RZEŹNIK ULTRA 2016 - 140KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-05-21
Miejsce:
Cisna
Dystans:
140 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
340
Wystartowało:
281
Nie ukończyło:
234
Ukończyło:
47
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 48.9km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | 103km | 122km | 132km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu17.7km38.8km48.9km
     
BIAŁOBRZESKI Sebastian 1334Be 3 Triathlon- City ZenPOZNAŃM20DNF01:45:58 DNF04:32:18 DNF05:22:51 DNF
2CHYŁEK Wiesław 1002NIEGOWONICEM4000:00:0001:54:4404:38:3505:31:28
REDZIAK Łukasz 1062Wkurw_teamSOSNOWIECM20DNF01:48:42 DNF04:37:45 DNF05:34:42 DNF
4KOMISARZ Tomasz 1006Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM3000:00:0002:06:1404:45:2805:37:17
KOCZWARA Tomek 1005RADOMYŚL WIELKIM30DNF02:04:50 DNF04:46:28 DNF05:39:37 DNF
ATANASOW ANCEW Dawid 1211WATAHA TRAIL TEAMNOWY TARGM40DNF02:00:21 DNF04:48:03 DNF05:39:58 DNF
KOWALIK Andrzej 1037Bieg OpolskiOPOLEM30DNF01:51:32 DNF04:49:42 DNF05:48:18 DNF
8KNOP Piotr 1044Opoczno Sport TeamWOLA ZAŁĘŻNAM4000:00:0001:56:5204:56:3805:49:36
URAMEK Grzegorz 1012OBORNIKI ŚLĄSKIEM40DNF02:01:32 DNF04:54:25 DNF05:49:36 DNF
10KITA Michał 1004pędzący w miejscuWROCŁAWM4000:00:0002:00:4604:54:2505:49:37
11CHOROŚ Piotr 1285Banda GrudniaNIEMCEM3000:00:0002:13:4505:05:3805:58:22
ĆWIK Iwona 1033TYCHYK30DNF02:03:45 DNF05:06:26 DNF05:58:22 DNF
13JASTRZĄB Piotr 1003Dekan LeskoLESKOM4000:00:0002:00:1904:59:5905:59:02
14ŁAGOŻNY Łukasz 1029BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0002:00:5005:03:1406:02:51
MOSSOCZY Zbigniew 1120BIKEBOARDZABIERZÓWM40DNF01:56:39 DNF05:01:17 DNF06:03:16 DNF
16KORAB Robert 1007Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0002:11:1305:08:1506:04:02
SAWICZ Robert 1237WROCŁAWM40DNF02:00:52 DNF05:07:44 DNF06:05:06 DNF
ŚCIUBEŁ Michał 1131Dwaj Zgryźliwi TetrycyKIELCEM30DNF02:06:22 DNF05:11:02 DNF06:08:09 DNF
ŚLIWKA Cezary 1132Dwaj zgryźliwi tetrycyKIELCEM30DNF02:06:21 DNF05:11:02 DNF06:08:10 DNF
BENEDYKCIŃSKA Katarzyna 1218Smok TrójgłowyPOZNAŃK30DNF02:10:34 DNF05:11:54 DNF06:08:47 DNF
21PAŁKA Tomasz 1031LuzyxRZESZÓWM3000:00:0002:00:4705:09:3106:10:26
22KRZYSZTOŃ Marcin 1181GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0002:05:0505:07:0806:10:32
23BIEŚ Bartosz 1171TEAM KRYNICAKRYNICA-ZDRÓJM4000:00:0002:10:5905:13:2806:10:38
24JAGIEŁŁO Dominik 1206WARSZAWAM4000:00:0002:08:3405:16:2606:12:00
SLADECZEK Andrzej 1282CORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM40DNF02:07:43 DNF05:15:51 DNF06:12:18 DNF
26ZAJĄC Jacek 1162NONKONFORMISTAKRAŚNIKM4000:00:0002:09:4405:17:5206:16:10
KĘPOWICZ Marcin 1116ŻABIA WOLAM30DNF02:09:44 DNF05:17:52 DNF06:16:15 DNF
28NOWAK Paweł 1259Supermaraton KaliszKALISZM5000:00:0002:00:1805:16:2706:16:21
SADURSKI Krzysztof 1320CARINIIŁASKARZEWM40DNF02:03:55 DNF05:20:56 DNF06:16:54 DNF
