SGS LIGHT PÓŁMARATON 23KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2020-06-28
Miejsce:
Karłów
Dystans:
23 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
541
Wystartowało:
445
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
445
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuParking
14.4km
Czas
netto
23.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BRÝDL Pavel 201SALOMON CZ/WILLA SPA SCALIANOTRUTNOVM-401M 12020-06-28 07:31:5501:05:0601:57:16.85 4:5812,1
2KLIMCZAK Mikołaj 330PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM-201M 22020-06-28 07:31:4601:07:3102:00:38.20+00:03:215:0611,7
3NORBERT Michał 1KB SOBÓTKAŚWIDNICAM-301M 32020-06-28 08:00:3801:11:0002:06:04.75+00:08:475:2011,2
4KRUPA Marcin 2AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-402M 42020-06-28 07:31:1301:13:4002:15:47.95+00:18:315:4510,4
5KWARTA Maciej 4601BPANC K$MWARSZAWAM-302M 52020-06-28 07:31:2001:12:5202:17:38.30+00:20:215:4910,3
6KMIECIK Tomasz 379ŁĘŻYCEM-403M 62020-06-28 07:34:0501:18:0702:18:06.75+00:20:495:5110,3
7KOZIEŁ Tomasz 260KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-404M 72020-06-28 07:45:3901:16:5202:19:43.10+00:22:265:5510,1
8ZATOŃ Cezary 73TRIACTIV RIDLEYWROCŁAWM-303M 82020-06-28 09:08:0901:21:0602:25:03.55+00:27:466:089,8
9BALWIERCZAK Piotr 91NIGHT RUNNERS WROCŁAW / RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM-304M 92020-06-28 07:31:2901:21:2302:25:06.10+00:27:496:089,8
10KARWACKI Maciej 407KAMIENNA GÓRAM-202M 102020-06-28 08:57:3001:19:0402:27:00.30+00:29:436:139,6
11ZAKOWICZ Paweł 389HALINÓWM-305M 112020-06-28 07:40:1401:24:3402:27:25.10+00:30:086:149,6
12WIŚNIEWSKI Paweł 465KARKONOSZ RUNNING TEAM .JELENIA GÓRAM-306M 122020-06-28 07:52:3601:19:0002:27:48.60+00:30:316:159,6
13SZCZĘŚNIAK Piotr 533GVTSTRZELINM-405M 132020-06-28 08:39:1601:19:2202:28:37.15+00:31:206:179,5
14PRZYBYSZEWSKI Łukasz 375BIELAWAM-307M 142020-06-28 07:39:4501:22:5602:29:57.95+00:32:416:219,4
15NEHRING Karol 394SULEJÓWEKM-203M 152020-06-28 07:39:1201:24:4002:30:58.55+00:33:416:239,4
16GORCZYŃSKI Norbert 215KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-204M 162020-06-28 07:42:3401:21:1302:31:06.45+00:33:496:249,4
17FALANA Sebastian 270WARSZAWAM-308M 172020-06-28 08:04:0101:18:4602:31:07.40+00:33:506:249,4
18KOKOCIŃSKI Dariusz 497GDAŃSKM-406M 182020-06-28 07:51:0601:24:0702:31:32.40+00:34:156:259,3
19KINAL Piotr 486KŁODZKOM-407M 192020-06-28 07:51:5801:23:2702:31:32.80+00:34:156:259,3
20STANKIEWICZ Tomasz 121PLANYBIEGOWE.PLSREBRNA GÓRAM-309M 202020-06-28 08:27:5101:23:0602:31:42.15+00:34:256:259,3
21ŁĄTKA Piotr 100OBORNIKI ŚLĄSKIEM-3010M 212020-06-28 08:46:0201:23:2902:32:26.15+00:35:096:279,3
22GŁÓD Mateusz 78WROCŁAWM-408M 222020-06-28 08:51:5501:25:1402:32:50.60+00:35:336:289,3
23NIEZGÓDKA Tomasz 537ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWM-501M 232020-06-28 07:57:0201:25:2202:33:21.10+00:36:046:299,2
24SWORSKI Roman 508KASTYO / VEGE RUNNERSŁÓDŹM-3011M 242020-06-28 08:21:0701:23:3102:33:30.20+00:36:136:309,2
25KORCZ Daniel 470JAWORZNOM-409M 252020-06-28 07:48:2101:25:4002:33:41.20+00:36:246:309,2
26FRANCZAK Mariusz 502DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICAM-4010M 262020-06-28 07:52:4501:23:4802:33:45.75+00:36:286:309,2
27MAJCHRZAK Maciej 10WROCŁAWM-3012M 272020-06-28 08:29:1801:27:1202:35:27.85+00:38:116:359,1
28TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 68MLKS RADKÓWMYSŁOWICEM-502M 282020-06-28 07:43:3201:25:5902:36:06.80+00:38:496:369,1
29KUBICKI Mariusz 44KLUCZBORKM-4011M 292020-06-28 07:40:3401:26:2802:36:48.30+00:39:316:389,0
30CYRAN Piotr 288NYSAM-3013M 302020-06-28 07:31:3801:24:5702:37:15.25+00:39:586:399,0
31ŻURAWSKI Kamil 75ENTRE.PL TEAMWARSZAWAM-205M 312020-06-28 07:33:4401:24:5502:37:58.85+00:40:426:419,0
32KULIK Iwona 439KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJK-201K 12020-06-28 07:45:4601:28:1602:38:06.35+00:40:496:419,0
33PIETRZAK Daniel 518DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWM-3014M 322020-06-28 07:38:2701:31:2702:38:35.35+00:41:186:438,9
34NOWACKI Mateusz 479STRONIE ŚLĄSKIEM-3015M 332020-06-28 08:15:0601:27:2402:38:56.10+00:41:396:448,9
35STARUCH Robert 117KUDOWA-ZDROJM-3016M 342020-06-28 07:42:0001:28:2302:39:01.30+00:41:446:448,9
36BRONISZEWSKI Łukasz 443POWER TRAININGWARSZAWAM-3017M 352020-06-28 07:37:4501:28:5302:39:22.95+00:42:066:458,9
37PŁONOWSKI Maciej 189WROCŁAWM-3018M 362020-06-28 08:39:5301:26:3302:41:04.10+00:43:476:498,8
38GRAD Adam 257DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAM-3019M 372020-06-28 08:22:5001:33:2202:41:20.00+00:44:036:508,8
39MEZYNSKI Szymon 296KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-206M 382020-06-28 08:47:2401:26:2202:41:40.60+00:44:236:518,8
40NAWROT Wojciech Nawrot 4WROCLAWM-3020M 392020-06-28 09:13:3601:31:4102:41:44.40+00:44:276:518,8
41BEKAS Marcin 424KRAKÓWM-4012M 402020-06-28 07:40:2101:31:0902:42:07.80+00:44:506:528,7
42BOSAKIEWICZ Tomasz 47OLAWSZŁOTORYJAM-3021M 412020-06-28 08:04:2801:29:4102:42:47.75+00:45:306:538,7
43PIKOS Patryk 127POLSKA NOWA WIEŚM-3022M 422020-06-28 07:39:5101:27:5402:43:14.05+00:45:576:558,7
44OSICKI Dawid 520LUBAWAM-207M 432020-06-28 09:08:3101:27:4002:43:21.65+00:46:046:558,7
45HOJA Joanna 491ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK-301K 22020-06-28 07:53:3001:29:1902:43:25.10+00:46:086:558,7
46GILEWSKI Artur 453KUDOWA ZDRÓJM-4013M 442020-06-28 08:39:0701:31:3102:43:50.10+00:46:336:568,6
47KUJDA Arkadiusz 4731 BRYGADA LOGISTYCZNAOSIELSKOM-4014M 452020-06-28 07:51:1901:30:3602:44:19.40+00:47:026:578,6
48WRÓBLEWSKI Konrad 469WARSZAWAM-4015M 462020-06-28 07:34:1501:30:3702:44:23.20+00:47:066:578,6
49BRZOZOWSKI Filip 471SPARTA RUNNERSZALASEWOM-3023M 472020-06-28 07:32:1101:22:1002:45:17.00+00:48:007:008,6
50KRZYSZTOFIK Piotr 205CROSSFIT ETERNIAMALINM-4016M 482020-06-28 08:35:5701:31:2402:45:19.10+00:48:027:008,6
51WINIECKI Tomasz 244WŁOCŁAWEKM-4017M 492020-06-28 07:36:0401:31:2002:45:30.45+00:48:137:008,6
52KOPCZYŃSKI Łukasz 511K-TEAMWROCŁAWM-3024M 502020-06-28 08:05:5501:28:2902:45:51.00+00:48:347:018,5
53TOMCZAK Krystian 435POZNAŃM-208M 512020-06-28 08:53:5301:31:5202:46:44.00+00:49:277:038,5
