RZEŹNIK ULTRA 2016 - 100KM
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-21
Miejsce : Cisna
Dystans : 100 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 412
Wystartowało : 371
Nie ukończyło : 143
Ukończyło : 228
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 38.8km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu17.7km38.8km
    
1JAŁOCHA Mieczysław 1556Przemyski Klub Biegacza TeamPRZEMYŚLM4000:00:0002:00:4804:45:28
2ATANASOW ANCEW Dawid 1211WATAHA TRAIL TEAMNOWY TARGM4000:00:0002:00:2104:48:03
3URAMEK Grzegorz 1012OBORNIKI ŚLĄSKIEM4000:00:0002:01:3204:54:25
4MOSSOCZY Zbigniew 1120BIKEBOARDZABIERZÓWM4000:00:0001:56:3905:01:17
5BORUSIŃSKI Piotr 1481Stopa SłupskSŁUPSKM4000:00:0001:55:5705:05:55
6SAWICZ Robert 1237WROCŁAWM4000:00:0002:00:5205:07:44
7SLADECZEK Andrzej 1282CORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:0002:07:4305:15:51
8CIECIERA Paweł 1001PrzełajowiecWARSZAWAM4000:00:0002:09:1105:18:09
9ZAMOJSKI Robert 1035Rise & ShineGLIWICEM4000:00:0002:03:4505:20:42
10SADURSKI Krzysztof 1320CARINIIŁASKARZEWM4000:00:0002:03:5505:20:56
11ŚWIERZYŃSKI Witold 1072Raz SzczecinBEZRZECZEM4000:00:0002:09:3905:25:14
12LIPOWICZ Łukasz 1412SZCZYTNIKIM4000:00:0002:13:0305:26:14
13KRUŻEL Rafał 1155RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM4000:00:0002:01:4605:31:48
14MUCHA Jacek 1275PRUSZKÓWM4000:00:0002:19:1405:36:42
15MAJ Robert 1319TVP LublinLUBLINM4000:00:0002:11:3105:37:16
16BŁASIAK Wojciech 1105BIELSKO-BIAŁAM4000:00:0002:14:2205:38:20
17MAJCHRZAK Tymoteusz 1083ZapierdalaczeKATOWICEM4000:00:0002:10:0805:39:00
18KONIARZ Michał 1503BRZEGM4000:00:0002:14:1105:39:46
Niesklasyfikowani
PINDUR Grzegorz 1324POZNAŃM40DNF02:06:37 DNF05:40:26 DNF
20SILKA Tomasz 1433HRmax ŻoryŻORYM4000:00:0002:07:4405:40:35
21MART Mariusz 1056Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIM4000:00:0002:25:3805:42:53
22NOWAK Maciej 1563Runner's CookingKIEKRZM4000:00:0002:15:0205:45:01
23SMOLL Tomasz 1179OPEL ACTIVE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM4000:00:0002:19:2405:45:27
24MICHALAK Mariusz 1192POZNAŃM4000:00:0002:20:1805:47:43
25KARPIŃSKI Robert 1268Spartanie DzieciomMARKIM4000:00:0002:18:2705:48:45
26POŁOMSKI Daniel 1078LOGI-sty-KASZCZECINM4000:00:0002:15:4205:49:05
27SZYMIK Marcin 1088Ratownik GórniczyCHORZÓWM4000:00:0002:18:2105:49:06
28DZIEWIOR Arkadiusz 1112GLIWICEM4000:00:0002:27:3405:49:48