30SKRABA Michał 1347Hercog Running TeamWROCŁAWM4000:00:0002:09:2005:18:1306:17:23
CIECIERA Paweł 1001PrzełajowiecWARSZAWAM40DNF02:09:11 DNF05:18:09 DNF06:17:23 DNF
32JUCHA Michal 1193RYSIOTEAMŁÓDŹM4000:00:0002:15:4305:21:4106:17:45
SMOLEŃ Marcin 1076SOSNOWIECM30DNF02:08:34 DNF05:12:02 DNF06:18:16 DNF
ZAMOJSKI Robert 1035Rise & ShineGLIWICEM40DNF02:03:45 DNF05:20:42 DNF06:20:04 DNF
35CUPIAŁ Jacek 1070IMIELINM4000:00:0002:06:0105:20:5206:20:06
BARTKOWSKI Mariusz 1186MSZANOWOM20DNF02:13:02 DNF05:25:07 DNF06:23:20 DNF
LISIECKI Bartosz 1312POZNAŃM30DNF02:09:25 DNF05:24:31 DNF06:23:20 DNF
WIDERA Karol 1249AUGUSTÓWM20DNF02:09:32 DNF05:28:01 DNF06:26:16 DNF
ŚWIERZYŃSKI Witold 1072Raz SzczecinBEZRZECZEM40DNF02:09:39 DNF05:25:14 DNF06:27:58 DNF
ZMORZYŃSKI Jakub 1114WARSZAWAM30DNF02:14:01 DNF05:30:53 DNF06:29:38 DNF
41CEBULA Leszek 1110KRAKÓWM4000:00:0002:18:4105:35:2306:30:22
SZYMAŃSKI Arkadiusz 1242KB ErgoWARSZAWAM30DNF02:11:09 DNF05:38:25 DNF06:30:22 DNF
43GRADZI Dariusz 1182AKGK TEAMKRAKÓWM3000:00:0002:05:5405:31:3406:31:38
44ŁUPIŃSKI Robert 1239Biegam bo Lubię BiałystokBIAŁYSTOKM4000:00:0002:17:5405:38:4706:31:40
45ANDREJCZUK Józek 1241Biegam bo Lubię BiałystokBIAŁYSTOKM4000:00:0002:17:5505:38:4706:31:41
46WIECZOREK Michał 1231WARSZAWAM3000:00:0002:23:2205:37:4606:32:18
47WALCZAK Maciej 1129QUAY POZNAŃPOZNAŃM3000:00:0002:10:5905:38:5406:32:24
SIGNERSKI Remigiusz 1122X TEAM Klub Sportowy XTRI.PLGDAŃSKM30DNF02:15:57 DNF05:33:48 DNF06:32:38 DNF
KANIA Piotr 1053ŻYRARDÓWM30DNF02:09:53 DNF05:33:28 DNF06:32:50 DNF
CIEŚLAR Tomasz 1329Prawdziwa StalCIESZYNM20DNF01:56:35 DNF05:23:28 DNF06:32:52 DNF
TUSZKANOW Grzegorz 1240Tuchol TeamWROCŁAWM30DNF02:17:44 DNF05:33:57 DNF06:33:20 DNF
BARTOSZ Marek 1160KRAKÓWM30DNF02:15:17 DNF05:33:26 DNF06:33:21 DNF
MUCHA Jacek 1275PRUSZKÓWM40DNF02:19:14 DNF05:36:42 DNF06:34:54 DNF
54MIKOŚ Marcin 1338Wujek BiegaKATOWICEM3000:00:0002:14:0305:33:1006:36:15
CIEPLIK Łukasz 1235RunRecord.pl / NAVIGATORIAGDYNIAM30DNF02:13:51 DNF05:37:51 DNF06:36:29 DNF
56WOJTAS Janusz 1232Poczta PolskaWARSZAWAM4000:00:0002:18:0505:40:4106:37:02
57KOPCZYŃSKI Leszek 1295Klub Wysokogórski Jastrzębie ZdrójŚWIERKLANYM4000:00:0002:18:3305:38:5806:37:13
58KLIMCZEWSKI Andrzej 1245Forever Young ŁódźŁÓDŹM5000:00:0002:13:0605:33:1106:37:48
POLAK Ewa 1308WARSZAWAK30DNF02:15:55 DNF05:42:34 DNF06:38:24 DNF
LUBOWICKI Łukasz 124340-latek TychyTYCHYM30DNF02:16:22 DNF05:35:09 DNF06:39:31 DNF
61ULAS Maciej 1103BOCHNIAM3000:00:0002:18:4405:37:0606:39:58
JANERKA MORON Marzka 1316DziabnięciCHORZÓWK30DNF02:16:05 DNF05:36:11 DNF06:40:03 DNF
JODKO-NARKIEWICZ Adam 1069Daleko jeszcze?GDAŃSKM30DNF02:20:59 DNF05:43:21 DNF06:40:26 DNF
MAKOWSKI Maciej 1061Korona PabianicePABIANICEM30DNF02:20:19 DNF05:43:41 DNF06:40:30 DNF
MART Mariusz 1056Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIM40DNF02:25:38 DNF05:42:53 DNF06:41:42 DNF
