SGS LIGHT PÓŁMARATON 23KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2020-06-28
Miejsce:
Karłów
Dystans:
23 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
541
Wystartowało:
445
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
445
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuParking
14.4km
   
1ZIELIŃSKA Katarzyna 99KŁODZKOK-3002:27:26
2KACZMARZ Katarzyna 26KOSZALINK-302020-06-28 07:30:5401:56:55
3DYKTYŃSKI Krzysztof 433VEOLIAŁÓDŹM-502020-06-28 07:31:0401:48:22
4KRUPA Marcin 2AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-402020-06-28 07:31:1301:13:40
5KWARTA Maciej 4601BPANC K$MWARSZAWAM-302020-06-28 07:31:2001:12:52
6BALWIERCZAK Piotr 91NIGHT RUNNERS WROCŁAW / RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM-302020-06-28 07:31:2901:21:23
7CYRAN Piotr 288NYSAM-302020-06-28 07:31:3801:24:57
8KLIMCZAK Mikołaj 330PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM-202020-06-28 07:31:4601:07:31
9BRÝDL Pavel 201SALOMON CZ/WILLA SPA SCALIANOTRUTNOVM-402020-06-28 07:31:5501:05:06
10ŚLEZIAK Jarosław 489RUNNING MATNER TEAMZŁOTY STOKM-402020-06-28 07:32:0301:29:12
11BRZOZOWSKI Filip 471SPARTA RUNNERSZALASEWOM-302020-06-28 07:32:1101:22:10
12FILIPOWIAK Bartosz 294SPARTA TEAMROKIETNICAM-402020-06-28 07:32:2102:15:33
13JANKOWIAK Piotr 291SPARTA RUNNERSPIŁAM-202020-06-28 07:32:3002:15:36
14OPAŁKA Damian 129MYRACEWARSZAWAM-302020-06-28 07:32:3901:27:10
15KARATKÓW Ewa 462RADKÓWK-402020-06-28 07:32:4701:32:52
16MACIĄG Marian 447SZOSZONIBYDGOSZCZM-502020-06-28 07:33:0001:52:20
17BEDNARSKA KOZIOŁ Danuta 509WKURW_TEAMZIELĘCICEK-402020-06-28 07:33:0902:15:20
18MIĘSOWICZ Mirosław 301WARSZAWAM-302020-06-28 07:33:2001:40:32
19WRZOSEK Karolina 483CZELADŹK-302020-06-28 07:33:3402:29:57
20ŻURAWSKI Kamil 75ENTRE.PL TEAMWARSZAWAM-202020-06-28 07:33:4401:24:55
21KAPUSCIK Jakub 254KATOWICEM-202020-06-28 07:33:5402:02:15
22KMIECIK Tomasz 379ŁĘŻYCEM-402020-06-28 07:34:0501:18:07
23WRÓBLEWSKI Konrad 469WARSZAWAM-402020-06-28 07:34:1501:30:37
24SEMENIUK Marzena 436KOTWICA BRZEGKARLOWICEK-302020-06-28 07:34:2302:00:22
25FEDOROWICZ Jowita 62KOTWICA BRZEGBRZEGK-302020-06-28 07:34:3202:01:02
26KADŁUBOWSKI Piotr 55SRC TEAM KOTWICA BRZEGBRZEGM-402020-06-28 07:34:4402:00:21
27PERKA Barbara 71PRÓSZKÓWK-402020-06-28 07:34:5802:11:42
28KOZŁOWSKA Iwona 488LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOK-402020-06-28 07:35:1001:43:05
29TRZEPACZ Dorota 359KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK-402020-06-28 07:35:2201:47:21
30ADAMSKI Adam 356BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWM-502020-06-28 07:35:3002:19:18
31POPEK Maciej 515ANETA TEAMWŁOCŁAWEKM-402020-06-28 07:35:4101:54:46
32DUDEK Przemysław 512PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-402020-06-28 07:35:5301:51:33
33WINIECKI Tomasz 244WŁOCŁAWEKM-402020-06-28 07:36:0401:31:20
34BABIŃSKA Ewelina 77RADKÓWK-302020-06-28 07:36:1401:43:57
35SALWA Emil 514ZAWONIAM-302020-06-28 07:36:2601:37:16
36ROGOWSKA-ROSZCZYK Magdalena 199BRASWAŁDK-402020-06-28 07:36:3902:43:30
37BARTOSZEWICZ Marta 192OLSZTYNK-302020-06-28 07:36:5102:43:09
38ŚWIDER Małgorzata 196OLSZTYNK-302020-06-28 07:37:0002:06:36
39ROSZCZYK Michał 143ORTOEYETEAMBRASWAŁD 22AM-402020-06-28 07:37:1401:38:18
40SUCHOWIECKI Wojciech 147ORTOEYETEAMSTAWIGUDAM-402020-06-28 07:37:2501:34:25
41ŁUCJANEK Justyna 464KAJATEAMWARSZAWAK-302020-06-28 07:37:3501:53:38
42BRONISZEWSKI Łukasz 443POWER TRAININGWARSZAWAM-302020-06-28 07:37:4501:28:53
