RZEŹNIK ULTRA 2016 - 100KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-05-21
Miejsce:
Cisna
Dystans:
100 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
412
Wystartowało:
371
Nie ukończyło:
143
Ukończyło:
228
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 38.8km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu17.7km38.8km
    
1HRYNIÓW Łukasz 1401Bieg OpolskiCHRZĄSZCZYCEM3000:00:0001:44:3804:21:56
2BIAŁOBRZESKI Sebastian 1334Be 3 Triathlon- City ZenPOZNAŃM2000:00:0001:45:5804:32:18
3REDZIAK Łukasz 1062Wkurw_teamSOSNOWIECM2000:00:0001:48:4204:37:45
4JAŁOCHA Mieczysław 1556Przemyski Klub Biegacza TeamPRZEMYŚLM4000:00:0002:00:4804:45:28
5KOCZWARA Tomek 1005RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0002:04:5004:46:28
6ATANASOW ANCEW Dawid 1211WATAHA TRAIL TEAMNOWY TARGM4000:00:0002:00:2104:48:03
7KOWALIK Andrzej 1037Bieg OpolskiOPOLEM3000:00:0001:51:3204:49:42
8URAMEK Grzegorz 1012OBORNIKI ŚLĄSKIEM4000:00:0002:01:3204:54:25
9MOSSOCZY Zbigniew 1120BIKEBOARDZABIERZÓWM4000:00:0001:56:3905:01:17
10PAJĄK Łukasz 1544WIELICZKAM3000:00:0002:01:4605:01:28
11CZYŻKOWSKI Rafał 1492Chłopaki z nizinWARSZAWAM3000:00:0002:08:3305:05:36
12BORUSIŃSKI Piotr 1481Stopa SłupskSŁUPSKM4000:00:0001:55:5705:05:55
13ĆWIK Iwona 1033TYCHYK3000:00:0002:03:4505:06:26
14SAWICZ Robert 1237WROCŁAWM4000:00:0002:00:5205:07:44
15KOT Rafał 1573Way Behind HorizonSZCZYTNOM3000:00:0002:00:5005:08:37
16WASILEWSKI Krzysztof 1406WARSZAWAM3000:00:0002:06:3405:08:42
17ŚCIUBEŁ Michał 1131Dwaj Zgryźliwi TetrycyKIELCEM3000:00:0002:06:2205:11:02
18ŚLIWKA Cezary 1132Dwaj zgryźliwi tetrycyKIELCEM3000:00:0002:06:2105:11:02
19BENEDYKCIŃSKA Katarzyna 1218Smok TrójgłowyPOZNAŃK3000:00:0002:10:3405:11:54
20SMOLEŃ Marcin 1076SOSNOWIECM3000:00:0002:08:3405:12:02
21SLADECZEK Andrzej 1282CORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:0002:07:4305:15:51
22KĘPOWICZ Marcin 1116ŻABIA WOLAM3000:00:0002:09:4405:17:52
23CIECIERA Paweł 1001PrzełajowiecWARSZAWAM4000:00:0002:09:1105:18:09
24SKOWROŃSKI Rafał 1525KOLBUSZOWAM3000:00:0002:07:3205:19:39
25ZAMOJSKI Robert 1035Rise & ShineGLIWICEM4000:00:0002:03:4505:20:42
26SADURSKI Krzysztof 1320CARINIIŁASKARZEWM4000:00:0002:03:5505:20:56
27CIEŚLAR Tomasz 1329Prawdziwa StalCIESZYNM2000:00:0001:56:3505:23:28
28LISIECKI Bartosz 1312POZNAŃM3000:00:0002:09:2505:24:31
29BARTKOWSKI Mariusz 1186MSZANOWOM2000:00:0002:13:0205:25:07
30ŚWIERZYŃSKI Witold 1072Raz SzczecinBEZRZECZEM4000:00:0002:09:3905:25:14
31LIPOWICZ Łukasz 1412SZCZYTNIKIM4000:00:0002:13:0305:26:14
32SOBLIK Łukasz 1442RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0002:06:4705:28:01
33WIDERA Karol 1249AUGUSTÓWM2000:00:0002:09:3205:28:01
34ZMORZYŃSKI Jakub 1114WARSZAWAM3000:00:0002:14:0105:30:53
35KRUŻEL Rafał 1155RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM4000:00:0002:01:4605:31:48
36BARTOSZ Marek 1160KRAKÓWM3000:00:0002:15:1705:33:26
37KANIA Piotr 1053ŻYRARDÓWM3000:00:0002:09:5305:33:28
38SIGNERSKI Remigiusz 1122X TEAM Klub Sportowy XTRI.PLGDAŃSKM3000:00:0002:15:5705:33:48
39TUSZKANOW Grzegorz 1240Tuchol TeamWROCŁAWM3000:00:0002:17:4405:33:57
40LUBOWICKI Łukasz 124340-latek TychyTYCHYM3000:00:0002:16:2205:35:09
41JANERKA MORON Marzka 1316DziabnięciCHORZÓWK3000:00:0002:16:0505:36:11
42MUCHA Jacek 1275PRUSZKÓWM4000:00:0002:19:1405:36:42
43ŻEBROWSKI Marek 1318PROMIENKOM5000:00:0002:16:0605:36:56