KRUŻEL Rafał 1155RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM40DNF02:01:46 DNF05:31:48 DNF06:42:40 DNF
PINDUR Grzegorz 1324POZNAŃM40DNF02:06:37 DNF05:40:26 DNF06:43:34 DNF
ŻEBROWSKI Marek 1318PROMIENKOM50DNF02:16:06 DNF05:36:56 DNF06:43:36 DNF
BŁASIAK Renata 1000Przewodnik BeskidzkiBIELSKO-BIAŁAK30DNF02:14:22 DNF05:38:17 DNF06:43:39 DNF
70OSTROWSKI Mirosław 1082Przewodnik BeskidzkiBIELSKO-BIAŁAM5000:00:0002:14:2305:37:0306:43:42
BŁASIAK Wojciech 1105BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:14:22 DNF05:38:20 DNF06:43:42 DNF
MAJCHRZAK Tymoteusz 1083ZapierdalaczeKATOWICEM40DNF02:10:08 DNF05:39:00 DNF06:43:56 DNF
MICHALAK Mariusz 1192POZNAŃM40DNF02:20:18 DNF05:47:43 DNF06:45:47 DNF
SMOLL Tomasz 1179OPEL ACTIVE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM40DNF02:19:24 DNF05:45:27 DNF06:46:45 DNF
MAJ Robert 1319TVP LublinLUBLINM40DNF02:11:31 DNF05:37:16 DNF06:47:13 DNF
76KOZACZUK Jacek 1327SZWAGIER TEAMLEŻAJSKM4000:00:0002:19:1305:36:4806:47:28
PAJDOSZ Rafał 1149KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM30DNF02:15:20 DNF05:46:01 DNF06:47:42 DNF
78GŁĘBOWSKI Tomasz 1032CZERWONAKM4000:00:0002:11:1605:51:4106:48:06
KOLAŃCZYK Filip 1314POZNAŃM30DNF02:13:08 DNF05:49:30 DNF06:48:27 DNF
80WRONA Sławomir 1219www.call3.plGDYNIAM4000:00:0002:10:3205:51:5706:49:46
DZIEWIOR Arkadiusz 1112GLIWICEM40DNF02:27:34 DNF05:49:48 DNF06:49:53 DNF
82MUSZYŃSKI Krzysztof 1345OTK RzeźnikPOZNAŃM2000:00:0002:22:5605:48:1506:50:38
83PLISZKA Bartosz 1244OSTROŁĘKAM4000:00:0002:07:5405:40:5006:50:41
KARPIŃSKI Robert 1268Spartanie DzieciomMARKIM40DNF02:18:27 DNF05:48:45 DNF06:51:23 DNF
WILK Dawid 1303Night Runners ZabrzeZABRZEM20DNF02:11:00 DNF05:38:46 DNF06:52:44 DNF
SZUKAŁA Damian 1135Żary Runners TeamBIENIÓWM30DNF02:10:37 DNF05:55:03 DNF06:54:08 DNF
SZYMIK Marcin 1088Ratownik GórniczyCHORZÓWM40DNF02:18:21 DNF05:49:06 DNF06:54:24 DNF
88GAWĘSKI Maciej 1086KW KrakówKRAKÓWM4000:00:0002:24:3905:52:3106:54:29
PAWŁOWSKI Arkadiusz 1084MIĘDZYRZEC PODLASKIM30DNF02:23:58 DNF05:55:02 DNF06:54:40 DNF
POŁOMSKI Daniel 1078LOGI-sty-KASZCZECINM40DNF02:15:42 DNF05:49:05 DNF06:54:51 DNF
91LIPOK Lucjan 1346Lucky LuckZABRZEM4000:00:0002:09:3105:48:4006:56:18
92PAWŁOWSKI Piotr 1341WARSZAWAM4000:00:0002:29:0505:56:5406:56:55
93PRZYBYŁ Zbigniew 1024szurkowoMOSINAM3000:00:0002:28:1005:54:1006:56:56
94PIENIĄDZ Bartłomiej 1140Misiu z buszuKRAKÓWM3000:00:0002:16:3905:49:3806:58:04
DOMIN Łukasz 1174Aktywny DynówDYNÓWM20DNF02:16:19 DNF05:57:48 DNF06:58:24 DNF
JANDZIŚ Wiesław 1210Aktywny DynówDYNÓWM40DNF02:16:19 DNF05:57:48 DNF06:58:24 DNF
97POLAK Stanisław 1283mBankKRAKÓWM4000:00:0002:21:5905:51:0306:58:58
KAPUSTA Paweł 1128GRUDZIĄDZM30DNF02:15:50 DNF05:56:26 DNF06:58:58 DNF
JAROSIK Daniel 1207ŻUKOWOM40DNF02:19:33 DNF05:51:51 DNF06:59:00 DNF
WITCZAK Przemysław 1030Dreamtime TrailsWARSZAWAM40DNF02:19:59 DNF05:58:13 DNF06:59:34 DNF
NYKA Jan 1214WARSZAWAM40DNF02:25:38 DNF06:00:29 DNF06:59:34 DNF
