RZEŹNIK ULTRA 2016 - 100KM
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-21
Miejsce : Cisna
Dystans : 100 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 412
Wystartowało : 371
Nie ukończyło : 143
Ukończyło : 228
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 38.8km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu17.7km38.8km
    
1HRYNIÓW Łukasz 1401Bieg OpolskiCHRZĄSZCZYCEM3000:00:0001:44:3804:21:56
2KOCZWARA Tomek 1005RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0002:04:5004:46:28
3KOWALIK Andrzej 1037Bieg OpolskiOPOLEM3000:00:0001:51:3204:49:42
4PAJĄK Łukasz 1544WIELICZKAM3000:00:0002:01:4605:01:28
5CZYŻKOWSKI Rafał 1492Chłopaki z nizinWARSZAWAM3000:00:0002:08:3305:05:36
6KOT Rafał 1573Way Behind HorizonSZCZYTNOM3000:00:0002:00:5005:08:37
7WASILEWSKI Krzysztof 1406WARSZAWAM3000:00:0002:06:3405:08:42
8ŚCIUBEŁ Michał 1131Dwaj Zgryźliwi TetrycyKIELCEM3000:00:0002:06:2205:11:02
9ŚLIWKA Cezary 1132Dwaj zgryźliwi tetrycyKIELCEM3000:00:0002:06:2105:11:02
10SMOLEŃ Marcin 1076SOSNOWIECM3000:00:0002:08:3405:12:02
11KĘPOWICZ Marcin 1116ŻABIA WOLAM3000:00:0002:09:4405:17:52
12SKOWROŃSKI Rafał 1525KOLBUSZOWAM3000:00:0002:07:3205:19:39
13LISIECKI Bartosz 1312POZNAŃM3000:00:0002:09:2505:24:31
14SOBLIK Łukasz 1442RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0002:06:4705:28:01
15ZMORZYŃSKI Jakub 1114WARSZAWAM3000:00:0002:14:0105:30:53
16BARTOSZ Marek 1160KRAKÓWM3000:00:0002:15:1705:33:26
17KANIA Piotr 1053ŻYRARDÓWM3000:00:0002:09:5305:33:28
18SIGNERSKI Remigiusz 1122X TEAM Klub Sportowy XTRI.PLGDAŃSKM3000:00:0002:15:5705:33:48
19TUSZKANOW Grzegorz 1240Tuchol TeamWROCŁAWM3000:00:0002:17:4405:33:57
20LUBOWICKI Łukasz 124340-latek TychyTYCHYM3000:00:0002:16:2205:35:09
21CIEPLIK Łukasz 1235RunRecord.pl / NAVIGATORIAGDYNIAM3000:00:0002:13:5105:37:51
22SZYMAŃSKI Arkadiusz 1242KB ErgoWARSZAWAM3000:00:0002:11:0905:38:25
23FOLAND Bogumił 1461SpartaWARSZAWAM3000:00:0002:12:1505:39:18
24JODKO-NARKIEWICZ Adam 1069Daleko jeszcze?GDAŃSKM3000:00:0002:20:5905:43:21
25MAKOWSKI Maciej 1061Korona PabianicePABIANICEM3000:00:0002:20:1905:43:41
26SZKODA Dariusz 1476LP-HP!!!RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0002:10:3705:44:20
27PAJDOSZ Rafał 1149KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0002:15:2005:46:01
28KOLAŃCZYK Filip 1314POZNAŃM3000:00:0002:13:0805:49:30
29SZEFER Maciej 1519VICTORIA ŻYTNOKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM3000:00:0002:25:0305:50:49
30GRYGIERZEC Grzegorz 1546KRAKÓWM3000:00:0002:22:0005:51:08
