RZEŹNIK ULTRA 2016 - 100KM

Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2016-05-21
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
100 km
Zgłoszonych/ Registered:
412
Wystartowało/ Started:
371
Nie ukończyło/ Not finished:
143
Ukończyło/ Finished:
228
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M17.7km38.8km48.9km71km92kmCzas
netto
103km
Czas
brutto
103km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1BIAŁOBRZESKI Sebastian 1334BE 3 TRIATHLON- CITY ZENPOZNAŃM201M 101:45:5804:32:1805:22:5108:50:2711:41:4213:01:53.3513:01:53.35 7:357.9
2HRYNIÓW Łukasz 1401BIEG OPOLSKICHRZĄSZCZYCEM301M 201:44:3804:21:5605:09:3109:04:1712:21:0313:39:07.0013:39:07.00+00:37:137:577.5
3ATANASOW ANCEW Dawid 1211WATAHA TRAIL TEAMNOWY TARGM401M 302:00:2104:48:0305:39:5809:32:4212:40:4414:02:35.1514:02:35.15+01:00:418:107.3
4PAJĄK Łukasz 1544WIELICZKAM302M 402:01:4605:01:2805:58:5609:51:0013:01:0914:11:24.7014:11:24.70+01:09:318:157.3
5REDZIAK Łukasz 1062WKURW_TEAMSOSNOWIECM202M 501:48:4204:37:4505:34:4209:39:2712:58:2114:16:51.7514:16:51.75+01:14:588:197.2
6ĆWIK Iwona 1033TYCHYK301K 102:03:4505:06:2605:58:2209:57:0313:16:2914:38:21.9014:38:21.90+01:36:288:317
7JAŁOCHA Mieczysław 1556PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA TEAMPRZEMYŚLM402M 602:00:4804:45:2805:46:4310:17:4913:33:4814:46:42.6014:46:42.60+01:44:498:367
8URAMEK Grzegorz 1012OBORNIKI ŚLĄSKIEM403M 702:01:3204:54:2505:49:3610:00:0413:36:3214:50:32.7514:50:32.75+01:48:398:386.9
9KOT Rafał 1573WAY BEHIND HORIZONSZCZYTNOM303M 802:00:5005:08:3706:07:0610:06:3813:37:0715:07:28.4015:07:28.40+02:05:358:486.8
10SMOLEŃ Marcin 1076SOSNOWIECM304M 902:08:3405:12:0206:18:1610:28:3413:59:1015:22:27.9515:22:27.95+02:20:348:576.7
11WASILEWSKI Krzysztof 1406WARSZAWAM305M 1002:06:3405:08:4206:08:0910:25:2613:51:4115:23:27.8015:23:27.80+02:21:348:576.7
12SAWICZ Robert 1237WROCŁAWM404M 1102:00:5205:07:4406:05:0610:23:4513:52:4215:28:02.7515:28:02.75+02:26:099:006.7
13CIECIERA Paweł 1001PRZEŁAJOWIECWARSZAWAM405M 1202:09:1105:18:0906:17:2310:35:2513:53:0515:33:40.6015:33:40.60+02:31:479:036.6
14MOSSOCZY Zbigniew 1120BIKEBOARDZABIERZÓWM406M 1301:56:3905:01:1706:03:1610:15:4213:57:5815:41:12.2015:41:12.20+02:39:189:086.6
15SADURSKI Krzysztof 1320CARINIIŁASKARZEWM407M 1402:03:5505:20:5606:16:5410:41:5114:15:4915:46:00.8515:46:00.85+02:44:079:116.5
16LIPOWICZ Łukasz 1412SZCZYTNIKIM408M 1502:13:0305:26:1406:25:4710:59:3614:23:1315:47:10.2015:47:10.20+02:45:169:116.5
17SIGNERSKI Remigiusz 1122X TEAM KLUB SPORTOWY XTRI.PLGDAŃSKM306M 1602:15:5705:33:4806:32:3810:57:2714:26:4015:51:27.8015:51:27.80+02:49:349:146.5
18KOCZWARA Tomek 1005RADOMYŚL WIELKIM307M 1702:04:5004:46:2805:39:3710:36:3114:22:5415:56:12.4015:56:12.40+02:54:199:176.5
19ŚLIWKA Cezary 1132DWAJ ZGRYŹLIWI TETRYCYKIELCEM308M 1802:06:2105:11:0206:08:1010:28:3314:22:4816:07:01.6016:07:01.60+03:05:089:236.4
20ŚCIUBEŁ Michał 1131DWAJ ZGRYŹLIWI TETRYCYKIELCEM309M 1902:06:2205:11:0206:08:0910:28:3314:22:4716:07:01.8516:07:01.85+03:05:089:236.4
21NOWAK Piotr 1527BIESZCZADYUSTRZYKI DOLNEM409M 2002:34:2806:06:2007:05:1311:21:3814:40:2716:07:35.5016:07:35.50+03:05:429:236.4
22SKOWROŃSKI Rafał 1525KOLBUSZOWAM3010M 2102:07:3205:19:3906:14:3410:48:5314:37:2416:09:36.6516:09:36.65+03:07:439:246.4
23MAKOWSKI Maciej 1061KORONA PABIANICEPABIANICEM3011M 2202:20:1905:43:4106:40:3011:11:5914:42:4216:12:38.8016:12:38.80+03:10:459:266.4
24SOBLIK Łukasz 1442RUDA ŚLĄSKAM3012M 2302:06:4705:28:0106:26:2010:38:4414:30:2016:18:26.2016:18:26.20+03:16:329:296.3
25CIEPLIK Łukasz 1235RUNRECORD.PL / NAVIGATORIAGDYNIAM3013M 2402:13:5105:37:5106:36:2911:12:1214:40:2816:19:59.0516:19:59.05+03:18:059:306.3
26KONIARZ Michał 1503BRZEGM4010M 2502:14:1105:39:4606:40:3611:39:2415:08:3616:20:46.9516:20:46.95+03:18:539:316.3
27MUCHA Jacek 1275PRUSZKÓWM4011M 2602:19:1405:36:4206:34:5411:02:1914:35:4216:21:45.7016:21:45.70+03:19:529:316.3
28BENEDYKCIŃSKA Katarzyna 1218SMOK TRÓJGŁOWYPOZNAŃK302K 202:10:3405:11:5406:08:4711:00:0014:44:4216:21:53.8016:21:53.80+03:20:009:316.3
29DZIEWIOR Arkadiusz 1112GLIWICEM4012M 2702:27:3405:49:4806:49:5311:11:1314:48:3516:23:32.8016:23:32.80+03:21:399:326.3
30WIDERA Karol 1249AUGUSTÓWM203M 2802:09:3205:28:0106:26:1610:46:4314:30:1816:25:07.6016:25:07.60+03:23:149:336.3
31JANERKA MORON Marzka 1316DZIABNIĘCICHORZÓWK303K 302:16:0505:36:1106:40:0311:12:3414:48:3416:25:25.6016:25:25.60+03:23:329:346.3
32KĘPOWICZ Marcin 1116ŻABIA WOLAM3014M 2902:09:4405:17:5206:16:1510:31:4314:26:1516:28:11.3516:28:11.35+03:26:189:356.3
33MART Mariusz 1056ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAŁOMIANKIM4013M 3002:25:3805:42:5306:41:4211:10:0014:53:1416:28:23.2016:28:23.20+03:26:299:356.3
34TUSZKANOW Grzegorz 1240TUCHOL TEAMWROCŁAWM3015M 3102:17:4405:33:5706:33:2011:10:0014:53:1316:28:23.5016:28:23.50+03:26:309:356.3
35WOLNY-DUNST Tomasz 1400OIRP GDAŃSK / PONIEWIERKAGDYNIAM3016M 3202:28:4406:10:2707:22:4611:41:5515:00:0916:29:03.6016:29:03.60+03:27:109:366.2
36KANIA Piotr 1053ŻYRARDÓWM3017M 3302:09:5305:33:2806:32:5011:02:5514:55:5616:30:06.6016:30:06.60+03:28:139:366.2
37ZMORZYŃSKI Jakub 1114WARSZAWAM3018M 3402:14:0105:30:5306:29:3811:12:5114:48:3516:30:22.9516:30:22.95+03:28:299:366.2
38POLAK Ewa 1308TKS BÓBRWARSZAWAK304K 402:15:5505:42:3406:38:2411:14:3815:00:5116:30:40.4016:30:40.40+03:28:479:376.2
39MAJCHRZAK Tymoteusz 1083ZAPIERDALACZEKATOWICEM4014M 3502:10:0805:39:0006:43:5611:08:5114:49:4416:33:51.7016:33:51.70+03:31:589:386.2
40SLADECZEK Andrzej 1282CORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM4015M 3602:07:4305:15:5106:12:1810:59:4115:13:3416:35:12.7516:35:12.75+03:33:199:396.2
41BORUSIŃSKI Piotr 1481STOPA SŁUPSKSŁUPSKM4016M 3701:55:5705:05:5506:02:0510:13:4814:14:0516:35:27.9016:35:27.90+03:33:349:396.2
42LISIECKI Bartosz 1312POZNAŃM3019M 3802:09:2505:24:3106:23:2010:57:1614:44:4516:36:58.9016:36:58.90+03:35:059:406.2