29KARNICKI Paweł 1558NZNBYTÓWM4000:00:0002:17:1405:50:28
30JAROSIK Daniel 1207ŻUKOWOM4000:00:0002:19:3305:51:51
31DŻUGAN Witold 1087POZNAŃM4000:00:0002:12:5305:54:03
32JANDZIŚ Wiesław 1210Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0002:16:1905:57:48
33WITCZAK Przemysław 1030Dreamtime TrailsWARSZAWAM4000:00:0002:19:5905:58:13
34STANOWSKI Grzegorz 1091forever youngŁÓDŹM4000:00:0002:18:2606:00:28
35NYKA Jan 1214WARSZAWAM4000:00:0002:25:3806:00:29
36SUDAKOWSKI Tomasz 1126DOZ Drużyna RawaRAWA MAZOWIECKAM4000:00:0002:20:0206:01:08
37GOLEC Rafał 1255WARSZAWAM4000:00:0002:21:0206:01:39
38PAJĄK Sebastian 1340BĘBŁOM4000:00:0002:16:2806:02:43
39JACKIEWICZ Waldemar 1113HALINÓWM4000:00:0002:22:4606:03:25
LEWANDOWSKI Wojciech 1506WROCŁAWM40DNF02:15:22 DNF06:04:19 DNF
41RÓG Leszek 1313niezrzeszonyKRZESZOWICEM4000:00:0002:26:5506:04:30
42BŁACH Piotr 1284Opel Active TeamGLIWICEM4000:00:0002:24:3806:05:01
43MARCZAK Krzysztof 1117PKO BP Running TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM4000:00:0002:26:1206:06:19
44NOWAK Piotr 1527BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM4000:00:0002:34:2806:06:20
45WASZKIEWICZ Tomasz 1175W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0002:23:5706:06:30
46NIEDZIELA Wojciech 1509NOWA IWICZNAM4000:00:0002:27:2806:07:03
MINIUR Jacek 1068KIELCEM40DNF02:17:11 DNF06:07:13 DNF
48MAJ Grzegorz 1080KIELCEM4000:00:0002:17:1106:07:14
49PALUSZKIEWICZ Robert 1199LUBINM4000:00:0002:26:5706:07:54
50MIODUSZEWSKI Mariusz 120210 Warszawski Pułk SamochodowyWARSZAWAM4000:00:0002:35:2206:12:47
51WACNIK Janusz 1281Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0002:24:1706:14:01
52BIL Marcin 1067Góral ŚwiętokrzyskiKIELCEM4000:00:0002:24:0706:14:31
53OBROŚLAK Jacek 1262Opel Active TeamJASTRZĘBIE ZDRÓJM4000:00:0002:24:3806:15:08
PARZONKA Paweł 1560K.S.LeniwiecKĘPNOM40DNF02:16:09 DNF06:17:00 DNF
LANGE Zbigniew 1502KRAKÓWM40DNF02:41:15 DNF06:17:03 DNF
SKOCZYŃSKI Tomasz 1475POZNAŃM40DNF02:28:26 DNF06:17:43 DNF
57GLAJC Daniel 1517CIESZYNM4000:00:0002:33:5406:17:54
WALECZEK Sławomir 1173BRZEZINKA ŚREDZKAM40DNF02:29:59 DNF06:20:39 DNF
WENGRZIK Piotr 1025APOSTROPHE CREATIVE COMMUNITIESWROCŁAWM40DNF02:31:34 DNF06:21:24 DNF
60MADEJCZYK Sebastian 1336TuchowTUCHOWM4000:00:0002:39:4506:22:41
61POZLEWICZ Dariusz 1077Mutant RunBYTOMM4000:00:0002:29:1506:22:45
62BEDNARCZYK Jacek 1085WUJEK BIEGAMIKOŁÓWM4000:00:0002:29:4506:22:47
63KOSZAREK Maciej 1074POZNAŃM4000:00:0002:40:3706:23:00
