Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 47.6 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 585
Wystartowało : 532
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 518
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 23.2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 23km | 23.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuOrlik 1
23km
Orlik 2
23.2km
    
1FARON Robert 2409SALCO GARMIN TEAMZALESIEM402021-06-03 07:00:2302:16:3502:16:58
2ZIAJKA Karol 2400JAGA KORA TEAM/PGRRYMANÓWM202021-06-03 07:00:2302:17:4702:19:26
3BADOWSKI Aleksander 2332TEAM MOUNTAIN FUELWARSZAWAM302021-06-03 07:00:2202:22:4302:23:11
4ŻUBIŃSKI Piotr 2583LIPKÓWM402021-06-04 07:03:2502:27:0402:27:26
5PIECHA Artur 2589RYBNIKM402021-06-04 07:03:2602:28:2202:30:03
6LEWANDOWSKA Edyta 2553ONRUNNING TEAMMYŚLENICEK402021-06-03 07:00:2202:30:2602:31:54
7MAŃCZAK Filip 2447AKTYWNI I RAZEMKICINM402021-06-04 07:03:2502:29:5102:33:32
8STACHURSKI Paweł 2551ŁAŃCUTM302021-05-29 07:08:2202:30:1802:34:10
9GRONDYS Paweł 2040WROCŁAWM402021-05-29 07:00:0502:37:3902:39:47
10PERYKASZA Paweł 2463GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM402021-06-04 07:03:2702:38:5002:41:10
11CHMIELOWSKA Claudia 2564TRM TEAM ASDWARSZAWAK202021-06-03 07:00:2202:41:0702:41:51
12SKAWIŃSKI Tomasz 2303GOPR BIESZCZADYSANOKM402021-06-01 07:00:1702:37:4502:42:27
13JOŃCZYK Rafał 2558JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM402021-06-03 07:00:2402:40:0202:43:13
14KOT Rafał 2517LEDLENSER // MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOM402021-06-01 07:00:2002:41:3902:43:36
15NOWAK Miroslaw 2586NIE MAKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM402021-06-03 07:00:2302:42:2302:44:00
16DANILUK Krzysztof 2538BIEGAMBOLUBIĘWARSZAWAM402021-06-04 07:03:2702:41:3102:44:52
17STEFAŃSKI Krystian 2483RMT TEAM PROWARSZAWAM302021-06-04 07:03:2602:44:3902:48:03
18SZYMURA Wojciech 2327RYBNIKM402021-06-02 07:03:0402:48:3102:48:56
19KOT Krzysztof 2067MPK - RZESZÓWRZESZÓWM402021-05-29 07:00:0702:43:5302:49:56
20LIPIŃSKI Marek 2521BORZYGNIEWM402021-05-29 07:00:1002:48:2002:50:21
21WASIEL Tomasz 2495ASTORIA SZCZERCÓWTILBURGM302021-06-04 07:03:2502:43:4102:50:34
22STEPANIUK Adam 2484BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICA/CHEŁM BIEGAWIERZBICAM402021-06-04 07:03:2802:48:1602:51:13
23ZAJĄC Katarzyna 25144K TEAM TARNÓW ULTRAFUN MLTARNÓWK402021-05-30 07:03:5902:49:5802:52:14
24ROMERO GARCIA Juan 2473WITCWARSZAWAM302021-06-04 07:03:2602:51:1402:53:39
25MAJOREK Krzysztof 2445CZAPLINEKM302021-06-04 07:03:2802:51:2002:53:49
26WIECZOREK Agata 2498TARNOBRZEGK302021-06-04 07:03:2602:51:5802:54:37
27GRUDZIŃSKI Jacek 2422MAGDALENKAM302021-06-04 07:03:3102:46:4802:54:37
28GARDENER Jacek 2562JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM502021-06-02 07:03:0302:54:2302:55:03
29PETRYNA Jagoda 2372UKS OLIMPIJCZYK 46WROCŁAWK302021-06-03 07:00:2202:53:5302:55:45
30WRÓBLEWSKI Michał 2330WHISKY AFICIONADOSKIELCEM302021-06-02 07:03:0602:51:5002:57:13
31WEYNA Bartosz 2151GDAŃSKM402021-05-29 07:00:0702:55:3202:58:06
32GAWLEWICZ Krystyna 2580GAWEŁKI TEAMSANOKK402021-06-03 07:00:2802:56:0402:58:21
Niesklasyfikowani
GAWLEWICZ Tomasz 2579GAWEŁKI TEAMSANOKM402021-06-03 07:00:2902:54:25 DNF02:58:23 DNF
34KARGUL Tomasz 2058ŚWO/KRAV GYMWROCŁAWM302021-05-29 07:00:0602:55:4502:58:54
35DZIADZIO Małgorzata 2516KRAKOWSKA IZBA ADWOKACKAKRAKÓWK202021-06-04 07:03:3302:56:3903:00:29
36OCHWAT Piotr 2457RACE+KRAKOWM302021-06-04 07:03:3302:56:3803:00:30
37BARANOWSKI Jacek 2005JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM402021-06-04 07:03:2702:55:2303:00:41
38ŁYDA Piotr 2089RZESZÓWM302021-05-29 07:00:0902:57:0703:02:28
39BIENIECKA Anna 2335BIEG RZEŹNIKAGLIWICEK402021-06-03 07:00:2303:00:4603:02:29
40BĄK Mateusz 2008RZESZÓWM202021-05-29 07:00:0902:58:5103:02:39
41KRÓL Maciej 2356WIRAN TEAMREDAM402021-06-03 07:00:2403:00:2603:02:47
42KUZIEL Jakub 2546PIASKIM302021-05-29 07:00:0802:59:3503:02:57
43OTRĘBSKI Maciej 2105VEGE RUNNERSKRAKÓWM302021-05-29 07:00:1302:55:0703:03:17
44EFIMOV Aleksandr 2031VEGE RUNNERSKRAKÓWM302021-05-29 07:00:1302:55:0703:03:22
45MATYSIAK Agnieszka 2449KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGK302021-06-04 07:03:2902:57:4903:03:54
46ŁOBODOWSKI Marcin 2444RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIESIENNICAM402021-06-04 07:03:2702:56:4603:03:56
47JÓZWIAK Piotr 2519KITA TEAMŁÓDŹM402021-06-04 07:03:2602:58:2203:04:05
48SOBIESZEK Sylwia 2131ZWOLEŃNICY BIEGANIAZWOLEŃK302021-05-29 07:00:0903:02:3703:04:21
49KOZARSKI Krzysztof 2439RK LEGALWARSZAWAM402021-06-04 07:03:3002:58:2803:04:26
50PIETRZAK Jan 2588#WAWRZYNTEAMWROCŁAWM302021-06-04 07:03:2803:02:3403:04:30
51NOWAK Piotr 2455BIESZCZADYUSTRZYKI DOLNEM502021-06-04 07:03:3303:02:3703:05:02
52SROKA Paweł 2135KOWARY BIEGAJĄKOWARYM402021-05-29 07:00:0703:01:4103:05:46
53ZIĘBA Tomasz 2591JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM402021-06-04 07:03:2703:03:5003:06:12
54LUBAŃSKI Robert 2198BRAKBUKOWICEM502021-05-30 07:03:5503:02:5203:06:13
55KONOPKA Bartosz 2437BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWM402021-06-04 07:03:2803:02:4403:06:30
56FETISOVA Ekaterina 2532ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK302021-06-04 07:03:3502:56:3503:06:47
57LITWINIUK Hanna 2533ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK302021-06-04 07:03:3502:57:4503:06:47
58RUSZNICA Tomasz 2550RZESZÓWM402021-05-29 07:00:0703:02:5003:07:13
59MACHALSKI Sebastian 2249STRZELINM402021-05-31 07:01:3103:02:3703:07:18
60WEREMKO Grzegorz 2275MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM402021-05-31 07:01:2803:04:0503:07:22
61GĄBKA Magdalena 2182BYCHAWAK302021-05-30 07:03:5403:02:3003:07:23
62CHOJNACKI Maciej 2015TEAM ZALESICEZALESICEM402021-05-29 07:00:1803:02:5003:07:32
