RZEŹNIK ULTRA 2016 - 100KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-05-21
Miejsce:
Cisna
Dystans:
100 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
412
Wystartowało:
371
Nie ukończyło:
143
Ukończyło:
228
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 92km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu17.7km38.8km48.9km71km92km
       
1BIAŁOBRZESKI Sebastian 1334Be 3 Triathlon- City ZenPOZNAŃM2000:00:0001:45:5804:32:1805:22:5108:50:2711:41:42
2HRYNIÓW Łukasz 1401Bieg OpolskiCHRZĄSZCZYCEM3000:00:0001:44:3804:21:5605:09:3109:04:1712:21:03
3ATANASOW ANCEW Dawid 1211WATAHA TRAIL TEAMNOWY TARGM4000:00:0002:00:2104:48:0305:39:5809:32:4212:40:44
4REDZIAK Łukasz 1062Wkurw_teamSOSNOWIECM2000:00:0001:48:4204:37:4505:34:4209:39:2712:58:21
5PAJĄK Łukasz 1544WIELICZKAM3000:00:0002:01:4605:01:2805:58:5609:51:0013:01:09
6ĆWIK Iwona 1033TYCHYK3000:00:0002:03:4505:06:2605:58:2209:57:0313:16:29
7JAŁOCHA Mieczysław 1556Przemyski Klub Biegacza TeamPRZEMYŚLM4000:00:0002:00:4804:45:2805:46:4310:17:4913:33:48
8URAMEK Grzegorz 1012OBORNIKI ŚLĄSKIEM4000:00:0002:01:3204:54:2505:49:3610:00:0413:36:32
9KOT Rafał 1573Way Behind HorizonSZCZYTNOM3000:00:0002:00:5005:08:3706:07:0610:06:3813:37:07
10WASILEWSKI Krzysztof 1406WARSZAWAM3000:00:0002:06:3405:08:4206:08:0910:25:2613:51:41
11SAWICZ Robert 1237WROCŁAWM4000:00:0002:00:5205:07:4406:05:0610:23:4513:52:42
12CIECIERA Paweł 1001PrzełajowiecWARSZAWAM4000:00:0002:09:1105:18:0906:17:2310:35:2513:53:05
13MOSSOCZY Zbigniew 1120BIKEBOARDZABIERZÓWM4000:00:0001:56:3905:01:1706:03:1610:15:4213:57:58
14SMOLEŃ Marcin 1076SOSNOWIECM3000:00:0002:08:3405:12:0206:18:1610:28:3413:59:10
15BORUSIŃSKI Piotr 1481Stopa SłupskSŁUPSKM4000:00:0001:55:5705:05:5506:02:0510:13:4814:14:05
16SADURSKI Krzysztof 1320CARINIIŁASKARZEWM4000:00:0002:03:5505:20:5606:16:5410:41:5114:15:49
17ŚCIUBEŁ Michał 1131Dwaj Zgryźliwi TetrycyKIELCEM3000:00:0002:06:2205:11:0206:08:0910:28:3314:22:47
18ŚLIWKA Cezary 1132Dwaj zgryźliwi tetrycyKIELCEM3000:00:0002:06:2105:11:0206:08:1010:28:3314:22:48
19KOCZWARA Tomek 1005RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0002:04:5004:46:2805:39:3710:36:3114:22:54
20LIPOWICZ Łukasz 1412SZCZYTNIKIM4000:00:0002:13:0305:26:1406:25:4710:59:3614:23:13
21KĘPOWICZ Marcin 1116ŻABIA WOLAM3000:00:0002:09:4405:17:5206:16:1510:31:4314:26:15
22SIGNERSKI Remigiusz 1122X TEAM Klub Sportowy XTRI.PLGDAŃSKM3000:00:0002:15:5705:33:4806:32:3810:57:2714:26:40
23WIDERA Karol 1249AUGUSTÓWM2000:00:0002:09:3205:28:0106:26:1610:46:4314:30:18
24SOBLIK Łukasz 1442RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0002:06:4705:28:0106:26:2010:38:4414:30:20
25MUCHA Jacek 1275PRUSZKÓWM4000:00:0002:19:1405:36:4206:34:5411:02:1914:35:42
26SKOWROŃSKI Rafał 1525KOLBUSZOWAM3000:00:0002:07:3205:19:3906:14:3410:48:5314:37:24
27NOWAK Piotr 1527BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM4000:00:0002:34:2806:06:2007:05:1311:21:3814:40:27
28CIEPLIK Łukasz 1235RunRecord.pl / NAVIGATORIAGDYNIAM3000:00:0002:13:5105:37:5106:36:2911:12:1214:40:28
29MAKOWSKI Maciej 1061Korona PabianicePABIANICEM3000:00:0002:20:1905:43:4106:40:3011:11:5914:42:42
30BENEDYKCIŃSKA Katarzyna 1218Smok TrójgłowyPOZNAŃK3000:00:0002:10:3405:11:5406:08:4711:00:0014:44:42
31LISIECKI Bartosz 1312POZNAŃM3000:00:0002:09:2505:24:3106:23:2010:57:1614:44:45
32JANERKA MORON Marzka 1316DziabnięciCHORZÓWK3000:00:0002:16:0505:36:1106:40:0311:12:3414:48:34
33DZIEWIOR Arkadiusz 1112GLIWICEM4000:00:0002:27:3405:49:4806:49:5311:11:1314:48:35
34ZMORZYŃSKI Jakub 1114WARSZAWAM3000:00:0002:14:0105:30:5306:29:3811:12:5114:48:35
35MAJCHRZAK Tymoteusz 1083ZapierdalaczeKATOWICEM4000:00:0002:10:0805:39:0006:43:5611:08:5114:49:44
36TUSZKANOW Grzegorz 1240Tuchol TeamWROCŁAWM3000:00:0002:17:4405:33:5706:33:2011:10:0014:53:13
37MART Mariusz 1056Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIM4000:00:0002:25:3805:42:5306:41:4211:10:0014:53:14
38KANIA Piotr 1053ŻYRARDÓWM3000:00:0002:09:5305:33:2806:32:5011:02:5514:55:56
39SMOLL Tomasz 1179OPEL ACTIVE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM4000:00:0002:19:2405:45:2706:46:4511:18:1514:55:56
40KRUŻEL Rafał 1155RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM4000:00:0002:01:4605:31:4806:42:4011:08:4114:59:22
41KOWALIK Andrzej 1037Bieg OpolskiOPOLEM3000:00:0001:51:3204:49:4205:48:1811:01:4414:59:46
42WOLNY-DUNST Tomasz 1400OIRP Gdańsk / PoniewierkaGDYNIAM3000:00:0002:28:4406:10:2707:22:4611:41:5515:00:09
