SALOMON ANNAPURNA RUN

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data/ Date:
2018-09-23
Miejsce/ Place:
Lądek Zdrój
Dystans/ Distance:
8.091 km
Zgłoszonych/ Registered:
99
Wystartowało/ Started:
93
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
93
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-35 | M18-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
8.091km
Czas
brutto
8.091km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KITA Michał 14PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM36-491M 100:36:04.2500:36:08.40 4:2713.5
2RODRIGO PEREIRA Oswald 74WILD FOR THE RUN / HERCOG RUNNING TEAMWARSZAWAM18-351M 200:37:02.8000:37:06.60+00:00:584:3413.1
3WĄCHAŁA Łukasz 87GOŁKOWICE GÓRNEM18-352M 300:37:10.5500:37:16.90+00:01:084:3513.1
4PIECHA Artur 49HERCOG RUNNING TEAMRYBNIKM36-492M 400:37:14.9500:37:19.65+00:01:114:3613
5WOWER Bartłomiej 46CSC ADVENTURE ACADEMYCHORZÓWM36-493M 500:37:15.9500:37:20.05+00:01:114:3613
6FERENC Janusz 16USKS LUDWIKOWICELUDWIKOWICE KŁ.M50+1M 600:37:27.4000:37:31.50+00:01:234:3713
7KOWALIK Andrzej 67BIEG OPOLSKIOPOLEM36-494M 700:37:46.4500:37:51.45+00:01:434:4012.9
8PAWŁOWSKI Tomasz 52DOBRZYCAM36-495M 800:38:12.0500:38:15.35+00:02:064:4312.7
9CZARNY Jarosław 93WROCŁAWM18-353M 900:39:26.8000:39:33.35+00:03:244:5212.3
10GARDENER Jacek 100JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM50+2M 1000:39:36.0500:39:39.30+00:03:304:5312.3
11ŁABUZ Małgorzata 91WROCŁAWK18-351K 100:39:51.1500:39:55.60+00:03:474:5512.2
12ROMANOWICZ Łukasz 90NO SUGAR CAFE ŚWIDNICAŚWIDNICAM18-354M 1100:39:49.8500:39:55.90+00:03:474:5512.2
13DERENCZ Michał 96TŁUMACZÓWM36-496M 1200:40:01.5000:40:15.35+00:04:064:5612.1
14WAJDZIK Bogusław 30RUNNERS TEAM NYSAPRUDNIKM36-497M 1300:40:28.0500:40:35.80+00:04:275:0012
15CHRZANOWSKI Paweł 34LĄDEK-ZDRÓJM36-498M 1400:40:32.2500:40:44.40+00:04:365:0012
16LASEK Jakub 45CHICKS&SPORT TEAMOPOLEM18-355M 1500:40:40.6000:40:45.15+00:04:365:0111.9
17WIERNY Krzysztof 55WROCŁAWM36-499M 1600:41:32.8500:41:42.15+00:05:335:0811.7
18KAŁUŻNY Wojciech 56BIEGOWA ŚWIDNICA / NO SUGAR CAFEŚWIDNICAM36-4910M 1700:41:44.4500:41:50.15+00:05:415:0911.6
19SZPINEK Marcin 1NYSAM36-4911M 1800:41:42.9000:41:53.15+00:05:445:0911.6
20SOBIERAJ Aleksander 38OLO TEAMWALIMM36-4912M 1900:42:00.9500:42:05.80+00:05:575:1111.6
21BONDARA Sylwia 99JACEKBIEGA RUNNING TEAMBYDGOSZCZK18-352K 200:42:10.8500:42:14.15+00:06:055:1211.5
22KRUCZEK Mirosław 12LEWIN BIEGALEWIN BRZESKIM36-4913M 2000:42:35.1000:42:48.25+00:06:395:1511.4
23NIEDZIAŁKOWSKI Jan 85POZNAŃM18-356M 2100:43:15.1500:43:22.60+00:07:145:2011.2
24LIPCZAK Amadeusz 39OPOLEM36-4914M 2200:43:24.3500:43:29.80+00:07:215:2111.2
25PACHURA Kinga 75MSZANA DOLNAK36-491K 300:43:29.2000:43:33.60+00:07:255:2211.2
26JACEWICZ Karol 78GDAŃSKM36-4915M 2300:43:47.7500:43:53.05+00:07:445:2411.1