63TUTKA Maksymilian 2491POZNAŃM302021-06-04 07:03:3003:02:5603:07:52
64KURCEWICZ Paweł 2441WROCŁAWM302021-06-04 07:03:2702:58:2803:07:56
65LASEK Leszek 2360KALLIPSO RUNERS TEAMMAŁĘCZYNM502021-06-03 07:00:2403:01:4303:08:22
66SZABOŃ Tomasz 2141UKS REFLEX RYBNIKJANKOWICEM302021-05-29 07:00:1002:55:1903:09:18
67GĄGAŁA Karol 2037SEROKOMLASEROKOMLAM302021-05-29 07:00:1602:59:4603:09:46
68KOBAK Marcin 2289CZARNA GÓRNAM402021-06-01 07:00:1903:07:2603:10:21
69WASYLÓW Jacek 2520CZR1 ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLPRZEMYŚLM402021-05-30 07:03:5603:07:1403:11:10
70SŁOTWIŃSKI Adam 2479EŁKM402021-06-04 07:03:3103:06:4803:12:50
71OPOŃSKI Artur 2459SUPER DRUŻYNA EŁKBARANYM402021-06-04 07:03:3203:06:3803:12:53
72JANOWICZ Rafał 2427MIĘKKI ŻELEKWARSZAWAM402021-06-04 07:03:3003:03:4203:13:10
73KAPICA Marek 2057KROSCIENKOM302021-05-29 07:00:1203:05:0303:13:27
74MARCIŃSKI Łukasz 2448WARSZAWAM202021-06-04 07:03:4403:05:4403:13:39
75ORYSZCZAK Bartłomiej 2261MTB ROZTOCZERACHANIEM402021-05-31 07:01:3303:12:1303:14:18
76MOSIO Grzegorz 2453ŻELICHÓWM402021-06-04 07:03:3703:13:4603:15:57
77GĄSIOREK Paweł 2234ZABRZEM302021-05-31 07:01:3403:08:4703:16:24
78LAUKS Jan 2197DZIK KOMANDOLUBIASZÓWM202021-05-30 07:03:5503:07:0203:16:29
79CICHOŃ Maciej 233742.195 WEJHEROWOGDYNIAM402021-06-03 07:00:2603:11:2903:16:36
80KUCHARSKI Marcin 2525KAMESZNICAM302021-05-29 07:00:1103:10:4403:16:39
81GARUS Łukasz 2036BYTOMM402021-05-29 07:00:0603:09:4403:16:48
82FRYSIAK Artur 2035WIELUŃ ULTRAWIELUŃM502021-05-29 07:00:0903:13:2603:17:00
83CIEŚLIK Paweł 2018ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOM402021-05-29 07:00:1603:15:4403:17:18
84RAMOTOWSKI Marcin 2265WARSZAWAM402021-05-31 07:01:2903:11:4903:17:22
85PILECKI Robert 2375RUNEDARUMIAM402021-06-03 07:00:2703:04:4503:17:26
86KAMIŃSKI Marek 2056180 MINUTWROCŁAWM402021-05-29 07:00:1103:13:2203:17:30
87SIWIELA Mateusz 2384RUNEDAREDAM302021-06-03 07:00:2703:04:4503:17:31
88KOZŁOWSKI Michał 2069KATOWICEM302021-05-29 07:00:0803:09:0803:19:01
89ŚWIĄDERSKI Paweł 2488RED FISHSZCZECINM402021-06-04 07:03:2903:13:5303:19:03
90KLARECKI Adrian 2349ULTRA WAY TEAM / ASTMA TEAMREDAM402021-06-03 07:00:2403:11:3603:19:19
91BARTOSIK Artur 2007ŁÓDŹM202021-05-29 07:01:3903:14:5403:19:58
92SZYMAŃSKI Michał 2145DZIKI Z BOCHENKAKRAKÓWM302021-05-29 07:00:1703:15:5203:20:07
93BIENIEK Paweł 2231KRAKÓWM402021-05-31 07:01:2803:13:0203:20:21
94SADY Sebastian 2475OBY2OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM402021-06-04 07:03:4103:17:3403:21:25
95PIŁAT Jakub 2534MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYGÓRA PUŁAWSKAM302021-05-31 07:01:2803:10:5503:21:57
96MAŁYSZKA Krzysztof 2093KRIS TRANS MAŁYSZKAPOZNANM502021-05-29 07:00:0703:21:5103:22:20
97MARCULA Emil 2201WARSZAWAM302021-05-30 07:03:5603:18:5503:22:23
98PLEWA Tomasz 2544KIELCEM402021-05-29 07:00:1303:04:4803:23:54
99POTERA Maciej 2470ŁAŃCUTM302021-06-03 07:00:2703:23:4503:24:34
100GILARSKI Rafał 2417PRO300_PROJECTDISCIPLINEKĘTYM302021-06-04 07:03:4203:11:5503:24:36
101SMAL Paweł 2215SUPADUPAFLYCHLEWISKAM402021-05-30 07:03:5403:21:2503:24:46
102GRZESZAK Rafał 2184DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAM402021-05-30 07:03:5903:18:5603:25:11
103RECZEK Sebastian 2267KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM402021-05-31 07:01:3003:18:0503:25:22
104SIVKO Vladimir 212972DKRAKOWM302021-05-29 07:00:0703:12:2303:25:47
105WOJCIECHOWSKA Małgorzata 2396VIKING TRAINING CENTER TYCHYGOSTYŃK402021-06-03 07:00:2503:19:0603:25:55
JURCZAK Roman 2347RZESZÓWM602021-06-03 07:00:2303:24:24 DNF03:26:04 DNF
107POROWSKI Waldek 2529KB SOBÓTKACELESTYNÓWM402021-06-01 07:00:2003:14:4703:26:25
108KOCIUMBAS Bartosz 2315KB SOBÓTKASOBÓTKAM402021-06-01 07:00:2003:14:5303:26:27
109DRAŃKO Piotr 2026HEINEKEN KRAKOW RUNNING CLUBKRAKÓWM302021-05-29 07:00:3203:16:4503:26:49
110CUPRIAK Daniel 2555GRODKÓWM402021-06-03 07:00:2903:14:5203:27:05
111MARCINIAK Tomasz 2368PUSTKIM402021-06-03 07:00:2603:21:3203:27:16
112NYKIEL Daniel 2103PANORAMIXRZESZÓWM302021-05-29 07:00:0603:16:1503:27:27
113SOWIŃSKI Kamil 2386BRZEG DOLNYM302021-06-03 07:00:2603:19:4803:27:41
114JACHYMEK Bartłomiej 2568JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM402021-06-04 07:03:2803:24:4503:27:45
115ROSŁON Piotr 2324WARSZAWAM402021-06-02 07:06:1103:17:5203:28:29
116BARAN Stanisław 2004SAINT-GOBAIN SQUADCIEŚLINM402021-05-29 07:00:2003:16:3003:29:07
117SMYKA Michał 2130CIECIERZYNM202021-05-29 07:00:1403:21:2803:30:00
118SADKOWSKI Paweł 2383MAKÓWM402021-06-03 07:00:2403:24:2103:30:01
119KARAŚ Łukasz 2241TARNÓWM302021-05-31 07:01:3403:23:5103:30:09
120STASIAK Włodzimierz 2216LEANPROWROCŁAWM302021-05-30 07:03:5903:20:4603:30:13
121LEWANDOWSKI Janusz 2549BIEGNE DLA +WUJA+ KUBY,HANI I ANISANOKM302021-05-30 07:04:0003:20:4403:30:38
122ZACHARYASZ Miłosz 2278KOCHAM MONICZKEPOZNAŃM202021-06-01 07:00:2003:21:5403:30:38
123DELEŻUCH Wojciech 2025NIE MA LETKONIEMCEM402021-05-29 07:00:2203:19:3503:30:39
124KASTELIK Dariusz 2433SPRINTEX TEAMPIETRZYKOWICEM402021-06-04 07:03:3903:17:3403:31:25
125WIŚNIEWSKI Marek 2501RED FISHWARSZAWAM402021-06-04 07:03:2903:22:5903:31:58
126WALERJAN-RUSEK Agnieszka 2149AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK402021-05-29 07:00:0903:21:5803:31:59
127TURSKA Agnieszka 2328DUDYCZ RUNGDAŃSKK402021-06-02 07:03:0503:25:0203:32:12
128NANCKA Karol 2257KRAKÓWM202021-05-31 07:01:3203:13:4103:32:42
129DWORNICKI Tomasz 2572RGBRYBNIKM402021-06-02 07:03:0403:20:5603:33:00
130KOKOSZKA Wojciech 2064SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM402021-05-29 07:00:2703:19:3703:33:06
131KRUPA Grzegorz 2571WROCŁAWM402021-06-01 07:00:1903:24:3303:33:15
132TOMALAK Marek 2147KYIVM402021-05-29 07:00:0603:21:3803:33:25
