RZEŹNIK ULTRA 2016 - 140KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-05-21
Miejsce:
Cisna
Dystans:
140 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
340
Wystartowało:
281
Nie ukończyło:
234
Ukończyło:
47
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | 103km | 122km | 132km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu17.7km38.8km48.9km71km92km103km122km132kmCzas
netto
140km
Czas
brutto
140km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1KOMISARZ Tomasz 1006Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM301M 100:00:0002:06:1404:45:2805:37:1709:04:1811:41:4312:50:3115:23:2516:58:5618:16:15.5018:16:15.50 7:497.7
2CHYŁEK Wiesław 1002NIEGOWONICEM401M 200:00:0001:54:4404:38:3505:31:2808:50:2811:41:4313:02:0016:00:0217:52:0719:15:40.6519:15:40.65+00:59:258:157.3
3CHOROŚ Piotr 1285Banda GrudniaNIEMCEM302M 300:00:0002:13:4505:05:3805:58:2209:46:0912:31:0813:46:2816:42:3718:32:5519:58:19.4019:58:19.40+01:42:038:337
4BIEŚ Bartosz 1171TEAM KRYNICAKRYNICA-ZDRÓJM402M 400:00:0002:10:5905:13:2806:10:3809:51:0112:58:2114:12:0817:23:0819:10:2220:21:28.5520:21:28.55+02:05:138:436.9
5KORAB Robert 1007Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM403M 500:00:0002:11:1305:08:1506:04:0209:47:0712:47:1514:03:3617:04:4719:07:5020:29:39.6020:29:39.60+02:13:248:466.8
6JASTRZĄB Piotr 1003Dekan LeskoLESKOM404M 600:00:0002:00:1904:59:5905:59:0210:08:5913:16:2914:37:4417:54:1920:03:0821:36:03.1521:36:03.15+03:19:479:156.5
7KNOP Piotr 1044Opoczno Sport TeamWOLA ZAŁĘŻNAM405M 700:00:0001:56:5204:56:3805:49:3610:02:3113:35:1414:47:3618:47:2420:25:1121:44:36.7521:44:36.75+03:28:219:196.4
8KITA Michał 1004pędzący w miejscuWROCŁAWM406M 800:00:0002:00:4604:54:2505:49:3710:11:3613:16:0614:36:5018:20:5320:27:4021:51:11.7021:51:11.70+03:34:569:216.4
9KŁAŁO Robert 1034LUBLINM303M 900:00:0002:33:0406:08:5807:06:1511:16:0314:30:5115:43:4018:48:2620:46:2922:14:33.0522:14:33.05+03:58:179:316.3
10KOZACZUK Jacek 1327SZWAGIER TEAMLEŻAJSKM407M 1000:00:0002:19:1305:36:4806:47:2810:59:4714:17:1115:49:2018:48:2720:46:2822:14:33.6522:14:33.65+03:58:189:316.3
11ZAJĄC Jacek 1162NONKONFORMISTAKRAŚNIKM408M 1100:00:0002:09:4405:17:5206:16:1010:31:5313:56:3715:28:4418:48:1420:56:2122:38:00.9022:38:00.90+04:21:459:426.2
12SKRABA Michał 1347Hercog Running TeamWROCŁAWM409M 1200:00:0002:09:2005:18:1306:17:2310:24:5513:39:5115:11:0318:47:2520:53:3022:42:20.6022:42:20.60+04:26:059:436.2
13CEBULA Leszek 1110KRAKÓWM4010M 1300:00:0002:18:4105:35:2306:30:2210:35:2513:58:1115:37:4519:08:0121:14:1222:44:54.0022:44:54.00+04:28:389:446.2
14GAWĘSKI Maciej 1086KW KrakówKRAKÓWM4011M 1400:00:0002:24:3905:52:3106:54:2911:02:3314:26:4215:53:3319:21:1121:15:4122:47:51.5022:47:51.50+04:31:369:466.1
15GÓRKA Dariusz 1023BIKEBOARDKRAKÓWM304M 1500:00:0002:28:0906:10:1507:17:5611:29:2914:35:5016:12:5819:19:3821:25:3322:54:58.4022:54:58.40+04:38:429:496.1
16JAGIEŁŁO Dominik 1206WARSZAWAM4012M 1600:00:0002:08:3405:16:2606:12:0010:35:3014:08:2615:46:0419:21:1621:39:3423:05:14.3023:05:14.30+04:48:589:536.1
17ŁAGOŻNY Łukasz 1029BRUBECK TeamSANOKM305M 1700:00:0002:00:5005:03:1406:02:5110:16:1313:38:5515:19:2819:50:5921:44:2523:07:40.7523:07:40.75+04:51:259:546.1
18ULAS Maciej 1103BOCHNIAM306M 1800:00:0002:18:4405:37:0606:39:5811:03:0214:33:2515:59:0219:21:0621:34:0323:08:43.9523:08:43.95+04:52:289:556
19KRZYSZTOŃ Marcin 1181GMP LASY / KRAŚNIKLASYM307M 1900:00:0002:05:0505:07:0806:10:3210:59:2614:39:3416:05:4219:51:0221:44:2123:18:53.3023:18:53.30+05:02:379:596
20PAŁKA Tomasz 1031LuzyxRZESZÓWM308M 2000:00:0002:00:4705:09:3106:10:2610:38:1414:11:0815:51:4819:51:0121:50:0123:19:01.3023:19:01.30+05:02:459:596
21MIREK Grzegorz 1290Move StudioKRAKÓWM309M 2100:00:0002:13:1010:57:2814:23:1215:55:3319:28:2021:38:2523:22:24.0523:22:24.05+05:06:0810:016
22PAWŁOWSKI Piotr 1341WARSZAWAM4013M 2200:00:0002:29:0505:56:5406:56:5511:00:1314:23:0816:05:4219:29:2221:48:4023:23:36.4523:23:36.45+05:07:2010:016
23MIKOŚ Marcin 1338Wujek BiegaKATOWICEM3010M 2300:00:0002:14:0305:33:1006:36:1510:55:0714:22:5416:03:2419:51:4421:55:3023:25:50.2023:25:50.20+05:09:3410:026
24PRZYBYŁ Zbigniew 1024szurkowoMOSINAM3011M 2400:00:0002:28:1005:54:1006:56:5611:38:2314:47:0816:12:1919:28:2221:38:3223:30:15.6523:30:15.65+05:14:0010:046
25NOWAK Paweł 1259Supermaraton KaliszKALISZM501M 2500:00:0002:00:1805:16:2706:16:2110:46:4214:08:2615:44:1319:21:1521:40:2023:34:20.4523:34:20.45+05:18:0410:065.9
26PLISZKA Bartosz 1244OSTROŁĘKAM4014M 2600:00:0002:07:5405:40:5006:50:4110:57:5314:24:4116:04:4919:21:1021:41:1023:34:21.4023:34:21.40+05:18:0510:065.9
27WOJTAS Janusz 1232Poczta PolskaWARSZAWAM4015M 2700:00:0002:18:0505:40:4106:37:0211:02:3214:40:2516:13:0819:51:0421:55:3023:36:27.2023:36:27.20+05:20:1110:075.9
28CUPIAŁ Jacek 1070IMIELINM4016M 2800:00:0002:06:0105:20:5206:20:0611:25:3415:04:5516:30:4119:47:3721:55:2823:36:34.3023:36:34.30+05:20:1810:075.9
29GRADZI Dariusz 1182AKGK TEAMKRAKÓWM3012M 2900:00:0002:05:5405:31:3406:31:3811:03:2214:41:3016:24:1919:50:5721:55:4423:36:34.4023:36:34.40+05:20:1810:075.9
30WIECZOREK Michał 1231WARSZAWAM3013M 3000:00:0002:23:2205:37:4606:32:1811:00:2014:35:4616:13:0419:51:0621:54:4223:36:58.0023:36:58.00+05:20:4210:075.9
31WALCZAK Maciej 1129QUAY POZNAŃPOZNAŃM3014M 3100:00:0002:10:5905:38:5406:32:2411:02:1314:32:1715:57:0519:51:3321:56:4923:40:06.7523:40:06.75+05:23:5110:085.9
32JUCHA Michal 1193RYSIOTEAMŁÓDŹM4017M 3200:00:0002:15:4305:21:4106:17:4510:28:3413:51:4015:28:0319:25:0021:50:0223:46:07.3023:46:07.30+05:29:5110:115.9
