RZEŹNIK ULTRA 2016 - 140KM
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-21
Miejsce : Cisna
Dystans : 140 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 340
Wystartowało : 281
Nie ukończyło : 234
Ukończyło : 47
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | 103km | 122km | 132km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu17.7km38.8km48.9km71km92km103km122km132kmCzas
netto
140km
Czas
brutto
140km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1CHYŁEK Wiesław 1002NIEGOWONICEM401M 200:00:0001:54:4404:38:3505:31:2808:50:2811:41:4313:02:0016:00:0217:52:0719:15:40.6519:15:40.65 8:157,3
2BIEŚ Bartosz 1171TEAM KRYNICAKRYNICA-ZDRÓJM402M 400:00:0002:10:5905:13:2806:10:3809:51:0112:58:2114:12:0817:23:0819:10:2220:21:28.5520:21:28.55+01:05:478:436,9
3KORAB Robert 1007Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM403M 500:00:0002:11:1305:08:1506:04:0209:47:0712:47:1514:03:3617:04:4719:07:5020:29:39.6020:29:39.60+01:13:588:466,8
4JASTRZĄB Piotr 1003Dekan LeskoLESKOM404M 600:00:0002:00:1904:59:5905:59:0210:08:5913:16:2914:37:4417:54:1920:03:0821:36:03.1521:36:03.15+02:20:229:156,5
5KNOP Piotr 1044Opoczno Sport TeamWOLA ZAŁĘŻNAM405M 700:00:0001:56:5204:56:3805:49:3610:02:3113:35:1414:47:3618:47:2420:25:1121:44:36.7521:44:36.75+02:28:569:196,4
6KITA Michał 1004pędzący w miejscuWROCŁAWM406M 800:00:0002:00:4604:54:2505:49:3710:11:3613:16:0614:36:5018:20:5320:27:4021:51:11.7021:51:11.70+02:35:319:216,4
7KOZACZUK Jacek 1327SZWAGIER TEAMLEŻAJSKM407M 1000:00:0002:19:1305:36:4806:47:2810:59:4714:17:1115:49:2018:48:2720:46:2822:14:33.6522:14:33.65+02:58:539:316,3
8ZAJĄC Jacek 1162NONKONFORMISTAKRAŚNIKM408M 1100:00:0002:09:4405:17:5206:16:1010:31:5313:56:3715:28:4418:48:1420:56:2122:38:00.9022:38:00.90+03:22:209:426,2
9SKRABA Michał 1347Hercog Running TeamWROCŁAWM409M 1200:00:0002:09:2005:18:1306:17:2310:24:5513:39:5115:11:0318:47:2520:53:3022:42:20.6022:42:20.60+03:26:399:436,2
10CEBULA Leszek 1110KRAKÓWM4010M 1300:00:0002:18:4105:35:2306:30:2210:35:2513:58:1115:37:4519:08:0121:14:1222:44:54.0022:44:54.00+03:29:139:446,2
11GAWĘSKI Maciej 1086KW KrakówKRAKÓWM4011M 1400:00:0002:24:3905:52:3106:54:2911:02:3314:26:4215:53:3319:21:1121:15:4122:47:51.5022:47:51.50+03:32:109:466,1
12JAGIEŁŁO Dominik 1206WARSZAWAM4012M 1600:00:0002:08:3405:16:2606:12:0010:35:3014:08:2615:46:0419:21:1621:39:3423:05:14.3023:05:14.30+03:49:339:536,1
13PAWŁOWSKI Piotr 1341WARSZAWAM4013M 2200:00:0002:29:0505:56:5406:56:5511:00:1314:23:0816:05:4219:29:2221:48:4023:23:36.4523:23:36.45+04:07:5510:016,0
14PLISZKA Bartosz 1244OSTROŁĘKAM4014M 2600:00:0002:07:5405:40:5006:50:4110:57:5314:24:4116:04:4919:21:1021:41:1023:34:21.4023:34:21.40+04:18:4010:065,9
15WOJTAS Janusz 1232Poczta PolskaWARSZAWAM4015M 2700:00:0002:18:0505:40:4106:37:0211:02:3214:40:2516:13:0819:51:0421:55:3023:36:27.2023:36:27.20+04:20:4610:075,9
16CUPIAŁ Jacek 1070IMIELINM4016M 2800:00:0002:06:0105:20:5206:20:0611:25:3415:04:5516:30:4119:47:3721:55:2823:36:34.3023:36:34.30+04:20:5310:075,9
