RZEŹNIK ULTRA 2016 - 140KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-05-21
Miejsce:
Cisna
Dystans:
140 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
340
Wystartowało:
281
Nie ukończyło:
234
Ukończyło:
47
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | 103km | 122km | 132km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu17.7km38.8km48.9km71km92km103km122km132kmCzas
netto
140km
Czas
brutto
140km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1KOMISARZ Tomasz 1006Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM301M 100:00:0002:06:1404:45:2805:37:1709:04:1811:41:4312:50:3115:23:2516:58:5618:16:15.5018:16:15.50 7:497.7
2CHOROŚ Piotr 1285Banda GrudniaNIEMCEM302M 300:00:0002:13:4505:05:3805:58:2209:46:0912:31:0813:46:2816:42:3718:32:5519:58:19.4019:58:19.40+01:42:038:337
3KŁAŁO Robert 1034LUBLINM303M 900:00:0002:33:0406:08:5807:06:1511:16:0314:30:5115:43:4018:48:2620:46:2922:14:33.0522:14:33.05+03:58:179:316.3
4GÓRKA Dariusz 1023BIKEBOARDKRAKÓWM304M 1500:00:0002:28:0906:10:1507:17:5611:29:2914:35:5016:12:5819:19:3821:25:3322:54:58.4022:54:58.40+04:38:429:496.1
5ŁAGOŻNY Łukasz 1029BRUBECK TeamSANOKM305M 1700:00:0002:00:5005:03:1406:02:5110:16:1313:38:5515:19:2819:50:5921:44:2523:07:40.7523:07:40.75+04:51:259:546.1
6ULAS Maciej 1103BOCHNIAM306M 1800:00:0002:18:4405:37:0606:39:5811:03:0214:33:2515:59:0219:21:0621:34:0323:08:43.9523:08:43.95+04:52:289:556
7KRZYSZTOŃ Marcin 1181GMP LASY / KRAŚNIKLASYM307M 1900:00:0002:05:0505:07:0806:10:3210:59:2614:39:3416:05:4219:51:0221:44:2123:18:53.3023:18:53.30+05:02:379:596
8PAŁKA Tomasz 1031LuzyxRZESZÓWM308M 2000:00:0002:00:4705:09:3106:10:2610:38:1414:11:0815:51:4819:51:0121:50:0123:19:01.3023:19:01.30+05:02:459:596
9MIREK Grzegorz 1290Move StudioKRAKÓWM309M 2100:00:0002:13:1010:57:2814:23:1215:55:3319:28:2021:38:2523:22:24.0523:22:24.05+05:06:0810:016
10MIKOŚ Marcin 1338Wujek BiegaKATOWICEM3010M 2300:00:0002:14:0305:33:1006:36:1510:55:0714:22:5416:03:2419:51:4421:55:3023:25:50.2023:25:50.20+05:09:3410:026
11PRZYBYŁ Zbigniew 1024szurkowoMOSINAM3011M 2400:00:0002:28:1005:54:1006:56:5611:38:2314:47:0816:12:1919:28:2221:38:3223:30:15.6523:30:15.65+05:14:0010:046
12GRADZI Dariusz 1182AKGK TEAMKRAKÓWM3012M 2900:00:0002:05:5405:31:3406:31:3811:03:2214:41:3016:24:1919:50:5721:55:4423:36:34.4023:36:34.40+05:20:1810:075.9
13WIECZOREK Michał 1231WARSZAWAM3013M 3000:00:0002:23:2205:37:4606:32:1811:00:2014:35:4616:13:0419:51:0621:54:4223:36:58.0023:36:58.00+05:20:4210:075.9
14WALCZAK Maciej 1129QUAY POZNAŃPOZNAŃM3014M 3100:00:0002:10:5905:38:5406:32:2411:02:1314:32:1715:57:0519:51:3321:56:4923:40:06.7523:40:06.75+05:23:5110:085.9
15SOPOTNICKI Wojciech 1038KUNICEM3015M 3400:00:0002:26:5805:56:3407:03:2911:23:1014:50:0616:23:5720:07:0222:18:3323:48:05.7023:48:05.70+05:31:5010:125.9
16TUREK Michal 1309PRAGUEM3016M 3500:00:0002:44:3706:17:4007:29:2811:51:0515:24:4217:00:5820:21:5722:29:3123:52:41.4523:52:41.45+05:36:2510:145.9
