RZEŹNIK ULTRA 2016 - 100KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-05-21
Miejsce:
Cisna
Dystans:
100 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
412
Wystartowało:
371
Nie ukończyło:
143
Ukończyło:
228
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 17.7km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu17.7km
   
1HRYNIÓW Łukasz 1401Bieg OpolskiCHRZĄSZCZYCEM3000:00:0001:44:38
2BIAŁOBRZESKI Sebastian 1334Be 3 Triathlon- City ZenPOZNAŃM2000:00:0001:45:58
3REDZIAK Łukasz 1062Wkurw_teamSOSNOWIECM2000:00:0001:48:42
4KOWALIK Andrzej 1037Bieg OpolskiOPOLEM3000:00:0001:51:32
5BORUSIŃSKI Piotr 1481Stopa SłupskSŁUPSKM4000:00:0001:55:57
6CIEŚLAR Tomasz 1329Prawdziwa StalCIESZYNM2000:00:0001:56:35
7MOSSOCZY Zbigniew 1120BIKEBOARDZABIERZÓWM4000:00:0001:56:39
8ATANASOW ANCEW Dawid 1211WATAHA TRAIL TEAMNOWY TARGM4000:00:0002:00:21
9JAŁOCHA Mieczysław 1556Przemyski Klub Biegacza TeamPRZEMYŚLM4000:00:0002:00:48
10KOT Rafał 1573Way Behind HorizonSZCZYTNOM3000:00:0002:00:50
11SAWICZ Robert 1237WROCŁAWM4000:00:0002:00:52
MARINO Bastien 1150PARISM20DNF02:01:09 DNF
13URAMEK Grzegorz 1012OBORNIKI ŚLĄSKIEM4000:00:0002:01:32
14PAJĄK Łukasz 1544WIELICZKAM3000:00:0002:01:46
15KRUŻEL Rafał 1155RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM4000:00:0002:01:46
16ĆWIK Iwona 1033TYCHYK3000:00:0002:03:45
17ZAMOJSKI Robert 1035Rise & ShineGLIWICEM4000:00:0002:03:45
18SADURSKI Krzysztof 1320CARINIIŁASKARZEWM4000:00:0002:03:55
19KOCZWARA Tomek 1005RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0002:04:50
20WAJDA Grzegorz 1180KW GLIWICEGLIWICEM3000:00:0002:05:44
21ŚLIWKA Cezary 1132Dwaj zgryźliwi tetrycyKIELCEM3000:00:0002:06:21
22ŚCIUBEŁ Michał 1131Dwaj Zgryźliwi TetrycyKIELCEM3000:00:0002:06:22
23WASILEWSKI Krzysztof 1406WARSZAWAM3000:00:0002:06:34
PINDUR Grzegorz 1324POZNAŃM40DNF02:06:37 DNF
25SOBLIK Łukasz 1442RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0002:06:47
WROŻYNA Rafał 1443CZERWIONKA-LESZCZYNYM20DNF02:06:48 DNF
27SKOWROŃSKI Rafał 1525KOLBUSZOWAM3000:00:0002:07:32
28SLADECZEK Andrzej 1282CORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:0002:07:43
29SILKA Tomasz 1433HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0002:07:44
KUJAWSKI Bogusław 1169Grupetto GorliceGORLICEM50DNF02:07:44 DNF
31CZYŻKOWSKI Rafał 1492Chłopaki z nizinWARSZAWAM3000:00:0002:08:33
32SMOLEŃ Marcin 1076SOSNOWIECM3000:00:0002:08:34
33CIECIERA Paweł 1001PrzełajowiecWARSZAWAM4000:00:0002:09:11
34LISIECKI Bartosz 1312POZNAŃM3000:00:0002:09:25
35WIDERA Karol 1249AUGUSTÓWM2000:00:0002:09:32
36ŚWIERZYŃSKI Witold 1072Raz SzczecinBEZRZECZEM4000:00:0002:09:39
37KĘPOWICZ Marcin 1116ŻABIA WOLAM3000:00:0002:09:44
38KANIA Piotr 1053ŻYRARDÓWM3000:00:0002:09:53
39MAJCHRZAK Tymoteusz 1083ZapierdalaczeKATOWICEM4000:00:0002:10:08
POLAK Bartosz 1163Kuchnia FunkcjonalnaSKIERDYM30DNF02:10:33 DNF
41BENEDYKCIŃSKA Katarzyna 1218Smok TrójgłowyPOZNAŃK3000:00:0002:10:34
42SĘK Tomasz 1311PIASTÓWM3000:00:0002:10:35