43POLAK Ewa 1308TKS BóbrWARSZAWAK3000:00:0002:15:5505:42:3406:38:2411:14:3815:00:51
44MICHALAK Mariusz 1192POZNAŃM4000:00:0002:20:1805:47:4306:45:4711:24:3415:01:11
45BARTKOWSKI Mariusz 1186MSZANOWOM2000:00:0002:13:0205:25:0706:23:2011:01:2215:01:36
46ŻEBROWSKI Marek 1318PROMIENKOM5000:00:0002:16:0605:36:5606:43:3611:22:0815:04:39
47BARTOSZ Marek 1160KRAKÓWM3000:00:0002:15:1705:33:2606:33:2111:03:5715:05:29
48LUBOWICKI Łukasz 124340-latek TychyTYCHYM3000:00:0002:16:2205:35:0906:39:3111:28:0415:07:27
49KONIARZ Michał 1503BRZEGM4000:00:0002:14:1105:39:4606:40:3611:39:2415:08:36
50SZYMAŃSKI Arkadiusz 1242KB ErgoWARSZAWAM3000:00:0002:11:0905:38:2506:30:2211:30:5515:08:56
51SLADECZEK Andrzej 1282CORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:0002:07:4305:15:5106:12:1810:59:4115:13:34
52RÓG Leszek 1313niezrzeszonyKRZESZOWICEM4000:00:0002:26:5506:04:3007:03:0211:23:0115:16:42
53KARPIŃSKI Robert 1268Spartanie DzieciomMARKIM4000:00:0002:18:2705:48:4506:51:2311:36:1815:20:14
54SZEFER Maciej 1519VICTORIA ŻYTNOKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM3000:00:0002:25:0305:50:4906:52:5711:27:3215:21:31
55SILKA Tomasz 1433HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0002:07:4405:40:3506:42:5911:59:2215:23:08
56NYKA Jan 1214WARSZAWAM4000:00:0002:25:3806:00:2906:59:3411:56:1315:32:54
57GOLEC Rafał 1255WARSZAWAM4000:00:0002:21:0206:01:3907:08:3712:04:1115:35:55
58WITCZAK Przemysław 1030Dreamtime TrailsWARSZAWAM4000:00:0002:19:5905:58:1306:59:3411:44:0915:37:26
59MAJ Robert 1319TVP LublinLUBLINM4000:00:0002:11:3105:37:1606:47:1311:54:3715:37:30
60SZKODA Dariusz 1476LP-HP!!!RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0002:10:3705:44:2006:52:0211:36:2315:37:48
61SZUKAŁA Damian 1135Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0002:10:3705:55:0306:54:0811:37:0815:37:48
62POCHROŃ Marcin 1246WieRUNszówWIELUŃM2000:00:0002:26:5806:06:0807:06:2511:42:1715:37:48
63JANDZIŚ Wiesław 1210Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0002:16:1905:57:4806:58:2412:03:3215:38:20
64GUZOWSKI Andrzej 1197WĘGROWOM5000:00:0002:27:3306:03:0707:03:4512:00:3115:42:47
65KSIĘŻNIK Dorota 1139POLSKAK4000:00:0002:27:3306:03:0807:03:4512:00:3015:42:48
66CZYŻKOWSKI Rafał 1492Chłopaki z nizinWARSZAWAM3000:00:0002:08:3305:05:3606:06:5911:32:2915:44:52
67KARNICKI Paweł 1558NZNBYTÓWM4000:00:0002:17:1405:50:2806:59:3211:41:0715:44:52
68KLINIK Paweł 1137RAFAKORACIBÓRZM3000:00:0002:33:0406:12:4307:19:4512:04:5015:46:55
69WOSKOWSKA Magdalena 1133RAFAKORACIBÓRZK3000:00:0002:33:0406:12:4407:19:4612:04:5615:46:55
70MAJ Grzegorz 1080KIELCEM4000:00:0002:17:1106:07:1407:14:5212:00:5115:47:41
71BĄK Adam 1146KKL KielceKIELCEM5000:00:0002:15:1506:07:1407:14:4912:00:3115:47:41
72KAPUSTA Paweł 1128GRUDZIĄDZM3000:00:0002:15:5005:56:2606:58:5811:46:2115:48:08
73JODKO-NARKIEWICZ Adam 1069Daleko jeszcze?GDAŃSKM3000:00:0002:20:5905:43:2106:40:2611:38:2415:48:09
74GRYGIERZEC Grzegorz 1546KRAKÓWM3000:00:0002:22:0005:51:0806:59:0111:50:3015:49:32
75BOGACKI Andrzej 1147KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM5000:00:0002:33:1206:47:0007:52:5312:26:0315:50:10
76DĄBROWSKI Cezary 1413MAXI PiasecznoPIASECZNOM4000:00:0002:38:3206:24:4007:23:4712:02:0715:50:22
77GANC Marcin 1321TORUŃM3000:00:0002:16:5106:11:5007:19:1311:58:0415:50:38
78POŁOMSKI Daniel 1078LOGI-sty-KASZCZECINM4000:00:0002:15:4205:49:0506:54:5111:46:0415:52:01
78ŚWIERZYŃSKI Witold 1072Raz SzczecinBEZRZECZEM4000:00:0002:09:3905:25:1406:27:5811:36:1615:52:01
80PORĘBA Eugeniiusz 1570MIECHÓWMIECHÓWM5000:00:0002:42:2706:43:2907:45:0812:29:0615:53:34
81TRZCIELIŃSKI Roman 1047PSY WarszawaWARSZAWAM6000:00:0002:28:1406:08:1807:20:4012:00:2915:55:23
82CIEŚLAR Tomasz 1329Prawdziwa StalCIESZYNM2000:00:0001:56:3505:23:2806:32:5211:37:2015:55:24
83SZYMIK Marcin 1088Ratownik GórniczyCHORZÓWM4000:00:0002:18:2105:49:0606:54:2411:46:4715:56:07
84APANASIEWICZ Bartosz 1203runspace.plBYDGOSZCZM3000:00:0002:19:0205:56:5107:00:5111:46:0315:58:22
85BŁASIAK Wojciech 1105BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0002:14:2205:38:2006:43:4211:37:1815:58:23
86KOLMAJER Rafał 1486RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:0002:19:0205:56:5107:00:5011:46:0215:58:24
87BŁASIAK Renata 1000Przewodnik BeskidzkiBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0002:14:2205:38:1706:43:3911:37:1815:58:24