54NOWACKA Marlena 538PIASKIK-401K 32020-06-28 08:10:1201:32:2302:46:52.95+00:49:367:048,5
55KUKUĆ - KWAPISZEWSKA Anna 369ELBLĄGK-402K 42020-06-28 07:52:2801:32:2102:47:56.10+00:50:397:068,4
56KOTYRBA Tomasz 284K_T_R_BKATOWICEM-3025M 522020-06-28 08:45:1401:33:1802:48:12.60+00:50:557:078,4
57ŚWIĄTEK Julia 456IMMABEECHYBYK-302K 52020-06-28 07:53:2101:32:2502:48:14.00+00:50:577:078,4
58WOJTIS Arkadiusz 258DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAM-4018M 532020-06-28 08:33:1301:32:0702:48:24.40+00:51:077:088,4
59WIERZBICKI Witold 500WROCŁAWM-3026M 542020-06-28 09:01:3501:29:4002:48:44.95+00:51:287:098,4
60MAJCHRZAK Marcin 484DELOITTE ADVENTURE TEAMSWARZĘDZM-4019M 552020-06-28 07:50:5201:29:2802:49:26.35+00:52:097:108,4
61OLKIS Rafał 345RMT TEAM / RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM-3027M 562020-06-28 08:51:4801:28:2102:49:33.65+00:52:167:118,4
62MICHAŁKIEWICZ Wojciech 403AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM-503M 572020-06-28 08:24:3301:31:5802:49:53.75+00:52:367:118,3
63LUBAŃSKI Robert 481BUKOWICEM-504M 582020-06-28 07:46:5501:31:4602:49:56.70+00:52:397:128,3
64GRZĄBA Szymon 107MIKOŁÓWM-4020M 592020-06-28 07:39:4201:31:0002:50:14.65+00:52:577:128,3
65KOLEŚNIK Kamil 240GŁĘBOWICEM-3028M 602020-06-28 07:44:2501:35:1202:50:39.05+00:53:227:138,3
66GÓRKA Arkadiusz 150WARSZAWAM-209M 612020-06-28 07:58:0601:33:3302:50:52.50+00:53:357:148,3
67OPAŁKA Damian 129MYRACEWARSZAWAM-3029M 622020-06-28 07:32:3901:27:1002:51:13.00+00:53:567:158,3
68BRUS Marcin 22WARSZAWAM-4021M 632020-06-28 08:33:3501:32:4202:51:21.10+00:54:047:158,3
69KRAJKA Jarosław 342UMCS BIEGALUBLINM-4022M 642020-06-28 07:43:4201:34:4202:52:15.65+00:54:587:178,2
70BRODA Dominik 455WROCŁAWM-3030M 652020-06-28 07:53:1301:32:1502:52:25.80+00:55:087:188,2
71BIAŁOBŁOCKA Alicja 19WROCŁAWK-303K 62020-06-28 07:53:0301:31:4802:52:34.45+00:55:177:188,2
72ZAWADA Michał 398SPRYTNE WIEWIÓRKITORUNM-4023M 662020-06-28 08:07:1001:34:0902:52:34.55+00:55:177:188,2
73WIERZCHOWSKA Izabela 335BASTER TEAMKALISZK-304K 72020-06-28 07:55:4001:32:4702:53:03.40+00:55:467:198,2
74KARATKÓW Ewa 462RADKÓWK-403K 82020-06-28 07:32:4701:32:5202:53:55.95+00:56:397:228,1
75ZIELIŃSKI Dominik 466ŚREMM-3031M 672020-06-28 08:44:0501:33:1802:54:05.85+00:56:497:228,1
76SWORNOWSKA Anna 84POZNAŃK-202K 92020-06-28 07:57:2801:35:3302:54:43.30+00:57:267:248,1
77GONCZAR Szymon 411RYBNIKM-3032M 682020-06-28 07:56:2802:54:49.00+00:57:327:248,1
78SZARANIEC Sebastian 410T-MOBILE SPORT TEAMWARSZAWAM-4024M 692020-06-28 07:46:3901:33:4002:55:11.90+00:57:557:258,1
79PIECUCH Karolina 46LACHO TEAMPRZEWORSKK-305K 102020-06-28 07:51:1101:37:1602:55:44.75+00:58:277:268,1
80ŚLEZIAK Jarosław 489RUNNING MATNER TEAMZŁOTY STOKM-4025M 702020-06-28 07:32:0301:29:1202:55:59.45+00:58:427:278,0
81NARUCKI Wojciech 184WARZENKOM-4026M 712020-06-28 08:07:1901:39:1902:56:02.40+00:58:457:278,0
82PAŻUCHA Wojciech 354ACID MANIAXXXLUSÓWKOM-4027M 722020-06-28 08:09:4001:35:0102:56:34.15+00:59:177:288,0
83GROCHECKA Joanna 86MIKOŁÓWK-306K 112020-06-28 07:39:3701:37:1402:56:41.95+00:59:257:298,0
84RATYMIRSKI Wojciech 463#SOBASTEAMWROCŁAWM-4028M 732020-06-28 08:43:4801:33:5602:56:45.45+00:59:287:298,0
85HACUŚ Tomasz 110WROCŁAWM-4029M 742020-06-28 08:11:0801:38:5202:57:26.30+01:00:097:318,0
86BIŁAN Paweł 283GUBINM-4030M 752020-06-28 08:08:2401:30:5102:58:04.70+01:00:477:328,0
87SURGIENIEWICZ Marcin 130DZIKI WORKOUT CZARNY BÓRCZARNY BÓRM-4031M 762020-06-28 08:09:2501:36:5902:59:14.35+01:01:577:357,9
88SUCHOWIECKI Wojciech 147ORTOEYETEAMSTAWIGUDAM-4032M 772020-06-28 07:37:2501:34:2502:59:22.10+01:02:057:367,9
89ANDRZEJEWSKI Przemysław 76WK POZNAŃPOZNAŃM-4033M 782020-06-28 09:02:0501:36:1103:00:04.15+01:02:477:377,9
90KANCERSKI Krzysztof 326ŁÓDŹM-505M 792020-06-28 07:58:2701:37:4503:00:36.70+01:03:197:397,8
91SALWA Emil 514ZAWONIAM-3033M 802020-06-28 07:36:2601:37:1603:01:01.25+01:03:447:407,8
92ŁASKOWSKA Marzena 24WKURW_TEAMOLECKOK-404K 122020-06-28 07:39:1901:41:1703:01:02.75+01:03:457:407,8
93JEŻEWSKI Sławomir 344GRZMOT KOMORNIKIROSNÓWKOM-4034M 812020-06-28 07:48:2901:38:4703:01:26.25+01:04:097:417,8
94BIECUSZEK Tomasz 457AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-4035M 822020-06-28 07:38:3601:35:5603:01:56.05+01:04:397:427,8
95WITKOWSKI Mikołaj 120PRUSZKÓWM-2010M 832020-06-28 07:47:0901:37:5603:02:27.10+01:05:107:437,8
96JAWORSKA Magdalena 224GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE / TEAM KGBPOZNAŃK-405K 132020-06-28 07:41:2801:40:5503:02:28.80+01:05:117:437,8
97MARUSZAK Darek 216DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIJAKTORÓWM-4036M 842020-06-28 07:50:3601:41:4103:03:01.60+01:05:447:457,7
98ŁAŹNIEWSKI Dariusz 101OLSZYNA BIEGAWYSOKAM-3034M 852020-06-28 08:03:3801:39:0003:03:21.95+01:06:057:467,7
99TRELA Jacek 228AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWM-601M 862020-06-28 07:44:0901:42:0203:03:36.25+01:06:197:467,7
100LAZAROWICZ Krzysztof 65PACZKÓWM-3035M 872020-06-28 08:25:2801:39:4603:04:06.20+01:06:497:487,7
101BRONCZAK Tomasz 64ZBĄSZYŃM-4037M 882020-06-28 08:14:1701:41:4703:05:53.45+01:08:367:527,6
102CZAJKOWSKA Sylwia 142BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZK-406K 142020-06-28 08:26:0601:38:1003:06:11.50+01:08:547:537,6
103BOĆKO Ewa 33DTR BIEGA/MARIO TEAMTRZEBNICAK-307K 152020-06-28 07:52:5301:40:5103:06:25.30+01:09:087:537,6
104ZATOŃ Adrian 81WROCŁAWM-4038M 892020-06-28 08:27:0301:43:2703:06:32.00+01:09:157:547,6
105TATKA Marcin 526WOJBÓRZM-4039M 902020-06-28 07:52:0501:41:2503:06:33.50+01:09:167:547,6
106KOZŁOWSKA Iwona 488LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOK-407K 162020-06-28 07:35:1001:43:0503:07:00.35+01:09:437:557,6
107GAJEWSKI Jacek 377DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-4040M 912020-06-28 07:50:4501:42:2203:07:12.35+01:09:557:557,6
108LASZEWSKI Mateusz 467DUSZNIKI ZDRÓJM-2011M 922020-06-28 08:00:1401:37:4503:07:34.95+01:10:187:567,5
109CHMURA Jarosław 393RASZKÓWM-4041M 932020-06-28 07:59:5601:41:5103:08:02.75+01:10:457:587,5
110MÓLL Mateusz 11WROCŁAWM-2012M 942020-06-28 07:41:3501:30:3203:08:25.95+01:11:097:597,5
111GŁUCHY Marek 322OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-3036M 952020-06-28 07:43:5201:42:2103:08:34.85+01:11:187:597,5