64KOSZAREK Andrzej 1073POZNAŃM4000:00:0002:40:3606:23:01
65DZIERKA Mariusz 1228TOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:00:0002:25:1006:23:23
66DĄBROWSKI Cezary 1413MAXI PiasecznoPIASECZNOM4000:00:0002:38:3206:24:40
67WŁADYKA Witold 1490Go4AdventureRYCHWALDEKM4000:00:0002:33:5506:25:25
68CHROMIK Wacław 1195RYBNIKM4000:00:0002:20:2006:26:04
BADURA Wojtek 1049zielonatrafffkaBIELSKO-BIAŁAM40DNF02:34:53 DNF06:26:18 DNF
KIRKIEWICZ Ireneusz 1256OŁAWAM40DNF02:41:53 DNF06:26:30 DNF
71MIKOŁAJCZYK Henryk 1456Ultramaraton PodkarpackiRZESZÓWM4000:00:0002:38:4306:27:26
72BENESZ Robert 1489Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0002:36:5106:27:42
73WYLUPEK Tomasz 1159Pozytywnie zakreceniMYSLOWICEM4000:00:0002:37:3206:28:02
74KORBELA Maciej 1154DĄBROWA GÓRNICZAM4000:00:0002:37:3106:28:06
75PYRKOSZ Damian 1409Ambasador Festiwalu Biegów KrynicaRZESZÓWM4000:00:0002:33:0806:28:45
76MALISZEWSKI Jacek 1444Smashing PąpkinsWARSZAWAM4000:00:0002:36:5006:28:47
77JUCHA Jacek 1253CA Aktywni/ CA BrokerGOCZLKOWICE ZDROJM4000:00:0002:38:1006:29:41
SZLĘK Andrzej 1238KS ŁódźŁÓDŹM40DNF02:17:47 DNF06:30:52 DNF
MACHALIŃSKI Mariusz 1415Gdańsk-OsowaGDAŃSKM40DNF02:37:05 DNF06:31:32 DNF
WIŚNIEWSKI Artur 1194introPOZNAŃM40DNF02:27:12 DNF06:31:36 DNF
81PORĘBSKI Jacek 1459Coffee-Tech Serwis TeamPROSZÓWKIM4000:00:0002:33:4706:32:13
82SZPYT Ryszard 1467Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM4000:00:0002:34:3206:32:29
83MORYŃ Piotr 1263KONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0002:28:1406:33:09
STARZYŃSKI Stefan 1144Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF02:35:58 DNF06:33:22 DNF
ŻYREK Maciej 1279BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:21:25 DNF06:34:18 DNF
SIDOR Paweł 1227W4TEAMWARSZAWAM40DNF02:45:31 DNF06:34:50 DNF
87MIKOWSKI Artur 1111ALNORGRÓJECM4000:00:0002:22:1706:35:12
88MARGAS Grzegorz 1419MeerCaTeamPROSZOWICEM4000:00:0002:33:5506:36:09
89RUPNIEWSKI Tomasz 1172SWARZĘDZM4000:00:0002:32:1106:38:03
90WĘGIEL Bogdan 1158McDBOLECHOWICEM4000:00:0002:35:2106:38:39
BŁOCH Marek 1145BLOCHSHUTA DŁUTOWSKAM40DNF02:36:49 DNF06:40:23 DNF
92DOMAGAŁA Remigiusz 1048wild duckKRAKÓWM4000:00:0002:30:1006:41:41
93KRUZEL Rafal 1060Biegowe MisieLEGNICAM4000:00:0002:44:1306:41:55
94FINFANDO Zbigniew 1294BSSGIZABELINM4000:00:0002:39:1606:44:25
95GÓRSKI Krzysztof 1426BIEGOWI ZAJAWKOWICZEDĄBRÓWKA NOWAM4000:00:0002:26:0106:46:09
