RZEŹNIK ULTRA 2016 - 140KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-05-21
Miejsce:
Cisna
Dystans:
140 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
340
Wystartowało:
281
Nie ukończyło:
234
Ukończyło:
47
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 17.7km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | 103km | 122km | 132km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu17.7km
   
BIAŁOBRZESKI Sebastian 1334Be 3 Triathlon- City ZenPOZNAŃM20DNF01:45:58 DNF
REDZIAK Łukasz 1062Wkurw_teamSOSNOWIECM20DNF01:48:42 DNF
KOWALIK Andrzej 1037Bieg OpolskiOPOLEM30DNF01:51:32 DNF
4CHYŁEK Wiesław 1002NIEGOWONICEM4000:00:0001:54:44
CIEŚLAR Tomasz 1329Prawdziwa StalCIESZYNM20DNF01:56:35 DNF
MOSSOCZY Zbigniew 1120BIKEBOARDZABIERZÓWM40DNF01:56:39 DNF
7KNOP Piotr 1044Opoczno Sport TeamWOLA ZAŁĘŻNAM4000:00:0001:56:52
8NOWAK Paweł 1259Supermaraton KaliszKALISZM5000:00:0002:00:18
9JASTRZĄB Piotr 1003Dekan LeskoLESKOM4000:00:0002:00:19
ATANASOW ANCEW Dawid 1211WATAHA TRAIL TEAMNOWY TARGM40DNF02:00:21 DNF
11KITA Michał 1004pędzący w miejscuWROCŁAWM4000:00:0002:00:46
12PAŁKA Tomasz 1031LuzyxRZESZÓWM3000:00:0002:00:47
13ŁAGOŻNY Łukasz 1029BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0002:00:50
SAWICZ Robert 1237WROCŁAWM40DNF02:00:52 DNF
MARINO Bastien 1150PARISM20DNF02:01:09 DNF
URAMEK Grzegorz 1012OBORNIKI ŚLĄSKIEM40DNF02:01:32 DNF
KRUŻEL Rafał 1155RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM40DNF02:01:46 DNF
ĆWIK Iwona 1033TYCHYK30DNF02:03:45 DNF
ZAMOJSKI Robert 1035Rise & ShineGLIWICEM40DNF02:03:45 DNF
SADURSKI Krzysztof 1320CARINIIŁASKARZEWM40DNF02:03:55 DNF
KOCZWARA Tomek 1005RADOMYŚL WIELKIM30DNF02:04:50 DNF
22KRZYSZTOŃ Marcin 1181GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0002:05:05
WAJDA Grzegorz 1180KW GLIWICEGLIWICEM30DNF02:05:44 DNF
24GRADZI Dariusz 1182AKGK TEAMKRAKÓWM3000:00:0002:05:54
25CUPIAŁ Jacek 1070IMIELINM4000:00:0002:06:01
26KOMISARZ Tomasz 1006Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM3000:00:0002:06:14
ŚLIWKA Cezary 1132Dwaj zgryźliwi tetrycyKIELCEM30DNF02:06:21 DNF
ŚCIUBEŁ Michał 1131Dwaj Zgryźliwi TetrycyKIELCEM30DNF02:06:22 DNF
PINDUR Grzegorz 1324POZNAŃM40DNF02:06:37 DNF
SLADECZEK Andrzej 1282CORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM40DNF02:07:43 DNF
KUJAWSKI Bogusław 1169Grupetto GorliceGORLICEM50DNF02:07:44 DNF
32PLISZKA Bartosz 1244OSTROŁĘKAM4000:00:0002:07:54
33JAGIEŁŁO Dominik 1206WARSZAWAM4000:00:0002:08:34
