RZEŹNIK ULTRA 2016 - 140KM
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-21
Miejsce : Cisna
Dystans : 140 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 340
Wystartowało : 281
Nie ukończyło : 234
Ukończyło : 47
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 17.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | 103km | 122km | 132km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu17.7km
   
1CHYŁEK Wiesław 1002NIEGOWONICEM4000:00:0001:54:44
Niesklasyfikowani
MOSSOCZY Zbigniew 1120BIKEBOARDZABIERZÓWM40DNF01:56:39 DNF
3KNOP Piotr 1044Opoczno Sport TeamWOLA ZAŁĘŻNAM4000:00:0001:56:52
4JASTRZĄB Piotr 1003Dekan LeskoLESKOM4000:00:0002:00:19
ATANASOW ANCEW Dawid 1211WATAHA TRAIL TEAMNOWY TARGM40DNF02:00:21 DNF
6KITA Michał 1004pędzący w miejscuWROCŁAWM4000:00:0002:00:46
SAWICZ Robert 1237WROCŁAWM40DNF02:00:52 DNF
URAMEK Grzegorz 1012OBORNIKI ŚLĄSKIEM40DNF02:01:32 DNF
KRUŻEL Rafał 1155RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM40DNF02:01:46 DNF
ZAMOJSKI Robert 1035Rise & ShineGLIWICEM40DNF02:03:45 DNF
SADURSKI Krzysztof 1320CARINIIŁASKARZEWM40DNF02:03:55 DNF
12CUPIAŁ Jacek 1070IMIELINM4000:00:0002:06:01
PINDUR Grzegorz 1324POZNAŃM40DNF02:06:37 DNF
SLADECZEK Andrzej 1282CORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM40DNF02:07:43 DNF
15PLISZKA Bartosz 1244OSTROŁĘKAM4000:00:0002:07:54
16JAGIEŁŁO Dominik 1206WARSZAWAM4000:00:0002:08:34
CIECIERA Paweł 1001PrzełajowiecWARSZAWAM40DNF02:09:11 DNF
18SKRABA Michał 1347Hercog Running TeamWROCŁAWM4000:00:0002:09:20
19LIPOK Lucjan 1346Lucky LuckZABRZEM4000:00:0002:09:31
ŚWIERZYŃSKI Witold 1072Raz SzczecinBEZRZECZEM40DNF02:09:39 DNF
21ZAJĄC Jacek 1162NONKONFORMISTAKRAŚNIKM4000:00:0002:09:44
MAJCHRZAK Tymoteusz 1083ZapierdalaczeKATOWICEM40DNF02:10:08 DNF
23WRONA Sławomir 1219www.call3.plGDYNIAM4000:00:0002:10:32
24BIEŚ Bartosz 1171TEAM KRYNICAKRYNICA-ZDRÓJM4000:00:0002:10:59
25KORAB Robert 1007Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0002:11:13
26GŁĘBOWSKI Tomasz 1032CZERWONAKM4000:00:0002:11:16
MAJ Robert 1319TVP LublinLUBLINM40DNF02:11:31 DNF
DŻUGAN Witold 1087POZNAŃM40DNF02:12:53 DNF
BŁASIAK Wojciech 1105BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:14:22 DNF
POŁOMSKI Daniel 1078LOGI-sty-KASZCZECINM40DNF02:15:42 DNF
31JUCHA Michal 1193RYSIOTEAMŁÓDŹM4000:00:0002:15:43
JANDZIŚ Wiesław 1210Aktywny DynówDYNÓWM40DNF02:16:19 DNF
PAJĄK Sebastian 1340BĘBŁOM40DNF02:16:28 DNF
MINIUR Jacek 1068KIELCEM40DNF02:17:11 DNF