33MUSZYŃSKI Krzysztof 1345OTK RzeźnikPOZNAŃM201M 3300:00:0002:22:5605:48:1506:50:3811:09:1714:54:5016:26:0520:07:0322:18:3123:48:05.7023:48:05.70+05:31:5010:125.9
34SOPOTNICKI Wojciech 1038KUNICEM3015M 3400:00:0002:26:5805:56:3407:03:2911:23:1014:50:0616:23:5720:07:0222:18:3323:48:05.7023:48:05.70+05:31:5010:125.9
35TUREK Michal 1309PRAGUEM3016M 3500:00:0002:44:3706:17:4007:29:2811:51:0515:24:4217:00:5820:21:5722:29:3123:52:41.4523:52:41.45+05:36:2510:145.9
36LIPOK Lucjan 1346Lucky LuckZABRZEM4018M 3600:00:0002:09:3105:48:4006:56:1811:21:2215:00:1316:39:3420:22:4622:30:0624:09:34.0524:09:34.05+05:53:1810:215.8
37SYCH Robert 1330Szwagier TeamLUBLINM502M 3700:00:0002:19:1206:05:3407:08:2911:41:0315:13:3516:45:3420:28:0522:37:5624:29:43.1524:29:43.15+06:13:2710:295.7
38KOPCZYŃSKI Leszek 1295Klub Wysokogórski Jastrzębie ZdrójŚWIERKLANYM4019M 3800:00:0002:18:3305:38:5806:37:1310:59:1114:22:3915:56:3520:09:4322:21:1524:30:44.0024:30:44.00+06:14:2810:305.7
39OSTROWSKI Mirosław 1082Przewodnik BeskidzkiBIELSKO-BIAŁAM503M 3900:00:0002:14:2305:37:0306:43:4211:37:1615:19:1817:08:3320:26:1922:37:5724:30:44.0024:30:44.00+06:14:2810:305.7
40KLIMCZEWSKI Andrzej 1245Forever Young ŁódźŁÓDŹM504M 4000:00:0002:13:0605:33:1106:37:4811:30:5215:04:4816:35:4420:28:1522:37:5124:38:19.0524:38:19.05+06:22:0310:335.7
41POLAK Stanisław 1283mBankKRAKÓWM4020M 4100:00:0002:21:5905:51:0306:58:5811:50:1315:17:5916:49:2120:41:5122:52:5125:09:12.0525:09:12.05+06:52:5610:465.6
42ŁUPIŃSKI Robert 1239Biegam bo Lubię BiałystokBIAŁYSTOKM4021M 4200:00:0002:17:5405:38:4706:31:4011:12:4715:24:0817:09:4220:41:5122:52:4925:09:12.1525:09:12.15+06:52:5610:465.6
43ANDREJCZUK Józek 1241Biegam bo Lubię BiałystokBIAŁYSTOKM4022M 4300:00:0002:17:5505:38:4706:31:4111:12:4815:24:0817:09:4220:41:5222:52:5625:09:12.5025:09:12.50+06:52:5710:465.6
44OLBRYŚ Stanisław Adam 1322KB LegionowoNASIELSKM4023M 4400:00:0002:28:1905:58:5907:08:4711:44:2315:39:4917:26:2420:48:2323:18:1125:15:22.0025:15:22.00+06:59:0610:495.5
45GŁĘBOWSKI Tomasz 1032CZERWONAKM4024M 4500:00:0002:11:1605:51:4106:48:0611:37:4915:37:2617:20:5520:50:3123:10:1125:19:32.0025:19:32.00+07:03:1610:515.5
46WRONA Sławomir 1219www.call3.plGDYNIAM4025M 4600:00:0002:10:3205:51:5706:49:4611:28:2115:17:2317:05:5820:46:4723:16:1625:56:12.0025:56:12.00+07:39:5611:065.4
47PIENIĄDZ Bartłomiej 1140Misiu z buszuKRAKÓWM3017M 4700:00:0002:16:3905:49:3806:58:0411:28:4315:20:5317:05:5920:47:0323:26:5525:56:12.0025:56:12.00+07:39:5611:065.4
KLINIK Paweł 1137RAFAKORACIBÓRZM30DNF02:33:04 DNF06:12:43 DNF07:19:45 DNF12:04:50 DNF15:46:55 DNF17:35:18 DNF21:37:20 DNF24:06:02 DNF DNF DNF--
WOSKOWSKA Magdalena 1133RAFAKORACIBÓRZK30DNF02:33:04 DNF06:12:44 DNF07:19:46 DNF12:04:56 DNF15:46:55 DNF17:35:33 DNF21:37:20 DNF24:08:22 DNF DNF DNF--
ŻEBROWSKI Marek 1318PROMIENKOM50DNF02:16:06 DNF05:36:56 DNF06:43:36 DNF11:22:08 DNF15:04:39 DNF16:42:35 DNF20:32:24 DNF DNF DNF DNF--
MAJ Robert 1319TVP LublinLUBLINM40DNF02:11:31 DNF05:37:16 DNF06:47:13 DNF11:54:37 DNF15:37:30 DNF17:13:32 DNF21:04:27 DNF DNF DNF DNF--
SZYMAŃSKI Arkadiusz 1242KB ErgoWARSZAWAM30DNF02:11:09 DNF05:38:25 DNF06:30:22 DNF11:30:55 DNF15:08:56 DNF16:44:11 DNF21:38:43 DNF DNF DNF DNF--
CIOCH Paweł 1269PLOTSERWIS TEAMOPOLEM30DNF02:37:35 DNF06:35:08 DNF07:45:43 DNF12:36:56 DNF16:36:42 DNF18:05:09 DNF21:57:40 DNF DNF DNF DNF--
BIAŁOBRZESKI Sebastian 1334Be 3 Triathlon- City ZenPOZNAŃM20DNF01:45:58 DNF04:32:18 DNF05:22:51 DNF08:50:27 DNF11:41:42 DNF13:01:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
ATANASOW ANCEW Dawid 1211WATAHA TRAIL TEAMNOWY TARGM40DNF02:00:21 DNF04:48:03 DNF05:39:58 DNF09:32:42 DNF12:40:44 DNF14:02:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
REDZIAK Łukasz 1062Wkurw_teamSOSNOWIECM20DNF01:48:42 DNF04:37:45 DNF05:34:42 DNF09:39:27 DNF12:58:21 DNF14:16:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
ĆWIK Iwona 1033TYCHYK30DNF02:03:45 DNF05:06:26 DNF05:58:22 DNF09:57:03 DNF13:16:29 DNF14:38:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
URAMEK Grzegorz 1012OBORNIKI ŚLĄSKIEM40DNF02:01:32 DNF04:54:25 DNF05:49:36 DNF10:00:04 DNF13:36:32 DNF14:50:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
SMOLEŃ Marcin 1076SOSNOWIECM30DNF02:08:34 DNF05:12:02 DNF06:18:16 DNF10:28:34 DNF13:59:10 DNF15:22:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
SAWICZ Robert 1237WROCŁAWM40DNF02:00:52 DNF05:07:44 DNF06:05:06 DNF10:23:45 DNF13:52:42 DNF15:28:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
CIECIERA Paweł 1001PrzełajowiecWARSZAWAM40DNF02:09:11 DNF05:18:09 DNF06:17:23 DNF10:35:25 DNF13:53:05 DNF15:33:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
MOSSOCZY Zbigniew 1120BIKEBOARDZABIERZÓWM40DNF01:56:39 DNF05:01:17 DNF06:03:16 DNF10:15:42 DNF13:57:58 DNF15:41:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
SADURSKI Krzysztof 1320CARINIIŁASKARZEWM40DNF02:03:55 DNF05:20:56 DNF06:16:54 DNF10:41:51 DNF14:15:49 DNF15:46:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIGNERSKI Remigiusz 1122X TEAM Klub Sportowy XTRI.PLGDAŃSKM30DNF02:15:57 DNF05:33:48 DNF06:32:38 DNF10:57:27 DNF14:26:40 DNF15:51:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCZWARA Tomek 1005RADOMYŚL WIELKIM30DNF02:04:50 DNF04:46:28 DNF05:39:37 DNF10:36:31 DNF14:22:54 DNF15:56:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚCIUBEŁ Michał 1131Dwaj Zgryźliwi TetrycyKIELCEM30DNF02:06:22 DNF05:11:02 DNF06:08:09 DNF10:28:33 DNF14:22:47 DNF16:07:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLIWKA Cezary 1132Dwaj zgryźliwi tetrycyKIELCEM30DNF02:06:21 DNF05:11:02 DNF06:08:10 DNF10:28:33 DNF14:22:48 DNF16:07:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAKOWSKI Maciej 1061Korona PabianicePABIANICEM30DNF02:20:19 DNF05:43:41 DNF06:40:30 DNF11:11:59 DNF14:42:42 DNF16:12:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