44MAJ Robert 1319TVP LublinLUBLINM4000:00:0002:11:3105:37:16
45CIEPLIK Łukasz 1235RunRecord.pl / NAVIGATORIAGDYNIAM3000:00:0002:13:5105:37:51
46BŁASIAK Renata 1000Przewodnik BeskidzkiBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0002:14:2205:38:17
46BŁASIAK Wojciech 1105BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0002:14:2205:38:20
48SZYMAŃSKI Arkadiusz 1242KB ErgoWARSZAWAM3000:00:0002:11:0905:38:25
WILK Dawid 1303Night Runners ZabrzeZABRZEM20DNF02:11:00 DNF05:38:46 DNF
50MAJCHRZAK Tymoteusz 1083ZapierdalaczeKATOWICEM4000:00:0002:10:0805:39:00
WROŻYNA Rafał 1443CZERWIONKA-LESZCZYNYM20DNF02:06:48 DNF05:39:01 DNF
52FOLAND Bogumił 1461SpartaWARSZAWAM3000:00:0002:12:1505:39:18
53KONIARZ Michał 1503BRZEGM4000:00:0002:14:1105:39:46
PINDUR Grzegorz 1324POZNAŃM40DNF02:06:37 DNF05:40:26 DNF
55SILKA Tomasz 1433HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0002:07:4405:40:35
56POLAK Ewa 1308TKS BóbrWARSZAWAK3000:00:0002:15:5505:42:34
57MART Mariusz 1056Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIM4000:00:0002:25:3805:42:53
58JODKO-NARKIEWICZ Adam 1069Daleko jeszcze?GDAŃSKM3000:00:0002:20:5905:43:21
59MAKOWSKI Maciej 1061Korona PabianicePABIANICEM3000:00:0002:20:1905:43:41
60SZKODA Dariusz 1476LP-HP!!!RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0002:10:3705:44:20
61NOWAK Maciej 1563Runner's CookingKIEKRZM4000:00:0002:15:0205:45:01
62SMOLL Tomasz 1179OPEL ACTIVE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM4000:00:0002:19:2405:45:27
63PAJDOSZ Rafał 1149KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0002:15:2005:46:01
RĘBILAS Adam 1551NOWY WIŚNICZM20DNF02:13:07 DNF05:46:11 DNF
65MICHALAK Mariusz 1192POZNAŃM4000:00:0002:20:1805:47:43
66KARPIŃSKI Robert 1268Spartanie DzieciomMARKIM4000:00:0002:18:2705:48:45
67POŁOMSKI Daniel 1078LOGI-sty-KASZCZECINM4000:00:0002:15:4205:49:05
68SZYMIK Marcin 1088Ratownik GórniczyCHORZÓWM4000:00:0002:18:2105:49:06
69KOLAŃCZYK Filip 1314POZNAŃM3000:00:0002:13:0805:49:30
70DZIEWIOR Arkadiusz 1112GLIWICEM4000:00:0002:27:3405:49:48
71KARNICKI Paweł 1558NZNBYTÓWM4000:00:0002:17:1405:50:28
72SZEFER Maciej 1519VICTORIA ŻYTNOKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM3000:00:0002:25:0305:50:49
73GRYGIERZEC Grzegorz 1546KRAKÓWM3000:00:0002:22:0005:51:08
74JAROSIK Daniel 1207ŻUKOWOM4000:00:0002:19:3305:51:51
JEKA Mateusz 1196WOBRWARSZAWAM20DNF02:14:08 DNF05:52:53 DNF
76DŻUGAN Witold 1087POZNAŃM4000:00:0002:12:5305:54:03
77PAWŁOWSKI Arkadiusz 1084MIĘDZYRZEC PODLASKIM3000:00:0002:23:5805:55:02
78SZUKAŁA Damian 1135Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0002:10:3705:55:03
79KAPUSTA Paweł 1128GRUDZIĄDZM3000:00:0002:15:5005:56:26
80KOLMAJER Rafał 1486RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:0002:19:0205:56:51
81APANASIEWICZ Bartosz 1203runspace.plBYDGOSZCZM3000:00:0002:19:0205:56:51
82DOMIN Łukasz 1174Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0002:16:1905:57:48
83JANDZIŚ Wiesław 1210Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0002:16:1905:57:48
84WITCZAK Przemysław 1030Dreamtime TrailsWARSZAWAM4000:00:0002:19:5905:58:13
85JAWORSKI Marcin 1051JaworSKI TeamPUŁTUSKM3000:00:0002:14:1205:58:34
86STANOWSKI Grzegorz 1091forever youngŁÓDŹM4000:00:0002:18:2606:00:28
87NYKA Jan 1214WARSZAWAM4000:00:0002:25:3806:00:29