17JUCHA Michal 1193RYSIOTEAMŁÓDŹM4017M 3200:00:0002:15:4305:21:4106:17:4510:28:3413:51:4015:28:0319:25:0021:50:0223:46:07.3023:46:07.30+04:30:2610:115,9
18LIPOK Lucjan 1346Lucky LuckZABRZEM4018M 3600:00:0002:09:3105:48:4006:56:1811:21:2215:00:1316:39:3420:22:4622:30:0624:09:34.0524:09:34.05+04:53:5310:215,8
19KOPCZYŃSKI Leszek 1295Klub Wysokogórski Jastrzębie ZdrójŚWIERKLANYM4019M 3800:00:0002:18:3305:38:5806:37:1310:59:1114:22:3915:56:3520:09:4322:21:1524:30:44.0024:30:44.00+05:15:0310:305,7
20POLAK Stanisław 1283mBankKRAKÓWM4020M 4100:00:0002:21:5905:51:0306:58:5811:50:1315:17:5916:49:2120:41:5122:52:5125:09:12.0525:09:12.05+05:53:3110:465,6
21ŁUPIŃSKI Robert 1239Biegam bo Lubię BiałystokBIAŁYSTOKM4021M 4200:00:0002:17:5405:38:4706:31:4011:12:4715:24:0817:09:4220:41:5122:52:4925:09:12.1525:09:12.15+05:53:3110:465,6
22ANDREJCZUK Józek 1241Biegam bo Lubię BiałystokBIAŁYSTOKM4022M 4300:00:0002:17:5505:38:4706:31:4111:12:4815:24:0817:09:4220:41:5222:52:5625:09:12.5025:09:12.50+05:53:3110:465,6
23OLBRYŚ Stanisław Adam 1322KB LegionowoNASIELSKM4023M 4400:00:0002:28:1905:58:5907:08:4711:44:2315:39:4917:26:2420:48:2323:18:1125:15:22.0025:15:22.00+05:59:4110:495,5
24GŁĘBOWSKI Tomasz 1032CZERWONAKM4024M 4500:00:0002:11:1605:51:4106:48:0611:37:4915:37:2617:20:5520:50:3123:10:1125:19:32.0025:19:32.00+06:03:5110:515,5
25WRONA Sławomir 1219www.call3.plGDYNIAM4025M 4600:00:0002:10:3205:51:5706:49:4611:28:2115:17:2317:05:5820:46:4723:16:1625:56:12.0025:56:12.00+06:40:3111:065,4
Niesklasyfikowani
MAJ Robert 1319TVP LublinLUBLINM40DNF02:11:31 DNF05:37:16 DNF06:47:13 DNF11:54:37 DNF15:37:30 DNF17:13:32 DNF21:04:27 DNF DNF DNF DNF--
ATANASOW ANCEW Dawid 1211WATAHA TRAIL TEAMNOWY TARGM40DNF02:00:21 DNF04:48:03 DNF05:39:58 DNF09:32:42 DNF12:40:44 DNF14:02:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
URAMEK Grzegorz 1012OBORNIKI ŚLĄSKIEM40DNF02:01:32 DNF04:54:25 DNF05:49:36 DNF10:00:04 DNF13:36:32 DNF14:50:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
SAWICZ Robert 1237WROCŁAWM40DNF02:00:52 DNF05:07:44 DNF06:05:06 DNF10:23:45 DNF13:52:42 DNF15:28:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
CIECIERA Paweł 1001PrzełajowiecWARSZAWAM40DNF02:09:11 DNF05:18:09 DNF06:17:23 DNF10:35:25 DNF13:53:05 DNF15:33:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
MOSSOCZY Zbigniew 1120BIKEBOARDZABIERZÓWM40DNF01:56:39 DNF05:01:17 DNF06:03:16 DNF10:15:42 DNF13:57:58 DNF15:41:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
SADURSKI Krzysztof 1320CARINIIŁASKARZEWM40DNF02:03:55 DNF05:20:56 DNF06:16:54 DNF10:41:51 DNF14:15:49 DNF15:46:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
MUCHA Jacek 1275PRUSZKÓWM40DNF02:19:14 DNF05:36:42 DNF06:34:54 DNF11:02:19 DNF14:35:42 DNF16:21:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIEWIOR Arkadiusz 1112GLIWICEM40DNF02:27:34 DNF05:49:48 DNF06:49:53 DNF11:11:13 DNF14:48:35 DNF16:23:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
MART Mariusz 1056Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIM40DNF02:25:38 DNF05:42:53 DNF06:41:42 DNF11:10:00 DNF14:53:14 DNF16:28:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJCHRZAK Tymoteusz 1083ZapierdalaczeKATOWICEM40DNF02:10:08 DNF05:39:00 DNF06:43:56 DNF11:08:51 DNF14:49:44 DNF16:33:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