112MIĘSOWICZ Mirosław 301WARSZAWAM-3037M 962020-06-28 07:33:2001:40:3203:09:10.65+01:11:538:007,5
113JABŁOŃSKA Dorota 163OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKK-203K 172020-06-28 07:58:5001:44:3503:10:11.70+01:12:548:037,4
114ANDRZEJEWSKI Krystian 308MOGILNO TEAMGĘBICEM-4042M 972020-06-28 08:10:0301:46:3203:10:22.00+01:13:058:037,4
115ROSZCZYK Michał 143ORTOEYETEAMBRASWAŁD 22AM-4043M 982020-06-28 07:37:1401:38:1803:10:56.30+01:13:398:057,4
116DOLATA Maciej 83SKÓRZEWOM-4044M 992020-06-28 07:57:1001:46:5303:11:11.15+01:13:548:067,4
117PACIOREK Ewa 513MARKIK-308K 182020-06-28 08:02:3101:44:1903:11:21.20+01:14:048:067,4
118MARTEKLAS Jan 139NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-3038M 1002020-06-28 07:44:1701:43:3503:11:25.05+01:14:088:067,4
119GRAD Idalia 256DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAK-309K 192020-06-28 08:22:3201:49:1703:11:47.60+01:14:308:077,4
120TOPOROWSKI Kamil 85BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM-3039M 1012020-06-28 08:41:5901:43:3703:11:54.55+01:14:378:077,4
121STĘPEL Marek 442GRUPA NOMAXSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3040M 1022020-06-28 08:01:2001:40:4003:12:16.10+01:14:598:087,4
122PANKOWSKI Jerzy 324SZCZECINM-3041M 1032020-06-28 08:31:4201:52:2803:12:50.10+01:15:338:107,3
123SZYMAŃSKA Brygida 279STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSZÓWK-3010K 202020-06-28 08:20:4201:46:5603:12:59.95+01:15:438:107,3
124DOMAGAŁA Grażyna 167NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWK-3011K 212020-06-28 08:07:0001:43:3703:13:02.50+01:15:458:107,3
125STANKIEWICZ Anna 370DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK-3012K 222020-06-28 07:38:1601:47:2403:13:14.25+01:15:578:117,3
126ČERVENÝ David 157STÁRKOVM-4045M 1042020-06-28 08:06:0301:46:1103:13:19.25+01:16:028:117,3
127KUCZYŃSKI Szymon 429ZAWONIAZAWONIAM-4046M 1052020-06-28 07:42:1601:43:2703:13:21.95+01:16:058:117,3
128BADOWSKI Sebastian 417ZAWONIA TEAMZAWONIAM-4047M 1062020-06-28 07:42:1001:43:3503:13:55.90+01:16:398:137,3
129WIERZCHOWSKI Adam 336BASTER TEAMKALISZM-4048M 1072020-06-28 07:55:3101:45:4003:15:46.75+01:18:298:177,2
130SZAL Małgorzata 161TENIS CENTRUM ASPOLANICA ZDRÓJK-3013K 232020-06-28 07:52:1201:47:4503:16:05.30+01:18:488:187,2
131GNITECKA Katarzyna 540KUDOWA ZDRÓJK-204K 242020-06-28 09:02:1601:47:0303:16:10.65+01:18:538:187,2
132SOBKOWIAK Marcin 454POZNAŃM-3042M 1082020-06-28 08:30:2501:44:0303:16:15.05+01:18:588:187,2
133GÓRKA Piotr 259ZASAŃM-3043M 1092020-06-28 08:13:5601:47:4603:17:20.70+01:20:038:217,2
134KAPAŁKA Adrian 382NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLMIKOŁÓWM-4049M 1102020-06-28 08:29:2501:48:5203:17:25.70+01:20:088:217,2
135DOLIWKA Paweł 74LUBAWA KOCHA BIEGAĆLUBAWAM-4050M 1112020-06-28 07:46:1301:44:5503:17:35.45+01:20:188:227,2
136SURGIEL Dariusz 123CZESTOCHOWAM-506M 1122020-06-28 08:33:4401:45:0603:18:26.25+01:21:098:247,1
137ULIKOWSKA Martyna 87ZAŁOGA GÓRSKAGOŚCINOK-205K 252020-06-28 08:18:1901:49:3303:19:09.50+01:21:528:267,1
138BABIŃSKA Ewelina 77RADKÓWK-3014K 262020-06-28 07:36:1401:43:5703:19:15.80+01:21:588:267,1
139BOCHAN Lidia 426PIŁAK-408K 272020-06-28 07:48:4601:50:3503:19:16.00+01:21:598:267,1
140TRZEPACZ Dorota 359KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK-409K 282020-06-28 07:35:2201:47:2103:19:20.30+01:22:038:267,1
141CHLEWIŃSKI Łukasz 182STARGARDM-3044M 1132020-06-28 08:54:2301:37:0303:20:21.80+01:23:048:297,1
142WIERTEL Łukasz 430DIETETYK ŁUKASZ WIERTELKAMIONKIM-3045M 1142020-06-28 09:02:4201:44:4903:21:42.60+01:24:258:327,0
143WIERZBIŃSKA Edyta 69LATYFUNDYŚCI BIEGAJĄPIASECZNOK-4010K 292020-06-28 07:46:4801:52:0403:22:28.95+01:25:128:347,0
144MARKOWSKI Zbigniew 124BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-507M 1152020-06-28 08:20:2601:46:3803:22:53.65+01:25:368:357,0
145SZUBARSKI Krzysztof 378PARKRUN CIESZYNPOGWIZDÓWM-4051M 1162020-06-28 07:38:4601:48:3603:22:56.95+01:25:408:357,0
146ŁASKOWSKI Tomasz 13WKURW_TEAMOLECKOM-508M 1172020-06-28 07:39:2601:47:5703:23:51.90+01:26:358:386,9
147WITOR Marcin 295CZERWONAK BIEGAPOZNAŃM-3046M 1182020-06-28 08:11:2301:43:3903:24:21.50+01:27:048:396,9
148SZMAGIEREWSKI Wojciech 380TRENUJZNAMI.PLWROCŁAWM-509M 1192020-06-28 08:53:1101:48:2203:24:26.80+01:27:098:396,9
149GRABIAS-MAZUR Krystyna 321TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPSARYK-3015K 302020-06-28 08:03:3001:52:0803:24:56.10+01:27:398:416,9
150WALA Patryk 536BIEG OPOLSKI / ZAŁOGA GÓRSKAZABKOWICE SLASKIEM-2013M 1202020-06-28 08:26:5001:51:4803:24:56.55+01:27:398:416,9
151PAWIŃSKI Artur 402ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-4052M 1212020-06-28 07:57:1701:47:1703:24:56.85+01:27:408:416,9
152WOLNY Marcin 185WIELUŃ BIEGAWIELUNM-3047M 1222020-06-28 08:31:2201:51:0403:25:00.95+01:27:448:416,9
153MAKLES Paweł 217BBLGUBINGUBINM-2014M 1232020-06-28 08:08:0901:56:0903:25:10.05+01:27:538:416,9
154ŁUCJANEK Justyna 464KAJATEAMWARSZAWAK-3016K 312020-06-28 07:37:3501:53:3803:25:33.05+01:28:168:426,9
155BABINEK Adam 406GDAŃSKM-4053M 1242020-06-28 07:59:0901:45:4803:25:50.15+01:28:338:436,9
156POŁOM Rafał 289NOAWROCŁAWM-3048M 1252020-06-28 08:23:3601:45:4303:25:55.80+01:28:388:436,9
157KRUPIEŃCZYK Michał 459SZCZECINM-3049M 1262020-06-28 08:06:1101:49:0803:26:34.95+01:29:188:456,9
158GĄSIOROWSKI Grzegorz 306:)LEGNICAM-3050M 1272020-06-28 08:22:2301:57:2003:26:55.80+01:29:388:466,8
159SZANIEWSKI Mirosław 504BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-4054M 1282020-06-28 08:37:1501:48:3703:27:02.60+01:29:458:466,8
160SMUDA Ryszard 318TYCHYM-602M 1292020-06-28 08:19:2501:56:0803:27:17.60+01:30:008:466,8
161WOLSKI Kamil 272RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIEDĘBE WIELKIEM-3051M 1302020-06-28 08:51:3401:53:3103:27:19.85+01:30:038:476,8
162STELMACH Mariusz 146SZCZECINM-3052M 1312020-06-28 08:31:5901:52:1603:28:20.20+01:31:038:496,8
163MARCINKIEWICZ Jerzy 367ŁEMKO TEAMELBLĄGM-5010M 1322020-06-28 07:54:4301:47:1303:28:31.95+01:31:158:506,8
164PAŹDZIOR Wojciech 229ACTIVE STRATEGYWROCŁAWM-3053M 1332020-06-28 08:02:2201:47:2103:28:45.00+01:31:288:506,8
165BRUCH Katarzyna 384WOŹNIKIK-3017K 322020-06-28 07:48:5301:53:2503:28:51.05+01:31:348:506,8