43GĄSIOROWSKA Agnieszka 368EVERRUNŁÓDŹK-302020-06-28 07:37:5401:53:12
44KRAWIEC Piotr 181KOTWICA BRZEGŻŁOBIZNAM-302020-06-28 07:38:0501:51:37
45STANKIEWICZ Anna 370DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK-302020-06-28 07:38:1601:47:24
46PIETRZAK Daniel 518DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWM-302020-06-28 07:38:2701:31:27
47BIECUSZEK Tomasz 457AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-402020-06-28 07:38:3601:35:56
48SZUBARSKI Krzysztof 378PARKRUN CIESZYNPOGWIZDÓWM-402020-06-28 07:38:4601:48:36
49JURAS-KMIEĆ Marzena 136BIEGAM SOBIELUBLINK-402020-06-28 07:38:5502:10:35
50OLSZANKA Anna 310OTWOCK BIEGAOTWOCKK-402020-06-28 07:39:0302:12:57
51NEHRING Karol 394SULEJÓWEKM-202020-06-28 07:39:1201:24:40
52ŁASKOWSKA Marzena 24WKURW_TEAMOLECKOK-402020-06-28 07:39:1901:41:17
53ŁASKOWSKI Tomasz 13WKURW_TEAMOLECKOM-502020-06-28 07:39:2601:47:57
54SUDÓŁ Robert 115KOTWICA BRZEGBRZEGM-302020-06-28 07:39:3101:59:37
55GROCHECKA Joanna 86MIKOŁÓWK-302020-06-28 07:39:3701:37:14
56GRZĄBA Szymon 107MIKOŁÓWM-402020-06-28 07:39:4201:31:00
57PRZYBYSZEWSKI Łukasz 375BIELAWAM-302020-06-28 07:39:4501:22:56
58PIKOS Patryk 127POLSKA NOWA WIEŚM-302020-06-28 07:39:5101:27:54
59WALCZAK Faustyna 264KONINK-302020-06-28 07:39:5902:47:21
60KLOC Adam 265KRAMSKM-502020-06-28 07:40:0602:47:15
61ZAKOWICZ Paweł 389HALINÓWM-302020-06-28 07:40:1401:24:34
62BEKAS Marcin 424KRAKÓWM-402020-06-28 07:40:2101:31:09
63BARANSKA Monika 425KRAKÓWK-502020-06-28 07:40:2701:58:10
64KUBICKI Mariusz 44KLUCZBORKM-402020-06-28 07:40:3401:26:28
65GAWROŃSKA Agata 401BRAVEHARDS LEGIONOWOJABŁONNAK-302020-06-28 07:40:3902:11:59
66MARYNIAK Katarzyna 386WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOK-402020-06-28 07:40:5002:31:36
67SŁONECKA Anna 399BRAVEHEARTS LEGIONOWOWARSZAWAK-302020-06-28 07:40:5702:11:45
68FURTACZ Anna 427PIŁAK-402020-06-28 07:41:0402:30:58
69FURTACZ Marek 428PIŁAM-602020-06-28 07:41:1102:56:10
70SIWIASZCZYK Tomasz 236POZNAŃM-402020-06-28 07:41:2002:03:54
71JAWORSKA Magdalena 224GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE / TEAM KGBPOZNAŃK-402020-06-28 07:41:2801:40:55
72MÓLL Mateusz 11WROCŁAWM-202020-06-28 07:41:3501:30:32
73KORNILUK Izabela 135ZIELONA GÓRAK-402020-06-28 07:41:4302:55:06
74WOZOWCZYK-LESZKO Ela 133ZIELONA GÓRAK-502020-06-28 07:41:5103:00:10
75STARUCH Robert 117KUDOWA-ZDROJM-302020-06-28 07:42:0001:28:23
76BADOWSKI Sebastian 417ZAWONIA TEAMZAWONIAM-402020-06-28 07:42:1001:43:35
77KUCZYŃSKI Szymon 429ZAWONIAZAWONIAM-402020-06-28 07:42:1601:43:27
78KRAIŃSKI Piotr 114#CZELADZBIEGACZELADZM-402020-06-28 07:42:2602:09:12
79GORCZYŃSKI Norbert 215KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-202020-06-28 07:42:3401:21:13
80MARCINKOWSKA Beata 178#CZELADZBIEGACZELADŹK-502020-06-28 07:42:4302:37:41
81KUBACZKA-LIGENZA Sylwia 186#CZELADZBIEGACZELADŹK-302020-06-28 07:42:5002:08:11
82KASZUBA Katarzyna 105#CZELADZBIEGACZELADŹK-402020-06-28 07:43:0102:52:13
83GAGASZKA Agnieszka 104WARSZAWAK-302020-06-28 07:43:0802:38:04
84BABICKA Sylwia 440BIEGAM Z RADOŚCIWARSZAWAK-402020-06-28 07:43:1601:58:15
85PAWŁOWSKI Zbigniew 501MIERZYNM-502020-06-28 07:43:2202:19:56
86TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 68MLKS RADKÓWMYSŁOWICEM-502020-06-28 07:43:3201:25:59
87KRAJKA Jarosław 342UMCS BIEGALUBLINM-402020-06-28 07:43:4201:34:42
88GŁUCHY Marek 322OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-302020-06-28 07:43:5201:42:21
89LATOS Joanna 347ZIELONA GÓRAK-402020-06-28 07:44:0102:28:54