17PIENIĄDZ Bartłomiej 1140Misiu z buszuKRAKÓWM3017M 4700:00:0002:16:3905:49:3806:58:0411:28:4315:20:5317:05:5920:47:0323:26:5525:56:12.0025:56:12.00+07:39:5611:065.4
KLINIK Paweł 1137RAFAKORACIBÓRZM30DNF02:33:04 DNF06:12:43 DNF07:19:45 DNF12:04:50 DNF15:46:55 DNF17:35:18 DNF21:37:20 DNF24:06:02 DNF DNF DNF--
SZYMAŃSKI Arkadiusz 1242KB ErgoWARSZAWAM30DNF02:11:09 DNF05:38:25 DNF06:30:22 DNF11:30:55 DNF15:08:56 DNF16:44:11 DNF21:38:43 DNF DNF DNF DNF--
CIOCH Paweł 1269PLOTSERWIS TEAMOPOLEM30DNF02:37:35 DNF06:35:08 DNF07:45:43 DNF12:36:56 DNF16:36:42 DNF18:05:09 DNF21:57:40 DNF DNF DNF DNF--
SMOLEŃ Marcin 1076SOSNOWIECM30DNF02:08:34 DNF05:12:02 DNF06:18:16 DNF10:28:34 DNF13:59:10 DNF15:22:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIGNERSKI Remigiusz 1122X TEAM Klub Sportowy XTRI.PLGDAŃSKM30DNF02:15:57 DNF05:33:48 DNF06:32:38 DNF10:57:27 DNF14:26:40 DNF15:51:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCZWARA Tomek 1005RADOMYŚL WIELKIM30DNF02:04:50 DNF04:46:28 DNF05:39:37 DNF10:36:31 DNF14:22:54 DNF15:56:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚCIUBEŁ Michał 1131Dwaj Zgryźliwi TetrycyKIELCEM30DNF02:06:22 DNF05:11:02 DNF06:08:09 DNF10:28:33 DNF14:22:47 DNF16:07:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLIWKA Cezary 1132Dwaj zgryźliwi tetrycyKIELCEM30DNF02:06:21 DNF05:11:02 DNF06:08:10 DNF10:28:33 DNF14:22:48 DNF16:07:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAKOWSKI Maciej 1061Korona PabianicePABIANICEM30DNF02:20:19 DNF05:43:41 DNF06:40:30 DNF11:11:59 DNF14:42:42 DNF16:12:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
CIEPLIK Łukasz 1235RunRecord.pl / NAVIGATORIAGDYNIAM30DNF02:13:51 DNF05:37:51 DNF06:36:29 DNF11:12:12 DNF14:40:28 DNF16:19:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
KĘPOWICZ Marcin 1116ŻABIA WOLAM30DNF02:09:44 DNF05:17:52 DNF06:16:15 DNF10:31:43 DNF14:26:15 DNF16:28:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
TUSZKANOW Grzegorz 1240Tuchol TeamWROCŁAWM30DNF02:17:44 DNF05:33:57 DNF06:33:20 DNF11:10:00 DNF14:53:13 DNF16:28:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
KANIA Piotr 1053ŻYRARDÓWM30DNF02:09:53 DNF05:33:28 DNF06:32:50 DNF11:02:55 DNF14:55:56 DNF16:30:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZMORZYŃSKI Jakub 1114WARSZAWAM30DNF02:14:01 DNF05:30:53 DNF06:29:38 DNF11:12:51 DNF14:48:35 DNF16:30:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
LISIECKI Bartosz 1312POZNAŃM30DNF02:09:25 DNF05:24:31 DNF06:23:20 DNF10:57:16 DNF14:44:45 DNF16:36:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALIK Andrzej 1037Bieg OpolskiOPOLEM30DNF01:51:32 DNF04:49:42 DNF05:48:18 DNF11:01:44 DNF14:59:46 DNF16:45:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTOSZ Marek 1160KRAKÓWM30DNF02:15:17 DNF05:33:26 DNF06:33:21 DNF11:03:57 DNF15:05:29 DNF16:46:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
LUBOWICKI Łukasz 124340-latek TychyTYCHYM30DNF02:16:22 DNF05:35:09 DNF06:39:31 DNF11:28:04 DNF15:07:27 DNF16:53:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
