SALOMON KANCZENDZONGA RUN

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-09-22
Miejsce:
Lądek Zdrój
Dystans:
8.586 km
Zgłoszonych:
90
Wystartowało:
75
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
75
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-35 | M18-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8.586km
Czas
brutto
8.586km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MISIAK Bartosz 38Alpin Sport HOKA One OneCESKY TESINM18-351M 100:00:0200:34:13.6500:34:16.25 3:5915,1
2KITA Michał 21pędzący w miejscuWROCŁAWM36-491M 200:00:0200:35:55.4000:35:58.00+00:01:414:1014,3
3SANIEWSKI Dariusz 52UKL Ósemka PolicePOLICEM36-492M 300:00:0300:36:21.4000:36:25.05+00:02:084:1414,2
4JACHYMCZYK Norbert 17KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM36-493M 400:00:0300:38:10.2500:38:13.90+00:03:574:2613,5
5FERENC Janusz 9UKS LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M50+1M 500:00:0300:39:48.8000:39:51.90+00:05:354:3712,9
6TOMASIAK Natalia 62Salomon Suunto teamKRYNCA-ZDRÓJK18-351K 100:00:0200:40:02.5500:40:05.15+00:05:484:3912,9
7GARDENER Jacek 11WARSZAWAM50+2M 600:00:0300:40:07.7000:40:10.95+00:05:544:4012,8
8KOWALIK Andrzej 26Bieg OpolskiOPOLEM36-494M 700:00:0200:40:30.9000:40:33.35+00:06:174:4312,7
9URBAŃSKI Przemysław 64GŁOGÓWM18-352M 800:00:0300:40:43.2000:40:46.45+00:06:304:4412,7
10WIERNY Krzysztof 90WROCŁAWM36-495M 900:00:0500:41:49.4500:41:55.20+00:07:384:5212,3
11DERENCZ Michał 5TŁUMACZÓWM36-496M 1000:00:0500:42:07.6000:42:13.00+00:07:564:5412,2
12NOWACKI Mateusz 77STRONIE ŚLASKIEM18-353M 1100:00:0500:42:16.0000:42:21.55+00:08:054:5512,2
13ARDELLI Ewa 81BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK36-491K 200:00:0200:42:26.0500:42:28.65+00:08:124:5612,1
14PIŁAT Michał 44BOLESŁAWIECM36-497M 1200:00:2100:42:24.5000:42:45.50+00:08:294:5612,2
15GROCHOWSKI Wojciech 13Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAM36-498M 1300:00:0400:43:30.0500:43:34.35+00:09:185:0311,8
16KRUCZEK Mirosław 27KW opoleLEWIN BRZESKIM50+3M 1400:00:0600:44:53.9000:45:00.55+00:10:445:1311,5
17PRASZELIK Łukasz 46SYRYNIAM36-499M 1500:00:0500:45:29.1000:45:34.10+00:11:175:1711,3
18CHRZANOWSKI Jan 2UKS Dwójka Morena / Smaruj na Trening TeamGDAŃSKM-Open1M 1600:00:0300:45:34.2000:45:38.00+00:11:215:1811,3
19SZPINEK Marcin 58TUTU TeamNYSAM36-4910M 1700:00:0300:45:40.7000:45:44.10+00:11:275:1911,3
20RUSZKOWSKI Daniel 51IKSS UE WROCŁAWZDUŃSKA WOLAM18-354M 1800:00:0400:46:01.6000:46:05.80+00:11:495:2111,2