43SMOLL Tomasz 1179OPEL ACTIVE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM4017M 3902:19:2405:45:2706:46:4511:18:1514:55:5616:38:37.5516:38:37.55+03:36:449:416.2
44ŻEBROWSKI Marek 1318PROMIENKOM501M 4002:16:0605:36:5606:43:3611:22:0815:04:3916:42:35.6516:42:35.65+03:40:429:446.2
45SZYMAŃSKI Arkadiusz 1242KB ERGOWARSZAWAM3020M 4102:11:0905:38:2506:30:2211:30:5515:08:5616:44:11.1516:44:11.15+03:42:179:446.2
46BARTKOWSKI Mariusz 1186MSZANOWOM204M 4202:13:0205:25:0706:23:2011:01:2215:01:3616:44:57.1016:44:57.10+03:43:039:456.1
47KOWALIK Andrzej 1037BIEG OPOLSKIOPOLEM3021M 4301:51:3204:49:4205:48:1811:01:4414:59:4616:45:52.1016:45:52.10+03:43:589:456.1
48BARTOSZ Marek 1160KRAKÓWM3022M 4402:15:1705:33:2606:33:2111:03:5715:05:2916:46:25.0516:46:25.05+03:44:319:466.1
49SILKA Tomasz 1433HRMAX ŻORYŻORYM4018M 4502:07:4405:40:3506:42:5911:59:2215:23:0816:49:21.2016:49:21.20+03:47:279:476.1
50KARPIŃSKI Robert 1268SPARTANIE DZIECIOMMARKIM4019M 4602:18:2705:48:4506:51:2311:36:1815:20:1416:51:43.4516:51:43.45+03:49:509:496.1
51KRUŻEL Rafał 1155RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM4020M 4702:01:4605:31:4806:42:4011:08:4114:59:2216:52:13.8516:52:13.85+03:50:209:496.1
52MICHALAK Mariusz 1192POZNAŃM4021M 4802:20:1805:47:4306:45:4711:24:3415:01:1116:52:14.0516:52:14.05+03:50:209:496.1
53SZEFER Maciej 1519VICTORIA ŻYTNOKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM3023M 4902:25:0305:50:4906:52:5711:27:3215:21:3116:53:22.0516:53:22.05+03:51:289:506.1
54LUBOWICKI Łukasz 124340-LATEK TYCHYTYCHYM3024M 5002:16:2205:35:0906:39:3111:28:0415:07:2716:53:24.6516:53:24.65+03:51:319:506.1
55NYKA Jan 1214WARSZAWAM4022M 5102:25:3806:00:2906:59:3411:56:1315:32:5417:03:59.6017:03:59.60+04:02:069:566
56MAJ Robert 1319TVP LUBLINLUBLINM4023M 5202:11:3105:37:1606:47:1311:54:3715:37:3017:13:32.5017:13:32.50+04:11:3910:026
57PORĘBA Eugeniiusz 1570MIECHÓWMIECHÓWM502M 5302:42:2706:43:2907:45:0812:29:0615:53:3417:19:01.2017:19:01.20+04:17:0710:055.9
58GOLEC Rafał 1255WARSZAWAM4024M 5402:21:0206:01:3907:08:3712:04:1115:35:5517:19:25.5517:19:25.55+04:17:3210:055.9
59DĄBROWSKI Cezary 1413MAXI PIASECZNOPIASECZNOM4025M 5502:38:3206:24:4007:23:4712:02:0715:50:2217:19:38.6517:19:38.65+04:17:4510:055.9
60RÓG Leszek 1313NIEZRZESZONYKRZESZOWICEM4026M 5602:26:5506:04:3007:03:0211:23:0115:16:4217:20:44.4517:20:44.45+04:18:5110:065.9
61KSIĘŻNIK Dorota 1139POLSKAK401K 502:27:3306:03:0807:03:4512:00:3015:42:4817:24:54.8517:24:54.85+04:23:0110:085.9
62SZKODA Dariusz 1476LP-HP!!!RUDA ŚLĄSKAM3025M 5702:10:3705:44:2006:52:0211:36:2315:37:4817:24:55.9017:24:55.90+04:23:0210:085.9
63POCHROŃ Marcin 1246WIERUNSZÓWWIELUŃM205M 5802:26:5806:06:0807:06:2511:42:1715:37:4817:24:55.9017:24:55.90+04:23:0210:085.9
64SZUKAŁA Damian 1135ŻARY RUNNERS TEAMBIENIÓWM3026M 5902:10:3705:55:0306:54:0811:37:0815:37:4817:24:55.9517:24:55.95+04:23:0210:085.9
65BOGACKI Andrzej 1147KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM503M 6002:33:1206:47:0007:52:5312:26:0315:50:1017:24:56.2017:24:56.20+04:23:0210:085.9
66JANDZIŚ Wiesław 1210AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4027M 6102:16:1905:57:4806:58:2412:03:3215:38:2017:24:56.8017:24:56.80+04:23:0310:085.9
67GUZOWSKI Andrzej 1197WĘGROWOM504M 6202:27:3306:03:0707:03:4512:00:3115:42:4717:26:23.2517:26:23.25+04:24:2910:095.9
68TRZCIELIŃSKI Roman 1047PSY WARSZAWAWARSZAWAM601M 6302:28:1406:08:1807:20:4012:00:2915:55:2317:28:20.7017:28:20.70+04:26:2710:105.9
69BŁACH Piotr 1284OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM4028M 6402:24:3806:05:0107:08:2317:29:02.0017:29:02.00+04:27:0810:115.9
70GRYGIERZEC Grzegorz 1546KRAKÓWM3027M 6502:22:0005:51:0806:59:0111:50:3015:49:3217:29:17.9017:29:17.90+04:27:2410:115.9
71GANC Marcin 1321TORUŃM3028M 6602:16:5106:11:5007:19:1311:58:0415:50:3817:32:27.9517:32:27.95+04:30:3410:135.9
72SZYMIK Marcin 1088RATOWNIK GÓRNICZYCHORZÓWM4029M 6702:18:2105:49:0606:54:2411:46:4715:56:0717:32:28.2017:32:28.20+04:30:3410:135.9
73KLINIK Paweł 1137RAFAKORACIBÓRZM3029M 6802:33:0406:12:4307:19:4512:04:5015:46:5517:35:18.5517:35:18.55+04:33:2510:145.9
74KOSZAREK Maciej 1074POZNAŃM4030M 6902:40:3706:23:0007:25:1311:56:1016:14:5717:35:22.8017:35:22.80+04:33:2910:145.9
75WOSKOWSKA Magdalena 1133RAFAKORACIBÓRZK305K 602:33:0406:12:4407:19:4612:04:5615:46:5517:35:33.6517:35:33.65+04:33:4010:145.9
76KOSZAREK Andrzej 1073POZNAŃM4031M 7002:40:3606:23:0107:25:1211:56:2016:14:5717:36:49.3017:36:49.30+04:34:5510:155.8
77KOLAŃCZYK Filip 1314POZNAŃM3030M 7102:13:0805:49:3006:48:2711:54:1116:00:1117:37:22.8517:37:22.85+04:35:2910:155.8
78WITCZAK Przemysław 1030DREAMTIME TRAILSWARSZAWAM4032M 7202:19:5905:58:1306:59:3411:44:0915:37:2617:39:20.7517:39:20.75+04:37:2710:175.8
79LACHOWICZ Przemysław 1176LIBERTÓWM3031M 7302:34:0806:10:2107:14:0212:04:2616:17:2217:39:50.2017:39:50.20+04:37:5610:175.8
80BŁASIAK Wojciech 1105BIELSKO-BIAŁAM4033M 7402:14:2205:38:2006:43:4211:37:1815:58:2317:43:39.2017:43:39.20+04:41:4510:195.8
81BŁASIAK Renata 1000PRZEWODNIK BESKIDZKIBIELSKO-BIAŁAK306K 702:14:2205:38:1706:43:3911:37:1815:58:2417:43:39.2017:43:39.20+04:41:4510:195.8
82KOLMAJER Rafał 1486RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3032M 7502:19:0205:56:5107:00:5011:46:0215:58:2417:45:47.6517:45:47.65+04:43:5410:205.8
83APANASIEWICZ Bartosz 1203RUNSPACE.PLBYDGOSZCZM3033M 7602:19:0205:56:5107:00:5111:46:0315:58:2217:45:49.0517:45:49.05+04:43:5510:205.8
84WYLUPEK Tomasz 1159POZYTYWNIE ZAKRECENIMYSLOWICEM4034M 7702:37:3206:28:0207:28:2812:00:1216:02:2317:46:50.0017:46:50.00+04:44:5610:215.8
85OLAWIŃSKI Karol 1045TRIATHLON MIETKÓW TEAMKOBIERZYCEM3034M 7802:23:2206:01:4007:03:5211:44:2416:02:3517:47:18.4517:47:18.45+04:45:2510:215.8
86MARCZAK Krzysztof 1117PKO BP RUNNING TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM4035M 7902:26:1206:06:1907:09:5012:00:2816:11:0717:48:12.7017:48:12.70+04:46:1910:225.8