CIEPLIK Łukasz 1235RunRecord.pl / NAVIGATORIAGDYNIAM30DNF02:13:51 DNF05:37:51 DNF06:36:29 DNF11:12:12 DNF14:40:28 DNF16:19:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
MUCHA Jacek 1275PRUSZKÓWM40DNF02:19:14 DNF05:36:42 DNF06:34:54 DNF11:02:19 DNF14:35:42 DNF16:21:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
BENEDYKCIŃSKA Katarzyna 1218Smok TrójgłowyPOZNAŃK30DNF02:10:34 DNF05:11:54 DNF06:08:47 DNF11:00:00 DNF14:44:42 DNF16:21:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIEWIOR Arkadiusz 1112GLIWICEM40DNF02:27:34 DNF05:49:48 DNF06:49:53 DNF11:11:13 DNF14:48:35 DNF16:23:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIDERA Karol 1249AUGUSTÓWM20DNF02:09:32 DNF05:28:01 DNF06:26:16 DNF10:46:43 DNF14:30:18 DNF16:25:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANERKA MORON Marzka 1316DziabnięciCHORZÓWK30DNF02:16:05 DNF05:36:11 DNF06:40:03 DNF11:12:34 DNF14:48:34 DNF16:25:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
KĘPOWICZ Marcin 1116ŻABIA WOLAM30DNF02:09:44 DNF05:17:52 DNF06:16:15 DNF10:31:43 DNF14:26:15 DNF16:28:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
TUSZKANOW Grzegorz 1240Tuchol TeamWROCŁAWM30DNF02:17:44 DNF05:33:57 DNF06:33:20 DNF11:10:00 DNF14:53:13 DNF16:28:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
MART Mariusz 1056Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIM40DNF02:25:38 DNF05:42:53 DNF06:41:42 DNF11:10:00 DNF14:53:14 DNF16:28:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
KANIA Piotr 1053ŻYRARDÓWM30DNF02:09:53 DNF05:33:28 DNF06:32:50 DNF11:02:55 DNF14:55:56 DNF16:30:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZMORZYŃSKI Jakub 1114WARSZAWAM30DNF02:14:01 DNF05:30:53 DNF06:29:38 DNF11:12:51 DNF14:48:35 DNF16:30:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
POLAK Ewa 1308WARSZAWAK30DNF02:15:55 DNF05:42:34 DNF06:38:24 DNF11:14:38 DNF15:00:51 DNF16:30:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJCHRZAK Tymoteusz 1083ZapierdalaczeKATOWICEM40DNF02:10:08 DNF05:39:00 DNF06:43:56 DNF11:08:51 DNF14:49:44 DNF16:33:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
SLADECZEK Andrzej 1282CORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM40DNF02:07:43 DNF05:15:51 DNF06:12:18 DNF10:59:41 DNF15:13:34 DNF16:35:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
LISIECKI Bartosz 1312POZNAŃM30DNF02:09:25 DNF05:24:31 DNF06:23:20 DNF10:57:16 DNF14:44:45 DNF16:36:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
SMOLL Tomasz 1179OPEL ACTIVE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM40DNF02:19:24 DNF05:45:27 DNF06:46:45 DNF11:18:15 DNF14:55:56 DNF16:38:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTKOWSKI Mariusz 1186MSZANOWOM20DNF02:13:02 DNF05:25:07 DNF06:23:20 DNF11:01:22 DNF15:01:36 DNF16:44:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALIK Andrzej 1037Bieg OpolskiOPOLEM30DNF01:51:32 DNF04:49:42 DNF05:48:18 DNF11:01:44 DNF14:59:46 DNF16:45:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTOSZ Marek 1160KRAKÓWM30DNF02:15:17 DNF05:33:26 DNF06:33:21 DNF11:03:57 DNF15:05:29 DNF16:46:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
KARPIŃSKI Robert 1268Spartanie DzieciomMARKIM40DNF02:18:27 DNF05:48:45 DNF06:51:23 DNF11:36:18 DNF15:20:14 DNF16:51:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUŻEL Rafał 1155RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM40DNF02:01:46 DNF05:31:48 DNF06:42:40 DNF11:08:41 DNF14:59:22 DNF16:52:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALAK Mariusz 1192POZNAŃM40DNF02:20:18 DNF05:47:43 DNF06:45:47 DNF11:24:34 DNF15:01:11 DNF16:52:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
LUBOWICKI Łukasz 124340-latek TychyTYCHYM30DNF02:16:22 DNF05:35:09 DNF06:39:31 DNF11:28:04 DNF15:07:27 DNF16:53:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
NYKA Jan 1214WARSZAWAM40DNF02:25:38 DNF06:00:29 DNF06:59:34 DNF11:56:13 DNF15:32:54 DNF17:03:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
PRAŻMOWSKI Piotr 1222Am NatKRAKÓWM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF17:07:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
GOLEC Rafał 1255WARSZAWAM40DNF02:21:02 DNF06:01:39 DNF07:08:37 DNF12:04:11 DNF15:35:55 DNF17:19:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
RÓG Leszek 1313niezrzeszonyKRZESZOWICEM40DNF02:26:55 DNF06:04:30 DNF07:03:02 DNF11:23:01 DNF15:16:42 DNF17:20:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZUKAŁA Damian 1135Żary Runners TeamBIENIÓWM30DNF02:10:37 DNF05:55:03 DNF06:54:08 DNF11:37:08 DNF15:37:48 DNF17:24:55 DNF DNF DNF DNF DNF--
POCHROŃ Marcin 1246WieRUNszówWIELUŃM20DNF02:26:58 DNF06:06:08 DNF07:06:25 DNF11:42:17 DNF15:37:48 DNF17:24:55 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANDZIŚ Wiesław 1210Aktywny DynówDYNÓWM40DNF02:16:19 DNF05:57:48 DNF06:58:24 DNF12:03:32 DNF15:38:20 DNF17:24:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOGACKI Andrzej 1147KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM50DNF02:33:12 DNF06:47:00 DNF07:52:53 DNF12:26:03 DNF15:50:10 DNF17:24:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
