Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 47.6 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 585
Wystartowało : 532
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 518
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 23km | 23.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuOrlik 1
23km
Orlik 2
23.2km
Czas
netto
47.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1LEWANDOWSKA Edyta 2553ONRUNNING TEAMMYŚLENICEK401K 12021-06-03 07:00:2202:30:2602:31:5405:51:03.00 7:228,1
2CHMIELOWSKA Claudia 2564TRM TEAM ASDWARSZAWAK201K 22021-06-03 07:00:2202:41:0702:41:5106:21:36.85+00:30:338:017,5
3PETRYNA Jagoda 2372UKS OLIMPIJCZYK 46WROCŁAWK301K 32021-06-03 07:00:2202:53:5302:55:4506:36:18.80+00:45:158:197,2
4WIECZOREK Agata 2498TARNOBRZEGK302K 42021-06-04 07:03:2602:51:5802:54:3706:36:52.55+00:45:498:207,2
5ZAJĄC Katarzyna 25144K TEAM TARNÓW ULTRAFUN MLTARNÓWK402K 52021-05-30 07:03:5902:49:5802:52:1406:41:55.25+00:50:528:267,1
6GAWLEWICZ Krystyna 2580GAWEŁKI TEAMSANOKK403K 62021-06-03 07:00:2802:56:0402:58:2106:45:30.70+00:54:278:317,0
7DZIADZIO Małgorzata 2516KRAKOWSKA IZBA ADWOKACKAKRAKÓWK202K 72021-06-04 07:03:3302:56:3903:00:2907:01:57.15+01:10:548:516,8
8FETISOVA Ekaterina 2532ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK303K 82021-06-04 07:03:3502:56:3503:06:4707:02:09.55+01:11:068:526,8
9BIENIECKA Anna 2335BIEG RZEŹNIKAGLIWICEK404K 92021-06-03 07:00:2303:00:4603:02:2907:04:59.15+01:13:568:556,7
10MATYSIAK Agnieszka 2449KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGK304K 102021-06-04 07:03:2902:57:4903:03:5407:10:32.90+01:19:299:026,6
11SOBIESZEK Sylwia 2131ZWOLEŃNICY BIEGANIAZWOLEŃK305K 112021-05-29 07:00:0903:02:3703:04:2107:17:09.85+01:26:069:116,5
12GĄBKA Magdalena 2182BYCHAWAK306K 122021-05-30 07:03:5403:02:3003:07:2307:19:23.40+01:28:209:136,5
13LITWINIUK Hanna 2533ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK307K 132021-06-04 07:03:3502:57:4503:06:4707:55:45.55+02:04:429:596,0
14TURSKA Agnieszka 2328DUDYCZ RUNGDAŃSKK405K 142021-06-02 07:03:0503:25:0203:32:1208:01:41.95+02:10:3810:075,9
15POTERA Krystyna 2378ŁAŃCUTK308K 152021-06-03 07:00:2603:35:0703:35:4008:01:44.45+02:10:4110:075,9
16WALERJAN-RUSEK Agnieszka 2149AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK406K 162021-05-29 07:00:0903:21:5803:31:5908:05:26.55+02:14:2310:115,9
17WOJCIECHOWSKA Małgorzata 2396VIKING TRAINING CENTER TYCHYGOSTYŃK407K 172021-06-03 07:00:2503:19:0603:25:5508:10:39.15+02:19:3610:185,8
18OWSKA Justyna 2106DELOITTE ADVENTURE TEAMRZESZÓWK203K 182021-05-29 07:00:1603:23:2003:41:4808:15:21.75+02:24:1810:245,8