133WINIARSKI Krystian 2157BIEGAM W RZESZOWIERZESZÓWM302021-05-29 07:00:0803:27:5403:33:33
134FALECKI Damian 2584KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM202021-06-04 07:03:4103:17:4303:33:58
135ŻMIJEWSKI Dariusz 3567GLIWICEM502021-06-04 07:03:3303:17:4903:34:06
136MAŚLANY Mariusz 2252ELEKTROMETAL ENERGETYKA SAWARSZAWAM402021-05-31 07:01:2803:28:3303:34:46
137JUREK Zbigniew 2051ZWOLEŃNICY BIEGANIAZWOLEŃM602021-05-29 07:00:0903:30:1403:35:05
138DOMIN Daniel 2233MULTIPLIER TEAMWARSZAWAM402021-05-29 07:00:0903:16:1003:35:13
139BIAŁEK Marcin 2010MIAMIBIELAWAM302021-05-29 07:00:1803:25:0003:35:38
140POTERA Krystyna 2378ŁAŃCUTK302021-06-03 07:00:2603:35:0703:35:40
141PORĘBA Eugeniusz 2469MIECHÓWMIECHÓWM502021-06-03 07:00:2603:27:1103:35:44
142BOROWSKI Tomasz 2518MTS HAMERMIASTKOM502021-06-04 07:03:2603:27:3103:35:50
143STAROBRAT Arkadiusz 2306ALETEMPOWARSZAWAM502021-06-01 07:00:1803:28:2003:35:51
144PELA Olga 2462SKY-TRANSŁUBIANKAK302021-06-04 07:03:2603:27:4703:35:54
145DRÓŻDŻ Tomasz 2181CZEWARUN TIMMIEDŹNOM302021-05-30 07:03:5703:29:2703:35:56
146ZYGADLEWICZ Grzegorz 2559JACEKBIEGA RUNNING CLUBMARII GRZEGORZEWSKIEJM302021-06-03 07:00:2403:24:5403:36:01
147BUKAŁA Tomasz 2545TARNOBRZEGM302021-05-29 07:00:1103:15:5603:36:11
148ZALEWSKI Andrzej 2279TEAM NUTRILITEWARSZAWAM602021-06-01 07:00:1703:28:2103:36:19
149FRAŃSKI Łukasz 2034NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM402021-05-29 07:00:0803:27:1803:36:20
150HYBA Rafal 2188VIKING TYCHYMIKOŁÓWM202021-05-30 07:03:5603:27:2503:36:49
151SOKALSKI Grzegorz 2569KONSTANCIN - JEZIORNAM402021-06-04 07:03:3103:32:4803:37:00
152ROKITA Paweł 2472RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIEMIŃSK MAZOWIECKIM302021-06-04 07:03:2603:27:0203:37:06
153SUDAKOWSKI Tomasz 2567RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAM502021-06-04 07:03:3803:35:2203:37:19
154PUDZISZ Piotr 2121DZIKI Z BOCHENKAKRAKÓWM402021-05-29 07:00:1803:28:1203:37:25
155GIBAŁA Marcin 2343BIEGAM DLA ALI I HANIMIELECM402021-06-03 07:00:2803:25:0003:37:52
156PŁUCIENNICZAK Wojciech 2116LATCHORZEWM402021-05-29 07:00:0803:32:3903:37:56
157GRONOWSKI Robert 2421FFF / CROSS TRENING CIECHANÓWCIECHANÓWM302021-06-04 07:03:3203:24:1103:37:57
157ZADROŻNY Krzysztof 2502CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWCIECHANÓWM302021-06-04 07:03:3203:24:0903:37:57
159PAWLIK Wojciech 2205MICHAŁOWICEM302021-05-30 07:04:0103:33:3703:38:15
160KACZYŃSKI Artur 2348WARSZAWAM402021-06-03 07:00:3203:29:0703:38:19
161NOWAK Anna 2101RUNONLINE.PLWOŁÓWK402021-05-29 07:00:1403:34:4803:38:28
162MIKOLAJCZYK Lukasz 2254GORCZYCA TEAMCZELADŹM302021-05-31 07:01:2803:27:2903:38:32
163HERMAN Paweł 2539MLUKS TRZEBIATÓWMRZEŻYNOM402021-06-02 07:03:0803:27:5703:38:54
164WALCZUK Łukasz 2273RUMIAM202021-05-31 07:01:3203:38:1603:38:58
165SUTKOWSKI Andrzej 2139MYSZKÓWM502021-05-29 07:00:1403:39:0003:39:44
166SZEWCZYK Monika 2143BRZYSKITRITEAMKRAKÓWK302021-05-29 07:00:1103:37:2203:39:55
167AUGUŚCIK Grzegorz 2003ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOM302021-05-29 07:00:1703:20:4903:39:59
168KODZIS Lesław 2245SIEDLCEM402021-05-31 07:01:3303:32:1303:40:02
169KONOPKA Mariusz 2352MASŁONSKIEM302021-06-03 07:00:3403:26:4203:40:10
170ZAŁUSKI Dominik 2169PECNA TEAMPECNAM202021-05-29 07:00:1303:22:2703:40:12
171ZAŁUSKI Piotr 2171PECNA TEAMPECNAM402021-05-29 07:00:1203:25:1803:40:13
172PISAREK Karol 2376JB WARSAWWARSZAWAM302021-06-03 07:00:4003:34:0803:40:21
173KASIŃSKI Wojciech 2059ULTRAPLESSPSZCZYNAM502021-05-29 07:00:0803:35:5203:40:22
174PILECKA Małgorzata 2374RUNEDARUMIAK402021-06-03 07:00:2803:26:5003:40:25
175PIEŃKOSZ Wojciech 2297PGE ENERGETIC RUNNINGRZESZÓWM402021-06-01 07:00:1703:29:3703:40:27
176LITTWIN Marek 2364RUNEDAREDAM502021-06-03 07:00:2803:26:5003:40:28
177HELIOS Bartosz 2346KOLUSZKIM302021-06-03 07:00:3103:27:0503:40:32
178MUSIOŁ Michał 2255SARNI TĘTENTCHEŁM ŚLĄSKIM302021-06-01 07:00:1903:39:0203:40:32
179GRZYB Dorian 2345RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAM302021-06-03 07:00:3103:27:0303:40:33
180BUZALSKI Robert 2405ORANGE POLSKABYDGOSZCZM402021-06-04 07:03:3203:27:4203:40:33
181WIĘCEK Artur 2155SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAM402021-05-29 07:00:1003:27:1003:40:35
MARCOL Mateusz 2251BIEG RZEŹNIKARYBNIKM302021-06-01 07:00:1803:28:44 DNF03:40:43 DNF
183ASŁANOWICZ Marcin 2312ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM402021-06-04 07:03:2703:30:5303:40:44
184ROSIŃSKI Krzysztof 2124GRONOWO GÓRNEM502021-05-29 07:00:1303:33:0803:40:50
185STANISZ Marcin 2136NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM302021-05-29 07:00:2503:19:2903:41:15
186CICHOCKI Dawid 2017NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM302021-05-29 07:00:2503:19:2803:41:15
187POŹNIAK Marcin 2118NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM302021-05-29 07:00:2403:21:2903:41:19
188PAW Marek 2109BRAKBEŁCHATÓWM502021-05-29 07:00:2103:37:1003:41:37
189MUSIAŁ Michał 2097WIELISZEWM302021-05-29 07:00:2203:37:0903:41:37
190ZAWADZKI Tomasz 2548ALEKSANDRIA PIERWSZAM402021-05-29 07:00:1203:35:3703:41:38
191WĘDRYCHOWICZ Grzegorz 2152RUN 4 FANGORLICEM502021-05-29 07:00:1603:32:2803:41:39
192OWSKA Justyna 2106DELOITTE ADVENTURE TEAMRZESZÓWK202021-05-29 07:00:1603:23:2003:41:48
193LEWANDOWSKI Przemysław 2080TALENT42RZESZÓWM302021-05-29 07:00:1603:23:2003:41:49
194PODLEŚ Robert 2208COBI POLAND TEAMWARSZAWAM502021-05-30 07:03:5403:38:3503:42:22
195SEMENIUK Konrad 2302RZEPIN CITYRZEPINM302021-06-01 07:00:1803:39:0803:42:27
196PYTLIK Wojciech 2122HEINEKEN KRAKÓW RUNNING CLUBKRAKOWM302021-05-29 07:00:5403:33:3403:42:35
197ZAJĄC Jarosław 2168KRAKÓWM302021-05-29 07:00:5303:33:3703:42:36
198KACZOREK Marcin 2431JÓZEFÓWM402021-06-04 07:03:2703:35:1703:42:55