GUZOWSKI Andrzej 1197WĘGROWOM50DNF02:27:33 DNF06:03:07 DNF07:03:45 DNF12:00:31 DNF15:42:47 DNF17:26:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
TRZCIELIŃSKI Roman 1047PSY WarszawaWARSZAWAM60DNF02:28:14 DNF06:08:18 DNF07:20:40 DNF12:00:29 DNF15:55:23 DNF17:28:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁACH Piotr 1284Opel Active TeamGLIWICEM40DNF02:24:38 DNF06:05:01 DNF07:08:23 DNF DNF DNF17:29:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
GANC Marcin 1321TORUŃM30DNF02:16:51 DNF06:11:50 DNF07:19:13 DNF11:58:04 DNF15:50:38 DNF17:32:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMIK Marcin 1088Ratownik GórniczyCHORZÓWM40DNF02:18:21 DNF05:49:06 DNF06:54:24 DNF11:46:47 DNF15:56:07 DNF17:32:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSZAREK Maciej 1074POZNAŃM40DNF02:40:37 DNF06:23:00 DNF07:25:13 DNF11:56:10 DNF16:14:57 DNF17:35:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSZAREK Andrzej 1073POZNAŃM40DNF02:40:36 DNF06:23:01 DNF07:25:12 DNF11:56:20 DNF16:14:57 DNF17:36:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOLAŃCZYK Filip 1314POZNAŃM30DNF02:13:08 DNF05:49:30 DNF06:48:27 DNF11:54:11 DNF16:00:11 DNF17:37:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
WITCZAK Przemysław 1030Dreamtime TrailsWARSZAWAM40DNF02:19:59 DNF05:58:13 DNF06:59:34 DNF11:44:09 DNF15:37:26 DNF17:39:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
LACHOWICZ Przemysław 1176LIBERTÓWM30DNF02:34:08 DNF06:10:21 DNF07:14:02 DNF12:04:26 DNF16:17:22 DNF17:39:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁASIAK Wojciech 1105BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:14:22 DNF05:38:20 DNF06:43:42 DNF11:37:18 DNF15:58:23 DNF17:43:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁASIAK Renata 1000Przewodnik BeskidzkiBIELSKO-BIAŁAK30DNF02:14:22 DNF05:38:17 DNF06:43:39 DNF11:37:18 DNF15:58:24 DNF17:43:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
APANASIEWICZ Bartosz 1203runspace.plBYDGOSZCZM30DNF02:19:02 DNF05:56:51 DNF07:00:51 DNF11:46:03 DNF15:58:22 DNF17:45:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYLUPEK Tomasz 1159Pozytywnie zakreceniMYSLOWICEM40DNF02:37:32 DNF06:28:02 DNF07:28:28 DNF12:00:12 DNF16:02:23 DNF17:46:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
OLAWIŃSKI Karol 1045Triathlon Mietków TeamKOBIERZYCEM30DNF02:23:22 DNF06:01:40 DNF07:03:52 DNF11:44:24 DNF16:02:35 DNF17:47:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCZAK Krzysztof 1117PKO BP Running TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM40DNF02:26:12 DNF06:06:19 DNF07:09:50 DNF12:00:28 DNF16:11:07 DNF17:48:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
CIEŚLAR Tomasz 1329Prawdziwa StalCIESZYNM20DNF01:56:35 DNF05:23:28 DNF06:32:52 DNF11:37:20 DNF15:55:24 DNF17:50:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
BĄK Adam 1146KKL KielceKIELCEM50DNF02:15:15 DNF06:07:14 DNF07:14:49 DNF12:00:31 DNF15:47:41 DNF17:51:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJ Grzegorz 1080KIELCEM40DNF02:17:11 DNF06:07:14 DNF07:14:52 DNF12:00:51 DNF15:47:41 DNF17:51:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUŹNIEWSKI Jan 1342SZCZECINM20DNF02:41:41 DNF06:22:43 DNF07:26:42 DNF12:18:43 DNF16:08:30 DNF17:51:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
WACNIK Janusz 1281Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM40DNF02:24:17 DNF06:14:01 DNF07:20:26 DNF12:03:48 DNF16:06:23 DNF17:53:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIODUSZEWSKI Mariusz 120210 Warszawski Pułk SamochodowyWARSZAWAM40DNF02:35:22 DNF06:12:47 DNF07:19:54 DNF12:15:26 DNF16:30:51 DNF17:54:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚWIERZYŃSKI Witold 1072Raz SzczecinBEZRZECZEM40DNF02:09:39 DNF05:25:14 DNF06:27:58 DNF11:36:16 DNF15:52:01 DNF17:56:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
POŁOMSKI Daniel 1078LOGI-sty-KASZCZECINM40DNF02:15:42 DNF05:49:05 DNF06:54:51 DNF11:46:04 DNF15:52:01 DNF17:56:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAPUSTA Paweł 1128GRUDZIĄDZM30DNF02:15:50 DNF05:56:26 DNF06:58:58 DNF11:46:21 DNF15:48:08 DNF17:58:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
JODKO-NARKIEWICZ Adam 1069Daleko jeszcze?GDAŃSKM30DNF02:20:59 DNF05:43:21 DNF06:40:26 DNF11:38:24 DNF15:48:09 DNF17:58:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŃKOWSKI Krzysztof 107512tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM30DNF02:20:04 DNF06:20:01 DNF07:23:43 DNF12:05:40 DNF16:04:37 DNF18:00:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
JACKIEWICZ Waldemar 1113HALINÓWM40DNF02:22:46 DNF06:03:25 DNF07:12:33 DNF12:12:45 DNF16:09:32 DNF18:00:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUBIEŃSKI Wojciech 1248POZNAŃM30DNF02:28:36 DNF06:05:44 DNF07:16:57 DNF12:41:43 DNF16:35:51 DNF18:03:19 DNF DNF DNF DNF DNF--
LACHERA Marek 1008W pogoni za duchemKATOWICEM30DNF02:23:54 DNF06:06:29 DNF07:14:54 DNF12:05:08 DNF16:17:56 DNF18:04:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
WASZKIEWICZ Tomasz 1175W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM40DNF02:23:57 DNF06:06:30 DNF07:14:48 DNF12:05:01 DNF16:18:07 DNF18:04:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACIOSZEK Krystyna 1266WARSZAWAK20DNF02:37:36 DNF06:35:10 DNF07:44:13 DNF12:29:17 DNF16:30:21 DNF18:07:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