90TRELA Jacek 228AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWM-602020-06-28 07:44:0901:42:02
91MARTEKLAS Jan 139NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-302020-06-28 07:44:1701:43:35
92KOLEŚNIK Kamil 240GŁĘBOWICEM-302020-06-28 07:44:2501:35:12
93BUGANIK Magdalena 48023 ŚLĄSKI PUŁK ARTYLERIIOSIECZNICAK-402020-06-28 07:44:3301:53:37
94BOSY Joanna 222WROCŁAWK-302020-06-28 07:44:4302:15:59
95CZOSKA Przemysław 249JARBUDPOGÓRZEM-302020-06-28 07:44:5301:55:45
96GÓRNIAK Jarosław 242JARBUDPOGÓRZEM-302020-06-28 07:45:0001:55:45
97DURMAN Sławomir 207ZW DWKP-WSTARGARDM-302020-06-28 07:45:0901:56:07
98SZOTOWICZ Ewa 151STARGARDK-302020-06-28 07:45:1702:43:13
99SOWIŃSKA Magdalena 206DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIBRWINÓWK-402020-06-28 07:45:2802:13:22
100KOZIEŁ Tomasz 260KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-402020-06-28 07:45:3901:16:52
101KULIK Iwona 439KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJK-202020-06-28 07:45:4601:28:16
102JANUSZEWSKA Izabela 374BIEGAM U KOLESIMONTOWOK-302020-06-28 07:45:5602:03:06
103JANUSZEWSKI Karol 373BIEGAM U KOLESIGRODZICZNOM-302020-06-28 07:46:0502:02:55
104DOLIWKA Paweł 74LUBAWA KOCHA BIEGAĆLUBAWAM-402020-06-28 07:46:1301:44:55
105TOMASZEWSKI Wojciech 458KUDOWA ZDRÓJM-202020-06-28 07:46:2101:56:05
106WOŁOWIEC Krzysztof 280LABORATORYJNIE.PLKIELCEM-402020-06-28 07:46:3002:02:56
107SZARANIEC Sebastian 410T-MOBILE SPORT TEAMWARSZAWAM-402020-06-28 07:46:3901:33:40
108WIERZBIŃSKA Edyta 69LATYFUNDYŚCI BIEGAJĄPIASECZNOK-402020-06-28 07:46:4801:52:04
109LUBAŃSKI Robert 481BUKOWICEM-502020-06-28 07:46:5501:31:46
110LUBAŃSKA Alicja 482BUKOWICEK-502020-06-28 07:47:0302:02:14
111WITKOWSKI Mikołaj 120PRUSZKÓWM-202020-06-28 07:47:0901:37:56
112WITKOWSKA-KOPKA Kaja 43WARSZAWAK-302020-06-28 07:47:1602:18:02
113POCHWAŁA Piotr 56ŁOWICZM-502020-06-28 07:47:2202:19:08
114POCHWAŁA Justyna 67NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYL TEAMŁOWICZK-302020-06-28 07:47:3102:00:51
115POKROP Agnieszka 48GÓRSKI STYL TEAMSKIERNIEWICEK-302020-06-28 07:47:3802:19:52
116POCHWAŁA Maciej 88ŁOWICZM-202020-06-28 07:47:4602:05:55
117SIKORA Dawid 168ŁOWICZM-202020-06-28 07:47:5302:07:15
118POCHWAŁA Adam 325ŁOWICZM-202020-06-28 07:48:0202:07:08
119LE FELIC Monika 510WARSZAWAK-402020-06-28 07:48:1002:04:51
120KORCZ Daniel 470JAWORZNOM-402020-06-28 07:48:2101:25:40
121JEŻEWSKI Sławomir 344GRZMOT KOMORNIKIROSNÓWKOM-402020-06-28 07:48:2901:38:47
122JEŻEWSKA Sylwia 343DRUŻYNA SZPIKUROSNÓWKOK-402020-06-28 07:48:3702:31:53
123BOCHAN Lidia 426PIŁAK-402020-06-28 07:48:4601:50:35
124BRUCH Katarzyna 384WOŹNIKIK-302020-06-28 07:48:5301:53:25
125PAWLAK Małgorzata 287GNIEZNOK-402020-06-28 07:49:0102:21:07
126PAWLAK Krzysztof 286GNIEZNOM-402020-06-28 07:49:0902:21:05
127PERZ Kacper 303BUKOWIECM-202020-06-28 07:49:1502:39:54
128WRÓBEL Marzena 231PSZCZEWK-402020-06-28 07:49:2002:40:46
129ŻYTNIK Piotr 413BUTTON'S TEAMŻARYM-402020-06-28 07:49:2702:03:17
130TYCHOWICZ Robert 414BUTTON'S TEAMŻARYM-402020-06-28 07:49:3502:03:10
131PYTA Grzegorz 171NIEZRZESZONYGRODZISK WLKP.M-602020-06-28 07:49:4402:02:51
132PIETROWSKA Hallik 45POZNAŃK-502020-06-28 07:49:5102:21:45
133KUROWSKA Marlena 487KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAKAMIENNA GÓRAK-302020-06-28 07:50:0001:52:20
134WOJCIECHOWSKA Anna 148PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃK-402020-06-28 07:50:0802:03:02
135KRYSIAK Łukasz 8PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃM-402020-06-28 07:50:1702:06:14
