RZEŹNIK ULTRA 2016 - 100KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-05-21
Miejsce:
Cisna
Dystans:
100 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
412
Wystartowało:
371
Nie ukończyło:
143
Ukończyło:
228
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu17.7km38.8km48.9km71km92kmCzas
netto
103km
Czas
brutto
103km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1ATANASOW ANCEW Dawid 1211WATAHA TRAIL TEAMNOWY TARGM401M 300:00:0002:00:2104:48:0305:39:5809:32:4212:40:4414:02:35.1514:02:35.15 8:107.3
2JAŁOCHA Mieczysław 1556Przemyski Klub Biegacza TeamPRZEMYŚLM402M 600:00:0002:00:4804:45:2805:46:4310:17:4913:33:4814:46:42.6014:46:42.60+00:44:078:367
3URAMEK Grzegorz 1012OBORNIKI ŚLĄSKIEM403M 700:00:0002:01:3204:54:2505:49:3610:00:0413:36:3214:50:32.7514:50:32.75+00:47:578:386.9
4SAWICZ Robert 1237WROCŁAWM404M 1100:00:0002:00:5205:07:4406:05:0610:23:4513:52:4215:28:02.7515:28:02.75+01:25:279:006.7
5CIECIERA Paweł 1001PrzełajowiecWARSZAWAM405M 1200:00:0002:09:1105:18:0906:17:2310:35:2513:53:0515:33:40.6015:33:40.60+01:31:059:036.6
6MOSSOCZY Zbigniew 1120BIKEBOARDZABIERZÓWM406M 1300:00:0001:56:3905:01:1706:03:1610:15:4213:57:5815:41:12.2015:41:12.20+01:38:379:086.6
7SADURSKI Krzysztof 1320CARINIIŁASKARZEWM407M 1400:00:0002:03:5505:20:5606:16:5410:41:5114:15:4915:46:00.8515:46:00.85+01:43:259:116.5
8LIPOWICZ Łukasz 1412SZCZYTNIKIM408M 1500:00:0002:13:0305:26:1406:25:4710:59:3614:23:1315:47:10.2015:47:10.20+01:44:359:116.5
9NOWAK Piotr 1527BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM409M 2000:00:0002:34:2806:06:2007:05:1311:21:3814:40:2716:07:35.5016:07:35.50+02:05:009:236.4
10KONIARZ Michał 1503BRZEGM4010M 2500:00:0002:14:1105:39:4606:40:3611:39:2415:08:3616:20:46.9516:20:46.95+02:18:119:316.3
11MUCHA Jacek 1275PRUSZKÓWM4011M 2600:00:0002:19:1405:36:4206:34:5411:02:1914:35:4216:21:45.7016:21:45.70+02:19:109:316.3
12DZIEWIOR Arkadiusz 1112GLIWICEM4012M 2700:00:0002:27:3405:49:4806:49:5311:11:1314:48:3516:23:32.8016:23:32.80+02:20:579:326.3
13MART Mariusz 1056Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIM4013M 3000:00:0002:25:3805:42:5306:41:4211:10:0014:53:1416:28:23.2016:28:23.20+02:25:489:356.3
14MAJCHRZAK Tymoteusz 1083ZapierdalaczeKATOWICEM4014M 3500:00:0002:10:0805:39:0006:43:5611:08:5114:49:4416:33:51.7016:33:51.70+02:31:169:386.2
15SLADECZEK Andrzej 1282CORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM4015M 3600:00:0002:07:4305:15:5106:12:1810:59:4115:13:3416:35:12.7516:35:12.75+02:32:379:396.2
16BORUSIŃSKI Piotr 1481Stopa SłupskSŁUPSKM4016M 3700:00:0001:55:5705:05:5506:02:0510:13:4814:14:0516:35:27.9016:35:27.90+02:32:529:396.2
17SMOLL Tomasz 1179OPEL ACTIVE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM4017M 3900:00:0002:19:2405:45:2706:46:4511:18:1514:55:5616:38:37.5516:38:37.55+02:36:029:416.2
18SILKA Tomasz 1433HRmax ŻoryŻORYM4018M 4500:00:0002:07:4405:40:3506:42:5911:59:2215:23:0816:49:21.2016:49:21.20+02:46:469:476.1