DŻUGAN Witold 1087POZNAŃM40DNF02:12:53 DNF05:54:03 DNF06:59:55 DNF
APANASIEWICZ Bartosz 1203runspace.plBYDGOSZCZM30DNF02:19:02 DNF05:56:51 DNF07:00:51 DNF
RÓG Leszek 1313niezrzeszonyKRZESZOWICEM40DNF02:26:55 DNF06:04:30 DNF07:03:02 DNF
105SOPOTNICKI Wojciech 1038KUNICEM3000:00:0002:26:5805:56:3407:03:29
STANOWSKI Grzegorz 1091forever youngŁÓDŹM40DNF02:18:26 DNF06:00:28 DNF07:03:45 DNF
GUZOWSKI Andrzej 1197WĘGROWOM50DNF02:27:33 DNF06:03:07 DNF07:03:45 DNF
OLAWIŃSKI Karol 1045Triathlon Mietków TeamKOBIERZYCEM30DNF02:23:22 DNF06:01:40 DNF07:03:52 DNF
SĘK Tomasz 1311PIASTÓWM30DNF02:10:35 DNF06:01:21 DNF07:06:08 DNF
110KŁAŁO Robert 1034LUBLINM3000:00:0002:33:0406:08:5807:06:15
JAWORSKI Marcin 1051JaworSKI TeamPUŁTUSKM30DNF02:14:12 DNF05:58:34 DNF07:06:23 DNF
POCHROŃ Marcin 1246WieRUNszówWIELUŃM20DNF02:26:58 DNF06:06:08 DNF07:06:25 DNF
BŁACH Piotr 1284Opel Active TeamGLIWICEM40DNF02:24:38 DNF06:05:01 DNF07:08:23 DNF
114SYCH Robert 1330Szwagier TeamLUBLINM5000:00:0002:19:1206:05:3407:08:29
GOLEC Rafał 1255WARSZAWAM40DNF02:21:02 DNF06:01:39 DNF07:08:37 DNF
116OLBRYŚ Stanisław Adam 1322KB LegionowoNASIELSKM4000:00:0002:28:1905:58:5907:08:47
SUDAKOWSKI Tomasz 1126DOZ Drużyna RawaRAWA MAZOWIECKAM40DNF02:20:02 DNF06:01:08 DNF07:08:50 DNF
MARCZAK Krzysztof 1117PKO BP Running TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM40DNF02:26:12 DNF06:06:19 DNF07:09:50 DNF
PALUSZKIEWICZ Robert 1199LUBINM40DNF02:26:57 DNF06:07:54 DNF07:10:10 DNF
KATNER Cezary 1071WYSZKÓWM30DNF02:30:37 DNF06:11:18 DNF07:11:27 DNF
BARANOWSKI Michał 1201WARSZAWAM30DNF02:30:41 DNF06:11:17 DNF07:12:14 DNF
JACKIEWICZ Waldemar 1113HALINÓWM40DNF02:22:46 DNF06:03:25 DNF07:12:33 DNF
SAMBOR Mariusz 1099WUJEK BIEGAKATOWICEM30DNF02:26:13 DNF06:10:30 DNF07:14:02 DNF
LACHOWICZ Przemysław 1176LIBERTÓWM30DNF02:34:08 DNF06:10:21 DNF07:14:02 DNF
NOWAKOWSKI Paweł 1123MojeUltraBieganie.plSOSNOWIECM30DNF02:15:41 DNF06:07:05 DNF07:14:21 DNF
WAJDA Grzegorz 1180KW GLIWICEGLIWICEM30DNF02:05:44 DNF06:07:26 DNF07:14:21 DNF
WASZKIEWICZ Tomasz 1175W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM40DNF02:23:57 DNF06:06:30 DNF07:14:48 DNF
BĄK Adam 1146KKL KielceKIELCEM50DNF02:15:15 DNF06:07:14 DNF07:14:49 DNF
MINIUR Jacek 1068KIELCEM40DNF02:17:11 DNF06:07:13 DNF07:14:52 DNF
MAJ Grzegorz 1080KIELCEM40DNF02:17:11 DNF06:07:14 DNF07:14:52 DNF
LACHERA Marek 1008W pogoni za duchemKATOWICEM30DNF02:23:54 DNF06:06:29 DNF07:14:54 DNF
JEKA Mateusz 1196WOBRWARSZAWAM20DNF02:14:08 DNF05:52:53 DNF07:16:39 DNF
ŁUBIEŃSKI Wojciech 1248POZNAŃM30DNF02:28:36 DNF06:05:44 DNF07:16:57 DNF
134GÓRKA Dariusz 1023BIKEBOARDKRAKÓWM3000:00:0002:28:0906:10:1507:17:56
DOMINIAK Klaudia 1022BIKEBOARDKRAKÓWK30DNF02:28:09 DNF06:10:15 DNF07:17:56 DNF
ORACZ Mateusz 1217Bez LitościPLEWISKAM20DNF02:21:50 DNF06:06:37 DNF07:18:02 DNF
ZWOLIŃSKI Łukasz 1136OTK RzeźnikGDAŃSKM30DNF02:20:16 DNF06:08:15 DNF07:18:41 DNF