19ADAMOWICZ Agnieszka 2001ZWOLEŃNICY BIEGANIACIEPIELÓWK408K 192021-05-29 07:00:1003:43:4203:47:0108:21:38.00+02:30:3510:325,7
20PELA Olga 2462SKY-TRANSŁUBIANKAK309K 202021-06-04 07:03:2603:27:4703:35:5408:21:44.80+02:30:4110:325,7
21PILECKA Małgorzata 2374RUNEDARUMIAK409K 212021-06-03 07:00:2803:26:5003:40:2508:23:10.00+02:32:0710:345,7
22NOWAK Anna 2101RUNONLINE.PLWOŁÓWK4010K 222021-05-29 07:00:1403:34:4803:38:2808:24:38.00+02:33:3510:365,7
23PIEKIELNA Angelika 2206MUKS "JUNIOR" OCHĘDZYNCZASTARYK3010K 232021-05-30 07:03:5903:43:2803:49:0708:35:49.35+02:44:4610:505,5
24DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria 2339DZIEWCZYNY Z SANOKASANOKK3011K 242021-06-03 07:00:2903:38:3204:02:2808:37:00.80+02:45:5710:515,5
25LEŚNIAK-POPIEL Marta 2361DZIEWCZYNY Z SANOKASANOKK4011K 252021-06-03 07:00:2903:56:2304:02:2908:37:19.65+02:46:1610:525,5
26CEBRAT Ewa 2336DZIEWCZYNY Z SANOKASOSNOWIECK4012K 262021-06-03 07:00:2903:56:2404:02:3108:37:19.90+02:46:1610:525,5
27SZEWCZYK Monika 2143BRZYSKITRITEAMKRAKÓWK3012K 272021-05-29 07:00:1103:37:2203:39:5508:38:51.70+02:47:4810:545,5
28LASZCZYK Nadia 2442REDAK3013K 282021-06-03 07:00:2903:40:2703:47:2308:42:56.25+02:51:5310:595,5
29GRYCZKO Marta 2423PROSIAKI TEAMWARSZAWAK3014K 292021-06-04 07:03:3503:41:4803:45:2808:48:30.95+02:57:2711:065,4
30KRZYZIŃSKA Sylwia 2358DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK4013K 302021-06-04 07:03:3203:50:0604:00:2608:58:08.20+03:07:0511:185,3
31MROCZEK Justyna 2371ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK3015K 312021-06-03 07:00:3103:42:2703:45:2909:09:10.55+03:18:0711:325,2
32SZNAJDER Joanna 2144REJMAN KAZAŁ,-)GŁUCHOŁAZYK4014K 322021-05-29 07:00:2203:58:5704:16:3709:09:23.80+03:18:2011:325,2
33KOCZUR Tamara 2244MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWK4015K 332021-05-31 07:01:2903:57:4204:17:3609:11:57.95+03:20:5411:355,2
34ŁOZIŃSKA Magdalena 2086JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK3016K 342021-05-29 07:00:1204:15:0904:17:2009:17:45.00+03:26:4211:435,1
35CUDNIK Agnieszka 2021KTUKOL GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYK4016K 352021-05-29 07:00:2204:00:0604:16:3709:18:11.45+03:27:0811:435,1
36NICIEJA Anna 2099KRAKÓWK4017K 362021-05-29 07:00:1403:59:0604:04:3109:19:24.20+03:28:2111:455,1
37TRZOSIŃSKA Katarzyna 2223BORKI TEAMBIAŁOBRZEGIK4018K 372021-05-30 07:03:5704:07:1304:14:5709:19:57.95+03:28:5411:455,1
38HERBEĆ-LABOCHA Magdalena 2045KĘDZIERZYN-KOŹLEK4019K 382021-05-29 07:00:3103:55:2503:58:2009:20:26.30+03:29:2311:465,1
