Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 47.6 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 585
Wystartowało : 532
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 518
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 23km | 23.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuOrlik 1
23km
Orlik 2
23.2km
Czas
netto
47.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GARDENER Jacek 2562JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM501M 132021-06-02 07:03:0302:54:2302:55:0306:23:19.60 8:037,5
2NOWAK Piotr 2455BIESZCZADYUSTRZYKI DOLNEM502M 382021-06-04 07:03:3303:02:3703:05:0207:13:59.30+00:50:399:076,6
3LUBAŃSKI Robert 2198BRAKBUKOWICEM503M 432021-05-30 07:03:5503:02:5203:06:1307:20:28.70+00:57:099:156,5
4LASEK Leszek 2360KALLIPSO RUNERS TEAMMAŁĘCZYNM504M 542021-06-03 07:00:2403:01:4303:08:2207:34:20.25+01:11:009:326,3
5FRYSIAK Artur 2035WIELUŃ ULTRAWIELUŃM505M 572021-05-29 07:00:0903:13:2603:17:0007:36:50.00+01:13:309:356,3
6ŻMIJEWSKI Dariusz 3567GLIWICEM506M 692021-06-04 07:03:3303:17:4903:34:0607:44:39.75+01:21:209:456,1
7STAROBRAT Arkadiusz 2306ALETEMPOWARSZAWAM507M 822021-06-01 07:00:1803:28:2003:35:5107:55:38.55+01:32:189:596,0
8MAŁYSZKA Krzysztof 2093KRIS TRANS MAŁYSZKAPOZNANM508M 972021-05-29 07:00:0703:21:5103:22:2008:05:37.35+01:42:1710:125,9
9BOROWSKI Tomasz 2518MTS HAMERMIASTKOM509M 1032021-06-04 07:03:2603:27:3103:35:5008:10:35.35+01:47:1510:185,8
10PORĘBA Eugeniusz 2469MIECHÓWMIECHÓWM5010M 1142021-06-03 07:00:2603:27:1103:35:4408:14:25.35+01:51:0510:235,8
11GŁOWACKI Andrzej 2418MŁODY VS STARYLEGIONOWOM5011M 1202021-06-04 07:03:3903:33:1003:44:4108:19:07.65+01:55:4810:295,7
12KOCOŃ Mariusz 2554KLINIKA ZDROWIA I URODY CZ.WOŚKOOPOLEM5012M 1222021-06-03 07:00:2903:26:1203:43:2908:19:57.90+01:56:3810:305,7
13PODLEŚ Robert 2208COBI POLAND TEAMWARSZAWAM5013M 1332021-05-30 07:03:5403:38:3503:42:2208:25:45.45+02:02:2510:375,6
14KASIŃSKI Wojciech 2059ULTRAPLESSPSZCZYNAM5014M 1402021-05-29 07:00:0803:35:5203:40:2208:28:16.55+02:04:5610:405,6
15LITTWIN Marek 2364RUNEDAREDAM5015M 1472021-06-03 07:00:2803:26:5003:40:2808:33:23.50+02:10:0310:475,6
16GRABOWICZ Mirosław 2419SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASOKÓŁKAM5016M 1512021-06-04 07:03:3103:37:3503:45:3308:34:46.20+02:11:2610:485,5
17SUTKOWSKI Andrzej 2139MYSZKÓWM5017M 1522021-05-29 07:00:1403:39:0003:39:4408:35:15.50+02:11:5510:495,5
18ROSIŃSKI Krzysztof 2124GRONOWO GÓRNEM5018M 1552021-05-29 07:00:1303:33:0803:40:5008:35:55.75+02:12:3610:505,5
19WĘDRYCHOWICZ Grzegorz 2152RUN 4 FANGORLICEM5019M 1602021-05-29 07:00:1603:32:2803:41:3908:39:08.55+02:15:4810:545,5
20ŚRODA Krzysztof 2391RZESZÓWM5020M 1792021-06-03 07:00:3403:38:2903:43:0108:49:06.00+02:25:4611:065,4
21PYTEL Waldek 2323YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM5021M 1882021-06-02 07:03:0603:54:3103:55:0808:52:44.35+02:29:2411:115,4
22PAW Marek 2109BRAKBEŁCHATÓWM5022M 1902021-05-29 07:00:2103:37:1003:41:3708:53:31.45+02:30:1111:125,4
23SUDAKOWSKI Tomasz 2567RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAM5023M 1952021-06-04 07:03:3803:35:2203:37:1908:57:12.55+02:33:5211:175,3