MAJ Grzegorz 1080KIELCEM40DNF02:17:11 DNF
SZLĘK Andrzej 1238KS ŁódźŁÓDŹM40DNF02:17:47 DNF
37ŁUPIŃSKI Robert 1239Biegam bo Lubię BiałystokBIAŁYSTOKM4000:00:0002:17:54
38ANDREJCZUK Józek 1241Biegam bo Lubię BiałystokBIAŁYSTOKM4000:00:0002:17:55
39WOJTAS Janusz 1232Poczta PolskaWARSZAWAM4000:00:0002:18:05
SZYMIK Marcin 1088Ratownik GórniczyCHORZÓWM40DNF02:18:21 DNF
STANOWSKI Grzegorz 1091forever youngŁÓDŹM40DNF02:18:26 DNF
KARPIŃSKI Robert 1268Spartanie DzieciomMARKIM40DNF02:18:27 DNF
43KOPCZYŃSKI Leszek 1295Klub Wysokogórski Jastrzębie ZdrójŚWIERKLANYM4000:00:0002:18:33
44CEBULA Leszek 1110KRAKÓWM4000:00:0002:18:41
45KOZACZUK Jacek 1327SZWAGIER TEAMLEŻAJSKM4000:00:0002:19:13
MUCHA Jacek 1275PRUSZKÓWM40DNF02:19:14 DNF
SMOLL Tomasz 1179OPEL ACTIVE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM40DNF02:19:24 DNF
JAROSIK Daniel 1207ŻUKOWOM40DNF02:19:33 DNF
WITCZAK Przemysław 1030Dreamtime TrailsWARSZAWAM40DNF02:19:59 DNF
SUDAKOWSKI Tomasz 1126DOZ Drużyna RawaRAWA MAZOWIECKAM40DNF02:20:02 DNF
MICHALAK Mariusz 1192POZNAŃM40DNF02:20:18 DNF
CHROMIK Wacław 1195RYBNIKM40DNF02:20:20 DNF
GOLEC Rafał 1255WARSZAWAM40DNF02:21:02 DNF
ŻYREK Maciej 1279BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:21:25 DNF
55POLAK Stanisław 1283mBankKRAKÓWM4000:00:0002:21:59
MIKOWSKI Artur 1111ALNORGRÓJECM40DNF02:22:17 DNF
JACKIEWICZ Waldemar 1113HALINÓWM40DNF02:22:46 DNF
ZAKRZEWSKI Wojtek Harry 1095HARRY'S ANGELSOSTRÓDAM40DNF02:23:22 DNF
SYMA Sebastian 1307MYSZKÓWM40DNF02:23:24 DNF
WASZKIEWICZ Tomasz 1175W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM40DNF02:23:57 DNF
BIL Marcin 1067Góral ŚwiętokrzyskiKIELCEM40DNF02:24:07 DNF
WACNIK Janusz 1281Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM40DNF02:24:17 DNF
BŁACH Piotr 1284Opel Active TeamGLIWICEM40DNF02:24:38 DNF
OBROŚLAK Jacek 1262amatorJASTRZĘBIE ZDRÓJM40DNF02:24:38 DNF
65GAWĘSKI Maciej 1086KW KrakówKRAKÓWM4000:00:0002:24:39
DZIERKA Mariusz 1228TOMASZÓW MAZOWIECKIM40DNF02:25:10 DNF
ZWĘGLIŃSKI Andrzej 1063KĘDZIERZYN-KOŹLEM40DNF02:25:19 DNF
MART Mariusz 1056Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIM40DNF02:25:38 DNF
NYKA Jan 1214WARSZAWAM40DNF02:25:38 DNF
MARCZAK Krzysztof 1117PKO BP Running TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM40DNF02:26:12 DNF
STASZEWSKI Piotr 1040POTASZEM40DNF02:26:31 DNF
ŻUROWSKI Marcin 1212KICINM40DNF02:26:31 DNF
DYCZKA Robert 1170Aktywny RozbarkBYTOMM40DNF02:26:34 DNF
RÓG Leszek 1313niezrzeszonyKRZESZOWICEM40DNF02:26:55 DNF