88KOLAŃCZYK Filip 1314POZNAŃM3000:00:0002:13:0805:49:3006:48:2711:54:1116:00:11
89WYLUPEK Tomasz 1159Pozytywnie zakreceniMYSLOWICEM4000:00:0002:37:3206:28:0207:28:2812:00:1216:02:23
90OLAWIŃSKI Karol 1045Triathlon Mietków TeamKOBIERZYCEM3000:00:0002:23:2206:01:4007:03:5211:44:2416:02:35
91MAŃKOWSKI Krzysztof 107512tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3000:00:0002:20:0406:20:0107:23:4312:05:4016:04:37
92GOSTKOWSKI Wiesław 1447KURZĘTNIKM5000:00:0002:20:0306:20:0007:23:4012:05:3716:04:38
93WACNIK Janusz 1281Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0002:24:1706:14:0107:20:2612:03:4816:06:23
94KUŹNIEWSKI Jan 1342SZCZECINM2000:00:0002:41:4106:22:4307:26:4212:18:4316:08:30
95JACKIEWICZ Waldemar 1113HALINÓWM4000:00:0002:22:4606:03:2507:12:3312:12:4516:09:32
96MARCZAK Krzysztof 1117PKO BP Running TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0002:26:1206:06:1907:09:5012:00:2816:11:07
97JAROSIK Daniel 1207ŻUKOWOM4000:00:0002:19:3305:51:5106:59:0012:03:4016:12:50
98KOSZAREK Andrzej 1073POZNAŃM4000:00:0002:40:3606:23:0107:25:1211:56:2016:14:57
99KOSZAREK Maciej 1074POZNAŃM4000:00:0002:40:3706:23:0007:25:1311:56:1016:14:57
100DĄBROWSKI Karol 1448W Pogoni Za DuchemBĘDZINM3000:00:0002:18:2906:03:0507:15:2012:02:4516:15:48
101JACHYMSKI Jacek 1408AKG ŁódźŁÓDŹM5000:00:0002:49:4706:36:1107:51:0412:34:4116:16:35
102LACHOWICZ Przemysław 1176LIBERTÓWM3000:00:0002:34:0806:10:2107:14:0212:04:2616:17:22
103PAJDOSZ Rafał 1149KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0002:15:2005:46:0106:47:4212:05:0616:17:38
104LACHERA Marek 1008W pogoni za duchemKATOWICEM3000:00:0002:23:5406:06:2907:14:5412:05:0816:17:56
105CHRZĄŚCIK Anna 1537Rehmedica, Harmonia FitnessKRZESZOWICEK3000:00:0002:37:3406:23:2707:30:4212:21:1516:17:56
106WASZKIEWICZ Tomasz 1175W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0002:23:5706:06:3007:14:4812:05:0116:18:07
107MIKOŁAJCZYK Henryk 1456Ultramaraton PodkarpackiRZESZÓWM4000:00:0002:38:4306:27:2607:38:2012:21:1816:26:49
108DOMIN Łukasz 1174Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0002:16:1905:57:4806:58:2412:03:3116:27:07
109FOLAND Bogumił 1461SpartaWARSZAWAM3000:00:0002:12:1505:39:1806:53:0112:15:2316:27:26
110MADEJCZYK Sebastian 1336TuchowTUCHOWM4000:00:0002:39:4506:22:4107:30:3812:10:1916:27:39
111POZLEWICZ Dariusz 1077Mutant RunBYTOMM4000:00:0002:29:1506:22:4507:29:4612:21:2216:28:02
112MACIOSZEK Krystyna 1266WARSZAWAK2000:00:0002:37:3606:35:1007:44:1312:29:1716:30:21
113MIODUSZEWSKI Mariusz 120210 Warszawski Pułk SamochodowyWARSZAWAM4000:00:0002:35:2206:12:4707:19:5412:15:2616:30:51
114PYRKOSZ Damian 1409Ambasador Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4000:00:0002:33:0806:28:4507:30:2512:29:0416:32:08
115MALEŃSKI Maciek 1027Gang LysychWARSZAWAM4000:00:0007:20:5412:21:0016:32:15
116KATNER Cezary 1071WYSZKÓWM3000:00:0002:30:3706:11:1807:11:2712:03:0316:33:38
117BARANOWSKI Michał 1201WARSZAWAM3000:00:0002:30:4106:11:1707:12:1412:03:1716:33:39
118STANOWSKI Grzegorz 1091forever youngŁÓDŹM4000:00:0002:18:2606:00:2807:03:4512:21:0916:33:42
119MALISZEWSKI Jacek 1444Smashing PąpkinsWARSZAWAM4000:00:0002:36:5006:28:4707:28:5412:12:3016:33:53
120BENESZ Robert 1489Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0002:36:5106:27:4207:28:5912:12:3016:34:02
121BILNIK Monika 1470KLA Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK4000:00:0002:27:3606:24:0607:28:1412:32:1716:34:52
122ŁUBIEŃSKI Wojciech 1248POZNAŃM3000:00:0002:28:3606:05:4407:16:5712:41:4316:35:51
123CIOCH Paweł 1269PLOTSERWIS TEAMOPOLEM3000:00:0002:37:3506:35:0807:45:4312:36:5616:36:42
124BEDNARCZYK Jacek 1085WUJEK BIEGAMIKOŁÓWM4000:00:0002:29:4506:22:4707:27:3912:39:4316:38:46
125MARGAS Grzegorz 1419MeerCaTeamPROSZOWICEM4000:00:0002:33:5506:36:0907:49:0312:47:5816:39:02
126GLAJC Daniel 1517CIESZYNM4000:00:0002:33:5406:17:5407:29:5712:22:4916:39:34
127SIEMIŃSKI Radosław 1550KRAKÓWM3000:00:0002:33:5406:17:5407:28:4512:25:2116:39:34
128LITEWKA Rafał 1270KRAKÓWM2000:00:0002:37:0306:10:1207:20:4011:53:0316:39:41
129DŻUGAN Witold 1087POZNAŃM4000:00:0002:12:5305:54:0306:59:5512:25:2516:40:08
130SĘK Tomasz 1311PIASTÓWM3000:00:0002:10:3506:01:2107:06:0812:14:4916:40:27
131KACZMAREK Mateusz 1220race.onsight.plPOZNAŃM2000:00:0002:24:4406:17:3307:26:4212:27:1116:40:31
132ZAMOJSKI Robert 1035Rise & ShineGLIWICEM4000:00:0002:03:4505:20:4206:20:0411:41:2116:41:20
133DOMINIAK Klaudia 1022BIKEBOARDKRAKÓWK3000:00:0002:28:0906:10:1507:17:5611:56:2116:41:55
