RZEŹNIK ULTRA 2016 - 140KM
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-05-21
Miejsce : Cisna
Dystans : 140 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 340
Wystartowało : 281
Nie ukończyło : 234
Ukończyło : 47
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 48.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.7km | 38.8km | 48.9km | 71km | 92km | 103km | 122km | 132km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | M60 | K60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu17.7km38.8km48.9km
     
1CHYŁEK Wiesław 1002NIEGOWONICEM4000:00:0001:54:4404:38:3505:31:28
Niesklasyfikowani
ATANASOW ANCEW Dawid 1211WATAHA TRAIL TEAMNOWY TARGM40DNF02:00:21 DNF04:48:03 DNF05:39:58 DNF
3KNOP Piotr 1044Opoczno Sport TeamWOLA ZAŁĘŻNAM4000:00:0001:56:5204:56:3805:49:36
URAMEK Grzegorz 1012OBORNIKI ŚLĄSKIEM40DNF02:01:32 DNF04:54:25 DNF05:49:36 DNF
5KITA Michał 1004pędzący w miejscuWROCŁAWM4000:00:0002:00:4604:54:2505:49:37
6JASTRZĄB Piotr 1003Dekan LeskoLESKOM4000:00:0002:00:1904:59:5905:59:02
MOSSOCZY Zbigniew 1120BIKEBOARDZABIERZÓWM40DNF01:56:39 DNF05:01:17 DNF06:03:16 DNF
8KORAB Robert 1007Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM4000:00:0002:11:1305:08:1506:04:02
SAWICZ Robert 1237WROCŁAWM40DNF02:00:52 DNF05:07:44 DNF06:05:06 DNF
10BIEŚ Bartosz 1171TEAM KRYNICAKRYNICA-ZDRÓJM4000:00:0002:10:5905:13:2806:10:38
11JAGIEŁŁO Dominik 1206WARSZAWAM4000:00:0002:08:3405:16:2606:12:00
SLADECZEK Andrzej 1282CORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM40DNF02:07:43 DNF05:15:51 DNF06:12:18 DNF
13ZAJĄC Jacek 1162NONKONFORMISTAKRAŚNIKM4000:00:0002:09:4405:17:5206:16:10
SADURSKI Krzysztof 1320CARINIIŁASKARZEWM40DNF02:03:55 DNF05:20:56 DNF06:16:54 DNF
15SKRABA Michał 1347Hercog Running TeamWROCŁAWM4000:00:0002:09:2005:18:1306:17:23
CIECIERA Paweł 1001PrzełajowiecWARSZAWAM40DNF02:09:11 DNF05:18:09 DNF06:17:23 DNF
17JUCHA Michal 1193RYSIOTEAMŁÓDŹM4000:00:0002:15:4305:21:4106:17:45
ZAMOJSKI Robert 1035Rise & ShineGLIWICEM40DNF02:03:45 DNF05:20:42 DNF06:20:04 DNF
19CUPIAŁ Jacek 1070IMIELINM4000:00:0002:06:0105:20:5206:20:06
ŚWIERZYŃSKI Witold 1072Raz SzczecinBEZRZECZEM40DNF02:09:39 DNF05:25:14 DNF06:27:58 DNF
21CEBULA Leszek 1110KRAKÓWM4000:00:0002:18:4105:35:2306:30:22
22ŁUPIŃSKI Robert 1239Biegam bo Lubię BiałystokBIAŁYSTOKM4000:00:0002:17:5405:38:4706:31:40
23ANDREJCZUK Józek 1241Biegam bo Lubię BiałystokBIAŁYSTOKM4000:00:0002:17:5505:38:4706:31:41