27ZAKRZYŃSKI Tomasz 29WROCŁAWM18-357M 2400:43:54.0500:43:59.75+00:07:515:2511.1
28SZACH Andrzej 222KBPGGILÓWM36-4916M 2500:44:10.9000:44:17.45+00:08:095:2711
29KOTYSZ Waldemar 19BBL OPOLEOPOLEM50+3M 2600:44:09.4500:44:21.50+00:08:135:2711
30ADAMCZEWSKI Bartłomiej 73POZNAŃSKIE STOWARZYSZENIE GEODETÓWPOZNAŃM18-358M 2700:44:16.4500:44:27.35+00:08:185:2811
31URBAŃSKI Michał 43FLUNKYBALL TEAM LĄDEK-ZDRÓJLĄDEK-ZDRÓJM18-359M 2800:44:41.0000:44:50.30+00:08:415:3110.9
32KUBIAK Paweł 35JELENIA GÓRAM18-3510M 2900:44:52.0000:45:06.50+00:08:585:3210.8
33ELIASOVA Sarka 92HOLICEK36-492K 400:45:22.0000:45:27.70+00:09:195:3610.7
34KALEMBKIEWICZ Piotr 76MROTRANSWROCŁAWM36-4917M 3000:45:14.8500:45:30.45+00:09:225:3510.7
35NOWAKOWSKI Leszek 40BIAŁOGARDM36-4918M 3100:45:32.0500:45:43.30+00:09:345:3710.7
36MARCINKOWSKI Piotr 23OSTRÓW WIELKOPOLSKIM36-4919M 3200:45:43.2500:45:51.60+00:09:435:3910.6
37NAMYŚLAK Rafał 83WIĘKSZYCEM36-4920M 3300:45:51.1000:46:00.40+00:09:525:4010.6
38KOPACKI Grzegorz 63WAŁBRZYCHM18-3511M 3400:45:56.9000:46:07.75+00:09:595:4010.6
39TOMASZEWICZ Sylwester 21TEAM NABIEGOWKACH. PLSTRONIE ŚLĄSKIEM36-4921M 3500:46:05.5000:46:15.10+00:10:065:4110.5
40PŁASKOCIŃSKI Robert 42PRO-RUNWROCŁAWM36-4922M 3600:46:00.2000:46:16.65+00:10:085:4110.6
41JAZY Szymon 15LUBOŃM18-3512M 3700:46:12.1000:46:20.65+00:10:125:4210.5
42BABIARZ Andrzej 88ZIELONKAM36-4923M 3800:47:21.1000:47:26.00+00:11:175:5110.2
43PRASZELIK Łukasz 9SYRYNIAM36-4924M 3900:47:17.6500:47:26.50+00:11:185:5010.3
44RUSZKOWSKI Daniel 31IKSSZDUŃSKA WOLAM18-3513M 4000:47:21.5000:47:27.40+00:11:195:5110.2
45MARCOL Mateusz 86RYBNIKM18-3514M 4100:47:29.3000:47:33.20+00:11:245:5210.2
46HENEL Marcin 62GŁUSZYCAM18-3515M 4200:48:12.8500:48:22.75+00:12:145:5710.1
47MŁYNARCZYK Tatiana 11HUSARIA RACE TEAMPOLICEK18-353K 500:48:20.9000:48:25.30+00:12:165:5810
48CZERMAK Patryk 98BYSTRZYCA KŁODZKAM18-3516M 4300:48:22.0000:48:25.65+00:12:175:5810
49MAŃKOWSKI Maciej 94WROCŁAWM36-4925M 4400:48:23.6500:48:32.00+00:12:235:5810
50STRĄK Tomasz 57WROCŁAWM18-3517M 4500:48:23.4000:48:33.90+00:12:255:5810
51STACHOWICZ Marcin 255F TEAMPRZYGODZICEM18-3518M 4600:49:02.9000:49:09.65+00:13:016:039.9
52TOMCZYK Marta 81ZABRZEK18-354K 600:49:03.3500:49:13.40+00:13:056:039.9
53MADEJ Marcin 59WARSZAWAM36-4926M 4700:49:19.2500:49:27.15+00:13:186:059.8
54ŚWIERK Krystyna 82JANOWICE WIELKIEK50+1K 700:51:00.3000:51:04.70+00:14:566:189.5
55WAKEFORD Steve 97M36-4927M 4800:51:00.7500:51:10.10+00:15:016:189.5
56HOREJDA Sara 47ZUMBALĄDEK ZDRÓJK18-355K 800:51:25.3500:51:32.20+00:15:236:219.4
57KOPACKA Eliza 64WAŁBRZYCHK18-356K 900:51:34.8500:51:45.85+00:15:376:229.4
58MACHTAŁOWICZ Szymon 4ŁÓDŹM18-3519M 4900:51:40.5000:51:45.90+00:15:376:239.4
59BRONISZEWSKA Edyta 32RUNNERS TEAM NYSANYSAK36-493K 1000:51:49.2000:51:56.35+00:15:476:249.4
60SKOWRONEK Artur 53WROCŁAWM36-4928M 5000:52:19.6500:52:28.65+00:16:206:289.3