134KRUK Sławomir 1453Rzeszowskie Gazele i Gepardy.CHMIELNIKM5000:00:0002:45:0406:46:0607:54:3112:54:5716:42:16
135WŁADYKA Witold 1490Go4AdventureRYCHWALDEKM4000:00:0002:33:5506:25:2507:45:5312:53:2616:43:24
136MUSZYŃSKI Krzysztof 1143BUKOWNOM3000:00:0002:27:4106:12:5007:26:3412:28:4816:44:16
137ZASŁONKA Konrad 1050SKIERNIEWICEM3000:00:0002:27:4006:12:5007:26:3312:35:4916:47:36
138NOWAK Maciej 1563Runner's CookingKIEKRZM4000:00:0002:15:0205:45:0106:48:0411:59:2016:48:40
139PALUSZKIEWICZ Robert 1199LUBINM4000:00:0002:26:5706:07:5407:10:1012:27:1216:49:41
140JUCHA Jacek 1253CA Aktywni/ CA BrokerGOCZLKOWICE ZDROJM4000:00:0002:38:1006:29:4107:34:1412:36:3716:49:43
141KRUZEL Rafal 1060Biegowe MisieLEGNICAM4000:00:0002:44:1306:41:5507:57:5112:53:2316:52:45
142KORBELA Maciej 1154DĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0002:37:3106:28:0607:28:2912:35:4416:53:10
143SAMBOR Mariusz 1099WUJEK BIEGAKATOWICEM3000:00:0002:26:1306:10:3007:14:0212:28:4916:53:12
144NIEDZIELA Wojciech 1509NOWA IWICZNAM4000:00:0002:27:2806:07:0307:17:5812:21:2916:53:37
145BRODOWSKI Michał 1403KRAKÓWM3000:00:0002:29:4606:25:4607:28:4412:49:1716:53:58
146GÓRSKI Krzysztof 1426BIEGOWI ZAJAWKOWICZEDĄBRÓWKA NOWAM4000:00:0002:26:0106:46:0907:53:0012:47:5016:54:01
147BIL Marcin 1067Góral ŚwiętokrzyskiKIELCEM4000:00:0002:24:0706:14:3107:30:4712:42:4016:54:08
148PIETRZAK Daniel 1184PRUSZKÓWM2000:00:0002:44:3506:43:5107:50:0713:03:4916:55:35
149SZYPOWSKI Marcin 1156KoszalinWARSZAWAM3000:00:0002:34:3306:11:4007:18:5312:21:3416:57:13
150WAWRZYNIAK Michał 1264Klub Biegacza WartaPAJECZNOM3000:00:0002:27:4206:21:3907:19:1512:28:5816:58:32
151SOKÓŁ Sylwia 1533WARSZAWAK3000:00:0002:38:3706:21:5407:33:1912:32:3317:01:22
152ZUBOWICZ Jakub 1280Żwawe ŻubrySEJNYM3000:00:0002:41:4106:38:0407:54:0812:50:1817:02:31
153KORDOWICZ Łukasz 1439Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0002:34:3206:32:2707:39:0112:38:0017:03:47
154RUTKOWSKA Małgorzata 1436WARSZAWAK3000:00:0002:28:5806:21:0707:28:0712:15:5417:03:47
155SZPYT Ryszard 1467Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0002:34:3206:32:2907:39:0312:38:0817:03:48
156PAWŁOWSKI Arkadiusz 1084MIĘDZYRZEC PODLASKIM3000:00:0002:23:5805:55:0206:54:4011:44:2517:06:41
157WAJDA Grzegorz 1180KW GLIWICEGLIWICEM3000:00:0002:05:4406:07:2607:14:2112:04:2417:06:47
158PELPLIŃSKI Piotr 1250Intel RunnersSOPOTM3000:00:0002:22:5507:04:5308:07:0413:18:5217:09:40
159PAJĄK Sebastian 1340BĘBŁOM4000:00:0002:16:2806:02:4307:25:1013:00:2117:16:42
160NOWAKOWSKI Paweł 1123MojeUltraBieganie.plSOSNOWIECM3000:00:0002:15:4106:07:0507:14:2112:28:4117:16:55
161RUPNIEWSKI Tomasz 1172SWARZĘDZM4000:00:0002:32:1106:38:0307:49:1312:54:5717:18:33
162KRZYWICKI Pawel 1508WARSZAWAM4000:00:0002:43:2806:57:3708:05:2113:20:3217:18:38
163KOLASIŃSKI Jarosław 1344KTMWARSZAWAM5000:00:0002:45:1806:52:1108:04:2913:07:2117:18:39
164SUDAKOWSKI Tomasz 1126DOZ Drużyna RawaRAWA MAZOWIECKAM4000:00:0002:20:0206:01:0807:08:5012:45:1817:22:49
165WOSIK Marek 1301szybk małpaWRSZAWAM6000:00:0002:19:2006:14:4807:34:0512:34:5017:22:49
166POBŁOCKI Jan 1437Spartanie DzieciomGDAŃSKM5000:00:0002:46:3306:57:3808:00:5313:07:3817:24:38
167ORACZ Mateusz 1217Bez LitościPLEWISKAM2000:00:0002:21:5006:06:3707:18:0212:36:4317:25:00
168KOBELUK Damian 1468Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0002:34:3206:32:3107:39:0412:48:1717:25:02
169DZIERKA Mariusz 1228TOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:00:0002:25:1006:23:2307:41:5013:20:0217:29:30
170DOMAGAŁA Remigiusz 1048wild duckKRAKÓWM4000:00:0002:30:1006:41:4107:50:4913:11:5117:29:36
170MORYŃ Piotr 1263KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0002:28:1406:33:0907:41:2313:02:5617:30:16
172KUSIAK Piotr 1299KKL Sprawni-Razem KielceKIELCEM5000:00:0002:28:5506:44:2807:50:2513:24:4617:30:16
173PUZIO Waldemar 1328Klub Biegacza Maratończyk DębicaDĘBICAM5000:00:0002:28:3706:36:0807:50:1113:11:1117:30:16
174PANEK Piotr 1190ZIELONKIM4000:00:0002:35:3406:50:4808:01:1413:16:2517:30:20
175WIĄCEK Mirosław 1198WATER TEAMPOŁOMIAM3000:00:0002:35:3606:51:1308:01:1413:21:5817:30:23
176PRONCZUK Adam 1252CA Broker RYTM WinnerCZECHOWICE-DZIEDZICEM5000:00:0002:52:5307:03:1608:21:5013:21:4617:30:45
177KOWALSKI Edward 1064Niepołomice biegająBRZEZIEM5000:00:0002:28:3006:36:1107:49:5213:25:5017:36:23
178ZAJĄC Filip 1066Góral Świętokrzyski / SK KICKBOXING KIELCEKIELCEM3000:00:0002:24:1006:14:3107:30:4712:58:0617:37:28