SMOLEŃ Marcin 1076SOSNOWIECM30DNF02:08:34 DNF
CIECIERA Paweł 1001PrzełajowiecWARSZAWAM40DNF02:09:11 DNF
36SKRABA Michał 1347Hercog Running TeamWROCŁAWM4000:00:0002:09:20
LISIECKI Bartosz 1312POZNAŃM30DNF02:09:25 DNF
38LIPOK Lucjan 1346Lucky LuckZABRZEM4000:00:0002:09:31
WIDERA Karol 1249AUGUSTÓWM20DNF02:09:32 DNF
ŚWIERZYŃSKI Witold 1072Raz SzczecinBEZRZECZEM40DNF02:09:39 DNF
41ZAJĄC Jacek 1162NONKONFORMISTAKRAŚNIKM4000:00:0002:09:44
KĘPOWICZ Marcin 1116ŻABIA WOLAM30DNF02:09:44 DNF
KANIA Piotr 1053ŻYRARDÓWM30DNF02:09:53 DNF
MAJCHRZAK Tymoteusz 1083ZapierdalaczeKATOWICEM40DNF02:10:08 DNF
45WRONA Sławomir 1219www.call3.plGDYNIAM4000:00:0002:10:32
POLAK Bartosz 1163Kuchnia FunkcjonalnaSKIERDYM30DNF02:10:33 DNF
BENEDYKCIŃSKA Katarzyna 1218Smok TrójgłowyPOZNAŃK30DNF02:10:34 DNF
SĘK Tomasz 1311PIASTÓWM30DNF02:10:35 DNF
SZUKAŁA Damian 1135Żary Runners TeamBIENIÓWM30DNF02:10:37 DNF
50WALCZAK Maciej 1129QUAY POZNAŃPOZNAŃM3000:00:0002:10:59
51BIEŚ Bartosz 1171TEAM KRYNICAKRYNICA-ZDRÓJM4000:00:0002:10:59
WILK Dawid 1303Night Runners ZabrzeZABRZEM20DNF02:11:00 DNF
SZYMAŃSKI Arkadiusz 1242KB ErgoWARSZAWAM30DNF02:11:09 DNF
54KORAB Robert 1007Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0002:11:13
55GŁĘBOWSKI Tomasz 1032CZERWONAKM4000:00:0002:11:16
MAJ Robert 1319TVP LublinLUBLINM40DNF02:11:31 DNF
BOGACZYK Krzysztof 1057RÓWNEM30DNF02:11:33 DNF
DŻUGAN Witold 1087POZNAŃM40DNF02:12:53 DNF
BARTKOWSKI Mariusz 1186MSZANOWOM20DNF02:13:02 DNF
60KLIMCZEWSKI Andrzej 1245Forever Young ŁódźŁÓDŹM5000:00:0002:13:06
KOLAŃCZYK Filip 1314POZNAŃM30DNF02:13:08 DNF
62MIREK Grzegorz 1290Move StudioKRAKÓWM3000:00:0002:13:10
GRYGIEL Rafał 1106GARBATKA-LETNISKOM20DNF02:13:32 DNF
64CHOROŚ Piotr 1285Banda GrudniaNIEMCEM3000:00:0002:13:45
CIEPLIK Łukasz 1235RunRecord.pl / NAVIGATORIAGDYNIAM30DNF02:13:51 DNF
ZMORZYŃSKI Jakub 1114WARSZAWAM30DNF02:14:01 DNF
67MIKOŚ Marcin 1338Wujek BiegaKATOWICEM3000:00:0002:14:03
JEKA Mateusz 1196WOBRWARSZAWAM20DNF02:14:08 DNF
JAWORSKI Marcin 1051JaworSKI TeamPUŁTUSKM30DNF02:14:12 DNF
BŁASIAK Renata 1000Przewodnik BeskidzkiBIELSKO-BIAŁAK30DNF02:14:22 DNF
BŁASIAK Wojciech 1105BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:14:22 DNF
72OSTROWSKI Mirosław 1082Przewodnik BeskidzkiBIELSKO-BIAŁAM5000:00:0002:14:23
BĄK Adam 1146KKL KielceKIELCEM50DNF02:15:15 DNF
BARTOSZ Marek 1160KRAKÓWM30DNF02:15:17 DNF
PAJDOSZ Rafał 1149KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM30DNF02:15:20 DNF