PRAŻMOWSKI Piotr 1222Am NatKRAKÓWM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF17:07:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZUKAŁA Damian 1135Żary Runners TeamBIENIÓWM30DNF02:10:37 DNF05:55:03 DNF06:54:08 DNF11:37:08 DNF15:37:48 DNF17:24:55 DNF DNF DNF DNF DNF--
GANC Marcin 1321TORUŃM30DNF02:16:51 DNF06:11:50 DNF07:19:13 DNF11:58:04 DNF15:50:38 DNF17:32:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOLAŃCZYK Filip 1314POZNAŃM30DNF02:13:08 DNF05:49:30 DNF06:48:27 DNF11:54:11 DNF16:00:11 DNF17:37:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
LACHOWICZ Przemysław 1176LIBERTÓWM30DNF02:34:08 DNF06:10:21 DNF07:14:02 DNF12:04:26 DNF16:17:22 DNF17:39:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
APANASIEWICZ Bartosz 1203runspace.plBYDGOSZCZM30DNF02:19:02 DNF05:56:51 DNF07:00:51 DNF11:46:03 DNF15:58:22 DNF17:45:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
OLAWIŃSKI Karol 1045Triathlon Mietków TeamKOBIERZYCEM30DNF02:23:22 DNF06:01:40 DNF07:03:52 DNF11:44:24 DNF16:02:35 DNF17:47:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAPUSTA Paweł 1128GRUDZIĄDZM30DNF02:15:50 DNF05:56:26 DNF06:58:58 DNF11:46:21 DNF15:48:08 DNF17:58:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
JODKO-NARKIEWICZ Adam 1069Daleko jeszcze?GDAŃSKM30DNF02:20:59 DNF05:43:21 DNF06:40:26 DNF11:38:24 DNF15:48:09 DNF17:58:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŃKOWSKI Krzysztof 107512tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM30DNF02:20:04 DNF06:20:01 DNF07:23:43 DNF12:05:40 DNF16:04:37 DNF18:00:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUBIEŃSKI Wojciech 1248POZNAŃM30DNF02:28:36 DNF06:05:44 DNF07:16:57 DNF12:41:43 DNF16:35:51 DNF18:03:19 DNF DNF DNF DNF DNF--
LACHERA Marek 1008W pogoni za duchemKATOWICEM30DNF02:23:54 DNF06:06:29 DNF07:14:54 DNF12:05:08 DNF16:17:56 DNF18:04:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
KATNER Cezary 1071WYSZKÓWM30DNF02:30:37 DNF06:11:18 DNF07:11:27 DNF12:03:03 DNF16:33:38 DNF18:11:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARANOWSKI Michał 1201WARSZAWAM30DNF02:30:41 DNF06:11:17 DNF07:12:14 DNF12:03:17 DNF16:33:39 DNF18:19:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAJDOSZ Rafał 1149KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM30DNF02:15:20 DNF05:46:01 DNF06:47:42 DNF12:05:06 DNF16:17:38 DNF18:23:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
SĘK Tomasz 1311PIASTÓWM30DNF02:10:35 DNF06:01:21 DNF07:06:08 DNF12:14:49 DNF16:40:27 DNF18:30:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYPOWSKI Marcin 1156KoszalinWARSZAWAM30DNF02:34:33 DNF06:11:40 DNF07:18:53 DNF12:21:34 DNF16:57:13 DNF18:34:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
SAMBOR Mariusz 1099WUJEK BIEGAKATOWICEM30DNF02:26:13 DNF06:10:30 DNF07:14:02 DNF12:28:49 DNF16:53:12 DNF18:40:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
PELPLIŃSKI Piotr 1250Intel RunnersSOPOTM30DNF02:22:55 DNF07:04:53 DNF08:07:04 DNF13:18:52 DNF17:09:40 DNF18:45:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