88SUDAKOWSKI Tomasz 1126DOZ Drużyna RawaRAWA MAZOWIECKAM4000:00:0002:20:0206:01:08
89SĘK Tomasz 1311PIASTÓWM3000:00:0002:10:3506:01:21
GRYGIEL Rafał 1106GARBATKA-LETNISKOM20DNF02:13:32 DNF06:01:21 DNF
91GOLEC Rafał 1255WARSZAWAM4000:00:0002:21:0206:01:39
92OLAWIŃSKI Karol 1045Triathlon Mietków TeamKOBIERZYCEM3000:00:0002:23:2206:01:40
KUJAWSKI Bogusław 1169Grupetto GorliceGORLICEM50DNF02:07:44 DNF06:02:35 DNF
94PAJĄK Sebastian 1340BĘBŁOM4000:00:0002:16:2806:02:43
95DĄBROWSKI Karol 1448W Pogoni Za DuchemBĘDZINM3000:00:0002:18:2906:03:05
96GUZOWSKI Andrzej 1197WĘGROWOM5000:00:0002:27:3306:03:07
97KSIĘŻNIK Dorota 1139POLSKAK4000:00:0002:27:3306:03:08
98JACKIEWICZ Waldemar 1113HALINÓWM4000:00:0002:22:4606:03:25
LEWANDOWSKI Wojciech 1506WROCŁAWM40DNF02:15:22 DNF06:04:19 DNF
100RÓG Leszek 1313niezrzeszonyKRZESZOWICEM4000:00:0002:26:5506:04:30
101BŁACH Piotr 1284Opel Active TeamGLIWICEM4000:00:0002:24:3806:05:01
102ŁUBIEŃSKI Wojciech 1248POZNAŃM3000:00:0002:28:3606:05:44
103POCHROŃ Marcin 1246WieRUNszówWIELUŃM2000:00:0002:26:5806:06:08
104MARCZAK Krzysztof 1117PKO BP Running TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0002:26:1206:06:19
105NOWAK Piotr 1527BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM4000:00:0002:34:2806:06:20
106LACHERA Marek 1008W pogoni za duchemKATOWICEM3000:00:0002:23:5406:06:29
107WASZKIEWICZ Tomasz 1175W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0002:23:5706:06:30
108ORACZ Mateusz 1217Bez LitościPLEWISKAM2000:00:0002:21:5006:06:37
109NIEDZIELA Wojciech 1509NOWA IWICZNAM4000:00:0002:27:2806:07:03
110NOWAKOWSKI Paweł 1123MojeUltraBieganie.plSOSNOWIECM3000:00:0002:15:4106:07:05
RZECHOWSKI Filip 1524BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM30DNF02:13:12 DNF06:07:12 DNF
MINIUR Jacek 1068KIELCEM40DNF02:17:11 DNF06:07:13 DNF
113MAJ Grzegorz 1080KIELCEM4000:00:0002:17:1106:07:14
114BĄK Adam 1146KKL KielceKIELCEM5000:00:0002:15:1506:07:14
115WAJDA Grzegorz 1180KW GLIWICEGLIWICEM3000:00:0002:05:4406:07:26
116PALUSZKIEWICZ Robert 1199LUBINM4000:00:0002:26:5706:07:54
ZWOLIŃSKI Łukasz 1136OTK RzeźnikGDAŃSKM30DNF02:20:16 DNF06:08:15 DNF
118TRZCIELIŃSKI Roman 1047PSY WarszawaWARSZAWAM6000:00:0002:28:1406:08:18
NOWACKI Mariusz 1576ŁOMŻAM20DNF02:29:49 DNF06:08:33 DNF
FABIŃSKI Marcin 1041Luźna gumaGRUDZIĄDZM30DNF02:24:08 DNF06:09:12 DNF
POMIERSKI Karol 1224KiZGDAŃSKM30DNF02:27:33 DNF06:10:05 DNF
122LITEWKA Rafał 1270KRAKÓWM2000:00:0002:37:0306:10:12
123DOMINIAK Klaudia 1022BIKEBOARDKRAKÓWK3000:00:0002:28:0906:10:15
124LACHOWICZ Przemysław 1176LIBERTÓWM3000:00:0002:34:0806:10:21
125WOLNY-DUNST Tomasz 1400OIRP Gdańsk / PoniewierkaGDYNIAM3000:00:0002:28:4406:10:27
126SAMBOR Mariusz 1099WUJEK BIEGAKATOWICEM3000:00:0002:26:1306:10:30
127BARANOWSKI Michał 1201WARSZAWAM3000:00:0002:30:4106:11:17
128KATNER Cezary 1071WYSZKÓWM3000:00:0002:30:3706:11:18
129SZYPOWSKI Marcin 1156KoszalinWARSZAWAM3000:00:0002:34:3306:11:40
130GANC Marcin 1321TORUŃM3000:00:0002:16:5106:11:50
131KLINIK Paweł 1137RAFAKORACIBÓRZM3000:00:0002:33:0406:12:43
132WOSKOWSKA Magdalena 1133RAFAKORACIBÓRZK3000:00:0002:33:0406:12:44
133MIODUSZEWSKI Mariusz 120210 Warszawski Pułk SamochodowyWARSZAWAM4000:00:0002:35:2206:12:47
134ZASŁONKA Konrad 1050SKIERNIEWICEM3000:00:0002:27:4006:12:50
135MUSZYŃSKI Krzysztof 1143BUKOWNOM3000:00:0002:27:4106:12:50
136WACNIK Janusz 1281Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0002:24:1706:14:01