ZIEMBA Przemysław 1191BRACIK ZIEMBA TEAMLUBINM30DNF02:15:27 DNF
NOWAKOWSKI Paweł 1123MojeUltraBieganie.plSOSNOWIECM30DNF02:15:41 DNF
POŁOMSKI Daniel 1078LOGI-sty-KASZCZECINM40DNF02:15:42 DNF
79JUCHA Michal 1193RYSIOTEAMŁÓDŹM4000:00:0002:15:43
KAPUSTA Paweł 1128GRUDZIĄDZM30DNF02:15:50 DNF
POLAK Ewa 1308WARSZAWAK30DNF02:15:55 DNF
SIGNERSKI Remigiusz 1122X TEAM Klub Sportowy XTRI.PLGDAŃSKM30DNF02:15:57 DNF
JANERKA MORON Marzka 1316DziabnięciCHORZÓWK30DNF02:16:05 DNF
ŻEBROWSKI Marek 1318PROMIENKOM50DNF02:16:06 DNF
DOMIN Łukasz 1174Aktywny DynówDYNÓWM20DNF02:16:19 DNF
JANDZIŚ Wiesław 1210Aktywny DynówDYNÓWM40DNF02:16:19 DNF
LUBOWICKI Łukasz 124340-latek TychyTYCHYM30DNF02:16:22 DNF
PAJĄK Sebastian 1340BĘBŁOM40DNF02:16:28 DNF
89PIENIĄDZ Bartłomiej 1140Misiu z buszuKRAKÓWM3000:00:0002:16:39
GANC Marcin 1321TORUŃM30DNF02:16:51 DNF
MINIUR Jacek 1068KIELCEM40DNF02:17:11 DNF
MAJ Grzegorz 1080KIELCEM40DNF02:17:11 DNF
TUSZKANOW Grzegorz 1240Tuchol TeamWROCŁAWM30DNF02:17:44 DNF
SZLĘK Andrzej 1238KS ŁódźŁÓDŹM40DNF02:17:47 DNF
95ŁUPIŃSKI Robert 1239Biegam bo Lubię BiałystokBIAŁYSTOKM4000:00:0002:17:54
96ANDREJCZUK Józek 1241Biegam bo Lubię BiałystokBIAŁYSTOKM4000:00:0002:17:55
97WOJTAS Janusz 1232Poczta PolskaWARSZAWAM4000:00:0002:18:05
SZYMIK Marcin 1088Ratownik GórniczyCHORZÓWM40DNF02:18:21 DNF
STANOWSKI Grzegorz 1091forever youngŁÓDŹM40DNF02:18:26 DNF
KARPIŃSKI Robert 1268Spartanie DzieciomMARKIM40DNF02:18:27 DNF
101KOPCZYŃSKI Leszek 1295Klub Wysokogórski Jastrzębie ZdrójŚWIERKLANYM4000:00:0002:18:33
102CEBULA Leszek 1110KRAKÓWM4000:00:0002:18:41
103ULAS Maciej 1103BOCHNIAM3000:00:0002:18:44
APANASIEWICZ Bartosz 1203runspace.plBYDGOSZCZM30DNF02:19:02 DNF
105SYCH Robert 1330Szwagier TeamLUBLINM5000:00:0002:19:12
106KOZACZUK Jacek 1327SZWAGIER TEAMLEŻAJSKM4000:00:0002:19:13
MUCHA Jacek 1275PRUSZKÓWM40DNF02:19:14 DNF
WOSIK Marek 1301szybk małpaWRSZAWAM60DNF02:19:20 DNF
SMOLL Tomasz 1179OPEL ACTIVE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM40DNF02:19:24 DNF
JAROSIK Daniel 1207ŻUKOWOM40DNF02:19:33 DNF
WITCZAK Przemysław 1030Dreamtime TrailsWARSZAWAM40DNF02:19:59 DNF
SUDAKOWSKI Tomasz 1126DOZ Drużyna RawaRAWA MAZOWIECKAM40DNF02:20:02 DNF
MAŃKOWSKI Krzysztof 107512tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM30DNF02:20:04 DNF
ZWOLIŃSKI Łukasz 1136OTK RzeźnikGDAŃSKM30DNF02:20:16 DNF
MICHALAK Mariusz 1192POZNAŃM40DNF02:20:18 DNF
MAKOWSKI Maciej 1061Korona PabianicePABIANICEM30DNF02:20:19 DNF