199ŚRODA Krzysztof 2391RZESZÓWM502021-06-03 07:00:3403:38:2903:43:01
200PIETRZYK Pawel 2112ECO LIGHT GROUPSLUPSKM402021-05-29 07:00:2703:39:3303:43:19
201ISKRA Arkadiusz 2046SZAKALE BAŁUTY ŁÓDŹŁÓDZM402021-05-29 07:00:2303:34:0003:43:24
202KOCOŃ Mariusz 2554KLINIKA ZDROWIA I URODY CZ.WOŚKOOPOLEM502021-06-03 07:00:2903:26:1203:43:29
203PROKOPIUK Grzegorz 2120SZWAGRY DWAWARSZAWAM402021-05-29 07:00:1103:26:5903:43:52
204WALENDA Mateusz 2493KS KANAŁEKGARWOLINM302021-06-04 07:03:2703:39:3903:43:58
205GĘSIAREK Grzegorz 2416KROTOSZYNM402021-06-04 07:03:3203:39:3403:43:59
206SOBOTA Rafał 2132SANOKM302021-05-29 07:01:2503:31:4903:44:10
207JURGA Piotr 2240IM-POSSIBLE TEAMPUŁAWYM302021-05-31 07:01:2903:28:4203:44:18
208HABA Konrad 2424KRAKÓWM302021-06-04 07:03:3003:28:5103:44:24
209GŁOWACKI Andrzej 2418MŁODY VS STARYLEGIONOWOM502021-06-04 07:03:3903:33:1003:44:41
210NOWAK Krzysztof 2259WARSZAWAM402021-05-31 07:01:3203:37:5603:44:46
211NOWOSAD Artur 2528WOŁÓWM402021-06-03 07:00:3303:41:1103:44:53
212SALABUN Bartosz 2211WIELICZKAM302021-05-31 07:01:3403:33:5603:45:12
213CZELNY Zbyszek 2509KRAKÓWM302021-05-31 07:01:3503:33:5803:45:12
214GRYCZKO Marta 2423PROSIAKI TEAMWARSZAWAK302021-06-04 07:03:3503:41:4803:45:28
215BĄK Piotr 2176SUPADUPAFLYSKARŻYSKO KAMIENNAM302021-05-30 07:03:5403:27:3403:45:28
216MROCZEK Justyna 2371ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK302021-06-03 07:00:3103:42:2703:45:29
217PRZYBYŁA Krzysztof 2379ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM302021-06-03 07:00:3203:42:2603:45:32
218GRABOWICZ Mirosław 2419SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASOKÓŁKAM502021-06-04 07:03:3103:37:3503:45:33
219KOZAK Bartosz 2194NIECH MNIE NÓŻKI NIOSĄWARSZAWAM202021-05-30 07:03:5803:23:4503:45:33
220JANKIEWICZ Marek 2426SFORA BMKWIELISZEWM402021-06-04 07:03:3903:36:0203:46:12
221PLACHA Piotr 2467KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM402021-06-04 07:03:2903:45:4703:46:17
222WOJDALSKI Piotr 2329WARSZAWAM202021-06-02 07:06:1103:31:5303:46:28
223BEDNAREK Piotr 2009RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAM302021-05-29 07:00:1103:40:4003:46:35
224WRÓBEL Małgorzata 2163RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK202021-05-29 07:00:1103:40:4003:46:35
225JANIK Grzegorz 2239BRANTOLKARUDYM302021-05-31 07:01:3403:34:0703:46:42
226ADAMOWICZ Agnieszka 2001ZWOLEŃNICY BIEGANIACIEPIELÓWK402021-05-29 07:00:1003:43:4203:47:01
227PISZCZ Marek 2115OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM402021-05-29 07:00:2103:35:3103:47:10
228LASZCZYK Nadia 2442REDAK302021-06-03 07:00:2903:40:2703:47:23
229DEDERKO Piotr 2024DEDETEAMBIAŁYSTOKM402021-05-29 07:00:0703:25:2203:48:20
230SMIT Maciek 2552KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM402021-06-02 07:03:0603:34:4203:48:27
231WEINBERG Kamil 2543BIEGIEM PO PIWO / DROGA DO ULTRAŁÓDŹM402021-06-04 07:03:3203:37:3503:48:59
232CZUBAK Dariusz 2407BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹM502021-06-04 07:03:2903:34:1303:49:00
233PIEKIELNA Angelika 2206MUKS "JUNIOR" OCHĘDZYNCZASTARYK302021-05-30 07:03:5903:43:2803:49:07
234WIŚNIEWSKI Robert 2500BIAŁOBRZEGIM402021-05-30 07:03:5603:45:1703:49:23
235KRZYŻAK Ziemowit 2071KONINM302021-05-29 07:00:1203:37:2503:49:28
236MICHAŁEK Jarosław 2291ONE WAY TICKETKRAKÓWM502021-06-01 07:00:2203:45:1903:49:44
237MALEC Mateusz 2092LUBLINM202021-05-29 07:00:0903:41:0603:49:49
238KŁYŻ Janusz 2062KRAKÓWM302021-05-29 07:00:1903:33:5303:49:52
239ŚCIBOR Marcin 2272KRASNYSTAWM302021-05-31 07:01:3403:38:3503:49:56
240GRESER Artur 2420GS TEAMBOGUCINM402021-06-04 07:03:3403:43:5103:50:04
241KWIATKOWSKI Kajetan 2317SUT - STRASZYN ULTRA TEAMGDAŃSKM302021-06-03 07:00:3003:36:1503:50:36
242WRÓBLEWSKI Lech 2164WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM302021-05-29 07:00:1503:43:5603:51:18
243KACZMAREK Jarosław 2052TRITON KONINKONINM302021-05-29 07:00:1703:45:1603:51:35
244OLENDER Marcin 2458PISZM402021-06-04 07:03:2903:42:0403:51:48
245PLESZ Wojciech 2468POLISH RUNNERS CLUB IRELANDTARNOWSKIE GÓRYM302021-06-04 07:03:2803:14:0403:52:37
246WARCHOŁ Stanisław 2392BYTOMM502021-06-03 07:00:2303:46:3803:53:14
247KUTA Rafał 2316PUŁAWYM402021-06-02 07:03:0403:44:5303:53:20
248MITURA Wojtek 2096PARCZEWM402021-05-29 07:00:2303:42:3903:53:27
249SZWED Tomasz 2271SUSKA GRUPA BIEGOWAKURÓWM302021-05-31 07:01:2903:28:2703:53:35
250SYSKA Wojciech 2140KKM KALORYFERKRAKÓWM302021-05-29 07:00:1103:44:0003:54:19
251PYTEL Waldek 2323YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM502021-06-02 07:03:0603:54:3103:55:08
252OSTROWSKI Zbyszek 2319YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM602021-06-02 07:03:0503:54:2903:55:10
253WOJCIECHOWSKI Tomasz 2397VIKING TRAINING CENTER TYCHYGOSTYŃM402021-06-03 07:00:2503:44:3003:55:14
254WÓJTOWICZ Robert 2161PIASECZNOM402021-05-29 07:00:1803:44:0803:55:18
255RYBICKI Tomasz 2474SFORA BMKLEGIONOWOM402021-06-04 07:03:3803:44:3603:55:38
256JÓZEFOWICZ Sebastian 2429ŁÓDŹM402021-06-04 07:03:4403:55:0603:55:52
257ŻUBRZAK Jacek 2507ŁÓDŹM402021-06-04 07:03:4503:55:0603:55:52
258MATYSZKOWICZ Janusz 2318GONIMYKĘTYM602021-06-02 07:03:0603:50:4103:56:31
259GRONIECKI Mikołaj 2508KTÓRĘDY PO PIWO,)WARSZAWAM402021-05-30 07:03:5803:46:2503:56:31
260ANDRZEJEWSKI Maciej 2175KTÓRĘDY PO PIWOWARSZAWAM302021-05-30 07:03:5803:46:4603:56:33
261KAJA Robert 2053WIELUŃ BIEGAWIELUNM502021-05-29 07:00:1103:49:5703:56:39
262CEGIEŁKO Paweł 2406NIE NALEŻĘ DO KLUBULUBLINM402021-06-04 07:03:3603:44:1603:56:46
263KLUBA Łukasz 2434NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM302021-06-04 07:03:2803:44:4703:57:37
264HERBEĆ-LABOCHA Magdalena 2045KĘDZIERZYN-KOŹLEK402021-05-29 07:00:3103:55:2503:58:20
265LABOCHA Aleksander 2076KĘDZIERZYN-KOŹLEM402021-05-29 07:00:3103:54:1803:58:21