137ZAJĄC Filip 1066Góral Świętokrzyski / SK KICKBOXING KIELCEKIELCEM3000:00:0002:24:1006:14:31
138BIL Marcin 1067Góral ŚwiętokrzyskiKIELCEM4000:00:0002:24:0706:14:31
139WOSIK Marek 1301szybk małpaWRSZAWAM6000:00:0002:19:2006:14:48
140OBROŚLAK Jacek 1262Opel Active TeamJASTRZĘBIE ZDRÓJM4000:00:0002:24:3806:15:08
PARZONKA Paweł 1560K.S.LeniwiecKĘPNOM40DNF02:16:09 DNF06:17:00 DNF
LEHMANN Dawid 1559K.S.LENIWIECKĘPNOM20DNF02:16:07 DNF06:17:01 DNF
LANGE Zbigniew 1502KRAKÓWM40DNF02:41:15 DNF06:17:03 DNF
POMIERSKI Zbigniew 1223KiZKWIDZYNM30DNF02:27:33 DNF06:17:30 DNF
145KACZMAREK Mateusz 1220race.onsight.plPOZNAŃM2000:00:0002:24:4406:17:33
SKOCZYŃSKI Tomasz 1475POZNAŃM40DNF02:28:26 DNF06:17:43 DNF
147GLAJC Daniel 1517CIESZYNM4000:00:0002:33:5406:17:54
148SIEMIŃSKI Radosław 1550KRAKÓWM3000:00:0002:33:5406:17:54
149TOPOLSKI Piotr 1168SOPOTM3000:00:0002:26:5706:18:28
GŁOWACKI Arek 1510BIAŁAM30DNF02:14:34 DNF06:18:39 DNF
151GORGOL Tomasz 1200RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:0002:21:3006:19:15
152GOSTKOWSKI Wiesław 1447KURZĘTNIKM5000:00:0002:20:0306:20:00
153MAŃKOWSKI Krzysztof 107512tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3000:00:0002:20:0406:20:01
154PILECKI Maciej 1009WROCŁAWM3000:00:0002:27:1706:20:38
WALECZEK Sławomir 1173BRZEZINKA ŚREDZKAM40DNF02:29:59 DNF06:20:39 DNF
156RUTKOWSKA Małgorzata 1436WARSZAWAK3000:00:0002:28:5806:21:07
WENGRZIK Piotr 1025APOSTROPHE CREATIVE COMMUNITIESWROCŁAWM40DNF02:31:34 DNF06:21:24 DNF
158WAWRZYNIAK Michał 1264Klub Biegacza WartaPAJECZNOM3000:00:0002:27:4206:21:39
159SOKÓŁ Sylwia 1533WARSZAWAK3000:00:0002:38:3706:21:54
160MADEJCZYK Sebastian 1336TuchowTUCHOWM4000:00:0002:39:4506:22:41
161KUŹNIEWSKI Jan 1342SZCZECINM2000:00:0002:41:4106:22:43
162POZLEWICZ Dariusz 1077Mutant RunBYTOMM4000:00:0002:29:1506:22:45
163BEDNARCZYK Jacek 1085WUJEK BIEGAMIKOŁÓWM4000:00:0002:29:4506:22:47
164KOSZAREK Maciej 1074POZNAŃM4000:00:0002:40:3706:23:00
165KOSZAREK Andrzej 1073POZNAŃM4000:00:0002:40:3606:23:01
166DZIERKA Mariusz 1228TOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:00:0002:25:1006:23:23
TUCZAPSKI Artur 1261MROWLAM50DNF02:34:36 DNF06:23:23 DNF
168CHRZĄŚCIK Anna 1537Rehmedica, Harmonia FitnessKRZESZOWICEK3000:00:0002:37:3406:23:27
169CIEŚLAK Dominika 1435WROCŁAWK3000:00:0002:29:4206:23:42
170BILNIK Monika 1470KLA Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK4000:00:0002:27:3606:24:06
171DĄBROWSKI Cezary 1413MAXI PiasecznoPIASECZNOM4000:00:0002:38:3206:24:40
SOKÓŁ Tomasz 1535WARSZAWAM30DNF02:38:37 DNF06:24:58 DNF
173WŁADYKA Witold 1490Go4AdventureRYCHWALDEKM4000:00:0002:33:5506:25:25
174BRODOWSKI Michał 1403KRAKÓWM3000:00:0002:29:4606:25:46
175CHROMIK Wacław 1195RYBNIKM4000:00:0002:20:2006:26:04
BADURA Wojtek 1049zielonatrafffkaBIELSKO-BIAŁAM40DNF02:34:53 DNF06:26:18 DNF
KIRKIEWICZ Ireneusz 1256OŁAWAM40DNF02:41:53 DNF06:26:30 DNF
178MIKOŁAJCZYK Henryk 1456Ultramaraton PodkarpackiRZESZÓWM4000:00:0002:38:4306:27:26
179BENESZ Robert 1489Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0002:36:5106:27:42
180WYLUPEK Tomasz 1159Pozytywnie zakreceniMYSLOWICEM4000:00:0002:37:3206:28:02
ROGACZ Piotr 1152SzakaleSOSNOWIECM30DNF02:37:32 DNF06:28:05 DNF
182KORBELA Maciej 1154DĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0002:37:3106:28:06