87MIKOŁAJCZYK Henryk 1456ULTRAMARATON PODKARPACKIRZESZÓWM4036M 8002:38:4306:27:2607:38:2012:21:1816:26:4917:49:49.0517:49:49.05+04:47:5510:235.8
88JACHYMSKI Jacek 1408AKG ŁÓDŹŁÓDŹM505M 8102:49:4706:36:1107:51:0412:34:4116:16:3517:50:43.4517:50:43.45+04:48:5010:235.8
89CIEŚLAR Tomasz 1329PRAWDZIWA STALCIESZYNM206M 8201:56:3505:23:2806:32:5211:37:2015:55:2417:50:47.6517:50:47.65+04:48:5410:235.8
90MAJ Grzegorz 1080KIELCEM4037M 8302:17:1106:07:1407:14:5212:00:5115:47:4117:51:17.7017:51:17.70+04:49:2410:245.8
91BĄK Adam 1146KKL KIELCEKIELCEM506M 8402:15:1506:07:1407:14:4912:00:3115:47:4117:51:17.9017:51:17.90+04:49:2410:245.8
92KUŹNIEWSKI Jan 1342SZCZECINM207M 8502:41:4106:22:4307:26:4212:18:4316:08:3017:51:53.3517:51:53.35+04:50:0010:245.8
93PYRKOSZ Damian 1409AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW KRYNICARZESZÓWM4038M 8602:33:0806:28:4507:30:2512:29:0416:32:0817:53:21.2517:53:21.25+04:51:2710:255.8
94WACNIK Janusz 1281RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM4039M 8702:24:1706:14:0107:20:2612:03:4816:06:2317:53:25.4017:53:25.40+04:51:3210:255.8
95MIODUSZEWSKI Mariusz 120210 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWYWARSZAWAM4040M 8802:35:2206:12:4707:19:5412:15:2616:30:5117:54:31.7017:54:31.70+04:52:3810:255.8
96KARNICKI Paweł 1558NZNBYTÓWM4041M 8902:17:1405:50:2806:59:3211:41:0715:44:5217:56:10.7517:56:10.75+04:54:1710:265.7
97ŚWIERZYŃSKI Witold 1072RAZ SZCZECINBEZRZECZEM4042M 9002:09:3905:25:1406:27:5811:36:1615:52:0117:56:21.1517:56:21.15+04:54:2710:275.7
98POŁOMSKI Daniel 1078LOGI-STY-KASZCZECINM4043M 9102:15:4205:49:0506:54:5111:46:0415:52:0117:56:21.1517:56:21.15+04:54:2710:275.7
99JODKO-NARKIEWICZ Adam 1069DALEKO JESZCZE?GDAŃSKM3035M 9202:20:5905:43:2106:40:2611:38:2415:48:0917:58:27.4017:58:27.40+04:56:3410:285.7
100KAPUSTA Paweł 1128GRUDZIĄDZM3036M 9302:15:5005:56:2606:58:5811:46:2115:48:0817:58:27.8017:58:27.80+04:56:3410:285.7
101CZYŻKOWSKI Rafał 1492CHŁOPAKI Z NIZINWARSZAWAM3037M 9402:08:3305:05:3606:06:5911:32:2915:44:5217:58:28.1017:58:28.10+04:56:3410:285.7
102FOLAND Bogumił 1461SPARTAWARSZAWAM3038M 9502:12:1505:39:1806:53:0112:15:2316:27:2617:59:05.7017:59:05.70+04:57:1210:285.7
103GOSTKOWSKI Wiesław 1447KURZĘTNIKM507M 9602:20:0306:20:0007:23:4012:05:3716:04:3817:59:31.9017:59:31.90+04:57:3810:285.7
104MAŃKOWSKI Krzysztof 107512TRI.PL MAKERUNEASIEROLSZTYNM3039M 9702:20:0406:20:0107:23:4312:05:4016:04:3718:00:29.7018:00:29.70+04:58:3610:295.7
105JACKIEWICZ Waldemar 1113HALINÓWM4044M 9802:22:4606:03:2507:12:3312:12:4516:09:3218:00:45.9018:00:45.90+04:58:5210:295.7
106ŁUBIEŃSKI Wojciech 1248POZNAŃM3040M 9902:28:3606:05:4407:16:5712:41:4316:35:5118:03:19.8518:03:19.85+05:01:2610:315.7
107DĄBROWSKI Karol 1448W POGONI ZA DUCHEMBĘDZINM3041M 10002:18:2906:03:0507:15:2012:02:4516:15:4818:04:19.2018:04:19.20+05:02:2510:315.7
108CHRZĄŚCIK Anna 1537REHMEDICA, HARMONIA FITNESSKRZESZOWICEK307K 802:37:3406:23:2707:30:4212:21:1516:17:5618:04:25.9018:04:25.90+05:02:3210:315.7
109LACHERA Marek 1008W POGONI ZA DUCHEMKATOWICEM3042M 10102:23:5406:06:2907:14:5412:05:0816:17:5618:04:27.1518:04:27.15+05:02:3310:315.7
110WASZKIEWICZ Tomasz 1175W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM4045M 10202:23:5706:06:3007:14:4812:05:0116:18:0718:04:28.2018:04:28.20+05:02:3410:315.7
111CIOCH Paweł 1269PLOTSERWIS TEAMOPOLEM3043M 10302:37:3506:35:0807:45:4312:36:5616:36:4218:05:09.7018:05:09.70+05:03:1610:325.7
112MACIOSZEK Krystyna 1266WARSZAWAK201K 902:37:3606:35:1007:44:1312:29:1716:30:2118:07:33.4018:07:33.40+05:05:4010:335.7
113BEDNARCZYK Jacek 1085WUJEK BIEGAMIKOŁÓWM4046M 10402:29:4506:22:4707:27:3912:39:4316:38:4618:10:13.9518:10:13.95+05:08:2010:355.7
114POZLEWICZ Dariusz 1077MUTANT RUNBYTOMM4047M 10502:29:1506:22:4507:29:4612:21:2216:28:0218:10:20.8018:10:20.80+05:08:2710:355.7
115MADEJCZYK Sebastian 1336TUCHOWTUCHOWM4048M 10602:39:4506:22:4107:30:3812:10:1916:27:3918:10:58.7518:10:58.75+05:09:0510:355.7
116KATNER Cezary 1071WYSZKÓWM3044M 10702:30:3706:11:1807:11:2712:03:0316:33:3818:11:04.4518:11:04.45+05:09:1110:355.7
117STANOWSKI Grzegorz 1091FOREVER YOUNGŁÓDŹM4049M 10802:18:2606:00:2807:03:4512:21:0916:33:4218:12:05.4018:12:05.40+05:10:1210:365.7
118JAROSIK Daniel 1207ŻUKOWOM4050M 10902:19:3305:51:5106:59:0012:03:4016:12:5018:13:34.0018:13:34.00+05:11:4010:375.7
119BILNIK Monika 1470KLA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK402K 1002:27:3606:24:0607:28:1412:32:1716:34:5218:14:48.6518:14:48.65+05:12:5510:375.6
120MARGAS Grzegorz 1419MEERCATEAMPROSZOWICEM4051M 11002:33:5506:36:0907:49:0312:47:5816:39:0218:14:48.9518:14:48.95+05:12:5510:375.6
121PIETRZAK Daniel 1184PRUSZKÓWM208M 11102:44:3506:43:5107:50:0713:03:4916:55:3518:17:51.4518:17:51.45+05:15:5810:395.6
122DOMIN Łukasz 1174AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM209M 11202:16:1905:57:4806:58:2412:03:3116:27:0718:18:50.0518:18:50.05+05:16:5610:405.6
123BARANOWSKI Michał 1201WARSZAWAM3045M 11302:30:4106:11:1707:12:1412:03:1716:33:3918:19:39.5018:19:39.50+05:17:4610:405.6
124DŻUGAN Witold 1087POZNAŃM4052M 11402:12:5305:54:0306:59:5512:25:2516:40:0818:20:11.3018:20:11.30+05:18:1710:405.6
125MALEŃSKI Maciek 1027GANG LYSYCHWARSZAWAM4053M 11507:20:5412:21:0016:32:1518:23:02.2518:23:02.25+05:21:0810:425.6
126PAJDOSZ Rafał 1149KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM3046M 11602:15:2005:46:0106:47:4212:05:0616:17:3818:23:43.1518:23:43.15+05:21:4910:425.6
127SOKÓŁ Sylwia 1533WARSZAWAK308K 1102:38:3706:21:5407:33:1912:32:3317:01:2218:23:54.6518:23:54.65+05:22:0110:435.6
128ZAMOJSKI Robert 1035RISE & SHINEGLIWICEM4054M 11702:03:4505:20:4206:20:0411:41:2116:41:2018:26:07.1018:26:07.10+05:24:1310:445.6
129WŁADYKA Witold 1490GO4ADVENTURERYCHWALDEKM4055M 11802:33:5506:25:2507:45:5312:53:2616:43:2418:26:49.3018:26:49.30+05:24:5510:445.6