24MICHAŁEK Jarosław 2291ONE WAY TICKETKRAKÓWM5024M 2232021-06-01 07:00:2203:45:1903:49:4409:22:59.75+02:59:4011:495,1
25KAJA Robert 2053WIELUŃ BIEGAWIELUNM5025M 2252021-05-29 07:00:1103:49:5703:56:3909:25:09.80+03:01:5011:525,1
26ZORAN Henryk 2172RUDA ŚLĄSKAM5026M 2372021-05-29 07:00:1904:00:0804:18:1509:29:36.40+03:06:1611:575,0
27CZUBAK Dariusz 2407BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹM5027M 2422021-06-04 07:03:2903:34:1303:49:0009:32:51.85+03:09:3212:025,0
28WŁOSEK Mirosław 2577SULECHÓWM5028M 2442021-06-04 07:03:3403:52:3104:05:5909:34:44.20+03:11:2412:045,0
29LEWARDOWSKI Konrad 2362KTB KUNYPOZNAŃM5029M 2622021-06-03 07:00:3303:44:0104:21:0309:49:15.05+03:25:5512:224,8
30BURY Marek 2404KATOWICEM5030M 2722021-06-04 07:03:3503:52:0804:06:2609:53:20.85+03:30:0112:274,8
31PĘKALA Jarek 2373ZABRZEM5031M 3212021-06-03 07:00:2904:00:2004:07:2710:28:39.15+04:05:1913:124,5
32ZUBIŃSKI Tomasz 2228SUPADUPAFLYSUCHEDNIÓWM5032M 3352021-05-30 07:03:5504:33:3404:52:4110:44:04.20+04:20:4413:314,4
33BUSZTA Robert 2542WARSZAWAM5033M 3382021-06-04 07:03:2904:17:4804:32:2010:45:03.15+04:21:4313:334,4
34WARCHOŁ Stanisław 2392BYTOMM5034M 3482021-06-03 07:00:2303:46:3803:53:1410:57:39.85+04:34:2013:484,3
35FOLTA Jan 2341GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNM5035M 3552021-06-03 07:00:2404:04:4604:11:2011:10:41.65+04:47:2214:054,3
36WYSOKIŃSKI Jerzy 2166ORANGE POLSKABIAŁA PODLASKAM5036M 3592021-05-29 07:01:3004:42:1205:01:0911:24:10.80+05:00:5114:224,2
37SKOWRONEK Dariusz 2478#BYLEDOMETYZAWIERCIEM5037M 3622021-06-04 07:03:3504:44:4405:01:4511:31:47.40+05:08:2714:314,1
38KALITA Cezary 2055KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM5038M 3642021-05-29 07:00:4704:30:3405:00:0111:32:14.40+05:08:5414:324,1
39CZACHOWSKI Michal 2232WARSZAWAM5039M 3672021-06-01 07:00:2404:52:4005:15:1711:37:48.05+05:14:2814:394,1
40CZARNECKI Robert 2178RADOMM5040M 3682021-05-30 07:04:0104:28:5204:43:5111:38:08.70+05:14:4914:404,1
41TYDA Rafał 2309GDAŃSKM5041M 3702021-06-01 07:00:1904:52:4905:06:3211:40:59.00+05:17:3914:434,1
42WÓJTOWICZ Paweł 2398-KURÓWM5042M 3742021-06-03 07:00:3304:35:2004:55:0411:48:44.95+05:25:2514:534,0
43DOROBISZ Marek 2561MYSZKÓWM5043M 3792021-06-01 07:00:2704:59:5705:26:3512:04:38.40+05:41:1815:133,9
44PARADOWSKI Paweł 2108BIEGAMBOLUBIĘRZESZÓWM5044M 3822021-05-29 07:00:2205:06:1905:16:2812:12:47.15+05:49:2715:233,9
45SZCZEPOCKI Andrzej 2218NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM5045M 3842021-05-31 07:01:3205:07:5305:27:4212:18:11.60+05:54:5215:303,9
46MROZIŃSKI Andrzej 2454WITARTARNOBRZEGM5046M 3862021-06-04 07:03:3604:44:4505:13:1112:25:23.80+06:02:0415:393,8
47KOSSIŃSKI Przemysław 2535BERLINM5047M 3922021-05-29 07:00:5204:24:5205:10:5912:40:09.45+06:16:4915:583,8
48WIELGOSZ Mariusz 2394BRAKSKIERNIEWICEM5048M 3932021-06-03 07:00:2605:28:0705:47:0912:44:35.15+06:21:1516:033,7
Niesklasyfikowani
PUCUŁA Witold 2209STALOWA WOLAM502021-05-30 07:03:5504:54:16 DNF DNF DNF--
Znaleziono 49 wynik(ów)