20.8505:22:25.55 6:049,9
2GUTT Piotr 1380PORONINM202M 200:00:0201:04:0902:33:3803:36:4604:38:4705:40:04.9005:40:07.55+00:17:426:259,4
3FICEK Roman 1287KW KrakówSKAWICAM203M 500:00:0501:05:2502:53:4204:02:1905:13:2706:20:20.0006:20:25.00+00:57:597:108,4
4CZUBA Jarek 1299Above2000PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM204M 900:00:0301:00:3302:49:0304:10:1605:21:3406:34:25.6006:34:29.30+01:12:037:268,1
5ŻORNIAK Mateusz 1131Mega Fason SieniawaSIENIAWAM205M 1500:00:0501:13:5603:10:1104:33:2905:59:0907:18:56.4007:19:02.10+01:56:368:167,2
6KOZYRA Paweł 1302Runnerpawcislaw UMe Lub Stay InsaneLUBLINM206M 1800:00:0401:13:3403:09:1804:38:5305:58:4107:30:03.1507:30:07.15+02:07:418:297,1
7BRZOSKWINIA Wojciech 1388Husaria Race TeamBOLECHOWICEM207M 1900:00:1701:16:1703:22:3304:58:0106:14:2507:35:45.3507:36:02.80+02:13:378:357,0
8KACZMAREK Łukasz 1198KUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECKAMIENIECM208M 2600:00:0801:15:1603:27:4505:02:4706:28:3607:51:31.9507:51:40.40+02:29:148:536,7
9WALCZAK Paweł 1238WREXHAMM209M 3300:00:1301:15:4703:21:1304:57:2706:29:0308:02:54.5008:03:08.20+02:40:429:066,6
10TYCZKA Wojciech 1383Cidry lotajomRADZIONKÓWM2010M 3600:00:1701:22:3103:36:4205:10:4306:39:2308:10:08.7508:10:26.60+02:48:019:146,5
11PUDŁO Mateusz 1422Husaria Race TeamWARSZAWAM2011M 3700:00:0501:10:4103:28:5605:14:5306:41:1208:11:10.9508:11:16.80+02:48:519:166,5
12ŚWIERAD Krystian 1231RZEPEDZM2012M 3900:00:1301:15:4703:29:4205:14:4306:44:0708:14:46.4508:15:00.35+02:52:349:206,4
13TYPIŃSKI Paweł 1026Piątkowo na BiegowoJUTROSINM2013M 4200:00:0801:14:2203:31:4705:12:4306:48:2908:19:44.7008:19:52.85+02:57:279:256,4
14KOZA Jan 1400Lokomotiv Majdan/ GOPR BieszczadyCISNAM2014M 6000:00:0401:11:1203:36:0405:26:4607:07:2908:44:45.0508:44:49.20+03:22:239:546,1
15KRAWCZYK Kamil 1312Lotos Running TeamJANOWIECM2015M 6800:00:1201:12:2603:27:4205:26:0607:18:2108:57:47.4008:58:00.05+03:35:3410:085,9
16MALEC Dawid 1407Muay Running TeamKRAKÓWM2016M 7400:00:1201:24:2904:04:3505:56:5607:32:1709:06:05.5009:06:18.05+03:43:5210:185,8
17OCHYRA Konrad 1006LESKOM2017M 7600:00:2101:24:0103:46:1405:39:0107:23:1909:08:26.9009:08:48.75+03:46:2310:205,8
18GIL Jakub 1222Pozytywnie zabieganiMSZANA DOLNAM2018M 8100:00:1801:13:1303:22:4406:15:3607:46:0709:14:17.8509:14:36.15+03:52:1010:275,7
19PLASKATY Szymon 1320PRUSZCZ GDAŃSKIM2019M 8600:00:2101:13:5603:37:2705:43:0907:32:0909:22:12.7509:22:34.15+04:00:0810:365,7
20SOBOCIŃSKI Karol 1009Piękni i BestieBRUKM2020M 8700:00:2501:27:3803:58:1505:54:3707:40:4509:22:40.3009:23:05.50+04:00:3910:365,7
21SIWIELA Mateusz 1220Runeda/ciagniewilkadolasu.plREDAM2021M 8900:00:0901:22:2603:44:3105:50:2207:38:2109:25:27.0009:25:36.15+04:03:1010:405,6
22ARMACIŃSKI Filip 1347Wojak Team***USTRZYKI DOLNEM2022M 9000:00:1601:30:3504:13:1206:06:5407:48:5209:26:02.7009:26:18.85+04:03:5310:405,6
23BALIGA Cezary 1013OLESNOM2023M 13000:00:3701:39:0103:59:4806:17:0008:21:3610:19:08.7010:19:45.70+04:57:2011:405,1
24BERUS Mikołaj 1175STRZYŻEWICEM2024M 13300:00:2301:24:0704:03:3106:29:1308:35:4210:21:17.2010:21:40.35+04:59:1411:435,1
25MILEWSKI Konrad 1193LEGNICAM2025M 14000:00:2701:23:1103:45:4906:49:1008:48:2210:30:31.0510:30:58.40+05:08:3211:535,0
Niesklasyfikowani
WŁOCH Andrzej 1420KB MOSIR Jastrzębie ZdrójM20DNF01:05:36 DNF03:07:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIĘTKIEWICZ Rafał 1011Spójnia Białe BłotaBIAŁOŚLIWIEM20DNF01:24:09 DNF03:56:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
CZYŻ Michał 1342USHBA ADINWARSZAWAM20DNF01:10:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KLAMCZYŃSKI Grzegorz 1263SŁUPSKM20DNF01:31:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHABOWSKI Łukasz 1099TLEŃM20DNF01:35:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALCZYK Bartłomiej 1271WARSAWM20DNF01:35:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DE KRUIJF Teunis 1351GDYNIAM20DNF01:39:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 32 wynik(ów)