136KRZYZIŃSKA Sylwia 505DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-402020-06-28 07:50:2501:59:15
137MARUSZAK Darek 216DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIJAKTORÓWM-402020-06-28 07:50:3601:41:41
138GAJEWSKI Jacek 377DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-402020-06-28 07:50:4501:42:22
139MAJCHRZAK Marcin 484DELOITTE ADVENTURE TEAMSWARZĘDZM-402020-06-28 07:50:5201:29:28
140SIBILA Dawid 94KALISZM-302020-06-28 07:50:5902:09:40
141KOKOCIŃSKI Dariusz 497GDAŃSKM-402020-06-28 07:51:0601:24:07
142PIECUCH Karolina 46LACHO TEAMPRZEWORSKK-302020-06-28 07:51:1101:37:16
143KUJDA Arkadiusz 4731 BRYGADA LOGISTYCZNAOSIELSKOM-402020-06-28 07:51:1901:30:36
144KARAMON Magdalena 227OPOLEK-402020-06-28 07:51:2602:12:39
145KOZDROJ Wioletta 79DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-402020-06-28 07:51:3502:00:54
146WOJCIECHOWSKA Dorota 82DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-402020-06-28 07:51:4002:01:26
147MAKARENKOV Sergii 211DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIMILANÓWEKM-302020-06-28 07:51:5002:01:17
148KINAL Piotr 486KŁODZKOM-402020-06-28 07:51:5801:23:27
149TATKA Marcin 526WOJBÓRZM-402020-06-28 07:52:0501:41:25
150SZAL Małgorzata 161TENIS CENTRUM ASPOLANICA ZDRÓJK-302020-06-28 07:52:1201:47:45
151KUKUĆ - KWAPISZEWSKA Anna 369ELBLĄGK-402020-06-28 07:52:2801:32:21
152WIŚNIEWSKI Paweł 465KARKONOSZ RUNNING TEAM .JELENIA GÓRAM-302020-06-28 07:52:3601:19:00
153FRANCZAK Mariusz 502DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICAM-402020-06-28 07:52:4501:23:48
154BOĆKO Ewa 33DTR BIEGA/MARIO TEAMTRZEBNICAK-302020-06-28 07:52:5301:40:51
155BIAŁOBŁOCKA Alicja 19WROCŁAWK-302020-06-28 07:53:0301:31:48
156BRODA Dominik 455WROCŁAWM-302020-06-28 07:53:1301:32:15
157ŚWIĄTEK Julia 456IMMABEECHYBYK-302020-06-28 07:53:2101:32:25
158HOJA Joanna 491ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK-302020-06-28 07:53:3001:29:19
159KOWALCZYK Anna 472DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK-402020-06-28 07:53:3802:12:53
160ORACKA Marta 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-302020-06-28 07:53:4602:14:15
161KORNACKA Hanna 200DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-402020-06-28 07:53:5502:21:26
162KURKUS Aleksander 391DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAM-402020-06-28 07:54:0402:07:18
163KOZIEŁ Piotr 365DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-302020-06-28 07:54:1402:21:11
164POWAŁA Janusz 170JILLUBINM-602020-06-28 07:54:2202:11:39
165BALKIEWICZ Marlena 372ELBLĄGK-502020-06-28 07:54:3001:56:53
166MARCINKIEWICZ Jerzy 367ŁEMKO TEAMELBLĄGM-502020-06-28 07:54:4301:47:13
167BŁASZCZAK Katarzyna 92DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIJANINÓWK-302020-06-28 07:54:5102:22:17
168KACZOREK Renata 160WARSZAWAK-302020-06-28 07:55:0001:58:22
169MAJEROWSKI Mateusz 285WOLSZTYNM-302020-06-28 07:55:0902:18:54
170PAPROCKA Natalia 95POLKOWICEK-402020-06-28 07:55:1802:06:41
171WIERZCHOWSKI Adam 336BASTER TEAMKALISZM-402020-06-28 07:55:3101:45:40
172WIERZCHOWSKA Izabela 335BASTER TEAMKALISZK-302020-06-28 07:55:4001:32:47
173GONCZAR Szymon 411RYBNIKM-302020-06-28 07:56:28
174SZYMAŃSKA Hanna 498SKÓRKAK-402020-06-28 07:56:3402:12:43
175SZYMAŃSKI Jacek 534SKÓRKAM-502020-06-28 07:56:4302:12:38
176STACHURSKA Monika 17DRUŻBICEK-502020-06-28 07:56:5002:18:28
177WĘŻYK Kamila 431BEDOŃK-302020-06-28 07:56:5501:58:57