BEDNARCZYK Jacek 1085WUJEK BIEGAMIKOŁÓWM40DNF02:29:45 DNF06:22:47 DNF07:27:39 DNF12:39:43 DNF16:38:46 DNF18:10:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
POZLEWICZ Dariusz 1077Mutant RunBYTOMM40DNF02:29:15 DNF06:22:45 DNF07:29:46 DNF12:21:22 DNF16:28:02 DNF18:10:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
MADEJCZYK Sebastian 1336TuchowTUCHOWM40DNF02:39:45 DNF06:22:41 DNF07:30:38 DNF12:10:19 DNF16:27:39 DNF18:10:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
KATNER Cezary 1071WYSZKÓWM30DNF02:30:37 DNF06:11:18 DNF07:11:27 DNF12:03:03 DNF16:33:38 DNF18:11:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
STANOWSKI Grzegorz 1091forever youngŁÓDŹM40DNF02:18:26 DNF06:00:28 DNF07:03:45 DNF12:21:09 DNF16:33:42 DNF18:12:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAROSIK Daniel 1207ŻUKOWOM40DNF02:19:33 DNF05:51:51 DNF06:59:00 DNF12:03:40 DNF16:12:50 DNF18:13:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIETRZAK Daniel 1184PRUSZKÓWM20DNF02:44:35 DNF06:43:51 DNF07:50:07 DNF13:03:49 DNF16:55:35 DNF18:17:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
DOMIN Łukasz 1174Aktywny DynówDYNÓWM20DNF02:16:19 DNF05:57:48 DNF06:58:24 DNF12:03:31 DNF16:27:07 DNF18:18:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARANOWSKI Michał 1201WARSZAWAM30DNF02:30:41 DNF06:11:17 DNF07:12:14 DNF12:03:17 DNF16:33:39 DNF18:19:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
DŻUGAN Witold 1087POZNAŃM40DNF02:12:53 DNF05:54:03 DNF06:59:55 DNF12:25:25 DNF16:40:08 DNF18:20:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
MALEŃSKI Maciek 1027Gang LysychWARSZAWAM40DNF DNF DNF07:20:54 DNF12:21:00 DNF16:32:15 DNF18:23:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAJDOSZ Rafał 1149KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM30DNF02:15:20 DNF05:46:01 DNF06:47:42 DNF12:05:06 DNF16:17:38 DNF18:23:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAMOJSKI Robert 1035Rise & ShineGLIWICEM40DNF02:03:45 DNF05:20:42 DNF06:20:04 DNF11:41:21 DNF16:41:20 DNF18:26:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
DOMINIAK Klaudia 1022BIKEBOARDKRAKÓWK30DNF02:28:09 DNF06:10:15 DNF07:17:56 DNF11:56:21 DNF16:41:55 DNF18:29:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
PALUSZKIEWICZ Robert 1199LUBINM40DNF02:26:57 DNF06:07:54 DNF07:10:10 DNF12:27:12 DNF16:49:41 DNF18:29:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUZEL Rafal 1060Biegowe MisieLEGNICAM40DNF02:44:13 DNF06:41:55 DNF07:57:51 DNF12:53:23 DNF16:52:45 DNF18:29:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
JUCHA Jacek 1253CA Aktywni/ CA BrokerGOCZLKOWICE ZDROJM40DNF02:38:10 DNF06:29:41 DNF07:34:14 DNF12:36:37 DNF16:49:43 DNF18:30:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
SĘK Tomasz 1311PIASTÓWM30DNF02:10:35 DNF06:01:21 DNF07:06:08 DNF12:14:49 DNF16:40:27 DNF18:30:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
KORBELA Maciej 1154DĄBROWA GÓRNICZAM40DNF02:37:31 DNF06:28:06 DNF07:28:29 DNF12:35:44 DNF16:53:10 DNF18:34:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYPOWSKI Marcin 1156KoszalinWARSZAWAM30DNF02:34:33 DNF06:11:40 DNF07:18:53 DNF12:21:34 DNF16:57:13 DNF18:34:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
SAMBOR Mariusz 1099WUJEK BIEGAKATOWICEM30DNF02:26:13 DNF06:10:30 DNF07:14:02 DNF12:28:49 DNF16:53:12 DNF18:40:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
PELPLIŃSKI Piotr 1250Intel RunnersSOPOTM30DNF02:22:55 DNF07:04:53 DNF08:07:04 DNF13:18:52 DNF17:09:40 DNF18:45:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
BIL Marcin 1067Góral ŚwiętokrzyskiKIELCEM40DNF02:24:07 DNF06:14:31 DNF07:30:47 DNF12:42:40 DNF16:54:08 DNF18:48:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAJĄK Sebastian 1340BĘBŁOM40DNF02:16:28 DNF06:02:43 DNF07:25:10 DNF13:00:21 DNF17:16:42 DNF18:48:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
WAWRZYNIAK Michał 1264Klub Biegacza WartaPAJECZNOM30DNF02:27:42 DNF06:21:39 DNF07:19:15 DNF12:28:58 DNF16:58:32 DNF18:50:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZMAREK Mateusz 1220race.onsight.plPOZNAŃM20DNF02:24:44 DNF06:17:33 DNF07:26:42 DNF12:27:11 DNF16:40:31 DNF18:54:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
WAJDA Grzegorz 1180KW GLIWICEGLIWICEM30DNF02:05:44 DNF06:07:26 DNF07:14:21 DNF12:04:24 DNF17:06:47 DNF18:54:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
ORACZ Mateusz 1217Bez LitościPLEWISKAM20DNF02:21:50 DNF06:06:37 DNF07:18:02 DNF12:36:43 DNF17:25:00 DNF19:01:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
PANEK Piotr 1190ZIELONKIM40DNF02:35:34 DNF06:50:48 DNF08:01:14 DNF13:16:25 DNF17:30:20 DNF19:02:19 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZASŁONKA Konrad 1050SKIERNIEWICEM30DNF02:27:40 DNF06:12:50 DNF07:26:33 DNF12:35:49 DNF16:47:36 DNF19:02:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
MUSZYŃSKI Krzysztof 1143BUKOWNOM30DNF02:27:41 DNF06:12:50 DNF07:26:34 DNF12:28:48 DNF16:44:16 DNF19:02:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIĄCEK Mirosław 1198WATER TEAMPOŁOMIAM30DNF02:35:36 DNF06:51:13 DNF08:01:14 DNF13:21:58 DNF17:30:23 DNF19:03:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOLASIŃSKI Jarosław 1344KTMWARSZAWAM50DNF02:45:18 DNF06:52:11 DNF08:04:29 DNF13:07:21 DNF17:18:39 DNF19:05:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
RUPNIEWSKI Tomasz 1172SWARZĘDZM40DNF02:32:11 DNF06:38:03 DNF07:49:13 DNF12:54:57 DNF17:18:33 DNF19:06:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