266FLORIAN Krzysztof 2032WARTKIE PIERONYRUDA ŚLĄSKAM302021-05-29 07:00:2003:48:1003:58:54
267URBAŃSKI Tomasz 2492BIAŁOGARDM402021-06-04 07:03:3503:43:5403:58:57
268PARZYCH Katarzyna 2461RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK402021-06-04 07:03:3003:54:3004:00:01
269PARZYCH Wojciech 2460RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM402021-06-04 07:03:3003:54:3204:00:01
270SZPUNAR Daniel 2219ŁAŃCUTM202021-05-30 07:03:5703:44:3704:00:07
271KOCHAN Rafał 2556TC KOCHANŁĄKAM402021-06-03 07:00:3103:54:2704:00:17
272KRZYZIŃSKA Sylwia 2358DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK402021-06-04 07:03:3203:50:0604:00:26
273KŁODAWSKI Marek 2435BRATIANM402021-06-04 07:03:3703:44:3704:00:26
274KOKOT Roman 2578AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM402021-06-03 07:00:3203:54:1804:00:43
275JANDZIŚ Wiesław 2582AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM402021-06-03 07:00:3203:46:0504:00:43
DNCBŁĘDKOWSKA Katarzyna 2576OPOLEK302021-06-03 07:00:3003:48:2004:01:00
277BOKSA Bartłomiej 2011KKM KALORYFERKRAKÓWM402021-05-29 07:00:1203:48:2804:01:12
278SACZUK Andrzej 2325KB BIALA BIEGABIAŁA PODLASKAM402021-06-02 07:03:0503:49:1704:01:17
279RUCIŃSKI Adam 2125WARSZAWAM402021-05-29 07:00:2403:54:3904:01:24
280KUŚ Jakub 2512KRAKÓWM302021-05-29 07:00:3903:49:4804:01:51
281DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria 2339DZIEWCZYNY Z SANOKASANOKK302021-06-03 07:00:2903:38:3204:02:28
282LEŚNIAK-POPIEL Marta 2361DZIEWCZYNY Z SANOKASANOKK402021-06-03 07:00:2903:56:2304:02:29
283CEBRAT Ewa 2336DZIEWCZYNY Z SANOKASOSNOWIECK402021-06-03 07:00:2903:56:2404:02:31
284WIELIŃSKI Michał 2153MARMEL TORUŃOBORYM402021-05-29 07:00:1703:50:5704:03:13
285PREDENKIEWICZ Jarek 2119MARMELTORUŃM402021-05-29 07:00:1703:50:5504:03:14
286BATOREK Bogdan 2333RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAM402021-06-03 07:00:3104:00:3504:03:16
287CZUBA Michał 2023LIGOTA ZAMECKAM302021-05-29 07:00:1103:53:2104:03:20
288BUKOWSKI Damian 2013SLUPSKM202021-05-29 07:00:2704:02:4004:03:20
289KOCZUR Kamila 2063WARSZAWAK302021-05-29 07:00:1403:54:3404:03:21
290STOLINSKI Dominik 2137BAWOLE OCZYPOZNANM402021-05-29 07:00:3003:39:1404:03:26
291NOWAK Dawid 2102TRICERATOPSPOZNAŃM402021-05-29 07:00:3003:39:1104:03:29
292PRUSZKOWSKI Mariusz 2471CHEŁM BIEGA CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMM402021-06-04 07:03:3103:48:1904:03:42
293JÓZEFCZYK Jacek 2428WARSZAWAM402021-06-04 07:03:3203:48:3804:04:12
294GRUDZIEŃ Michał 2183RADOMM402021-05-30 07:04:0103:59:0804:04:16
295SZCZESZEK Lukasz 2142POZNAŃM402021-05-29 07:00:1403:59:0704:04:30
296NICIEJA Anna 2099KRAKÓWK402021-05-29 07:00:1403:59:0604:04:31
297WAŃDOCH Piotr 2494BBL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM402021-06-04 07:03:4303:52:2304:04:34
298BEDNARSKI Paweł 2402OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM402021-06-04 07:03:4103:52:2404:04:37
299ILASZ Stanisław 2565MĘSKA STRONA RZECZYWISTOŚCIPOZNAŃM402021-06-04 07:03:3303:48:2004:05:08
300PODLECKA Paula 2262BYDGOSZCZK202021-05-31 07:04:5003:54:1604:05:13
301KRYCH Rafał 2357CZMOŃM402021-06-03 07:00:2703:54:3904:05:31
302KOZIK Bartłomiej 2440GLIWICEM402021-06-04 07:03:3103:48:3804:05:32
303TRZASKOWSKA Justyna 2489WARSZAWAK302021-06-04 07:03:3103:48:3704:05:33
304WŁOSEK Mirosław 2577SULECHÓWM502021-06-04 07:03:3403:52:3104:05:59
305SCHULZE Jörg 2301DAV ZITTAULUCKENWALDEM602021-06-01 07:00:2104:04:0604:06:14
306BURY Marek 2404KATOWICEM502021-06-04 07:03:3503:52:0804:06:26
307PĘKALA Jarek 2373ZABRZEM502021-06-03 07:00:2904:00:2004:07:27
308KUCZYŃSKI Grzegorz 2072BIAŁYSTOK BIEGA TEAMIGNATKIM402021-05-29 07:00:3804:03:1304:07:33
309PARFIENIUK Michał 2513BIAŁYSTOK BIEGA TEAMWASILKÓWM202021-05-29 07:00:3804:03:1204:07:33
310KOZAKIEWICZ Aneta 2068ZWOLEŃNICY BIEGANIAZWOLEŃK402021-05-29 07:00:1804:01:1504:07:43
311ŁUKASIAK Sylwester 2365MIĘDZYBORÓWM402021-06-03 07:00:2504:02:1504:07:56
312JAKUBOWSKA Renata 2287BIELSKO -BIAŁAK602021-06-01 07:00:2204:02:5104:08:33
313ZAŁUSKI Norbert 2170ŁOWICZM402021-05-29 07:00:1403:51:0504:09:08
314DZIURBEJKO Tomasz 2029WASILKÓWM402021-05-29 07:00:1403:57:0604:09:11
315STAWIARZ Paweł 2217GERIATRIC ROOMCHORZÓWM402021-05-31 07:01:3104:00:2704:09:27
316TUSIŃSKI Seweryn 2490CHMIELÓWM402021-06-04 07:03:4104:05:3104:10:22
317GUNERT Kuba 2041WARSZAWAM402021-05-29 07:00:1203:53:5004:10:29
318LASKOWSKI Michał 2581DROGAODWAZNYCH.PLWARSZAWAM402021-06-04 07:03:4203:49:5704:10:51
319FOLTA Jan 2341GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNM502021-06-03 07:00:2404:04:4604:11:20
320WASILEWSKI Mirosław 2496ORKA MASTERS IŁAWAIŁAWAM402021-06-04 07:03:3704:09:2204:11:41
321PISINGAS Mariusz 2466BIEGANIE TO MÓJ TRZEŹWYRYBNIKM402021-06-04 07:03:3104:00:0704:13:06
322BRZOZOWSKA Teresa 2566ETISOFT RUNNING TEAMJAWORZNOK502021-06-01 07:00:1904:03:1104:13:29
323STANKOWSKA Justyna 2389KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK402021-06-03 07:00:2704:04:0104:14:17
324WIŚNIEWSKA Żaneta 2395KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK202021-06-03 07:00:2804:04:0004:14:17
325PIETRUS Piotr 2298BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆBIELECKIE MŁYNYM402021-06-01 07:00:2304:04:0504:14:25
326WIENER Marcin 2276KATOWICEM402021-05-31 07:01:3104:03:0204:14:55
327TRZOSIŃSKA Katarzyna 2223BORKI TEAMBIAŁOBRZEGIK402021-05-30 07:03:5704:07:1304:14:57
328KAMIŃSKA Ewa 2432SPRINTEX TEAMJELEŚNIAK402021-06-04 07:03:3903:42:2304:15:56
329ZWARDOŃ Rafał 2505-ŚWINNAM402021-06-04 07:03:4003:33:5204:15:56
MIERZWA Szymon 2450KOPALNIA MOCYTRZESNM302021-06-04 07:03:2904:05:35 DNF04:15:57 DNF
331CUDNIK Agnieszka 2021KTUKOL GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYK402021-05-29 07:00:2204:00:0604:16:37
332SZNAJDER Joanna 2144REJMAN KAZAŁ,-)GŁUCHOŁAZYK402021-05-29 07:00:2203:58:5704:16:37