43SZKODA Dariusz 1476LP-HP!!!RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0002:10:37
44SZUKAŁA Damian 1135Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0002:10:37
WILK Dawid 1303Night Runners ZabrzeZABRZEM20DNF02:11:00 DNF
46SZYMAŃSKI Arkadiusz 1242KB ErgoWARSZAWAM3000:00:0002:11:09
PUZOŃ Robert 1575BIELSKO- BIAŁAM30DNF02:11:28 DNF
48MAJ Robert 1319TVP LublinLUBLINM4000:00:0002:11:31
49BOGACZYK Krzysztof 1057RÓWNEM3000:00:0002:11:33
50FOLAND Bogumił 1461SpartaWARSZAWAM3000:00:0002:12:15
51DŻUGAN Witold 1087POZNAŃM4000:00:0002:12:53
52BARTKOWSKI Mariusz 1186MSZANOWOM2000:00:0002:13:02
53LIPOWICZ Łukasz 1412SZCZYTNIKIM4000:00:0002:13:03
RĘBILAS Adam 1551NOWY WIŚNICZM20DNF02:13:07 DNF
55KOLAŃCZYK Filip 1314POZNAŃM3000:00:0002:13:08
RZECHOWSKI Filip 1524BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM30DNF02:13:12 DNF
GRYGIEL Rafał 1106GARBATKA-LETNISKOM20DNF02:13:32 DNF
58CIEPLIK Łukasz 1235RunRecord.pl / NAVIGATORIAGDYNIAM3000:00:0002:13:51
59ZMORZYŃSKI Jakub 1114WARSZAWAM3000:00:0002:14:01
JEKA Mateusz 1196WOBRWARSZAWAM20DNF02:14:08 DNF
61KONIARZ Michał 1503BRZEGM4000:00:0002:14:11
62JAWORSKI Marcin 1051JaworSKI TeamPUŁTUSKM3000:00:0002:14:12
63BŁASIAK Renata 1000Przewodnik BeskidzkiBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0002:14:22
63BŁASIAK Wojciech 1105BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0002:14:22
GŁOWACKI Arek 1510BIAŁAM30DNF02:14:34 DNF
66NOWAK Maciej 1563Runner's CookingKIEKRZM4000:00:0002:15:02
67BĄK Adam 1146KKL KielceKIELCEM5000:00:0002:15:15
68BARTOSZ Marek 1160KRAKÓWM3000:00:0002:15:17
69PAJDOSZ Rafał 1149KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0002:15:20
LEWANDOWSKI Wojciech 1506WROCŁAWM40DNF02:15:22 DNF
71ZIEMBA Przemysław 1191BRACIK ZIEMBA TEAMLUBINM3000:00:0002:15:27
72NOWAKOWSKI Paweł 1123MojeUltraBieganie.plSOSNOWIECM3000:00:0002:15:41
73POŁOMSKI Daniel 1078LOGI-sty-KASZCZECINM4000:00:0002:15:42
74KAPUSTA Paweł 1128GRUDZIĄDZM3000:00:0002:15:50
75POLAK Ewa 1308TKS BóbrWARSZAWAK3000:00:0002:15:55
76SIGNERSKI Remigiusz 1122X TEAM Klub Sportowy XTRI.PLGDAŃSKM3000:00:0002:15:57
77JANERKA MORON Marzka 1316DziabnięciCHORZÓWK3000:00:0002:16:05
78ŻEBROWSKI Marek 1318PROMIENKOM5000:00:0002:16:06
LEHMANN Dawid 1559K.S.LENIWIECKĘPNOM20DNF02:16:07 DNF
PARZONKA Paweł 1560K.S.LeniwiecKĘPNOM40DNF02:16:09 DNF
81DOMIN Łukasz 1174Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0002:16:19
82JANDZIŚ Wiesław 1210Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0002:16:19
83LUBOWICKI Łukasz 124340-latek TychyTYCHYM3000:00:0002:16:22
84PAJĄK Sebastian 1340BĘBŁOM4000:00:0002:16:28
85GANC Marcin 1321TORUŃM3000:00:0002:16:51
86MAJ Grzegorz 1080KIELCEM4000:00:0002:17:11
MINIUR Jacek 1068KIELCEM40DNF02:17:11 DNF
88KARNICKI Paweł 1558NZNBYTÓWM4000:00:0002:17:14
MARGAS Konrad 1491Państwowa Straż PożarnaMILEJOWICEM20DNF02:17:43 DNF
90TUSZKANOW Grzegorz 1240Tuchol TeamWROCŁAWM3000:00:0002:17:44