166DURMAN Sławomir 207ZW DWKP-WSTARGARDM-3054M 1342020-06-28 07:45:0901:56:0703:29:04.05+01:31:478:516,8
167MACIĄG Marian 447SZOSZONIBYDGOSZCZM-5011M 1352020-06-28 07:33:0001:52:2003:29:24.65+01:32:078:526,8
168ŁAŻEWSKI Marcin 452CHWALĘCICEM-4055M 1362020-06-28 08:09:1701:57:4103:29:26.10+01:32:098:526,8
169ŁAŻEWSKA Sylwia 12CHWALĘCICEK-4011K 332020-06-28 08:09:0701:57:5203:29:36.80+01:32:198:526,8
170GĄSIOROWSKA Agnieszka 368EVERRUNŁÓDŹK-3018K 342020-06-28 07:37:5401:53:1203:30:12.30+01:32:558:546,7
171BUSS Konrad 35KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-3055M 1372020-06-28 08:52:1301:59:1203:30:57.40+01:33:408:566,7
172BUSS Jakub 30KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-4056M 1382020-06-28 08:52:0501:59:2403:31:04.85+01:33:488:566,7
173MARCINKOWSKA Jadwiga 408ROZGARTYK-501K 352020-06-28 08:19:3401:57:5203:31:11.00+01:33:548:566,7
174LESZCZYŃSKA Weronika 506DESZCZNOK-3019K 362020-06-28 08:17:5101:51:5003:31:15.05+01:33:588:576,7
175DUDEK Przemysław 512PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-4057M 1392020-06-28 07:35:5301:51:3303:31:19.15+01:34:028:576,7
176BUGANIK Magdalena 48023 ŚLĄSKI PUŁK ARTYLERIIOSIECZNICAK-4012K 372020-06-28 07:44:3301:53:3703:31:23.10+01:34:068:576,7
177ŚWITAŁA Marcin 300KB SPARTAKUSBEŁCHATÓWM-4058M 1402020-06-28 08:54:5901:52:5003:31:40.80+01:34:238:586,7
178BARCZAK Tomasz 478RUN TEAM MILEJÓWMILEJÓWM-4059M 1412020-06-28 08:02:0001:51:0703:31:54.30+01:34:378:586,7
179BARCZAK Katarzyna 477RUN TEAM MILEJÓWMILEJÓWK-4013K 382020-06-28 08:01:5201:51:2003:32:01.40+01:34:448:596,7
180TOMASZEWSKI Wojciech 458KUDOWA ZDRÓJM-2015M 1422020-06-28 07:46:2101:56:0503:32:02.95+01:34:468:596,7
181KUDŁA Jakub 507WROCŁAWM-3056M 1432020-06-28 08:54:0701:51:2903:32:14.10+01:34:578:596,7
182PIÓRKO Piotr 128LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM-3057M 1442020-06-28 08:03:0601:51:5203:32:18.70+01:35:018:596,7
183KAPUSCIK Jakub 254KATOWICEM-2016M 1452020-06-28 07:33:5402:02:1503:32:33.65+01:35:169:006,7
184KUROWSKA Marlena 487KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAKAMIENNA GÓRAK-3020K 392020-06-28 07:50:0001:52:2003:32:36.90+01:35:209:006,7
185ZAŃKO Rafał 169RZESZÓWM-3058M 1462020-06-28 08:42:0501:54:2703:32:39.30+01:35:229:006,7
186MHADHBI Hatem 293WARSZAWAM-3059M 1472020-06-28 08:06:2601:51:2303:32:47.85+01:35:319:016,7
187KACZMARZ Katarzyna 26KOSZALINK-3021K 402020-06-28 07:30:5401:56:5503:33:28.25+01:36:119:026,6
188KRAWIEC Piotr 181KOTWICA BRZEGŻŁOBIZNAM-3060M 1482020-06-28 07:38:0501:51:3703:33:46.55+01:36:299:036,6
189BARANSKA Monika 425KRAKÓWK-502K 412020-06-28 07:40:2701:58:1003:33:59.95+01:36:439:046,6
190GABRYSIAK Mariusz 422WIELUŃ BIEGAWIELUŃM-4060M 1492020-06-28 08:31:1401:51:1403:34:07.55+01:36:509:046,6
191GÓRECKI Rafał 250GDAŃSKM-4061M 1502020-06-28 08:22:3901:54:4903:34:16.55+01:36:599:046,6
192ŁUKASZCZYK Łukasz 1984FITERPOZNAŃM-3061M 1512020-06-28 07:58:4301:53:2803:34:20.30+01:37:039:046,6
193SZLOSEK Łukasz 519SZCZECINM-3062M 1522020-06-28 08:31:5001:52:2603:34:24.35+01:37:079:056,6
194JAGIEŁŁO Konrad 476RUN TEAM MILEJÓWMILEJÓWM-4062M 1532020-06-28 08:02:1501:48:1503:35:11.00+01:37:549:076,6
195JAGIEŁŁO Joanna 475RUN TEAM MILEJÓWMILEJÓWK-4014K 422020-06-28 08:02:0701:48:2603:35:18.35+01:38:019:076,6
196KARKOSZ Aurelia 434MIEJSKA GÓRKAK-3022K 432020-06-28 08:17:4701:57:2503:35:38.60+01:38:219:086,6
197KRZEŚNIOWSKI Marcin 539SZCZECINM-4063M 1542020-06-28 08:05:0201:57:0303:35:50.00+01:38:339:086,6
198ODZIMKOWSKI Marcin 364MROWINYM-3063M 1552020-06-28 08:49:2801:49:4803:35:53.95+01:38:379:086,6
199KRZYZIŃSKA Sylwia 505DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-4015K 442020-06-28 07:50:2501:59:1503:36:02.85+01:38:469:096,6
200MAZUREK Marita 361KLODZKOK-3023K 452020-06-28 08:06:4501:59:0803:36:08.75+01:38:519:096,6
201WĘŻYK Kamila 431BEDOŃK-3024K 462020-06-28 07:56:5501:58:5703:36:09.45+01:38:529:096,6
202KAMIŃSKI Wiesław 524WROCŁAWM-5012M 1562020-06-28 08:10:2101:52:0203:36:23.60+01:39:069:106,5
203POPEK Maciej 515ANETA TEAMWŁOCŁAWEKM-4064M 1572020-06-28 07:35:4101:54:4603:37:10.05+01:39:539:126,5
204SIENKIEWICZ Paweł 521DECEPTICON GYMWARSZAWAM-4065M 1582020-06-28 08:50:1102:00:3603:38:11.25+01:40:549:146,5
205KAWA Michał 418KRAKÓWM-3064M 1592020-06-28 09:00:5601:55:4203:38:22.00+01:41:059:156,5
206CZOSKA Przemysław 249JARBUDPOGÓRZEM-3065M 1602020-06-28 07:44:5301:55:4503:38:25.75+01:41:089:156,5
207GÓRNIAK Jarosław 242JARBUDPOGÓRZEM-3066M 1612020-06-28 07:45:0001:55:4503:38:30.05+01:41:139:156,5
208KARWACKI Szymon 334OLSZTYNM-3067M 1622020-06-28 08:13:1901:56:1703:38:57.15+01:41:409:166,5
209LĘGA Wiesław 421K.S. TĘCZAŚWIDNICAM-4066M 1632020-06-28 07:58:3401:49:2603:39:42.90+01:42:269:186,4
210ROLIŃSKI Radosław 29OLEŚNICAM-4067M 1642020-06-28 08:04:1101:54:5403:39:47.80+01:42:309:186,4
211SOKÓLSKA Katarzyna 166OUTDOOR TRAININGDOBRZYNIEWO DUŻEK-3025K 472020-06-28 07:58:5701:58:3003:40:00.50+01:42:439:196,4
212SERAFIN Ewelina 23RADKÓWK-4016K 482020-06-28 08:23:0801:52:4303:40:36.55+01:43:199:206,4
213JANUS Marcin 404WIELUŃ BIEGAWIELUŃM-3068M 1652020-06-28 08:31:3201:53:3703:40:50.80+01:43:339:216,4
214SZYLBERG Piotr 173TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-3069M 1662020-06-28 08:50:0702:00:4403:40:56.65+01:43:399:216,4
215SZYLBERG Aleksandra 172TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-3026K 492020-06-28 08:49:5802:00:5503:41:04.35+01:43:479:226,4
216SOBCZYK Grzesiu 154WIELUŃ BIEGAWIELUŃM-3070M 1672020-06-28 08:31:0701:53:5403:41:15.75+01:43:589:226,4
217BARTMAŃSKA Mirosława 517BIELANY WROCŁAWSKIEK-4017K 502020-06-28 08:35:3401:57:5903:41:48.85+01:44:329:236,4
218FILIPIAK Michał 32WIELKOPOLSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGOPOZNAŃM-4068M 1682020-06-28 07:57:2201:58:3403:41:53.15+01:44:369:246,4
219KÓŁKIEWICZ Jakub 252GRODZISK MAZOWIECKIM-4069M 1692020-06-28 08:29:4902:03:5803:42:16.90+01:45:009:256,4
220ZIMA Ryszard 253GRODZISK MAZOWIECKIM-603M 1702020-06-28 08:29:4702:03:5703:42:18.15+01:45:019:256,4
221ŁASKAWSKA Justyna 492WARSZAWAK-4018K 512020-06-28 08:05:4701:58:2703:42:28.35+01:45:119:256,4
222BABICKA Sylwia 440BIEGAM Z RADOŚCIWARSZAWAK-4019K 522020-06-28 07:43:1601:58:1503:42:37.80+01:45:209:266,4