SLADECZEK Andrzej 1282CORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM40DNF02:07:43 DNF05:15:51 DNF06:12:18 DNF10:59:41 DNF15:13:34 DNF16:35:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
SMOLL Tomasz 1179OPEL ACTIVE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM40DNF02:19:24 DNF05:45:27 DNF06:46:45 DNF11:18:15 DNF14:55:56 DNF16:38:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
KARPIŃSKI Robert 1268Spartanie DzieciomMARKIM40DNF02:18:27 DNF05:48:45 DNF06:51:23 DNF11:36:18 DNF15:20:14 DNF16:51:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUŻEL Rafał 1155RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM40DNF02:01:46 DNF05:31:48 DNF06:42:40 DNF11:08:41 DNF14:59:22 DNF16:52:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALAK Mariusz 1192POZNAŃM40DNF02:20:18 DNF05:47:43 DNF06:45:47 DNF11:24:34 DNF15:01:11 DNF16:52:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
NYKA Jan 1214WARSZAWAM40DNF02:25:38 DNF06:00:29 DNF06:59:34 DNF11:56:13 DNF15:32:54 DNF17:03:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
GOLEC Rafał 1255WARSZAWAM40DNF02:21:02 DNF06:01:39 DNF07:08:37 DNF12:04:11 DNF15:35:55 DNF17:19:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
RÓG Leszek 1313niezrzeszonyKRZESZOWICEM40DNF02:26:55 DNF06:04:30 DNF07:03:02 DNF11:23:01 DNF15:16:42 DNF17:20:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANDZIŚ Wiesław 1210Aktywny DynówDYNÓWM40DNF02:16:19 DNF05:57:48 DNF06:58:24 DNF12:03:32 DNF15:38:20 DNF17:24:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁACH Piotr 1284Opel Active TeamGLIWICEM40DNF02:24:38 DNF06:05:01 DNF07:08:23 DNF DNF DNF17:29:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMIK Marcin 1088Ratownik GórniczyCHORZÓWM40DNF02:18:21 DNF05:49:06 DNF06:54:24 DNF11:46:47 DNF15:56:07 DNF17:32:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSZAREK Maciej 1074POZNAŃM40DNF02:40:37 DNF06:23:00 DNF07:25:13 DNF11:56:10 DNF16:14:57 DNF17:35:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSZAREK Andrzej 1073POZNAŃM40DNF02:40:36 DNF06:23:01 DNF07:25:12 DNF11:56:20 DNF16:14:57 DNF17:36:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
WITCZAK Przemysław 1030Dreamtime TrailsWARSZAWAM40DNF02:19:59 DNF05:58:13 DNF06:59:34 DNF11:44:09 DNF15:37:26 DNF17:39:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁASIAK Wojciech 1105BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:14:22 DNF05:38:20 DNF06:43:42 DNF11:37:18 DNF15:58:23 DNF17:43:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYLUPEK Tomasz 1159Pozytywnie zakreceniMYSLOWICEM40DNF02:37:32 DNF06:28:02 DNF07:28:28 DNF12:00:12 DNF16:02:23 DNF17:46:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCZAK Krzysztof 1117PKO BP Running TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM40DNF02:26:12 DNF06:06:19 DNF07:09:50 DNF12:00:28 DNF16:11:07 DNF17:48:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAJ Grzegorz 1080KIELCEM40DNF02:17:11 DNF06:07:14 DNF07:14:52 DNF12:00:51 DNF15:47:41 DNF17:51:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