178NIEZGÓDKA Tomasz 537ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWM-502020-06-28 07:57:0201:25:22
179DOLATA Maciej 83SKÓRZEWOM-402020-06-28 07:57:1001:46:53
180PAWIŃSKI Artur 402ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-402020-06-28 07:57:1701:47:17
181FILIPIAK Michał 32WIELKOPOLSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGOPOZNAŃM-402020-06-28 07:57:2201:58:34
182SWORNOWSKA Anna 84POZNAŃK-202020-06-28 07:57:2801:35:33
183RATAJCZAK Karolina 218GORZÓW WLKPK-202020-06-28 07:57:3702:08:47
184RATAJCZAK Grzegorz 219GORZÓW WLKPM-502020-06-28 07:57:4402:08:25
185KWIATKOWSKA Marta 158WROCŁAWK-402020-06-28 07:57:5102:05:14
186BISKUPSKI Jakub 290WROCŁAWM-402020-06-28 07:58:0102:03:32
187GÓRKA Arkadiusz 150WARSZAWAM-202020-06-28 07:58:0601:33:33
188PISOWŁODZKA Dagmara 177DĄBROWA GÓRNICZAK-402020-06-28 07:58:1202:18:19
189WRZESIŃSKI Piotr 174GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM-402020-06-28 07:58:1901:56:15
190KANCERSKI Krzysztof 326ŁÓDŹM-502020-06-28 07:58:2701:37:45
191LĘGA Wiesław 421K.S. TĘCZAŚWIDNICAM-402020-06-28 07:58:3401:49:26
192ŁUKASZCZYK Łukasz 1984FITERPOZNAŃM-302020-06-28 07:58:4301:53:28
193JABŁOŃSKA Dorota 163OUTDOOR TRAININGBIAŁYSTOKK-202020-06-28 07:58:5001:44:35
194SOKÓLSKA Katarzyna 166OUTDOOR TRAININGDOBRZYNIEWO DUŻEK-302020-06-28 07:58:5701:58:30
195BABINEK Adam 406GDAŃSKM-402020-06-28 07:59:0901:45:48
196MACKIEWICZ Katarzyna 122GORZÓW WIELKOPOLSKIK-302020-06-28 07:59:1602:31:26
197WITKOWSKA Ania 18GORZÓW WIELKOPOLSKIK-302020-06-28 07:59:2502:31:29
198SAWICKA Izabela 14PARKRUNGORZÓW WIELKOPOLSKIK-302020-06-28 07:59:3402:16:49
199DUNAL Tomasz 116SZ JAK GEPARDGORZÓW WLKP.M-302020-06-28 07:59:4102:08:30
200BANASZCZAK Karina 60OFIARY SPORTUKOLUSZKIK-202020-06-28 07:59:4702:27:31
201CHMURA Jarosław 393RASZKÓWM-402020-06-28 07:59:5601:41:51
202STRZECHOWSKI Dariusz 108RAJSPORT ACTIVEBEDOŃM-302020-06-28 08:00:0502:27:17
203LASZEWSKI Mateusz 467DUSZNIKI ZDRÓJM-202020-06-28 08:00:1401:37:45
204BARTOSZEWSKA Katarzyna 156WATAHADŁUGOŁĘKAK-302020-06-28 08:00:2402:17:57
205JASIUL Mariola 111LEGIONOWOK-402020-06-28 08:00:3102:52:43
206NORBERT Michał 1KB SOBÓTKAŚWIDNICAM-302020-06-28 08:00:3801:11:00
207ZELICHOWSKA Izabela 145KĘCKIE HARPAGANYKĘTYK-402020-06-28 08:00:4602:04:44
208WIŚNIEWSKA Dorota 350ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-402020-06-28 08:00:5302:34:58
209WIŚNIEWSKI Tomasz 348ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-402020-06-28 08:01:0102:02:00
210GUZIŃSKA Ola 234BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIK-402020-06-28 08:01:1102:05:01
211STĘPEL Marek 442GRUPA NOMAXSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-302020-06-28 08:01:2001:40:40
212CZEKALSKI Tomasz 246NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-402020-06-28 08:01:2802:05:33
213CZEKALSKA Magdalena 245NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃK-302020-06-28 08:01:3702:04:58
214HEIMOWSKA Beata 446RĘBIECHOWOK-302020-06-28 08:01:4402:39:22
215BARCZAK Katarzyna 477RUN TEAM MILEJÓWMILEJÓWK-402020-06-28 08:01:5201:51:20
216BARCZAK Tomasz 478RUN TEAM MILEJÓWMILEJÓWM-402020-06-28 08:02:0001:51:07
217JAGIEŁŁO Joanna 475RUN TEAM MILEJÓWMILEJÓWK-402020-06-28 08:02:0701:48:26
218JAGIEŁŁO Konrad 476RUN TEAM MILEJÓWMILEJÓWM-402020-06-28 08:02:1501:48:15
219PAŹDZIOR Wojciech 229ACTIVE STRATEGYWROCŁAWM-302020-06-28 08:02:2201:47:21
220PACIOREK Ewa 513MARKIK-302020-06-28 08:02:3101:44:19
221PRZYŁUSKA Mirosława 223RAZ SZCZECINSZCZECINK-602020-06-28 08:02:3902:44:48
