RZEŹNIK ULTRA 2016 - 100KM
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-21
Miejsce : Cisna
Dystans : 100 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 412
Wystartowało : 371
Nie ukończyło : 143
Ukończyło : 228
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 48.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu17.7km38.8km48.9km
     
1HRYNIÓW Łukasz 1401Bieg OpolskiCHRZĄSZCZYCEM3000:00:0001:44:3804:21:5605:09:31
2BIAŁOBRZESKI Sebastian 1334Be 3 Triathlon- City ZenPOZNAŃM2000:00:0001:45:5804:32:1805:22:51
3REDZIAK Łukasz 1062Wkurw_teamSOSNOWIECM2000:00:0001:48:4204:37:4505:34:42
4KOCZWARA Tomek 1005RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0002:04:5004:46:2805:39:37
5ATANASOW ANCEW Dawid 1211WATAHA TRAIL TEAMNOWY TARGM4000:00:0002:00:2104:48:0305:39:58
6JAŁOCHA Mieczysław 1556Przemyski Klub Biegacza TeamPRZEMYŚLM4000:00:0002:00:4804:45:2805:46:43
7KOWALIK Andrzej 1037Bieg OpolskiOPOLEM3000:00:0001:51:3204:49:4205:48:18
8URAMEK Grzegorz 1012OBORNIKI ŚLĄSKIEM4000:00:0002:01:3204:54:2505:49:36
9ĆWIK Iwona 1033TYCHYK3000:00:0002:03:4505:06:2605:58:22
10PAJĄK Łukasz 1544WIELICZKAM3000:00:0002:01:4605:01:2805:58:56
11BORUSIŃSKI Piotr 1481Stopa SłupskSŁUPSKM4000:00:0001:55:5705:05:5506:02:05
12MOSSOCZY Zbigniew 1120BIKEBOARDZABIERZÓWM4000:00:0001:56:3905:01:1706:03:16
13SAWICZ Robert 1237WROCŁAWM4000:00:0002:00:5205:07:4406:05:06
14CZYŻKOWSKI Rafał 1492Chłopaki z nizinWARSZAWAM3000:00:0002:08:3305:05:3606:06:59
15KOT Rafał 1573Way Behind HorizonSZCZYTNOM3000:00:0002:00:5005:08:3706:07:06
16WASILEWSKI Krzysztof 1406WARSZAWAM3000:00:0002:06:3405:08:4206:08:09
17ŚCIUBEŁ Michał 1131Dwaj Zgryźliwi TetrycyKIELCEM3000:00:0002:06:2205:11:0206:08:09
18ŚLIWKA Cezary 1132Dwaj zgryźliwi tetrycyKIELCEM3000:00:0002:06:2105:11:0206:08:10
19BENEDYKCIŃSKA Katarzyna 1218Smok TrójgłowyPOZNAŃK3000:00:0002:10:3405:11:5406:08:47
20SLADECZEK Andrzej 1282CORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:0002:07:4305:15:5106:12:18
21SKOWROŃSKI Rafał 1525KOLBUSZOWAM3000:00:0002:07:3205:19:3906:14:34
22KĘPOWICZ Marcin 1116ŻABIA WOLAM3000:00:0002:09:4405:17:5206:16:15
23SADURSKI Krzysztof 1320CARINIIŁASKARZEWM4000:00:0002:03:5505:20:5606:16:54
24CIECIERA Paweł 1001PrzełajowiecWARSZAWAM4000:00:0002:09:1105:18:0906:17:23
25SMOLEŃ Marcin 1076SOSNOWIECM3000:00:0002:08:3405:12:0206:18:16
26ZAMOJSKI Robert 1035Rise & ShineGLIWICEM4000:00:0002:03:4505:20:4206:20:04
27BARTKOWSKI Mariusz 1186MSZANOWOM2000:00:0002:13:0205:25:0706:23:20
28LISIECKI Bartosz 1312POZNAŃM3000:00:0002:09:2505:24:3106:23:20
29LIPOWICZ Łukasz 1412SZCZYTNIKIM4000:00:0002:13:0305:26:1406:25:47
30WIDERA Karol 1249AUGUSTÓWM2000:00:0002:09:3205:28:0106:26:16
31SOBLIK Łukasz 1442RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0002:06:4705:28:0106:26:20
32ŚWIERZYŃSKI Witold 1072Raz SzczecinBEZRZECZEM4000:00:0002:09:3905:25:1406:27:58
33ZMORZYŃSKI Jakub 1114WARSZAWAM3000:00:0002:14:0105:30:5306:29:38
34SZYMAŃSKI Arkadiusz 1242KB ErgoWARSZAWAM3000:00:0002:11:0905:38:2506:30:22
35SIGNERSKI Remigiusz 1122X TEAM Klub Sportowy XTRI.PLGDAŃSKM3000:00:0002:15:5705:33:4806:32:38
36KANIA Piotr 1053ŻYRARDÓWM3000:00:0002:09:5305:33:2806:32:50
37CIEŚLAR Tomasz 1329Prawdziwa StalCIESZYNM2000:00:0001:56:3505:23:2806:32:52
38TUSZKANOW Grzegorz 1240Tuchol TeamWROCŁAWM3000:00:0002:17:4405:33:5706:33:20
39BARTOSZ Marek 1160KRAKÓWM3000:00:0002:15:1705:33:2606:33:21
40MUCHA Jacek 1275PRUSZKÓWM4000:00:0002:19:1405:36:4206:34:54
41CIEPLIK Łukasz 1235RunRecord.pl / NAVIGATORIAGDYNIAM3000:00:0002:13:5105:37:5106:36:29
Niesklasyfikowani
WROŻYNA Rafał 1443CZERWIONKA-LESZCZYNYM20DNF02:06:48 DNF05:39:01 DNF06:37:04 DNF
43POLAK Ewa 1308TKS BóbrWARSZAWAK3000:00:0002:15:5505:42:3406:38:24