130DOMINIAK Klaudia 1022BIKEBOARDKRAKÓWK309K 1202:28:0906:10:1507:17:5611:56:2116:41:5518:29:13.7018:29:13.70+05:27:2010:465.6
131MALISZEWSKI Jacek 1444SMASHING PĄPKINSWARSZAWAM4056M 11902:36:5006:28:4707:28:5412:12:3016:33:5318:29:14.7018:29:14.70+05:27:2110:465.6
132BENESZ Robert 1489RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM4057M 12002:36:5106:27:4207:28:5912:12:3016:34:0218:29:17.5018:29:17.50+05:27:2410:465.6
133KRUK Sławomir 1453RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY.CHMIELNIKM508M 12102:45:0406:46:0607:54:3112:54:5716:42:1618:29:17.6518:29:17.65+05:27:2410:465.6
134PALUSZKIEWICZ Robert 1199LUBINM4058M 12202:26:5706:07:5407:10:1012:27:1216:49:4118:29:37.9018:29:37.90+05:27:4410:465.6
135KRUZEL Rafal 1060BIEGOWE MISIELEGNICAM4059M 12302:44:1306:41:5507:57:5112:53:2316:52:4518:29:38.2018:29:38.20+05:27:4410:465.6
136JUCHA Jacek 1253CA AKTYWNI/ CA BROKERGOCZLKOWICE ZDROJM4060M 12402:38:1006:29:4107:34:1412:36:3716:49:4318:30:34.7018:30:34.70+05:28:4110:465.6
137SĘK Tomasz 1311PIASTÓWM3047M 12502:10:3506:01:2107:06:0812:14:4916:40:2718:30:35.1018:30:35.10+05:28:4110:465.6
138KORBELA Maciej 1154DĄBROWA GÓRNICZAM4061M 12602:37:3106:28:0607:28:2912:35:4416:53:1018:34:27.6518:34:27.65+05:32:3410:495.5
139GÓRSKI Krzysztof 1426BIEGOWI ZAJAWKOWICZEDĄBRÓWKA NOWAM4062M 12702:26:0106:46:0907:53:0012:47:5016:54:0118:34:37.4018:34:37.40+05:32:4410:495.5
140SZYPOWSKI Marcin 1156KOSZALINWARSZAWAM3048M 12802:34:3306:11:4007:18:5312:21:3416:57:1318:34:48.0018:34:48.00+05:32:5410:495.5
141GLAJC Daniel 1517CIESZYNM4063M 12902:33:5406:17:5407:29:5712:22:4916:39:3418:37:06.6518:37:06.65+05:35:1310:505.5
142SIEMIŃSKI Radosław 1550KRAKÓWM3049M 13002:33:5406:17:5407:28:4512:25:2116:39:3418:37:07.3018:37:07.30+05:35:1310:505.5
143SAMBOR Mariusz 1099WUJEK BIEGAKATOWICEM3050M 13102:26:1306:10:3007:14:0212:28:4916:53:1218:40:45.5018:40:45.50+05:38:5210:525.5
144BRODOWSKI Michał 1403KRAKÓWM3051M 13202:29:4606:25:4607:28:4412:49:1716:53:5818:43:15.1518:43:15.15+05:41:2110:545.5
145PELPLIŃSKI Piotr 1250INTEL RUNNERSSOPOTM3052M 13302:22:5507:04:5308:07:0413:18:5217:09:4018:45:28.6518:45:28.65+05:43:3510:555.5
146NIEDZIELA Wojciech 1509NOWA IWICZNAM4064M 13402:27:2806:07:0307:17:5812:21:2916:53:3718:45:49.8518:45:49.85+05:43:5610:555.5
147KRZYWICKI Pawel 1508WARSZAWAM4065M 13502:43:2806:57:3708:05:2113:20:3217:18:3818:46:10.9018:46:10.90+05:44:1710:565.5
148BIL Marcin 1067GÓRAL ŚWIĘTOKRZYSKIKIELCEM4066M 13602:24:0706:14:3107:30:4712:42:4016:54:0818:48:01.1018:48:01.10+05:46:0710:575.5
149PAJĄK Sebastian 1340BĘBŁOM4067M 13702:16:2806:02:4307:25:1013:00:2117:16:4218:48:47.5518:48:47.55+05:46:5410:575.5
150WAWRZYNIAK Michał 1264KLUB BIEGACZA WARTAPAJECZNOM3053M 13802:27:4206:21:3907:19:1512:28:5816:58:3218:50:51.7018:50:51.70+05:48:5810:585.5
151KACZMAREK Mateusz 1220RACE.ONSIGHT.PLPOZNAŃM2010M 13902:24:4406:17:3307:26:4212:27:1116:40:3118:54:49.7018:54:49.70+05:52:5611:015.4
152WAJDA Grzegorz 1180KW GLIWICEGLIWICEM3054M 14002:05:4406:07:2607:14:2112:04:2417:06:4718:54:50.2018:54:50.20+05:52:5611:015.4
153ORACZ Mateusz 1217BEZ LITOŚCIPLEWISKAM2011M 14102:21:5006:06:3707:18:0212:36:4317:25:0019:01:34.3519:01:34.35+05:59:4111:045.4
154PANEK Piotr 1190ZIELONKIM4068M 14202:35:3406:50:4808:01:1413:16:2517:30:2019:02:19.5019:02:19.50+06:00:2611:055.4
155ZASŁONKA Konrad 1050SKIERNIEWICEM3055M 14302:27:4006:12:5007:26:3312:35:4916:47:3619:02:30.5519:02:30.55+06:00:3711:055.4
156MUSZYŃSKI Krzysztof 1143BUKOWNOM3056M 14402:27:4106:12:5007:26:3412:28:4816:44:1619:02:31.0519:02:31.05+06:00:3711:055.4
157WIĄCEK Mirosław 1198WATER TEAMPOŁOMIAM3057M 14502:35:3606:51:1308:01:1413:21:5817:30:2319:03:49.1019:03:49.10+06:01:5511:065.4
158KOLASIŃSKI Jarosław 1344KTMWARSZAWAM509M 14602:45:1806:52:1108:04:2913:07:2117:18:3919:05:29.0519:05:29.05+06:03:3511:075.4
159RUTKOWSKA Małgorzata 1436WARSZAWAK3010K 1302:28:5806:21:0707:28:0712:15:5417:03:4719:06:24.3519:06:24.35+06:04:3111:075.4
160RUPNIEWSKI Tomasz 1172SWARZĘDZM4069M 14702:32:1106:38:0307:49:1312:54:5717:18:3319:06:25.0019:06:25.00+06:04:3111:075.4
161LITEWKA Rafał 1270KRAKÓWM2012M 14802:37:0306:10:1207:20:4011:53:0316:39:4119:07:58.6019:07:58.60+06:06:0511:085.4
162NOWAKOWSKI Paweł 1123MOJEULTRABIEGANIE.PLSOSNOWIECM3058M 14902:15:4106:07:0507:14:2112:28:4117:16:5519:09:14.3519:09:14.35+06:07:2111:095.4
163ZUBOWICZ Jakub 1280ŻWAWE ŻUBRYSEJNYM3059M 15002:41:4106:38:0407:54:0812:50:1817:02:3119:10:24.8019:10:24.80+06:08:3111:105.4
164DOMAGAŁA Remigiusz 1048WILD DUCKKRAKÓWM4070M 15102:30:1006:41:4107:50:4913:11:5117:29:3619:12:14.2519:12:14.25+06:10:2011:115.4
165MORYŃ Piotr 1263KONSTANCIN-JEZIORNAM4071M 15202:28:1406:33:0907:41:2313:02:5617:30:1619:12:14.2519:12:14.25+06:10:2011:115.4
166CHROMIK Wacław 1195RYBNIKM4072M 15302:20:2006:26:0407:36:1513:38:0317:48:2019:19:00.5519:19:00.55+06:17:0711:155.3
167KUSIAK Piotr 1299KKL SPRAWNI-RAZEM KIELCEKIELCEM5010M 15402:28:5506:44:2807:50:2513:24:4617:30:1619:19:33.3519:19:33.35+06:17:4011:155.3
168DZIERKA Mariusz 1228TOMASZÓW MAZOWIECKIM4073M 15502:25:1006:23:2307:41:5013:20:0217:29:3019:20:56.8019:20:56.80+06:19:0311:165.3
169PRONCZUK Adam 1252CA BROKER RYTM WINNERCZECHOWICE-DZIEDZICEM5011M 15602:52:5307:03:1608:21:5013:21:4617:30:4519:22:01.7019:22:01.70+06:20:0811:165.3
170JANECKA Artur 1127ŁASKM3060M 15702:21:3106:34:5307:50:0612:51:4217:39:3219:22:50.4019:22:50.40+06:20:5711:175.3
171DUDEK Bartłomiej 154012TRI.PLWARSZAWAM3061M 15802:43:1206:55:2908:05:1213:28:0017:39:3519:22:50.8519:22:50.85+06:20:5711:175.3
172KOWALSKI Edward 1064NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBRZEZIEM5012M 15902:28:3006:36:1107:49:5213:25:5017:36:2319:23:41.0019:23:41.00+06:21:4711:175.3
173SUDAKOWSKI Tomasz 1126DOZ DRUŻYNA RAWARAWA MAZOWIECKAM4074M 16002:20:0206:01:0807:08:5012:45:1817:22:4919:27:06.9019:27:06.90+06:25:1311:195.3