222BZOWSKI Marcin 360ŚWIDNIKM-302020-06-28 08:02:4802:09:09
223PISULA Łukasz 383KUDOWA-ZDRÓJM-302020-06-28 08:02:5802:08:55
224PIÓRKO Piotr 128LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM-302020-06-28 08:03:0601:51:52
225STRZELCZYK Edyta 267P+EBRZEGK-402020-06-28 08:03:1502:48:06
226SERWADCZAK Piotr 266P+ELUBSZAM-402020-06-28 08:03:2302:01:54
227GRABIAS-MAZUR Krystyna 321TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPSARYK-302020-06-28 08:03:3001:52:08
228ŁAŹNIEWSKI Dariusz 101OLSZYNA BIEGAWYSOKAM-302020-06-28 08:03:3801:39:00
229ORŁOWSKI Daniel 141DEBRZNOM-402020-06-28 08:03:4702:01:24
230SWICARZ Monika 221PŁOCKK-402020-06-28 08:03:5402:10:32
231FALANA Sebastian 270WARSZAWAM-302020-06-28 08:04:0101:18:46
232ROLIŃSKI Radosław 29OLEŚNICAM-402020-06-28 08:04:1101:54:54
233KRAWIEC Marcin 183GOSTYŃM-302020-06-28 08:04:2002:11:08
234BOSAKIEWICZ Tomasz 47OLAWSZŁOTORYJAM-302020-06-28 08:04:2801:29:41
235SADURSKA Kasia 319WARSZAWAK-302020-06-28 08:04:3602:16:38
236FISZER Jakub 339#TEAMDKMSCZARNE BŁOTOM-402020-06-28 08:04:4402:22:32
237DZIARKOWSKA Edyta 338#TEAMDKMSCZARNE BŁOTOK-302020-06-28 08:04:5301:55:51
238KRZEŚNIOWSKI Marcin 539SZCZECINM-402020-06-28 08:05:0201:57:03
239BĄK Bogdan 340DĘBNOM-402020-06-28 08:05:1302:16:04
240KACZMAREK Krzysztof 52K2KALISZM-402020-06-28 08:05:2102:14:54
241KOCZOROWSKA Anna 313TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKK-302020-06-28 08:05:3002:23:31
242KOCZOROWSKI Marcin 314TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKM-402020-06-28 08:05:3902:23:25
243ŁASKAWSKA Justyna 492WARSZAWAK-402020-06-28 08:05:4701:58:27
244KOPCZYŃSKI Łukasz 511K-TEAMWROCŁAWM-302020-06-28 08:05:5501:28:29
245ČERVENÝ David 157STÁRKOVM-402020-06-28 08:06:0301:46:11
246KRUPIEŃCZYK Michał 459SZCZECINM-302020-06-28 08:06:1101:49:08
247MHADHBI Joanna 292WARSZAWAK-302020-06-28 08:06:1702:28:47
248MHADHBI Hatem 293WARSZAWAM-302020-06-28 08:06:2601:51:23
249KLIMECKI Michał 349ZABIEGANI GOLENIÓWGOLENIÓWM-302020-06-28 08:06:3502:03:08
250MAZUREK Marita 361KLODZKOK-302020-06-28 08:06:4501:59:08
251RATAJSKA Monika 494POZNAŃK-202020-06-28 08:06:5102:04:31
252DOMAGAŁA Grażyna 167NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWK-302020-06-28 08:07:0001:43:37
253ZAWADA Michał 398SPRYTNE WIEWIÓRKITORUNM-402020-06-28 08:07:1001:34:09
254NARUCKI Wojciech 184WARZENKOM-402020-06-28 08:07:1901:39:19
255RUDAWSKA Karolina 137OLKUSZK-202020-06-28 08:07:2902:19:58
256CHWIAŁKOWSKA Elżbieta 53SIEROSŁAW POZNAŃK-502020-06-28 08:07:3602:56:54
257BRODAWKA Olga 72WARSZAWAK-302020-06-28 08:07:4402:19:40
258ZAWADZKA Magdalena 25AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAK-302020-06-28 08:07:5402:21:20
259GĄSIOROWSKA Dorota 474VELO ŁOSIE NA SZOSIEWARSZAWAK-502020-06-28 08:08:0202:01:36
260MAKLES Paweł 217BBLGUBINGUBINM-202020-06-28 08:08:0901:56:09
261MAZUR Katarzyna 27UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEK-402020-06-28 08:08:1701:59:40
262BIŁAN Paweł 283GUBINM-402020-06-28 08:08:2401:30:51
263SZCZEPKOWSKI Paweł 523ARTEQUIPMENTWARSZAWAM-602020-06-28 08:08:3402:15:02
264KOWNACKA Magdalena 162JÓZEFÓWK-402020-06-28 08:08:4302:16:40
265ŁAŹNIAK-PFAJFER Agata 226CARDIORUNNERSPOZNAŃK-302020-06-28 08:08:5302:19:27
266ŁAŻEWSKA Sylwia 12CHWALĘCICEK-402020-06-28 08:09:0701:57:52
267ŁAŻEWSKI Marcin 452CHWALĘCICEM-402020-06-28 08:09:1701:57:41
268SURGIENIEWICZ Marcin 130DZIKI WORKOUT CZARNY BÓRCZARNY BÓRM-402020-06-28 08:09:2501:36:59
269GAŁUS Angelika 385NOVEMBEER RUNNING TEAMLUBLINK-302020-06-28 08:09:3302:10:08