39TRZASKOWSKA Justyna 2489WARSZAWAK3017K 392021-06-04 07:03:3103:48:3704:05:3309:21:21.75+03:30:1811:475,1
40PARZYCH Katarzyna 2461RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK4020K 402021-06-04 07:03:3003:54:3004:00:0109:24:29.55+03:33:2611:515,1
41WRÓBEL Małgorzata 2163RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK204K 412021-05-29 07:00:1103:40:4003:46:3509:26:15.05+03:35:1211:535,0
42KOCZUR Kamila 2063WARSZAWAK3018K 422021-05-29 07:00:1403:54:3404:03:2109:26:19.75+03:35:1611:535,0
43KASPERCZYK Aleksandra 2060RUDA ŚLĄSKAK4021K 432021-05-29 07:00:1904:00:0704:18:1509:29:36.05+03:38:3311:575,0
44BRZOZOWSKA Teresa 2566ETISOFT RUNNING TEAMJAWORZNOK501K 442021-06-01 07:00:1904:03:1104:13:2909:34:24.50+03:43:2112:045,0
45PODLECKA Paula 2262BYDGOSZCZK205K 452021-05-31 07:04:5003:54:1604:05:1309:39:58.05+03:48:5512:114,9
46JAKUBOWSKA Renata 2287BIELSKO -BIAŁAK601K 462021-06-01 07:00:2204:02:5104:08:3309:47:25.85+03:56:2212:204,9
47KOSEWSKA Monika 2438SFORA BMKŁAJSKIK4022K 472021-06-04 07:03:3804:21:5704:34:1909:48:03.15+03:57:0012:214,9
48LEONARSKA Małgorzata 2443SZEREGOWY BIEGACZ/DZIKI BIEGWARSZAWAK3019K 482021-06-04 07:03:3604:11:1804:18:2209:51:36.60+04:00:3312:254,8
49SZCZYPLIŃSKA Anna 2486SFORA BMKJABŁONNAK4023K 492021-06-04 07:03:3804:04:1604:30:5210:05:00.40+04:13:5712:424,7
50ADAMCZYK Ilona 2000KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAK4024K 502021-05-29 07:00:2804:08:3104:21:3010:07:43.30+04:16:4012:464,7
51KARCZ Joanna 2243BĘDUSKA BRYGARA BIEGOWA, MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWK3020K 512021-05-31 07:01:3004:19:1904:32:2210:10:00.35+04:18:5712:484,7
52BĄCZEK Agata 2531ZAWIERCIEK4025K 522021-06-03 07:00:3604:03:2304:22:4310:11:37.80+04:20:3412:504,7
53PANEK Agata 2530GRUPA JURA.PLZAWIERCIEK4026K 532021-06-03 07:00:3504:03:2404:22:4810:11:37.85+04:20:3412:504,7
54GRUCA-MACIĄŻEK Magdalena 2344GRUPA JURA PLZAWIERCIEK4027K 542021-06-03 07:00:3504:04:2104:22:4310:11:38.40+04:20:3512:504,7
55WIJAS Kinga 2156ŚLĘZAK TEAMELSDORFK206K 552021-05-29 07:00:2303:56:4504:17:1810:12:27.10+04:21:2412:514,7
56RYSIŃSKA Magda 2126MYSIADŁOK4028K 562021-05-29 07:00:1604:12:1104:28:2010:13:20.90+04:22:1712:534,7
57ORZECHOWSKA Agnieszka 2540TCZEWK4029K 572021-05-31 07:01:3504:13:5504:26:2710:20:56.50+04:29:5313:024,6
58SROCZYŃSKA Justyna 2387OSTRESROKIPIASECZNOK4030K 582021-06-03 07:00:3204:14:5004:28:2210:26:26.80+04:35:2313:094,6
59ALBIGOWSKA Magdalena 2174ŁÓDŹK3021K 592021-05-29 07:00:1104:13:5004:18:3110:29:07.75+04:38:0413:134,5