183PYRKOSZ Damian 1409Ambasador Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4000:00:0002:33:0806:28:45
184MALISZEWSKI Jacek 1444Smashing PąpkinsWARSZAWAM4000:00:0002:36:5006:28:47
PIELECKI Bartek 1414KS Gepard ŻukczynBANINOM30DNF02:37:04 DNF06:28:56 DNF
186JUCHA Jacek 1253CA Aktywni/ CA BrokerGOCZLKOWICE ZDROJM4000:00:0002:38:1006:29:41
SZLĘK Andrzej 1238KS ŁódźŁÓDŹM40DNF02:17:47 DNF06:30:52 DNF
MACHALIŃSKI Mariusz 1415Gdańsk-OsowaGDAŃSKM40DNF02:37:05 DNF06:31:32 DNF
189ZIEMBA Przemysław 1191BRACIK ZIEMBA TEAMLUBINM3000:00:0002:15:2706:31:36
WIŚNIEWSKI Artur 1194introPOZNAŃM40DNF02:27:12 DNF06:31:36 DNF
191PORĘBSKI Jacek 1459Coffee-Tech Serwis TeamPROSZÓWKIM4000:00:0002:33:4706:32:13
192KORDOWICZ Łukasz 1439Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0002:34:3206:32:27
193SZPYT Ryszard 1467Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0002:34:3206:32:29
194KOBELUK Damian 1468Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0002:34:3206:32:31
195MORYŃ Piotr 1263KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0002:28:1406:33:09
STARZYŃSKI Stefan 1144Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF02:35:58 DNF06:33:22 DNF
PUZOŃ Robert 1575BIELSKO- BIAŁAM30DNF02:11:28 DNF06:34:11 DNF
ŻYREK Maciej 1279BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:21:25 DNF06:34:18 DNF
SIDOR Paweł 1227W4TEAMWARSZAWAM40DNF02:45:31 DNF06:34:50 DNF
200JANECKA Artur 1127ŁASKM3000:00:0002:21:3106:34:53
GRZESZCZUK Wojciech 1209WARSZAWAM50DNF02:36:48 DNF06:34:54 DNF
202CIOCH Paweł 1269PLOTSERWIS TEAMOPOLEM3000:00:0002:37:3506:35:08
203MACIOSZEK Krystyna 1266WARSZAWAK2000:00:0002:37:3606:35:10
204WIERZBOWSKI Krzysztof 1036Motointegrator.plBYDGOSZCZM3000:00:0002:23:2606:35:11
205MIKOWSKI Artur 1111ALNORGRÓJECM4000:00:0002:22:1706:35:12
206PUZIO Waldemar 1328Klub Biegacza Maratończyk DębicaDĘBICAM5000:00:0002:28:3706:36:08
207MARGAS Grzegorz 1419MeerCaTeamPROSZOWICEM4000:00:0002:33:5506:36:09
208JACHYMSKI Jacek 1408AKG ŁódźŁÓDŹM5000:00:0002:49:4706:36:11
209KOWALSKI Edward 1064Niepołomice biegająBRZEZIEM5000:00:0002:28:3006:36:11
210RUPNIEWSKI Tomasz 1172SWARZĘDZM4000:00:0002:32:1106:38:03
211ZUBOWICZ Jakub 1280Żwawe ŻubrySEJNYM3000:00:0002:41:4106:38:04
POŁCZYŃSKI Paweł 1427Stalowa ŁydaPOZNAŃM30DNF02:43:48 DNF06:38:04 DNF
213WĘGIEL Bogdan 1158McDBOLECHOWICEM4000:00:0002:35:2106:38:39
KUNA Piotr 1541Rehabilitanci.org.plWIELICZKAM30DNF02:49:12 DNF06:39:41 DNF
GRZESZCZUK Grzegorz 1495KB GaleriaWARSZAWAM50DNF02:35:33 DNF06:40:10 DNF
BŁOCH Marek 1145BLOCHSHUTA DŁUTOWSKAM40DNF02:36:49 DNF06:40:23 DNF
STAWSKI Dariusz 1477KB Arturówek ŁódzŁÓDŹM50DNF02:33:50 DNF06:41:38 DNF
218NÓŻKA Andrzej 1142LP -HP !!!BOJADŁAM3000:00:0002:33:0306:41:39
219ŚLĄCZKA Arkadiusz 1416Finisz RymanówRYMANÓWM3000:00:0002:40:5606:41:41
220DOMAGAŁA Remigiusz 1048wild duckKRAKÓWM4000:00:0002:30:1006:41:41
221ZAGDAŃSKI Robert 1423ZRĘCINM3000:00:0002:40:5706:41:43
222KRUZEL Rafal 1060Biegowe MisieLEGNICAM4000:00:0002:44:1306:41:55
223GORZKOWSKI Witold 1215IM2010WIELICZKAM5000:00:0002:42:1506:42:40
224GOŚCIEJ Andrzej 1226wieliczka-solne miastoWIELICZKAM6000:00:0002:42:1606:42:42
NOSEK Maciej 1458TakBiegamyPOZNAŃM20DNF02:43:47 DNF06:43:11 DNF
ŚLIWIŃSKI Andrzej 1571MIECHÓWMIECHÓWM50DNF02:42:26 DNF06:43:19 DNF
227PORĘBA Eugeniiusz 1570MIECHÓWMIECHÓWM5000:00:0002:42:2706:43:29
228PIETRZAK Daniel 1184PRUSZKÓWM2000:00:0002:44:3506:43:51