19KARPIŃSKI Robert 1268Spartanie DzieciomMARKIM4019M 4600:00:0002:18:2705:48:4506:51:2311:36:1815:20:1416:51:43.4516:51:43.45+02:49:089:496.1
20KRUŻEL Rafał 1155RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM4020M 4700:00:0002:01:4605:31:4806:42:4011:08:4114:59:2216:52:13.8516:52:13.85+02:49:389:496.1
21MICHALAK Mariusz 1192POZNAŃM4021M 4800:00:0002:20:1805:47:4306:45:4711:24:3415:01:1116:52:14.0516:52:14.05+02:49:389:496.1
22NYKA Jan 1214WARSZAWAM4022M 5100:00:0002:25:3806:00:2906:59:3411:56:1315:32:5417:03:59.6017:03:59.60+03:01:249:566
23MAJ Robert 1319TVP LublinLUBLINM4023M 5200:00:0002:11:3105:37:1606:47:1311:54:3715:37:3017:13:32.5017:13:32.50+03:10:5710:026
24GOLEC Rafał 1255WARSZAWAM4024M 5400:00:0002:21:0206:01:3907:08:3712:04:1115:35:5517:19:25.5517:19:25.55+03:16:5010:055.9
25DĄBROWSKI Cezary 1413MAXI PiasecznoPIASECZNOM4025M 5500:00:0002:38:3206:24:4007:23:4712:02:0715:50:2217:19:38.6517:19:38.65+03:17:0310:055.9
26RÓG Leszek 1313niezrzeszonyKRZESZOWICEM4026M 5600:00:0002:26:5506:04:3007:03:0211:23:0115:16:4217:20:44.4517:20:44.45+03:18:0910:065.9
27JANDZIŚ Wiesław 1210Aktywny DynówDYNÓWM4027M 6100:00:0002:16:1905:57:4806:58:2412:03:3215:38:2017:24:56.8017:24:56.80+03:22:2110:085.9
28BŁACH Piotr 1284Opel Active TeamGLIWICEM4028M 6400:00:0002:24:3806:05:0107:08:2317:29:02.0017:29:02.00+03:26:2610:115.9
29SZYMIK Marcin 1088Ratownik GórniczyCHORZÓWM4029M 6700:00:0002:18:2105:49:0606:54:2411:46:4715:56:0717:32:28.2017:32:28.20+03:29:5310:135.9
30KOSZAREK Maciej 1074POZNAŃM4030M 6900:00:0002:40:3706:23:0007:25:1311:56:1016:14:5717:35:22.8017:35:22.80+03:32:4710:145.9
31KOSZAREK Andrzej 1073POZNAŃM4031M 7000:00:0002:40:3606:23:0107:25:1211:56:2016:14:5717:36:49.3017:36:49.30+03:34:1410:155.8
32WITCZAK Przemysław 1030Dreamtime TrailsWARSZAWAM4032M 7200:00:0002:19:5905:58:1306:59:3411:44:0915:37:2617:39:20.7517:39:20.75+03:36:4510:175.8
33BŁASIAK Wojciech 1105BIELSKO-BIAŁAM4033M 7400:00:0002:14:2205:38:2006:43:4211:37:1815:58:2317:43:39.2017:43:39.20+03:41:0410:195.8
34WYLUPEK Tomasz 1159Pozytywnie zakreceniMYSLOWICEM4034M 7700:00:0002:37:3206:28:0207:28:2812:00:1216:02:2317:46:50.0017:46:50.00+03:44:1410:215.8
35MARCZAK Krzysztof 1117PKO BP Running TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM4035M 7900:00:0002:26:1206:06:1907:09:5012:00:2816:11:0717:48:12.7017:48:12.70+03:45:3710:225.8
36MIKOŁAJCZYK Henryk 1456Ultramaraton PodkarpackiRZESZÓWM4036M 8000:00:0002:38:4306:27:2607:38:2012:21:1816:26:4917:49:49.0517:49:49.05+03:47:1310:235.8
37MAJ Grzegorz 1080KIELCEM4037M 8300:00:0002:17:1106:07:1407:14:5212:00:5115:47:4117:51:17.7017:51:17.70+03:48:4210:245.8
38PYRKOSZ Damian 1409Ambasador Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4038M 8600:00:0002:33:0806:28:4507:30:2512:29:0416:32:0817:53:21.2517:53:21.25+03:50:4610:255.8