61MICHALAK-KLIMCZAK Lucyna 7WROCŁAWK36-494K 1100:52:23.0500:52:36.80+00:16:286:289.3
62MICHALAK Kamil 8WROCŁAWM18-3520M 5100:52:23.4500:52:37.40+00:16:296:289.3
63DZIKI Maciej 26FARMABRAIN RUNROGOŹNIKM36-4929M 5200:52:27.8000:52:40.35+00:16:316:299.3
64KUCIŃSKI Marcin 66FORMA NA SZCZYTWARSZAWAM18-3521M 5300:52:36.0000:52:43.45+00:16:356:309.2
65KRZYŻANOWSKA Marta 33WROCŁAWK18-357K 1200:52:34.6000:52:49.10+00:16:406:299.2
66RAKOCZY Ireneusz 24LĄDEK-ZDRÓJM50+4M 5400:53:07.6000:53:19.95+00:17:116:339.1
67SIEKIERZYŃSKI Radosław 80POZNAŃM36-4930M 5500:53:23.1000:53:27.95+00:17:196:359.1
68PAWLIK Katarzyna 135F TEAMPRZYGODZICEK18-358K 1300:53:46.1000:53:52.45+00:17:446:389
69KOŃKA Mariusz 37CHOJNÓWM36-4931M 5600:53:44.8000:53:56.05+00:17:476:389
70MICHAŁOWSKI Maciej 89GRABINY - ZAMECZEKM50+5M 5700:54:14.8000:54:31.20+00:18:226:428.9
71FAEDARY Andrzej 69JELENIA GÓRAM50+6M 5800:54:28.1000:54:37.85+00:18:296:438.9
72CYMERMAN Anna 18WOŁOMINK18-359K 1400:54:46.0000:54:53.75+00:18:456:468.9
73KRYNICKA Joanna 44WKURW_TEAMTRZEBISZEWOK18-3510K 1500:55:07.8000:55:14.95+00:19:066:488.8
74CZUKIEWSKI Łukasz 71LUBINM36-4932M 5900:55:21.6500:55:38.05+00:19:296:508.8
75MARCINIAK Anna 95CHOCIANÓWK36-495K 1600:55:40.6000:55:54.85+00:19:466:528.7
76RÓŻANKOWSKA Aleksandra 77STRZELBY Z BRIXTONGLIWICEK36-496K 1700:55:48.9000:56:05.05+00:19:566:538.7
77GRZELEWSKA Izabela 6BMC 60ŁÓDŹK36-497K 1800:56:09.0000:56:22.35+00:20:136:568.6
78KOTYSZ Katarzyna 20BBL OPOLEOPOLEK50+2K 1900:56:29.3000:56:41.75+00:20:336:588.6
79PRASZELIK Sylwia 10SYRYNIAK36-498K 2000:56:35.4000:56:43.75+00:20:356:598.6
80KRUZEL Rafał 79BIEGOWE MISIELEGNICAM36-4933M 6000:57:22.0500:57:33.60+00:21:257:058.5
81MIKOŁAJCZYK Agata 61WILKÓWK36-499K 2100:57:21.8500:57:33.60+00:21:257:058.5
82DURSKI Adam 72POZNAŃM18-3522M 6100:57:19.6500:57:35.50+00:21:277:058.5
83BUSZKA Łukasz 84M36-4934M 6200:57:51.8000:58:02.00+00:21:537:098.4
84LECZYKIEWICZ Mikołaj 54OSTRÓW WIELKOPOLSKIM18-3523M 6300:58:57.5500:59:04.45+00:22:567:178.2
85DOBRZAŃSKA Anna 68JACHT KLUB WROCŁAWWROCŁAWK18-3511K 2201:00:03.7501:00:19.15+00:24:107:258.1
86SZAŁAPSKI Marcin 5BMC 60ŁÓDŹM36-4935M 6401:01:29.9501:01:43.30+00:25:347:367.9
87CHALCIŃSKA Izabela 22HELIOSOSTRÓW WIELKOPOLSKIK36-4910K 2301:02:00.6001:02:08.95+00:26:007:397.8
88MAZUREK Krzysiek 27SKPB WARSZAWAWARSZAWAM18-3524M 6501:09:58.8501:10:11.95+00:34:038:386.9
89KOWALAK Paulina 60OSTRÓW WLKPK18-3512K 2401:10:05.1001:10:12.00+00:34:038:396.9
90RAJCZAKOWSKA Anna 50LĄDEK-ZDRÓJK50+3K 2501:11:39.3501:11:51.90+00:35:438:516.8
91STEFANIAK Jacek 65OLEŚNICAM50+7M 6601:11:49.0001:12:02.55+00:35:548:526.8
92KRYNICKA Anna 51LĄDEK-ZDRÓJK36-4911K 2601:13:03.8001:13:15.65+00:37:079:016.6
93ZIELIŃSKA Jadwiga 28GLIWICEK18-3513K 2701:13:24.1501:13:30.10+00:37:219:046.6
Znaleziono 93 wynik(ów)