333ŚWIERAD Paweł 2221KOWALEWO BIEGAKOWALEWO POMORSKIEM302021-05-30 07:04:0104:07:3404:17:07
334LIPA Rafał 2082KIELCEM302021-05-29 07:00:2403:56:5204:17:17
335MIERZWA Jakub 2451GORZYCEM202021-06-04 07:03:3004:04:2604:17:17
336WIJAS Kinga 2156ŚLĘZAK TEAMELSDORFK202021-05-29 07:00:2303:56:4504:17:18
337ŁOZIŃSKA Magdalena 2086JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK302021-05-29 07:00:1204:15:0904:17:20
338JEDLIŃSKI Bartosz 2050MARATOŃCZYK DĘBICABRZEŹNICAM402021-05-29 07:00:1004:15:1004:17:21
339KOCZUR Tamara 2244MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWK402021-05-31 07:01:2903:57:4204:17:36
340ZYSKOWSKI Michał 2173PUŁTUSKM302021-05-29 07:00:3303:55:3804:17:48
341BOJAROWSKI Krzysztof 2282BYDGOSZCZM302021-06-01 07:00:2103:54:0004:18:04
342KASPERCZYK Aleksandra 2060RUDA ŚLĄSKAK402021-05-29 07:00:1904:00:0704:18:15
343ZORAN Henryk 2172RUDA ŚLĄSKAM502021-05-29 07:00:1904:00:0804:18:15
344LEONARSKA Małgorzata 2443SZEREGOWY BIEGACZ/DZIKI BIEGWARSZAWAK302021-06-04 07:03:3604:11:1804:18:22
345SMUGA Łukasz 2480SZEREGOWY BIEGACZWARSZAWAM302021-06-04 07:03:3704:11:1904:18:22
346ALBIGOWSKA Magdalena 2174ŁÓDŹK302021-05-29 07:00:1104:13:5004:18:31
347TOPOLEWICZ Robert 2148STRAŻ GRANICZNA BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM402021-05-29 07:00:0704:00:2304:18:55
348WALAC Jacek 2225DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM302021-05-29 07:00:1204:06:4504:19:31
349DUCZMAL Bartosz 2028OSTRÓW WIELKOPOLSKIM202021-05-29 07:00:1503:57:0604:19:55
350KORNILUK Justyna 2065ZDROFITWARSZAWAK502021-05-29 07:00:1604:18:2604:20:09
351CHMIELEWSKI Jarosław 2314ŻUBR CHAMPIONSHIP MARATHON TEAMKOBYŁKAM302021-06-02 07:03:0604:04:3404:20:24
352TYMIŃSKI Marcin 2224ŻUBR CHAMPIONSHIP MARATHON TEAMWOŁOMINM302021-06-02 07:03:0704:04:3404:20:24
353SZYMANIAK Paweł 2220DOGON DANFOSSGRODZISK MAZOWIECKIM402021-05-29 07:00:1304:06:4504:20:30
354KUSIO Marcin 2510DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOSOWIECM402021-05-29 07:00:1304:06:4504:20:33
355DOMIŃCZYK Rafał 2587DĄBROWA GÓRNICZAM402021-06-03 07:00:3504:03:2104:21:00
356LEWARDOWSKI Konrad 2362KTB KUNYPOZNAŃM502021-06-03 07:00:3303:44:0104:21:03
357DOLATA Andrzej 2338KTB KUNYMIĘDZYLESIEM402021-06-03 07:00:3303:44:0204:21:29
358ADAMCZYK Ilona 2000KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAK402021-05-29 07:00:2804:08:3104:21:30
359ZAKRZEWICZ Marcin 2399KTB KUNYKICINM402021-06-03 07:00:3403:49:0104:21:30
360KUTNIK Mirosław 2074KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM402021-05-29 07:00:2804:10:1904:21:31
361SZABLA Marcin 2574SAINT GOBAIN SQUADGRABOWAM402021-06-03 07:00:3604:03:2004:22:41
362GRUCA-MACIĄŻEK Magdalena 2344GRUPA JURA PLZAWIERCIEK402021-06-03 07:00:3504:04:2104:22:43
363BĄCZEK Agata 2531ZAWIERCIEK402021-06-03 07:00:3604:03:2304:22:43
DZIETCZYK Kamil 2340AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM302021-05-31 07:01:3103:55:18 DNF04:22:45 DNF
365PANEK Agata 2530GRUPA JURA.PLZAWIERCIEK402021-06-03 07:00:3504:03:2404:22:48
366KOŚCIELNIAK Szymon 2354CZERWONACKIE KIJANKICZERWONAKM402021-06-03 07:00:3104:04:1104:22:58
367PAJĄK Marcin 2107KRAKÓWM302021-05-29 07:00:1604:12:2504:23:20
368CUDEK Bartek 2020WKURW_TEAMKRAKÓWM302021-05-29 07:00:1704:12:0804:23:21
369KWAŚNIOK Rafał 2075NIGHT RUNNERS PYSKOWICETOSZEKM302021-05-29 07:00:2504:03:3704:23:42
370ŁYSEK Artur 2199NIE LAM SIĘWOJKOWICEM202021-05-30 07:04:0004:12:5304:23:50
371GUZIK Daniel 2573GRABOWAM402021-06-03 07:00:3404:03:2504:23:53
372KRÓL Michał 2547ULTRA KSPNOWY JADÓWM302021-05-29 07:00:1504:05:4304:24:01
373KRZEMIEŃ Bartosz 2070KATOWICEM402021-05-29 07:00:1904:23:5004:24:35
374PIOTROWSKI Mariusz 2114CHORZÓWM402021-05-29 07:00:1704:23:5304:24:37
375ZWALIŃSKI Marcin 2504TORUŃM402021-06-04 07:03:3404:03:4304:24:49
376PELCZAR Paweł 2296STALOWA WOLAM402021-06-01 07:00:2404:10:5504:24:56
377GUZEK Kamil 2590WARRIORS ŁÓDŹŁÓDŹM202021-06-04 07:03:3704:07:2304:25:03
378WÓJCIAK Ewelina 2515WARRIORS ŁÓDŹŁÓDŹK302021-06-04 07:03:3704:07:2204:25:04
379FAJER Marek 2286ZWIK MYSZKÓW BBB- MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWM602021-06-01 07:00:2304:12:0304:25:42
380ORZECHOWSKA Agnieszka 2540TCZEWK402021-05-31 07:01:3504:13:5504:26:27
381ŁUCKA Artur 2248KRAKÓWM302021-05-31 07:01:3404:05:3304:27:07
382WŁODARSKI Piotr 2159ALEKSANDRIA DRUGAM302021-05-29 07:00:1204:07:1804:27:55
383KURZELA Kuba 2247GIBKIE SZŁAPYŚWIĘTOCHŁOWICEM302021-05-31 07:01:3104:12:0304:28:07
384SROCZYŃSKI Marcin 2388OSTRESROKIPIASECZNOM402021-06-03 07:00:3204:14:5204:28:12
385RYSIŃSKA Magda 2126MYSIADŁOK402021-05-29 07:00:1604:12:1104:28:20
386SROCZYŃSKA Justyna 2387OSTRESROKIPIASECZNOK402021-06-03 07:00:3204:14:5004:28:22
387WÓJTOWICZ Izabela 2162PIASECZNOK402021-05-29 07:00:1904:20:1804:28:25
388BIEŃKOWSKI Jarosław 2313BIEGAJ Z DYMKIEMPŁOCKM402021-06-03 07:00:3504:03:5304:28:27
389NOWAK Piotr 2456CZARNE BIEGACZARNEM402021-06-04 07:03:3404:13:0204:29:35
390POLIGOŃSKI Przemysław 2527NIEZRZESZONYOPOLEM302021-05-30 07:03:5904:14:2204:29:37
391DUŻYŃSKI Dawid 2537OPOLEM302021-05-30 07:04:0004:14:2104:29:37
392KUCZYŃSKI Mariusz 2359POZNAŃM402021-06-03 07:00:3004:22:2304:29:49
393BOBER Grzegorz 2177WARSZAWAM302021-05-30 07:03:5904:24:0104:30:10
394GRALEC Dariusz 2039ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM402021-05-29 07:00:1604:19:1104:30:44
395SOCIŃSKI Artur 2481ARP RUN TEAMWARSZAWAM402021-06-04 07:03:3504:26:4804:30:45
396SZCZYPLIŃSKA Anna 2486SFORA BMKJABŁONNAK402021-06-04 07:03:3804:04:1604:30:52
397GAWROŃSKA Agata 2413JABŁONNAK302021-06-04 07:03:3804:15:4804:30:53
398ROGACKI Hubert 2300MAVERICKSMAKSYMILIANOWOM302021-06-01 07:00:2103:59:3804:31:32
399ŁUCZAK Adam 2290MAVERICKSSTARE OBORZYSKAM302021-06-01 07:00:2103:59:3804:31:33