31PAWŁOWSKI Arkadiusz 1084MIĘDZYRZEC PODLASKIM3000:00:0002:23:5805:55:02
32SZUKAŁA Damian 1135Żary Runners TeamBIENIÓWM3000:00:0002:10:3705:55:03
33KAPUSTA Paweł 1128GRUDZIĄDZM3000:00:0002:15:5005:56:26
34KOLMAJER Rafał 1486RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:0002:19:0205:56:51
35APANASIEWICZ Bartosz 1203runspace.plBYDGOSZCZM3000:00:0002:19:0205:56:51
36JAWORSKI Marcin 1051JaworSKI TeamPUŁTUSKM3000:00:0002:14:1205:58:34
37SĘK Tomasz 1311PIASTÓWM3000:00:0002:10:3506:01:21
38OLAWIŃSKI Karol 1045Triathlon Mietków TeamKOBIERZYCEM3000:00:0002:23:2206:01:40
39DĄBROWSKI Karol 1448W Pogoni Za DuchemBĘDZINM3000:00:0002:18:2906:03:05
40ŁUBIEŃSKI Wojciech 1248POZNAŃM3000:00:0002:28:3606:05:44
41LACHERA Marek 1008W pogoni za duchemKATOWICEM3000:00:0002:23:5406:06:29
42NOWAKOWSKI Paweł 1123MojeUltraBieganie.plSOSNOWIECM3000:00:0002:15:4106:07:05
Niesklasyfikowani
RZECHOWSKI Filip 1524BigYellowFoot Adventure TeamGDYNIAM30DNF02:13:12 DNF06:07:12 DNF
44WAJDA Grzegorz 1180KW GLIWICEGLIWICEM3000:00:0002:05:4406:07:26
ZWOLIŃSKI Łukasz 1136OTK RzeźnikGDAŃSKM30DNF02:20:16 DNF06:08:15 DNF
FABIŃSKI Marcin 1041Luźna gumaGRUDZIĄDZM30DNF02:24:08 DNF06:09:12 DNF
POMIERSKI Karol 1224KiZGDAŃSKM30DNF02:27:33 DNF06:10:05 DNF
48LACHOWICZ Przemysław 1176LIBERTÓWM3000:00:0002:34:0806:10:21
49WOLNY-DUNST Tomasz 1400OIRP Gdańsk / PoniewierkaGDYNIAM3000:00:0002:28:4406:10:27
50SAMBOR Mariusz 1099WUJEK BIEGAKATOWICEM3000:00:0002:26:1306:10:30
51BARANOWSKI Michał 1201WARSZAWAM3000:00:0002:30:4106:11:17
52KATNER Cezary 1071WYSZKÓWM3000:00:0002:30:3706:11:18
53SZYPOWSKI Marcin 1156KoszalinWARSZAWAM3000:00:0002:34:3306:11:40
54GANC Marcin 1321TORUŃM3000:00:0002:16:5106:11:50
55KLINIK Paweł 1137RAFAKORACIBÓRZM3000:00:0002:33:0406:12:43
56ZASŁONKA Konrad 1050SKIERNIEWICEM3000:00:0002:27:4006:12:50
57MUSZYŃSKI Krzysztof 1143BUKOWNOM3000:00:0002:27:4106:12:50
58ZAJĄC Filip 1066Góral Świętokrzyski / SK KICKBOXING KIELCEKIELCEM3000:00:0002:24:1006:14:31
POMIERSKI Zbigniew 1223KiZKWIDZYNM30DNF02:27:33 DNF06:17:30 DNF
60SIEMIŃSKI Radosław 1550KRAKÓWM3000:00:0002:33:5406:17:54
61TOPOLSKI Piotr 1168SOPOTM3000:00:0002:26:5706:18:28
GŁOWACKI Arek 1510BIAŁAM30DNF02:14:34 DNF06:18:39 DNF
63GORGOL Tomasz 1200RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:0002:21:3006:19:15
64MAŃKOWSKI Krzysztof 107512tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3000:00:0002:20:0406:20:01
65PILECKI Maciej 1009WROCŁAWM3000:00:0002:27:1706:20:38
66WAWRZYNIAK Michał 1264Klub Biegacza WartaPAJECZNOM3000:00:0002:27:4206:21:39