CHROMIK Wacław 1195RYBNIKM40DNF02:20:20 DNF
JODKO-NARKIEWICZ Adam 1069Daleko jeszcze?GDAŃSKM30DNF02:20:59 DNF
GOLEC Rafał 1255WARSZAWAM40DNF02:21:02 DNF
ŻYREK Maciej 1279BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:21:25 DNF
GORGOL Tomasz 1200RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30DNF02:21:30 DNF
JANECKA Artur 1127ŁASKM30DNF02:21:31 DNF
ORACZ Mateusz 1217Bez LitościPLEWISKAM20DNF02:21:50 DNF
124POLAK Stanisław 1283mBankKRAKÓWM4000:00:0002:21:59
MIKOWSKI Artur 1111ALNORGRÓJECM40DNF02:22:17 DNF
DOLIŃSKI Adam 1278KB LegionowoWARSZAWAM30DNF02:22:30 DNF
JACKIEWICZ Waldemar 1113HALINÓWM40DNF02:22:46 DNF
PELPLIŃSKI Piotr 1250Intel RunnersSOPOTM30DNF02:22:55 DNF
129MUSZYŃSKI Krzysztof 1345OTK RzeźnikPOZNAŃM2000:00:0002:22:56
130WIECZOREK Michał 1231WARSZAWAM3000:00:0002:23:22
OLAWIŃSKI Karol 1045Triathlon Mietków TeamKOBIERZYCEM30DNF02:23:22 DNF
ZAKRZEWSKI Wojtek Harry 1095HARRY'S ANGELSOSTRÓDAM40DNF02:23:22 DNF
SYMA Sebastian 1307MYSZKÓWM40DNF02:23:24 DNF
WIERZBOWSKI Krzysztof 1036Motointegrator.plBYDGOSZCZM30DNF02:23:26 DNF
CYGAN Karol 1054Polska Na SzczycieWOLA PĘKOSZEWSKAM20DNF02:23:47 DNF
LACHERA Marek 1008W pogoni za duchemKATOWICEM30DNF02:23:54 DNF
WASZKIEWICZ Tomasz 1175W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM40DNF02:23:57 DNF
PAWŁOWSKI Arkadiusz 1084MIĘDZYRZEC PODLASKIM30DNF02:23:58 DNF
BIL Marcin 1067Góral ŚwiętokrzyskiKIELCEM40DNF02:24:07 DNF
FABIŃSKI Marcin 1041Luźna gumaGRUDZIĄDZM30DNF02:24:08 DNF
ZAJĄC Filip 1066Góral Świętokrzyski / SK KICKBOXING KIELCEKIELCEM30DNF02:24:10 DNF
WACNIK Janusz 1281Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM40DNF02:24:17 DNF
BŁACH Piotr 1284Opel Active TeamGLIWICEM40DNF02:24:38 DNF
OBROŚLAK Jacek 1262amatorJASTRZĘBIE ZDRÓJM40DNF02:24:38 DNF
145GAWĘSKI Maciej 1086KW KrakówKRAKÓWM4000:00:0002:24:39
KACZMAREK Mateusz 1220race.onsight.plPOZNAŃM20DNF02:24:44 DNF
DZIERKA Mariusz 1228TOMASZÓW MAZOWIECKIM40DNF02:25:10 DNF
ZWĘGLIŃSKI Andrzej 1063KĘDZIERZYN-KOŹLEM40DNF02:25:19 DNF
MART Mariusz 1056Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIM40DNF02:25:38 DNF
NYKA Jan 1214WARSZAWAM40DNF02:25:38 DNF
MIKUSZEWSKI Łukasz 1287Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM20DNF02:25:59 DNF
MARCZAK Krzysztof 1117PKO BP Running TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM40DNF02:26:12 DNF
SAMBOR Mariusz 1099WUJEK BIEGAKATOWICEM30DNF02:26:13 DNF
STASZEWSKI Piotr 1040POTASZEM40DNF02:26:31 DNF