44LUBOWICKI Łukasz 124340-latek TychyTYCHYM3000:00:0002:16:2205:35:0906:39:31
45JANERKA MORON Marzka 1316DziabnięciCHORZÓWK3000:00:0002:16:0505:36:1106:40:03
46JODKO-NARKIEWICZ Adam 1069Daleko jeszcze?GDAŃSKM3000:00:0002:20:5905:43:2106:40:26
47MAKOWSKI Maciej 1061Korona PabianicePABIANICEM3000:00:0002:20:1905:43:4106:40:30
48KONIARZ Michał 1503BRZEGM4000:00:0002:14:1105:39:4606:40:36
49MART Mariusz 1056Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIM4000:00:0002:25:3805:42:5306:41:42
50KRUŻEL Rafał 1155RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM4000:00:0002:01:4605:31:4806:42:40
51SILKA Tomasz 1433HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0002:07:4405:40:3506:42:59
PINDUR Grzegorz 1324POZNAŃM40DNF02:06:37 DNF05:40:26 DNF06:43:34 DNF
53ŻEBROWSKI Marek 1318PROMIENKOM5000:00:0002:16:0605:36:5606:43:36
54BŁASIAK Renata 1000Przewodnik BeskidzkiBIELSKO-BIAŁAK3000:00:0002:14:2205:38:1706:43:39
54BŁASIAK Wojciech 1105BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0002:14:2205:38:2006:43:42
56MAJCHRZAK Tymoteusz 1083ZapierdalaczeKATOWICEM4000:00:0002:10:0805:39:0006:43:56
57MICHALAK Mariusz 1192POZNAŃM4000:00:0002:20:1805:47:4306:45:47
58SMOLL Tomasz 1179OPEL ACTIVE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM4000:00:0002:19:2405:45:2706:46:45
59MAJ Robert 1319TVP LublinLUBLINM4000:00:0002:11:3105:37:1606:47:13
60PAJDOSZ Rafał 1149KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0002:15:2005:46:0106:47:42
61NOWAK Maciej 1563Runner's CookingKIEKRZM4000:00:0002:15:0205:45:0106:48:04
62KOLAŃCZYK Filip 1314POZNAŃM3000:00:0002:13:0805:49:3006:48:27
63DZIEWIOR Arkadiusz 1112GLIWICEM4000:00:0002:27:3405:49:4806:49:53
64KARPIŃSKI Robert 1268Spartanie DzieciomMARKIM4000:00:0002:18:2705:48:4506:51:23
65SZKODA Dariusz 1476LP-HP!!!RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0002:10:3705:44:2006:52:02
WILK Dawid 1303Night Runners ZabrzeZABRZEM20DNF02:11:00 DNF05:38:46 DNF06:52:44 DNF
67SZEFER Maciej 1519VICTORIA ŻYTNOKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM3000:00:0002:25:0305:50:4906:52:57
RĘBILAS Adam 1551NOWY WIŚNICZM20DNF02:13:07 DNF05:46:11 DNF06:52:59 DNF
69FOLAND Bogumił 1461SpartaWARSZAWAM3000:00:0002:12:1505:39:1806:53:01
70SZUKAŁA Damian 1135Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0002:10:3705:55:0306:54:08
71SZYMIK Marcin 1088Ratownik GórniczyCHORZÓWM4000:00:0002:18:2105:49:0606:54:24
72PAWŁOWSKI Arkadiusz 1084MIĘDZYRZEC PODLASKIM3000:00:0002:23:5805:55:0206:54:40
73POŁOMSKI Daniel 1078LOGI-sty-KASZCZECINM4000:00:0002:15:4205:49:0506:54:51
74DOMIN Łukasz 1174Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0002:16:1905:57:4806:58:24
75JANDZIŚ Wiesław 1210Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0002:16:1905:57:4806:58:24
76KAPUSTA Paweł 1128GRUDZIĄDZM3000:00:0002:15:5005:56:2606:58:58
77JAROSIK Daniel 1207ŻUKOWOM4000:00:0002:19:3305:51:5106:59:00
78GRYGIERZEC Grzegorz 1546KRAKÓWM3000:00:0002:22:0005:51:0806:59:01
79KARNICKI Paweł 1558NZNBYTÓWM4000:00:0002:17:1405:50:2806:59:32
80WITCZAK Przemysław 1030Dreamtime TrailsWARSZAWAM4000:00:0002:19:5905:58:1306:59:34
81NYKA Jan 1214WARSZAWAM4000:00:0002:25:3806:00:2906:59:34
82DŻUGAN Witold 1087POZNAŃM4000:00:0002:12:5305:54:0306:59:55
83KOLMAJER Rafał 1486RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:0002:19:0205:56:5107:00:50
84APANASIEWICZ Bartosz 1203runspace.plBYDGOSZCZM3000:00:0002:19:0205:56:5107:00:51
85RÓG Leszek 1313niezrzeszonyKRZESZOWICEM4000:00:0002:26:5506:04:3007:03:02
86STANOWSKI Grzegorz 1091forever youngŁÓDŹM4000:00:0002:18:2606:00:2807:03:45
87GUZOWSKI Andrzej 1197WĘGROWOM5000:00:0002:27:3306:03:0707:03:45
88KSIĘŻNIK Dorota 1139POLSKAK4000:00:0002:27:3306:03:0807:03:45
89OLAWIŃSKI Karol 1045Triathlon Mietków TeamKOBIERZYCEM3000:00:0002:23:2206:01:4007:03:52