21MISIAK Artur 39TEAM BAZYLSTRONIE SLASKIEM50+4M 1900:00:0300:46:02.0000:46:05.95+00:11:495:2111,2
22MARCOL Mateusz 35OTK RzeźnikRYBNIKM18-355M 2000:00:0300:46:27.0000:46:30.25+00:12:145:2411,1
23KOSICKI Antoni 80POZNAŃM-Open2M 2100:00:0400:46:32.7000:46:37.60+00:12:215:2511,1
24PACHURA Kinga 84MSZANA DOLNAK36-492K 300:00:0300:46:53.3000:46:56.35+00:12:405:2711,0
25SZACH Andrzej 5622KBPGGILÓWM36-4911M 2200:00:0400:47:26.8500:47:31.75+00:13:155:3110,9
26RUBIN Mariusz 50WROCŁAWM18-356M 2300:00:1300:47:45.0000:47:58.30+00:13:425:3310,8
27GAZDA Michał 12ConstraviaPOZNAŃM18-357M 2400:00:0500:47:58.1500:48:04.00+00:13:475:3510,7
28FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 10WROCŁAWK36-493K 400:00:0400:49:00.0500:49:04.35+00:14:485:4210,5
29NOWAKOWSKI Leszek 74BIAŁOGARDM36-4912M 2500:00:0500:49:14.0000:49:19.35+00:15:035:4310,5
30HENEL Marcin 16GŁUSZYCAM36-4913M 2600:00:0600:49:12.5500:49:19.40+00:15:035:4310,5
31DZIUK Łukasz 8SIETESZM18-358M 2700:00:0800:49:20.9500:49:29.25+00:15:135:4410,4
32SMUSZ Grzegorz 83M36-4914M 2800:00:0800:49:27.8500:49:36.55+00:15:205:4510,4
33JAZY Szymon 18POZNAŃM18-359M 2900:00:0700:50:00.7000:50:07.90+00:15:515:4910,3
34MAŃKOWSKI Maciej 31WROCŁAWM36-4915M 3000:00:0400:50:23.3500:50:27.75+00:16:115:5110,2
35ABULEWICZ Wojciech 71Trening Studio 17WROCŁAWM50+5M 3100:00:0500:50:51.3500:50:56.50+00:16:405:5510,1
36KALITA Aleksandra 72WROCŁAWK36-494K 500:00:0500:51:03.2000:51:08.25+00:16:525:5610,1
37ZAKRZEWSKI Marcin 66WARSZAWAM36-4916M 3200:00:0400:51:21.3500:51:25.50+00:17:095:5810,0
38MARCINKOWSKI Piotr 34OSW Tri TeamOSTRÓW WIELKOPOLSKIM36-4917M 3300:00:0500:51:23.5500:51:28.60+00:17:125:5810,0
39SKACZKOWSKA Barbara 54WARSZAWAK36-495K 600:00:0300:51:57.4500:52:00.85+00:17:446:029,9
40MĄCZKA Krystyna 68OTK RzeźnikGLIWICEK50+1K 700:00:0300:52:18.7500:52:22.25+00:18:066:059,9
41ŻUBRZAK Jacek 67ŁÓDŹM36-4918M 3400:00:1100:52:48.1000:53:00.05+00:18:436:089,8
42KIRKIEWICZ Ireneusz 20Kolega Maćka OławaOŁAWAM36-4919M 3500:00:1100:53:18.2000:53:29.35+00:19:136:129,7
43ŚWIERK Krystyna 60JANOWICE WIELKIEK50+2K 800:00:0200:54:37.6500:54:40.30+00:20:246:219,4
44ŚWIERK Stanisław 61JANOWICE WIELKIEM50+6M 3600:00:0600:54:45.6000:54:51.85+00:20:356:229,4
45KOPACKA Eliza 23WAŁBRZYCHK18-352K 900:00:0300:54:50.9000:54:54.60+00:20:386:239,4
46KOPACKI Grzegorz 24WAŁBRZYCHM18-3510M 3700:00:0400:54:50.8500:54:54.95+00:20:386:239,4
47MOZUS Zofia 79WARSZAWAK36-496K 1000:00:1100:55:08.2000:55:19.35+00:21:036:259,3
48GOLOVCHENKO Dmitry 78M36-4920M 3800:00:1000:55:09.1000:55:19.65+00:21:036:259,3