400BIELUŃ Arnold 2511ROBIĘ RZEŹNIKA Z NUDÓWKIELCEM202021-06-01 07:00:1904:07:5104:31:44
401SEREK Roman 2213SUPADUPAFLYBRZEŚCIEM402021-05-30 07:03:5404:22:4604:32:05
402BUSZTA Robert 2542WARSZAWAM502021-06-04 07:03:2904:17:4804:32:20
403KARCZ Grzegorz 2242BĘDUSKA BRYGARA BIEGOWA, MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWM302021-05-31 07:01:3204:19:1704:32:21
404KARCZ Joanna 2243BĘDUSKA BRYGARA BIEGOWA, MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWK302021-05-31 07:01:3004:19:1904:32:22
405SZYMECKI Rafał 2326TOTALNIE BIEGNIĘCICHOJNICZKIM302021-06-02 07:03:0804:20:5804:32:51
406SŁONIEWSKI Rafał 2305KADRA MOCNYCH WDRAŻEŃGDYNIAM302021-05-31 07:01:2804:18:4004:33:25
407SROKA Grzegorz 2134GDAŃSKM302021-05-29 07:00:1204:19:1704:33:31
408LEWTAK Marcin 2081ZBĘDOWICEM302021-05-29 07:00:1504:12:1004:33:41
409STRAŻYC Iwona 2138PUŁAWYK302021-05-29 07:00:1504:12:1104:33:46
410BUCIOR Łukasz 2526AZS POLITECHNIKA LUBELSKAŚWIDNIKM202021-05-31 07:01:3204:20:0904:33:46
411SŁOWIK Radosław 2268KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM402021-05-31 07:01:3004:20:1104:33:52
412KOSEWSKA Monika 2438SFORA BMKŁAJSKIK402021-06-04 07:03:3804:21:5704:34:19
413STELMACH Patrycja 2270CB163BYDGOSZCZK302021-05-31 07:01:3004:31:1204:34:34
414GRZYWIŃSKA Marta 2237CB163LIPNOK202021-05-31 07:01:3004:31:1204:34:34
415PRUSS Malgorzata 2263CB163BYDGOSZCZK302021-05-31 07:01:3004:31:1204:34:34
416PAPROCKI Bartłomiej 2320RABKA-ZDRÓJM402021-06-02 07:03:0604:15:5204:36:32
417BIELSKI Dawid 2280BYDGOSZCZM302021-06-01 07:00:2104:18:3004:36:46
418URBANEK Sylwester 2524WARSZAWAM402021-05-30 07:04:0104:14:5904:37:47
419KUCHARCZYK Radosław 2523WARSZAWAM402021-05-30 07:03:5704:15:1204:37:51
420ŁUSZCZYK Magdalena 2087KLUB BIEGACZA MILAŁYCHOWSKA WOLAK302021-05-29 07:00:1904:17:0604:38:59
421ŁUSZCZYK Andrzej 2088KLUB BIEGACZA MILAŁYCHOWSKA WOLAM402021-05-29 07:00:2004:17:0504:39:07
422TYMOSZUK Michał 2310KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM402021-06-01 07:01:2104:23:5904:39:56
423ZYGMUNT Andrzej 2506ZASAPANI HYDROBIAŁAM402021-06-04 07:03:2604:27:0504:41:08
424NAKONIECZNY Jacek 2256SII RUNNING TEAMLUBLINM302021-05-30 07:04:0004:15:0804:41:13
425SZCZYGŁOWSKI Rafał 2308KIELCEM302021-06-01 07:00:2204:25:0104:41:54
426WÓJCIK Łukasz 2160CYTRYNOWE CURRY???LUBLINM402021-05-29 07:00:1904:32:4804:42:26
427PIEKARSKI Paweł 2465SFORA BMKLEGIONOWOM402021-06-04 07:03:3904:32:4204:43:15
428DREWNIK Robert 2027BIEGNIJ Z PROSERVICEWARSZAWAM402021-05-29 07:00:2004:22:0904:43:36
429CZARNECKI Robert 2178RADOMM502021-05-30 07:04:0104:28:5204:43:51
SKOBEL Robert 2522SZAKAL BIEGA LUCKY TEAM BRODATY SQRWIELRADOMM402021-06-03 07:00:3004:30:47 DNF04:43:56 DNF
431BACZYŃSKI Robert 2230SIEDLCEM402021-05-31 07:01:3304:31:0004:45:31
431BACZYŃSKA Aneta 2229YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEK402021-05-31 07:01:3304:30:5604:45:31
433PŁUCIENNICZAK Barbara 2207LATCHORZEWK402021-05-30 07:03:5804:34:0404:45:39
434BIAŁECKA Sylwia 2334EVERRUNŁÓDŹK402021-06-03 07:00:2804:25:5704:46:00
435ZIELINSKI Adam 2536EVERRUN / DROGA DO ULTRAŁÓDŹM402021-06-03 07:00:2804:25:5704:46:02
436MĄCZKA Bronisław 2560SAMO ZŁOGLIWICEM602021-06-04 07:03:3504:25:5504:46:15
437MĄCZKA Krystyna 2557EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEK602021-06-04 07:03:3304:25:4304:46:23
438MITIS Marek 2204BRAK KLUBUKRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)M302021-05-30 07:04:0204:35:3204:46:46
ZARZECZNY Radosław 2227JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWM302021-05-30 07:04:0204:35:34 DNF04:46:48 DNF
440SCHLAPPA Sebastian 2477IZBICKO W BIEGUIZBICKOM402021-06-04 07:03:3204:33:4904:47:26
441KSIĘŻOPOLSKA Małgorzata 2570SIEDLCEK402021-06-04 07:03:2804:33:5104:48:33
442ZGÓRSKI Maciej 2503WKURW_TEAMBYDGOSZCZM402021-06-04 07:03:2804:37:0404:48:51
443SANIAK Przemysław 2212LUBLINM302021-05-30 07:03:5704:24:4104:51:25
444TOKARSKI Jacek 2222LUBLINM402021-05-30 07:03:5904:24:4804:51:25
445KOWALIK Krzysztof 2192LUBLINM402021-05-30 07:03:5804:24:5004:51:26
446KOSSIŃSKA Aleksandra 2066GORZÓW WLKOK302021-05-29 07:00:5204:33:5804:51:33
447LIPSKI Krzysztof 2083ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM402021-05-29 07:00:1504:30:3804:51:36
448GUTT Sebastian 2043GORZÓW WIELKOPOLSKIM402021-05-29 07:00:1404:30:4204:52:09
449GUTT Marlena 2042GORZÓW WIELKOPOLSKIK402021-05-29 07:00:1404:30:4304:52:10
450WIERZBICKA Ewa 2154NAGÓRZANYK502021-05-29 07:00:1004:49:4604:52:20
451JEZIERSKA Katarzyna 2189SUPADUPAFLYSKARŻYSKO-KAMIENNAK402021-05-30 07:03:5504:33:3304:52:41
452ZUBIŃSKI Tomasz 2228SUPADUPAFLYSUCHEDNIÓWM502021-05-30 07:03:5504:33:3404:52:41
453JUREWICZ Adam 2430DRUŻYNA PIERŚCIENIAELBLĄGM402021-06-04 07:03:4204:39:4004:54:40
454SOWA Sylwester 2482DRUŻYNA PIERŚCIENIAELBLĄGM402021-06-04 07:03:4204:39:3904:54:42
455WÓJTOWICZ Paweł 2398-KURÓWM502021-06-03 07:00:3304:35:2004:55:04
456JANASZ Andrzej 2048BRWINÓWM402021-05-29 07:00:1204:51:2004:55:33
457KUŁACZKOWSKI Konrad 2073STALOWA WOLAM302021-05-29 07:00:1904:32:2804:55:57
458BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2403ULTRA ŻÓŁWIKGDYNIAK202021-06-04 07:03:3504:46:3304:57:39
459NOWORYTA Bartłomiej 2260SARNI TĘTENTKRAKÓWM302021-05-31 07:01:3204:24:3304:59:26
460KURAS-SMOLNIK Magdalena 2195SIERADZBIEGA.PLCHOJNE UL. WIŚNIOWA 3K402021-05-31 07:01:3104:54:4404:59:58
461KALITA Cezary 2055KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM502021-05-29 07:00:4704:30:3405:00:01
462WĄGRODZKA Małgorzata 2150BIAŁA PODLASKAK402021-05-29 07:00:2904:30:4805:00:11
463DONIEC Katarzyna 2179AGARUNJASŁOK402021-05-30 07:03:5904:53:3705:00:18
464PUZIO Waldemar 2541MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM602021-06-01 07:00:1804:48:0105:01:03
465ZACHARZYŃSKA Katarzyna 2167ORANGE POLSKALUBLINK302021-05-29 07:01:2904:42:2705:01:04