90NOWAK Piotr 1527BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM4000:00:0002:34:2806:06:2007:05:13
91SĘK Tomasz 1311PIASTÓWM3000:00:0002:10:3506:01:2107:06:08
92JAWORSKI Marcin 1051JaworSKI TeamPUŁTUSKM3000:00:0002:14:1205:58:3407:06:23
93POCHROŃ Marcin 1246WieRUNszówWIELUŃM2000:00:0002:26:5806:06:0807:06:25
94BŁACH Piotr 1284Opel Active TeamGLIWICEM4000:00:0002:24:3806:05:0107:08:23
95GOLEC Rafał 1255WARSZAWAM4000:00:0002:21:0206:01:3907:08:37
96SUDAKOWSKI Tomasz 1126DOZ Drużyna RawaRAWA MAZOWIECKAM4000:00:0002:20:0206:01:0807:08:50
RZECHOWSKI Filip 1524BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM30DNF02:13:12 DNF06:07:12 DNF07:09:38 DNF
98MARCZAK Krzysztof 1117PKO BP Running TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0002:26:1206:06:1907:09:50
99PALUSZKIEWICZ Robert 1199LUBINM4000:00:0002:26:5706:07:5407:10:10
100KATNER Cezary 1071WYSZKÓWM3000:00:0002:30:3706:11:1807:11:27
NOWACKI Mariusz 1576ŁOMŻAM20DNF02:29:49 DNF06:08:33 DNF07:12:03 DNF
102BARANOWSKI Michał 1201WARSZAWAM3000:00:0002:30:4106:11:1707:12:14
103JACKIEWICZ Waldemar 1113HALINÓWM4000:00:0002:22:4606:03:2507:12:33
104SAMBOR Mariusz 1099WUJEK BIEGAKATOWICEM3000:00:0002:26:1306:10:3007:14:02
105LACHOWICZ Przemysław 1176LIBERTÓWM3000:00:0002:34:0806:10:2107:14:02
106NOWAKOWSKI Paweł 1123MojeUltraBieganie.plSOSNOWIECM3000:00:0002:15:4106:07:0507:14:21
107WAJDA Grzegorz 1180KW GLIWICEGLIWICEM3000:00:0002:05:4406:07:2607:14:21
108WASZKIEWICZ Tomasz 1175W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0002:23:5706:06:3007:14:48
109BĄK Adam 1146KKL KielceKIELCEM5000:00:0002:15:1506:07:1407:14:49
110MAJ Grzegorz 1080KIELCEM4000:00:0002:17:1106:07:1407:14:52
MINIUR Jacek 1068KIELCEM40DNF02:17:11 DNF06:07:13 DNF07:14:52 DNF
112LACHERA Marek 1008W pogoni za duchemKATOWICEM3000:00:0002:23:5406:06:2907:14:54
LEWANDOWSKI Wojciech 1506WROCŁAWM40DNF02:15:22 DNF06:04:19 DNF07:14:58 DNF
114DĄBROWSKI Karol 1448W Pogoni Za DuchemBĘDZINM3000:00:0002:18:2906:03:0507:15:20
JEKA Mateusz 1196WOBRWARSZAWAM20DNF02:14:08 DNF05:52:53 DNF07:16:39 DNF
116ŁUBIEŃSKI Wojciech 1248POZNAŃM3000:00:0002:28:3606:05:4407:16:57
117DOMINIAK Klaudia 1022BIKEBOARDKRAKÓWK3000:00:0002:28:0906:10:1507:17:56
118NIEDZIELA Wojciech 1509NOWA IWICZNAM4000:00:0002:27:2806:07:0307:17:58
119ORACZ Mateusz 1217Bez LitościPLEWISKAM2000:00:0002:21:5006:06:3707:18:02
ZWOLIŃSKI Łukasz 1136OTK RzeźnikGDAŃSKM30DNF02:20:16 DNF06:08:15 DNF07:18:41 DNF
GRYGIEL Rafał 1106GARBATKA-LETNISKOM20DNF02:13:32 DNF06:01:21 DNF07:18:43 DNF
122SZYPOWSKI Marcin 1156KoszalinWARSZAWAM3000:00:0002:34:3306:11:4007:18:53
123GANC Marcin 1321TORUŃM3000:00:0002:16:5106:11:5007:19:13
124WAWRZYNIAK Michał 1264Klub Biegacza WartaPAJECZNOM3000:00:0002:27:4206:21:3907:19:15
125KLINIK Paweł 1137RAFAKORACIBÓRZM3000:00:0002:33:0406:12:4307:19:45
126WOSKOWSKA Magdalena 1133RAFAKORACIBÓRZK3000:00:0002:33:0406:12:4407:19:46
127MIODUSZEWSKI Mariusz 120210 Warszawski Pułk SamochodowyWARSZAWAM4000:00:0002:35:2206:12:4707:19:54
128WACNIK Janusz 1281Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0002:24:1706:14:0107:20:26
LANGE Zbigniew 1502KRAKÓWM40DNF02:41:15 DNF06:17:03 DNF07:20:26 DNF
130TRZCIELIŃSKI Roman 1047PSY WarszawaWARSZAWAM6000:00:0002:28:1406:08:1807:20:40
131LITEWKA Rafał 1270KRAKÓWM2000:00:0002:37:0306:10:1207:20:40
132MALEŃSKI Maciek 1027Gang LysychWARSZAWAM4000:00:0007:20:54
POMIERSKI Karol 1224KiZGDAŃSKM30DNF02:27:33 DNF06:10:05 DNF07:22:40 DNF
134WOLNY-DUNST Tomasz 1400OIRP Gdańsk / PoniewierkaGDYNIAM3000:00:0002:28:4406:10:2707:22:46
135GOSTKOWSKI Wiesław 1447KURZĘTNIKM5000:00:0002:20:0306:20:0007:23:40
136MAŃKOWSKI Krzysztof 107512tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3000:00:0002:20:0406:20:0107:23:43