LITEWKA Rafał 1270KRAKÓWM20DNF02:37:03 DNF06:10:12 DNF07:20:40 DNF11:53:03 DNF16:39:41 DNF19:07:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAKOWSKI Paweł 1123MojeUltraBieganie.plSOSNOWIECM30DNF02:15:41 DNF06:07:05 DNF07:14:21 DNF12:28:41 DNF17:16:55 DNF19:09:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZUBOWICZ Jakub 1280Żwawe ŻubrySEJNYM30DNF02:41:41 DNF06:38:04 DNF07:54:08 DNF12:50:18 DNF17:02:31 DNF19:10:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
DOMAGAŁA Remigiusz 1048wild duckKRAKÓWM40DNF02:30:10 DNF06:41:41 DNF07:50:49 DNF13:11:51 DNF17:29:36 DNF19:12:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
MORYŃ Piotr 1263KONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF02:28:14 DNF06:33:09 DNF07:41:23 DNF13:02:56 DNF17:30:16 DNF19:12:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHROMIK Wacław 1195RYBNIKM40DNF02:20:20 DNF06:26:04 DNF07:36:15 DNF13:38:03 DNF17:48:20 DNF19:19:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUSIAK Piotr 1299KKL Sprawni-Razem KielceKIELCEM50DNF02:28:55 DNF06:44:28 DNF07:50:25 DNF13:24:46 DNF17:30:16 DNF19:19:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIERKA Mariusz 1228TOMASZÓW MAZOWIECKIM40DNF02:25:10 DNF06:23:23 DNF07:41:50 DNF13:20:02 DNF17:29:30 DNF19:20:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
PRONCZUK Adam 1252CA Broker RYTM WinnerCZECHOWICE-DZIEDZICEM50DNF02:52:53 DNF07:03:16 DNF08:21:50 DNF13:21:46 DNF17:30:45 DNF19:22:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANECKA Artur 1127ŁASKM30DNF02:21:31 DNF06:34:53 DNF07:50:06 DNF12:51:42 DNF17:39:32 DNF19:22:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALSKI Edward 1064Niepołomice biegająBRZEZIEM50DNF02:28:30 DNF06:36:11 DNF07:49:52 DNF13:25:50 DNF17:36:23 DNF19:23:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
SUDAKOWSKI Tomasz 1126DOZ Drużyna RawaRAWA MAZOWIECKAM40DNF02:20:02 DNF06:01:08 DNF07:08:50 DNF12:45:18 DNF17:22:49 DNF19:27:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
PUZIO Waldemar 1328Klub Biegacza Maratończyk DębicaDĘBICAM50DNF02:28:37 DNF06:36:08 DNF07:50:11 DNF13:11:11 DNF17:30:16 DNF19:29:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOSIK Marek 1301szybk małpaWRSZAWAM60DNF02:19:20 DNF06:14:48 DNF07:34:05 DNF12:34:50 DNF17:22:49 DNF19:29:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
PILECKI Maciej 1009WROCŁAWM30DNF02:27:17 DNF06:20:38 DNF07:23:58 DNF12:50:56 DNF17:47:10 DNF19:37:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
OBROŚLAK Jacek 1262amatorJASTRZĘBIE ZDRÓJM40DNF02:24:38 DNF06:15:08 DNF07:26:36 DNF12:54:29 DNF17:42:43 DNF19:38:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIEMBA Przemysław 1191BRACIK ZIEMBA TEAMLUBINM30DNF02:15:27 DNF06:31:36 DNF07:53:26 DNF13:08:52 DNF17:39:03 DNF19:41:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Filip 1066Góral Świętokrzyski / SK KICKBOXING KIELCEKIELCEM30DNF02:24:10 DNF06:14:31 DNF07:30:47 DNF12:58:06 DNF17:37:28 DNF19:42:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
MASIULANIEC Agata 1108BiegowySwiat.pl/ SklepBiegowy.comGDAŃSKK20DNF02:44:40 DNF06:55:45 DNF08:08:46 DNF13:41:33 DNF17:55:29 DNF19:44:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUPIŃSKI Tadeusz 1323LIGOTA PIĘKNAM50DNF02:36:22 DNF06:55:08 DNF08:06:48 DNF13:18:26 DNF17:45:10 DNF19:46:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
GORZKOWSKI Witold 1215IM2010WIELICZKAM50DNF02:42:15 DNF06:42:40 DNF07:56:41 DNF13:38:16 DNF17:58:42 DNF19:48:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
GOŚCIEJ Andrzej 1226wieliczka-solne miastoWIELICZKAM60DNF02:42:16 DNF06:42:42 DNF07:56:42 DNF13:38:16 DNF17:58:42 DNF19:48:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAWORSKI Marcin 1051JaworSKI TeamPUŁTUSKM30DNF02:14:12 DNF05:58:34 DNF07:06:23 DNF12:21:37 DNF17:51:38 DNF19:48:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWŁOWSKI Arkadiusz 1084MIĘDZYRZEC PODLASKIM30DNF02:23:58 DNF05:55:02 DNF06:54:40 DNF11:44:25 DNF17:06:41 DNF19:49:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
CZAPSKI Piotr 1187WARSZAWAM50DNF02:41:08 DNF06:48:34 DNF07:59:45 DNF13:29:20 DNF17:55:16 DNF19:52:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
TOPOLSKI Piotr 1168SOPOTM30DNF02:26:57 DNF06:18:28 DNF07:38:19 DNF13:14:55 DNF17:50:53 DNF19:53:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKOWSKI Artur 1111ALNORGRÓJECM40DNF02:22:17 DNF06:35:12 DNF07:42:26 DNF13:15:14 DNF17:50:53 DNF19:53:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIERZBOWSKI Krzysztof 1036Motointegrator.plBYDGOSZCZM30DNF02:23:26 DNF06:35:11 DNF07:42:26 DNF13:15:15 DNF17:50:53 DNF19:53:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOGACZYK Krzysztof 1057RÓWNEM30DNF02:11:33 DNF07:00:12 DNF08:00:55 DNF13:25:28 DNF18:02:00 DNF20:00:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
GORGOL Tomasz 1200RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30DNF02:21:30 DNF06:19:15 DNF07:25:00 DNF13:13:40 DNF18:03:37 DNF20:01:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZYSZTOŃ Piotr 1178GMP LASY / KRAŚNIKLASYM30DNF02:38:51 DNF06:46:51 DNF07:53:36 DNF13:15:37 DNF17:55:13 DNF20:03:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
BALAWEJDER Marcin 1225PRZEWORSKM30DNF02:41:29 DNF06:54:04 DNF08:01:32 DNF13:18:04 DNF17:55:25 DNF20:03:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
WĘGIEL Bogdan 1158McDBOLECHOWICEM40DNF02:35:21 DNF06:38:39 DNF07:48:54 DNF13:36:55 DNF18:10:37 DNF20:04:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
