RZEŹNIK ULTRA 2016 - 100KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-05-21
Miejsce:
Cisna
Dystans:
100 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
412
Wystartowało:
371
Nie ukończyło:
143
Ukończyło:
228
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu17.7km38.8km48.9km71km92kmCzas
netto
103km
Czas
brutto
103km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1ŻEBROWSKI Marek 1318PROMIENKOM501M 4000:00:0002:16:0605:36:5606:43:3611:22:0815:04:3916:42:35.6516:42:35.65 9:446.2
2PORĘBA Eugeniiusz 1570MIECHÓWMIECHÓWM502M 5300:00:0002:42:2706:43:2907:45:0812:29:0615:53:3417:19:01.2017:19:01.20+00:36:2510:055.9
3BOGACKI Andrzej 1147KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM503M 6000:00:0002:33:1206:47:0007:52:5312:26:0315:50:1017:24:56.2017:24:56.20+00:42:2010:085.9
4GUZOWSKI Andrzej 1197WĘGROWOM504M 6200:00:0002:27:3306:03:0707:03:4512:00:3115:42:4717:26:23.2517:26:23.25+00:43:4710:095.9
5JACHYMSKI Jacek 1408AKG ŁódźŁÓDŹM505M 8100:00:0002:49:4706:36:1107:51:0412:34:4116:16:3517:50:43.4517:50:43.45+01:08:0710:235.8
6BĄK Adam 1146KKL KielceKIELCEM506M 8400:00:0002:15:1506:07:1407:14:4912:00:3115:47:4117:51:17.9017:51:17.90+01:08:4210:245.8
7GOSTKOWSKI Wiesław 1447KURZĘTNIKM507M 9600:00:0002:20:0306:20:0007:23:4012:05:3716:04:3817:59:31.9017:59:31.90+01:16:5610:285.7
8KRUK Sławomir 1453Rzeszowskie Gazele i Gepardy.CHMIELNIKM508M 12100:00:0002:45:0406:46:0607:54:3112:54:5716:42:1618:29:17.6518:29:17.65+01:46:4210:465.6
9KOLASIŃSKI Jarosław 1344KTMWARSZAWAM509M 14600:00:0002:45:1806:52:1108:04:2913:07:2117:18:3919:05:29.0519:05:29.05+02:22:5311:075.4
10KUSIAK Piotr 1299KKL Sprawni-Razem KielceKIELCEM5010M 15400:00:0002:28:5506:44:2807:50:2513:24:4617:30:1619:19:33.3519:19:33.35+02:36:5711:155.3
11PRONCZUK Adam 1252CA Broker RYTM WinnerCZECHOWICE-DZIEDZICEM5011M 15600:00:0002:52:5307:03:1608:21:5013:21:4617:30:4519:22:01.7019:22:01.70+02:39:2611:165.3
12KOWALSKI Edward 1064Niepołomice biegająBRZEZIEM5012M 15900:00:0002:28:3006:36:1107:49:5213:25:5017:36:2319:23:41.0019:23:41.00+02:41:0511:175.3
13POBŁOCKI Jan 1437Spartanie DzieciomGDAŃSKM5013M 16100:00:0002:46:3306:57:3808:00:5313:07:3817:24:3819:27:07.3019:27:07.30+02:44:3111:195.3
14PUZIO Waldemar 1328Klub Biegacza Maratończyk DębicaDĘBICAM5014M 16200:00:0002:28:3706:36:0807:50:1113:11:1117:30:1619:29:48.5019:29:48.50+02:47:1211:215.3
15KRUPIŃSKI Tadeusz 1323LIGOTA PIĘKNAM5015M 17200:00:0002:36:2206:55:0808:06:4813:18:2617:45:1019:46:30.4019:46:30.40+03:03:5411:315.2
16GORZKOWSKI Witold 1215IM2010WIELICZKAM5016M 17300:00:0002:42:1506:42:4007:56:4113:38:1617:58:4219:48:28.3019:48:28.30+03:05:5211:325.2
17CZAPSKI Piotr 1187WARSZAWAM5017M 17700:00:0002:41:0806:48:3407:59:4513:29:2017:55:1619:52:01.0019:52:01.00+03:09:2511:345.2
18NIZIOŁ Marian 1177Drużyna APIASECZNOM5018M 19800:00:0002:37:5806:52:2907:54:4113:39:3318:13:1520:13:48.6020:13:48.60+03:31:1211:475.1
19PAPROCKI Wiesław 1151kb mckis jaworznoJAWORZNOM5019M 19900:00:0002:38:0006:52:2907:54:4113:47:0618:13:1520:13:48.8520:13:48.85+03:31:1311:475.1
20KRZCZUK Benedykt 1326TYCHYM5020M 20500:00:0002:27:3706:53:5608:00:1113:56:1418:46:3421:07:21.3021:07:21.30+04:24:4512:184.9
GRZESZCZUK Wojciech 1209WARSZAWAM50DNF02:36:48 DNF06:34:54 DNF07:42:16 DNF13:18:16 DNF DNF DNF DNF--
WITEK Bogdan 1065Water TeamBARYCZKAM50DNF02:35:35 DNF06:50:47 DNF08:01:23 DNF13:21:58 DNF DNF DNF DNF--
STAWSKI Dariusz 1477KB Arturówek ŁódzŁÓDŹM50DNF02:33:50 DNF06:41:38 DNF07:40:45 DNF13:23:35 DNF DNF DNF DNF--
ZAREMBA Marek 1293KamikadzeMROCZEŃM50DNF02:42:39 DNF07:01:55 DNF08:17:51 DNF13:58:20 DNF DNF DNF DNF--
ZAWADKA Andrzej 1463SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM50DNF02:38:11 DNF06:50:52 DNF08:05:59 DNF14:26:42 DNF DNF DNF DNF--
FURTAK Krzysztof 1230KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM50DNF02:40:23 DNF06:50:27 DNF08:11:03 DNF17:05:42 DNF DNF DNF DNF--
KUJAWSKI Bogusław 1169Grupetto GorliceGORLICEM50DNF02:07:44 DNF06:02:35 DNF07:25:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
TUCZAPSKI Artur 1261MROWLAM50DNF02:34:36 DNF06:23:23 DNF07:36:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZESZCZUK Grzegorz 1495KB GaleriaWARSZAWAM50DNF02:35:33 DNF06:40:10 DNF08:05:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
WARCHOŁ Andrzej 1121The Runners ŚwiecieŚWIECIEM50DNF02:52:44 DNF07:10:25 DNF08:26:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Arkadiusz 1465HUMNISKAM50DNF02:39:31 DNF07:19:15 DNF08:43:46 DNF DNF DNF DNF DNF--
OBARSKI Norbert 1046KIELCEM50DNF02:47:07 DNF07:14:40 DNF08:45:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLIWIŃSKI Andrzej 1571MIECHÓWMIECHÓWM50DNF02:42:26 DNF06:43:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHUDY Przemyslaw 1260CHUDYLIMERICKM50DNF02:51:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁUSZCZAK Jerzy 1410ŁÓDŹM50DNF02:52:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FUNKA Andrzej 1432NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM50DNF02:54:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OPOKA Andrzej 1542KIELCEM50DNF02:58:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BALUK Marek 1306Borek-ChełmCHEŁMM50DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 38 wynik(ów)