FABIŃSKI Marcin 1041Luźna gumaGRUDZIĄDZM30DNF02:24:08 DNF06:09:12 DNF07:23:45 DNF
138DĄBROWSKI Cezary 1413MAXI PiasecznoPIASECZNOM4000:00:0002:38:3206:24:4007:23:47
POMIERSKI Zbigniew 1223KiZKWIDZYNM30DNF02:27:33 DNF06:17:30 DNF07:23:47 DNF
140PILECKI Maciej 1009WROCŁAWM3000:00:0002:27:1706:20:3807:23:58
141GORGOL Tomasz 1200RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:0002:21:3006:19:1507:25:00
142PAJĄK Sebastian 1340BĘBŁOM4000:00:0002:16:2806:02:4307:25:10
KUJAWSKI Bogusław 1169Grupetto GorliceGORLICEM50DNF02:07:44 DNF06:02:35 DNF07:25:10 DNF
144KOSZAREK Andrzej 1073POZNAŃM4000:00:0002:40:3606:23:0107:25:12
145KOSZAREK Maciej 1074POZNAŃM4000:00:0002:40:3706:23:0007:25:13
KIRKIEWICZ Ireneusz 1256OŁAWAM40DNF02:41:53 DNF06:26:30 DNF07:26:01 DNF
147ZASŁONKA Konrad 1050SKIERNIEWICEM3000:00:0002:27:4006:12:5007:26:33
148MUSZYŃSKI Krzysztof 1143BUKOWNOM3000:00:0002:27:4106:12:5007:26:34
149OBROŚLAK Jacek 1262Opel Active TeamJASTRZĘBIE ZDRÓJM4000:00:0002:24:3806:15:0807:26:36
150KACZMAREK Mateusz 1220race.onsight.plPOZNAŃM2000:00:0002:24:4406:17:3307:26:42
151KUŹNIEWSKI Jan 1342SZCZECINM2000:00:0002:41:4106:22:4307:26:42
152BEDNARCZYK Jacek 1085WUJEK BIEGAMIKOŁÓWM4000:00:0002:29:4506:22:4707:27:39
SKOCZYŃSKI Tomasz 1475POZNAŃM40DNF02:28:26 DNF06:17:43 DNF07:27:48 DNF
154RUTKOWSKA Małgorzata 1436WARSZAWAK3000:00:0002:28:5806:21:0707:28:07
155BILNIK Monika 1470KLA Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAK4000:00:0002:27:3606:24:0607:28:14
156WYLUPEK Tomasz 1159Pozytywnie zakreceniMYSLOWICEM4000:00:0002:37:3206:28:0207:28:28
157KORBELA Maciej 1154DĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0002:37:3106:28:0607:28:29
158BRODOWSKI Michał 1403KRAKÓWM3000:00:0002:29:4606:25:4607:28:44
159SIEMIŃSKI Radosław 1550KRAKÓWM3000:00:0002:33:5406:17:5407:28:45
160MALISZEWSKI Jacek 1444Smashing PąpkinsWARSZAWAM4000:00:0002:36:5006:28:4707:28:54
WALECZEK Sławomir 1173BRZEZINKA ŚREDZKAM40DNF02:29:59 DNF06:20:39 DNF07:28:56 DNF
162BENESZ Robert 1489Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0002:36:5106:27:4207:28:59
163CIEŚLAK Dominika 1435WROCŁAWK3000:00:0002:29:4206:23:4207:29:33
WENGRZIK Piotr 1025APOSTROPHE CREATIVE COMMUNITIESWROCŁAWM40DNF02:31:34 DNF06:21:24 DNF07:29:42 DNF
165POZLEWICZ Dariusz 1077Mutant RunBYTOMM4000:00:0002:29:1506:22:4507:29:46
166GLAJC Daniel 1517CIESZYNM4000:00:0002:33:5406:17:5407:29:57
167PYRKOSZ Damian 1409Ambasador Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4000:00:0002:33:0806:28:4507:30:25
168MADEJCZYK Sebastian 1336TuchowTUCHOWM4000:00:0002:39:4506:22:4107:30:38
169CHRZĄŚCIK Anna 1537Rehmedica, Harmonia FitnessKRZESZOWICEK3000:00:0002:37:3406:23:2707:30:42
170ZAJĄC Filip 1066Góral Świętokrzyski / SK KICKBOXING KIELCEKIELCEM3000:00:0002:24:1006:14:3107:30:47
171BIL Marcin 1067Góral ŚwiętokrzyskiKIELCEM4000:00:0002:24:0706:14:3107:30:47
ROGACZ Piotr 1152SzakaleSOSNOWIECM30DNF02:37:32 DNF06:28:05 DNF07:31:53 DNF
173SOKÓŁ Sylwia 1533WARSZAWAK3000:00:0002:38:3706:21:5407:33:19
174WOSIK Marek 1301szybk małpaWRSZAWAM6000:00:0002:19:2006:14:4807:34:05
175JUCHA Jacek 1253CA Aktywni/ CA BrokerGOCZLKOWICE ZDROJM4000:00:0002:38:1006:29:4107:34:14
176CHROMIK Wacław 1195RYBNIKM4000:00:0002:20:2006:26:0407:36:15
TUCZAPSKI Artur 1261MROWLAM50DNF02:34:36 DNF06:23:23 DNF07:36:29 DNF
178TOPOLSKI Piotr 1168SOPOTM3000:00:0002:26:5706:18:2807:38:19
179MIKOŁAJCZYK Henryk 1456Ultramaraton PodkarpackiRZESZÓWM4000:00:0002:38:4306:27:2607:38:20
180KORDOWICZ Łukasz 1439Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0002:34:3206:32:2707:39:01
181SZPYT Ryszard 1467Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0002:34:3206:32:2907:39:03
182KOBELUK Damian 1468Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0002:34:3206:32:3107:39:04