39WACNIK Janusz 1281Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4039M 8700:00:0002:24:1706:14:0107:20:2612:03:4816:06:2317:53:25.4017:53:25.40+03:50:5010:255.8
40MIODUSZEWSKI Mariusz 120210 Warszawski Pułk SamochodowyWARSZAWAM4040M 8800:00:0002:35:2206:12:4707:19:5412:15:2616:30:5117:54:31.7017:54:31.70+03:51:5610:255.8
41KARNICKI Paweł 1558NZNBYTÓWM4041M 8900:00:0002:17:1405:50:2806:59:3211:41:0715:44:5217:56:10.7517:56:10.75+03:53:3510:265.7
42ŚWIERZYŃSKI Witold 1072Raz SzczecinBEZRZECZEM4042M 9000:00:0002:09:3905:25:1406:27:5811:36:1615:52:0117:56:21.1517:56:21.15+03:53:4610:275.7
42POŁOMSKI Daniel 1078LOGI-sty-KASZCZECINM4043M 9100:00:0002:15:4205:49:0506:54:5111:46:0415:52:0117:56:21.1517:56:21.15+03:53:4610:275.7
44JACKIEWICZ Waldemar 1113HALINÓWM4044M 9800:00:0002:22:4606:03:2507:12:3312:12:4516:09:3218:00:45.9018:00:45.90+03:58:1010:295.7
45WASZKIEWICZ Tomasz 1175W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM4045M 10200:00:0002:23:5706:06:3007:14:4812:05:0116:18:0718:04:28.2018:04:28.20+04:01:5310:315.7
46BEDNARCZYK Jacek 1085WUJEK BIEGAMIKOŁÓWM4046M 10400:00:0002:29:4506:22:4707:27:3912:39:4316:38:4618:10:13.9518:10:13.95+04:07:3810:355.7
47POZLEWICZ Dariusz 1077Mutant RunBYTOMM4047M 10500:00:0002:29:1506:22:4507:29:4612:21:2216:28:0218:10:20.8018:10:20.80+04:07:4510:355.7
48MADEJCZYK Sebastian 1336TuchowTUCHOWM4048M 10600:00:0002:39:4506:22:4107:30:3812:10:1916:27:3918:10:58.7518:10:58.75+04:08:2310:355.7
49STANOWSKI Grzegorz 1091forever youngŁÓDŹM4049M 10800:00:0002:18:2606:00:2807:03:4512:21:0916:33:4218:12:05.4018:12:05.40+04:09:3010:365.7
50JAROSIK Daniel 1207ŻUKOWOM4050M 10900:00:0002:19:3305:51:5106:59:0012:03:4016:12:5018:13:34.0018:13:34.00+04:10:5810:375.7
51MARGAS Grzegorz 1419MeerCaTeamPROSZOWICEM4051M 11000:00:0002:33:5506:36:0907:49:0312:47:5816:39:0218:14:48.9518:14:48.95+04:12:1310:375.6
52DŻUGAN Witold 1087POZNAŃM4052M 11400:00:0002:12:5305:54:0306:59:5512:25:2516:40:0818:20:11.3018:20:11.30+04:17:3610:405.6
53MALEŃSKI Maciek 1027Gang LysychWARSZAWAM4053M 11500:00:0007:20:5412:21:0016:32:1518:23:02.2518:23:02.25+04:20:2710:425.6
54ZAMOJSKI Robert 1035Rise & ShineGLIWICEM4054M 11700:00:0002:03:4505:20:4206:20:0411:41:2116:41:2018:26:07.1018:26:07.10+04:23:3110:445.6
55WŁADYKA Witold 1490Go4AdventureRYCHWALDEKM4055M 11800:00:0002:33:5506:25:2507:45:5312:53:2616:43:2418:26:49.3018:26:49.30+04:24:1410:445.6
56MALISZEWSKI Jacek 1444Smashing PąpkinsWARSZAWAM4056M 11900:00:0002:36:5006:28:4707:28:5412:12:3016:33:5318:29:14.7018:29:14.70+04:26:3910:465.6
57BENESZ Robert 1489Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4057M 12000:00:0002:36:5106:27:4207:28:5912:12:3016:34:0218:29:17.5018:29:17.50+04:26:4210:465.6
58PALUSZKIEWICZ Robert 1199LUBINM4058M 12200:00:0002:26:5706:07:5407:10:1012:27:1216:49:4118:29:37.9018:29:37.90+04:27:0210:465.6
59KRUZEL Rafal 1060Biegowe MisieLEGNICAM4059M 12300:00:0002:44:1306:41:5507:57:5112:53:2316:52:4518:29:38.2018:29:38.20+04:27:0310:465.6