WACNIK Janusz 1281Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM40DNF02:24:17 DNF06:14:01 DNF07:20:26 DNF12:03:48 DNF16:06:23 DNF17:53:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIODUSZEWSKI Mariusz 120210 Warszawski Pułk SamochodowyWARSZAWAM40DNF02:35:22 DNF06:12:47 DNF07:19:54 DNF12:15:26 DNF16:30:51 DNF17:54:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚWIERZYŃSKI Witold 1072Raz SzczecinBEZRZECZEM40DNF02:09:39 DNF05:25:14 DNF06:27:58 DNF11:36:16 DNF15:52:01 DNF17:56:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
POŁOMSKI Daniel 1078LOGI-sty-KASZCZECINM40DNF02:15:42 DNF05:49:05 DNF06:54:51 DNF11:46:04 DNF15:52:01 DNF17:56:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
JACKIEWICZ Waldemar 1113HALINÓWM40DNF02:22:46 DNF06:03:25 DNF07:12:33 DNF12:12:45 DNF16:09:32 DNF18:00:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
WASZKIEWICZ Tomasz 1175W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM40DNF02:23:57 DNF06:06:30 DNF07:14:48 DNF12:05:01 DNF16:18:07 DNF18:04:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
BEDNARCZYK Jacek 1085WUJEK BIEGAMIKOŁÓWM40DNF02:29:45 DNF06:22:47 DNF07:27:39 DNF12:39:43 DNF16:38:46 DNF18:10:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
POZLEWICZ Dariusz 1077Mutant RunBYTOMM40DNF02:29:15 DNF06:22:45 DNF07:29:46 DNF12:21:22 DNF16:28:02 DNF18:10:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
MADEJCZYK Sebastian 1336TuchowTUCHOWM40DNF02:39:45 DNF06:22:41 DNF07:30:38 DNF12:10:19 DNF16:27:39 DNF18:10:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
STANOWSKI Grzegorz 1091forever youngŁÓDŹM40DNF02:18:26 DNF06:00:28 DNF07:03:45 DNF12:21:09 DNF16:33:42 DNF18:12:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAROSIK Daniel 1207ŻUKOWOM40DNF02:19:33 DNF05:51:51 DNF06:59:00 DNF12:03:40 DNF16:12:50 DNF18:13:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
DŻUGAN Witold 1087POZNAŃM40DNF02:12:53 DNF05:54:03 DNF06:59:55 DNF12:25:25 DNF16:40:08 DNF18:20:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
MALEŃSKI Maciek 1027Gang LysychWARSZAWAM40DNF DNF DNF07:20:54 DNF12:21:00 DNF16:32:15 DNF18:23:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAMOJSKI Robert 1035Rise & ShineGLIWICEM40DNF02:03:45 DNF05:20:42 DNF06:20:04 DNF11:41:21 DNF16:41:20 DNF18:26:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
PALUSZKIEWICZ Robert 1199LUBINM40DNF02:26:57 DNF06:07:54 DNF07:10:10 DNF12:27:12 DNF16:49:41 DNF18:29:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUZEL Rafal 1060Biegowe MisieLEGNICAM40DNF02:44:13 DNF06:41:55 DNF07:57:51 DNF12:53:23 DNF16:52:45 DNF18:29:38 DNF DNF DNF DNF DNF--
JUCHA Jacek 1253CA Aktywni/ CA BrokerGOCZLKOWICE ZDROJM40DNF02:38:10 DNF06:29:41 DNF07:34:14 DNF12:36:37 DNF16:49:43 DNF18:30:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