GRYGIEL Rafał 1106GARBATKA-LETNISKOM20DNF02:13:32 DNF06:01:21 DNF07:18:43 DNF
SZYPOWSKI Marcin 1156KoszalinWARSZAWAM30DNF02:34:33 DNF06:11:40 DNF07:18:53 DNF
GANC Marcin 1321TORUŃM30DNF02:16:51 DNF06:11:50 DNF07:19:13 DNF
WAWRZYNIAK Michał 1264Klub Biegacza WartaPAJECZNOM30DNF02:27:42 DNF06:21:39 DNF07:19:15 DNF
KLINIK Paweł 1137RAFAKORACIBÓRZM30DNF02:33:04 DNF06:12:43 DNF07:19:45 DNF
WOSKOWSKA Magdalena 1133RAFAKORACIBÓRZK30DNF02:33:04 DNF06:12:44 DNF07:19:46 DNF
MIODUSZEWSKI Mariusz 120210 Warszawski Pułk SamochodowyWARSZAWAM40DNF02:35:22 DNF06:12:47 DNF07:19:54 DNF
WACNIK Janusz 1281Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM40DNF02:24:17 DNF06:14:01 DNF07:20:26 DNF
TRZCIELIŃSKI Roman 1047PSY WarszawaWARSZAWAM60DNF02:28:14 DNF06:08:18 DNF07:20:40 DNF
LITEWKA Rafał 1270KRAKÓWM20DNF02:37:03 DNF06:10:12 DNF07:20:40 DNF
MALEŃSKI Maciek 1027Gang LysychWARSZAWAM40DNF DNF DNF07:20:54 DNF
POMIERSKI Karol 1224KiZGDAŃSKM30DNF02:27:33 DNF06:10:05 DNF07:22:40 DNF
MAŃKOWSKI Krzysztof 107512tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM30DNF02:20:04 DNF06:20:01 DNF07:23:43 DNF
FABIŃSKI Marcin 1041Luźna gumaGRUDZIĄDZM30DNF02:24:08 DNF06:09:12 DNF07:23:45 DNF
POMIERSKI Zbigniew 1223KiZKWIDZYNM30DNF02:27:33 DNF06:17:30 DNF07:23:47 DNF
PILECKI Maciej 1009WROCŁAWM30DNF02:27:17 DNF06:20:38 DNF07:23:58 DNF
GORGOL Tomasz 1200RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30DNF02:21:30 DNF06:19:15 DNF07:25:00 DNF
KUJAWSKI Bogusław 1169Grupetto GorliceGORLICEM50DNF02:07:44 DNF06:02:35 DNF07:25:10 DNF
PAJĄK Sebastian 1340BĘBŁOM40DNF02:16:28 DNF06:02:43 DNF07:25:10 DNF
KOSZAREK Andrzej 1073POZNAŃM40DNF02:40:36 DNF06:23:01 DNF07:25:12 DNF
KOSZAREK Maciej 1074POZNAŃM40DNF02:40:37 DNF06:23:00 DNF07:25:13 DNF
KIRKIEWICZ Ireneusz 1256OŁAWAM40DNF02:41:53 DNF06:26:30 DNF07:26:01 DNF
ZASŁONKA Konrad 1050SKIERNIEWICEM30DNF02:27:40 DNF06:12:50 DNF07:26:33 DNF
MUSZYŃSKI Krzysztof 1143BUKOWNOM30DNF02:27:41 DNF06:12:50 DNF07:26:34 DNF
OBROŚLAK Jacek 1262amatorJASTRZĘBIE ZDRÓJM40DNF02:24:38 DNF06:15:08 DNF07:26:36 DNF
KACZMAREK Mateusz 1220race.onsight.plPOZNAŃM20DNF02:24:44 DNF06:17:33 DNF07:26:42 DNF
KUŹNIEWSKI Jan 1342SZCZECINM20DNF02:41:41 DNF06:22:43 DNF07:26:42 DNF
BEDNARCZYK Jacek 1085WUJEK BIEGAMIKOŁÓWM40DNF02:29:45 DNF06:22:47 DNF07:27:39 DNF
WYLUPEK Tomasz 1159Pozytywnie zakreceniMYSLOWICEM40DNF02:37:32 DNF06:28:02 DNF07:28:28 DNF
KORBELA Maciej 1154DĄBROWA GÓRNICZAM40DNF02:37:31 DNF06:28:06 DNF07:28:29 DNF
WALECZEK Sławomir 1173BRZEZINKA ŚREDZKAM40DNF02:29:59 DNF06:20:39 DNF07:28:56 DNF
169TUREK Michal 1309PRAGUEM3000:00:0002:44:3706:17:4007:29:28
WENGRZIK Piotr 1025APOSTROPHE CREATIVE COMMUNITIESWROCŁAWM40DNF02:31:34 DNF06:21:24 DNF07:29:42 DNF
POZLEWICZ Dariusz 1077Mutant RunBYTOMM40DNF02:29:15 DNF06:22:45 DNF07:29:46 DNF
MADEJCZYK Sebastian 1336TuchowTUCHOWM40DNF02:39:45 DNF06:22:41 DNF07:30:38 DNF
