RZEŹNIK SKY 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-05-31
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 53 km
Zgłoszonych : 426
Wystartowało : 338
Nie ukończyło : 141
Ukończyło : 197
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 25km | 35km | 44km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLopienka
10km
Zubracze
25km
Roztoki
35km
Przyslup
44km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
53km
Czas
brutto
53km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1FARON Robert 1289SALCO GARMIN SPORTZALESIEM401M 300:00:0200:58:5502:31:3303:32:5104:34:1600:15:0005:46:10.3505:46:13.25 6:149,6
2SIKORA Sebastian 1332Acel GdyniaGDYNIAM402M 700:00:0301:04:0602:52:4504:00:4505:09:3706:24:55.7006:24:59.50+00:38:467:158,3
3ŁUŻYŃSKI Tomasz 1128TT SzczecinSZCZECINM403M 1400:00:0301:10:0103:14:2404:34:5305:51:5507:12:55.4007:12:58.60+01:26:458:107,3
4ZALEWSKI Dariusz 1258KWTGDAŃSKM404M 2000:00:0301:14:1203:15:5904:52:3806:12:3407:38:21.3507:38:25.20+01:52:118:386,9
5GRYGIEL Marek 1024JacekBiega Running TeamKRAKÓWM405M 2100:00:0701:09:2703:13:0104:48:1006:16:1507:39:22.3507:39:30.00+01:53:168:406,9
6BADURA Adam 1330Forma Wodzisław ŚląskiRYBNIKM406M 2200:00:0701:14:2703:24:4204:55:1906:17:4707:40:24.9007:40:32.65+01:54:198:416,9
7NIŻNIK Marcin 1365Nowy Styl Group Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM407M 2700:00:0401:12:5103:18:4204:46:4806:19:2807:52:51.9507:52:56.65+02:06:438:556,7
8LEWANDOWSKI Paweł 1276RZESZÓWM408M 2800:00:1401:11:4203:19:3905:04:0006:30:2307:54:57.1007:55:11.35+02:08:588:576,7
9ORCHOLSKI Witold 1313T.S. Opatrunki ToruńTORUŃM409M 2900:00:0501:10:0103:20:3105:16:5506:36:1707:57:52.6007:57:58.00+02:11:449:016,7
10KONOPKA Sławek 1413Fundacja na ratunekM4010M 3200:00:0401:15:1903:30:0105:08:3706:36:0508:01:39.8008:01:43.95+02:15:309:056,6
11ZAPŁATA Wojciech 1148GORLICEM4011M 4000:00:1101:14:5403:18:3504:58:4506:30:1008:15:36.8008:15:48.45+02:29:359:216,4
12KUCHARSKI Waldemar 1095SZCZECINM4012M 4700:00:0001:18:2603:41:4405:25:3306:54:1408:26:07.0508:26:07.05+02:39:539:326,3
13GARCZYŃSKI Darek 1164KATOWICEM4013M 5000:00:1401:22:5603:38:2405:20:5306:58:2308:32:45.7008:33:00.25+02:46:479:406,2
14PYRKOSZ Damian 1060G.B.U.R.RZESZÓWM4014M 5100:00:2601:22:0103:44:2605:32:1607:04:2908:35:55.4008:36:22.15+02:50:089:446,2
15MARS Maksymilian 1379Codlake Active TeamKRAKÓWM4015M 5200:00:0601:19:3803:42:4605:26:3306:59:4408:36:47.9008:36:54.45+02:50:419:456,2
16TATARA Marek 1257KGBKOSTRZYN NAD ODRAM4016M 5400:00:0301:22:2803:51:1005:33:4407:01:3108:38:51.2008:38:54.40+02:52:419:476,1
17SEKUŁA Mirek 1236Infinity runner's team GRYBÓWGRYBÓWM4017M 5600:00:2501:31:1003:50:5005:38:2607:06:5708:40:19.0008:40:44.65+02:54:319:496,1
18GOZDOWSKI Paweł 1326TERESINM4018M 5700:00:0801:18:3403:34:3805:16:5107:01:0608:43:21.3008:43:29.55+02:57:169:526,1
19JANOWSKI Mariusz 1147Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM4019M 6300:00:1501:23:2103:57:4105:51:0807:26:2508:49:30.4008:49:46.10+03:03:329:596,0