ŻUROWSKI Marcin 1212KICINM40DNF02:26:31 DNF
DYCZKA Robert 1170Aktywny RozbarkBYTOMM40DNF02:26:34 DNF
RÓG Leszek 1313niezrzeszonyKRZESZOWICEM40DNF02:26:55 DNF
TOPOLSKI Piotr 1168SOPOTM30DNF02:26:57 DNF
PALUSZKIEWICZ Robert 1199LUBINM40DNF02:26:57 DNF
160SOPOTNICKI Wojciech 1038KUNICEM3000:00:0002:26:58
POCHROŃ Marcin 1246WieRUNszówWIELUŃM20DNF02:26:58 DNF
WIŚNIEWSKI Artur 1194introPOZNAŃM40DNF02:27:12 DNF
PILECKI Maciej 1009WROCŁAWM30DNF02:27:17 DNF
GUZOWSKI Andrzej 1197WĘGROWOM50DNF02:27:33 DNF
POMIERSKI Zbigniew 1223KiZKWIDZYNM30DNF02:27:33 DNF
POMIERSKI Karol 1224KiZGDAŃSKM30DNF02:27:33 DNF
DZIEWIOR Arkadiusz 1112GLIWICEM40DNF02:27:34 DNF
KRZCZUK Benedykt 1326TYCHYM50DNF02:27:37 DNF
ZASŁONKA Konrad 1050SKIERNIEWICEM30DNF02:27:40 DNF
MUSZYŃSKI Krzysztof 1143BUKOWNOM30DNF02:27:41 DNF
WAWRZYNIAK Michał 1264Klub Biegacza WartaPAJECZNOM30DNF02:27:42 DNF
KOZERA Waldemar 1291KRAKÓWM30DNF02:28:02 DNF
173GÓRKA Dariusz 1023BIKEBOARDKRAKÓWM3000:00:0002:28:09
DOMINIAK Klaudia 1022BIKEBOARDKRAKÓWK30DNF02:28:09 DNF
175PRZYBYŁ Zbigniew 1024szurkowoMOSINAM3000:00:0002:28:10
TRZCIELIŃSKI Roman 1047PSY WarszawaWARSZAWAM60DNF02:28:14 DNF
MORYŃ Piotr 1263KONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF02:28:14 DNF
178OLBRYŚ Stanisław Adam 1322KB LegionowoNASIELSKM4000:00:0002:28:19
KOWALSKI Edward 1064Niepołomice biegająBRZEZIEM50DNF02:28:30 DNF
ŁUBIEŃSKI Wojciech 1248POZNAŃM30DNF02:28:36 DNF
PUZIO Waldemar 1328Klub Biegacza Maratończyk DębicaDĘBICAM50DNF02:28:37 DNF
EBERT Adam 1304KATOWICEM30DNF02:28:45 DNF
KUSIAK Piotr 1299KKL Sprawni-Razem KielceKIELCEM50DNF02:28:55 DNF
184PAWŁOWSKI Piotr 1341WARSZAWAM4000:00:0002:29:05
POZLEWICZ Dariusz 1077Mutant RunBYTOMM40DNF02:29:15 DNF
BEDNARCZYK Jacek 1085WUJEK BIEGAMIKOŁÓWM40DNF02:29:45 DNF
KOTOWSKI Andrzej 1189SUGER MANWROCŁAWM40DNF02:29:58 DNF
WALECZEK Sławomir 1173BRZEZINKA ŚREDZKAM40DNF02:29:59 DNF
DOMAGAŁA Remigiusz 1048wild duckKRAKÓWM40DNF02:30:10 DNF
KATNER Cezary 1071WYSZKÓWM30DNF02:30:37 DNF
BARANOWSKI Michał 1201WARSZAWAM30DNF02:30:41 DNF
TARNOWSKI Krzysztof 1130KW LublinLUBLINM30DNF02:31:16 DNF
DĄBSKI Grzegorz 1183WÓLKA ORŁOWSKAM30DNF02:31:18 DNF
WENGRZIK Piotr 1025APOSTROPHE CREATIVE COMMUNITIESWROCŁAWM40DNF02:31:34 DNF
WERNER Kamil 1058Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:31:34 DNF
1014DNF02:32:08 DNF
1013DNF02:32:10 DNF
RUPNIEWSKI Tomasz 1172SWARZĘDZM40DNF02:32:11 DNF