60JUCHA Jacek 1253CA Aktywni/ CA BrokerGOCZLKOWICE ZDROJM4060M 12400:00:0002:38:1006:29:4107:34:1412:36:3716:49:4318:30:34.7018:30:34.70+04:27:5910:465.6
61KORBELA Maciej 1154DĄBROWA GÓRNICZAM4061M 12600:00:0002:37:3106:28:0607:28:2912:35:4416:53:1018:34:27.6518:34:27.65+04:31:5210:495.5
62GÓRSKI Krzysztof 1426BIEGOWI ZAJAWKOWICZEDĄBRÓWKA NOWAM4062M 12700:00:0002:26:0106:46:0907:53:0012:47:5016:54:0118:34:37.4018:34:37.40+04:32:0210:495.5
63GLAJC Daniel 1517CIESZYNM4063M 12900:00:0002:33:5406:17:5407:29:5712:22:4916:39:3418:37:06.6518:37:06.65+04:34:3110:505.5
64NIEDZIELA Wojciech 1509NOWA IWICZNAM4064M 13400:00:0002:27:2806:07:0307:17:5812:21:2916:53:3718:45:49.8518:45:49.85+04:43:1410:555.5
65KRZYWICKI Pawel 1508WARSZAWAM4065M 13500:00:0002:43:2806:57:3708:05:2113:20:3217:18:3818:46:10.9018:46:10.90+04:43:3510:565.5
66BIL Marcin 1067Góral ŚwiętokrzyskiKIELCEM4066M 13600:00:0002:24:0706:14:3107:30:4712:42:4016:54:0818:48:01.1018:48:01.10+04:45:2510:575.5
67PAJĄK Sebastian 1340BĘBŁOM4067M 13700:00:0002:16:2806:02:4307:25:1013:00:2117:16:4218:48:47.5518:48:47.55+04:46:1210:575.5
68PANEK Piotr 1190ZIELONKIM4068M 14200:00:0002:35:3406:50:4808:01:1413:16:2517:30:2019:02:19.5019:02:19.50+04:59:4411:055.4
69RUPNIEWSKI Tomasz 1172SWARZĘDZM4069M 14700:00:0002:32:1106:38:0307:49:1312:54:5717:18:3319:06:25.0019:06:25.00+05:03:4911:075.4
70DOMAGAŁA Remigiusz 1048wild duckKRAKÓWM4070M 15100:00:0002:30:1006:41:4107:50:4913:11:5117:29:3619:12:14.2519:12:14.25+05:09:3911:115.4
70MORYŃ Piotr 1263KONSTANCIN-JEZIORNAM4071M 15200:00:0002:28:1406:33:0907:41:2313:02:5617:30:1619:12:14.2519:12:14.25+05:09:3911:115.4
72CHROMIK Wacław 1195RYBNIKM4072M 15300:00:0002:20:2006:26:0407:36:1513:38:0317:48:2019:19:00.5519:19:00.55+05:16:2511:155.3
73DZIERKA Mariusz 1228TOMASZÓW MAZOWIECKIM4073M 15500:00:0002:25:1006:23:2307:41:5013:20:0217:29:3019:20:56.8019:20:56.80+05:18:2111:165.3
74SUDAKOWSKI Tomasz 1126DOZ Drużyna RawaRAWA MAZOWIECKAM4074M 16000:00:0002:20:0206:01:0807:08:5012:45:1817:22:4919:27:06.9019:27:06.90+05:24:3111:195.3
75OBROŚLAK Jacek 1262Opel Active TeamJASTRZĘBIE ZDRÓJM4075M 16500:00:0002:24:3806:15:0807:26:3612:54:2917:42:4319:38:37.4519:38:37.45+05:36:0211:265.2
76SZPYT Ryszard 1467Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4076M 16700:00:0002:34:3206:32:2907:39:0312:38:0817:03:4819:42:15.1019:42:15.10+05:39:3911:285.2
77PORĘBSKI Jacek 1459Coffee-Tech Serwis TeamPROSZÓWKIM4077M 17100:00:0002:33:4706:32:1307:42:5513:03:5817:38:2419:42:49.1019:42:49.10+05:40:1311:295.2
78MIKOWSKI Artur 1111ALNORGRÓJECM4078M 17800:00:0002:22:1706:35:1207:42:2613:15:1417:50:5319:53:14.4019:53:14.40+05:50:3911:355.2
79NOWAK Maciej 1563Runner's CookingKIEKRZM4079M 18300:00:0002:15:0205:45:0106:48:0411:59:2016:48:4019:59:15.0519:59:15.05+05:56:3911:385.2
80WĘGIEL Bogdan 1158McDBOLECHOWICEM4080M 19200:00:0002:35:2106:38:3907:48:5413:36:5518:10:3720:04:22.2020:04:22.20+06:01:4711:415.1