SOKÓŁ Tomasz 1535WARSZAWAM30DNF02:38:37 DNF06:24:58 DNF
68BRODOWSKI Michał 1403KRAKÓWM3000:00:0002:29:4606:25:46
ROGACZ Piotr 1152SzakaleSOSNOWIECM30DNF02:37:32 DNF06:28:05 DNF
PIELECKI Bartek 1414KS Gepard ŻukczynBANINOM30DNF02:37:04 DNF06:28:56 DNF
71ZIEMBA Przemysław 1191BRACIK ZIEMBA TEAMLUBINM3000:00:0002:15:2706:31:36
72KORDOWICZ Łukasz 1439Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0002:34:3206:32:27
73KOBELUK Damian 1468Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0002:34:3206:32:31
PUZOŃ Robert 1575BIELSKO- BIAŁAM30DNF02:11:28 DNF06:34:11 DNF
75JANECKA Artur 1127ŁASKM3000:00:0002:21:3106:34:53
76CIOCH Paweł 1269PLOTSERWIS TEAMOPOLEM3000:00:0002:37:3506:35:08
77WIERZBOWSKI Krzysztof 1036Motointegrator.plBYDGOSZCZM3000:00:0002:23:2606:35:11
78ZUBOWICZ Jakub 1280Żwawe ŻubrySEJNYM3000:00:0002:41:4106:38:04
POŁCZYŃSKI Paweł 1427Stalowa ŁydaPOZNAŃM30DNF02:43:48 DNF06:38:04 DNF
KUNA Piotr 1541Rehabilitanci.org.plWIELICZKAM30DNF02:49:12 DNF06:39:41 DNF
81NÓŻKA Andrzej 1142LP -HP !!!BOJADŁAM3000:00:0002:33:0306:41:39
82ŚLĄCZKA Arkadiusz 1416Finisz RymanówRYMANÓWM3000:00:0002:40:5606:41:41
83ZAGDAŃSKI Robert 1423ZRĘCINM3000:00:0002:40:5706:41:43
84MAŁKOWSKI Krzysztof 1052natural-born-runners.plPOZNAŃM3000:00:0002:34:5506:46:25
85KRZYSZTOŃ Piotr 1178GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0002:38:5106:46:51
86ZYCH Wiktor 1557SWORNEGACIEM3000:00:0002:42:4806:47:27
87HABA Konrad 1425K2BKRAKÓWM3000:00:0002:33:2206:47:56
88MAŃKOWSKI Leszek 1348Edificator/BeltraniKRAKÓWM3000:00:0002:33:2206:47:56
JASKULSKI Karol 1315TORUŃM30DNF02:33:23 DNF06:47:59 DNF
90WIĄCEK Mirosław 1198WATER TEAMPOŁOMIAM3000:00:0002:35:3606:51:13
DOLIŃSKI Adam 1278KB LegionowoWARSZAWAM30DNF02:22:30 DNF06:52:11 DNF
92WYSOCKI Damian 1450CSiR AgatsuBĘDZINM3000:00:0002:36:4606:53:21
KOZERA Waldemar 1291KRAKÓWM30DNF02:28:02 DNF06:53:52 DNF
TARNOWSKI Krzysztof 1130KW LublinLUBLINM30DNF02:31:16 DNF06:53:55 DNF
95BALAWEJDER Marcin 1225PRZEWORSKM3000:00:0002:41:2906:54:04
96SADY Piotr 1101AntyGrawitacjaKALISZM3000:00:0002:43:3906:54:12
CHYLEWSKI Paweł 1518Zielony DomBYDGOSZCZM30DNF02:48:40 DNF06:54:17 DNF
GÓRNIAK Jan 1516Jan PawełCIESZYNM30DNF02:48:45 DNF06:54:17 DNF
SYGOCKI Konrad 1297Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:38:30 DNF06:54:26 DNF
NIEDZIELA Michał 1513JAROSŁAWM30DNF02:37:23 DNF06:54:34 DNF
101KAJMOWICZ Łukasz 1538SKARŻYSKO-KAMIENNAM3000:00:0002:44:0006:55:22
KALATA Łukasz 1522CSAiU ToruńGÓRSKM30DNF02:40:56 DNF06:55:25 DNF
