RZEŹNIK ULTRA 2016 - 140KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-05-21
Miejsce:
Cisna
Dystans:
140 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
340
Wystartowało:
281
Nie ukończyło:
234
Ukończyło:
47
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 17.7km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | 103km | 122km | 132km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu17.7km
   
KOWALIK Andrzej 1037Bieg OpolskiOPOLEM30DNF01:51:32 DNF
2PAŁKA Tomasz 1031LuzyxRZESZÓWM3000:00:0002:00:47
3ŁAGOŻNY Łukasz 1029BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0002:00:50
KOCZWARA Tomek 1005RADOMYŚL WIELKIM30DNF02:04:50 DNF
5KRZYSZTOŃ Marcin 1181GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0002:05:05
WAJDA Grzegorz 1180KW GLIWICEGLIWICEM30DNF02:05:44 DNF
7GRADZI Dariusz 1182AKGK TEAMKRAKÓWM3000:00:0002:05:54
8KOMISARZ Tomasz 1006Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM3000:00:0002:06:14
ŚLIWKA Cezary 1132Dwaj zgryźliwi tetrycyKIELCEM30DNF02:06:21 DNF
ŚCIUBEŁ Michał 1131Dwaj Zgryźliwi TetrycyKIELCEM30DNF02:06:22 DNF
SMOLEŃ Marcin 1076SOSNOWIECM30DNF02:08:34 DNF
LISIECKI Bartosz 1312POZNAŃM30DNF02:09:25 DNF
KĘPOWICZ Marcin 1116ŻABIA WOLAM30DNF02:09:44 DNF
KANIA Piotr 1053ŻYRARDÓWM30DNF02:09:53 DNF
POLAK Bartosz 1163Kuchnia FunkcjonalnaSKIERDYM30DNF02:10:33 DNF
SĘK Tomasz 1311PIASTÓWM30DNF02:10:35 DNF
SZUKAŁA Damian 1135Żary Runners TeamBIENIÓWM30DNF02:10:37 DNF
18WALCZAK Maciej 1129QUAY POZNAŃPOZNAŃM3000:00:0002:10:59
SZYMAŃSKI Arkadiusz 1242KB ErgoWARSZAWAM30DNF02:11:09 DNF
BOGACZYK Krzysztof 1057RÓWNEM30DNF02:11:33 DNF
KOLAŃCZYK Filip 1314POZNAŃM30DNF02:13:08 DNF
22MIREK Grzegorz 1290Move StudioKRAKÓWM3000:00:0002:13:10
23CHOROŚ Piotr 1285Banda GrudniaNIEMCEM3000:00:0002:13:45
CIEPLIK Łukasz 1235RunRecord.pl / NAVIGATORIAGDYNIAM30DNF02:13:51 DNF
ZMORZYŃSKI Jakub 1114WARSZAWAM30DNF02:14:01 DNF
26MIKOŚ Marcin 1338Wujek BiegaKATOWICEM3000:00:0002:14:03
JAWORSKI Marcin 1051JaworSKI TeamPUŁTUSKM30DNF02:14:12 DNF
BARTOSZ Marek 1160KRAKÓWM30DNF02:15:17 DNF
PAJDOSZ Rafał 1149KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM30DNF02:15:20 DNF
ZIEMBA Przemysław 1191BRACIK ZIEMBA TEAMLUBINM30DNF02:15:27 DNF
NOWAKOWSKI Paweł 1123MojeUltraBieganie.plSOSNOWIECM30DNF02:15:41 DNF
KAPUSTA Paweł 1128GRUDZIĄDZM30DNF02:15:50 DNF
SIGNERSKI Remigiusz 1122X TEAM Klub Sportowy XTRI.PLGDAŃSKM30DNF02:15:57 DNF
LUBOWICKI Łukasz 124340-latek TychyTYCHYM30DNF02:16:22 DNF
35PIENIĄDZ Bartłomiej 1140Misiu z buszuKRAKÓWM3000:00:0002:16:39
GANC Marcin 1321TORUŃM30DNF02:16:51 DNF
TUSZKANOW Grzegorz 1240Tuchol TeamWROCŁAWM30DNF02:17:44 DNF
38ULAS Maciej 1103BOCHNIAM3000:00:0002:18:44
APANASIEWICZ Bartosz 1203runspace.plBYDGOSZCZM30DNF02:19:02 DNF
MAŃKOWSKI Krzysztof 107512tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM30DNF02:20:04 DNF
ZWOLIŃSKI Łukasz 1136OTK RzeźnikGDAŃSKM30DNF02:20:16 DNF
MAKOWSKI Maciej 1061Korona PabianicePABIANICEM30DNF02:20:19 DNF
