RZEŹNIK SKY 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-05-31
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 53 km
Zgłoszonych : 426
Wystartowało : 338
Nie ukończyło : 141
Ukończyło : 197
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 25km | 35km | 44km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLopienka
10km
Zubracze
25km
Roztoki
35km
Przyslup
44km
Czas
netto
53km
Czas
brutto
53km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1SWOBODA Marek 1325BYLEDOBIEC ANINWAŁBRZYCHM501M 600:00:0401:04:4202:50:2404:02:4305:07:5106:21:44.8006:21:48.80 7:128,3
2OLESIAK Grzegorz 1444Gorce Ultra TrailWARSZAWAM502M 2500:00:1001:13:5603:15:0704:58:3006:24:3307:47:29.5007:47:40.35+01:25:518:496,8
3WOJCIECHOWSKI Jaroslaw 1092Czasem biegamKIELCEM503M 3000:00:0501:14:5503:26:5004:59:3706:28:2008:00:15.5008:00:20.95+01:38:329:036,6
4LUBAŃSKI Robert 1132BUKOWICEM504M 3500:00:0501:12:5103:28:2605:06:4106:35:5408:04:29.9508:04:35.00+01:42:469:086,6
5SALSKI Rafał 1137ŻYRARDÓWM505M 5800:00:0301:13:5703:36:1505:18:1606:59:1608:43:30.7008:43:34.40+02:21:459:526,1
6DERUŚ Stanisław 1069KM Truchcik ŁubiankaBISKUPICEM506M 7900:00:0301:52:3209:11:57.4509:12:01.05+02:50:1210:245,8
7DUTKIEWICZ Marcin 1345biegnij DudekWARSZAWAM507M 9300:00:1501:23:5403:56:4606:00:5207:45:2209:29:26.9509:29:42.25+03:07:5310:445,6
8PIASEK Piotr 1261TriUnlimitedOSTROLEKAM508M 10100:00:2601:26:3803:56:0305:46:5507:44:3709:41:40.4509:42:06.45+03:20:1710:585,5
9LIK Marek 1266Chełm BiegaCHEŁMM509M 10900:00:2501:23:0903:58:0606:05:4807:53:2009:52:10.5009:52:36.40+03:30:4711:105,4
10PŁYWACZYK Maciej 1352PLESZEWM5010M 11000:00:2501:36:0604:12:5006:22:4108:07:0609:55:39.2009:56:04.40+03:34:1511:145,3
11CZAPSKI Piotr 1317WARSZAWAM5011M 11100:00:3201:34:4204:15:4106:13:3408:04:5009:55:31.7509:56:04.60+03:34:1511:145,3
12SOWA Maciej 1212Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹM5012M 11900:00:2901:35:5504:28:0206:32:0908:22:4610:07:19.6510:07:48.95+03:46:0011:275,2
13KUBISIAK Dariusz 1153OSTRÓW WLKP.M5013M 13500:00:2801:33:2404:18:4406:41:0608:38:4510:25:25.3510:25:53.60+04:04:0411:485,1
14ŁUKASIK Andrzej 1216LUBLINM5014M 13800:00:0801:37:0904:42:0206:50:4708:46:4610:30:34.2510:30:42.95+04:08:5411:535,0
15RYBCZYŃSKI Przemysław 1098Biegnij Ryba, znowu Cisna Cię wzywa!KRAKÓWM5015M 14500:00:1101:35:3704:30:1706:50:0208:46:0910:39:22.9010:39:34.40+04:17:4512:035,0
16WYSOKIŃSKI Jerzy 1406Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5016M 15500:00:0301:29:5904:17:2006:39:4208:44:5911:09:39.3511:09:42.60+04:47:5312:384,7
Niesklasyfikowani
PORĘBA Eugeniusz 1382MIECHÓWMIECHÓWM50DNF01:24:10 DNF04:14:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻOCHOWSKI Piotr 1450KARGOSZYNM50DNF01:30:54 DNF04:33:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
BUDZIŃSKI Krzysztof 1134OPOLEM50DNF01:33:55 DNF04:42:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
SOWA Dariusz 1049Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM50DNF01:34:25 DNF04:43:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIĄCEK Krzysztof 1298Powielarnia MadasMILANÓWEKM50DNF01:36:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHAŁEK Jarosław 1229One Way TicketKRAKÓWM50DNF01:39:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RUTKIEWICZ Marek 1292Stargardzki Klub Morsów MiedwianieNIEDŻWIEDŻM50DNF01:41:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIOTROWSKI Marek 1058Morsownicy z LegnicyLEGNICAM50DNF01:41:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CICHOCKI Mariusz 1293suunto run teamRADOMSKOM50DNF01:43:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KŁOS Dariusz 1056Klub Maratoński UMK ToruńTORUŃM50DNF01:46:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIEMIENIUK Andrzej 1270RUŚM50DNF01:50:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ADAMCZYK Zbigniew 1063KM Truchcik ŁubiankaZAMEK BIERZGŁOWSKIM50DNF01:57:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CIELAK Jerzy 1296-PASZCZYNAM50DNF02:20:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JUSZCZAK Zbigniew 1386PKB KMP KaliszOPATÓWEKM50DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 30 wynik(ów)