223GĄSIOROWSKA Dorota 474VELO ŁOSIE NA SZOSIEWARSZAWAK-503K 532020-06-28 08:08:0202:01:3603:42:42.10+01:45:259:266,4
224BALKIEWICZ Marlena 372ELBLĄGK-504K 542020-06-28 07:54:3001:56:5303:43:10.30+01:45:539:276,3
225BISKUPSKI Jakub 290WROCŁAWM-4070M 1712020-06-28 07:58:0102:03:3203:43:30.20+01:46:139:286,3
226MAZUR Katarzyna 27UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEK-4020K 552020-06-28 08:08:1701:59:4003:43:35.85+01:46:199:286,3
227POCHWAŁA Justyna 67NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYL TEAMŁOWICZK-3027K 562020-06-28 07:47:3102:00:5103:43:41.85+01:46:259:286,3
228PRZYBYŁ Tomasz 496NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-4071M 1722020-06-28 09:02:3401:59:5403:44:13.45+01:46:569:306,3
229MODERACKA Małgorzata 337POZNAŃK-3028K 572020-06-28 08:34:4202:00:4803:44:18.80+01:47:019:306,3
230SMUSZ Grzegorz 352STRONIE SLASKIEM-4072M 1732020-06-28 08:55:4101:56:0303:44:20.45+01:47:039:306,3
231DZIARKOWSKA Edyta 338#TEAMDKMSCZARNE BŁOTOK-3029K 582020-06-28 08:04:5301:55:5103:44:35.10+01:47:189:306,3
232KACZOREK Renata 160WARSZAWAK-3030K 592020-06-28 07:55:0001:58:2203:44:59.35+01:47:429:326,3
233GRUDZIEŃ-JURKOWSKA Malgorzata 485ZABKOWICE SLK-3031K 602020-06-28 08:21:4101:56:4503:45:20.70+01:48:039:326,3
234JARMUDA Justyna 327POZNAŃK-3032K 612020-06-28 08:10:5802:01:1403:46:01.50+01:48:449:346,3
235DYKTYŃSKI Krzysztof 433VEOLIAŁÓDŹM-5013M 1742020-06-28 07:31:0401:48:2203:46:19.50+01:49:029:356,3
236WIŚNIEWSKI Tomasz 348ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-4073M 1752020-06-28 08:01:0102:02:0003:46:40.35+01:49:239:366,2
237PULKOWSKI Dariusz 97OSTRÓDA RUNNERSOSTRÓDAM-5014M 1762020-06-28 08:33:0102:02:1003:46:52.70+01:49:359:366,2
238MAZIAREK Adela 210NIEMODLINK-3033K 622020-06-28 08:20:5901:59:4003:47:28.05+01:50:119:386,2
239PISULA Łukasz 383KUDOWA-ZDRÓJM-3071M 1772020-06-28 08:02:5802:08:5503:47:29.55+01:50:129:386,2
240MIERNICKI Tomasz 209GRUPA BIEGOWA CHTMOJABŁONNAM-5015M 1782020-06-28 08:11:5201:59:5203:47:52.80+01:50:359:396,2
241SUDÓŁ Robert 115KOTWICA BRZEGBRZEGM-3072M 1792020-06-28 07:39:3101:59:3703:48:03.95+01:50:479:396,2
242KADŁUBOWSKI Piotr 55SRC TEAM KOTWICA BRZEGBRZEGM-4074M 1802020-06-28 07:34:4402:00:2103:48:18.05+01:51:019:406,2
243ORŁOWSKI Daniel 141DEBRZNOM-4075M 1812020-06-28 08:03:4702:01:2403:48:18.85+01:51:029:406,2
244ILNICKI Bronisław 164LEGNICAM-3073M 1822020-06-28 09:06:5601:43:0803:48:25.75+01:51:089:406,2
245FEDOROWICZ Jowita 62KOTWICA BRZEGBRZEGK-3034K 632020-06-28 07:34:3202:01:0203:48:28.45+01:51:119:406,2
246SEMENIUK Marzena 436KOTWICA BRZEGKARLOWICEK-3035K 642020-06-28 07:34:2302:00:2203:48:37.00+01:51:209:416,2
247JANUSZEWSKI Karol 373BIEGAM U KOLESIGRODZICZNOM-3074M 1832020-06-28 07:46:0502:02:5503:48:49.85+01:51:339:416,2
248JANUSZEWSKA Izabela 374BIEGAM U KOLESIMONTOWOK-3036K 652020-06-28 07:45:5602:03:0603:48:58.35+01:51:419:426,2
249LE FELIC Monika 510WARSZAWAK-4021K 662020-06-28 07:48:1002:04:5103:49:12.55+01:51:559:426,2
250BRUZI Kacper 461KRAKÓWM-3075M 1842020-06-28 08:24:1301:56:0403:49:28.40+01:52:119:436,2
251GUZIŃSKA Ola 234BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIK-4022K 672020-06-28 08:01:1102:05:0103:49:35.85+01:52:199:436,2
252WRÓBLEWSKI Jarosław 225RAZ SZCZECINSZCZECINM-4076M 1852020-06-28 08:19:1201:56:5603:50:02.60+01:52:459:446,2
253OKRASKA Grzegorz 90BEDZINM-3076M 1862020-06-28 08:53:0101:59:5603:50:08.25+01:52:519:456,2
254JARECKA Katarzyna 532WARSZAWAK-4023K 682020-06-28 08:57:1702:07:0603:50:42.00+01:53:259:466,1
255MORAWSKI Ryszard 197RMTWROCŁAWM-3077M 1872020-06-28 08:14:4402:02:0703:50:59.35+01:53:429:476,1
256WRZESIŃSKI Piotr 174GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM-4077M 1882020-06-28 07:58:1901:56:1503:51:14.60+01:53:579:476,1
257RADAJEWSKI Arkadiusz 390CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM-4078M 1892020-06-28 08:34:3302:00:5303:52:17.15+01:55:009:506,1
258WOŁOWIEC Krzysztof 280LABORATORYJNIE.PLKIELCEM-4079M 1902020-06-28 07:46:3002:02:5603:52:25.90+01:55:099:506,1
259SKRZYPIŃSKA Agnieszka 214LESZNOK-3037K 692020-06-28 08:10:4702:02:4503:52:43.20+01:55:269:516,1
260GANC Marcin 307TORUŃM-4080M 1912020-06-28 08:09:5702:09:5403:52:59.55+01:55:429:526,1
261BEDNAREK Dariusz 315PLAN EMERYTALNYKONSTANCIN-JEZIORNAM-4081M 1922020-06-28 08:23:4802:02:2003:53:12.10+01:55:559:526,1
262MAKARENKOV Sergii 211DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIMILANÓWEKM-3078M 1932020-06-28 07:51:5002:01:1703:53:19.35+01:56:029:536,1
263LUBAŃSKA Alicja 482BUKOWICEK-505K 702020-06-28 07:47:0302:02:1403:53:26.60+01:56:099:536,1
264WOJCIECHOWSKA Dorota 82DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-4024K 712020-06-28 07:51:4002:01:2603:53:29.15+01:56:129:536,1
265KOZDROJ Wioletta 79DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-4025K 722020-06-28 07:51:3502:00:5403:53:33.60+01:56:169:536,1
266CHĘC Tomasz 317WARSZAWAM-3079M 1942020-06-28 08:10:3901:58:4403:53:34.75+01:56:179:536,1
267MARCZEWSKI Marcin 235RESILIA BEMOWO GROTYWARSZAWAM-4082M 1952020-06-28 08:09:5002:02:4303:53:44.80+01:56:279:546,1
268NOSARZEWSKI Mariusz 309GB PRESSTRZCIANYM-4083M 1962020-06-28 08:10:2901:58:5703:53:44.95+01:56:289:546,1
269BOŻKIEWICZ Jacek 103MUROWANA GOŚLINAM-4084M 1972020-06-28 08:16:5902:05:0803:53:45.15+01:56:289:546,1
270KUBACZKA-LIGENZA Sylwia 186#CZELADZBIEGACZELADŹK-3038K 732020-06-28 07:42:5002:08:1103:53:47.85+01:56:319:546,1
271GODLEWSKI Adam 180WOŁOMINM-4085M 1982020-06-28 08:25:0801:57:1403:53:51.95+01:56:359:546,1
272RATAJSKA Monika 494POZNAŃK-206K 742020-06-28 08:06:5102:04:3103:53:53.75+01:56:369:546,1
273BOŻKIEWICZ Patrycja 3PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK-4026K 752020-06-28 08:16:4802:05:2103:53:55.75+01:56:389:546,1
274ZELICHOWSKA Izabela 145KĘCKIE HARPAGANYKĘTYK-4027K 762020-06-28 08:00:4602:04:4403:53:57.55+01:56:409:546,1
275KURKUS Aleksander 391DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAM-4086M 1992020-06-28 07:54:0402:07:1803:54:24.15+01:57:079:556,0
276NIEDŹWIEDŹ Grzegorz 237STS BIEGATONŁAZISKA GÓRNEM-4087M 2002020-06-28 08:16:2302:03:2603:54:51.90+01:57:359:576,0
277KLIMECKI Michał 349ZABIEGANI GOLENIÓWGOLENIÓWM-3080M 2012020-06-28 08:06:3502:03:0803:54:58.90+01:57:429:576,0