20JANAS Dariusz 1178Biegacze Juniora - Runners TeamCZERWONAKM4020M 6700:00:0601:25:1504:04:3505:50:0907:21:3208:57:01.5508:57:08.40+03:10:5510:075,9
21MAJER Damian 1112Rozbiegana KruszwicaKRUSZWICAM4021M 7200:00:0501:15:1803:50:4305:41:5207:20:2609:03:46.6509:03:51.80+03:17:3810:155,8
22MOLTZAN Zbigniew 1032TORUŃM4022M 7500:00:1601:19:2603:39:0906:01:5507:43:3209:07:27.0009:07:43.40+03:21:3010:195,8
23BUDZICH Wojciech 1232TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM4023M 7700:00:1901:29:5103:58:2005:51:0507:36:4609:08:54.8009:09:14.20+03:23:0010:215,8
24KRZYŻAN Jakub 1121KW KrakówJERZMANOWICEM4024M 7800:00:2801:29:4703:58:1005:45:5807:29:1609:10:56.5009:11:25.25+03:25:1210:235,8
25LATOS Marcin 1250ŁAZYM4025M 8000:00:3601:33:2304:08:1505:57:1307:34:1709:11:42.4509:12:18.65+03:26:0510:245,8
26WIDZIAK Piotr 1294RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4026M 8400:00:0901:18:5303:45:4605:34:2307:32:1009:17:14.7009:17:24.35+03:31:1110:305,7
27KWACZ Krzysztof 1007On The MovePOZNAŃM4027M 8500:00:1001:27:4803:58:2405:58:2307:37:0509:20:39.3509:20:50.20+03:34:3610:345,7
28FRĄCKIEWICZ Karol 1260SCVZĄBKIM4028M 8800:00:0701:14:5203:50:5806:07:3307:46:1709:24:51.1009:24:58.10+03:38:4410:395,6
29ZAKRZEWSKI Marek 1375EkobiegiWARSZAWAM4029M 9100:00:1201:23:2104:01:2405:58:0207:41:1809:28:15.0509:28:27.25+03:42:1410:435,6
30BENESZ Robert 1241Rzeszowskie Gazele I GepardyNIECHOBRZM4030M 9200:00:2601:40:0304:00:5206:00:2207:50:4309:29:09.2509:29:35.70+03:43:2210:445,6
31MALISZEWSKI Jacek 1243Smashing pĄpkinsWARSZAWAM4031M 9500:00:2501:34:0204:01:1906:00:1907:50:4409:30:35.5009:31:01.05+03:44:4710:455,6
32GÓRSKI Krzysztof 1279OSOWA RUN TEAMSICIENKOM4032M 9600:00:1101:13:2803:45:1006:10:0407:55:1609:31:11.2509:31:22.70+03:45:0910:465,6
33PIETRASZEK Mirosław 1083KONSTANCIN JEZIORNAM4033M 9700:00:0601:24:5704:03:2005:56:4007:47:0909:32:41.3509:32:47.60+03:46:3410:485,6
34WIERZBICKI Piotr 1210Homo Sapiens CzłapiensKRAKÓWM4034M 10000:00:2701:26:1303:55:3906:07:3007:54:1309:35:46.2509:36:13.65+03:50:0010:515,5
35TORBUS Mateusz 1113SOSNOWIECM4035M 10300:00:2201:33:5504:16:5406:14:4408:01:2709:45:48.2509:46:10.45+03:59:5711:035,4
36MORUS Tomasz 1415M4036M 10700:00:2401:27:3104:06:5206:07:0707:54:3309:51:09.4509:51:33.55+04:05:2011:095,4
37FRANASZCZYK Marcin 1389Bucharzewo TeamSIERAKÓWM4037M 10800:00:0501:23:3803:58:5905:55:1107:44:3409:51:52.7509:51:57.85+04:05:4411:105,4
38LICHOŃ Wojtek 1282Infinity Runner's Team GrybówGRYBÓWM4038M 11500:00:2701:32:4404:11:2106:17:2308:13:1709:57:52.0509:58:19.75+04:12:0611:165,3
39KRÓLIKOWSKI Wojciech 1355ZaDyszkaCIECHANÓWM4039M 11600:00:0901:24:1404:19:5506:19:5108:09:4209:58:19.6009:58:29.20+04:12:1511:175,3
40CZAJKOWSKI Rafał 1369EkoBiegiWARSZAWAM4040M 11700:00:2001:35:1504:17:2206:26:2808:15:5410:06:07.2510:06:27.70+04:20:1411:265,2
41ŻBIKOWSKI Tomasz 1392TORUŃM4041M 12200:00:2901:29:3104:17:2306:33:5408:24:2810:10:15.0010:10:44.90+04:24:3111:305,2