SZLĘK Andrzej 1238KS ŁódźŁÓDŹM40DNF02:17:47 DNF
MAŁEK Łukasz 1454WARSZAWAM30DNF02:18:03 DNF
93SZYMIK Marcin 1088Ratownik GórniczyCHORZÓWM4000:00:0002:18:21
94STANOWSKI Grzegorz 1091forever youngŁÓDŹM4000:00:0002:18:26
95KARPIŃSKI Robert 1268Spartanie DzieciomMARKIM4000:00:0002:18:27
96DĄBROWSKI Karol 1448W Pogoni Za DuchemBĘDZINM3000:00:0002:18:29
97KOLMAJER Rafał 1486RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:0002:19:02
98APANASIEWICZ Bartosz 1203runspace.plBYDGOSZCZM3000:00:0002:19:02
99MUCHA Jacek 1275PRUSZKÓWM4000:00:0002:19:14
100WOSIK Marek 1301szybk małpaWRSZAWAM6000:00:0002:19:20
101SMOLL Tomasz 1179OPEL ACTIVE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM4000:00:0002:19:24
102JAROSIK Daniel 1207ŻUKOWOM4000:00:0002:19:33
103WITCZAK Przemysław 1030Dreamtime TrailsWARSZAWAM4000:00:0002:19:59
104SUDAKOWSKI Tomasz 1126DOZ Drużyna RawaRAWA MAZOWIECKAM4000:00:0002:20:02
105GOSTKOWSKI Wiesław 1447KURZĘTNIKM5000:00:0002:20:03
106MAŃKOWSKI Krzysztof 107512tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3000:00:0002:20:04
ZWOLIŃSKI Łukasz 1136OTK RzeźnikGDAŃSKM30DNF02:20:16 DNF
108MICHALAK Mariusz 1192POZNAŃM4000:00:0002:20:18
109MAKOWSKI Maciej 1061Korona PabianicePABIANICEM3000:00:0002:20:19
110CHROMIK Wacław 1195RYBNIKM4000:00:0002:20:20
111JODKO-NARKIEWICZ Adam 1069Daleko jeszcze?GDAŃSKM3000:00:0002:20:59
112GOLEC Rafał 1255WARSZAWAM4000:00:0002:21:02
ŻYREK Maciej 1279BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:21:25 DNF
114GORGOL Tomasz 1200RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:0002:21:30
115JANECKA Artur 1127ŁASKM3000:00:0002:21:31
116ORACZ Mateusz 1217Bez LitościPLEWISKAM2000:00:0002:21:50
117GRYGIERZEC Grzegorz 1546KRAKÓWM3000:00:0002:22:00
118MIKOWSKI Artur 1111ALNORGRÓJECM4000:00:0002:22:17
DOLIŃSKI Adam 1278KB LegionowoWARSZAWAM30DNF02:22:30 DNF
120JACKIEWICZ Waldemar 1113HALINÓWM4000:00:0002:22:46
121PELPLIŃSKI Piotr 1250Intel RunnersSOPOTM3000:00:0002:22:55
122OLAWIŃSKI Karol 1045Triathlon Mietków TeamKOBIERZYCEM3000:00:0002:23:22
ZAKRZEWSKI Wojtek Harry 1095HARRY'S ANGELSOSTRÓDAM40DNF02:23:22 DNF
SYMA Sebastian 1307MYSZKÓWM40DNF02:23:24 DNF
125WIERZBOWSKI Krzysztof 1036Motointegrator.plBYDGOSZCZM3000:00:0002:23:26
CYGAN Karol 1054Polska Na SzczycieWOLA PĘKOSZEWSKAM20DNF02:23:47 DNF
127LACHERA Marek 1008W pogoni za duchemKATOWICEM3000:00:0002:23:54
128WASZKIEWICZ Tomasz 1175W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0002:23:57
129PAWŁOWSKI Arkadiusz 1084MIĘDZYRZEC PODLASKIM3000:00:0002:23:58
130BIL Marcin 1067Góral ŚwiętokrzyskiKIELCEM4000:00:0002:24:07
FABIŃSKI Marcin 1041Luźna gumaGRUDZIĄDZM30DNF02:24:08 DNF
132ZAJĄC Filip 1066Góral Świętokrzyski / SK KICKBOXING KIELCEKIELCEM3000:00:0002:24:10
133WACNIK Janusz 1281Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0002:24:17
134OBROŚLAK Jacek 1262Opel Active TeamJASTRZĘBIE ZDRÓJM4000:00:0002:24:38
135BŁACH Piotr 1284Opel Active TeamGLIWICEM4000:00:0002:24:38