179PORĘBSKI Jacek 1459Coffee-Tech Serwis TeamPROSZÓWKIM4000:00:0002:33:4706:32:1307:42:5513:03:5817:38:24
180ZIEMBA Przemysław 1191BRACIK ZIEMBA TEAMLUBINM3000:00:0002:15:2706:31:3607:53:2613:08:5217:39:03
181JANECKA Artur 1127ŁASKM3000:00:0002:21:3106:34:5307:50:0612:51:4217:39:32
182DUDEK Bartłomiej 154012tri.plWARSZAWAM3000:00:0002:43:1206:55:2908:05:1213:28:0017:39:35
183CIEŚLAK Dominika 1435WROCŁAWK3000:00:0002:29:4206:23:4207:29:3312:54:1617:42:43
184OBROŚLAK Jacek 1262Opel Active TeamJASTRZĘBIE ZDRÓJM4000:00:0002:24:3806:15:0807:26:3612:54:2917:42:43
185KRUPIŃSKI Tadeusz 1323LIGOTA PIĘKNAM5000:00:0002:36:2206:55:0808:06:4813:18:2617:45:10
186PILECKI Maciej 1009WROCŁAWM3000:00:0002:27:1706:20:3807:23:5812:50:5617:47:10
187CHROMIK Wacław 1195RYBNIKM4000:00:0002:20:2006:26:0407:36:1513:38:0317:48:20
188WIERZBOWSKI Krzysztof 1036Motointegrator.plBYDGOSZCZM3000:00:0002:23:2606:35:1107:42:2613:15:1517:50:53
189MIKOWSKI Artur 1111ALNORGRÓJECM4000:00:0002:22:1706:35:1207:42:2613:15:1417:50:53
190TOPOLSKI Piotr 1168SOPOTM3000:00:0002:26:5706:18:2807:38:1913:14:5517:50:53
191ŚLĄCZKA Arkadiusz 1416Finisz RymanówRYMANÓWM3000:00:0002:40:5606:41:4107:52:1013:23:1117:50:59
192ZAGDAŃSKI Robert 1423ZRĘCINM3000:00:0002:40:5706:41:4307:52:0613:28:2517:51:01
193JAWORSKI Marcin 1051JaworSKI TeamPUŁTUSKM3000:00:0002:14:1205:58:3407:06:2312:21:3717:51:38
194WACHOWSKA Alina 1499Smok TrójgłowyPOZNAŃK5000:00:0002:34:1806:45:0507:55:3413:29:5317:54:55
195KRZYSZTOŃ Piotr 1178GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0002:38:5106:46:5107:53:3613:15:3717:55:13
196CZAPSKI Piotr 1187WARSZAWAM5000:00:0002:41:0806:48:3407:59:4513:29:2017:55:16
197ZYCH Wiktor 1557SWORNEGACIEM3000:00:0002:42:4806:47:2707:53:1613:35:3817:55:20
198CIEŚLAK Jakub 1483TervisRZEPINM3000:00:0002:44:4406:55:3507:58:5713:38:5517:55:23
199BALAWEJDER Marcin 1225PRZEWORSKM3000:00:0002:41:2906:54:0408:01:3213:18:0417:55:25
200CIEŚLAK Krzysztof 1469Ciemna Strona MocyRZEPINM3000:00:0002:44:4506:55:3407:58:5813:38:5817:55:26
201MASIULANIEC Agata 1108BiegowySwiat.pl/ SklepBiegowy.comGDAŃSKK2000:00:0002:44:4006:55:4508:08:4613:41:3317:55:29
202HABA Konrad 1425K2BKRAKÓWM3000:00:0002:33:2206:47:5608:04:2913:29:5217:56:05
203MAŃKOWSKI Leszek 1348Edificator/BeltraniKRAKÓWM3000:00:0002:33:2206:47:5608:04:2613:33:3317:56:06
204GORZKOWSKI Witold 1215IM2010WIELICZKAM5000:00:0002:42:1506:42:4007:56:4113:38:1617:58:42
205GOŚCIEJ Andrzej 1226wieliczka-solne miastoWIELICZKAM6000:00:0002:42:1606:42:4207:56:4213:38:1617:58:42
206CHRZANOWSKA Barbara 1462CSiR Agatsu / Zdzieraj KapcieBĘDZINK3000:00:0002:36:4606:53:2508:01:1813:37:2218:01:03
207WYSOCKI Damian 1450CSiR AgatsuBĘDZINM3000:00:0002:36:4606:53:2108:00:5213:37:2518:01:05
208BOGACZYK Krzysztof 1057RÓWNEM3000:00:0002:11:3307:00:1208:00:5513:25:2818:02:00
209GORGOL Tomasz 1200RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:0002:21:3006:19:1507:25:0013:13:4018:03:37
210JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 1013OTK RzeźnikGLIWICEK4000:00:0002:32:1006:48:5107:56:3913:39:0318:09:36
211ROGÓSZ Piotr 1026odBiegamyodNormyŁÓDŹM4000:00:0002:48:5806:55:5708:07:1413:25:3818:09:36
212MĄCZKA Bronisław 1014OTK RzeźnikGLIWICEM6000:00:0002:32:0806:48:5107:56:3813:39:0218:09:37
213WĘGIEL Bogdan 1158McDBOLECHOWICEM4000:00:0002:35:2106:38:3907:48:5413:36:5518:10:37
214SADY Piotr 1101AntyGrawitacjaKALISZM3000:00:0002:43:3906:54:1208:04:5013:36:2718:11:56
215PAPROCKI Wiesław 1151kb mckis jaworznoJAWORZNOM5000:00:0002:38:0006:52:2907:54:4113:47:0618:13:15
216NIZIOŁ Marian 1177Drużyna APIASECZNOM5000:00:0002:37:5806:52:2907:54:4113:39:3318:13:15
217ZWĘGLIŃSKI Andrzej 1063KĘDZIERZYN-KOŹLEM4000:00:0002:25:1906:54:4508:05:4613:38:4718:21:30
218ŻUROWSKI Marcin 1212KICINM4000:00:0002:26:3106:47:0308:02:5013:33:4818:25:44
219NÓŻKA Andrzej 1142LP -HP !!!BOJADŁAM3000:00:0002:33:0306:41:3908:05:5213:45:0718:30:13
220DĄBSKI Grzegorz 1183WÓLKA ORŁOWSKAM3000:00:0002:31:1807:00:5408:09:0313:56:2318:31:11
221FINFANDO Zbigniew 1294BSSGIZABELINM4000:00:0002:39:1606:44:2507:58:2913:47:2218:31:14
222KRZCZUK Benedykt 1326TYCHYM5000:00:0002:27:3706:53:5608:00:1113:56:1418:46:34
223KAJMOWICZ Łukasz 1538SKARŻYSKO-KAMIENNAM3000:00:0002:44:0006:55:2208:19:3113:56:2918:46:37
224MAŁKOWSKI Krzysztof 1052natural-born-runners.plPOZNAŃM3000:00:0002:34:5506:46:2507:58:5613:53:2419:24:35