KORBELA Maciej 1154DĄBROWA GÓRNICZAM40DNF02:37:31 DNF06:28:06 DNF07:28:29 DNF12:35:44 DNF16:53:10 DNF18:34:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
BIL Marcin 1067Góral ŚwiętokrzyskiKIELCEM40DNF02:24:07 DNF06:14:31 DNF07:30:47 DNF12:42:40 DNF16:54:08 DNF18:48:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAJĄK Sebastian 1340BĘBŁOM40DNF02:16:28 DNF06:02:43 DNF07:25:10 DNF13:00:21 DNF17:16:42 DNF18:48:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
PANEK Piotr 1190ZIELONKIM40DNF02:35:34 DNF06:50:48 DNF08:01:14 DNF13:16:25 DNF17:30:20 DNF19:02:19 DNF DNF DNF DNF DNF--
RUPNIEWSKI Tomasz 1172SWARZĘDZM40DNF02:32:11 DNF06:38:03 DNF07:49:13 DNF12:54:57 DNF17:18:33 DNF19:06:25 DNF DNF DNF DNF DNF--
DOMAGAŁA Remigiusz 1048wild duckKRAKÓWM40DNF02:30:10 DNF06:41:41 DNF07:50:49 DNF13:11:51 DNF17:29:36 DNF19:12:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
MORYŃ Piotr 1263KONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF02:28:14 DNF06:33:09 DNF07:41:23 DNF13:02:56 DNF17:30:16 DNF19:12:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHROMIK Wacław 1195RYBNIKM40DNF02:20:20 DNF06:26:04 DNF07:36:15 DNF13:38:03 DNF17:48:20 DNF19:19:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIERKA Mariusz 1228TOMASZÓW MAZOWIECKIM40DNF02:25:10 DNF06:23:23 DNF07:41:50 DNF13:20:02 DNF17:29:30 DNF19:20:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
SUDAKOWSKI Tomasz 1126DOZ Drużyna RawaRAWA MAZOWIECKAM40DNF02:20:02 DNF06:01:08 DNF07:08:50 DNF12:45:18 DNF17:22:49 DNF19:27:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
OBROŚLAK Jacek 1262amatorJASTRZĘBIE ZDRÓJM40DNF02:24:38 DNF06:15:08 DNF07:26:36 DNF12:54:29 DNF17:42:43 DNF19:38:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKOWSKI Artur 1111ALNORGRÓJECM40DNF02:22:17 DNF06:35:12 DNF07:42:26 DNF13:15:14 DNF17:50:53 DNF19:53:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
WĘGIEL Bogdan 1158McDBOLECHOWICEM40DNF02:35:21 DNF06:38:39 DNF07:48:54 DNF13:36:55 DNF18:10:37 DNF20:04:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZWĘGLIŃSKI Andrzej 1063KĘDZIERZYN-KOŹLEM40DNF02:25:19 DNF06:54:45 DNF08:05:46 DNF13:38:47 DNF18:21:30 DNF20:12:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻUROWSKI Marcin 1212KICINM40DNF02:26:31 DNF06:47:03 DNF08:02:50 DNF13:33:48 DNF18:25:44 DNF20:17:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROGÓSZ Piotr 1026odBiegamyodNormyŁÓDŹM40DNF02:48:58 DNF06:55:57 DNF08:07:14 DNF13:25:38 DNF18:09:36 DNF20:22:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
FINFANDO Zbigniew 1294BSSGIZABELINM40DNF02:39:16 DNF06:44:25 DNF07:58:29 DNF13:47:22 DNF18:31:14 DNF20:32:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