136KACZMAREK Mateusz 1220race.onsight.plPOZNAŃM2000:00:0002:24:44
137SZEFER Maciej 1519VICTORIA ŻYTNOKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM3000:00:0002:25:03
138DZIERKA Mariusz 1228TOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:00:0002:25:10
139ZWĘGLIŃSKI Andrzej 1063KĘDZIERZYN-KOŹLEM4000:00:0002:25:19
140MART Mariusz 1056Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIM4000:00:0002:25:38
141NYKA Jan 1214WARSZAWAM4000:00:0002:25:38
MIKUSZEWSKI Łukasz 1287Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM20DNF02:25:59 DNF
143GÓRSKI Krzysztof 1426BIEGOWI ZAJAWKOWICZEDĄBRÓWKA NOWAM4000:00:0002:26:01
144MARCZAK Krzysztof 1117PKO BP Running TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0002:26:12
145SAMBOR Mariusz 1099WUJEK BIEGAKATOWICEM3000:00:0002:26:13
146ŻUROWSKI Marcin 1212KICINM4000:00:0002:26:31
STASZEWSKI Piotr 1040POTASZEM40DNF02:26:31 DNF
DYCZKA Robert 1170Aktywny RozbarkBYTOMM40DNF02:26:34 DNF
149RÓG Leszek 1313niezrzeszonyKRZESZOWICEM4000:00:0002:26:55
150TOPOLSKI Piotr 1168SOPOTM3000:00:0002:26:57
151PALUSZKIEWICZ Robert 1199LUBINM4000:00:0002:26:57
152POCHROŃ Marcin 1246WieRUNszówWIELUŃM2000:00:0002:26:58
BIZOŃ Michał 1446www.runspace.plBYDGOSZCZM30DNF02:27:09 DNF
WIŚNIEWSKI Artur 1194introPOZNAŃM40DNF02:27:12 DNF
155PILECKI Maciej 1009WROCŁAWM3000:00:0002:27:17
156NIEDZIELA Wojciech 1509NOWA IWICZNAM4000:00:0002:27:28
157GUZOWSKI Andrzej 1197WĘGROWOM5000:00:0002:27:33
158KSIĘŻNIK Dorota 1139POLSKAK4000:00:0002:27:33
POMIERSKI Zbigniew 1223KiZKWIDZYNM30DNF02:27:33 DNF
POMIERSKI Karol 1224KiZGDAŃSKM30DNF02:27:33 DNF
161DZIEWIOR Arkadiusz 1112GLIWICEM4000:00:0002:27:34
162BILNIK Monika 1470KLA Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK4000:00:0002:27:36
163KRZCZUK Benedykt 1326TYCHYM5000:00:0002:27:37
164ZASŁONKA Konrad 1050SKIERNIEWICEM3000:00:0002:27:40
165MUSZYŃSKI Krzysztof 1143BUKOWNOM3000:00:0002:27:41
166WAWRZYNIAK Michał 1264Klub Biegacza WartaPAJECZNOM3000:00:0002:27:42
KOZERA Waldemar 1291KRAKÓWM30DNF02:28:02 DNF
168DOMINIAK Klaudia 1022BIKEBOARDKRAKÓWK3000:00:0002:28:09
169TRZCIELIŃSKI Roman 1047PSY WarszawaWARSZAWAM6000:00:0002:28:14
170MORYŃ Piotr 1263KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0002:28:14
SKOCZYŃSKI Tomasz 1475POZNAŃM40DNF02:28:26 DNF
172KOWALSKI Edward 1064Niepołomice biegająBRZEZIEM5000:00:0002:28:30
173ŁUBIEŃSKI Wojciech 1248POZNAŃM3000:00:0002:28:36
174PUZIO Waldemar 1328Klub Biegacza Maratończyk DębicaDĘBICAM5000:00:0002:28:37
ŚMICHURSKI Krzysztof 1504West Sports TeamPOZNAŃM20DNF02:28:43 DNF
KUNERT Łukasz 1505West Sports TeamPOZNAŃM20DNF02:28:43 DNF
177WOLNY-DUNST Tomasz 1400OIRP Gdańsk / PoniewierkaGDYNIAM3000:00:0002:28:44
EBERT Adam 1304KATOWICEM30DNF02:28:45 DNF
179KUSIAK Piotr 1299KKL Sprawni-Razem KielceKIELCEM5000:00:0002:28:55
180RUTKOWSKA Małgorzata 1436WARSZAWAK3000:00:0002:28:58
181POZLEWICZ Dariusz 1077Mutant RunBYTOMM4000:00:0002:29:15
182CIEŚLAK Dominika 1435WROCŁAWK3000:00:0002:29:42