225BUCHHOLZ Piotr 1441WARSZAWAM4000:00:0002:34:5006:46:2607:58:5813:53:2519:25:05
226SYPNIEWSKA Hanna 1438Spartanie DzieciomGDYNIAK6000:00:0002:47:0107:14:4708:22:4914:30:4219:33:54
227BŁACH Piotr 1284Opel Active TeamGLIWICEM4000:00:0002:24:3806:05:0107:08:23
NOWAK Piotr 1411Bracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM30DNF02:47:13 DNF DNF DNF DNF DNF
GŁUSZCZAK Jerzy 1410ŁÓDŹM50DNF02:52:29 DNF DNF DNF DNF DNF
JADWISZCZAK Grzegorz 1405PĘDZIWIATR BIAŁYSTOKGRABÓWKAM40DNF02:36:36 DNF06:52:42 DNF08:03:56 DNF16:28:42 DNF DNF
JEREMICZ Marcin 1402Elavon PolandGDAŃSKM30DNF02:41:29 DNF07:20:13 DNF DNF DNF DNF
MICHALSKI Tomasz 1404KB ArturówekŁÓDŹM20DNF02:41:00 DNF DNF DNF DNF DNF
BUSZ Jacek 1407Elavon PolandRZESZÓWM30DNF02:44:46 DNF DNF DNF DNF DNF
WINCZURA Leszek 1417GDAŃSKM40DNF02:45:04 DNF07:14:48 DNF08:47:50 DNF DNF DNF
SOBIERAJ Artur 1572WKU w BędzinieGRODZISK MAZOWIECKIM20DNF03:02:39 DNF DNF DNF DNF DNF
ŚLIWIŃSKI Andrzej 1571MIECHÓWMIECHÓWM50DNF02:42:26 DNF06:43:19 DNF DNF DNF DNF
NOWACKI Mariusz 1576ŁOMŻAM20DNF02:29:49 DNF06:08:33 DNF07:12:03 DNF13:15:27 DNF DNF
PIOTROWSKI Maciej 1028odBiegamyodNormyWARSZAWAM40DNF02:50:33 DNF DNF DNF DNF DNF
FABIŃSKI Marcin 1041Luźna gumaGRUDZIĄDZM30DNF02:24:08 DNF06:09:12 DNF07:23:45 DNF DNF DNF
WENGRZIK Piotr 1025APOSTROPHE CREATIVE COMMUNITIESWROCŁAWM40DNF02:31:34 DNF06:21:24 DNF07:29:42 DNF13:56:12 DNF DNF
STASZEWSKI Piotr 1040POTASZEM40DNF02:26:31 DNF06:47:03 DNF08:02:44 DNF13:34:54 DNF DNF
NOWAK Paweł 1418Bracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM30DNF02:47:14 DNF DNF DNF DNF DNF
SZKUTA Michał 1429NKB Chyży Nowy TomyślBOLEWICKOM30DNF02:54:17 DNF DNF DNF DNF DNF
FUNKA Andrzej 1432NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM50DNF02:54:17 DNF DNF DNF DNF DNF
MAZIEC Dariusz 1430NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM30DNF02:58:36 DNF DNF DNF DNF DNF
MACHALIŃSKI Mariusz 1415Gdańsk-OsowaGDAŃSKM40DNF02:37:05 DNF06:31:32 DNF07:43:42 DNF13:25:43 DNF DNF
WĘGIERSKI Wojtek 1428ZABRZEM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF
PIELECKI Bartek 1414KS Gepard ŻukczynBANINOM30DNF02:37:04 DNF06:28:56 DNF07:43:42 DNF12:34:52 DNF DNF
POŁCZYŃSKI Paweł 1427Stalowa ŁydaPOZNAŃM30DNF02:43:48 DNF06:38:04 DNF08:01:24 DNF17:48:42 DNF DNF
KAMIŃSKI Krystian 1420stara piłaNIESTĘPOWOM30DNF02:45:02 DNF07:14:44 DNF08:47:49 DNF DNF DNF
KALINOWSKI Sławomir 1452GreenSkyWĄBRZEŹNOM30DNF02:44:56 DNF06:58:41 DNF08:14:34 DNF14:41:42 DNF DNF
DYMEK Karol 1451WARSZAWAM30DNF02:32:28 DNF06:58:02 DNF08:11:50 DNF DNF DNF
SIWIEC Tomasz 1455Biegnę dla MarcinaRZESZÓWM30DNF02:45:48 DNF07:14:45 DNF08:42:44 DNF DNF DNF
BIZOŃ Michał 1446www.runspace.plBYDGOSZCZM30DNF02:27:09 DNF07:17:24 DNF08:43:44 DNF DNF DNF
PARYS Andrzej 1440ELAKTYWNIELBLĄGM60DNF03:01:11 DNF DNF08:49:12 DNF DNF DNF
MAŁEK Łukasz 1454WARSZAWAM30DNF02:18:03 DNF DNF DNF DNF DNF
WROŻYNA Rafał 1443CZERWIONKA-LESZCZYNYM20DNF02:06:48 DNF05:39:01 DNF06:37:04 DNF DNF DNF
ŚWIECZKA Jarosław 1473Warsaw Airport RunnersWARSZAWAM30DNF02:32:28 DNF06:58:38 DNF08:11:50 DNF14:29:42 DNF DNF
STYSIEK Piotr 1466Biegiem Radom!RADOMM40DNF02:46:47 DNF07:10:21 DNF08:20:44 DNF14:33:42 DNF DNF
NOSEK Maciej 1458TakBiegamyPOZNAŃM20DNF02:43:47 DNF06:43:11 DNF08:01:25 DNF14:47:42 DNF DNF
ŁAZAREK Daniel 1471Kawaler Wieczorową PorąSOPOTM30DNF02:33:03 DNF06:59:37 DNF08:14:32 DNF15:02:42 DNF DNF
JÓZEFOWICZ Krzysztof 1472SMARDZÓWM30DNF02:53:30 DNF07:03:09 DNF08:19:22 DNF15:04:42 DNF DNF
SKOCZYŃSKI Tomasz 1475POZNAŃM40DNF02:28:26 DNF06:17:43 DNF07:27:48 DNF DNF DNF
STAWSKI Dariusz 1477KB Arturówek ŁódzŁÓDŹM50DNF02:33:50 DNF06:41:38 DNF07:40:45 DNF13:23:35 DNF DNF
DUDEK Arkadiusz 1465HUMNISKAM50DNF02:39:31 DNF07:19:15 DNF08:43:46 DNF DNF DNF
SPYCHAŁA Marek 1474Świat BiegaczaPOZNAŃM40DNF02:42:34 DNF06:52:37 DNF08:05:49 DNF14:19:42 DNF DNF
ORDZIEJEWSKI Dominik 1460KALISZM30DNF02:54:56 DNF DNF DNF DNF DNF
ZAWADKA Andrzej 1463SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM50DNF02:38:11 DNF06:50:52 DNF08:05:59 DNF14:26:42 DNF DNF
MAJKUCIŃSKI Marek 1457Biegiem Radom!RADOMM40DNF02:46:47 DNF07:08:41 DNF08:20:41 DNF14:28:42 DNF DNF
WDOWCZYK Cyprian 1464KATOWICEM20DNF03:01:12 DNF DNF DNF DNF DNF
NIZIOŁEK Marek 1482Damy radęZABORZEM40DNF02:48:33 DNF06:59:46 DNF08:26:44 DNF15:09:42 DNF DNF
GRZESZCZUK Grzegorz 1495KB GaleriaWARSZAWAM50DNF02:35:33 DNF06:40:10 DNF08:05:03 DNF DNF DNF
MARGAS Konrad 1491Państwowa Straż PożarnaMILEJOWICEM20DNF02:17:43 DNF06:48:11 DNF DNF DNF DNF