60STRAŻYC Iwona 2138PUŁAWYK3022K 602021-05-29 07:00:1504:12:1104:33:4610:30:56.55+04:39:5313:154,5
61WIŚNIEWSKA Żaneta 2395KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK207K 612021-06-03 07:00:2804:04:0004:14:1710:30:59.15+04:39:5613:154,5
62STANKOWSKA Justyna 2389KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK4031K 622021-06-03 07:00:2704:04:0104:14:1710:30:59.85+04:39:5613:154,5
63WÓJTOWICZ Izabela 2162PIASECZNOK4032K 632021-05-29 07:00:1904:20:1804:28:2510:33:02.60+04:41:5913:174,5
64KORNILUK Justyna 2065ZDROFITWARSZAWAK502K 642021-05-29 07:00:1604:18:2604:20:0910:39:47.85+04:48:4413:264,5
65PABIAN Elżbieta 2295EKIPA Z TARNOWANIEDOMICEK503K 652021-06-01 07:00:1704:48:0205:01:0610:41:35.60+04:50:3213:284,5
66KAMIŃSKA Ewa 2432SPRINTEX TEAMJELEŚNIAK4033K 662021-06-04 07:03:3903:42:2304:15:5610:43:49.80+04:52:4613:314,4
67GAWROŃSKA Agata 2413JABŁONNAK3023K 672021-06-04 07:03:3804:15:4804:30:5310:43:57.95+04:52:5413:314,4
68JEZIERSKA Katarzyna 2189SUPADUPAFLYSKARŻYSKO-KAMIENNAK4034K 682021-05-30 07:03:5504:33:3304:52:4110:44:04.40+04:53:0113:314,4
69BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2403ULTRA ŻÓŁWIKGDYNIAK208K 692021-06-04 07:03:3504:46:3304:57:3910:45:04.05+04:54:0113:334,4
70WÓJCIAK Ewelina 2515WARRIORS ŁÓDŹŁÓDŹK3024K 702021-06-04 07:03:3704:07:2204:25:0410:47:33.25+04:56:3013:364,4
71MAJKOWSKA Jagoda 2250CB163ZNINK209K 712021-05-31 07:04:5005:10:4805:11:4710:49:44.40+04:58:4113:384,4
72ŁUSZCZYK Magdalena 2087KLUB BIEGACZA MILAŁYCHOWSKA WOLAK3025K 722021-05-29 07:00:1904:17:0604:38:5910:51:45.05+05:00:4213:414,4
73KOZAKIEWICZ Aneta 2068ZWOLEŃNICY BIEGANIAZWOLEŃK4035K 732021-05-29 07:00:1804:01:1504:07:4310:52:13.75+05:01:1013:424,4
74BACZYŃSKA Aneta 2229YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEK4036K 742021-05-31 07:01:3304:30:5604:45:3110:53:49.10+05:02:4613:444,4
75STELMACH Patrycja 2270CB163BYDGOSZCZK3026K 752021-05-31 07:01:3004:31:1204:34:3410:54:17.55+05:03:1413:444,4
76GRZYWIŃSKA Marta 2237CB163LIPNOK2010K 762021-05-31 07:01:3004:31:1204:34:3410:54:17.75+05:03:1413:444,4
77PRUSS Malgorzata 2263CB163BYDGOSZCZK3027K 772021-05-31 07:01:3004:31:1204:34:3410:54:30.55+05:03:2713:454,4
78MĄCZKA Krystyna 2557EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEK602K 782021-06-04 07:03:3304:25:4304:46:2310:55:13.50+05:04:1013:454,4
79GUTT Marlena 2042GORZÓW WIELKOPOLSKIK4037K 792021-05-29 07:00:1404:30:4304:52:1010:56:54.50+05:05:5113:484,3
80RADZIWONOWICZ Adriana 2123WARSZAWAK4038K 802021-05-29 07:00:2004:42:2405:08:5311:02:07.15+05:11:0413:544,3