ZAJĄC Filip 1066Góral Świętokrzyski / SK KICKBOXING KIELCEKIELCEM30DNF02:24:10 DNF06:14:31 DNF07:30:47 DNF
BIL Marcin 1067Góral ŚwiętokrzyskiKIELCEM40DNF02:24:07 DNF06:14:31 DNF07:30:47 DNF
ROGACZ Piotr 1152SzakaleSOSNOWIECM30DNF02:37:32 DNF06:28:05 DNF07:31:53 DNF
WOSIK Marek 1301szybk małpaWRSZAWAM60DNF02:19:20 DNF06:14:48 DNF07:34:05 DNF
JUCHA Jacek 1253CA Aktywni/ CA BrokerGOCZLKOWICE ZDROJM40DNF02:38:10 DNF06:29:41 DNF07:34:14 DNF
CHROMIK Wacław 1195RYBNIKM40DNF02:20:20 DNF06:26:04 DNF07:36:15 DNF
TUCZAPSKI Artur 1261MROWLAM50DNF02:34:36 DNF06:23:23 DNF07:36:29 DNF
TOPOLSKI Piotr 1168SOPOTM30DNF02:26:57 DNF06:18:28 DNF07:38:19 DNF
SIDOR Paweł 1227W4TEAMWARSZAWAM40DNF02:45:31 DNF06:34:50 DNF07:40:12 DNF
MORYŃ Piotr 1263KONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF02:28:14 DNF06:33:09 DNF07:41:23 DNF
DZIERKA Mariusz 1228TOMASZÓW MAZOWIECKIM40DNF02:25:10 DNF06:23:23 DNF07:41:50 DNF
GRZESZCZUK Wojciech 1209WARSZAWAM50DNF02:36:48 DNF06:34:54 DNF07:42:16 DNF
WIERZBOWSKI Krzysztof 1036Motointegrator.plBYDGOSZCZM30DNF02:23:26 DNF06:35:11 DNF07:42:26 DNF
MIKOWSKI Artur 1111ALNORGRÓJECM40DNF02:22:17 DNF06:35:12 DNF07:42:26 DNF
MACIOSZEK Krystyna 1266WARSZAWAK20DNF02:37:36 DNF06:35:10 DNF07:44:13 DNF
STARZYŃSKI Stefan 1144Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF02:35:58 DNF06:33:22 DNF07:44:58 DNF
CIOCH Paweł 1269PLOTSERWIS TEAMOPOLEM30DNF02:37:35 DNF06:35:08 DNF07:45:43 DNF
BADURA Wojtek 1049zielonatrafffkaBIELSKO-BIAŁAM40DNF02:34:53 DNF06:26:18 DNF07:46:06 DNF
SZLĘK Andrzej 1238KS ŁódźŁÓDŹM40DNF02:17:47 DNF06:30:52 DNF07:46:20 DNF
DOLIŃSKI Adam 1278KB LegionowoWARSZAWAM30DNF02:22:30 DNF06:52:11 DNF07:46:53 DNF
WĘGIEL Bogdan 1158McDBOLECHOWICEM40DNF02:35:21 DNF06:38:39 DNF07:48:54 DNF
RUPNIEWSKI Tomasz 1172SWARZĘDZM40DNF02:32:11 DNF06:38:03 DNF07:49:13 DNF
KOWALSKI Edward 1064Niepołomice biegająBRZEZIEM50DNF02:28:30 DNF06:36:11 DNF07:49:52 DNF
JANECKA Artur 1127ŁASKM30DNF02:21:31 DNF06:34:53 DNF07:50:06 DNF
PIETRZAK Daniel 1184PRUSZKÓWM20DNF02:44:35 DNF06:43:51 DNF07:50:07 DNF
PUZIO Waldemar 1328Klub Biegacza Maratończyk DębicaDĘBICAM50DNF02:28:37 DNF06:36:08 DNF07:50:11 DNF
KUSIAK Piotr 1299KKL Sprawni-Razem KielceKIELCEM50DNF02:28:55 DNF06:44:28 DNF07:50:25 DNF
DOMAGAŁA Remigiusz 1048wild duckKRAKÓWM40DNF02:30:10 DNF06:41:41 DNF07:50:49 DNF
MUTRYNOWSKI Piotr 1305WARSZAWAM40DNF02:48:27 DNF06:48:56 DNF07:52:13 DNF
BOGACKI Andrzej 1147KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM50DNF02:33:12 DNF06:47:00 DNF07:52:53 DNF
ZIEMBA Przemysław 1191BRACIK ZIEMBA TEAMLUBINM30DNF02:15:27 DNF06:31:36 DNF07:53:26 DNF
WIŚNIEWSKI Artur 1194introPOZNAŃM40DNF02:27:12 DNF06:31:36 DNF07:53:26 DNF
KRZYSZTOŃ Piotr 1178GMP LASY / KRAŚNIKLASYM30DNF02:38:51 DNF06:46:51 DNF07:53:36 DNF
ZUBOWICZ Jakub 1280Żwawe ŻubrySEJNYM30DNF02:41:41 DNF06:38:04 DNF07:54:08 DNF
PAPROCKI Wiesław 1151kb mckis jaworznoJAWORZNOM50DNF02:38:00 DNF06:52:29 DNF07:54:41 DNF