1348DNF02:33:22 DNF06:47:56 DNF08:04:26 DNF13:33:33 DNF17:56:06 DNF20:04:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
1013DNF02:32:10 DNF06:48:51 DNF07:56:39 DNF13:39:03 DNF18:09:36 DNF20:10:19 DNF DNF DNF DNF DNF--
1014DNF02:32:08 DNF06:48:51 DNF07:56:38 DNF13:39:02 DNF18:09:37 DNF20:10:19 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZWĘGLIŃSKI Andrzej 1063KĘDZIERZYN-KOŹLEM40DNF02:25:19 DNF06:54:45 DNF08:05:46 DNF13:38:47 DNF18:21:30 DNF20:12:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
SADY Piotr 1101AntyGrawitacjaKALISZM30DNF02:43:39 DNF06:54:12 DNF08:04:50 DNF13:36:27 DNF18:11:56 DNF20:13:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
NIZIOŁ Marian 1177Drużyna APIASECZNOM50DNF02:37:58 DNF06:52:29 DNF07:54:41 DNF13:39:33 DNF18:13:15 DNF20:13:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAPROCKI Wiesław 1151kb mckis jaworznoJAWORZNOM50DNF02:38:00 DNF06:52:29 DNF07:54:41 DNF13:47:06 DNF18:13:15 DNF20:13:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
NÓŻKA Andrzej 1142LP -HP !!!BOJADŁAM30DNF02:33:03 DNF06:41:39 DNF08:05:52 DNF13:45:07 DNF18:30:13 DNF20:14:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻUROWSKI Marcin 1212KICINM40DNF02:26:31 DNF06:47:03 DNF08:02:50 DNF13:33:48 DNF18:25:44 DNF20:17:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROGÓSZ Piotr 1026odBiegamyodNormyŁÓDŹM40DNF02:48:58 DNF06:55:57 DNF08:07:14 DNF13:25:38 DNF18:09:36 DNF20:22:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
FINFANDO Zbigniew 1294BSSGIZABELINM40DNF02:39:16 DNF06:44:25 DNF07:58:29 DNF13:47:22 DNF18:31:14 DNF20:32:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
DĄBSKI Grzegorz 1183WÓLKA ORŁOWSKAM30DNF02:31:18 DNF07:00:54 DNF08:09:03 DNF13:56:23 DNF18:31:11 DNF20:51:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZCZUK Benedykt 1326TYCHYM50DNF02:27:37 DNF06:53:56 DNF08:00:11 DNF13:56:14 DNF18:46:34 DNF21:07:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŁKOWSKI Krzysztof 1052natural-born-runners.plPOZNAŃM30DNF02:34:55 DNF06:46:25 DNF07:58:56 DNF13:53:24 DNF19:24:35 DNF21:35:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
PINDUR Grzegorz 1324POZNAŃM40DNF02:06:37 DNF05:40:26 DNF06:43:34 DNF12:27:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KIRKIEWICZ Ireneusz 1256OŁAWAM40DNF02:41:53 DNF06:26:30 DNF07:26:01 DNF12:57:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUPCZAK Grzegorz 1292KAMIKADZEBARANÓWM20DNF02:42:39 DNF06:53:33 DNF07:56:22 DNF12:57:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIDOR Paweł 1227W4TEAMWARSZAWAM40DNF02:45:31 DNF06:34:50 DNF07:40:12 DNF13:10:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZESZCZUK Wojciech 1209WARSZAWAM50DNF02:36:48 DNF06:34:54 DNF07:42:16 DNF13:18:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WITEK Bogdan 1065Water TeamBARYCZKAM50DNF02:35:35 DNF06:50:47 DNF08:01:23 DNF13:21:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SYGOCKI Konrad 1297Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:38:30 DNF06:54:26 DNF08:10:38 DNF13:23:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STARZYŃSKI Stefan 1144Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF02:35:58 DNF06:33:22 DNF07:44:58 DNF13:26:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STASZEWSKI Piotr 1040POTASZEM40DNF02:26:31 DNF06:47:03 DNF08:02:44 DNF13:34:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JASKULSKI Karol 1315TORUŃM30DNF02:33:23 DNF06:47:59 DNF07:56:37 DNF13:38:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ULOWSKI Jacek 1236Łyse Łosie 2 FAN-RUN TEAM ŁódźŁÓDŹM40DNF02:44:49 DNF06:49:57 DNF07:58:26 DNF13:40:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WALECZEK Sławomir 1173BRZEZINKA ŚREDZKAM40DNF02:29:59 DNF06:20:39 DNF07:28:56 DNF13:42:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKI Artur 1194introPOZNAŃM40DNF02:27:12 DNF06:31:36 DNF07:53:26 DNF13:52:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁOCH Marek 1145BLOCHSHUTA DŁUTOWSKAM40DNF02:36:49 DNF06:40:23 DNF07:56:52 DNF13:55:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WENGRZIK Piotr 1025APOSTROPHE CREATIVE COMMUNITIESWROCŁAWM40DNF02:31:34 DNF06:21:24 DNF07:29:42 DNF13:56:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAREMBA Marek 1293KamikadzeMROCZEŃM50DNF02:42:39 DNF07:01:55 DNF08:17:51 DNF13:58:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TARNOWSKI Krzysztof 1130KW LublinLUBLINM30DNF02:31:16 DNF06:53:55 DNF08:10:48 DNF14:23:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORA Artur 1325KB ŁapkaBYDGOSZCZM40DNF02:44:39 DNF06:59:52 DNF08:12:05 DNF14:26:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOTOWSKI Andrzej 1189SUGER MANWROCŁAWM40DNF02:29:58 DNF06:56:31 DNF08:25:32 DNF14:48:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAKUBOWSKI Wojciech 1247KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM40DNF02:32:44 DNF06:51:44 DNF07:58:08 DNF16:05:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAŁKOWSKA Agata 1102Running obsession teamKRAKÓWK40DNF02:46:07 DNF07:01:39 DNF08:22:59 DNF16:34:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BRZĘK Szymon 1185EŁCKIEJ STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO''EŁKM20DNF02:37:24 DNF07:02:33 DNF08:20:38 DNF16:38:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZERA Waldemar 1291KRAKÓWM30DNF02:28:02 DNF06:53:52 DNF08:05:56 DNF16:45:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FURTAK Krzysztof 