81ZWĘGLIŃSKI Andrzej 1063KĘDZIERZYN-KOŹLEM4081M 19600:00:0002:25:1906:54:4508:05:4613:38:4718:21:3020:12:23.1020:12:23.10+06:09:4711:465.1
82ŻUROWSKI Marcin 1212KICINM4082M 20100:00:0002:26:3106:47:0308:02:5013:33:4818:25:4420:17:52.6020:17:52.60+06:15:1711:495.1
83ROGÓSZ Piotr 1026odBiegamyodNormyŁÓDŹM4083M 20200:00:0002:48:5806:55:5708:07:1413:25:3818:09:3620:22:23.5520:22:23.55+06:19:4811:525.1
84FINFANDO Zbigniew 1294BSSGIZABELINM4084M 20300:00:0002:39:1606:44:2507:58:2913:47:2218:31:1420:32:43.7020:32:43.70+06:30:0811:585
85BUCHHOLZ Piotr 1441WARSZAWAM4085M 20700:00:0002:34:5006:46:2607:58:5813:53:2519:25:0521:35:17.1021:35:17.10+07:32:4112:344.8
LANGE Zbigniew 1502KRAKÓWM40DNF02:41:15 DNF06:17:03 DNF07:20:26 DNF12:21:02 DNF DNF DNF DNF--
PINDUR Grzegorz 1324POZNAŃM40DNF02:06:37 DNF05:40:26 DNF06:43:34 DNF12:27:23 DNF DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKI Wojciech 1506WROCŁAWM40DNF02:15:22 DNF06:04:19 DNF07:14:58 DNF12:49:01 DNF DNF DNF DNF--
KIRKIEWICZ Ireneusz 1256OŁAWAM40DNF02:41:53 DNF06:26:30 DNF07:26:01 DNF12:57:02 DNF DNF DNF DNF--
SIDOR Paweł 1227W4TEAMWARSZAWAM40DNF02:45:31 DNF06:34:50 DNF07:40:12 DNF13:10:56 DNF DNF DNF DNF--
PARZONKA Paweł 1560K.S.LeniwiecKĘPNOM40DNF02:16:09 DNF06:17:00 DNF07:39:06 DNF13:23:32 DNF DNF DNF DNF--
MACHALIŃSKI Mariusz 1415Gdańsk-OsowaGDAŃSKM40DNF02:37:05 DNF06:31:32 DNF07:43:42 DNF13:25:43 DNF DNF DNF DNF--
STARZYŃSKI Stefan 1144Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF02:35:58 DNF06:33:22 DNF07:44:58 DNF13:26:36 DNF DNF DNF DNF--
STASZEWSKI Piotr 1040POTASZEM40DNF02:26:31 DNF06:47:03 DNF08:02:44 DNF13:34:54 DNF DNF DNF DNF--
ULOWSKI Jacek 1236Łyse Łosie 2 FAN-RUN TEAM ŁódźŁÓDŹM40DNF02:44:49 DNF06:49:57 DNF07:58:26 DNF13:40:03 DNF DNF DNF DNF--
MALINOWSKI Maciej 1479TORUŃM40DNF02:40:57 DNF06:51:10 DNF07:56:21 DNF13:40:36 DNF DNF DNF DNF--
WALECZEK Sławomir 1173BRZEZINKA ŚREDZKAM40DNF02:29:59 DNF06:20:39 DNF07:28:56 DNF13:42:55 DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKI Artur 1194introPOZNAŃM40DNF02:27:12 DNF06:31:36 DNF07:53:26 DNF13:52:37 DNF DNF DNF DNF--
BŁOCH Marek 1145BLOCHSHUTA DŁUTOWSKAM40DNF02:36:49 DNF06:40:23 DNF07:56:52 DNF13:55:55 DNF DNF DNF DNF--
WENGRZIK Piotr 1025APOSTROPHE CREATIVE COMMUNITIESWROCŁAWM40DNF02:31:34 DNF06:21:24 DNF07:29:42 DNF13:56:12 DNF DNF DNF DNF--
SPYCHAŁA Marek 1474Świat BiegaczaPOZNAŃM40DNF02:42:34 DNF06:52:37 DNF08:05:49 DNF14:19:42 DNF DNF DNF DNF--
SIKORA Artur 1325KB ŁapkaBYDGOSZCZM40DNF02:44:39 DNF06:59:52 DNF08:12:05 DNF14:26:42 DNF DNF DNF DNF--
MAJKUCIŃSKI Marek 1457Biegiem Radom!RADOMM40DNF02:46:47 DNF07:08:41 DNF08:20:41 DNF14:28:42 DNF DNF DNF DNF--
STYSIEK Piotr 1466Biegiem Radom!RADOMM40DNF02:46:47 DNF07:10:21 DNF08:20:44 DNF14:33:42 DNF DNF DNF DNF--
KOTOWSKI Andrzej 1189SUGER MANWROCŁAWM40DNF02:29:58 DNF06:56:31 DNF08:25:32 DNF14:48:42 DNF DNF DNF DNF--
NIZIOŁEK Marek 1482Damy radęZABORZEM40DNF02:48:33 DNF06:59:46 DNF08:26:44 DNF15:09:42 DNF DNF DNF DNF--