MUCHA Jacek 1275PRUSZKÓWM40DNF02:19:14 DNF05:36:42 DNF06:34:54 DNF
25WOJTAS Janusz 1232Poczta PolskaWARSZAWAM4000:00:0002:18:0505:40:4106:37:02
26KOPCZYŃSKI Leszek 1295Klub Wysokogórski Jastrzębie ZdrójŚWIERKLANYM4000:00:0002:18:3305:38:5806:37:13
MART Mariusz 1056Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIM40DNF02:25:38 DNF05:42:53 DNF06:41:42 DNF
KRUŻEL Rafał 1155RYŚ KARPATYRADOMYŚL WIELKIM40DNF02:01:46 DNF05:31:48 DNF06:42:40 DNF
PINDUR Grzegorz 1324POZNAŃM40DNF02:06:37 DNF05:40:26 DNF06:43:34 DNF
BŁASIAK Wojciech 1105BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:14:22 DNF05:38:20 DNF06:43:42 DNF
MAJCHRZAK Tymoteusz 1083ZapierdalaczeKATOWICEM40DNF02:10:08 DNF05:39:00 DNF06:43:56 DNF
MICHALAK Mariusz 1192POZNAŃM40DNF02:20:18 DNF05:47:43 DNF06:45:47 DNF
SMOLL Tomasz 1179OPEL ACTIVE TEAMTARNOWSKIE GÓRYM40DNF02:19:24 DNF05:45:27 DNF06:46:45 DNF
MAJ Robert 1319TVP LublinLUBLINM40DNF02:11:31 DNF05:37:16 DNF06:47:13 DNF
35KOZACZUK Jacek 1327SZWAGIER TEAMLEŻAJSKM4000:00:0002:19:1305:36:4806:47:28
36GŁĘBOWSKI Tomasz 1032CZERWONAKM4000:00:0002:11:1605:51:4106:48:06
37WRONA Sławomir 1219www.call3.plGDYNIAM4000:00:0002:10:3205:51:5706:49:46
DZIEWIOR Arkadiusz 1112GLIWICEM40DNF02:27:34 DNF05:49:48 DNF06:49:53 DNF
39PLISZKA Bartosz 1244OSTROŁĘKAM4000:00:0002:07:5405:40:5006:50:41
KARPIŃSKI Robert 1268Spartanie DzieciomMARKIM40DNF02:18:27 DNF05:48:45 DNF06:51:23 DNF
SZYMIK Marcin 1088Ratownik GórniczyCHORZÓWM40DNF02:18:21 DNF05:49:06 DNF06:54:24 DNF
42GAWĘSKI Maciej 1086KW KrakówKRAKÓWM4000:00:0002:24:3905:52:3106:54:29
POŁOMSKI Daniel 1078LOGI-sty-KASZCZECINM40DNF02:15:42 DNF05:49:05 DNF06:54:51 DNF
44LIPOK Lucjan 1346Lucky LuckZABRZEM4000:00:0002:09:3105:48:4006:56:18
45PAWŁOWSKI Piotr 1341WARSZAWAM4000:00:0002:29:0505:56:5406:56:55
JANDZIŚ Wiesław 1210Aktywny DynówDYNÓWM40DNF02:16:19 DNF05:57:48 DNF06:58:24 DNF
47POLAK Stanisław 1283mBankKRAKÓWM4000:00:0002:21:5905:51:0306:58:58
JAROSIK Daniel 1207ŻUKOWOM40DNF02:19:33 DNF05:51:51 DNF06:59:00 DNF
WITCZAK Przemysław 1030Dreamtime TrailsWARSZAWAM40DNF02:19:59 DNF05:58:13 DNF06:59:34 DNF
NYKA Jan 1214WARSZAWAM40DNF02:25:38 DNF06:00:29 DNF06:59:34 DNF
DŻUGAN Witold 1087POZNAŃM40DNF02:12:53 DNF05:54:03 DNF06:59:55 DNF
RÓG Leszek 1313niezrzeszonyKRZESZOWICEM40DNF02:26:55 DNF06:04:30 DNF07:03:02 DNF
STANOWSKI Grzegorz 1091forever youngŁÓDŹM40DNF02:18:26 DNF06:00:28 DNF07:03:45 DNF
BŁACH Piotr 1284Opel Active TeamGLIWICEM40DNF02:24:38 DNF06:05:01 DNF07:08:23 DNF