CZERWONIUK Arkadiusz 1484SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM40DNF02:42:06 DNF DNF DNF DNF DNF
BRZEZOWSKA Beata 1487AlbatrosyWARSZAWAK40DNF02:52:20 DNF07:11:59 DNF08:26:43 DNF DNF DNF
MALINOWSKI Maciej 1479TORUŃM40DNF02:40:57 DNF06:51:10 DNF07:56:21 DNF13:40:36 DNF DNF
ZIENTEK Stanisław 1493BIELSKO-BIAŁAM60DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KRUK Grzegorz 1480Alior Running TeamKRAKÓWM30DNF02:37:05 DNF06:58:43 DNF08:12:49 DNF14:16:42 DNF DNF
GŁOWACKI Arek 1510BIAŁAM30DNF02:14:34 DNF06:18:39 DNF DNF DNF DNF
NIEDZIELA Michał 1513JAROSŁAWM30DNF02:37:23 DNF06:54:34 DNF DNF DNF DNF
LANGE Zbigniew 1502KRAKÓWM40DNF02:41:15 DNF06:17:03 DNF07:20:26 DNF12:21:02 DNF DNF
LEWANDOWSKI Wojciech 1506WROCŁAWM40DNF02:15:22 DNF06:04:19 DNF07:14:58 DNF12:49:01 DNF DNF
CHYLEWSKI Paweł 1518Zielony DomBYDGOSZCZM30DNF02:48:40 DNF06:54:17 DNF08:04:49 DNF13:41:10 DNF DNF
GÓRNIAK Jan 1516Jan PawełCIESZYNM30DNF02:48:45 DNF06:54:17 DNF08:04:49 DNF13:41:10 DNF DNF
ŚMICHURSKI Krzysztof 1504West Sports TeamPOZNAŃM20DNF02:28:43 DNF06:50:51 DNF08:07:50 DNF DNF DNF
KUNERT Łukasz 1505West Sports TeamPOZNAŃM20DNF02:28:43 DNF06:51:11 DNF08:07:56 DNF DNF DNF
RZECHOWSKI Filip 1524BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM30DNF02:13:12 DNF06:07:12 DNF07:09:38 DNF12:45:09 DNF DNF
SOKÓŁ Tomasz 1535WARSZAWAM30DNF02:38:37 DNF06:24:58 DNF07:41:07 DNF13:25:23 DNF DNF
KUNA Piotr 1541Rehabilitanci.org.plWIELICZKAM30DNF02:49:12 DNF06:39:41 DNF07:51:38 DNF13:25:45 DNF DNF
KALATA Łukasz 1522CSAiU ToruńGÓRSKM30DNF02:40:56 DNF06:55:25 DNF08:21:19 DNF15:09:42 DNF DNF
DRÓŻDŻ Tomasz 1534MKS Szerszeń BogatyniaBOGATYNIAM40DNF02:41:48 DNF07:03:04 DNF08:21:20 DNF DNF DNF
DRÓŻDŻ Ireneusz 1536GRYFINOM40DNF02:41:50 DNF07:03:21 DNF08:21:52 DNF DNF DNF
CZARNECKI Pawel 1539KM PSP RadomRADOMM30DNF02:37:46 DNF07:19:49 DNF DNF DNF DNF
SŁAWIŃSKI Kazimierz 1529Klub Górski PTTK KielceKIELCEM40DNF02:57:57 DNF DNF DNF DNF DNF
ZOLTEK Adam 1552SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF
RĘBILAS Adam 1551NOWY WIŚNICZM20DNF02:13:07 DNF05:46:11 DNF06:52:59 DNF11:49:57 DNF DNF
LEHMANN Dawid 1559K.S.LENIWIECKĘPNOM20DNF02:16:07 DNF06:17:01 DNF07:39:06 DNF13:28:19 DNF DNF
PARZONKA Paweł 1560K.S.LeniwiecKĘPNOM40DNF02:16:09 DNF06:17:00 DNF07:39:06 DNF13:23:32 DNF DNF
NITSCH Tomasz 1555UNTS WarszawaWARSZAWAM40DNF02:42:48 DNF07:12:02 DNF08:33:10 DNF15:42:42 DNF DNF
KALKA Kamil 1554WARSZAWAM30DNF02:44:28 DNF DNF DNF DNF DNF
CZECHOWICZ Tomasz 1545WARSZAWAM40DNF02:44:32 DNF DNF DNF DNF DNF
OPOKA Andrzej 1542KIELCEM50DNF02:58:20 DNF DNF DNF DNF DNF
GŁUSZEK Michał 1574KIELCEM20DNF02:48:09 DNF DNF DNF DNF DNF
PUZOŃ Robert 1575BIELSKO- BIAŁAM30DNF02:11:28 DNF06:34:11 DNF DNF DNF DNF
REAUD Julien 1055FRAPOL Razem!WARSZAWAM30DNF02:38:26 DNF DNF DNF DNF DNF
WERNER Kamil 1058Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:31:34 DNF DNF DNF DNF DNF
CYGAN Karol 1054Polska Na SzczycieWOLA PĘKOSZEWSKAM20DNF02:23:47 DNF DNF DNF DNF DNF
OBARSKI Norbert 1046KIELCEM50DNF02:47:07 DNF07:14:40 DNF08:45:27 DNF DNF DNF
BADURA Wojtek 1049zielonatrafffkaBIELSKO-BIAŁAM40DNF02:34:53 DNF06:26:18 DNF07:46:06 DNF DNF DNF
WITEK Bogdan 1065Water TeamBARYCZKAM50DNF02:35:35 DNF06:50:47 DNF08:01:23 DNF13:21:58 DNF DNF
BŁACHOWICZ Tomasz 1079WieRUNszówWIERUSZÓWM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF
PIEPRZAK Andrzej 1081ParkówkaSZCZECINM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF
JACKOWSKA Ewa 1089JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWK40DNF02:53:18 DNF DNF DNF DNF DNF
MINIUR Jacek 1068KIELCEM40DNF02:17:11 DNF06:07:13 DNF07:14:52 DNF DNF DNF
JACKOWSKI Jacek 1093JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWM40DNF02:53:18 DNF DNF DNF DNF DNF
ZAKRZEWSKI Wojtek Harry 1095HARRY'S ANGELSOSTRÓDAM40DNF02:23:22 DNF DNF DNF DNF DNF
HOLOVIN Jozef 1090BARCZEWKOM40DNF02:46:43 DNF07:06:10 DNF08:33:41 DNF DNF DNF
GRYGIEL Rafał 1106GARBATKA-LETNISKOM20DNF02:13:32 DNF06:01:21 DNF07:18:43 DNF DNF DNF
PAŁKOWSKA Agata 1102Running obsession teamKRAKÓWK40DNF02:46:07 DNF07:01:39 DNF08:22:59 DNF16:34:42 DNF DNF
WRÓBEL Agnieszka 1100www.gohardorgohome.plSANOKK20DNF DNF DNF DNF DNF DNF
TRZCIŃSKI Mateusz 1092GARWOLINM20DNF02:53:28 DNF DNF DNF DNF DNF
WARCHOŁ Andrzej 1121The Runners ŚwiecieŚWIECIEM50DNF02:52:44 DNF07:10:25 DNF08:26:25 DNF DNF DNF
KUFERA Dariusz 1125FRAPOL Razem!WARSZAWAM40DNF02:38:25 DNF06:48:15 DNF08:06:45 DNF18:34:42 DNF DNF