JODKO-NARKIEWICZ Adam 1069Daleko jeszcze?GDAŃSKM30DNF02:20:59 DNF
GORGOL Tomasz 1200RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30DNF02:21:30 DNF
JANECKA Artur 1127ŁASKM30DNF02:21:31 DNF
DOLIŃSKI Adam 1278KB LegionowoWARSZAWAM30DNF02:22:30 DNF
PELPLIŃSKI Piotr 1250Intel RunnersSOPOTM30DNF02:22:55 DNF
48WIECZOREK Michał 1231WARSZAWAM3000:00:0002:23:22
OLAWIŃSKI Karol 1045Triathlon Mietków TeamKOBIERZYCEM30DNF02:23:22 DNF
WIERZBOWSKI Krzysztof 1036Motointegrator.plBYDGOSZCZM30DNF02:23:26 DNF
LACHERA Marek 1008W pogoni za duchemKATOWICEM30DNF02:23:54 DNF
PAWŁOWSKI Arkadiusz 1084MIĘDZYRZEC PODLASKIM30DNF02:23:58 DNF
FABIŃSKI Marcin 1041Luźna gumaGRUDZIĄDZM30DNF02:24:08 DNF
ZAJĄC Filip 1066Góral Świętokrzyski / SK KICKBOXING KIELCEKIELCEM30DNF02:24:10 DNF
SAMBOR Mariusz 1099WUJEK BIEGAKATOWICEM30DNF02:26:13 DNF
TOPOLSKI Piotr 1168SOPOTM30DNF02:26:57 DNF
57SOPOTNICKI Wojciech 1038KUNICEM3000:00:0002:26:58
PILECKI Maciej 1009WROCŁAWM30DNF02:27:17 DNF
POMIERSKI Zbigniew 1223KiZKWIDZYNM30DNF02:27:33 DNF
POMIERSKI Karol 1224KiZGDAŃSKM30DNF02:27:33 DNF
ZASŁONKA Konrad 1050SKIERNIEWICEM30DNF02:27:40 DNF
MUSZYŃSKI Krzysztof 1143BUKOWNOM30DNF02:27:41 DNF
WAWRZYNIAK Michał 1264Klub Biegacza WartaPAJECZNOM30DNF02:27:42 DNF
KOZERA Waldemar 1291KRAKÓWM30DNF02:28:02 DNF
65GÓRKA Dariusz 1023BIKEBOARDKRAKÓWM3000:00:0002:28:09
66PRZYBYŁ Zbigniew 1024szurkowoMOSINAM3000:00:0002:28:10
ŁUBIEŃSKI Wojciech 1248POZNAŃM30DNF02:28:36 DNF
EBERT Adam 1304KATOWICEM30DNF02:28:45 DNF
KATNER Cezary 1071WYSZKÓWM30DNF02:30:37 DNF
BARANOWSKI Michał 1201WARSZAWAM30DNF02:30:41 DNF
TARNOWSKI Krzysztof 1130KW LublinLUBLINM30DNF02:31:16 DNF
DĄBSKI Grzegorz 1183WÓLKA ORŁOWSKAM30DNF02:31:18 DNF
WERNER Kamil 1058Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:31:34 DNF
NÓŻKA Andrzej 1142LP -HP !!!BOJADŁAM30DNF02:33:03 DNF
75KŁAŁO Robert 1034LUBLINM3000:00:0002:33:04
KLINIK Paweł 1137RAFAKORACIBÓRZM30DNF02:33:04 DNF
JASKULSKI Karol 1315TORUŃM30DNF02:33:23 DNF
LACHOWICZ Przemysław 1176LIBERTÓWM30DNF02:34:08 DNF
SZYPOWSKI Marcin 1156KoszalinWARSZAWAM30DNF02:34:33 DNF
MAŁKOWSKI Krzysztof 1052natural-born-runners.plPOZNAŃM30DNF02:34:55 DNF
WIĄCEK Mirosław 1198WATER TEAMPOŁOMIAM30DNF02:35:36 DNF
ROGACZ Piotr 1152SzakaleSOSNOWIECM30DNF02:37:32 DNF
CIOCH Paweł 1269PLOTSERWIS TEAMOPOLEM30DNF02:37:35 DNF
REAUD Julien 1055FRAPOL Razem!WARSZAWAM30DNF02:38:26 DNF
SYGOCKI Konrad 1297Biegam Na TarchominieWARSZAWAM30DNF02:38:30 DNF
NOGA Łukasz 1167Zdzieraj kapcie www.agatsu.plSOSNOWIECM30DNF02:38:35 DNF
KRZYSZTOŃ Piotr 1178GMP LASY / KRAŚNIKLASYM30DNF02:38:51 DNF
BALAWEJDER Marcin 1225PRZEWORSKM30DNF02:41:29 DNF
ZUBOWICZ Jakub 1280Żwawe ŻubrySEJNYM30DNF02:41:41 DNF
SADY Piotr 1101AntyGrawitacjaKALISZM30DNF02:43:39 DNF
91TUREK Michal 1309PRAGUEM3000:00:0002:44:37
RYZNAR Łukasz 1332niezrzeszonySIEKIERZYCEM30DNF02:49:03 DNF
BŁACHOWICZ Tomasz 1079WieRUNszówWIERUSZÓWM30DNF DNF
PIEPRZAK Andrzej 1081ParkówkaSZCZECINM30DNF DNF
PRAŻMOWSKI Piotr 1222Am NatKRAKÓWM30DNF DNF
Znaleziono 95 wynik(ów)