183BEDNARCZYK Jacek 1085WUJEK BIEGAMIKOŁÓWM4000:00:0002:29:45
184BRODOWSKI Michał 1403KRAKÓWM3000:00:0002:29:46
NOWACKI Mariusz 1576ŁOMŻAM20DNF02:29:49 DNF
KOTOWSKI Andrzej 1189SUGER MANWROCŁAWM40DNF02:29:58 DNF
WALECZEK Sławomir 1173BRZEZINKA ŚREDZKAM40DNF02:29:59 DNF
188DOMAGAŁA Remigiusz 1048wild duckKRAKÓWM4000:00:0002:30:10
189KATNER Cezary 1071WYSZKÓWM3000:00:0002:30:37
190BARANOWSKI Michał 1201WARSZAWAM3000:00:0002:30:41
TARNOWSKI Krzysztof 1130KW LublinLUBLINM30DNF02:31:16 DNF
192DĄBSKI Grzegorz 1183WÓLKA ORŁOWSKAM3000:00:0002:31:18
WENGRZIK Piotr 1025APOSTROPHE CREATIVE COMMUNITIESWROCŁAWM40DNF02:31:34 DNF
WERNER Kamil 1058Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:31:34 DNF
GMYS Tomasz 1449BYDGOSZCZM30DNF02:31:35 DNF
196MĄCZKA Bronisław 1014OTK RzeźnikGLIWICEM6000:00:0002:32:08
196JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 1013OTK RzeźnikGLIWICEK4000:00:0002:32:10
198RUPNIEWSKI Tomasz 1172SWARZĘDZM4000:00:0002:32:11
DYMEK Karol 1451WARSZAWAM30DNF02:32:28 DNF
ŚWIECZKA Jarosław 1473Warsaw Airport RunnersWARSZAWAM30DNF02:32:28 DNF
JAKUBOWSKI Wojciech 1247KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM40DNF02:32:44 DNF
202NÓŻKA Andrzej 1142LP -HP !!!BOJADŁAM3000:00:0002:33:03
ŁAZAREK Daniel 1471Kawaler Wieczorową PorąSOPOTM30DNF02:33:03 DNF
204KLINIK Paweł 1137RAFAKORACIBÓRZM3000:00:0002:33:04
205WOSKOWSKA Magdalena 1133RAFAKORACIBÓRZK3000:00:0002:33:04
206PYRKOSZ Damian 1409Ambasador Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4000:00:0002:33:08
207BOGACKI Andrzej 1147KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM5000:00:0002:33:12
208HABA Konrad 1425K2BKRAKÓWM3000:00:0002:33:22
209MAŃKOWSKI Leszek 1348Edificator/BeltraniKRAKÓWM3000:00:0002:33:22
JASKULSKI Karol 1315TORUŃM30DNF02:33:23 DNF
211PORĘBSKI Jacek 1459Coffee-Tech Serwis TeamPROSZÓWKIM4000:00:0002:33:47
STAWSKI Dariusz 1477KB Arturówek ŁódzŁÓDŹM50DNF02:33:50 DNF
213GLAJC Daniel 1517CIESZYNM4000:00:0002:33:54
214SIEMIŃSKI Radosław 1550KRAKÓWM3000:00:0002:33:54
215MARGAS Grzegorz 1419MeerCaTeamPROSZOWICEM4000:00:0002:33:55
216WŁADYKA Witold 1490Go4AdventureRYCHWALDEKM4000:00:0002:33:55
217LACHOWICZ Przemysław 1176LIBERTÓWM3000:00:0002:34:08
218WACHOWSKA Alina 1499Smok TrójgłowyPOZNAŃK5000:00:0002:34:18
219NOWAK Piotr 1527BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM4000:00:0002:34:28
220KORDOWICZ Łukasz 1439Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0002:34:32
221SZPYT Ryszard 1467Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0002:34:32
222KOBELUK Damian 1468Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0002:34:32
223SZYPOWSKI Marcin 1156KoszalinWARSZAWAM3000:00:0002:34:33
TUCZAPSKI Artur 1261MROWLAM50DNF02:34:36 DNF
225BUCHHOLZ Piotr 1441WARSZAWAM4000:00:0002:34:50
BADURA Wojtek 1049zielonatrafffkaBIELSKO-BIAŁAM40DNF02:34:53 DNF
227MAŁKOWSKI Krzysztof 1052natural-born-runners.plPOZNAŃM3000:00:0002:34:55