GOLEC Rafał 1255WARSZAWAM40DNF02:21:02 DNF06:01:39 DNF07:08:37 DNF
56OLBRYŚ Stanisław Adam 1322KB LegionowoNASIELSKM4000:00:0002:28:1905:58:5907:08:47
SUDAKOWSKI Tomasz 1126DOZ Drużyna RawaRAWA MAZOWIECKAM40DNF02:20:02 DNF06:01:08 DNF07:08:50 DNF
MARCZAK Krzysztof 1117PKO BP Running TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM40DNF02:26:12 DNF06:06:19 DNF07:09:50 DNF
PALUSZKIEWICZ Robert 1199LUBINM40DNF02:26:57 DNF06:07:54 DNF07:10:10 DNF
JACKIEWICZ Waldemar 1113HALINÓWM40DNF02:22:46 DNF06:03:25 DNF07:12:33 DNF
WASZKIEWICZ Tomasz 1175W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM40DNF02:23:57 DNF06:06:30 DNF07:14:48 DNF
MINIUR Jacek 1068KIELCEM40DNF02:17:11 DNF06:07:13 DNF07:14:52 DNF
MAJ Grzegorz 1080KIELCEM40DNF02:17:11 DNF06:07:14 DNF07:14:52 DNF
MIODUSZEWSKI Mariusz 120210 Warszawski Pułk SamochodowyWARSZAWAM40DNF02:35:22 DNF06:12:47 DNF07:19:54 DNF
WACNIK Janusz 1281Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM40DNF02:24:17 DNF06:14:01 DNF07:20:26 DNF
MALEŃSKI Maciek 1027Gang LysychWARSZAWAM40DNF DNF DNF07:20:54 DNF
PAJĄK Sebastian 1340BĘBŁOM40DNF02:16:28 DNF06:02:43 DNF07:25:10 DNF
KOSZAREK Andrzej 1073POZNAŃM40DNF02:40:36 DNF06:23:01 DNF07:25:12 DNF
KOSZAREK Maciej 1074POZNAŃM40DNF02:40:37 DNF06:23:00 DNF07:25:13 DNF
KIRKIEWICZ Ireneusz 1256OŁAWAM40DNF02:41:53 DNF06:26:30 DNF07:26:01 DNF
OBROŚLAK Jacek 1262amatorJASTRZĘBIE ZDRÓJM40DNF02:24:38 DNF06:15:08 DNF07:26:36 DNF
BEDNARCZYK Jacek 1085WUJEK BIEGAMIKOŁÓWM40DNF02:29:45 DNF06:22:47 DNF07:27:39 DNF
WYLUPEK Tomasz 1159Pozytywnie zakreceniMYSLOWICEM40DNF02:37:32 DNF06:28:02 DNF07:28:28 DNF
KORBELA Maciej 1154DĄBROWA GÓRNICZAM40DNF02:37:31 DNF06:28:06 DNF07:28:29 DNF
WALECZEK Sławomir 1173BRZEZINKA ŚREDZKAM40DNF02:29:59 DNF06:20:39 DNF07:28:56 DNF
WENGRZIK Piotr 1025APOSTROPHE CREATIVE COMMUNITIESWROCŁAWM40DNF02:31:34 DNF06:21:24 DNF07:29:42 DNF
POZLEWICZ Dariusz 1077Mutant RunBYTOMM40DNF02:29:15 DNF06:22:45 DNF07:29:46 DNF
MADEJCZYK Sebastian 1336TuchowTUCHOWM40DNF02:39:45 DNF06:22:41 DNF07:30:38 DNF
BIL Marcin 1067Góral ŚwiętokrzyskiKIELCEM40DNF02:24:07 DNF06:14:31 DNF07:30:47 DNF
JUCHA Jacek 1253CA Aktywni/ CA BrokerGOCZLKOWICE ZDROJM40DNF02:38:10 DNF06:29:41 DNF07:34:14 DNF
CHROMIK Wacław 1195RYBNIKM40DNF02:20:20 DNF06:26:04 DNF07:36:15 DNF
SIDOR Paweł 1227W4TEAMWARSZAWAM40DNF02:45:31 DNF06:34:50 DNF07:40:12 DNF
MORYŃ Piotr 1263KONSTANCIN-JEZIORNAM40DNF02:28:14 DNF06:33:09 DNF07:41:23 DNF