96BUCHHOLZ Piotr 1441WARSZAWAM4000:00:0002:34:5006:46:26
97ŻUROWSKI Marcin 1212KICINM4000:00:0002:26:3106:47:03
STASZEWSKI Piotr 1040POTASZEM40DNF02:26:31 DNF06:47:03 DNF
KUFERA Dariusz 1125FRAPOL Razem!WARSZAWAM40DNF02:38:25 DNF06:48:15 DNF
MUTRYNOWSKI Piotr 1305WARSZAWAM40DNF02:48:27 DNF06:48:56 DNF
ULOWSKI Jacek 1236Łyse Łosie 2 FAN-RUN TEAM ŁódźŁÓDŹM40DNF02:44:49 DNF06:49:57 DNF
102PANEK Piotr 1190ZIELONKIM4000:00:0002:35:3406:50:48
MALINOWSKI Maciej 1479TORUŃM40DNF02:40:57 DNF06:51:10 DNF
JAKUBOWSKI Wojciech 1247KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM40DNF02:32:44 DNF06:51:44 DNF
SPYCHAŁA Marek 1474Świat BiegaczaPOZNAŃM40DNF02:42:34 DNF06:52:37 DNF
JADWISZCZAK Grzegorz 1405PĘDZIWIATR BIAŁYSTOKGRABÓWKAM40DNF02:36:36 DNF06:52:42 DNF
107ZWĘGLIŃSKI Andrzej 1063KĘDZIERZYN-KOŹLEM4000:00:0002:25:1906:54:45
108ROGÓSZ Piotr 1026odBiegamyodNormyŁÓDŹM4000:00:0002:48:5806:55:57
KOTOWSKI Andrzej 1189SUGER MANWROCŁAWM40DNF02:29:58 DNF06:56:31 DNF
110KRZYWICKI Pawel 1508WARSZAWAM4000:00:0002:43:2806:57:37
NIZIOŁEK Marek 1482Damy radęZABORZEM40DNF02:48:33 DNF06:59:46 DNF
SIKORA Artur 1325KB ŁapkaBYDGOSZCZM40DNF02:44:39 DNF06:59:52 DNF
DRÓŻDŻ Tomasz 1534MKS Szerszeń BogatyniaBOGATYNIAM40DNF02:41:48 DNF07:03:04 DNF
DRÓŻDŻ Ireneusz 1536GRYFINOM40DNF02:41:50 DNF07:03:21 DNF
DYCZKA Robert 1170Aktywny RozbarkBYTOMM40DNF02:26:34 DNF07:06:02 DNF
HOLOVIN Jozef 1090BARCZEWKOM40DNF02:46:43 DNF07:06:10 DNF
MAJKUCIŃSKI Marek 1457Biegiem Radom!RADOMM40DNF02:46:47 DNF07:08:41 DNF
STYSIEK Piotr 1466Biegiem Radom!RADOMM40DNF02:46:47 DNF07:10:21 DNF
NITSCH Tomasz 1555UNTS WarszawaWARSZAWAM40DNF02:42:48 DNF07:12:02 DNF
WINCZURA Leszek 1417GDAŃSKM40DNF02:45:04 DNF07:14:48 DNF
121MALEŃSKI Maciek 1027Gang LysychWARSZAWAM4000:00:00
PIOTROWSKI Maciej 1028odBiegamyodNormyWARSZAWAM40DNF02:50:33 DNF DNF
CZERWONIUK Arkadiusz 1484SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM40DNF02:42:06 DNF DNF
SŁAWIŃSKI Kazimierz 1529Klub Górski PTTK KielceKIELCEM40DNF02:57:57 DNF DNF
CZECHOWICZ Tomasz 1545WARSZAWAM40DNF02:44:32 DNF DNF
JACKOWSKI Jacek 1093JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWM40DNF02:53:18 DNF DNF
ZAKRZEWSKI Wojtek Harry 1095HARRY'S ANGELSOSTRÓDAM40DNF02:23:22 DNF DNF
DENEKA Jacek 1188UltraLoversWARSZAWAM40DNF02:47:17 DNF DNF
SYMA Sebastian 1307MYSZKÓWM40DNF02:23:24 DNF DNF
SOBCZAK Piotr 1331OdBiegamyOdNormyŁÓDŹM40DNF02:49:17 DNF DNF
Znaleziono 130 wynik(ów)