JAKUBOWSKI Wojciech 1247KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM40DNF02:32:44 DNF
NÓŻKA Andrzej 1142LP -HP !!!BOJADŁAM30DNF02:33:03 DNF
201KŁAŁO Robert 1034LUBLINM3000:00:0002:33:04
KLINIK Paweł 1137RAFAKORACIBÓRZM30DNF02:33:04 DNF
WOSKOWSKA Magdalena 1133RAFAKORACIBÓRZK30DNF02:33:04 DNF
BOGACKI Andrzej 1147KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM50DNF02:33:12 DNF
1348DNF02:33:22 DNF
JASKULSKI Karol 1315TORUŃM30DNF02:33:23 DNF
LACHOWICZ Przemysław 1176LIBERTÓWM30DNF02:34:08 DNF
SZYPOWSKI Marcin 1156KoszalinWARSZAWAM30DNF02:34:33 DNF
TUCZAPSKI Artur 1261MROWLAM50DNF02:34:36 DNF
BADURA Wojtek 1049zielonatrafffkaBIELSKO-BIAŁAM40DNF02:34:53 DNF
MAŁKOWSKI Krzysztof 1052natural-born-runners.plPOZNAŃM30DNF02:34:55 DNF
WĘGIEL Bogdan 1158McDBOLECHOWICEM40DNF02:35:21 DNF
MIODUSZEWSKI Mariusz 120210 Warszawski Pułk SamochodowyWARSZAWAM40DNF02:35:22 DNF
PANEK Piotr 1190ZIELONKIM40DNF02:35:34 DNF
WITEK Bogdan 1065Water TeamBARYCZKAM50DNF02:35:35 DNF
WIĄCEK Mirosław 1198WATER TEAMPOŁOMIAM30DNF02:35:36 DNF
STARZYŃSKI Stefan 1144Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF02:35:58 DNF
KRUPIŃSKI Tadeusz 1323LIGOTA PIĘKNAM50DNF02:36:22 DNF
GRZESZCZUK Wojciech 1209WARSZAWAM50DNF02:36:48 DNF
BŁOCH Marek 1145BLOCHSHUTA DŁUTOWSKAM40DNF02:36:49 DNF
LITEWKA Rafał 1270KRAKÓWM20DNF02:37:03 DNF
BRZĘK Szymon 1185EŁCKIEJ STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO''EŁKM20DNF02:37:24 DNF
KORBELA Maciej 1154DĄBROWA GÓRNICZAM40DNF02:37:31 DNF
ROGACZ Piotr 1152SzakaleSOSNOWIECM30DNF02:37:32 DNF
WYLUPEK Tomasz 1159Pozytywnie zakreceniMYSLOWICEM40DNF02:37:32 DNF
CIOCH Paweł 1269PLOTSERWIS TEAMOPOLEM30DNF02:37:35 DNF
MACIOSZEK Krystyna 1266WARSZAWAK20DNF02:37:36 DNF
NIZIOŁ Marian 1177Drużyna APIASECZNOM50DNF02:37:58 DNF
PAPROCKI Wiesław 1151kb mckis jaworznoJAWORZNOM50DNF02:38:00 DNF
JUCHA Jacek 1253CA Aktywni/ CA BrokerGOCZLKOWICE ZDROJM40DNF02:38:10 DNF
KUFERA Dariusz 1125FRAPOL Razem!WARSZAWAM40DNF02:38:25 DNF
REAUD Julien 1055FRAPOL Razem!WARSZAWAM30DNF02:38:26 DNF
SYGOCKI Konrad 1297Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:38:30 DNF
NOGA Łukasz 1167Zdzieraj kapcie www.agatsu.plSOSNOWIECM30DNF02:38:35 DNF
JURGA Sebastian 1221race.onsight.plPOZNAŃM20DNF02:38:35 DNF
KRZYSZTOŃ Piotr 1178GMP LASY / KRAŚNIKLASYM30DNF02:38:51 DNF
FINFANDO Zbigniew 1294BSSGIZABELINM40DNF02:39:16 DNF
MADEJCZYK Sebastian 1336TuchowTUCHOWM40DNF02:39:45 DNF
FURTAK Krzysztof 1230KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM50DNF02:40:23 DNF