42WOJCIECHOWSKI Paweł 1053Biegacze Juniora Runners TeamKICNIM4042M 12600:00:0601:25:1404:04:4205:57:1008:15:3010:13:23.4010:13:29.95+04:27:1611:345,2
43FILIPOWICZ Ziemowit 1421KRAKÓWM4043M 12800:00:2401:24:4004:13:0406:38:0808:25:3210:15:42.5010:16:07.15+04:29:5311:375,2
44PAŃTAK Sławomir 114921daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM4044M 13200:00:1701:28:2304:19:2006:20:5208:16:1110:21:22.3010:21:39.30+04:35:2611:435,1
45BAZYLUK Andrzej 1358KB ERGOBIALYSTOKM4045M 13400:00:0001:24:2604:04:5106:25:5408:22:5310:23:33.5010:23:33.50+04:37:2011:455,1
46SZYCMAN Leszek 1203Klub Biegacza KPWARSZAWAM4046M 13700:00:2701:39:0004:32:1106:40:3008:35:0410:29:25.6010:29:53.45+04:43:4011:525,1
47WRONA Sylwester 1088KRAKOWM4047M 13900:00:3201:35:5404:28:5106:36:2208:34:5210:30:13.0010:30:45.85+04:44:3211:535,0
48TERLECKI Marcin 1207TERLOCZĘSTOCHOWAM4048M 14200:00:2401:36:2904:32:4406:53:0008:41:3510:35:55.7010:36:19.75+04:50:0611:595,0
49ZIÓŁEK Andrzej 1206RYKOWISKOPŁOCKM4049M 15100:00:2701:33:5604:47:5106:54:4108:44:2410:46:56.7510:47:24.45+05:01:1112:124,9
50JARUGA Artur 1176rozbieganykoszalinMASZKOWOM4050M 15300:00:3501:38:5504:41:3706:52:1208:50:1710:56:16.4510:56:51.45+05:10:3812:224,8
51ZAPART Tomasz 1412WARSZAWAM4051M 15400:00:0901:28:0104:28:0706:47:4408:54:1010:56:43.9510:56:53.25+05:10:4012:234,8
52PALICKI Krzysztof 1183wkurw_teamSTĘSZEWM4052M 15600:00:1701:35:0004:32:3906:42:1708:54:4211:09:25.3011:09:42.85+05:23:2912:374,8
Niesklasyfikowani
ARKUSZYŃSKI Paweł 1046TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM40DNF01:19:56 DNF04:03:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
CUPRIAK Daniel 1272Agroas TEAMNOWA WIEŚ MAŁAM40DNF01:24:16 DNF04:03:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
SOKALSKI Grzegorz 1399KONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF01:18:47 DNF04:06:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
POPŁAWSKI Arkadiusz 1110HALINOWM40DNF01:29:54 DNF04:07:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
DANAK Przemek 1256KGBKOSTRZYN NAD ODRĄM40DNF01:22:29 DNF04:11:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
FALKOWSKI Piotr 1111KS PEGAZ PiasecznoPIASECZNOM40DNF01:28:13 DNF04:15:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWCZUK Dawid 1240POZNAŃM40DNF01:24:00 DNF04:19:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
WILK Adam 1200NADARZYNM40DNF01:23:22 DNF04:24:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
STAN Jacek 1012BIAŁA RAWSKAM40DNF01:24:21 DNF04:27:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
FISZER Jakub 1314CZARNE BŁOTOM40DNF01:23:15 DNF04:36:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHLEBIO Jarosław 1084LUBLINM40DNF01:36:32 DNF04:43:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
MROWIEC Michał 1361RK AthleticsBOBROWIECM40DNF01:37:34 DNF04:45:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