LEHMANN Dawid 1559K.S.LENIWIECKĘPNOM20DNF02:16:07 DNF06:17:01 DNF07:39:06 DNF
PARZONKA Paweł 1560K.S.LeniwiecKĘPNOM40DNF02:16:09 DNF06:17:00 DNF07:39:06 DNF
SIDOR Paweł 1227W4TEAMWARSZAWAM40DNF02:45:31 DNF06:34:50 DNF07:40:12 DNF
STAWSKI Dariusz 1477KB Arturówek ŁódzŁÓDŹM50DNF02:33:50 DNF06:41:38 DNF07:40:45 DNF
SOKÓŁ Tomasz 1535WARSZAWAM30DNF02:38:37 DNF06:24:58 DNF07:41:07 DNF
188MORYŃ Piotr 1263KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0002:28:1406:33:0907:41:23
189DZIERKA Mariusz 1228TOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:00:0002:25:1006:23:2307:41:50
GRZESZCZUK Wojciech 1209WARSZAWAM50DNF02:36:48 DNF06:34:54 DNF07:42:16 DNF
191WIERZBOWSKI Krzysztof 1036Motointegrator.plBYDGOSZCZM3000:00:0002:23:2606:35:1107:42:26
192MIKOWSKI Artur 1111ALNORGRÓJECM4000:00:0002:22:1706:35:1207:42:26
193PORĘBSKI Jacek 1459Coffee-Tech Serwis TeamPROSZÓWKIM4000:00:0002:33:4706:32:1307:42:55
MACHALIŃSKI Mariusz 1415Gdańsk-OsowaGDAŃSKM40DNF02:37:05 DNF06:31:32 DNF07:43:42 DNF
PIELECKI Bartek 1414KS Gepard ŻukczynBANINOM30DNF02:37:04 DNF06:28:56 DNF07:43:42 DNF
196MACIOSZEK Krystyna 1266WARSZAWAK2000:00:0002:37:3606:35:1007:44:13
STARZYŃSKI Stefan 1144Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF02:35:58 DNF06:33:22 DNF07:44:58 DNF
198PORĘBA Eugeniiusz 1570MIECHÓWMIECHÓWM5000:00:0002:42:2706:43:2907:45:08
199CIOCH Paweł 1269PLOTSERWIS TEAMOPOLEM3000:00:0002:37:3506:35:0807:45:43
200WŁADYKA Witold 1490Go4AdventureRYCHWALDEKM4000:00:0002:33:5506:25:2507:45:53
BADURA Wojtek 1049zielonatrafffkaBIELSKO-BIAŁAM40DNF02:34:53 DNF06:26:18 DNF07:46:06 DNF
SZLĘK Andrzej 1238KS ŁódźŁÓDŹM40DNF02:17:47 DNF06:30:52 DNF07:46:20 DNF
DOLIŃSKI Adam 1278KB LegionowoWARSZAWAM30DNF02:22:30 DNF06:52:11 DNF07:46:53 DNF
204WĘGIEL Bogdan 1158McDBOLECHOWICEM4000:00:0002:35:2106:38:3907:48:54
205MARGAS Grzegorz 1419MeerCaTeamPROSZOWICEM4000:00:0002:33:5506:36:0907:49:03
206RUPNIEWSKI Tomasz 1172SWARZĘDZM4000:00:0002:32:1106:38:0307:49:13
207KOWALSKI Edward 1064Niepołomice biegająBRZEZIEM5000:00:0002:28:3006:36:1107:49:52
208JANECKA Artur 1127ŁASKM3000:00:0002:21:3106:34:5307:50:06
209PIETRZAK Daniel 1184PRUSZKÓWM2000:00:0002:44:3506:43:5107:50:07
210PUZIO Waldemar 1328Klub Biegacza Maratończyk DębicaDĘBICAM5000:00:0002:28:3706:36:0807:50:11
211KUSIAK Piotr 1299KKL Sprawni-Razem KielceKIELCEM5000:00:0002:28:5506:44:2807:50:25
212DOMAGAŁA Remigiusz 1048wild duckKRAKÓWM4000:00:0002:30:1006:41:4107:50:49
213JACHYMSKI Jacek 1408AKG ŁódźŁÓDŹM5000:00:0002:49:4706:36:1107:51:04
KUNA Piotr 1541Rehabilitanci.org.plWIELICZKAM30DNF02:49:12 DNF06:39:41 DNF07:51:38 DNF
215ZAGDAŃSKI Robert 1423ZRĘCINM3000:00:0002:40:5706:41:4307:52:06
216ŚLĄCZKA Arkadiusz 1416Finisz RymanówRYMANÓWM3000:00:0002:40:5606:41:4107:52:10
MUTRYNOWSKI Piotr 1305WARSZAWAM40DNF02:48:27 DNF06:48:56 DNF07:52:13 DNF
218BOGACKI Andrzej 1147KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM5000:00:0002:33:1206:47:0007:52:53
219GÓRSKI Krzysztof 1426BIEGOWI ZAJAWKOWICZEDĄBRÓWKA NOWAM4000:00:0002:26:0106:46:0907:53:00
220ZYCH Wiktor 1557SWORNEGACIEM3000:00:0002:42:4806:47:2707:53:16
221ZIEMBA Przemysław 1191BRACIK ZIEMBA TEAMLUBINM3000:00:0002:15:2706:31:3607:53:26
WIŚNIEWSKI Artur 1194introPOZNAŃM40DNF02:27:12 DNF06:31:36 DNF07:53:26 DNF
223KRZYSZTOŃ Piotr 1178GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0002:38:5106:46:5107:53:36
224ZUBOWICZ Jakub 1280Żwawe ŻubrySEJNYM3000:00:0002:41:4106:38:0407:54:08
225KRUK Sławomir 1453Rzeszowskie Gazele i Gepardy.CHMIELNIKM5000:00:0002:45:0406:46:0607:54:31
226PAPROCKI Wiesław 1151kb mckis jaworznoJAWORZNOM5000:00:0002:38:0006:52:2907:54:41
227NIZIOŁ Marian 1177Drużyna APIASECZNOM5000:00:0002:37:5806:52:2907:54:41