NIZIOŁ Marian 1177Drużyna APIASECZNOM50DNF02:37:58 DNF06:52:29 DNF07:54:41 DNF
KUPCZAK Grzegorz 1292KAMIKADZEBARANÓWM20DNF02:42:39 DNF06:53:33 DNF07:56:22 DNF
JASKULSKI Karol 1315TORUŃM30DNF02:33:23 DNF06:47:59 DNF07:56:37 DNF
1014DNF02:32:08 DNF06:48:51 DNF07:56:38 DNF
1013DNF02:32:10 DNF06:48:51 DNF07:56:39 DNF
GORZKOWSKI Witold 1215IM2010WIELICZKAM50DNF02:42:15 DNF06:42:40 DNF07:56:41 DNF
GOŚCIEJ Andrzej 1226wieliczka-solne miastoWIELICZKAM60DNF02:42:16 DNF06:42:42 DNF07:56:42 DNF
BŁOCH Marek 1145BLOCHSHUTA DŁUTOWSKAM40DNF02:36:49 DNF06:40:23 DNF07:56:52 DNF
KRUZEL Rafal 1060Biegowe MisieLEGNICAM40DNF02:44:13 DNF06:41:55 DNF07:57:51 DNF
JAKUBOWSKI Wojciech 1247KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM40DNF02:32:44 DNF06:51:44 DNF07:58:08 DNF
ULOWSKI Jacek 1236Łyse Łosie 2 FAN-RUN TEAM ŁódźŁÓDŹM40DNF02:44:49 DNF06:49:57 DNF07:58:26 DNF
FINFANDO Zbigniew 1294BSSGIZABELINM40DNF02:39:16 DNF06:44:25 DNF07:58:29 DNF
MAŁKOWSKI Krzysztof 1052natural-born-runners.plPOZNAŃM30DNF02:34:55 DNF06:46:25 DNF07:58:56 DNF
CZAPSKI Piotr 1187WARSZAWAM50DNF02:41:08 DNF06:48:34 DNF07:59:45 DNF
KRZCZUK Benedykt 1326TYCHYM50DNF02:27:37 DNF06:53:56 DNF08:00:11 DNF
MIKUSZEWSKI Łukasz 1287Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM20DNF02:25:59 DNF06:53:22 DNF08:00:52 DNF
BOGACZYK Krzysztof 1057RÓWNEM30DNF02:11:33 DNF07:00:12 DNF08:00:55 DNF
PANEK Piotr 1190ZIELONKIM40DNF02:35:34 DNF06:50:48 DNF08:01:14 DNF
WIĄCEK Mirosław 1198WATER TEAMPOŁOMIAM30DNF02:35:36 DNF06:51:13 DNF08:01:14 DNF
WITEK Bogdan 1065Water TeamBARYCZKAM50DNF02:35:35 DNF06:50:47 DNF08:01:23 DNF
BALAWEJDER Marcin 1225PRZEWORSKM30DNF02:41:29 DNF06:54:04 DNF08:01:32 DNF
STASZEWSKI Piotr 1040POTASZEM40DNF02:26:31 DNF06:47:03 DNF08:02:44 DNF
ŻUROWSKI Marcin 1212KICINM40DNF02:26:31 DNF06:47:03 DNF08:02:50 DNF
1348DNF02:33:22 DNF06:47:56 DNF08:04:26 DNF
KOLASIŃSKI Jarosław 1344KTMWARSZAWAM50DNF02:45:18 DNF06:52:11 DNF08:04:29 DNF
SADY Piotr 1101AntyGrawitacjaKALISZM30DNF02:43:39 DNF06:54:12 DNF08:04:50 DNF
ZWĘGLIŃSKI Andrzej 1063KĘDZIERZYN-KOŹLEM40DNF02:25:19 DNF06:54:45 DNF08:05:46 DNF
NÓŻKA Andrzej 1142LP -HP !!!BOJADŁAM30DNF02:33:03 DNF06:41:39 DNF08:05:52 DNF
KOZERA Waldemar 1291KRAKÓWM30DNF02:28:02 DNF06:53:52 DNF08:05:56 DNF
KUFERA Dariusz 1125FRAPOL Razem!WARSZAWAM40DNF02:38:25 DNF06:48:15 DNF08:06:45 DNF
KRUPIŃSKI Tadeusz 1323LIGOTA PIĘKNAM50DNF02:36:22 DNF06:55:08 DNF08:06:48 DNF
PELPLIŃSKI Piotr 1250Intel RunnersSOPOTM30DNF02:22:55 DNF07:04:53 DNF08:07:04 DNF
ROGÓSZ Piotr 1026odBiegamyodNormyŁÓDŹM40DNF02:48:58 DNF06:55:57 DNF08:07:14 DNF
MASIULANIEC Agata 1108BiegowySwiat.pl/ SklepBiegowy.comGDAŃSKK20DNF02:44:40 DNF06:55:45 DNF08:08:46 DNF
DĄBSKI Grzegorz 1183WÓLKA ORŁOWSKAM30DNF02:31:18 DNF07:00:54 DNF08:09:03 DNF
SYGOCKI Konrad 1297Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:38:30 DNF06:54:26 DNF08:10:38 DNF