229FINFANDO Zbigniew 1294BSSGIZABELINM4000:00:0002:39:1606:44:25
230KUSIAK Piotr 1299KKL Sprawni-Razem KielceKIELCEM5000:00:0002:28:5506:44:28
231WACHOWSKA Alina 1499Smok TrójgłowyPOZNAŃK5000:00:0002:34:1806:45:05
MARINO Bastien 1150PARISM20DNF02:01:09 DNF06:45:41 DNF
233KRUK Sławomir 1453Rzeszowskie Gazele i Gepardy.CHMIELNIKM5000:00:0002:45:0406:46:06
234GÓRSKI Krzysztof 1426BIEGOWI ZAJAWKOWICZEDĄBRÓWKA NOWAM4000:00:0002:26:0106:46:09
235MAŁKOWSKI Krzysztof 1052natural-born-runners.plPOZNAŃM3000:00:0002:34:5506:46:25
236BUCHHOLZ Piotr 1441WARSZAWAM4000:00:0002:34:5006:46:26
237KRZYSZTOŃ Piotr 1178GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0002:38:5106:46:51
238BOGACKI Andrzej 1147KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM5000:00:0002:33:1206:47:00
239ŻUROWSKI Marcin 1212KICINM4000:00:0002:26:3106:47:03
STASZEWSKI Piotr 1040POTASZEM40DNF02:26:31 DNF06:47:03 DNF
241ZYCH Wiktor 1557SWORNEGACIEM3000:00:0002:42:4806:47:27
242HABA Konrad 1425K2BKRAKÓWM3000:00:0002:33:2206:47:56
243MAŃKOWSKI Leszek 1348Edificator/BeltraniKRAKÓWM3000:00:0002:33:2206:47:56
JASKULSKI Karol 1315TORUŃM30DNF02:33:23 DNF06:47:59 DNF
MARGAS Konrad 1491Państwowa Straż PożarnaMILEJOWICEM20DNF02:17:43 DNF06:48:11 DNF
KUFERA Dariusz 1125FRAPOL Razem!WARSZAWAM40DNF02:38:25 DNF06:48:15 DNF
247CZAPSKI Piotr 1187WARSZAWAM5000:00:0002:41:0806:48:34
248JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 1013OTK RzeźnikGLIWICEK4000:00:0002:32:1006:48:51
248MĄCZKA Bronisław 1014OTK RzeźnikGLIWICEM6000:00:0002:32:0806:48:51
MUTRYNOWSKI Piotr 1305WARSZAWAM40DNF02:48:27 DNF06:48:56 DNF
ULOWSKI Jacek 1236Łyse Łosie 2 FAN-RUN TEAM ŁódźŁÓDŹM40DNF02:44:49 DNF06:49:57 DNF
FURTAK Krzysztof 1230KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM50DNF02:40:23 DNF06:50:27 DNF
WITEK Bogdan 1065Water TeamBARYCZKAM50DNF02:35:35 DNF06:50:47 DNF
254PANEK Piotr 1190ZIELONKIM4000:00:0002:35:3406:50:48
ŚMICHURSKI Krzysztof 1504West Sports TeamPOZNAŃM20DNF02:28:43 DNF06:50:51 DNF
ZAWADKA Andrzej 1463SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM50DNF02:38:11 DNF06:50:52 DNF
MALINOWSKI Maciej 1479TORUŃM40DNF02:40:57 DNF06:51:10 DNF
KUNERT Łukasz 1505West Sports TeamPOZNAŃM20DNF02:28:43 DNF06:51:11 DNF
259WIĄCEK Mirosław 1198WATER TEAMPOŁOMIAM3000:00:0002:35:3606:51:13
JAKUBOWSKI Wojciech 1247KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM40DNF02:32:44 DNF06:51:44 DNF
261KOLASIŃSKI Jarosław 1344KTMWARSZAWAM5000:00:0002:45:1806:52:11
DOLIŃSKI Adam 1278KB LegionowoWARSZAWAM30DNF02:22:30 DNF06:52:11 DNF
263PAPROCKI Wiesław 1151kb mckis jaworznoJAWORZNOM5000:00:0002:38:0006:52:29
264NIZIOŁ Marian 1177Drużyna APIASECZNOM5000:00:0002:37:5806:52:29
SPYCHAŁA Marek 1474Świat BiegaczaPOZNAŃM40DNF02:42:34 DNF06:52:37 DNF
JADWISZCZAK Grzegorz 1405PĘDZIWIATR BIAŁYSTOKGRABÓWKAM40DNF02:36:36 DNF06:52:42 DNF
267WYSOCKI Damian 1450CSiR AgatsuBĘDZINM3000:00:0002:36:4606:53:21
MIKUSZEWSKI Łukasz 1287Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM20DNF02:25:59 DNF06:53:22 DNF
269CHRZANOWSKA Barbara 1462CSiR Agatsu / Zdzieraj KapcieBĘDZINK3000:00:0002:36:4606:53:25
KUPCZAK Grzegorz 1292KAMIKADZEBARANÓWM20DNF02:42:39 DNF06:53:33 DNF
KOZERA Waldemar 1291KRAKÓWM30DNF02:28:02 DNF06:53:52 DNF
TARNOWSKI Krzysztof 1130KW LublinLUBLINM30DNF02:31:16 DNF06:53:55 DNF
273KRZCZUK Benedykt 1326TYCHYM5000:00:0002:27:3706:53:56