DZIERKA Mariusz 1228TOMASZÓW MAZOWIECKIM40DNF02:25:10 DNF06:23:23 DNF07:41:50 DNF
MIKOWSKI Artur 1111ALNORGRÓJECM40DNF02:22:17 DNF06:35:12 DNF07:42:26 DNF
STARZYŃSKI Stefan 1144Perfect Runner LublinLUBLINM40DNF02:35:58 DNF06:33:22 DNF07:44:58 DNF
BADURA Wojtek 1049zielonatrafffkaBIELSKO-BIAŁAM40DNF02:34:53 DNF06:26:18 DNF07:46:06 DNF
SZLĘK Andrzej 1238KS ŁódźŁÓDŹM40DNF02:17:47 DNF06:30:52 DNF07:46:20 DNF
WĘGIEL Bogdan 1158McDBOLECHOWICEM40DNF02:35:21 DNF06:38:39 DNF07:48:54 DNF
RUPNIEWSKI Tomasz 1172SWARZĘDZM40DNF02:32:11 DNF06:38:03 DNF07:49:13 DNF
DOMAGAŁA Remigiusz 1048wild duckKRAKÓWM40DNF02:30:10 DNF06:41:41 DNF07:50:49 DNF
MUTRYNOWSKI Piotr 1305WARSZAWAM40DNF02:48:27 DNF06:48:56 DNF07:52:13 DNF
WIŚNIEWSKI Artur 1194introPOZNAŃM40DNF02:27:12 DNF06:31:36 DNF07:53:26 DNF
BŁOCH Marek 1145BLOCHSHUTA DŁUTOWSKAM40DNF02:36:49 DNF06:40:23 DNF07:56:52 DNF
KRUZEL Rafal 1060Biegowe MisieLEGNICAM40DNF02:44:13 DNF06:41:55 DNF07:57:51 DNF
JAKUBOWSKI Wojciech 1247KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM40DNF02:32:44 DNF06:51:44 DNF07:58:08 DNF
ULOWSKI Jacek 1236Łyse Łosie 2 FAN-RUN TEAM ŁódźŁÓDŹM40DNF02:44:49 DNF06:49:57 DNF07:58:26 DNF
FINFANDO Zbigniew 1294BSSGIZABELINM40DNF02:39:16 DNF06:44:25 DNF07:58:29 DNF
PANEK Piotr 1190ZIELONKIM40DNF02:35:34 DNF06:50:48 DNF08:01:14 DNF
STASZEWSKI Piotr 1040POTASZEM40DNF02:26:31 DNF06:47:03 DNF08:02:44 DNF
ŻUROWSKI Marcin 1212KICINM40DNF02:26:31 DNF06:47:03 DNF08:02:50 DNF
ZWĘGLIŃSKI Andrzej 1063KĘDZIERZYN-KOŹLEM40DNF02:25:19 DNF06:54:45 DNF08:05:46 DNF
KUFERA Dariusz 1125FRAPOL Razem!WARSZAWAM40DNF02:38:25 DNF06:48:15 DNF08:06:45 DNF
ROGÓSZ Piotr 1026odBiegamyodNormyŁÓDŹM40DNF02:48:58 DNF06:55:57 DNF08:07:14 DNF
SIKORA Artur 1325KB ŁapkaBYDGOSZCZM40DNF02:44:39 DNF06:59:52 DNF08:12:05 DNF
KOTOWSKI Andrzej 1189SUGER MANWROCŁAWM40DNF02:29:58 DNF06:56:31 DNF08:25:32 DNF
HOLOVIN Jozef 1090BARCZEWKOM40DNF02:46:43 DNF07:06:10 DNF08:33:41 DNF
PIOTROWSKI Maciej 1028odBiegamyodNormyWARSZAWAM40DNF02:50:33 DNF DNF DNF
JACKOWSKI Jacek 1093JGB 'SOKÓŁ' JAROSŁAWJAROSŁAWM40DNF02:53:18 DNF DNF DNF
ZAKRZEWSKI Wojtek Harry 1095HARRY'S ANGELSOSTRÓDAM40DNF02:23:22 DNF DNF DNF
DYCZKA Robert 1170Aktywny RozbarkBYTOMM40DNF02:26:34 DNF07:06:02 DNF DNF
DENEKA Jacek 1188UltraLoversWARSZAWAM40DNF02:47:17 DNF DNF DNF
ŻYREK Maciej 1279BIELSKO-BIAŁAM40DNF02:21:25 DNF06:34:18 DNF DNF
SYMA Sebastian 1307MYSZKÓWM40DNF02:23:24 DNF DNF DNF
SOBCZAK Piotr 1331OdBiegamyOdNormyŁÓDŹM40DNF02:49:17 DNF DNF DNF
Znaleziono 115 wynik(ów)