228WACHOWSKA Alina 1499Smok TrójgłowyPOZNAŃK5000:00:0002:34:1806:45:0507:55:34
MALINOWSKI Maciej 1479TORUŃM40DNF02:40:57 DNF06:51:10 DNF07:56:21 DNF
KUPCZAK Grzegorz 1292KAMIKADZEBARANÓWM20DNF02:42:39 DNF06:53:33 DNF07:56:22 DNF
JASKULSKI Karol 1315TORUŃM30DNF02:33:23 DNF06:47:59 DNF07:56:37 DNF
232MĄCZKA Bronisław 1014OTK RzeźnikGLIWICEM6000:00:0002:32:0806:48:5107:56:38
232JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 1013OTK RzeźnikGLIWICEK4000:00:0002:32:1006:48:5107:56:39
234GORZKOWSKI Witold 1215IM2010WIELICZKAM5000:00:0002:42:1506:42:4007:56:41
235GOŚCIEJ Andrzej 1226wieliczka-solne miastoWIELICZKAM6000:00:0002:42:1606:42:4207:56:42
BŁOCH Marek 1145BLOCHSHUTA DŁUTOWSKAM40DNF02:36:49 DNF06:40:23 DNF07:56:52 DNF
237KRUZEL Rafal 1060Biegowe MisieLEGNICAM4000:00:0002:44:1306:41:5507:57:51
JAKUBOWSKI Wojciech 1247KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM40DNF02:32:44 DNF06:51:44 DNF07:58:08 DNF
ULOWSKI Jacek 1236Łyse Łosie 2 FAN-RUN TEAM ŁódźŁÓDŹM40DNF02:44:49 DNF06:49:57 DNF07:58:26 DNF
240FINFANDO Zbigniew 1294BSSGIZABELINM4000:00:0002:39:1606:44:2507:58:29
241MAŁKOWSKI Krzysztof 1052natural-born-runners.plPOZNAŃM3000:00:0002:34:5506:46:2507:58:56
242CIEŚLAK Jakub 1483TervisRZEPINM3000:00:0002:44:4406:55:3507:58:57
243BUCHHOLZ Piotr 1441WARSZAWAM4000:00:0002:34:5006:46:2607:58:58
244CIEŚLAK Krzysztof 1469Ciemna Strona MocyRZEPINM3000:00:0002:44:4506:55:3407:58:58
245CZAPSKI Piotr 1187WARSZAWAM5000:00:0002:41:0806:48:3407:59:45
246KRZCZUK Benedykt 1326TYCHYM5000:00:0002:27:3706:53:5608:00:11
247WYSOCKI Damian 1450CSiR AgatsuBĘDZINM3000:00:0002:36:4606:53:2108:00:52
MIKUSZEWSKI Łukasz 1287Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM20DNF02:25:59 DNF06:53:22 DNF08:00:52 DNF
249POBŁOCKI Jan 1437Spartanie DzieciomGDAŃSKM5000:00:0002:46:3306:57:3808:00:53
250BOGACZYK Krzysztof 1057RÓWNEM3000:00:0002:11:3307:00:1208:00:55
251PANEK Piotr 1190ZIELONKIM4000:00:0002:35:3406:50:4808:01:14
252WIĄCEK Mirosław 1198WATER TEAMPOŁOMIAM3000:00:0002:35:3606:51:1308:01:14
253CHRZANOWSKA Barbara 1462CSiR Agatsu / Zdzieraj KapcieBĘDZINK3000:00:0002:36:4606:53:2508:01:18
WITEK Bogdan 1065Water TeamBARYCZKAM50DNF02:35:35 DNF06:50:47 DNF08:01:23 DNF
POŁCZYŃSKI Paweł 1427Stalowa ŁydaPOZNAŃM30DNF02:43:48 DNF06:38:04 DNF08:01:24 DNF
NOSEK Maciej 1458TakBiegamyPOZNAŃM20DNF02:43:47 DNF06:43:11 DNF08:01:25 DNF
257BALAWEJDER Marcin 1225PRZEWORSKM3000:00:0002:41:2906:54:0408:01:32
STASZEWSKI Piotr 1040POTASZEM40DNF02:26:31 DNF06:47:03 DNF08:02:44 DNF
259ŻUROWSKI Marcin 1212KICINM4000:00:0002:26:3106:47:0308:02:50
JADWISZCZAK Grzegorz 1405PĘDZIWIATR BIAŁYSTOKGRABÓWKAM40DNF02:36:36 DNF06:52:42 DNF08:03:56 DNF
261MAŃKOWSKI Leszek 1348Edificator/BeltraniKRAKÓWM3000:00:0002:33:2206:47:5608:04:26
262HABA Konrad 1425K2BKRAKÓWM3000:00:0002:33:2206:47:5608:04:29
263KOLASIŃSKI Jarosław 1344KTMWARSZAWAM5000:00:0002:45:1806:52:1108:04:29
CHYLEWSKI Paweł 1518Zielony DomBYDGOSZCZM30DNF02:48:40 DNF06:54:17 DNF08:04:49 DNF
GÓRNIAK Jan 1516Jan PawełCIESZYNM30DNF02:48:45 DNF06:54:17 DNF08:04:49 DNF
266SADY Piotr 1101AntyGrawitacjaKALISZM3000:00:0002:43:3906:54:1208:04:50
GRZESZCZUK Grzegorz 1495KB GaleriaWARSZAWAM50DNF02:35:33 DNF06:40:10 DNF08:05:03 DNF
268DUDEK Bartłomiej 154012tri.plWARSZAWAM3000:00:0002:43:1206:55:2908:05:12
269KRZYWICKI Pawel 1508WARSZAWAM4000:00:0002:43:2806:57:3708:05:21
270ZWĘGLIŃSKI Andrzej 1063KĘDZIERZYN-KOŹLEM4000:00:0002:25:1906:54:4508:05:46
SPYCHAŁA Marek 1474Świat BiegaczaPOZNAŃM40DNF02:42:34 DNF06:52:37 DNF08:05:49 DNF
272NÓŻKA Andrzej 1142LP -HP !!!BOJADŁAM3000:00:0002:33:0306:41:3908:05:52
KOZERA Waldemar 1291KRAKÓWM30DNF02:28:02 DNF06:53:52 DNF08:05:56 DNF
ZAWADKA Andrzej 1463SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM50DNF02:38:11 DNF06:50:52 DNF08:05:59 DNF