228WĘGIEL Bogdan 1158McDBOLECHOWICEM4000:00:0002:35:21
229MIODUSZEWSKI Mariusz 120210 Warszawski Pułk SamochodowyWARSZAWAM4000:00:0002:35:22
GRZESZCZUK Grzegorz 1495KB GaleriaWARSZAWAM50DNF02:35:33 DNF
231PANEK Piotr 1190ZIELONKIM4000:00:0002:35:34
WITEK Bogdan 1065Water TeamBARYCZKAM50DNF02:35:35 DNF
233WIĄCEK Mirosław 1198WATER TEAMPOŁOMIAM3000:00:0002:35:36
STARZYŃSKI Stefan 1144Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF02:35:58 DNF
235KRUPIŃSKI Tadeusz 1323LIGOTA PIĘKNAM5000:00:0002:36:22
JADWISZCZAK Grzegorz 1405PĘDZIWIATR BIAŁYSTOKGRABÓWKAM40DNF02:36:36 DNF
237WYSOCKI Damian 1450CSiR AgatsuBĘDZINM3000:00:0002:36:46
238CHRZANOWSKA Barbara 1462CSiR Agatsu / Zdzieraj KapcieBĘDZINK3000:00:0002:36:46
GRZESZCZUK Wojciech 1209WARSZAWAM50DNF02:36:48 DNF
BŁOCH Marek 1145BLOCHSHUTA DŁUTOWSKAM40DNF02:36:49 DNF
241MALISZEWSKI Jacek 1444Smashing PąpkinsWARSZAWAM4000:00:0002:36:50
242BENESZ Robert 1489Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0002:36:51
243LITEWKA Rafał 1270KRAKÓWM2000:00:0002:37:03
PIELECKI Bartek 1414KS Gepard ŻukczynBANINOM30DNF02:37:04 DNF
MACHALIŃSKI Mariusz 1415Gdańsk-OsowaGDAŃSKM40DNF02:37:05 DNF
KRUK Grzegorz 1480Alior Running TeamKRAKÓWM30DNF02:37:05 DNF
NIEDZIELA Michał 1513JAROSŁAWM30DNF02:37:23 DNF
BRZĘK Szymon 1185EŁCKIEJ STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO''EŁKM20DNF02:37:24 DNF
249KORBELA Maciej 1154DĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0002:37:31
250WYLUPEK Tomasz 1159Pozytywnie zakreceniMYSLOWICEM4000:00:0002:37:32
ROGACZ Piotr 1152SzakaleSOSNOWIECM30DNF02:37:32 DNF
252CHRZĄŚCIK Anna 1537Rehmedica, Harmonia FitnessKRZESZOWICEK3000:00:0002:37:34
253CIOCH Paweł 1269PLOTSERWIS TEAMOPOLEM3000:00:0002:37:35
254MACIOSZEK Krystyna 1266WARSZAWAK2000:00:0002:37:36
CZARNECKI Pawel 1539KM PSP RadomRADOMM30DNF02:37:46 DNF
256NIZIOŁ Marian 1177Drużyna APIASECZNOM5000:00:0002:37:58
257PAPROCKI Wiesław 1151kb mckis jaworznoJAWORZNOM5000:00:0002:38:00
258JUCHA Jacek 1253CA Aktywni/ CA BrokerGOCZLKOWICE ZDROJM4000:00:0002:38:10
ZAWADKA Andrzej 1463SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM50DNF02:38:11 DNF
KUFERA Dariusz 1125FRAPOL Razem!WARSZAWAM40DNF02:38:25 DNF
REAUD Julien 1055FRAPOL Razem!WARSZAWAM30DNF02:38:26 DNF
SYGOCKI Konrad 1297Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:38:30 DNF
263DĄBROWSKI Cezary 1413MAXI PiasecznoPIASECZNOM4000:00:0002:38:32
NOGA Łukasz 1167Zdzieraj kapcie www.agatsu.plSOSNOWIECM30DNF02:38:35 DNF
JURGA Sebastian 1221race.onsight.plPOZNAŃM20DNF02:38:35 DNF
266SOKÓŁ Sylwia 1533WARSZAWAK3000:00:0002:38:37
SOKÓŁ Tomasz 1535WARSZAWAM30DNF02:38:37 DNF
268MIKOŁAJCZYK Henryk 1456Ultramaraton PodkarpackiRZESZÓWM4000:00:0002:38:43
269KRZYSZTOŃ Piotr 1178GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0002:38:51
270FINFANDO Zbigniew 1294BSSGIZABELINM4000:00:0002:39:16
DUDEK Arkadiusz 1465HUMNISKAM50DNF02:39:31 DNF
272MADEJCZYK Sebastian 1336TuchowTUCHOWM4000:00:0002:39:45