278WOJCIECHOWSKA Anna 148PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃK-4028K 772020-06-28 07:50:0802:03:0203:55:01.00+01:57:449:576,0
279KRZESIMOWSKI Damian 271KIELCEM-3081M 2022020-06-28 08:22:1202:00:3303:55:07.85+01:57:519:576,0
280STRZELCZYK Paulina 54NESSI LESZNOMOROWNICAK-3039K 782020-06-28 08:32:2102:07:5703:55:51.95+01:58:359:596,0
281KOSIŃSKI Aleksander 441PIASECZNOM-3082M 2032020-06-28 08:58:0101:59:0003:55:52.55+01:58:359:596,0
282GIDASZEWSKA Jolanta 38NESSI LESZNOLESZNOK-4029K 792020-06-28 08:32:1502:07:5903:55:56.85+01:58:409:596,0
283KOZIOŁ Paweł 20DĄBROWA GÓRNICZAM-3083M 2042020-06-28 08:32:5102:08:3503:56:04.35+01:58:4710:006,0
284BAJOŁEK Aleksandra 119AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK-506K 802020-06-28 08:35:2702:13:1303:56:18.35+01:59:0110:006,0
285PAPROCKA Natalia 95POLKOWICEK-4030K 812020-06-28 07:55:1802:06:4103:56:19.35+01:59:0210:006,0
286DZIWIEC-GUZIK Justyna 21MARELLI SOSNOWIEC POLANDDĄBROWA GÓRNICZAK-4031K 822020-06-28 08:32:2802:09:0303:56:31.25+01:59:1410:016,0
287RESPONDEK Dariusz 261WROCŁAWM-4088M 2052020-06-28 08:55:1102:04:5003:57:52.35+02:00:3510:046,0
288MIELNIK Natalia 490KUDOWA-ZDRÓJK-4032K 832020-06-28 08:29:0002:09:1103:58:07.70+02:00:5010:055,9
289SZYSZKA Marek 304STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-3084M 2062020-06-28 08:16:3302:02:0403:58:23.50+02:01:0610:065,9
290KWIATKOWSKA Zuzanna 409SZCZYTNAK-4033K 842020-06-28 08:18:4402:06:5703:58:26.70+02:01:0910:065,9
291ORACKA Marta 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-3040K 852020-06-28 07:53:4602:14:1503:58:37.45+02:01:2010:065,9
292SERWADCZAK Piotr 266P+ELUBSZAM-4089M 2072020-06-28 08:03:2302:01:5403:58:45.65+02:01:2810:075,9
293POCHWAŁA Adam 325ŁOWICZM-2017M 2082020-06-28 07:48:0202:07:0803:58:53.10+02:01:3610:075,9
294MAGDZIAK Iwona 493NOAWROCŁAWK-3041K 862020-06-28 08:23:1702:05:4903:58:56.80+02:01:3910:075,9
295SIKORA Dawid 168ŁOWICZM-2018M 2092020-06-28 07:47:5302:07:1503:59:00.60+02:01:4310:075,9
296SERAFIN Robert 41RADKÓWM-4090M 2102020-06-28 08:23:0002:01:0004:00:36.60+02:03:1910:115,9
297TYCHOWICZ Robert 414BUTTON'S TEAMŻARYM-4091M 2112020-06-28 07:49:3502:03:1004:00:50.60+02:03:3310:125,9
298ŻYTNIK Piotr 413BUTTON'S TEAMŻARYM-4092M 2122020-06-28 07:49:2702:03:1704:00:58.65+02:03:4110:125,9
299PERKA Barbara 71PRÓSZKÓWK-4034K 872020-06-28 07:34:5802:11:4204:01:30.00+02:04:1310:135,9
300STAMM Tomasz 528POZNAŃM-4093M 2132020-06-28 08:37:2402:08:4404:01:32.15+02:04:1510:145,9
301KRYSZAK Dorota 450MARMEL TORUŃTORUŃK-3042K 882020-06-28 08:27:1602:09:4404:01:34.95+02:04:1810:145,9
302ZAKRZEWSKI Marek 445MARMEL TORUŃTORUŃM-5016M 2142020-06-28 08:27:1502:09:3904:01:36.45+02:04:1910:145,9
303PLASZCZAK Jarosław 6TULCEM-4094M 2152020-06-28 08:17:1902:09:2304:02:08.55+02:04:5110:155,8
304STOLARSKI Janusz 298PARKRUN SŁODOWO, WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-604M 2162020-06-28 08:11:3201:59:2204:02:10.00+02:04:5310:155,8
305JURAS-KMIEĆ Marzena 136BIEGAM SOBIELUBLINK-4035K 892020-06-28 07:38:5502:10:3504:02:30.80+02:05:1310:165,8
306ZACHCIAŁ Anna 346RATAJEK-3043K 902020-06-28 08:22:0202:08:0004:02:41.40+02:05:2410:165,8
307PRZESPOLEWSKI Rafał 341WRZOSOWA STUDZIENIECCHODZIEŻM-4095M 2172020-06-28 08:21:5502:08:1304:02:48.35+02:05:3110:175,8
308SIWIASZCZYK Tomasz 236POZNAŃM-4096M 2182020-06-28 07:41:2002:03:5404:02:56.00+02:05:3910:175,8
309WYRWICKI Przemek 112ZIELONA GÓRAM-4097M 2192020-06-28 08:14:0802:07:4104:03:08.85+02:05:5210:185,8
310HENSZKE Waldemar 66KRAKÓWM-3085M 2202020-06-28 09:01:4102:00:0304:03:10.85+02:05:5410:185,8
311ŚWIDER Małgorzata 196OLSZTYNK-3044K 912020-06-28 07:37:0002:06:3604:04:10.80+02:06:5310:205,8
312PYTA Grzegorz 171NIEZRZESZONYGRODZISK WLKP.M-605M 2212020-06-28 07:49:4402:02:5104:05:23.90+02:08:0710:235,8
313FISZER Jakub 339#TEAMDKMSCZARNE BŁOTOM-4098M 2222020-06-28 08:04:4402:22:3204:06:21.10+02:09:0410:265,7
314POCHWAŁA Maciej 88ŁOWICZM-2019M 2232020-06-28 07:47:4602:05:5504:06:30.50+02:09:1310:265,7
315GAŁUS Angelika 385NOVEMBEER RUNNING TEAMLUBLINK-3045K 922020-06-28 08:09:3302:10:0804:06:43.50+02:09:2610:275,7
316SKOWRONEK Tomasz 7POZNAŃM-3086M 2242020-06-28 08:33:2102:01:1104:07:14.55+02:09:5710:285,7
317BEDNARSKA KOZIOŁ Danuta 509WKURW_TEAMZIELĘCICEK-4036K 932020-06-28 07:33:0902:15:2004:07:20.25+02:10:0310:285,7
318RATAJCZAK Karolina 218GORZÓW WLKPK-207K 942020-06-28 07:57:3702:08:4704:07:27.85+02:10:1110:295,7
319KRAWIEC Marcin 183GOSTYŃM-3087M 2252020-06-28 08:04:2002:11:0804:08:07.85+02:10:5110:305,7
320MALINOWSKI Paweł 243MPK-ŁÓDŹSZCZAWIN DUŻYM-4099M 2262020-06-28 08:54:3202:01:0104:08:11.35+02:10:5410:305,7
321OLSZANKA Anna 310OTWOCK BIEGAOTWOCKK-4037K 952020-06-28 07:39:0302:12:5704:09:34.45+02:12:1710:345,7
322SZYMAŃSKI Jacek 534SKÓRKAM-5017M 2272020-06-28 07:56:4302:12:3804:09:44.15+02:12:2710:345,7
323SZYMAŃSKA Hanna 498SKÓRKAK-4038K 962020-06-28 07:56:3402:12:4304:09:45.45+02:12:2810:345,7
324GROSKOP Grzegorz 232RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2020M 2282020-06-28 08:48:2302:10:3804:09:56.05+02:12:3910:355,7
325BŁACHNIO Krzysztof 159RAZ SZCZECINSZCZECINM-5018M 2292020-06-28 08:19:0001:57:5904:09:56.40+02:12:3910:355,7
326STAWICKA Ewelina 233AKTYWNE LISEWOLISEWOK-208K 972020-06-28 08:48:1302:10:5804:10:03.80+02:12:4610:355,7
327SWICARZ Monika 221PŁOCKK-4039K 982020-06-28 08:03:5402:10:3204:10:04.90+02:12:4810:355,7
328ŁADOŃSKA Agata 405WROCLAWK-3046K 992020-06-28 08:33:2802:11:2304:10:17.55+02:13:0010:365,7
329RATAJCZAK Grzegorz 219GORZÓW WLKPM-5019M 2302020-06-28 07:57:4402:08:2504:10:45.25+02:13:2810:375,6
330KOWNACKA Magdalena 162JÓZEFÓWK-4040K 1002020-06-28 08:08:4302:16:4004:11:18.30+02:14:0110:385,6
331SŁONECKA Anna 399BRAVEHEARTS LEGIONOWOWARSZAWAK-3047K 1012020-06-28 07:40:5702:11:4504:12:03.45+02:14:4610:405,6
332GIBEK Paweł 503KRAKÓWM-3088M 2312020-06-28 08:54:0302:06:3304:12:07.85+02:14:5110:415,6
333GAWROŃSKA Agata 401BRAVEHARDS LEGIONOWOJABŁONNAK-3048K 1022020-06-28 07:40:3902:11:5904:12:21.05+02:15:0410:415,6
334KARAMON Magdalena 227OPOLEK-4041K 1032020-06-28 07:51:2602:12:3904:12:21.50+02:15:0410:415,6
335CICHOMSKA Marzena 58BIEGAM BO MUSZĘ INACZEJ SIĘ UDUSZĘKĘTRZYNK-3049K 1042020-06-28 08:12:2202:14:1104:12:46.65+02:15:2910:425,6