KUFERA Dariusz 1125FRAPOL Razem!WARSZAWAM40DNF02:38:25 DNF06:48:15 DNF08:06:45 DNF
276KRUPIŃSKI Tadeusz 1323LIGOTA PIĘKNAM5000:00:0002:36:2206:55:0808:06:48
277PELPLIŃSKI Piotr 1250Intel RunnersSOPOTM3000:00:0002:22:5507:04:5308:07:04
278ROGÓSZ Piotr 1026odBiegamyodNormyŁÓDŹM4000:00:0002:48:5806:55:5708:07:14
ŚMICHURSKI Krzysztof 1504West Sports TeamPOZNAŃM20DNF02:28:43 DNF06:50:51 DNF08:07:50 DNF
KUNERT Łukasz 1505West Sports TeamPOZNAŃM20DNF02:28:43 DNF06:51:11 DNF08:07:56 DNF
281MASIULANIEC Agata 1108BiegowySwiat.pl/ SklepBiegowy.comGDAŃSKK2000:00:0002:44:4006:55:4508:08:46
282DĄBSKI Grzegorz 1183WÓLKA ORŁOWSKAM3000:00:0002:31:1807:00:5408:09:03
SYGOCKI Konrad 1297Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:38:30 DNF06:54:26 DNF08:10:38 DNF
TARNOWSKI Krzysztof 1130KW LublinLUBLINM30DNF02:31:16 DNF06:53:55 DNF08:10:48 DNF
FURTAK Krzysztof 1230KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM50DNF02:40:23 DNF06:50:27 DNF08:11:03 DNF
DYMEK Karol 1451WARSZAWAM30DNF02:32:28 DNF06:58:02 DNF08:11:50 DNF
ŚWIECZKA Jarosław 1473Warsaw Airport RunnersWARSZAWAM30DNF02:32:28 DNF06:58:38 DNF08:11:50 DNF
SIKORA Artur 1325KB ŁapkaBYDGOSZCZM40DNF02:44:39 DNF06:59:52 DNF08:12:05 DNF
KRUK Grzegorz 1480Alior Running TeamKRAKÓWM30DNF02:37:05 DNF06:58:43 DNF08:12:49 DNF
ŁAZAREK Daniel 1471Kawaler Wieczorową PorąSOPOTM30DNF02:33:03 DNF06:59:37 DNF08:14:32 DNF
KALINOWSKI Sławomir 1452GreenSkyWĄBRZEŹNOM30DNF02:44:56 DNF06:58:41 DNF08:14:34 DNF
ZAREMBA Marek 1293KamikadzeMROCZEŃM50DNF02:42:39 DNF07:01:55 DNF08:17:51 DNF
JÓZEFOWICZ Krzysztof 1472SMARDZÓWM30DNF02:53:30 DNF07:03:09 DNF08:19:22 DNF
294KAJMOWICZ Łukasz 1538SKARŻYSKO-KAMIENNAM3000:00:0002:44:0006:55:2208:19:31
BRZĘK Szymon 1185EŁCKIEJ STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO''EŁKM20DNF02:37:24 DNF07:02:33 DNF08:20:38 DNF
MAJKUCIŃSKI Marek 1457Biegiem Radom!RADOMM40DNF02:46:47 DNF07:08:41 DNF08:20:41 DNF
STYSIEK Piotr 1466Biegiem Radom!RADOMM40DNF02:46:47 DNF07:10:21 DNF08:20:44 DNF
KALATA Łukasz 1522CSAiU ToruńGÓRSKM30DNF02:40:56 DNF06:55:25 DNF08:21:19 DNF
DRÓŻDŻ Tomasz 1534MKS Szerszeń BogatyniaBOGATYNIAM40DNF02:41:48 DNF07:03:04 DNF08:21:20 DNF
300PRONCZUK Adam 1252CA Broker RYTM WinnerCZECHOWICE-DZIEDZICEM5000:00:0002:52:5307:03:1608:21:50
DRÓŻDŻ Ireneusz 1536GRYFINOM40DNF02:41:50 DNF07:03:21 DNF08:21:52 DNF
302SYPNIEWSKA Hanna 1438Spartanie DzieciomGDYNIAK6000:00:0002:47:0107:14:4708:22:49
PAŁKOWSKA Agata 1102Running obsession teamKRAKÓWK40DNF02:46:07 DNF07:01:39 DNF08:22:59 DNF
RÓŻANKOWSKA Aleksandra 1273STRZELBY Z BRIXTONGLIWICEK40DNF02:46:08 DNF07:02:33 DNF08:25:28 DNF
KOTOWSKI Andrzej 1189SUGER MANWROCŁAWM40DNF02:29:58 DNF06:56:31 DNF08:25:32 DNF
WARCHOŁ Andrzej 1121The Runners ŚwiecieŚWIECIEM50DNF02:52:44 DNF07:10:25 DNF08:26:25 DNF
BRZEZOWSKA Beata 1487AlbatrosyWARSZAWAK40DNF02:52:20 DNF07:11:59 DNF08:26:43 DNF
NIZIOŁEK Marek 1482Damy radęZABORZEM40DNF02:48:33 DNF06:59:46 DNF08:26:44 DNF
NITSCH Tomasz 1555UNTS WarszawaWARSZAWAM40DNF02:42:48 DNF07:12:02 DNF08:33:10 DNF
HOLOVIN Jozef 1090BARCZEWKOM40DNF02:46:43 DNF07:06:10 DNF08:33:41 DNF
SIWIEC Tomasz 1455Biegnę dla MarcinaRZESZÓWM30DNF02:45:48 DNF07:14:45 DNF08:42:44 DNF
GMYS Tomasz 1449BYDGOSZCZM30DNF02:31:35 DNF07:17:26 DNF08:43:43 DNF
BIZOŃ Michał 1446www.runspace.plBYDGOSZCZM30DNF02:27:09 DNF07:17:24 DNF08:43:44 DNF
DUDEK Arkadiusz 1465HUMNISKAM50DNF02:39:31 DNF07:19:15 DNF08:43:46 DNF
OBARSKI Norbert 1046KIELCEM50DNF02:47:07 DNF07:14:40 DNF08:45:27 DNF
NOGA Łukasz 1167Zdzieraj kapcie www.agatsu.plSOSNOWIECM30DNF02:38:35 DNF07:14:38 DNF08:45:27 DNF
KAMIŃSKI Krystian 1420stara piłaNIESTĘPOWOM30DNF02:45:02 DNF07:14:44 DNF08:47:49 DNF
WINCZURA Leszek 1417GDAŃSKM40DNF02:45:04 DNF07:14:48 DNF08:47:50 DNF