FURTAK Krzysztof 1230KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM50DNF02:40:23 DNF
274KOSZAREK Andrzej 1073POZNAŃM4000:00:0002:40:36
275KOSZAREK Maciej 1074POZNAŃM4000:00:0002:40:37
276ŚLĄCZKA Arkadiusz 1416Finisz RymanówRYMANÓWM3000:00:0002:40:56
KALATA Łukasz 1522CSAiU ToruńGÓRSKM30DNF02:40:56 DNF
278ZAGDAŃSKI Robert 1423ZRĘCINM3000:00:0002:40:57
MALINOWSKI Maciej 1479TORUŃM40DNF02:40:57 DNF
MICHALSKI Tomasz 1404KB ArturówekŁÓDŹM20DNF02:41:00 DNF
281CZAPSKI Piotr 1187WARSZAWAM5000:00:0002:41:08
LANGE Zbigniew 1502KRAKÓWM40DNF02:41:15 DNF
283BALAWEJDER Marcin 1225PRZEWORSKM3000:00:0002:41:29
JEREMICZ Marcin 1402Elavon PolandGDAŃSKM30DNF02:41:29 DNF
285ZUBOWICZ Jakub 1280Żwawe ŻubrySEJNYM3000:00:0002:41:41
286KUŹNIEWSKI Jan 1342SZCZECINM2000:00:0002:41:41
DRÓŻDŻ Tomasz 1534MKS Szerszeń BogatyniaBOGATYNIAM40DNF02:41:48 DNF
DRÓŻDŻ Ireneusz 1536GRYFINOM40DNF02:41:50 DNF
KIRKIEWICZ Ireneusz 1256OŁAWAM40DNF02:41:53 DNF
CZERWONIUK Arkadiusz 1484SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM40DNF02:42:06 DNF
291GORZKOWSKI Witold 1215IM2010WIELICZKAM5000:00:0002:42:15
292GOŚCIEJ Andrzej 1226wieliczka-solne miastoWIELICZKAM6000:00:0002:42:16
ŚLIWIŃSKI Andrzej 1571MIECHÓWMIECHÓWM50DNF02:42:26 DNF
294PORĘBA Eugeniiusz 1570MIECHÓWMIECHÓWM5000:00:0002:42:27
SPYCHAŁA Marek 1474Świat BiegaczaPOZNAŃM40DNF02:42:34 DNF
KUPCZAK Grzegorz 1292KAMIKADZEBARANÓWM20DNF02:42:39 DNF
ZAREMBA Marek 1293KamikadzeMROCZEŃM50DNF02:42:39 DNF
298ZYCH Wiktor 1557SWORNEGACIEM3000:00:0002:42:48
NITSCH Tomasz 1555UNTS WarszawaWARSZAWAM40DNF02:42:48 DNF
300DUDEK Bartłomiej 154012tri.plWARSZAWAM3000:00:0002:43:12
301KRZYWICKI Pawel 1508WARSZAWAM4000:00:0002:43:28
302SADY Piotr 1101AntyGrawitacjaKALISZM3000:00:0002:43:39
NOSEK Maciej 1458TakBiegamyPOZNAŃM20DNF02:43:47 DNF
POŁCZYŃSKI Paweł 1427Stalowa ŁydaPOZNAŃM30DNF02:43:48 DNF
305KAJMOWICZ Łukasz 1538SKARŻYSKO-KAMIENNAM3000:00:0002:44:00
306KRUZEL Rafal 1060Biegowe MisieLEGNICAM4000:00:0002:44:13
KALKA Kamil 1554WARSZAWAM30DNF02:44:28 DNF
CZECHOWICZ Tomasz 1545WARSZAWAM40DNF02:44:32 DNF
309PIETRZAK Daniel 1184PRUSZKÓWM2000:00:0002:44:35
SIKORA Artur 1325KB ŁapkaBYDGOSZCZM40DNF02:44:39 DNF
311MASIULANIEC Agata 1108BiegowySwiat.pl/ SklepBiegowy.comGDAŃSKK2000:00:0002:44:40
312CIEŚLAK Jakub 1483TervisRZEPINM3000:00:0002:44:44
313CIEŚLAK Krzysztof 1469Ciemna Strona MocyRZEPINM3000:00:0002:44:45
BUSZ Jacek 1407Elavon PolandRZESZÓWM30DNF02:44:46 DNF
ULOWSKI Jacek 1236Łyse Łosie 2 FAN-RUN TEAM ŁódźŁÓDŹM40DNF02:44:49 DNF
KALINOWSKI Sławomir 1452GreenSkyWĄBRZEŹNOM30DNF02:44:56 DNF
KAMIŃSKI Krystian 1420stara piłaNIESTĘPOWOM30DNF02:45:02 DNF
318KRUK Sławomir 1453Rzeszowskie Gazele i Gepardy.CHMIELNIKM5000:00:0002:45:04
WINCZURA Leszek 1417GDAŃSKM40DNF02:45:04 DNF
320KOLASIŃSKI Jarosław 1344KTMWARSZAWAM5000:00:0002:45:18
SIDOR Paweł 1227W4TEAMWARSZAWAM40DNF02:45:31 DNF
SIWIEC Tomasz 1455Biegnę dla MarcinaRZESZÓWM30DNF02:45:48 DNF
PAŁKOWSKA Agata 1102Running obsession teamKRAKÓWK40DNF02:46:07 DNF