336SIBILA Dawid 94KALISZM-3089M 2322020-06-28 07:50:5902:09:4004:13:04.15+02:15:4710:435,6
337ADAMIAK Marta 165RUN4GOLDZLOTY STOKK-3050K 1052020-06-28 08:29:5802:14:4004:13:41.25+02:16:2410:455,6
338CZEKALSKA Magdalena 245NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃK-3051K 1062020-06-28 08:01:3702:04:5804:14:00.20+02:16:4310:455,6
339CZEKALSKI Tomasz 246NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-40100M 2332020-06-28 08:01:2802:05:3304:14:08.90+02:16:5210:465,6
340BZOWSKI Marcin 360ŚWIDNIKM-3090M 2342020-06-28 08:02:4802:09:0904:14:34.30+02:17:1710:475,6
341PLASZCZAK Bogumiła 93PIEKIELNIE ZGRANITULCEK-4042K 1072020-06-28 08:17:0902:11:0204:14:47.20+02:17:3010:475,6
342LUPA Mirosław 255ŚCINAWAM-5020M 2352020-06-28 08:47:3502:14:1804:14:57.05+02:17:4010:485,6
343ZIELIŃSKA Katarzyna 99KŁODZKOK-3052K 10802:27:2604:15:26.10+02:18:0910:495,5
344KWIATKOWSKA Marta 158WROCŁAWK-4043K 1092020-06-28 07:57:5102:05:1404:16:29.90+02:19:1310:525,5
345PISOWŁODZKA Dagmara 177DĄBROWA GÓRNICZAK-4044K 1102020-06-28 07:58:1202:18:1904:17:09.70+02:19:5210:535,5
346KRAIŃSKI Piotr 114#CZELADZBIEGACZELADZM-40101M 2362020-06-28 07:42:2602:09:1204:17:13.45+02:19:5610:535,5
347DOMINIAK Katarzyna 355TIGERS TEAMŁÓDŹK-3053K 1112020-06-28 08:14:5602:20:2304:17:14.40+02:19:5710:545,5
348KOWALCZYK Anna 472DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK-4045K 1122020-06-28 07:53:3802:12:5304:17:15.00+02:19:5810:545,5
349MARCINKOWSKI Piotr 363ROZGARTYM-5021M 2372020-06-28 08:19:4602:19:4704:17:32.15+02:20:1510:545,5
350MZYK Fabian 305STS BIEGATONORZESZEM-40102M 2382020-06-28 08:16:1002:13:2904:17:40.80+02:20:2310:555,5
351BARTOSZEWSKA Katarzyna 156WATAHADŁUGOŁĘKAK-3054K 1132020-06-28 08:00:2402:17:5704:18:00.45+02:20:4310:555,5
352SKARŻEŃSKA Jagoda 527LĄDEK -ZDRÓJK-3055K 1142020-06-28 08:12:3502:11:4704:18:53.50+02:21:3610:585,5
353SZCZEPKOWSKI Paweł 523ARTEQUIPMENTWARSZAWAM-606M 2392020-06-28 08:08:3402:15:0204:18:58.55+02:21:4110:585,5
354WITKOWSKA-KOPKA Kaja 43WARSZAWAK-3056K 1152020-06-28 07:47:1602:18:0204:19:09.30+02:21:5210:585,5
355OGÓREK Artur 268KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM-40103M 2402020-06-28 08:55:0402:19:5504:19:15.95+02:21:5910:595,5
356SADURSKA Kasia 319WARSZAWAK-3057K 1162020-06-28 08:04:3602:16:3804:19:22.85+02:22:0610:595,5
357SIDORCZUK Katarzyna 269KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWK-4046K 1172020-06-28 08:54:5402:20:0404:19:26.15+02:22:0910:595,5
358GAJEWSKI Jacek 195KURCZAK I AGATKAGLIWICEM-5022M 2412020-06-28 08:38:1802:12:5304:19:38.15+02:22:2111:005,5
359KUJAWA Katarzyna 187KURCZAK I AGATKAGDYNIAK-4047K 1182020-06-28 08:38:0902:13:0104:19:46.55+02:22:2911:005,5
360SOWIŃSKA Magdalena 206DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIBRWINÓWK-4048K 1192020-06-28 07:45:2802:13:2204:19:58.40+02:22:4111:005,4
361KACZMAREK Krzysztof 52K2KALISZM-40104M 2422020-06-28 08:05:2102:14:5404:20:35.05+02:23:1811:025,4
362BRODAWKA Olga 72WARSZAWAK-3058K 1202020-06-28 08:07:4402:19:4004:20:36.25+02:23:1911:025,4
363POKROP Agnieszka 48GÓRSKI STYL TEAMSKIERNIEWICEK-3059K 1212020-06-28 07:47:3802:19:5204:20:36.80+02:23:1911:025,4
364POWAŁA Janusz 170JILLUBINM-607M 2432020-06-28 07:54:2202:11:3904:22:04.25+02:24:4711:065,4
365DUNAL Tomasz 116SZ JAK GEPARDGORZÓW WLKP.M-3091M 2442020-06-28 07:59:4102:08:3004:22:57.30+02:25:4011:085,4
366SAWICKA Izabela 14PARKRUNGORZÓW WIELKOPOLSKIK-3060K 1222020-06-28 07:59:3402:16:4904:23:05.15+02:25:4811:085,4
367KRYSIAK Łukasz 8PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃM-40105M 2452020-06-28 07:50:1702:06:1404:23:36.05+02:26:1911:105,4
368RUDAWSKA Karolina 137OLKUSZK-209K 1232020-06-28 08:07:2902:19:5804:24:52.80+02:27:3511:135,3
369BOSY Joanna 222WROCŁAWK-3061K 1242020-06-28 07:44:4302:15:5904:24:57.80+02:27:4011:135,3
370PIETROWSKA Hallik 45POZNAŃK-507K 1252020-06-28 07:49:5102:21:4504:24:58.80+02:27:4111:135,3
371BŁASZCZAK Katarzyna 92DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIJANINÓWK-3062K 1262020-06-28 07:54:5102:22:1704:25:31.90+02:28:1511:155,3
372BĄK Bogdan 340DĘBNOM-40106M 2462020-06-28 08:05:1302:16:0404:25:51.05+02:28:3411:155,3
373PAWŁOWSKI Zbigniew 501MIERZYNM-5023M 2472020-06-28 07:43:2202:19:5604:26:36.65+02:29:1911:175,3
374MALISZAK Agnieszka 152LEGNICAK-3063K 1272020-06-28 08:20:5002:23:4704:27:06.65+02:29:4911:195,3
375STACHURSKA Monika 17DRUŻBICEK-508K 1282020-06-28 07:56:5002:18:2804:27:18.95+02:30:0211:195,3
376CELICHOWSKI Stanisław 451POZNAŃM-3092M 2482020-06-28 08:39:4202:24:1804:27:55.00+02:30:3811:215,3
377MAJ Magdalena 16GRAŻYNKI OCRROKIETNICAK-3064K 1292020-06-28 08:39:3502:24:2704:28:03.50+02:30:4611:215,3
378SZYMCZAK Anna 311KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWK-4049K 1302020-06-28 08:54:5802:24:4004:29:47.05+02:32:3011:255,2
379SIERANT Marian 176BYDGOSZCZM-608M 2492020-06-28 08:26:0802:15:3804:30:19.60+02:33:0211:275,2
380JARZĘBSKA-MAJCHRZAK Agnieszka 34TU INTER POLSKA SAWROCŁAWK-2010K 1312020-06-28 08:32:0702:27:2904:31:04.90+02:33:4811:295,2
381CZUCHWICKI Marek 15WROCŁAWM-40107M 2502020-06-28 08:12:0202:17:3604:31:15.40+02:33:5811:295,2
382DUDEK Mariola 36STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINK-4050K 1322020-06-28 08:20:3502:19:5604:31:37.05+02:34:2011:305,2
383STRZECHOWSKI Dariusz 108RAJSPORT ACTIVEBEDOŃM-3093M 2512020-06-28 08:00:0502:27:1704:32:55.90+02:35:3911:335,2
384BANASZCZAK Karina 60OFIARY SPORTUKOLUSZKIK-2011K 1332020-06-28 07:59:4702:27:3104:33:11.80+02:35:5411:345,2
385JANKOWIAK Piotr 291SPARTA RUNNERSPIŁAM-2021M 2522020-06-28 07:32:3002:15:3604:33:31.15+02:36:1411:355,2
386FILIPOWIAK Bartosz 294SPARTA TEAMROKIETNICAM-40108M 2532020-06-28 07:32:2102:15:3304:33:39.70+02:36:2211:355,2
387KOCZOROWSKI Marcin 314TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKM-40109M 2542020-06-28 08:05:3902:23:2504:33:46.40+02:36:2911:365,2
388ADAMSKI Adam 356BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWM-5024M 2552020-06-28 07:35:3002:19:1804:33:48.80+02:36:3111:365,2
389KOCZOROWSKA Anna 313TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKK-3065K 1342020-06-28 08:05:3002:23:3104:33:54.35+02:36:3711:365,2
