RZEŹNIK ULTRA 2016 - 100KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-05-21
Miejsce:
Cisna
Dystans:
100 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
412
Wystartowało:
371
Nie ukończyło:
143
Ukończyło:
228
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu17.7km38.8km48.9km71km92kmCzas
netto
103km
Czas
brutto
103km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1BIAŁOBRZESKI Sebastian 1334Be 3 Triathlon- City ZenPOZNAŃM201M 100:00:0001:45:5804:32:1805:22:5108:50:2711:41:4213:01:53.3513:01:53.35 7:357.9
2REDZIAK Łukasz 1062Wkurw_teamSOSNOWIECM202M 500:00:0001:48:4204:37:4505:34:4209:39:2712:58:2114:16:51.7514:16:51.75+01:14:588:197.2
3WIDERA Karol 1249AUGUSTÓWM203M 2800:00:0002:09:3205:28:0106:26:1610:46:4314:30:1816:25:07.6016:25:07.60+03:23:149:336.3
4BARTKOWSKI Mariusz 1186MSZANOWOM204M 4200:00:0002:13:0205:25:0706:23:2011:01:2215:01:3616:44:57.1016:44:57.10+03:43:039:456.1
5POCHROŃ Marcin 1246WieRUNszówWIELUŃM205M 5800:00:0002:26:5806:06:0807:06:2511:42:1715:37:4817:24:55.9017:24:55.90+04:23:0210:085.9
6CIEŚLAR Tomasz 1329Prawdziwa StalCIESZYNM206M 8200:00:0001:56:3505:23:2806:32:5211:37:2015:55:2417:50:47.6517:50:47.65+04:48:5410:235.8
7KUŹNIEWSKI Jan 1342SZCZECINM207M 8500:00:0002:41:4106:22:4307:26:4212:18:4316:08:3017:51:53.3517:51:53.35+04:50:0010:245.8
8PIETRZAK Daniel 1184PRUSZKÓWM208M 11100:00:0002:44:3506:43:5107:50:0713:03:4916:55:3518:17:51.4518:17:51.45+05:15:5810:395.6
9DOMIN Łukasz 1174Aktywny DynówDYNÓWM209M 11200:00:0002:16:1905:57:4806:58:2412:03:3116:27:0718:18:50.0518:18:50.05+05:16:5610:405.6
10KACZMAREK Mateusz 1220race.onsight.plPOZNAŃM2010M 13900:00:0002:24:4406:17:3307:26:4212:27:1116:40:3118:54:49.7018:54:49.70+05:52:5611:015.4
11ORACZ Mateusz 1217Bez LitościPLEWISKAM2011M 14100:00:0002:21:5006:06:3707:18:0212:36:4317:25:0019:01:34.3519:01:34.35+05:59:4111:045.4
12LITEWKA Rafał 1270KRAKÓWM2012M 14800:00:0002:37:0306:10:1207:20:4011:53:0316:39:4119:07:58.6019:07:58.60+06:06:0511:085.4
RĘBILAS Adam 1551NOWY WIŚNICZM20DNF02:13:07 DNF05:46:11 DNF06:52:59 DNF11:49:57 DNF DNF DNF DNF--
KUPCZAK Grzegorz 1292KAMIKADZEBARANÓWM20DNF02:42:39 DNF06:53:33 DNF07:56:22 DNF12:57:05 DNF DNF DNF DNF--
NOWACKI Mariusz 1576ŁOMŻAM20DNF02:29:49 DNF06:08:33 DNF07:12:03 DNF13:15:27 DNF DNF DNF DNF--
LEHMANN Dawid 1559K.S.LENIWIECKĘPNOM20DNF02:16:07 DNF06:17:01 DNF07:39:06 DNF13:28:19 DNF DNF DNF DNF--
NOSEK Maciej 1458TakBiegamyPOZNAŃM20DNF02:43:47 DNF06:43:11 DNF08:01:25 DNF14:47:42 DNF DNF DNF DNF--
BRZĘK Szymon 1185EŁCKIEJ STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO''EŁKM20DNF02:37:24 DNF07:02:33 DNF08:20:38 DNF16:38:42 DNF DNF DNF DNF--
WROŻYNA Rafał 1443CZERWIONKA-LESZCZYNYM20DNF02:06:48 DNF05:39:01 DNF06:37:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
WILK Dawid 1303Night Runners ZabrzeZABRZEM20DNF02:11:00 DNF05:38:46 DNF06:52:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
JEKA Mateusz 1196WOBRWARSZAWAM20DNF02:14:08 DNF05:52:53 DNF07:16:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRYGIEL Rafał 1106GARBATKA-LETNISKOM20DNF02:13:32 DNF06:01:21 DNF07:18:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKUSZEWSKI Łukasz 1287Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM20DNF02:25:59 DNF06:53:22 DNF08:00:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚMICHURSKI Krzysztof 1504West Sports TeamPOZNAŃM20DNF02:28:43 DNF06:50:51 DNF08:07:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUNERT Łukasz 1505West Sports TeamPOZNAŃM20DNF02:28:43 DNF06:51:11 DNF08:07:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARINO Bastien 1150PARISM20DNF02:01:09 DNF06:45:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARGAS Konrad 1491Państwowa Straż PożarnaMILEJOWICEM20DNF02:17:43 DNF06:48:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CYGAN Karol 1054Polska Na SzczycieWOLA PĘKOSZEWSKAM20DNF02:23:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JURGA Sebastian 1221race.onsight.plPOZNAŃM20DNF02:38:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKI Tomasz 1404KB ArturówekŁÓDŹM20DNF02:41:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁUSZEK Michał 1574KIELCEM20DNF02:48:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TRZCIŃSKI Mateusz 1092GARWOLINM20DNF02:53:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WDOWCZYK Cyprian 1464KATOWICEM20DNF03:01:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBIERAJ Artur 1572WKU w BędzinieGRODZISK MAZOWIECKIM20DNF03:02:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 34 wynik(ów)