RÓŻANKOWSKA Aleksandra 1273STRZELBY Z BRIXTONGLIWICEK40DNF02:46:08 DNF
325POBŁOCKI Jan 1437Spartanie DzieciomGDAŃSKM5000:00:0002:46:33
HOLOVIN Jozef 1090BARCZEWKOM40DNF02:46:43 DNF
STYSIEK Piotr 1466Biegiem Radom!RADOMM40DNF02:46:47 DNF
MAJKUCIŃSKI Marek 1457Biegiem Radom!RADOMM40DNF02:46:47 DNF
329SYPNIEWSKA Hanna 1438Spartanie DzieciomGDYNIAK6000:00:0002:47:01
OBARSKI Norbert 1046KIELCEM50DNF02:47:07 DNF
NOWAK Piotr 1411Bracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM30DNF02:47:13 DNF
NOWAK Paweł 1418Bracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM30DNF02:47:14 DNF
DENEKA Jacek 1188UltraLoversWARSZAWAM40DNF02:47:17 DNF
GŁUSZEK Michał 1574KIELCEM20DNF02:48:09 DNF
MUTRYNOWSKI Piotr 1305WARSZAWAM40DNF02:48:27 DNF
NIZIOŁEK Marek 1482Damy radęZABORZEM40DNF02:48:33 DNF
CHYLEWSKI Paweł 1518Zielony DomBYDGOSZCZM30DNF02:48:40 DNF
GÓRNIAK Jan 1516Jan PawełCIESZYNM30DNF02:48:45 DNF
339ROGÓSZ Piotr 1026odBiegamyodNormyŁÓDŹM4000:00:0002:48:58
RYZNAR Łukasz 1332niezrzeszonySIEKIERZYCEM30DNF02:49:03 DNF
KUNA Piotr 1541Rehabilitanci.org.plWIELICZKAM30DNF02:49:12 DNF
SOBCZAK Piotr 1331OdBiegamyOdNormyŁÓDŹM40DNF02:49:17 DNF
343JACHYMSKI Jacek 1408AKG ŁódźŁÓDŹM5000:00:0002:49:47
PIOTROWSKI Maciej 1028odBiegamyodNormyWARSZAWAM40DNF02:50:33 DNF
CHUDY Przemyslaw 1260CHUDYLIMERICKM50DNF02:51:08 DNF
BRZEZOWSKA Beata 1487AlbatrosyWARSZAWAK40DNF02:52:20 DNF
GŁUSZCZAK Jerzy 1410ŁÓDŹM50DNF02:52:29 DNF
WARCHOŁ Andrzej 1121The Runners ŚwiecieŚWIECIEM50DNF02:52:44 DNF
349PRONCZUK Adam 1252CA Broker RYTM WinnerCZECHOWICE-DZIEDZICEM5000:00:0002:52:53
JACKOWSKA Ewa 1089JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWK40DNF02:53:18 DNF
JACKOWSKI Jacek 1093JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWM40DNF02:53:18 DNF
TRZCIŃSKI Mateusz 1092GARWOLINM20DNF02:53:28 DNF
JÓZEFOWICZ Krzysztof 1472SMARDZÓWM30DNF02:53:30 DNF
SZKUTA Michał 1429NKB Chyży Nowy TomyślBOLEWICKOM30DNF02:54:17 DNF
FUNKA Andrzej 1432NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM50DNF02:54:17 DNF
ORDZIEJEWSKI Dominik 1460KALISZM30DNF02:54:56 DNF
SŁAWIŃSKI Kazimierz 1529Klub Górski PTTK KielceKIELCEM40DNF02:57:57 DNF
OPOKA Andrzej 1542KIELCEM50DNF02:58:20 DNF
MAZIEC Dariusz 1430NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM30DNF02:58:36 DNF
PARYS Andrzej 1440ELAKTYWNIELBLĄGM60DNF03:01:11 DNF
WDOWCZYK Cyprian 1464KATOWICEM20DNF03:01:12 DNF
SOBIERAJ Artur 1572WKU w BędzinieGRODZISK MAZOWIECKIM20DNF03:02:39 DNF
363MALEŃSKI Maciek 1027Gang LysychWARSZAWAM4000:00:00
WĘGIERSKI Wojtek 1428ZABRZEM30DNF DNF
ZIENTEK Stanisław 1493BIELSKO-BIAŁAM60DNF DNF
ZOLTEK Adam 1552SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30DNF DNF
BŁACHOWICZ Tomasz 1079WieRUNszówWIERUSZÓWM30DNF DNF
PIEPRZAK Andrzej 1081ParkówkaSZCZECINM30DNF DNF
WRÓBEL Agnieszka 1100www.gohardorgohome.plSANOKK20DNF DNF
PRAŻMOWSKI Piotr 1222Am NatKRAKÓWM30DNF DNF
BALUK Marek 1306Borek-ChełmCHEŁMM50DNF DNF
Znaleziono 371 wynik(ów)