KURKUS Aleksander 1093Dogoń Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM40DNF01:29:37 DNF04:48:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROSŁON Tomasz 1082Świdermajer TeamOTWOCKM40DNF01:37:19 DNF04:50:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRONCZEWSKI Artur 1159FMW RunnersWARSZAWAM40DNF01:31:47 DNF04:51:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Grzegorz 1124POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM40DNF01:34:04 DNF04:52:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
KLIMAS Andrzej 1408M40DNF DNF04:54:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
KANIOWSKI Wojciech 1181CZĘSTOCHOWAM40DNF01:34:43 DNF04:55:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻMUDA Michał 1179RASZYNM40DNF01:24:21 DNF04:58:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
POLSKI Jacek 1377Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM40DNF01:23:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAŁUŻA Arkadiusz 1349Inżynieria BieganiaBIERUN STARYM40DNF01:23:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STACHURSKI Daniel 1165KOBYŁKIDRUŻBICEM40DNF01:26:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WÓJTOWICZ Paweł 1223KURÓWM40DNF01:30:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STELMASZCZYK Konrad 1133WARSZAWAM40DNF01:30:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZEGARSKI Arkadiusz 1118GROJECM40DNF01:31:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FABIŃSKI Marcin 1283OTK RzeźnikGRUDZIĄDZM40DNF01:33:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
IGNASZEWSKI Przemysław 1284GRUDZIĄDZM40DNF01:33:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ANUSIEWICZ Przemyslaw 1141rozbiegana czwórkaSIEDLCEM40DNF01:34:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOPYŚĆ Jarosław 1014Pszczółkowski teamOLSZTYNM40DNF01:34:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMAŃSKI Artur 1265WARSZAWAM40DNF01:34:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMAŃSKI Piotr 1269ZATORYM40DNF01:34:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Mariusz 1194TRĄBKIM40DNF01:35:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIKTOR WEREMJEWICZ Marcin 1327GDYNIAM40DNF01:35:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LIBUCKI Andrzej 1101GRODZISK MAZOWIECKIM40DNF01:35:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OLSZEWSKI Jacek 1333Gorszy SortNOWE GULCZEWOM40DNF01:36:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOŁTYS Krzysztof 1043GDAŃSKM40DNF01:36:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Dariusz 1195TRĄBKIM40DNF01:41:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BRĄGOSZEWSKI Paweł 1008Świdermajer TeamOTWOCKM40DNF01:42:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SEWINA Dominik 1191Karate Tsunami BydgoszczBYDGOSZCZM40DNF01:43:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KADECKI Marek 1233DZIDA TYMKARGOSZYNM40DNF01:45:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARYZA Robert 1102JÓZEFOWOM40DNF01:47:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAWADZKI Piotr 1343RADOMM40DNF01:50:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 94 wynik(ów)