270PAŻUCHA Wojciech 354ACID MANIAXXXLUSÓWKOM-402020-06-28 08:09:4001:35:01
271MARCZEWSKI Marcin 235RESILIA BEMOWO GROTYWARSZAWAM-402020-06-28 08:09:5002:02:43
272GANC Marcin 307TORUŃM-402020-06-28 08:09:5702:09:54
273ANDRZEJEWSKI Krystian 308MOGILNO TEAMGĘBICEM-402020-06-28 08:10:0301:46:32
274NOWACKA Marlena 538PIASKIK-402020-06-28 08:10:1201:32:23
275KAMIŃSKI Wiesław 524WROCŁAWM-502020-06-28 08:10:2101:52:02
276NOSARZEWSKI Mariusz 309GB PRESSTRZCIANYM-402020-06-28 08:10:2901:58:57
277CHĘC Tomasz 317WARSZAWAM-302020-06-28 08:10:3901:58:44
278SKRZYPIŃSKA Agnieszka 214LESZNOK-302020-06-28 08:10:4702:02:45
279JARMUDA Justyna 327POZNAŃK-302020-06-28 08:10:5802:01:14
280HACUŚ Tomasz 110WROCŁAWM-402020-06-28 08:11:0801:38:52
281STOLARSKA Danuta 299PARKRUN SŁODOWO, WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-602020-06-28 08:11:1402:34:01
282WITOR Marcin 295CZERWONAK BIEGAPOZNAŃM-302020-06-28 08:11:2301:43:39
283STOLARSKI Janusz 298PARKRUN SŁODOWO, WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-602020-06-28 08:11:3201:59:22
284MIERNICKI Tomasz 209GRUPA BIEGOWA CHTMOJABŁONNAM-502020-06-28 08:11:5201:59:52
285CZUCHWICKI Marek 15WROCŁAWM-402020-06-28 08:12:0202:17:36
286PAWLIK Anna 106OSTRÓDA RUNNERSOSTRÓDAK-402020-06-28 08:12:1302:25:26
287CICHOMSKA Marzena 58BIEGAM BO MUSZĘ INACZEJ SIĘ UDUSZĘKĘTRZYNK-302020-06-28 08:12:2202:14:11
288SKARŻEŃSKA Jagoda 527LĄDEK -ZDRÓJK-302020-06-28 08:12:3502:11:47
289KARWACKI Szymon 334OLSZTYNM-302020-06-28 08:13:1901:56:17
290GÓRKA Piotr 259ZASAŃM-302020-06-28 08:13:5601:47:46
291WYRWICKI Przemek 112ZIELONA GÓRAM-402020-06-28 08:14:0802:07:41
292BRONCZAK Tomasz 64ZBĄSZYŃM-402020-06-28 08:14:1701:41:47
293MORAWSKI Ryszard 197RMTWROCŁAWM-302020-06-28 08:14:4402:02:07
294DOMINIAK Katarzyna 355TIGERS TEAMŁÓDŹK-302020-06-28 08:14:5602:20:23
295MORAWSKA Katarzyna 251FUCK THE PESELWŁOCŁAWEKK-402020-06-28 08:15:0002:30:38
296NOWACKI Mateusz 479STRONIE ŚLĄSKIEM-302020-06-28 08:15:0601:27:24
297MZYK Fabian 305STS BIEGATONORZESZEM-402020-06-28 08:16:1002:13:29
298NIEDŹWIEDŹ Grzegorz 237STS BIEGATONŁAZISKA GÓRNEM-402020-06-28 08:16:2302:03:26
299SZYSZKA Marek 304STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-302020-06-28 08:16:3302:02:04
300BOŻKIEWICZ Patrycja 3PIEKIELNIE ZGRANIMUROWANA GOŚLINAK-402020-06-28 08:16:4802:05:21
301BOŻKIEWICZ Jacek 103MUROWANA GOŚLINAM-402020-06-28 08:16:5902:05:08
302PLASZCZAK Bogumiła 93PIEKIELNIE ZGRANITULCEK-402020-06-28 08:17:0902:11:02
303PLASZCZAK Jarosław 6TULCEM-402020-06-28 08:17:1902:09:23
304KARKOSZ Aurelia 434MIEJSKA GÓRKAK-302020-06-28 08:17:4701:57:25
305LESZCZYŃSKA Weronika 506DESZCZNOK-302020-06-28 08:17:5101:51:50
306ULIKOWSKA Martyna 87ZAŁOGA GÓRSKAGOŚCINOK-202020-06-28 08:18:1901:49:33
307KWIATKOWSKA Zuzanna 409SZCZYTNAK-402020-06-28 08:18:4402:06:57
308BŁACHNIO Krzysztof 159RAZ SZCZECINSZCZECINM-502020-06-28 08:19:0001:57:59
309WRÓBLEWSKI Jarosław 225RAZ SZCZECINSZCZECINM-402020-06-28 08:19:1201:56:56
310SMUDA Ryszard 318TYCHYM-602020-06-28 08:19:2501:56:08
311MARCINKOWSKA Jadwiga 408ROZGARTYK-502020-06-28 08:19:3401:57:52
312MARCINKOWSKI Piotr 363ROZGARTYM-502020-06-28 08:19:4602:19:47
313CZYŻEWSKA Marlena 238LEGIONOWOK-502020-06-28 08:19:5702:32:53
314KRZYKWA Agnieszka 241LEGIONOWOK-502020-06-28 08:20:0702:32:40
315KSIĘŻAK Jolanta 320WARSZAWAK-402020-06-28 08:20:1802:32:34
316MARKOWSKI Zbigniew 124BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-502020-06-28 08:20:2601:46:38