WAWRZYNIAK Michał 1264Klub Biegacza WartaPAJECZNOM30DNF02:27:42 DNF06:21:39 DNF07:19:15 DNF12:28:58 DNF16:58:32 DNF18:50:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
WAJDA Grzegorz 1180KW GLIWICEGLIWICEM30DNF02:05:44 DNF06:07:26 DNF07:14:21 DNF12:04:24 DNF17:06:47 DNF18:54:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZASŁONKA Konrad 1050SKIERNIEWICEM30DNF02:27:40 DNF06:12:50 DNF07:26:33 DNF12:35:49 DNF16:47:36 DNF19:02:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
MUSZYŃSKI Krzysztof 1143BUKOWNOM30DNF02:27:41 DNF06:12:50 DNF07:26:34 DNF12:28:48 DNF16:44:16 DNF19:02:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIĄCEK Mirosław 1198WATER TEAMPOŁOMIAM30DNF02:35:36 DNF06:51:13 DNF08:01:14 DNF13:21:58 DNF17:30:23 DNF19:03:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAKOWSKI Paweł 1123MojeUltraBieganie.plSOSNOWIECM30DNF02:15:41 DNF06:07:05 DNF07:14:21 DNF12:28:41 DNF17:16:55 DNF19:09:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZUBOWICZ Jakub 1280Żwawe ŻubrySEJNYM30DNF02:41:41 DNF06:38:04 DNF07:54:08 DNF12:50:18 DNF17:02:31 DNF19:10:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANECKA Artur 1127ŁASKM30DNF02:21:31 DNF06:34:53 DNF07:50:06 DNF12:51:42 DNF17:39:32 DNF19:22:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
PILECKI Maciej 1009WROCŁAWM30DNF02:27:17 DNF06:20:38 DNF07:23:58 DNF12:50:56 DNF17:47:10 DNF19:37:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIEMBA Przemysław 1191BRACIK ZIEMBA TEAMLUBINM30DNF02:15:27 DNF06:31:36 DNF07:53:26 DNF13:08:52 DNF17:39:03 DNF19:41:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Filip 1066Góral Świętokrzyski / SK KICKBOXING KIELCEKIELCEM30DNF02:24:10 DNF06:14:31 DNF07:30:47 DNF12:58:06 DNF17:37:28 DNF19:42:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAWORSKI Marcin 1051JaworSKI TeamPUŁTUSKM30DNF02:14:12 DNF05:58:34 DNF07:06:23 DNF12:21:37 DNF17:51:38 DNF19:48:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWŁOWSKI Arkadiusz 1084MIĘDZYRZEC PODLASKIM30DNF02:23:58 DNF05:55:02 DNF06:54:40 DNF11:44:25 DNF17:06:41 DNF19:49:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
TOPOLSKI Piotr 1168SOPOTM30DNF02:26:57 DNF06:18:28 DNF07:38:19 DNF13:14:55 DNF17:50:53 DNF19:53:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIERZBOWSKI Krzysztof 1036Motointegrator.plBYDGOSZCZM30DNF02:23:26 DNF06:35:11 DNF07:42:26 DNF13:15:15 DNF17:50:53 DNF19:53:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOGACZYK Krzysztof 1057RÓWNEM30DNF02:11:33 DNF07:00:12 DNF08:00:55 DNF13:25:28 DNF18:02:00 DNF20:00:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
GORGOL Tomasz 1200RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30DNF02:21:30 DNF06:19:15 DNF07:25:00 DNF13:13:40 DNF18:03:37 DNF20:01:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZYSZTOŃ Piotr 1178GMP LASY / KRAŚNIKLASYM30DNF02:38:51 DNF06:46:51 DNF07:53:36 DNF13:15:37 DNF17:55:13 DNF20:03:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