PINDUR Grzegorz 1324POZNAŃM40DNF02:06:37 DNF05:40:26 DNF06:43:34 DNF12:27:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KIRKIEWICZ Ireneusz 1256OŁAWAM40DNF02:41:53 DNF06:26:30 DNF07:26:01 DNF12:57:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIDOR Paweł 1227W4TEAMWARSZAWAM40DNF02:45:31 DNF06:34:50 DNF07:40:12 DNF13:10:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STARZYŃSKI Stefan 1144Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF02:35:58 DNF06:33:22 DNF07:44:58 DNF13:26:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STASZEWSKI Piotr 1040POTASZEM40DNF02:26:31 DNF06:47:03 DNF08:02:44 DNF13:34:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ULOWSKI Jacek 1236Łyse Łosie 2 FAN-RUN TEAM ŁódźŁÓDŹM40DNF02:44:49 DNF06:49:57 DNF07:58:26 DNF13:40:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WALECZEK Sławomir 1173BRZEZINKA ŚREDZKAM40DNF02:29:59 DNF06:20:39 DNF07:28:56 DNF13:42:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKI Artur 1194introPOZNAŃM40DNF02:27:12 DNF06:31:36 DNF07:53:26 DNF13:52:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁOCH Marek 1145BLOCHSHUTA DŁUTOWSKAM40DNF02:36:49 DNF06:40:23 DNF07:56:52 DNF13:55:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WENGRZIK Piotr 1025APOSTROPHE CREATIVE COMMUNITIESWROCŁAWM40DNF02:31:34 DNF06:21:24 DNF07:29:42 DNF13:56:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORA Artur 1325KB ŁapkaBYDGOSZCZM40DNF02:44:39 DNF06:59:52 DNF08:12:05 DNF14:26:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOTOWSKI Andrzej 1189SUGER MANWROCŁAWM40DNF02:29:58 DNF06:56:31 DNF08:25:32 DNF14:48:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAKUBOWSKI Wojciech 1247KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM40DNF02:32:44 DNF06:51:44 DNF07:58:08 DNF16:05:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUFERA Dariusz 1125FRAPOL Razem!WARSZAWAM40DNF02:38:25 DNF06:48:15 DNF08:06:45 DNF18:34:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MINIUR Jacek 1068KIELCEM40DNF02:17:11 DNF06:07:13 DNF07:14:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BADURA Wojtek 1049zielonatrafffkaBIELSKO-BIAŁAM40DNF02:34:53 DNF06:26:18 DNF07:46:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZLĘK Andrzej 1238KS ŁódźŁÓDŹM40DNF02:17:47 DNF06:30:52 DNF07:46:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MUTRYNOWSKI Piotr 1305WARSZAWAM40DNF02:48:27 DNF06:48:56 DNF07:52:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HOLOVIN Jozef 1090BARCZEWKOM40DNF02:46:43 DNF07:06:10 DNF08:33:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻYREK Maciej 1279BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:21:25 DNF06:34:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DYCZKA Robert 1170Aktywny RozbarkBYTOMM40DNF02:26:34 DNF07:06:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAKRZEWSKI Wojtek Harry 1095HARRY'S ANGELSOSTRÓDAM40DNF02:23:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SYMA Sebastian 1307MYSZKÓWM40DNF02:23:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DENEKA Jacek 1188UltraLoversWARSZAWAM40DNF02:47:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBCZAK Piotr 1331OdBiegamyOdNormyŁÓDŹM40DNF02:49:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIOTROWSKI Maciej 1028odBiegamyodNormyWARSZAWAM40DNF02:50:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JACKOWSKI Jacek 1093JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWM40DNF02:53:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 115 wynik(ów)