274BALAWEJDER Marcin 1225PRZEWORSKM3000:00:0002:41:2906:54:04
275SADY Piotr 1101AntyGrawitacjaKALISZM3000:00:0002:43:3906:54:12
CHYLEWSKI Paweł 1518Zielony DomBYDGOSZCZM30DNF02:48:40 DNF06:54:17 DNF
GÓRNIAK Jan 1516Jan PawełCIESZYNM30DNF02:48:45 DNF06:54:17 DNF
SYGOCKI Konrad 1297Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:38:30 DNF06:54:26 DNF
NIEDZIELA Michał 1513JAROSŁAWM30DNF02:37:23 DNF06:54:34 DNF
280ZWĘGLIŃSKI Andrzej 1063KĘDZIERZYN-KOŹLEM4000:00:0002:25:1906:54:45
281KRUPIŃSKI Tadeusz 1323LIGOTA PIĘKNAM5000:00:0002:36:2206:55:08
282KAJMOWICZ Łukasz 1538SKARŻYSKO-KAMIENNAM3000:00:0002:44:0006:55:22
KALATA Łukasz 1522CSAiU ToruńGÓRSKM30DNF02:40:56 DNF06:55:25 DNF
284DUDEK Bartłomiej 154012tri.plWARSZAWAM3000:00:0002:43:1206:55:29
285CIEŚLAK Krzysztof 1469Ciemna Strona MocyRZEPINM3000:00:0002:44:4506:55:34
286CIEŚLAK Jakub 1483TervisRZEPINM3000:00:0002:44:4406:55:35
287MASIULANIEC Agata 1108BiegowySwiat.pl/ SklepBiegowy.comGDAŃSKK2000:00:0002:44:4006:55:45
288ROGÓSZ Piotr 1026odBiegamyodNormyŁÓDŹM4000:00:0002:48:5806:55:57
KOTOWSKI Andrzej 1189SUGER MANWROCŁAWM40DNF02:29:58 DNF06:56:31 DNF
290KRZYWICKI Pawel 1508WARSZAWAM4000:00:0002:43:2806:57:37
291POBŁOCKI Jan 1437Spartanie DzieciomGDAŃSKM5000:00:0002:46:3306:57:38
DYMEK Karol 1451WARSZAWAM30DNF02:32:28 DNF06:58:02 DNF
ŚWIECZKA Jarosław 1473Warsaw Airport RunnersWARSZAWAM30DNF02:32:28 DNF06:58:38 DNF
KALINOWSKI Sławomir 1452GreenSkyWĄBRZEŹNOM30DNF02:44:56 DNF06:58:41 DNF
KRUK Grzegorz 1480Alior Running TeamKRAKÓWM30DNF02:37:05 DNF06:58:43 DNF
ŁAZAREK Daniel 1471Kawaler Wieczorową PorąSOPOTM30DNF02:33:03 DNF06:59:37 DNF
NIZIOŁEK Marek 1482Damy radęZABORZEM40DNF02:48:33 DNF06:59:46 DNF
SIKORA Artur 1325KB ŁapkaBYDGOSZCZM40DNF02:44:39 DNF06:59:52 DNF
299BOGACZYK Krzysztof 1057RÓWNEM3000:00:0002:11:3307:00:12
300DĄBSKI Grzegorz 1183WÓLKA ORŁOWSKAM3000:00:0002:31:1807:00:54
PAŁKOWSKA Agata 1102Running obsession teamKRAKÓWK40DNF02:46:07 DNF07:01:39 DNF
ZAREMBA Marek 1293KamikadzeMROCZEŃM50DNF02:42:39 DNF07:01:55 DNF
BRZĘK Szymon 1185EŁCKIEJ STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO''EŁKM20DNF02:37:24 DNF07:02:33 DNF
RÓŻANKOWSKA Aleksandra 1273STRZELBY Z BRIXTONGLIWICEK40DNF02:46:08 DNF07:02:33 DNF
DRÓŻDŻ Tomasz 1534MKS Szerszeń BogatyniaBOGATYNIAM40DNF02:41:48 DNF07:03:04 DNF
JÓZEFOWICZ Krzysztof 1472SMARDZÓWM30DNF02:53:30 DNF07:03:09 DNF
307PRONCZUK Adam 1252CA Broker RYTM WinnerCZECHOWICE-DZIEDZICEM5000:00:0002:52:5307:03:16
DRÓŻDŻ Ireneusz 1536GRYFINOM40DNF02:41:50 DNF07:03:21 DNF
309PELPLIŃSKI Piotr 1250Intel RunnersSOPOTM3000:00:0002:22:5507:04:53
DYCZKA Robert 1170Aktywny RozbarkBYTOMM40DNF02:26:34 DNF07:06:02 DNF
HOLOVIN Jozef 1090BARCZEWKOM40DNF02:46:43 DNF07:06:10 DNF
MAJKUCIŃSKI Marek 1457Biegiem Radom!RADOMM40DNF02:46:47 DNF07:08:41 DNF
STYSIEK Piotr 1466Biegiem Radom!RADOMM40DNF02:46:47 DNF07:10:21 DNF
WARCHOŁ Andrzej 1121The Runners ŚwiecieŚWIECIEM50DNF02:52:44 DNF07:10:25 DNF
BRZEZOWSKA Beata 1487AlbatrosyWARSZAWAK40DNF02:52:20 DNF07:11:59 DNF
NITSCH Tomasz 1555UNTS WarszawaWARSZAWAM40DNF02:42:48 DNF07:12:02 DNF
NOGA Łukasz 1167Zdzieraj kapcie www.agatsu.plSOSNOWIECM30DNF02:38:35 DNF07:14:38 DNF
OBARSKI Norbert 1046KIELCEM50DNF02:47:07 DNF07:14:40 DNF
KAMIŃSKI Krystian 1420stara piłaNIESTĘPOWOM30DNF02:45:02 DNF07:14:44 DNF
SIWIEC Tomasz 1455Biegnę dla MarcinaRZESZÓWM30DNF02:45:48 DNF07:14:45 DNF