466PABIAN Elżbieta 2295EKIPA Z TARNOWANIEDOMICEK502021-06-01 07:00:1704:48:0205:01:06
467WYSOKIŃSKI Jerzy 2166ORANGE POLSKABIAŁA PODLASKAM502021-05-29 07:01:3004:42:1205:01:09
468SKOWRONEK Dariusz 2478#BYLEDOMETYZAWIERCIEM502021-06-04 07:03:3504:44:4405:01:45
469KOSTECKI Tomasz 2246R&TGDYNIAM402021-06-01 07:00:2104:42:0905:02:35
470PAWŁOWSKA-LIS Marusia 2111JANOWIECK402021-05-29 07:00:1804:53:5405:03:03
471KALINOWSKA Małgorzata 2054TARNOWSKIE GÓRYK402021-05-29 07:00:1704:53:5405:03:07
472NIENADOWSKA Beata 2100ELBLĄGELBLĄGK502021-05-29 07:00:1805:03:2505:04:28
473MALICKA Angelika 2367ROKITNO SZLACHECKIEK302021-06-03 07:00:3604:43:4205:05:58
474TYDA Rafał 2309GDAŃSKM502021-06-01 07:00:1904:52:4905:06:32
475GALICKI Robert 2411BOBOLICEM402021-06-04 07:03:3504:46:5305:07:24
476GÓRKA Jolanta 2236SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK402021-05-31 07:01:2904:52:5105:08:07
477GÓRKA Bogusław 2235SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM402021-05-31 07:01:2904:52:5105:08:07
478ŁYŻWA Piotr 2200SUPADUPAFLYSKARŻYSKO - KAMIENNAM402021-05-30 07:03:5405:04:3905:08:43
479GÓRECKA Anna 2038ORANGE POLSKALUBLINK402021-05-29 07:00:2904:42:1605:08:45
480RADZIWONOWICZ Adriana 2123WARSZAWAK402021-05-29 07:00:2004:42:2405:08:53
481KLEINSCHMIDT Łukasz 2061KRIS TRANS MAŁYSZKAWIERZENICAM402021-05-29 07:00:0805:06:5805:09:55
482MAĆKOWSKA Magdalena 2090KRIS TRANS MAŁYSZKABYDGOSZCZK302021-05-29 07:00:0805:06:5805:09:57
483LESZCZYŃSKA Małgorzata 2079GLIWICEK502021-05-29 07:00:2204:57:2605:10:53
484KOSSIŃSKI Przemysław 2535BERLINM502021-05-29 07:00:5204:24:5205:10:59
485GIERLOTKA Rafał 2575BRAKKATOWICEM402021-06-02 07:03:0705:08:2605:11:00
486WARLINSKI Adam 2274CB163BYDGOSZCZM302021-05-31 07:04:5105:10:4705:11:45
487MAJKOWSKA Jagoda 2250CB163ZNINK202021-05-31 07:04:5005:10:4805:11:47
488MROZIŃSKI Andrzej 2454WITARTARNOBRZEGM502021-06-04 07:03:3604:44:4505:13:11
489DROSIK - KWAŚNIEWSKA Anna 2180KRAKÓWK402021-05-30 07:03:5605:10:2205:14:14
489KWAŚNIEWSKI Andrzej 2196KRAKÓWM402021-05-30 07:03:5605:10:2405:14:15
491CZACHOWSKI Michal 2232WARSZAWAM502021-06-01 07:00:2404:52:4005:15:17
492HANGIEL Urszula 2238ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSZAWAK302021-06-01 07:00:2204:52:4405:15:20
493BURZ-PARADOWSKA Jowita 2014BYLE DO METYRZESZÓWK402021-05-29 07:00:2105:06:2005:16:28
494PARADOWSKI Paweł 2108BIEGAMBOLUBIĘRZESZÓWM502021-05-29 07:00:2205:06:1905:16:28
495DOROBISZ Marek 2561MYSZKÓWM502021-06-01 07:00:2704:59:5705:26:35
496MIŚTA-DOROBISZ Sylwia 2292MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWK502021-06-01 07:00:2605:00:0105:26:36
497MIŚKIEWICZ Wojciech 2452OSTRÓW WIOELKOPOLSKIM302021-06-04 07:03:4705:09:3505:27:17
498FORMELA Justyna 2410OSTRÓW WLKPK402021-06-04 07:03:4705:09:3505:27:21
499POPŁAWSKI Krystian 2377GLADIATORS BY RMF 4RTKRAŚNIKM302021-06-03 07:00:3004:56:5305:27:29
500WEILAND Emila 2393UNISŁAWK402021-06-03 07:00:3004:57:2105:27:29
501FRAANKENBERG Małgorzata 2563BIEGACZ NOWOSOLNSŁÓDŹK602021-05-31 07:01:3205:07:5705:27:40
502SZCZEPOCKI Andrzej 2218NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM502021-05-31 07:01:3205:07:5305:27:42
503JUSZCZYK Małgorzata 2190NIEPOŁOMICE BIEGAJANIEPOŁOMICEK402021-05-31 07:01:3005:07:5305:27:47
504WRZOSEK Justyna 2331TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK302021-06-02 07:03:0905:14:5505:29:15
505PAWELEC Justyna 2321TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK302021-06-02 07:03:0905:14:5705:29:16
506SKROŃSKA Monika 2214WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOK402021-05-30 07:03:5705:19:2405:31:34
507KOZAK Beata 2193WYBIEGAJ SIEBIEWARSZAWAK402021-05-30 07:03:5705:19:2205:31:42
508LEN Mariusz 2077WARSZAWAM602021-05-29 07:00:1405:12:2105:33:05
509BIELUŃ Adrian 2281PURA VIDA TEAM / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆRUDKIM302021-06-01 07:00:1905:08:5005:40:30
510GARNCARZ Lucyna 2412POGÓRSKA WOLAK302021-06-03 07:00:3205:27:4905:42:17
511KOŚCIELNIAK Dagmara 2353CZERWONACKIE KIJANKICZERWONAKK402021-06-03 07:00:3005:27:5105:42:19
512MAJKA Dariusz 2366SKIERNIEWICEM402021-06-03 07:00:2605:28:0705:47:06
513WIELGOSZ Mariusz 2394BRAKSKIERNIEWICEM502021-06-03 07:00:2605:28:0705:47:09
514CZARNOCKA Joanna 2285ROZBIEGANY SULEJÓWEKWARSZAWAK402021-06-01 07:00:2005:17:5405:47:09
515BUŁKA Piotr 2283ROZBIEGANY SULEJÓWEKWARSZAWAM402021-06-01 07:00:2005:17:5405:47:09
516RADYK Joanna 2381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK302021-06-03 07:00:3305:46:0605:58:34
517RADYK Jakub 2380PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM302021-06-03 07:00:3305:46:0905:58:35
518SOŁTYSIK Martyna 2133POZNAŃK202021-05-29 07:00:1805:31:4405:59:09
519HAŁASZYN Joanna 2044POZNAŃK302021-05-29 07:00:1805:31:4405:59:10
520MUSIAŁ Bozena 2098WARTKIE PIERONYZABRZEK402021-05-29 07:00:2106:13:1406:25:19
521LESISZ Katarzyna 2078WARTKIE PIERONYZABRZEK402021-05-29 07:00:2006:13:1606:25:22
522SYGUŁA Katarzyna 2307WKURW_TEAMJAWORZNOK402021-06-01 07:00:1906:18:1606:35:00
523PAWŁOWSKA Danuta 2110WKURW_TEAMOTRĘBUSYK402021-05-29 07:00:0906:30:0326:03:37
524ZAŁUŻNY Michał 2226JELCZ LASKOWICEM302021-05-30 07:36:2703:30:43
FALECKI Damian 2408KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM20 DNF DNF
MISIURA Adam 2095KLUB SPORTOWY SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŻM302021-05-29 07:00:2304:12:03 DNF DNF
PIOTRKOWSKA Magdalena 2113PNIÓWK302021-05-29 07:00:0907:50:44 DNF DNF
SITAREK Iwona 2128MARIANÓW 19IK502021-05-29 07:00:13 DNF DNF
PUCUŁA Witold 2209STALOWA WOLAM502021-05-30 07:03:5504:54:16 DNF DNF
CHOLEWICKA Ewelina 2284RYCHWAŁK302021-06-01 07:00:23 DNF DNF
KONIK Marcin 2351KIELCEM402021-06-03 07:00:2303:17:31 DNF DNF
WINICKA Daria 2499TOSZEKK402021-06-04 07:03:36 DNF DNF
Znaleziono 532 wynik(ów)