174POBŁOCKI Jan 1437SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKM5013M 16102:46:3306:57:3808:00:5313:07:3817:24:3819:27:07.3019:27:07.30+06:25:1311:195.3
175PUZIO Waldemar 1328KLUB BIEGACZA MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM5014M 16202:28:3706:36:0807:50:1113:11:1117:30:1619:29:48.5019:29:48.50+06:27:5511:215.3
176WOSIK Marek 1301SZYBK MAŁPAWRSZAWAM602M 16302:19:2006:14:4807:34:0512:34:5017:22:4919:29:49.0019:29:49.00+06:27:5511:215.3
177PILECKI Maciej 1009WROCŁAWM3062M 16402:27:1706:20:3807:23:5812:50:5617:47:1019:37:23.8019:37:23.80+06:35:3011:255.2
178CIEŚLAK Dominika 1435WROCŁAWK3011K 1402:29:4206:23:4207:29:3312:54:1617:42:4319:38:36.3519:38:36.35+06:36:4311:265.2
179OBROŚLAK Jacek 1262OPEL ACTIVE TEAMJASTRZĘBIE ZDRÓJM4075M 16502:24:3806:15:0807:26:3612:54:2917:42:4319:38:37.4519:38:37.45+06:36:4411:265.2
180ZIEMBA Przemysław 1191BRACIK ZIEMBA TEAMLUBINM3063M 16602:15:2706:31:3607:53:2613:08:5217:39:0319:41:59.6519:41:59.65+06:40:0611:285.2
181SZPYT Ryszard 1467BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJM4076M 16702:34:3206:32:2907:39:0312:38:0817:03:4819:42:15.1019:42:15.10+06:40:2111:285.2
182KORDOWICZ Łukasz 1439BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJM3064M 16802:34:3206:32:2707:39:0112:38:0017:03:4719:42:16.4519:42:16.45+06:40:2311:285.2
183KOBELUK Damian 1468BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJM3065M 16902:34:3206:32:3107:39:0412:48:1717:25:0219:42:20.6019:42:20.60+06:40:2711:285.2
184ZAJĄC Filip 1066GÓRAL ŚWIĘTOKRZYSKI / SK KICKBOXING KIELCEKIELCEM3066M 17002:24:1006:14:3107:30:4712:58:0617:37:2819:42:28.6019:42:28.60+06:40:3511:285.2
185PORĘBSKI Jacek 1459COFFEE-TECH SERWIS TEAMPROSZÓWKIM4077M 17102:33:4706:32:1307:42:5513:03:5817:38:2419:42:49.1019:42:49.10+06:40:5511:295.2
186MASIULANIEC Agata 1108BIEGOWYSWIAT.PL/ SKLEPBIEGOWY.COMGDAŃSKK202K 1502:44:4006:55:4508:08:4613:41:3317:55:2919:44:03.9019:44:03.90+06:42:1011:295.2
187KRUPIŃSKI Tadeusz 1323LIGOTA PIĘKNAM5015M 17202:36:2206:55:0808:06:4813:18:2617:45:1019:46:30.4019:46:30.40+06:44:3711:315.2
188GORZKOWSKI Witold 1215IM2010WIELICZKAM5016M 17302:42:1506:42:4007:56:4113:38:1617:58:4219:48:28.3019:48:28.30+06:46:3411:325.2
189GOŚCIEJ Andrzej 1226WIELICZKA-SOLNE MIASTOWIELICZKAM603M 17402:42:1606:42:4207:56:4213:38:1617:58:4219:48:29.5019:48:29.50+06:46:3611:325.2
190JAWORSKI Marcin 1051JAWORSKI TEAMPUŁTUSKM3067M 17502:14:1205:58:3407:06:2312:21:3717:51:3819:48:30.8519:48:30.85+06:46:3711:325.2
191WACHOWSKA Alina 1499SMOK TRÓJGŁOWYPOZNAŃK501K 1602:34:1806:45:0507:55:3413:29:5317:54:5519:48:53.8019:48:53.80+06:47:0011:325.2
192PAWŁOWSKI Arkadiusz 1084MIĘDZYRZEC PODLASKIM3068M 17602:23:5805:55:0206:54:4011:44:2517:06:4119:49:29.9019:49:29.90+06:47:3611:325.2
193CZAPSKI Piotr 1187WARSZAWAM5017M 17702:41:0806:48:3407:59:4513:29:2017:55:1619:52:01.0019:52:01.00+06:50:0711:345.2
194MIKOWSKI Artur 1111ALNORGRÓJECM4078M 17802:22:1706:35:1207:42:2613:15:1417:50:5319:53:14.4019:53:14.40+06:51:2111:355.2
195WIERZBOWSKI Krzysztof 1036MOTOINTEGRATOR.PLBYDGOSZCZM3069M 17902:23:2606:35:1107:42:2613:15:1517:50:5319:53:14.4519:53:14.45+06:51:2111:355.2
196TOPOLSKI Piotr 1168SOPOTM3070M 18002:26:5706:18:2807:38:1913:14:5517:50:5319:53:14.5519:53:14.55+06:51:2111:355.2
197CHRZANOWSKA Barbara 1462CSIR AGATSU / ZDZIERAJ KAPCIEBĘDZINK3012K 1702:36:4606:53:2508:01:1813:37:2218:01:0319:56:51.5019:56:51.50+06:54:5811:375.2
198WYSOCKI Damian 1450CSIR AGATSUBĘDZINM3071M 18102:36:4606:53:2108:00:5213:37:2518:01:0519:56:51.7019:56:51.70+06:54:5811:375.2
199ZYCH Wiktor 1557SWORNEGACIEM3072M 18202:42:4806:47:2707:53:1613:35:3817:55:2019:57:00.3519:57:00.35+06:55:0711:375.2
200NOWAK Maciej 1563RUNNER'S COOKINGKIEKRZM4079M 18302:15:0205:45:0106:48:0411:59:2016:48:4019:59:15.0519:59:15.05+06:57:2111:385.2
201BOGACZYK Krzysztof 1057RÓWNEM3073M 18402:11:3307:00:1208:00:5513:25:2818:02:0020:00:07.3520:00:07.35+06:58:1411:395.1
202GORGOL Tomasz 1200RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3074M 18502:21:3006:19:1507:25:0013:13:4018:03:3720:01:36.0520:01:36.05+06:59:4211:395.1
203ZAGDAŃSKI Robert 1423ZRĘCINM3075M 18602:40:5706:41:4307:52:0613:28:2517:51:0120:02:26.5020:02:26.50+07:00:3311:405.1
204ŚLĄCZKA Arkadiusz 1416FINISZ RYMANÓWRYMANÓWM3076M 18702:40:5606:41:4107:52:1013:23:1117:50:5920:02:28.0520:02:28.05+07:00:3411:405.1
205KRZYSZTOŃ Piotr 1178GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3077M 18802:38:5106:46:5107:53:3613:15:3717:55:1320:03:06.5020:03:06.50+07:01:1311:405.1
206BALAWEJDER Marcin 1225PRZEWORSKM3078M 18902:41:2906:54:0408:01:3213:18:0417:55:2520:03:09.3520:03:09.35+07:01:1611:405.1
207CIEŚLAK Krzysztof 1469CIEMNA STRONA MOCYRZEPINM3079M 19002:44:4506:55:3407:58:5813:38:5817:55:2620:03:26.7520:03:26.75+07:01:3311:415.1
208CIEŚLAK Jakub 1483TERVISRZEPINM3080M 19102:44:4406:55:3507:58:5713:38:5517:55:2320:03:26.8520:03:26.85+07:01:3311:415.1
209WĘGIEL Bogdan 1158MCDBOLECHOWICEM4080M 19202:35:2106:38:3907:48:5413:36:5518:10:3720:04:22.2020:04:22.20+07:02:2811:415.1
210HABA Konrad 1425K2BKRAKÓWM3081M 19302:33:2206:47:5608:04:2913:29:5217:56:0520:04:51.7020:04:51.70+07:02:5811:415.1
211MAŃKOWSKI Leszek 1348EDIFICATOR/BELTRANIKRAKÓWM3082M 19402:33:2206:47:5608:04:2613:33:3317:56:0620:04:53.9520:04:53.95+07:03:0011:415.1
212JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 1013OTK RZEŹNIKGLIWICEK403K 1802:32:1006:48:5107:56:3913:39:0318:09:3620:10:19.1520:10:19.15+07:08:2511:455.1
213MĄCZKA Bronisław 1014OTK RZEŹNIKGLIWICEM604M 19502:32:0806:48:5107:56:3813:39:0218:09:3720:10:19.1520:10:19.15+07:08:2511:455.1
214ZWĘGLIŃSKI Andrzej 1063KĘDZIERZYN-KOŹLEM4081M 19602:25:1906:54:4508:05:4613:38:4718:21:3020:12:23.1020:12:23.10+07:10:2911:465.1
215SADY Piotr 1101ANTYGRAWITACJAKALISZM3083M 19702:43:3906:54:1208:04:5013:36:2718:11:5620:13:08.5020:13:08.50+07:11:1511:465.1
216NIZIOŁ Marian 1177DRUŻYNA APIASECZNOM5018M 19802:37:5806:52:2907:54:4113:39:3318:13:1520:13:48.6020:13:48.60+07:11:5511:475.1