390MITEK Marta 194JÓZEFÓWK-3066K 1352020-06-28 08:24:4102:24:5704:34:45.85+02:37:2911:385,2
391PAWLAK Krzysztof 286GNIEZNOM-40110M 2562020-06-28 07:49:0902:21:0504:35:14.75+02:37:5711:395,1
392PAWLAK Małgorzata 287GNIEZNOK-4051K 1362020-06-28 07:49:0102:21:0704:35:22.30+02:38:0511:405,1
393KOZIEŁ Piotr 365DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-3094M 2572020-06-28 07:54:1402:21:1104:35:46.95+02:38:3011:415,1
394ZAWADZKA Magdalena 25AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAK-3067K 1372020-06-28 08:07:5402:21:2004:35:50.15+02:38:3311:415,1
395KORNACKA Hanna 200DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-4052K 1382020-06-28 07:53:5502:21:2604:36:05.65+02:38:4811:415,1
396MAJEROWSKI Mateusz 285WOLSZTYNM-3095M 2582020-06-28 07:55:0902:18:5404:37:32.50+02:40:1511:455,1
397PAWLIK Anna 106OSTRÓDA RUNNERSOSTRÓDAK-4053K 1392020-06-28 08:12:1302:25:2604:40:53.50+02:43:3611:545,0
398WITKOWSKA Ania 18GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3068K 1402020-06-28 07:59:2502:31:2904:41:00.20+02:43:4311:545,0
399MACKIEWICZ Katarzyna 122GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3069K 1412020-06-28 07:59:1602:31:2604:41:09.00+02:43:5211:545,0
400SZYNKLEWSKI Maciej 522POZNAŃM-5025M 2592020-06-28 09:03:4002:27:0704:41:38.45+02:44:2111:565,0
401POCHWAŁA Piotr 56ŁOWICZM-5026M 2602020-06-28 07:47:2202:19:0804:41:40.40+02:44:2311:565,0
402REMBOWSKA Natalia 282POZNAŃK-4054K 1422020-06-28 09:03:3102:27:1604:41:48.00+02:44:3111:565,0
403MIERZEJEWSKA Martyna 316BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK-3070K 1432020-06-28 08:35:4302:33:1504:41:49.85+02:44:3311:565,0
404STOLARSKA Danuta 299PARKRUN SŁODOWO, WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-601K 1442020-06-28 08:11:1402:34:0104:46:11.50+02:48:5412:074,9
405WITKOWSKA Maria 59KLUB KRÓLIKA STEFANAKATOWICEK-602K 1452020-06-28 08:29:3602:41:1804:46:28.95+02:49:1212:084,9
406WRZOSEK Karolina 483CZELADŹK-3071K 1462020-06-28 07:33:3402:29:5704:46:39.75+02:49:2212:084,9
407WIŚNIEWSKA Dorota 350ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-4055K 1472020-06-28 08:00:5302:34:5804:48:00.25+02:50:4312:124,9
408LEWANDOWSKA Ewelina 333NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWK-3072K 1482020-06-28 08:43:3702:35:0104:48:10.60+02:50:5312:124,9
409FURTACZ Anna 427PIŁAK-4056K 1492020-06-28 07:41:0402:30:5804:48:46.75+02:51:2912:144,9
410LATOS Joanna 347ZIELONA GÓRAK-4057K 1502020-06-28 07:44:0102:28:5404:49:19.85+02:52:0312:154,9
411KSIĘŻAK Jolanta 320WARSZAWAK-4058K 1512020-06-28 08:20:1802:32:3404:50:25.50+02:53:0812:184,9
412KRZYKWA Agnieszka 241LEGIONOWOK-509K 1522020-06-28 08:20:0702:32:4004:50:36.45+02:53:1912:184,9
413CZYŻEWSKA Marlena 238LEGIONOWOK-5010K 1532020-06-28 08:19:5702:32:5304:50:45.95+02:53:2912:194,9
414ADAMCZUK Piotr 371LEGNICAM-40111M 2612020-06-28 08:36:3602:20:5204:51:21.10+02:54:0412:204,9
415MHADHBI Joanna 292WARSZAWAK-3073K 1542020-06-28 08:06:1702:28:4704:51:56.80+02:54:3912:224,9
416PERZ Kacper 303BUKOWIECM-2022M 2622020-06-28 07:49:1502:39:5404:52:54.40+02:55:3712:244,8
417MORAWSKA Katarzyna 251FUCK THE PESELWŁOCŁAWEKK-4059K 1552020-06-28 08:15:0002:30:3804:53:17.00+02:56:0012:254,8
418JEŻEWSKA Sylwia 343DRUŻYNA SZPIKUROSNÓWKOK-4060K 1562020-06-28 07:48:3702:31:5304:53:56.45+02:56:3912:274,8
419HEIMOWSKA Beata 446RĘBIECHOWOK-3074K 1572020-06-28 08:01:4402:39:2204:55:54.85+02:58:3812:324,8
420BLICHERT Anna 57I DON'T KURWA CAREGAJKÓWK-3075K 1582020-06-28 08:52:2302:32:0204:55:56.05+02:58:3912:324,8
421ZABOROWSKA Aleksandra 395WARSZAWAK-4061K 1592020-06-28 08:57:2302:37:0904:58:21.80+03:01:0412:384,7
422MARYNIAK Katarzyna 386WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOK-4062K 1602020-06-28 07:40:5002:31:3605:00:52.95+03:03:3612:444,7
423GAGASZKA Agnieszka 104WARSZAWAK-3076K 1612020-06-28 07:43:0802:38:0405:02:53.05+03:05:3612:504,7
424MARCINKOWSKA Beata 178#CZELADZBIEGACZELADŹK-5011K 1622020-06-28 07:42:4302:37:4105:06:21.65+03:09:0412:584,6
425BARTOSZEWICZ Marta 192OLSZTYNK-3077K 1632020-06-28 07:36:5102:43:0905:06:58.60+03:09:4113:004,6
426ROGOWSKA-ROSZCZYK Magdalena 199BRASWAŁDK-4063K 1642020-06-28 07:36:3902:43:3005:07:10.25+03:09:5313:004,6
427WRÓBEL Marzena 231PSZCZEWK-4064K 1652020-06-28 07:49:2002:40:4605:08:57.40+03:11:4013:054,6
428SZOTOWICZ Ewa 151STARGARDK-3078K 1662020-06-28 07:45:1702:43:1305:09:49.15+03:12:3213:074,6
429ŁAŹNIAK-PFAJFER Agata 226CARDIORUNNERSPOZNAŃK-3079K 1672020-06-28 08:08:5302:19:2705:10:44.65+03:13:2713:104,6
430PRZYŁUSKA Mirosława 223RAZ SZCZECINSZCZECINK-603K 1682020-06-28 08:02:3902:44:4805:15:45.05+03:18:2813:224,5
431KLOC Adam 265KRAMSKM-5027M 2632020-06-28 07:40:0602:47:1505:18:25.35+03:21:0813:294,4
432WALCZAK Faustyna 264KONINK-3080K 1692020-06-28 07:39:5902:47:2105:18:30.85+03:21:1413:294,4
433MATEJKA Łukasz 273BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM-3096M 2642020-06-28 08:51:2502:46:4305:19:26.35+03:22:0913:324,4
434MATEJKA Małgorzata 274BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK-3081K 1702020-06-28 08:51:1702:46:5205:19:33.85+03:22:1713:324,4
435KASZUBA Katarzyna 105#CZELADZBIEGACZELADŹK-4065K 1712020-06-28 07:43:0102:52:1305:21:09.75+03:23:5213:364,4
436STRZELCZYK Edyta 267P+EBRZEGK-4066K 1722020-06-28 08:03:1502:48:0605:21:25.60+03:24:0813:374,4
437KORNILUK Izabela 135ZIELONA GÓRAK-4067K 1732020-06-28 07:41:4302:55:0605:22:01.65+03:24:4413:384,4
438JASIUL Mariola 111LEGIONOWOK-4068K 1742020-06-28 08:00:3102:52:4305:22:47.20+03:25:3013:404,4
439TOMALAK Anna 529OSTRÓW WLKPK-3082K 1752020-06-28 08:28:3202:57:4305:28:18.70+03:31:0113:544,3
440FORMELA Justyna 530OSTRÓW WLKPK-4069K 1762020-06-28 08:28:5202:57:2305:28:36.55+03:31:1913:554,3
441MIŚKIEWICZ Wojciech 531ZGIERZM-3097M 2652020-06-28 08:28:4502:57:1505:28:45.00+03:31:2813:554,3
442DULIASZ Cezary 134NIGHT RUNNERS KRAKÓWWIELICZKAM-5028M 2662020-06-28 08:35:2402:56:4605:35:05.05+03:37:4814:114,2
443WOZOWCZYK-LESZKO Ela 133ZIELONA GÓRAK-5012K 1772020-06-28 07:41:5103:00:1005:35:35.80+03:38:1814:134,2
444FURTACZ Marek 428PIŁAM-609M 2672020-06-28 07:41:1102:56:1005:36:23.20+03:39:0614:154,2
445CHWIAŁKOWSKA Elżbieta 53SIEROSŁAW POZNAŃK-5013K 1782020-06-28 08:07:3602:56:5405:39:25.25+03:42:0814:224,2
Znaleziono 445 wynik(ów)