PALUSZKIEWICZ Robert 1199LUBINM40DNF02:26:57 DNF
WIŚNIEWSKI Artur 1194introPOZNAŃM40DNF02:27:12 DNF
DZIEWIOR Arkadiusz 1112GLIWICEM40DNF02:27:34 DNF
MORYŃ Piotr 1263KONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF02:28:14 DNF
79OLBRYŚ Stanisław Adam 1322KB LegionowoNASIELSKM4000:00:0002:28:19
80PAWŁOWSKI Piotr 1341WARSZAWAM4000:00:0002:29:05
POZLEWICZ Dariusz 1077Mutant RunBYTOMM40DNF02:29:15 DNF
BEDNARCZYK Jacek 1085WUJEK BIEGAMIKOŁÓWM40DNF02:29:45 DNF
KOTOWSKI Andrzej 1189SUGER MANWROCŁAWM40DNF02:29:58 DNF
WALECZEK Sławomir 1173BRZEZINKA ŚREDZKAM40DNF02:29:59 DNF
DOMAGAŁA Remigiusz 1048wild duckKRAKÓWM40DNF02:30:10 DNF
WENGRZIK Piotr 1025APOSTROPHE CREATIVE COMMUNITIESWROCŁAWM40DNF02:31:34 DNF
RUPNIEWSKI Tomasz 1172SWARZĘDZM40DNF02:32:11 DNF
JAKUBOWSKI Wojciech 1247KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM40DNF02:32:44 DNF
BADURA Wojtek 1049zielonatrafffkaBIELSKO-BIAŁAM40DNF02:34:53 DNF
WĘGIEL Bogdan 1158McDBOLECHOWICEM40DNF02:35:21 DNF
MIODUSZEWSKI Mariusz 120210 Warszawski Pułk SamochodowyWARSZAWAM40DNF02:35:22 DNF
PANEK Piotr 1190ZIELONKIM40DNF02:35:34 DNF
STARZYŃSKI Stefan 1144Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF02:35:58 DNF
BŁOCH Marek 1145BLOCHSHUTA DŁUTOWSKAM40DNF02:36:49 DNF
KORBELA Maciej 1154DĄBROWA GÓRNICZAM40DNF02:37:31 DNF
WYLUPEK Tomasz 1159Pozytywnie zakreceniMYSLOWICEM40DNF02:37:32 DNF
JUCHA Jacek 1253CA Aktywni/ CA BrokerGOCZLKOWICE ZDROJM40DNF02:38:10 DNF
KUFERA Dariusz 1125FRAPOL Razem!WARSZAWAM40DNF02:38:25 DNF
FINFANDO Zbigniew 1294BSSGIZABELINM40DNF02:39:16 DNF
MADEJCZYK Sebastian 1336TuchowTUCHOWM40DNF02:39:45 DNF
KOSZAREK Andrzej 1073POZNAŃM40DNF02:40:36 DNF
KOSZAREK Maciej 1074POZNAŃM40DNF02:40:37 DNF
KIRKIEWICZ Ireneusz 1256OŁAWAM40DNF02:41:53 DNF
KRUZEL Rafal 1060Biegowe MisieLEGNICAM40DNF02:44:13 DNF
SIKORA Artur 1325KB ŁapkaBYDGOSZCZM40DNF02:44:39 DNF
ULOWSKI Jacek 1236Łyse Łosie 2 FAN-RUN TEAM ŁódźŁÓDŹM40DNF02:44:49 DNF
SIDOR Paweł 1227W4TEAMWARSZAWAM40DNF02:45:31 DNF
HOLOVIN Jozef 1090BARCZEWKOM40DNF02:46:43 DNF
DENEKA Jacek 1188UltraLoversWARSZAWAM40DNF02:47:17 DNF
MUTRYNOWSKI Piotr 1305WARSZAWAM40DNF02:48:27 DNF
ROGÓSZ Piotr 1026odBiegamyodNormyŁÓDŹM40DNF02:48:58 DNF
SOBCZAK Piotr 1331OdBiegamyOdNormyŁÓDŹM40DNF02:49:17 DNF
PIOTROWSKI Maciej 1028odBiegamyodNormyWARSZAWAM40DNF02:50:33 DNF
JACKOWSKI Jacek 1093JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWM40DNF02:53:18 DNF
MALEŃSKI Maciek 1027Gang LysychWARSZAWAM40DNF DNF
Znaleziono 115 wynik(ów)