217PAPROCKI Wiesław 1151KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM5019M 19902:38:0006:52:2907:54:4113:47:0618:13:1520:13:48.8520:13:48.85+07:11:5511:475.1
218NÓŻKA Andrzej 1142LP -HP !!!BOJADŁAM3084M 20002:33:0306:41:3908:05:5213:45:0718:30:1320:14:01.5020:14:01.50+07:12:0811:475.1
219ŻUROWSKI Marcin 1212KICINM4082M 20102:26:3106:47:0308:02:5013:33:4818:25:4420:17:52.6020:17:52.60+07:15:5911:495.1
220ROGÓSZ Piotr 1026ODBIEGAMYODNORMYŁÓDŹM4083M 20202:48:5806:55:5708:07:1413:25:3818:09:3620:22:23.5520:22:23.55+07:20:3011:525.1
221FINFANDO Zbigniew 1294BSSGIZABELINM4084M 20302:39:1606:44:2507:58:2913:47:2218:31:1420:32:43.7020:32:43.70+07:30:5011:585
222DĄBSKI Grzegorz 1183WÓLKA ORŁOWSKAM3085M 20402:31:1807:00:5408:09:0313:56:2318:31:1120:51:43.3020:51:43.30+07:49:4912:094.9
223KRZCZUK Benedykt 1326TYCHYM5020M 20502:27:3706:53:5608:00:1113:56:1418:46:3421:07:21.3021:07:21.30+08:05:2712:184.9
224KAJMOWICZ Łukasz 1538SKARŻYSKO-KAMIENNAM3086M 20602:44:0006:55:2208:19:3113:56:2918:46:3721:07:21.8521:07:21.85+08:05:2812:184.9
225SYPNIEWSKA Hanna 1438SPARTANIE DZIECIOMGDYNIAK601K 1902:47:0107:14:4708:22:4914:30:4219:33:5421:16:48.3521:16:48.35+08:14:5512:234.8
226BUCHHOLZ Piotr 1441WARSZAWAM4085M 20702:34:5006:46:2607:58:5813:53:2519:25:0521:35:17.1021:35:17.10+08:33:2312:344.8
227MAŁKOWSKI Krzysztof 1052NATURAL-BORN-RUNNERS.PLPOZNAŃM3087M 20802:34:5506:46:2507:58:5613:53:2419:24:3521:35:20.4521:35:20.45+08:33:2712:344.8
RĘBILAS Adam 1551NOWY WIŚNICZM2002:13:07 DNF05:46:11 DNF06:52:59 DNF11:49:57 DNF DNF DNF DNF--
LANGE Zbigniew 1502KRAKÓWM4002:41:15 DNF06:17:03 DNF07:20:26 DNF12:21:02 DNF DNF DNF DNF--
PINDUR Grzegorz 1324POZNAŃM4002:06:37 DNF05:40:26 DNF06:43:34 DNF12:27:23 DNF DNF DNF DNF--
PIELECKI Bartek 1414KS GEPARD ŻUKCZYNBANINOM3002:37:04 DNF06:28:56 DNF07:43:42 DNF12:34:52 DNF DNF DNF DNF--
RZECHOWSKI Filip 1524BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAM3002:13:12 DNF06:07:12 DNF07:09:38 DNF12:45:09 DNF DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKI Wojciech 1506WROCŁAWM4002:15:22 DNF06:04:19 DNF07:14:58 DNF12:49:01 DNF DNF DNF DNF--
KIRKIEWICZ Ireneusz 1256OŁAWAM4002:41:53 DNF06:26:30 DNF07:26:01 DNF12:57:02 DNF DNF DNF DNF--
KUPCZAK Grzegorz 1292KAMIKADZEBARANÓWM2002:42:39 DNF06:53:33 DNF07:56:22 DNF12:57:05 DNF DNF DNF DNF--
SIDOR Paweł 1227W4TEAMWARSZAWAM4002:45:31 DNF06:34:50 DNF07:40:12 DNF13:10:56 DNF DNF DNF DNF--
NOWACKI Mariusz 1576ŁOMŻAM2002:29:49 DNF06:08:33 DNF07:12:03 DNF13:15:27 DNF DNF DNF DNF--
GRZESZCZUK Wojciech 1209WARSZAWAM5002:36:48 DNF06:34:54 DNF07:42:16 DNF13:18:16 DNF DNF DNF DNF--
WITEK Bogdan 1065WATER TEAMBARYCZKAM5002:35:35 DNF06:50:47 DNF08:01:23 DNF13:21:58 DNF DNF DNF DNF--
SYGOCKI Konrad 1297BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM3002:38:30 DNF06:54:26 DNF08:10:38 DNF13:23:10 DNF DNF DNF DNF--
PARZONKA Paweł 1560K.S.LENIWIECKĘPNOM4002:16:09 DNF06:17:00 DNF07:39:06 DNF13:23:32 DNF DNF DNF DNF--
STAWSKI Dariusz 1477KB ARTURÓWEK ŁÓDZŁÓDŹM5002:33:50 DNF06:41:38 DNF07:40:45 DNF13:23:35 DNF DNF DNF DNF--
SOKÓŁ Tomasz 1535WARSZAWAM3002:38:37 DNF06:24:58 DNF07:41:07 DNF13:25:23 DNF DNF DNF DNF--
MACHALIŃSKI Mariusz 1415GDAŃSK-OSOWAGDAŃSKM4002:37:05 DNF06:31:32 DNF07:43:42 DNF13:25:43 DNF DNF DNF DNF--
KUNA Piotr 1541REHABILITANCI.ORG.PLWIELICZKAM3002:49:12 DNF06:39:41 DNF07:51:38 DNF13:25:45 DNF DNF DNF DNF--
STARZYŃSKI Stefan 1144PERFECT RUNNER LUBLINLUBLINM4002:35:58 DNF06:33:22 DNF07:44:58 DNF13:26:36 DNF DNF DNF DNF--
LEHMANN Dawid 1559K.S.LENIWIECKĘPNOM2002:16:07 DNF06:17:01 DNF07:39:06 DNF13:28:19 DNF DNF DNF DNF--
STASZEWSKI Piotr 1040POTASZEM4002:26:31 DNF06:47:03 DNF08:02:44 DNF13:34:54 DNF DNF DNF DNF--
JASKULSKI Karol 1315TORUŃM3002:33:23 DNF06:47:59 DNF07:56:37 DNF13:38:56 DNF DNF DNF DNF--
ULOWSKI Jacek 1236ŁYSE ŁOSIE 2 FAN-RUN TEAM ŁÓDŹŁÓDŹM4002:44:49 DNF06:49:57 DNF07:58:26 DNF13:40:03 DNF DNF DNF DNF--
MALINOWSKI Maciej 1479TORUŃM4002:40:57 DNF06:51:10 DNF07:56:21 DNF13:40:36 DNF DNF DNF DNF--
CHYLEWSKI Paweł 1518ZIELONY DOMBYDGOSZCZM3002:48:40 DNF06:54:17 DNF08:04:49 DNF13:41:10 DNF DNF DNF DNF--
GÓRNIAK Jan 1516JAN PAWEŁCIESZYNM3002:48:45 DNF06:54:17 DNF08:04:49 DNF13:41:10 DNF DNF DNF DNF--
WALECZEK Sławomir 1173BRZEZINKA ŚREDZKAM4002:29:59 DNF06:20:39 DNF07:28:56 DNF13:42:55 DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKI Artur 1194INTROPOZNAŃM4002:27:12 DNF06:31:36 DNF07:53:26 DNF13:52:37 DNF DNF DNF DNF--
BŁOCH Marek 1145BLOCHSHUTA DŁUTOWSKAM4002:36:49 DNF06:40:23 DNF07:56:52 DNF13:55:55 DNF DNF DNF DNF--
WENGRZIK Piotr 1025APOSTROPHE CREATIVE COMMUNITIESWROCŁAWM4002:31:34 DNF06:21:24 DNF07:29:42 DNF13:56:12 DNF DNF DNF DNF--
ZAREMBA Marek 1293KAMIKADZEMROCZEŃM5002:42:39 DNF07:01:55 DNF08:17:51 DNF13:58:20 DNF DNF DNF DNF--
KRUK Grzegorz 1480ALIOR RUNNING TEAMKRAKÓWM3002:37:05 DNF06:58:43 DNF08:12:49 DNF14:16:42 DNF DNF DNF DNF--
SPYCHAŁA Marek 1474ŚWIAT BIEGACZAPOZNAŃM4002:42:34 DNF06:52:37 DNF08:05:49 DNF14:19:42 DNF DNF DNF DNF--
TARNOWSKI Krzysztof 1130KW LUBLINLUBLINM3002:31:16 DNF06:53:55 DNF08:10:48 DNF14:23:49 DNF DNF DNF DNF--
ZAWADKA Andrzej 1463SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM5002:38:11 DNF06:50:52 DNF08:05:59 DNF14:26:42 DNF DNF DNF DNF--
SIKORA Artur 1325KB ŁAPKABYDGOSZCZM4002:44:39 DNF06:59:52 DNF08:12:05 DNF14:26:42 DNF DNF DNF DNF--
MAJKUCIŃSKI Marek 1457BIEGIEM RADOM!RADOMM4002:46:47 DNF07:08:41 DNF08:20:41 DNF14:28:42 DNF DNF DNF DNF--
ŚWIECZKA Jarosław 1473WARSAW AIRPORT RUNNERSWARSZAWAM3002:32:28 DNF06:58:38 DNF08:11:50 DNF14:29:42 DNF DNF DNF DNF--
STYSIEK Piotr 1466BIEGIEM RADOM!RADOMM4002:46:47 DNF07:10:21 DNF08:20:44 DNF14:33:42 DNF DNF DNF DNF--
KALINOWSKI Sławomir 1452GREENSKYWĄBRZEŹNOM3002:44:56 DNF06:58:41 DNF08:14:34 DNF14:41:42 DNF DNF DNF DNF--
NOSEK Maciej 1458TAKBIEGAMYPOZNAŃM2002:43:47 DNF06:43:11 DNF08:01:25 DNF14:47:42 DNF DNF DNF DNF--
