RZEŹNIK ULTRA 2016 - 100KM
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-21
Miejsce : Cisna
Dystans : 100 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 412
Wystartowało : 371
Nie ukończyło : 143
Ukończyło : 228
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 38.8km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu17.7km38.8km
    
1BIAŁOBRZESKI Sebastian 1334Be 3 Triathlon- City ZenPOZNAŃM2000:00:0001:45:5804:32:18
2REDZIAK Łukasz 1062Wkurw_teamSOSNOWIECM2000:00:0001:48:4204:37:45
3CIEŚLAR Tomasz 1329Prawdziwa StalCIESZYNM2000:00:0001:56:3505:23:28
4BARTKOWSKI Mariusz 1186MSZANOWOM2000:00:0002:13:0205:25:07
5WIDERA Karol 1249AUGUSTÓWM2000:00:0002:09:3205:28:01
Niesklasyfikowani
WILK Dawid 1303Night Runners ZabrzeZABRZEM20DNF02:11:00 DNF05:38:46 DNF
WROŻYNA Rafał 1443CZERWIONKA-LESZCZYNYM20DNF02:06:48 DNF05:39:01 DNF
RĘBILAS Adam 1551NOWY WIŚNICZM20DNF02:13:07 DNF05:46:11 DNF
JEKA Mateusz 1196WOBRWARSZAWAM20DNF02:14:08 DNF05:52:53 DNF
10DOMIN Łukasz 1174Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0002:16:1905:57:48
GRYGIEL Rafał 1106GARBATKA-LETNISKOM20DNF02:13:32 DNF06:01:21 DNF
12POCHROŃ Marcin 1246WieRUNszówWIELUŃM2000:00:0002:26:5806:06:08
13ORACZ Mateusz 1217Bez LitościPLEWISKAM2000:00:0002:21:5006:06:37
NOWACKI Mariusz 1576ŁOMŻAM20DNF02:29:49 DNF06:08:33 DNF
15LITEWKA Rafał 1270KRAKÓWM2000:00:0002:37:0306:10:12
LEHMANN Dawid 1559K.S.LENIWIECKĘPNOM20DNF02:16:07 DNF06:17:01 DNF
17KACZMAREK Mateusz 1220race.onsight.plPOZNAŃM2000:00:0002:24:4406:17:33
18KUŹNIEWSKI Jan 1342SZCZECINM2000:00:0002:41:4106:22:43
NOSEK Maciej 1458TakBiegamyPOZNAŃM20DNF02:43:47 DNF06:43:11 DNF
20PIETRZAK Daniel 1184PRUSZKÓWM2000:00:0002:44:3506:43:51
MARINO Bastien 1150PARISM20DNF02:01:09 DNF06:45:41 DNF
MARGAS Konrad 1491Państwowa Straż PożarnaMILEJOWICEM20DNF02:17:43 DNF06:48:11 DNF
ŚMICHURSKI Krzysztof 1504West Sports TeamPOZNAŃM20DNF02:28:43 DNF06:50:51 DNF
KUNERT Łukasz 1505West Sports TeamPOZNAŃM20DNF02:28:43 DNF06:51:11 DNF
MIKUSZEWSKI Łukasz 1287Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM20DNF02:25:59 DNF06:53:22 DNF
KUPCZAK Grzegorz 1292KAMIKADZEBARANÓWM20DNF02:42:39 DNF06:53:33 DNF
BRZĘK Szymon 1185EŁCKIEJ STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO''EŁKM20DNF02:37:24 DNF07:02:33 DNF
MICHALSKI Tomasz 1404KB ArturówekŁÓDŹM20DNF02:41:00 DNF DNF
SOBIERAJ Artur 1572WKU w BędzinieGRODZISK MAZOWIECKIM20DNF03:02:39 DNF DNF
WDOWCZYK Cyprian 1464KATOWICEM20DNF03:01:12 DNF DNF
GŁUSZEK Michał 1574KIELCEM20DNF02:48:09 DNF DNF
CYGAN Karol 1054Polska Na SzczycieWOLA PĘKOSZEWSKAM20DNF02:23:47 DNF DNF
TRZCIŃSKI Mateusz 1092GARWOLINM20DNF02:53:28 DNF DNF
JURGA Sebastian 1221race.onsight.plPOZNAŃM20DNF02:38:35 DNF DNF
Znaleziono 34 wynik(ów)