103DUDEK Bartłomiej 154012tri.plWARSZAWAM3000:00:0002:43:1206:55:29
104CIEŚLAK Krzysztof 1469Ciemna Strona MocyRZEPINM3000:00:0002:44:4506:55:34
105CIEŚLAK Jakub 1483TervisRZEPINM3000:00:0002:44:4406:55:35
DYMEK Karol 1451WARSZAWAM30DNF02:32:28 DNF06:58:02 DNF
ŚWIECZKA Jarosław 1473Warsaw Airport RunnersWARSZAWAM30DNF02:32:28 DNF06:58:38 DNF
KALINOWSKI Sławomir 1452GreenSkyWĄBRZEŹNOM30DNF02:44:56 DNF06:58:41 DNF
KRUK Grzegorz 1480Alior Running TeamKRAKÓWM30DNF02:37:05 DNF06:58:43 DNF
ŁAZAREK Daniel 1471Kawaler Wieczorową PorąSOPOTM30DNF02:33:03 DNF06:59:37 DNF
111BOGACZYK Krzysztof 1057RÓWNEM3000:00:0002:11:3307:00:12
112DĄBSKI Grzegorz 1183WÓLKA ORŁOWSKAM3000:00:0002:31:1807:00:54
JÓZEFOWICZ Krzysztof 1472SMARDZÓWM30DNF02:53:30 DNF07:03:09 DNF
114PELPLIŃSKI Piotr 1250Intel RunnersSOPOTM3000:00:0002:22:5507:04:53
NOGA Łukasz 1167Zdzieraj kapcie www.agatsu.plSOSNOWIECM30DNF02:38:35 DNF07:14:38 DNF
KAMIŃSKI Krystian 1420stara piłaNIESTĘPOWOM30DNF02:45:02 DNF07:14:44 DNF
SIWIEC Tomasz 1455Biegnę dla MarcinaRZESZÓWM30DNF02:45:48 DNF07:14:45 DNF
BIZOŃ Michał 1446www.runspace.plBYDGOSZCZM30DNF02:27:09 DNF07:17:24 DNF
GMYS Tomasz 1449BYDGOSZCZM30DNF02:31:35 DNF07:17:26 DNF
CZARNECKI Pawel 1539KM PSP RadomRADOMM30DNF02:37:46 DNF07:19:49 DNF
JEREMICZ Marcin 1402Elavon PolandGDAŃSKM30DNF02:41:29 DNF07:20:13 DNF
NOWAK Piotr 1411Bracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM30DNF02:47:13 DNF DNF
BUSZ Jacek 1407Elavon PolandRZESZÓWM30DNF02:44:46 DNF DNF
NOWAK Paweł 1418Bracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM30DNF02:47:14 DNF DNF
SZKUTA Michał 1429NKB Chyży Nowy TomyślBOLEWICKOM30DNF02:54:17 DNF DNF
MAZIEC Dariusz 1430NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM30DNF02:58:36 DNF DNF
WĘGIERSKI Wojtek 1428ZABRZEM30DNF DNF DNF
MAŁEK Łukasz 1454WARSZAWAM30DNF02:18:03 DNF DNF
ORDZIEJEWSKI Dominik 1460KALISZM30DNF02:54:56 DNF DNF
ZOLTEK Adam 1552SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30DNF DNF DNF
KALKA Kamil 1554WARSZAWAM30DNF02:44:28 DNF DNF
REAUD Julien 1055FRAPOL Razem!WARSZAWAM30DNF02:38:26 DNF DNF
WERNER Kamil 1058Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:31:34 DNF DNF
BŁACHOWICZ Tomasz 1079WieRUNszówWIERUSZÓWM30DNF DNF DNF
PIEPRZAK Andrzej 1081ParkówkaSZCZECINM30DNF DNF DNF
POLAK Bartosz 1163Kuchnia FunkcjonalnaSKIERDYM30DNF02:10:33 DNF DNF
PRAŻMOWSKI Piotr 1222Am NatKRAKÓWM30DNF DNF DNF
EBERT Adam 1304KATOWICEM30DNF02:28:45 DNF DNF
RYZNAR Łukasz 1332niezrzeszonySIEKIERZYCEM30DNF02:49:03 DNF DNF
Znaleziono 139 wynik(ów)