PARYS Andrzej 1440ELAKTYWNIELBLĄGM60DNF03:01:11 DNF DNF08:49:12 DNF
NOWAK Piotr 1411Bracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM30DNF02:47:13 DNF DNF DNF
GŁUSZCZAK Jerzy 1410ŁÓDŹM50DNF02:52:29 DNF DNF DNF
JEREMICZ Marcin 1402Elavon PolandGDAŃSKM30DNF02:41:29 DNF07:20:13 DNF DNF
MICHALSKI Tomasz 1404KB ArturówekŁÓDŹM20DNF02:41:00 DNF DNF DNF
BUSZ Jacek 1407Elavon PolandRZESZÓWM30DNF02:44:46 DNF DNF DNF
SOBIERAJ Artur 1572WKU w BędzinieGRODZISK MAZOWIECKIM20DNF03:02:39 DNF DNF DNF
ŚLIWIŃSKI Andrzej 1571MIECHÓWMIECHÓWM50DNF02:42:26 DNF06:43:19 DNF DNF
PIOTROWSKI Maciej 1028odBiegamyodNormyWARSZAWAM40DNF02:50:33 DNF DNF DNF
NOWAK Paweł 1418Bracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM30DNF02:47:14 DNF DNF DNF
SZKUTA Michał 1429NKB Chyży Nowy TomyślBOLEWICKOM30DNF02:54:17 DNF DNF DNF
FUNKA Andrzej 1432NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM50DNF02:54:17 DNF DNF DNF
MAZIEC Dariusz 1430NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM30DNF02:58:36 DNF DNF DNF
WĘGIERSKI Wojtek 1428ZABRZEM30DNF DNF DNF DNF
MAŁEK Łukasz 1454WARSZAWAM30DNF02:18:03 DNF DNF DNF
ORDZIEJEWSKI Dominik 1460KALISZM30DNF02:54:56 DNF DNF DNF
WDOWCZYK Cyprian 1464KATOWICEM20DNF03:01:12 DNF DNF DNF
MARGAS Konrad 1491Państwowa Straż PożarnaMILEJOWICEM20DNF02:17:43 DNF06:48:11 DNF DNF
CZERWONIUK Arkadiusz 1484SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM40DNF02:42:06 DNF DNF DNF
ZIENTEK Stanisław 1493BIELSKO-BIAŁAM60DNF DNF DNF DNF
GŁOWACKI Arek 1510BIAŁAM30DNF02:14:34 DNF06:18:39 DNF DNF
NIEDZIELA Michał 1513JAROSŁAWM30DNF02:37:23 DNF06:54:34 DNF DNF
CZARNECKI Pawel 1539KM PSP RadomRADOMM30DNF02:37:46 DNF07:19:49 DNF DNF
SŁAWIŃSKI Kazimierz 1529Klub Górski PTTK KielceKIELCEM40DNF02:57:57 DNF DNF DNF
ZOLTEK Adam 1552SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30DNF DNF DNF DNF
KALKA Kamil 1554WARSZAWAM30DNF02:44:28 DNF DNF DNF
CZECHOWICZ Tomasz 1545WARSZAWAM40DNF02:44:32 DNF DNF DNF
OPOKA Andrzej 1542KIELCEM50DNF02:58:20 DNF DNF DNF
GŁUSZEK Michał 1574KIELCEM20DNF02:48:09 DNF DNF DNF
PUZOŃ Robert 1575BIELSKO- BIAŁAM30DNF02:11:28 DNF06:34:11 DNF DNF
REAUD Julien 1055FRAPOL Razem!WARSZAWAM30DNF02:38:26 DNF DNF DNF
WERNER Kamil 1058Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:31:34 DNF DNF DNF
CYGAN Karol 1054Polska Na SzczycieWOLA PĘKOSZEWSKAM20DNF02:23:47 DNF DNF DNF
BŁACHOWICZ Tomasz 1079WieRUNszówWIERUSZÓWM30DNF DNF DNF DNF
PIEPRZAK Andrzej 1081ParkówkaSZCZECINM30DNF DNF DNF DNF
JACKOWSKA Ewa 1089JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWK40DNF02:53:18 DNF DNF DNF
JACKOWSKI Jacek 1093JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWM40DNF02:53:18 DNF DNF DNF
ZAKRZEWSKI Wojtek Harry 1095HARRY'S ANGELSOSTRÓDAM40DNF02:23:22 DNF DNF DNF
WRÓBEL Agnieszka 1100www.gohardorgohome.plSANOKK20DNF DNF DNF DNF
TRZCIŃSKI Mateusz 1092GARWOLINM20DNF02:53:28 DNF DNF DNF
MARINO Bastien 1150PARISM20DNF02:01:09 DNF06:45:41 DNF DNF
POLAK Bartosz 1163Kuchnia FunkcjonalnaSKIERDYM30DNF02:10:33 DNF DNF DNF
DYCZKA Robert 1170Aktywny RozbarkBYTOMM40DNF02:26:34 DNF07:06:02 DNF DNF
DENEKA Jacek 1188UltraLoversWARSZAWAM40DNF02:47:17 DNF DNF DNF
PRAŻMOWSKI Piotr 1222Am NatKRAKÓWM30DNF DNF DNF DNF
JURGA Sebastian 1221race.onsight.plPOZNAŃM20DNF02:38:35 DNF DNF DNF
CHUDY Przemyslaw 1260CHUDYLIMERICKM50DNF02:51:08 DNF DNF DNF
ŻYREK Maciej 1279BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:21:25 DNF06:34:18 DNF DNF
BALUK Marek 1306Borek-ChełmCHEŁMM50DNF DNF DNF DNF
EBERT Adam 1304KATOWICEM30DNF02:28:45 DNF DNF DNF
SYMA Sebastian 1307MYSZKÓWM40DNF02:23:24 DNF DNF DNF
SOBCZAK Piotr 1331OdBiegamyOdNormyŁÓDŹM40DNF02:49:17 DNF DNF DNF
RYZNAR Łukasz 1332niezrzeszonySIEKIERZYCEM30DNF02:49:03 DNF DNF DNF
Znaleziono 371 wynik(ów)