KOTOWSKI Andrzej 1189SUGER MANWROCŁAWM4002:29:58 DNF06:56:31 DNF08:25:32 DNF14:48:42 DNF DNF DNF DNF--
ŁAZAREK Daniel 1471KAWALER WIECZOROWĄ PORĄSOPOTM3002:33:03 DNF06:59:37 DNF08:14:32 DNF15:02:42 DNF DNF DNF DNF--
JÓZEFOWICZ Krzysztof 1472SMARDZÓWM3002:53:30 DNF07:03:09 DNF08:19:22 DNF15:04:42 DNF DNF DNF DNF--
KALATA Łukasz 1522CSAIU TORUŃGÓRSKM3002:40:56 DNF06:55:25 DNF08:21:19 DNF15:09:42 DNF DNF DNF DNF--
NIZIOŁEK Marek 1482DAMY RADĘZABORZEM4002:48:33 DNF06:59:46 DNF08:26:44 DNF15:09:42 DNF DNF DNF DNF--
NITSCH Tomasz 1555UNTS WARSZAWAWARSZAWAM4002:42:48 DNF07:12:02 DNF08:33:10 DNF15:42:42 DNF DNF DNF DNF--
JAKUBOWSKI Wojciech 1247KB GEOTERMIA UNIEJÓWUNIEJÓWM4002:32:44 DNF06:51:44 DNF07:58:08 DNF16:05:42 DNF DNF DNF DNF--
JADWISZCZAK Grzegorz 1405PĘDZIWIATR BIAŁYSTOKGRABÓWKAM4002:36:36 DNF06:52:42 DNF08:03:56 DNF16:28:42 DNF DNF DNF DNF--
PAŁKOWSKA Agata 1102RUNNING OBSESSION TEAMKRAKÓWK4002:46:07 DNF07:01:39 DNF08:22:59 DNF16:34:42 DNF DNF DNF DNF--
BRZĘK Szymon 1185EŁCKIEJ STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO''EŁKM2002:37:24 DNF07:02:33 DNF08:20:38 DNF16:38:42 DNF DNF DNF DNF--
KOZERA Waldemar 1291KRAKÓWM3002:28:02 DNF06:53:52 DNF08:05:56 DNF16:45:42 DNF DNF DNF DNF--
FURTAK Krzysztof 1230KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM5002:40:23 DNF06:50:27 DNF08:11:03 DNF17:05:42 DNF DNF DNF DNF--
POŁCZYŃSKI Paweł 1427STALOWA ŁYDAPOZNAŃM3002:43:48 DNF06:38:04 DNF08:01:24 DNF17:48:42 DNF DNF DNF DNF--
KUFERA Dariusz 1125FRAPOL RAZEM!WARSZAWAM4002:38:25 DNF06:48:15 DNF08:06:45 DNF18:34:42 DNF DNF DNF DNF--
WROŻYNA Rafał 1443CZERWIONKA-LESZCZYNYM2002:06:48 DNF05:39:01 DNF06:37:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
WILK Dawid 1303NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM2002:11:00 DNF05:38:46 DNF06:52:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
MINIUR Jacek 1068KIELCEM4002:17:11 DNF06:07:13 DNF07:14:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
JEKA Mateusz 1196WOBRWARSZAWAM2002:14:08 DNF05:52:53 DNF07:16:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZWOLIŃSKI Łukasz 1136OTK RZEŹNIKGDAŃSKM3002:20:16 DNF06:08:15 DNF07:18:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRYGIEL Rafał 1106GARBATKA-LETNISKOM2002:13:32 DNF06:01:21 DNF07:18:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
POMIERSKI Karol 1224KIZGDAŃSKM3002:27:33 DNF06:10:05 DNF07:22:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
FABIŃSKI Marcin 1041LUŹNA GUMAGRUDZIĄDZM3002:24:08 DNF06:09:12 DNF07:23:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
POMIERSKI Zbigniew 1223KIZKWIDZYNM3002:27:33 DNF06:17:30 DNF07:23:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUJAWSKI Bogusław 1169GRUPETTO GORLICEGORLICEM5002:07:44 DNF06:02:35 DNF07:25:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
SKOCZYŃSKI Tomasz 1475POZNAŃM4002:28:26 DNF06:17:43 DNF07:27:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROGACZ Piotr 1152SZAKALESOSNOWIECM3002:37:32 DNF06:28:05 DNF07:31:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
TUCZAPSKI Artur 1261MROWLAM5002:34:36 DNF06:23:23 DNF07:36:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
BADURA Wojtek 1049ZIELONATRAFFFKABIELSKO-BIAŁAM4002:34:53 DNF06:26:18 DNF07:46:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZLĘK Andrzej 1238KS ŁÓDŹŁÓDŹM4002:17:47 DNF06:30:52 DNF07:46:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
DOLIŃSKI Adam 1278KB LEGIONOWOWARSZAWAM3002:22:30 DNF06:52:11 DNF07:46:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
MUTRYNOWSKI Piotr 1305WARSZAWAM4002:48:27 DNF06:48:56 DNF07:52:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKUSZEWSKI Łukasz 1287RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYKRASNEM2002:25:59 DNF06:53:22 DNF08:00:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZESZCZUK Grzegorz 1495KB GALERIAWARSZAWAM5002:35:33 DNF06:40:10 DNF08:05:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚMICHURSKI Krzysztof 1504WEST SPORTS TEAMPOZNAŃM2002:28:43 DNF06:50:51 DNF08:07:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUNERT Łukasz 1505WEST SPORTS TEAMPOZNAŃM2002:28:43 DNF06:51:11 DNF08:07:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
DYMEK Karol 1451WARSZAWAM3002:32:28 DNF06:58:02 DNF08:11:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
DRÓŻDŻ Tomasz 1534MKS SZERSZEŃ BOGATYNIABOGATYNIAM4002:41:48 DNF07:03:04 DNF08:21:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
DRÓŻDŻ Ireneusz 1536GRYFINOM4002:41:50 DNF07:03:21 DNF08:21:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
RÓŻANKOWSKA Aleksandra 1273STRZELBY Z BRIXTONGLIWICEK4002:46:08 DNF07:02:33 DNF08:25:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
WARCHOŁ Andrzej 1121THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM5002:52:44 DNF07:10:25 DNF08:26:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
BRZEZOWSKA Beata 1487ALBATROSYWARSZAWAK4002:52:20 DNF07:11:59 DNF08:26:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
HOLOVIN Jozef 1090BARCZEWKOM4002:46:43 DNF07:06:10 DNF08:33:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIWIEC Tomasz 1455BIEGNĘ DLA MARCINARZESZÓWM3002:45:48 DNF07:14:45 DNF08:42:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
GMYS Tomasz 1449BYDGOSZCZM3002:31:35 DNF07:17:26 DNF08:43:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
BIZOŃ Michał 1446WWW.RUNSPACE.PLBYDGOSZCZM3002:27:09 DNF07:17:24 DNF08:43:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Arkadiusz 1465HUMNISKAM5002:39:31 DNF07:19:15 DNF08:43:46 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOGA Łukasz 1167ZDZIERAJ KAPCIE WWW.AGATSU.PLSOSNOWIECM3002:38:35 DNF07:14:38 DNF08:45:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