NITSCH Tomasz 1555UNTS WarszawaWARSZAWAM40DNF02:42:48 DNF07:12:02 DNF08:33:10 DNF15:42:42 DNF DNF DNF DNF--
JAKUBOWSKI Wojciech 1247KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM40DNF02:32:44 DNF06:51:44 DNF07:58:08 DNF16:05:42 DNF DNF DNF DNF--
JADWISZCZAK Grzegorz 1405PĘDZIWIATR BIAŁYSTOKGRABÓWKAM40DNF02:36:36 DNF06:52:42 DNF08:03:56 DNF16:28:42 DNF DNF DNF DNF--
KUFERA Dariusz 1125FRAPOL Razem!WARSZAWAM40DNF02:38:25 DNF06:48:15 DNF08:06:45 DNF18:34:42 DNF DNF DNF DNF--
MINIUR Jacek 1068KIELCEM40DNF02:17:11 DNF06:07:13 DNF07:14:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
SKOCZYŃSKI Tomasz 1475POZNAŃM40DNF02:28:26 DNF06:17:43 DNF07:27:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
BADURA Wojtek 1049zielonatrafffkaBIELSKO-BIAŁAM40DNF02:34:53 DNF06:26:18 DNF07:46:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZLĘK Andrzej 1238KS ŁódźŁÓDŹM40DNF02:17:47 DNF06:30:52 DNF07:46:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
MUTRYNOWSKI Piotr 1305WARSZAWAM40DNF02:48:27 DNF06:48:56 DNF07:52:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
DRÓŻDŻ Tomasz 1534MKS Szerszeń BogatyniaBOGATYNIAM40DNF02:41:48 DNF07:03:04 DNF08:21:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
DRÓŻDŻ Ireneusz 1536GRYFINOM40DNF02:41:50 DNF07:03:21 DNF08:21:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
HOLOVIN Jozef 1090BARCZEWKOM40DNF02:46:43 DNF07:06:10 DNF08:33:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
WINCZURA Leszek 1417GDAŃSKM40DNF02:45:04 DNF07:14:48 DNF08:47:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻYREK Maciej 1279BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:21:25 DNF06:34:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DYCZKA Robert 1170Aktywny RozbarkBYTOMM40DNF02:26:34 DNF07:06:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAKRZEWSKI Wojtek Harry 1095HARRY'S ANGELSOSTRÓDAM40DNF02:23:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SYMA Sebastian 1307MYSZKÓWM40DNF02:23:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZERWONIUK Arkadiusz 1484SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM40DNF02:42:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZECHOWICZ Tomasz 1545WARSZAWAM40DNF02:44:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DENEKA Jacek 1188UltraLoversWARSZAWAM40DNF02:47:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBCZAK Piotr 1331OdBiegamyOdNormyŁÓDŹM40DNF02:49:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIOTROWSKI Maciej 1028odBiegamyodNormyWARSZAWAM40DNF02:50:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JACKOWSKI Jacek 1093JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWM40DNF02:53:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SŁAWIŃSKI Kazimierz 1529Klub Górski PTTK KielceKIELCEM40DNF02:57:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 130 wynik(ów)