81BIAŁECKA Sylwia 2334EVERRUNŁÓDŹK4039K 812021-06-03 07:00:2804:25:5704:46:0011:07:56.45+05:16:5314:014,3
82PŁUCIENNICZAK Barbara 2207LATCHORZEWK4040K 822021-05-30 07:03:5804:34:0404:45:3911:12:47.05+05:21:4414:084,2
83KURAS-SMOLNIK Magdalena 2195SIERADZBIEGA.PLCHOJNE UL. WIŚNIOWA 3K4041K 832021-05-31 07:01:3104:54:4404:59:5811:21:47.45+05:30:4414:194,2
84WIERZBICKA Ewa 2154NAGÓRZANYK504K 842021-05-29 07:00:1004:49:4604:52:2011:27:47.70+05:36:4414:264,2
85WĄGRODZKA Małgorzata 2150BIAŁA PODLASKAK4042K 852021-05-29 07:00:2904:30:4805:00:1111:30:35.05+05:39:3214:304,1
86PAWŁOWSKA-LIS Marusia 2111JANOWIECK4043K 862021-05-29 07:00:1804:53:5405:03:0311:31:19.95+05:40:1614:314,1
87KALINOWSKA Małgorzata 2054TARNOWSKIE GÓRYK4044K 872021-05-29 07:00:1704:53:5405:03:0711:31:20.10+05:40:1714:314,1
88KSIĘŻOPOLSKA Małgorzata 2570SIEDLCEK4045K 882021-06-04 07:03:2804:33:5104:48:3311:35:41.05+05:44:3814:364,1
89ZACHARZYŃSKA Katarzyna 2167ORANGE POLSKALUBLINK3028K 892021-05-29 07:01:2904:42:2705:01:0411:36:44.20+05:45:4114:384,1
90HANGIEL Urszula 2238ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSZAWAK3029K 902021-06-01 07:00:2204:52:4405:15:2011:37:49.90+05:46:4614:394,1
91MALICKA Angelika 2367ROKITNO SZLACHECKIEK3030K 912021-06-03 07:00:3604:43:4205:05:5811:43:32.55+05:52:2914:464,1
92GÓRECKA Anna 2038ORANGE POLSKALUBLINK4046K 922021-05-29 07:00:2904:42:1605:08:4511:44:16.45+05:53:1314:474,1
93NIENADOWSKA Beata 2100ELBLĄGELBLĄGK505K 932021-05-29 07:00:1805:03:2505:04:2811:58:39.80+06:07:3615:054,0
94DROSIK - KWAŚNIEWSKA Anna 2180KRAKÓWK4047K 942021-05-30 07:03:5605:10:2205:14:1412:02:48.30+06:11:4515:114,0
95DONIEC Katarzyna 2179AGARUNJASŁOK4048K 952021-05-30 07:03:5904:53:3705:00:1812:03:30.40+06:12:2715:113,9
96KOSSIŃSKA Aleksandra 2066GORZÓW WLKOK3031K 962021-05-29 07:00:5204:33:5804:51:3312:04:20.80+06:13:1715:133,9
97MIŚTA-DOROBISZ Sylwia 2292MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWK506K 972021-06-01 07:00:2605:00:0105:26:3612:04:38.80+06:13:3515:133,9
98WRZOSEK Justyna 2331TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3032K 982021-06-02 07:03:0905:14:5505:29:1512:06:53.90+06:15:5015:163,9
99PAWELEC Justyna 2321TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3033K 992021-06-02 07:03:0905:14:5705:29:1612:06:53.95+06:15:5015:163,9
100BURZ-PARADOWSKA Jowita 2014BYLE DO METYRZESZÓWK4049K 1002021-05-29 07:00:2105:06:2005:16:2812:12:47.95+06:21:4415:233,9
101JUSZCZYK Małgorzata 2190NIEPOŁOMICE BIEGAJANIEPOŁOMICEK4050K 1012021-05-31 07:01:3005:07:5305:27:4712:18:01.50+06:26:5815:303,9