OBARSKI Norbert 1046KIELCEM5002:47:07 DNF07:14:40 DNF08:45:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAMIŃSKI Krystian 1420STARA PIŁANIESTĘPOWOM3002:45:02 DNF07:14:44 DNF08:47:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
WINCZURA Leszek 1417GDAŃSKM4002:45:04 DNF07:14:48 DNF08:47:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
PARYS Andrzej 1440ELAKTYWNIELBLĄGM6003:01:11 DNF DNF08:49:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁOWACKI Arek 1510BIAŁAM3002:14:34 DNF06:18:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PUZOŃ Robert 1575BIELSKO- BIAŁAM3002:11:28 DNF06:34:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻYREK Maciej 1279BIELSKO-BIAŁAM4002:21:25 DNF06:34:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLIWIŃSKI Andrzej 1571MIECHÓWMIECHÓWM5002:42:26 DNF06:43:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARINO Bastien 1150PARISM2002:01:09 DNF06:45:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARGAS Konrad 1491PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNAMILEJOWICEM2002:17:43 DNF06:48:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NIEDZIELA Michał 1513JAROSŁAWM3002:37:23 DNF06:54:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DYCZKA Robert 1170AKTYWNY ROZBARKBYTOMM4002:26:34 DNF07:06:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZARNECKI Pawel 1539KM PSP RADOMRADOMM3002:37:46 DNF07:19:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JEREMICZ Marcin 1402ELAVON POLANDGDAŃSKM3002:41:29 DNF07:20:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POLAK Bartosz 1163KUCHNIA FUNKCJONALNASKIERDYM3002:10:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŁEK Łukasz 1454WARSZAWAM3002:18:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAKRZEWSKI Wojtek Harry 1095HARRY'S ANGELSOSTRÓDAM4002:23:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SYMA Sebastian 1307MYSZKÓWM4002:23:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CYGAN Karol 1054POLSKA NA SZCZYCIEWOLA PĘKOSZEWSKAM2002:23:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
EBERT Adam 1304KATOWICEM3002:28:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WERNER Kamil 1058BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM3002:31:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
REAUD Julien 1055FRAPOL RAZEM!WARSZAWAM3002:38:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JURGA Sebastian 1221RACE.ONSIGHT.PLPOZNAŃM2002:38:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKI Tomasz 1404KB ARTURÓWEKŁÓDŹM2002:41:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZERWONIUK Arkadiusz 1484SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM4002:42:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KALKA Kamil 1554WARSZAWAM3002:44:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZECHOWICZ Tomasz 1545WARSZAWAM4002:44:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUSZ Jacek 1407ELAVON POLANDRZESZÓWM3002:44:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Piotr 1411BRACIA NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM3002:47:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Paweł 1418BRACIA NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM3002:47:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DENEKA Jacek 1188ULTRALOVERSWARSZAWAM4002:47:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁUSZEK Michał 1574KIELCEM2002:48:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RYZNAR Łukasz 1332NIEZRZESZONYSIEKIERZYCEM3002:49:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBCZAK Piotr 1331ODBIEGAMYODNORMYŁÓDŹM4002:49:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIOTROWSKI Maciej 1028ODBIEGAMYODNORMYWARSZAWAM4002:50:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHUDY Przemyslaw 1260CHUDYLIMERICKM5002:51:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁUSZCZAK Jerzy 1410ŁÓDŹM5002:52:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JACKOWSKI Jacek 1093JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWM4002:53:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JACKOWSKA Ewa 1089JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWK4002:53:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TRZCIŃSKI Mateusz 1092GARWOLINM2002:53:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZKUTA Michał 1429NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLBOLEWICKOM3002:54:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FUNKA Andrzej 1432NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM5002:54:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ORDZIEJEWSKI Dominik 1460KALISZM3002:54:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SŁAWIŃSKI Kazimierz 1529KLUB GÓRSKI PTTK KIELCEKIELCEM4002:57:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OPOKA Andrzej 1542KIELCEM5002:58:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAZIEC Dariusz 1430NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM3002:58:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WDOWCZYK Cyprian 1464KATOWICEM2003:01:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBIERAJ Artur 1572WKU W BĘDZINIEGRODZISK MAZOWIECKIM2003:02:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIEPRZAK Andrzej 1081PARKÓWKASZCZECINM30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIENTEK Stanisław 1493BIELSKO-BIAŁAM60 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁACHOWICZ Tomasz 1079WIERUNSZÓWWIERUSZÓWM30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRÓBEL Agnieszka 1100WWW.GOHARDORGOHOME.PLSANOKK20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WĘGIERSKI Wojtek 1428ZABRZEM30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BALUK Marek 1306BOREK-CHEŁMCHEŁMM50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZOLTEK Adam 1552SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PRAŻMOWSKI Piotr 1222AM NATKRAKÓWM30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 371 wynik(ów)