1230KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM50DNF02:40:23 DNF06:50:27 DNF08:11:03 DNF17:05:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUFERA Dariusz 1125FRAPOL Razem!WARSZAWAM40DNF02:38:25 DNF06:48:15 DNF08:06:45 DNF18:34:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WILK Dawid 1303Night Runners ZabrzeZABRZEM20DNF02:11:00 DNF05:38:46 DNF06:52:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MINIUR Jacek 1068KIELCEM40DNF02:17:11 DNF06:07:13 DNF07:14:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JEKA Mateusz 1196WOBRWARSZAWAM20DNF02:14:08 DNF05:52:53 DNF07:16:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZWOLIŃSKI Łukasz 1136OTK RzeźnikGDAŃSKM30DNF02:20:16 DNF06:08:15 DNF07:18:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRYGIEL Rafał 1106GARBATKA-LETNISKOM20DNF02:13:32 DNF06:01:21 DNF07:18:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POMIERSKI Karol 1224KiZGDAŃSKM30DNF02:27:33 DNF06:10:05 DNF07:22:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FABIŃSKI Marcin 1041Luźna gumaGRUDZIĄDZM30DNF02:24:08 DNF06:09:12 DNF07:23:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POMIERSKI Zbigniew 1223KiZKWIDZYNM30DNF02:27:33 DNF06:17:30 DNF07:23:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUJAWSKI Bogusław 1169Grupetto GorliceGORLICEM50DNF02:07:44 DNF06:02:35 DNF07:25:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROGACZ Piotr 1152SzakaleSOSNOWIECM30DNF02:37:32 DNF06:28:05 DNF07:31:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TUCZAPSKI Artur 1261MROWLAM50DNF02:34:36 DNF06:23:23 DNF07:36:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BADURA Wojtek 1049zielonatrafffkaBIELSKO-BIAŁAM40DNF02:34:53 DNF06:26:18 DNF07:46:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZLĘK Andrzej 1238KS ŁódźŁÓDŹM40DNF02:17:47 DNF06:30:52 DNF07:46:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DOLIŃSKI Adam 1278KB LegionowoWARSZAWAM30DNF02:22:30 DNF06:52:11 DNF07:46:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MUTRYNOWSKI Piotr 1305WARSZAWAM40DNF02:48:27 DNF06:48:56 DNF07:52:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKUSZEWSKI Łukasz 1287Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM20DNF02:25:59 DNF06:53:22 DNF08:00:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RÓŻANKOWSKA Aleksandra 1273STRZELBY Z BRIXTONGLIWICEK40DNF02:46:08 DNF07:02:33 DNF08:25:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WARCHOŁ Andrzej 1121The Runners ŚwiecieŚWIECIEM50DNF02:52:44 DNF07:10:25 DNF08:26:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HOLOVIN Jozef 1090BARCZEWKOM40DNF02:46:43 DNF07:06:10 DNF08:33:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOGA Łukasz 1167Zdzieraj kapcie www.agatsu.plSOSNOWIECM30DNF02:38:35 DNF07:14:38 DNF08:45:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OBARSKI Norbert 1046KIELCEM50DNF02:47:07 DNF07:14:40 DNF08:45:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻYREK Maciej 1279BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:21:25 DNF06:34:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARINO Bastien 1150PARISM20DNF02:01:09 DNF06:45:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DYCZKA Robert 1170Aktywny RozbarkBYTOMM40DNF02:26:34 DNF07:06:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POLAK Bartosz 1163Kuchnia FunkcjonalnaSKIERDYM30DNF02:10:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAKRZEWSKI Wojtek Harry 1095HARRY'S ANGELSOSTRÓDAM40DNF02:23:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SYMA Sebastian 1307MYSZKÓWM40DNF02:23:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CYGAN Karol 1054Polska Na SzczycieWOLA PĘKOSZEWSKAM20DNF02:23:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
EBERT Adam 1304KATOWICEM30DNF02:28:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WERNER Kamil 1058Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:31:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
REAUD Julien 1055FRAPOL Razem!WARSZAWAM30DNF02:38:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JURGA Sebastian 1221race.onsight.plPOZNAŃM20DNF02:38:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DENEKA Jacek 1188UltraLoversWARSZAWAM40DNF02:47:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RYZNAR Łukasz 1332niezrzeszonySIEKIERZYCEM30DNF02:49:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBCZAK Piotr 1331OdBiegamyOdNormyŁÓDŹM40DNF02:49:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIOTROWSKI Maciej 1028odBiegamyodNormyWARSZAWAM40DNF02:50:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHUDY Przemyslaw 1260CHUDYLIMERICKM50DNF02:51:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JACKOWSKI Jacek 1093JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWM40DNF02:53:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JACKOWSKA Ewa 1089JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWK40DNF02:53:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TRZCIŃSKI Mateusz 1092GARWOLINM20DNF02:53:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIEPRZAK Andrzej 1081ParkówkaSZCZECINM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRÓBEL Agnieszka 1100www.gohardorgohome.plSANOKK20DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁACHOWICZ Tomasz 1079WieRUNszówWIERUSZÓWM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BALUK Marek 1306Borek-ChełmCHEŁMM50DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 281 wynik(ów)