TARNOWSKI Krzysztof 1130KW LublinLUBLINM30DNF02:31:16 DNF06:53:55 DNF08:10:48 DNF14:23:49 DNF DNF
ROGACZ Piotr 1152SzakaleSOSNOWIECM30DNF02:37:32 DNF06:28:05 DNF07:31:53 DNF DNF DNF
ZWOLIŃSKI Łukasz 1136OTK RzeźnikGDAŃSKM30DNF02:20:16 DNF06:08:15 DNF07:18:41 DNF DNF DNF
BŁOCH Marek 1145BLOCHSHUTA DŁUTOWSKAM40DNF02:36:49 DNF06:40:23 DNF07:56:52 DNF13:55:55 DNF DNF
STARZYŃSKI Stefan 1144Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF02:35:58 DNF06:33:22 DNF07:44:58 DNF13:26:36 DNF DNF
MARINO Bastien 1150PARISM20DNF02:01:09 DNF06:45:41 DNF DNF DNF DNF
POLAK Bartosz 1163Kuchnia FunkcjonalnaSKIERDYM30DNF02:10:33 DNF DNF DNF DNF DNF
DYCZKA Robert 1170Aktywny RozbarkBYTOMM40DNF02:26:34 DNF07:06:02 DNF DNF DNF DNF
NOGA Łukasz 1167Zdzieraj kapcie www.agatsu.plSOSNOWIECM30DNF02:38:35 DNF07:14:38 DNF08:45:27 DNF DNF DNF
KUJAWSKI Bogusław 1169Grupetto GorliceGORLICEM50DNF02:07:44 DNF06:02:35 DNF07:25:10 DNF DNF DNF
WALECZEK Sławomir 1173BRZEZINKA ŚREDZKAM40DNF02:29:59 DNF06:20:39 DNF07:28:56 DNF13:42:55 DNF DNF
JEKA Mateusz 1196WOBRWARSZAWAM20DNF02:14:08 DNF05:52:53 DNF07:16:39 DNF DNF DNF
BRZĘK Szymon 1185EŁCKIEJ STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO''EŁKM20DNF02:37:24 DNF07:02:33 DNF08:20:38 DNF16:38:42 DNF DNF
KOTOWSKI Andrzej 1189SUGER MANWROCŁAWM40DNF02:29:58 DNF06:56:31 DNF08:25:32 DNF14:48:42 DNF DNF
WIŚNIEWSKI Artur 1194introPOZNAŃM40DNF02:27:12 DNF06:31:36 DNF07:53:26 DNF13:52:37 DNF DNF
DENEKA Jacek 1188UltraLoversWARSZAWAM40DNF02:47:17 DNF DNF DNF DNF DNF
GRZESZCZUK Wojciech 1209WARSZAWAM50DNF02:36:48 DNF06:34:54 DNF07:42:16 DNF13:18:16 DNF DNF
SIDOR Paweł 1227W4TEAMWARSZAWAM40DNF02:45:31 DNF06:34:50 DNF07:40:12 DNF13:10:56 DNF DNF
PRAŻMOWSKI Piotr 1222Am NatKRAKÓWM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF
JURGA Sebastian 1221race.onsight.plPOZNAŃM20DNF02:38:35 DNF DNF DNF DNF DNF
SZLĘK Andrzej 1238KS ŁódźŁÓDŹM40DNF02:17:47 DNF06:30:52 DNF07:46:20 DNF DNF DNF
POMIERSKI Zbigniew 1223KiZKWIDZYNM30DNF02:27:33 DNF06:17:30 DNF07:23:47 DNF DNF DNF
POMIERSKI Karol 1224KiZGDAŃSKM30DNF02:27:33 DNF06:10:05 DNF07:22:40 DNF DNF DNF
FURTAK Krzysztof 1230KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM50DNF02:40:23 DNF06:50:27 DNF08:11:03 DNF17:05:42 DNF DNF
ULOWSKI Jacek 1236Łyse Łosie 2 FAN-RUN TEAM ŁódźŁÓDŹM40DNF02:44:49 DNF06:49:57 DNF07:58:26 DNF13:40:03 DNF DNF
CHUDY Przemyslaw 1260CHUDYLIMERICKM50DNF02:51:08 DNF DNF DNF DNF DNF
TUCZAPSKI Artur 1261MROWLAM50DNF02:34:36 DNF06:23:23 DNF07:36:29 DNF DNF DNF
JAKUBOWSKI Wojciech 1247KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM40DNF02:32:44 DNF06:51:44 DNF07:58:08 DNF16:05:42 DNF DNF
KIRKIEWICZ Ireneusz 1256OŁAWAM40DNF02:41:53 DNF06:26:30 DNF07:26:01 DNF12:57:02 DNF DNF
ŻYREK Maciej 1279BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:21:25 DNF06:34:18 DNF DNF DNF DNF
RÓŻANKOWSKA Aleksandra 1273STRZELBY Z BRIXTONGLIWICEK40DNF02:46:08 DNF07:02:33 DNF08:25:28 DNF DNF DNF
DOLIŃSKI Adam 1278KB LegionowoWARSZAWAM30DNF02:22:30 DNF06:52:11 DNF07:46:53 DNF DNF DNF
SYGOCKI Konrad 1297Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:38:30 DNF06:54:26 DNF08:10:38 DNF13:23:10 DNF DNF
BALUK Marek 1306Borek-ChełmCHEŁMM50DNF DNF DNF DNF DNF DNF
EBERT Adam 1304KATOWICEM30DNF02:28:45 DNF DNF DNF DNF DNF
KUPCZAK Grzegorz 1292KAMIKADZEBARANÓWM20DNF02:42:39 DNF06:53:33 DNF07:56:22 DNF12:57:05 DNF DNF
SYMA Sebastian 1307MYSZKÓWM40DNF02:23:24 DNF DNF DNF DNF DNF
MIKUSZEWSKI Łukasz 1287Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM20DNF02:25:59 DNF06:53:22 DNF08:00:52 DNF DNF DNF
MUTRYNOWSKI Piotr 1305WARSZAWAM40DNF02:48:27 DNF06:48:56 DNF07:52:13 DNF DNF DNF
WILK Dawid 1303Night Runners ZabrzeZABRZEM20DNF02:11:00 DNF05:38:46 DNF06:52:44 DNF DNF DNF
KOZERA Waldemar 1291KRAKÓWM30DNF02:28:02 DNF06:53:52 DNF08:05:56 DNF16:45:42 DNF DNF
ZAREMBA Marek 1293KamikadzeMROCZEŃM50DNF02:42:39 DNF07:01:55 DNF08:17:51 DNF13:58:20 DNF DNF
SOBCZAK Piotr 1331OdBiegamyOdNormyŁÓDŹM40DNF02:49:17 DNF DNF DNF DNF DNF
SIKORA Artur 1325KB ŁapkaBYDGOSZCZM40DNF02:44:39 DNF06:59:52 DNF08:12:05 DNF14:26:42 DNF DNF
JASKULSKI Karol 1315TORUŃM30DNF02:33:23 DNF06:47:59 DNF07:56:37 DNF13:38:56 DNF DNF
PINDUR Grzegorz 1324POZNAŃM40DNF02:06:37 DNF05:40:26 DNF06:43:34 DNF12:27:23 DNF DNF
RYZNAR Łukasz 1332niezrzeszonySIEKIERZYCEM30DNF02:49:03 DNF DNF DNF DNF DNF
GMYS Tomasz 1449BYDGOSZCZM30DNF02:31:35 DNF07:17:26 DNF08:43:43 DNF DNF DNF
Znaleziono 371 wynik(ów)