49OKUPNIAK Martyna 40POZNAŃK18-353K 1100:00:0800:55:32.3000:55:40.45+00:21:246:279,3
50JANKOWSKA Magdalena 88CZECHOWICE-DZIEDZICEK-Open1K 1200:00:0700:56:08.8500:56:16.40+00:22:006:329,2
51MICHAŁOWSKI Maciej 37GRABINY-ZAMECZEKM50+7M 3900:00:1100:56:10.1000:56:21.55+00:22:056:329,2
52SIEKIERZYŃSKI Radosław 76POZNAŃM36-4921M 4000:00:0400:56:50.8500:56:55.30+00:22:396:379,1
53MARCINIAK Marek 33Nadleśnictwo LegnicaCHOCIANÓWM36-4922M 4100:00:0600:57:45.9500:57:52.50+00:23:366:438,9
54MARCINIAK Anna 32LEGNICAK36-497K 1300:00:0500:58:14.9500:58:20.90+00:24:046:468,8
55STACHOWICZ Marcin 86M18-3511M 4200:00:0600:58:16.5000:58:22.75+00:24:066:468,8
56PADOWICZ Anna 41WARSZAWAK36-498K 1400:00:0800:58:51.8000:59:00.65+00:24:446:518,8
57LECZYKIEWICZ Mikołaj 295F TeamOSTRÓW WIELKOPOLSKIM36-4923M 4300:00:0600:58:57.9500:59:04.50+00:24:486:518,7
58CZUKIEWSKI Łukasz 4LUBINM36-4924M 4400:00:0600:59:07.7000:59:14.45+00:24:586:538,7
59KALUŻNY Justyna 19BĘDZINK18-354K 1500:00:0400:59:18.4000:59:23.10+00:25:066:548,7
60GALA Zuzanna 87WARSZAWAK-Open2K 1600:00:0700:59:36.3000:59:44.15+00:25:276:568,6
61PRASZELIK Sylwia 47SYRYNIAK36-499K 1700:00:0700:59:49.1500:59:56.40+00:25:406:578,6
62KOŃKA Mariusz 22CHOJNÓWM36-4925M 4500:00:0701:00:41.0001:00:48.05+00:26:317:038,5
63ADAMIAK Marta 85Kopalnia ZłotaZŁOTY STOKK36-4910K 1800:00:0601:00:49.8001:00:56.25+00:26:407:048,5
64PAWLIK Katarzyna 425F TeamPRZYGODZICEK18-355K 1900:00:0501:01:19.4001:01:24.80+00:27:087:088,4
65WESOŁOWSKA Klaudia 65LEGNICAK18-356K 2000:00:0501:01:25.3001:01:31.25+00:27:157:098,4
66GRZELEWSKA Izabela 15BMC ŁódźŁÓDŹK36-4911K 2100:00:1001:02:10.9001:02:21.15+00:28:047:148,3
67SZAŁAPSKI Marcin 57BMC 60ŁÓDŹM36-4926M 4600:00:0901:05:40.4001:05:49.85+00:31:337:387,8
68DOBRZAŃSKA Anna 6Jacht Klub WrocławWROCŁAWK36-4912K 2200:00:1201:05:43.6001:05:55.85+00:31:397:397,8
69CHALCIŃSKA Izabela 1OSTRÓW WIELKOPOLSKIK36-4913K 2300:00:0601:06:17.6501:06:24.00+00:32:077:437,8
70KROMER Elżbieta 75GDAŃSKK36-4914K 2400:00:0701:07:44.2001:07:52.05+00:33:357:537,6
71SZRETER Dorota 59JachtKlub WrocławCHRZĄSTAWA MAŁAK50+3K 2500:00:1401:09:25.3501:09:39.70+00:35:238:047,4
72RAJCZAKOWSKA Anna 48LĄDEK-ZDRÓJK50+4K 2600:00:1101:10:54.8501:11:06.00+00:36:498:157,3
73MIKOŁAJCZYK Agata 82K36-4915K 2700:00:1001:22:07.2001:22:17.25+00:48:019:336,3
74KUCZAKOWSKA Joanna 70Biegowe MisieLEGNICAK36-4916K 2800:00:0901:28:23.6001:28:33.00+00:54:1610:175,8
74KRUZEL Rafał 69Biegowe MisieLEGNICAM36-4927M 4700:00:0901:28:23.5501:28:33.00+00:54:1610:175,8
Znaleziono 75 wynik(ów)