TARNOWSKI Krzysztof 1130KW LublinLUBLINM30DNF02:31:16 DNF06:53:55 DNF08:10:48 DNF
FURTAK Krzysztof 1230KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINM50DNF02:40:23 DNF06:50:27 DNF08:11:03 DNF
SIKORA Artur 1325KB ŁapkaBYDGOSZCZM40DNF02:44:39 DNF06:59:52 DNF08:12:05 DNF
ZAREMBA Marek 1293KamikadzeMROCZEŃM50DNF02:42:39 DNF07:01:55 DNF08:17:51 DNF
BRZĘK Szymon 1185EŁCKIEJ STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO''EŁKM20DNF02:37:24 DNF07:02:33 DNF08:20:38 DNF
PRONCZUK Adam 1252CA Broker RYTM WinnerCZECHOWICE-DZIEDZICEM50DNF02:52:53 DNF07:03:16 DNF08:21:50 DNF
PAŁKOWSKA Agata 1102Running obsession teamKRAKÓWK40DNF02:46:07 DNF07:01:39 DNF08:22:59 DNF
RÓŻANKOWSKA Aleksandra 1273STRZELBY Z BRIXTONGLIWICEK40DNF02:46:08 DNF07:02:33 DNF08:25:28 DNF
KOTOWSKI Andrzej 1189SUGER MANWROCŁAWM40DNF02:29:58 DNF06:56:31 DNF08:25:32 DNF
WARCHOŁ Andrzej 1121The Runners ŚwiecieŚWIECIEM50DNF02:52:44 DNF07:10:25 DNF08:26:25 DNF
HOLOVIN Jozef 1090BARCZEWKOM40DNF02:46:43 DNF07:06:10 DNF08:33:41 DNF
OBARSKI Norbert 1046KIELCEM50DNF02:47:07 DNF07:14:40 DNF08:45:27 DNF
NOGA Łukasz 1167Zdzieraj kapcie www.agatsu.plSOSNOWIECM30DNF02:38:35 DNF07:14:38 DNF08:45:27 DNF
257MIREK Grzegorz 1290Move StudioKRAKÓWM3000:00:0002:13:10
PIOTROWSKI Maciej 1028odBiegamyodNormyWARSZAWAM40DNF02:50:33 DNF DNF DNF
BŁACHOWICZ Tomasz 1079WieRUNszówWIERUSZÓWM30DNF DNF DNF DNF
PIEPRZAK Andrzej 1081ParkówkaSZCZECINM30DNF DNF DNF DNF
WRÓBEL Agnieszka 1100www.gohardorgohome.plSANOKK20DNF DNF DNF DNF
TRZCIŃSKI Mateusz 1092GARWOLINM20DNF02:53:28 DNF DNF DNF
JACKOWSKA Ewa 1089JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWK40DNF02:53:18 DNF DNF DNF
JACKOWSKI Jacek 1093JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWM40DNF02:53:18 DNF DNF DNF
ZAKRZEWSKI Wojtek Harry 1095HARRY'S ANGELSOSTRÓDAM40DNF02:23:22 DNF DNF DNF
MARINO Bastien 1150PARISM20DNF02:01:09 DNF06:45:41 DNF DNF
POLAK Bartosz 1163Kuchnia FunkcjonalnaSKIERDYM30DNF02:10:33 DNF DNF DNF
DYCZKA Robert 1170Aktywny RozbarkBYTOMM40DNF02:26:34 DNF07:06:02 DNF DNF
DENEKA Jacek 1188UltraLoversWARSZAWAM40DNF02:47:17 DNF DNF DNF
PRAŻMOWSKI Piotr 1222Am NatKRAKÓWM30DNF DNF DNF DNF
JURGA Sebastian 1221race.onsight.plPOZNAŃM20DNF02:38:35 DNF DNF DNF
CHUDY Przemyslaw 1260CHUDYLIMERICKM50DNF02:51:08 DNF DNF DNF
BALUK Marek 1306Borek-ChełmCHEŁMM50DNF DNF DNF DNF
ŻYREK Maciej 1279BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:21:25 DNF06:34:18 DNF DNF
CYGAN Karol 1054Polska Na SzczycieWOLA PĘKOSZEWSKAM20DNF02:23:47 DNF DNF DNF
REAUD Julien 1055FRAPOL Razem!WARSZAWAM30DNF02:38:26 DNF DNF DNF
WERNER Kamil 1058Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:31:34 DNF DNF DNF
EBERT Adam 1304KATOWICEM30DNF02:28:45 DNF DNF DNF
SYMA Sebastian 1307MYSZKÓWM40DNF02:23:24 DNF DNF DNF
SOBCZAK Piotr 1331OdBiegamyOdNormyŁÓDŹM40DNF02:49:17 DNF DNF DNF
RYZNAR Łukasz 1332niezrzeszonySIEKIERZYCEM30DNF02:49:03 DNF DNF DNF
Znaleziono 281 wynik(ów)