321SYPNIEWSKA Hanna 1438Spartanie DzieciomGDYNIAK6000:00:0002:47:0107:14:47
WINCZURA Leszek 1417GDAŃSKM40DNF02:45:04 DNF07:14:48 DNF
BIZOŃ Michał 1446www.runspace.plBYDGOSZCZM30DNF02:27:09 DNF07:17:24 DNF
GMYS Tomasz 1449BYDGOSZCZM30DNF02:31:35 DNF07:17:26 DNF
DUDEK Arkadiusz 1465HUMNISKAM50DNF02:39:31 DNF07:19:15 DNF
CZARNECKI Pawel 1539KM PSP RadomRADOMM30DNF02:37:46 DNF07:19:49 DNF
JEREMICZ Marcin 1402Elavon PolandGDAŃSKM30DNF02:41:29 DNF07:20:13 DNF
328MALEŃSKI Maciek 1027Gang LysychWARSZAWAM4000:00:00
NOWAK Piotr 1411Bracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM30DNF02:47:13 DNF DNF
GŁUSZCZAK Jerzy 1410ŁÓDŹM50DNF02:52:29 DNF DNF
MICHALSKI Tomasz 1404KB ArturówekŁÓDŹM20DNF02:41:00 DNF DNF
BUSZ Jacek 1407Elavon PolandRZESZÓWM30DNF02:44:46 DNF DNF
SOBIERAJ Artur 1572WKU w BędzinieGRODZISK MAZOWIECKIM20DNF03:02:39 DNF DNF
PIOTROWSKI Maciej 1028odBiegamyodNormyWARSZAWAM40DNF02:50:33 DNF DNF
NOWAK Paweł 1418Bracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM30DNF02:47:14 DNF DNF
SZKUTA Michał 1429NKB Chyży Nowy TomyślBOLEWICKOM30DNF02:54:17 DNF DNF
FUNKA Andrzej 1432NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM50DNF02:54:17 DNF DNF
MAZIEC Dariusz 1430NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM30DNF02:58:36 DNF DNF
WĘGIERSKI Wojtek 1428ZABRZEM30DNF DNF DNF
PARYS Andrzej 1440ELAKTYWNIELBLĄGM60DNF03:01:11 DNF DNF
MAŁEK Łukasz 1454WARSZAWAM30DNF02:18:03 DNF DNF
ORDZIEJEWSKI Dominik 1460KALISZM30DNF02:54:56 DNF DNF
WDOWCZYK Cyprian 1464KATOWICEM20DNF03:01:12 DNF DNF
CZERWONIUK Arkadiusz 1484SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM40DNF02:42:06 DNF DNF
ZIENTEK Stanisław 1493BIELSKO-BIAŁAM60DNF DNF DNF
SŁAWIŃSKI Kazimierz 1529Klub Górski PTTK KielceKIELCEM40DNF02:57:57 DNF DNF
ZOLTEK Adam 1552SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30DNF DNF DNF
KALKA Kamil 1554WARSZAWAM30DNF02:44:28 DNF DNF
CZECHOWICZ Tomasz 1545WARSZAWAM40DNF02:44:32 DNF DNF
OPOKA Andrzej 1542KIELCEM50DNF02:58:20 DNF DNF
GŁUSZEK Michał 1574KIELCEM20DNF02:48:09 DNF DNF
REAUD Julien 1055FRAPOL Razem!WARSZAWAM30DNF02:38:26 DNF DNF
WERNER Kamil 1058Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:31:34 DNF DNF
CYGAN Karol 1054Polska Na SzczycieWOLA PĘKOSZEWSKAM20DNF02:23:47 DNF DNF
BŁACHOWICZ Tomasz 1079WieRUNszówWIERUSZÓWM30DNF DNF DNF
PIEPRZAK Andrzej 1081ParkówkaSZCZECINM30DNF DNF DNF
JACKOWSKA Ewa 1089JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWK40DNF02:53:18 DNF DNF
JACKOWSKI Jacek 1093JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWM40DNF02:53:18 DNF DNF
ZAKRZEWSKI Wojtek Harry 1095HARRY'S ANGELSOSTRÓDAM40DNF02:23:22 DNF DNF
WRÓBEL Agnieszka 1100www.gohardorgohome.plSANOKK20DNF DNF DNF
TRZCIŃSKI Mateusz 1092GARWOLINM20DNF02:53:28 DNF DNF
POLAK Bartosz 1163Kuchnia FunkcjonalnaSKIERDYM30DNF02:10:33 DNF DNF
DENEKA Jacek 1188UltraLoversWARSZAWAM40DNF02:47:17 DNF DNF
PRAŻMOWSKI Piotr 1222Am NatKRAKÓWM30DNF DNF DNF
JURGA Sebastian 1221race.onsight.plPOZNAŃM20DNF02:38:35 DNF DNF
CHUDY Przemyslaw 1260CHUDYLIMERICKM50DNF02:51:08 DNF DNF
BALUK Marek 1306Borek-ChełmCHEŁMM50DNF DNF DNF
EBERT Adam 1304KATOWICEM30DNF02:28:45 DNF DNF
SYMA Sebastian 1307MYSZKÓWM40DNF02:23:24 DNF DNF
SOBCZAK Piotr 1331OdBiegamyOdNormyŁÓDŹM40DNF02:49:17 DNF DNF
RYZNAR Łukasz 1332niezrzeszonySIEKIERZYCEM30DNF02:49:03 DNF DNF
Znaleziono 371 wynik(ów)