BALAWEJDER Marcin 1225PRZEWORSKM30DNF02:41:29 DNF06:54:04 DNF08:01:32 DNF13:18:04 DNF17:55:25 DNF20:03:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
SADY Piotr 1101AntyGrawitacjaKALISZM30DNF02:43:39 DNF06:54:12 DNF08:04:50 DNF13:36:27 DNF18:11:56 DNF20:13:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
NÓŻKA Andrzej 1142LP -HP !!!BOJADŁAM30DNF02:33:03 DNF06:41:39 DNF08:05:52 DNF13:45:07 DNF18:30:13 DNF20:14:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
DĄBSKI Grzegorz 1183WÓLKA ORŁOWSKAM30DNF02:31:18 DNF07:00:54 DNF08:09:03 DNF13:56:23 DNF18:31:11 DNF20:51:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŁKOWSKI Krzysztof 1052natural-born-runners.plPOZNAŃM30DNF02:34:55 DNF06:46:25 DNF07:58:56 DNF13:53:24 DNF19:24:35 DNF21:35:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
SYGOCKI Konrad 1297Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:38:30 DNF06:54:26 DNF08:10:38 DNF13:23:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JASKULSKI Karol 1315TORUŃM30DNF02:33:23 DNF06:47:59 DNF07:56:37 DNF13:38:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TARNOWSKI Krzysztof 1130KW LublinLUBLINM30DNF02:31:16 DNF06:53:55 DNF08:10:48 DNF14:23:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZERA Waldemar 1291KRAKÓWM30DNF02:28:02 DNF06:53:52 DNF08:05:56 DNF16:45:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZWOLIŃSKI Łukasz 1136OTK RzeźnikGDAŃSKM30DNF02:20:16 DNF06:08:15 DNF07:18:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POMIERSKI Karol 1224KiZGDAŃSKM30DNF02:27:33 DNF06:10:05 DNF07:22:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FABIŃSKI Marcin 1041Luźna gumaGRUDZIĄDZM30DNF02:24:08 DNF06:09:12 DNF07:23:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POMIERSKI Zbigniew 1223KiZKWIDZYNM30DNF02:27:33 DNF06:17:30 DNF07:23:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROGACZ Piotr 1152SzakaleSOSNOWIECM30DNF02:37:32 DNF06:28:05 DNF07:31:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DOLIŃSKI Adam 1278KB LegionowoWARSZAWAM30DNF02:22:30 DNF06:52:11 DNF07:46:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOGA Łukasz 1167Zdzieraj kapcie www.agatsu.plSOSNOWIECM30DNF02:38:35 DNF07:14:38 DNF08:45:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POLAK Bartosz 1163Kuchnia FunkcjonalnaSKIERDYM30DNF02:10:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
EBERT Adam 1304KATOWICEM30DNF02:28:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WERNER Kamil 1058Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:31:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
REAUD Julien 1055FRAPOL Razem!WARSZAWAM30DNF02:38:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RYZNAR Łukasz 1332niezrzeszonySIEKIERZYCEM30DNF02:49:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIEPRZAK Andrzej 1081ParkówkaSZCZECINM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁACHOWICZ Tomasz 1079WieRUNszówWIERUSZÓWM30DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 95 wynik(ów)