102FRAANKENBERG Małgorzata 2563BIEGACZ NOWOSOLNSŁÓDŹK603K 1022021-05-31 07:01:3205:07:5705:27:4012:20:37.60+06:29:3415:333,9
103CZARNOCKA Joanna 2285ROZBIEGANY SULEJÓWEKWARSZAWAK4051K 1032021-06-01 07:00:2005:17:5405:47:0912:25:00.25+06:33:5715:393,8
104RADYK Joanna 2381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK3034K 1042021-06-03 07:00:3305:46:0605:58:3412:25:41.90+06:34:3815:393,8
105GÓRKA Jolanta 2236SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK4052K 1052021-05-31 07:01:2904:52:5105:08:0712:26:03.00+06:35:0015:403,8
106WEILAND Emila 2393UNISŁAWK4053K 1062021-06-03 07:00:3004:57:2105:27:2912:28:37.90+06:37:3415:433,8
107LESZCZYŃSKA Małgorzata 2079GLIWICEK507K 1072021-05-29 07:00:2204:57:2605:10:5312:37:16.25+06:46:1315:543,8
108KOŚCIELNIAK Dagmara 2353CZERWONACKIE KIJANKICZERWONAKK4054K 1082021-06-03 07:00:3005:27:5105:42:1912:47:05.65+06:56:0216:063,7
109SKROŃSKA Monika 2214WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOK4055K 1092021-05-30 07:03:5705:19:2405:31:3412:52:14.10+07:01:1116:133,7
110KOZAK Beata 2193WYBIEGAJ SIEBIEWARSZAWAK4056K 1102021-05-30 07:03:5705:19:2205:31:4212:52:14.30+07:01:1116:133,7
111HAŁASZYN Joanna 2044POZNAŃK3035K 1112021-05-29 07:00:1805:31:4405:59:1013:00:47.10+07:09:4416:243,7
112SOŁTYSIK Martyna 2133POZNAŃK2011K 1122021-05-29 07:00:1805:31:4405:59:0913:00:47.50+07:09:4416:243,7
113MAĆKOWSKA Magdalena 2090KRIS TRANS MAŁYSZKABYDGOSZCZK3036K 1132021-05-29 07:00:0805:06:5805:09:5713:12:49.45+07:21:4616:393,6
114GARNCARZ Lucyna 2412POGÓRSKA WOLAK3037K 1142021-06-03 07:00:3205:27:4905:42:1713:22:37.45+07:31:3416:513,6
115FORMELA Justyna 2410OSTRÓW WLKPK4057K 1152021-06-04 07:03:4705:09:3505:27:2113:37:58.00+07:46:5517:113,5
116SYGUŁA Katarzyna 2307WKURW_TEAMJAWORZNOK4058K 1162021-06-01 07:00:1906:18:1606:35:0013:53:26.95+08:02:2317:303,4
117MUSIAŁ Bozena 2098WARTKIE PIERONYZABRZEK4059K 1172021-05-29 07:00:2106:13:1406:25:1914:17:46.25+08:26:4318:013,3
118LESISZ Katarzyna 2078WARTKIE PIERONYZABRZEK4060K 1182021-05-29 07:00:2006:13:1606:25:2214:17:47.30+08:26:4418:013,3
119PAWŁOWSKA Danuta 2110WKURW_TEAMOTRĘBUSYK4061K 1192021-05-29 07:00:0906:30:0326:03:3734:48:27.30+28:57:2443:521,4
Niesklasyfikowani
DNCBŁĘDKOWSKA Katarzyna 2576OPOLEK302021-06-03 07:00:3003:48:2004:01:0007:13:30.950:006,6
PIOTRKOWSKA Magdalena 2113PNIÓWK302021-05-29 07:00:0907:50:44 DNF DNF DNF--
SITAREK Iwona 2128MARIANÓW 19IK502021-05-29 07:00:13 DNF DNF DNF--
WINICKA Daria 2499TOSZEKK402021-06-04 07:03:36 DNF DNF DNF--
CHOLEWICKA Ewelina 2284RYCHWAŁK302021-06-01 07:00:23 DNF DNF DNF--
Znaleziono 124 wynik(ów)