RZEŹNIK ULTRA 2016 - 100KM
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-21
Miejsce : Cisna
Dystans : 100 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 412
Wystartowało : 371
Nie ukończyło : 143
Ukończyło : 228
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 38.8km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu17.7km38.8km
    
1ŻEBROWSKI Marek 1318PROMIENKOM5000:00:0002:16:0605:36:56
Niesklasyfikowani
KUJAWSKI Bogusław 1169Grupetto GorliceGORLICEM50DNF02:07:44 DNF06:02:35 DNF
3GUZOWSKI Andrzej 1197WĘGROWOM5000:00:0002:27:3306:03:07
4BĄK Adam 1146KKL KielceKIELCEM5000:00:0002:15:1506:07:14
5GOSTKOWSKI Wiesław 1447KURZĘTNIKM5000:00:0002:20:0306:20:00
TUCZAPSKI Artur 1261MROWLAM50DNF02:34:36 DNF06:23:23 DNF
GRZESZCZUK Wojciech 1209WARSZAWAM50DNF02:36:48 DNF06:34:54 DNF
8PUZIO Waldemar 1328Klub Biegacza Maratończyk DębicaDĘBICAM5000:00:0002:28:3706:36:08
9JACHYMSKI Jacek 1408AKG ŁódźŁÓDŹM5000:00:0002:49:4706:36:11
10KOWALSKI Edward 1064Niepołomice biegająBRZEZIEM5000:00:0002:28:3006:36:11
GRZESZCZUK Grzegorz 1495KB GaleriaWARSZAWAM50DNF02:35:33 DNF06:40:10 DNF
STAWSKI Dariusz 1477KB Arturówek ŁódzŁÓDŹM50DNF02:33:50 DNF06:41:38 DNF
13GORZKOWSKI Witold 1215IM2010WIELICZKAM5000:00:0002:42:1506:42:40
ŚLIWIŃSKI Andrzej 1571MIECHÓWMIECHÓWM50DNF02:42:26 DNF06:43:19 DNF
15PORĘBA Eugeniiusz 1570MIECHÓWMIECHÓWM5000:00:0002:42:2706:43:29
16KUSIAK Piotr 1299KKL Sprawni-Razem KielceKIELCEM5000:00:0002:28:5506:44:28
17KRUK Sławomir 1453Rzeszowskie Gazele i Gepardy.CHMIELNIKM5000:00:0002:45:0406:46:06
18BOGACKI Andrzej 1147KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM5000:00:0002:33:1206:47:00
19CZAPSKI Piotr 1187WARSZAWAM5000:00:0002:41:0806:48:34
FURTAK Krzysztof 1230KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM50DNF02:40:23 DNF06:50:27 DNF
WITEK Bogdan 1065Water TeamBARYCZKAM50DNF02:35:35 DNF06:50:47 DNF
ZAWADKA Andrzej 1463SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIMIERZYNM50DNF02:38:11 DNF06:50:52 DNF
23KOLASIŃSKI Jarosław 1344KTMWARSZAWAM5000:00:0002:45:1806:52:11
24PAPROCKI Wiesław 1151kb mckis jaworznoJAWORZNOM5000:00:0002:38:0006:52:29
25NIZIOŁ Marian 1177Drużyna APIASECZNOM5000:00:0002:37:5806:52:29
26KRZCZUK Benedykt 1326TYCHYM5000:00:0002:27:3706:53:56
27KRUPIŃSKI Tadeusz 1323LIGOTA PIĘKNAM5000:00:0002:36:2206:55:08
28POBŁOCKI Jan 1437Spartanie DzieciomGDAŃSKM5000:00:0002:46:3306:57:38
ZAREMBA Marek 1293KamikadzeMROCZEŃM50DNF02:42:39 DNF07:01:55 DNF
30PRONCZUK Adam 1252CA Broker RYTM WinnerCZECHOWICE-DZIEDZICEM5000:00:0002:52:5307:03:16
WARCHOŁ Andrzej 1121The Runners ŚwiecieŚWIECIEM50DNF02:52:44 DNF07:10:25 DNF
OBARSKI Norbert 1046KIELCEM50DNF02:47:07 DNF07:14:40 DNF
DUDEK Arkadiusz 1465HUMNISKAM50DNF02:39:31 DNF07:19:15 DNF
GŁUSZCZAK Jerzy 1410ŁÓDŹM50DNF02:52:29 DNF DNF
FUNKA Andrzej 1432NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM50DNF02:54:17 DNF DNF
OPOKA Andrzej 1542KIELCEM50DNF02:58:20 DNF DNF
CHUDY Przemyslaw 1260CHUDYLIMERICKM50DNF02:51:08 DNF DNF
BALUK Marek 1306Borek-ChełmCHEŁMM50DNF DNF DNF
Znaleziono 38 wynik(ów)