KOSZAREK Andrzej 1073POZNAŃM40DNF02:40:36 DNF
KOSZAREK Maciej 1074POZNAŃM40DNF02:40:37 DNF
CZAPSKI Piotr 1187WARSZAWAM50DNF02:41:08 DNF
BALAWEJDER Marcin 1225PRZEWORSKM30DNF02:41:29 DNF
ZUBOWICZ Jakub 1280Żwawe ŻubrySEJNYM30DNF02:41:41 DNF
KUŹNIEWSKI Jan 1342SZCZECINM20DNF02:41:41 DNF
KIRKIEWICZ Ireneusz 1256OŁAWAM40DNF02:41:53 DNF
GORZKOWSKI Witold 1215IM2010WIELICZKAM50DNF02:42:15 DNF
GOŚCIEJ Andrzej 1226wieliczka-solne miastoWIELICZKAM60DNF02:42:16 DNF
KUPCZAK Grzegorz 1292KAMIKADZEBARANÓWM20DNF02:42:39 DNF
ZAREMBA Marek 1293KamikadzeMROCZEŃM50DNF02:42:39 DNF
SADY Piotr 1101AntyGrawitacjaKALISZM30DNF02:43:39 DNF
KRUZEL Rafal 1060Biegowe MisieLEGNICAM40DNF02:44:13 DNF
PIETRZAK Daniel 1184PRUSZKÓWM20DNF02:44:35 DNF
254TUREK Michal 1309PRAGUEM3000:00:0002:44:37
SIKORA Artur 1325KB ŁapkaBYDGOSZCZM40DNF02:44:39 DNF
MASIULANIEC Agata 1108BiegowySwiat.pl/ SklepBiegowy.comGDAŃSKK20DNF02:44:40 DNF
ULOWSKI Jacek 1236Łyse Łosie 2 FAN-RUN TEAM ŁódźŁÓDŹM40DNF02:44:49 DNF
KOLASIŃSKI Jarosław 1344KTMWARSZAWAM50DNF02:45:18 DNF
SIDOR Paweł 1227W4TEAMWARSZAWAM40DNF02:45:31 DNF
PAŁKOWSKA Agata 1102Running obsession teamKRAKÓWK40DNF02:46:07 DNF
RÓŻANKOWSKA Aleksandra 1273STRZELBY Z BRIXTONGLIWICEK40DNF02:46:08 DNF
HOLOVIN Jozef 1090BARCZEWKOM40DNF02:46:43 DNF
OBARSKI Norbert 1046KIELCEM50DNF02:47:07 DNF
DENEKA Jacek 1188UltraLoversWARSZAWAM40DNF02:47:17 DNF
MUTRYNOWSKI Piotr 1305WARSZAWAM40DNF02:48:27 DNF
ROGÓSZ Piotr 1026odBiegamyodNormyŁÓDŹM40DNF02:48:58 DNF
RYZNAR Łukasz 1332niezrzeszonySIEKIERZYCEM30DNF02:49:03 DNF
SOBCZAK Piotr 1331OdBiegamyOdNormyŁÓDŹM40DNF02:49:17 DNF
PIOTROWSKI Maciej 1028odBiegamyodNormyWARSZAWAM40DNF02:50:33 DNF
CHUDY Przemyslaw 1260CHUDYLIMERICKM50DNF02:51:08 DNF
WARCHOŁ Andrzej 1121The Runners ŚwiecieŚWIECIEM50DNF02:52:44 DNF
PRONCZUK Adam 1252CA Broker RYTM WinnerCZECHOWICE-DZIEDZICEM50DNF02:52:53 DNF
JACKOWSKA Ewa 1089JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWK40DNF02:53:18 DNF
JACKOWSKI Jacek 1093JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWM40DNF02:53:18 DNF
TRZCIŃSKI Mateusz 1092GARWOLINM20DNF02:53:28 DNF
BŁACHOWICZ Tomasz 1079WieRUNszówWIERUSZÓWM30DNF DNF
PIEPRZAK Andrzej 1081ParkówkaSZCZECINM30DNF DNF
WRÓBEL Agnieszka 1100www.gohardorgohome.plSANOKK20DNF DNF
PRAŻMOWSKI Piotr 1222Am NatKRAKÓWM30DNF DNF
BALUK Marek 1306Borek-ChełmCHEŁMM50DNF DNF
MALEŃSKI Maciek 1027Gang LysychWARSZAWAM40DNF DNF
Znaleziono 281 wynik(ów)