317DUDEK Mariola 36STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINK-402020-06-28 08:20:3502:19:56
318SZYMAŃSKA Brygida 279STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSZÓWK-302020-06-28 08:20:4201:46:56
319MALISZAK Agnieszka 152LEGNICAK-302020-06-28 08:20:5002:23:47
320MAZIAREK Adela 210NIEMODLINK-302020-06-28 08:20:5901:59:40
321SWORSKI Roman 508KASTYO / VEGE RUNNERSŁÓDŹM-302020-06-28 08:21:0701:23:31
322GRUDZIEŃ-JURKOWSKA Malgorzata 485ZABKOWICE SLK-302020-06-28 08:21:4101:56:45
323PRZESPOLEWSKI Rafał 341WRZOSOWA STUDZIENIECCHODZIEŻM-402020-06-28 08:21:5502:08:13
324ZACHCIAŁ Anna 346RATAJEK-302020-06-28 08:22:0202:08:00
325KRZESIMOWSKI Damian 271KIELCEM-302020-06-28 08:22:1202:00:33
326GĄSIOROWSKI Grzegorz 306:)LEGNICAM-302020-06-28 08:22:2301:57:20
327GRAD Idalia 256DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAK-302020-06-28 08:22:3201:49:17
328GÓRECKI Rafał 250GDAŃSKM-402020-06-28 08:22:3901:54:49
329GRAD Adam 257DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAM-302020-06-28 08:22:5001:33:22
330SERAFIN Robert 41RADKÓWM-402020-06-28 08:23:0002:01:00
331SERAFIN Ewelina 23RADKÓWK-402020-06-28 08:23:0801:52:43
332MAGDZIAK Iwona 493NOAWROCŁAWK-302020-06-28 08:23:1702:05:49
333POŁOM Rafał 289NOAWROCŁAWM-302020-06-28 08:23:3601:45:43
334BEDNAREK Dariusz 315PLAN EMERYTALNYKONSTANCIN-JEZIORNAM-402020-06-28 08:23:4802:02:20
335BRUZI Kacper 461KRAKÓWM-302020-06-28 08:24:1301:56:04
336MICHAŁKIEWICZ Wojciech 403AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM-502020-06-28 08:24:3301:31:58
337MITEK Marta 194JÓZEFÓWK-302020-06-28 08:24:4102:24:57
338GODLEWSKI Adam 180WOŁOMINM-402020-06-28 08:25:0801:57:14
339LAZAROWICZ Krzysztof 65PACZKÓWM-302020-06-28 08:25:2801:39:46
340CZAJKOWSKA Sylwia 142BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZK-402020-06-28 08:26:0601:38:10
341SIERANT Marian 176BYDGOSZCZM-602020-06-28 08:26:0802:15:38
342WALA Patryk 536BIEG OPOLSKI / ZAŁOGA GÓRSKAZABKOWICE SLASKIEM-202020-06-28 08:26:5001:51:48
343ZATOŃ Adrian 81WROCŁAWM-402020-06-28 08:27:0301:43:27
344ZAKRZEWSKI Marek 445MARMEL TORUŃTORUŃM-502020-06-28 08:27:1502:09:39
345KRYSZAK Dorota 450MARMEL TORUŃTORUŃK-302020-06-28 08:27:1602:09:44
346STANKIEWICZ Tomasz 121PLANYBIEGOWE.PLSREBRNA GÓRAM-302020-06-28 08:27:5101:23:06
347TOMALAK Anna 529OSTRÓW WLKPK-302020-06-28 08:28:3202:57:43
348MIŚKIEWICZ Wojciech 531ZGIERZM-302020-06-28 08:28:4502:57:15
349FORMELA Justyna 530OSTRÓW WLKPK-402020-06-28 08:28:5202:57:23
350MIELNIK Natalia 490KUDOWA-ZDRÓJK-402020-06-28 08:29:0002:09:11
351MAJCHRZAK Maciej 10WROCŁAWM-302020-06-28 08:29:1801:27:12
352KAPAŁKA Adrian 382NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLMIKOŁÓWM-402020-06-28 08:29:2501:48:52
353WITKOWSKA Maria 59KLUB KRÓLIKA STEFANAKATOWICEK-602020-06-28 08:29:3602:41:18
354ZIMA Ryszard 253GRODZISK MAZOWIECKIM-602020-06-28 08:29:4702:03:57
355KÓŁKIEWICZ Jakub 252GRODZISK MAZOWIECKIM-402020-06-28 08:29:4902:03:58
356ADAMIAK Marta 165RUN4GOLDZLOTY STOKK-302020-06-28 08:29:5802:14:40
357SOBKOWIAK Marcin 454POZNAŃM-302020-06-28 08:30:2501:44:03
358SOBCZYK Grzesiu 154WIELUŃ BIEGAWIELUŃM-302020-06-28 08:31:0701:53:54
359GABRYSIAK Mariusz 422WIELUŃ BIEGAWIELUŃM-402020-06-28 08:31:1401:51:14
360WOLNY Marcin 185WIELUŃ BIEGAWIELUNM-302020-06-28 08:31:2201:51:04
361JANUS Marcin 404WIELUŃ BIEGAWIELUŃM-302020-06-28 08:31:3201:53:37
362PANKOWSKI Jerzy 324SZCZECINM-302020-06-28 08:31:4201:52:28
363SZLOSEK Łukasz 519SZCZECINM-302020-06-28 08:31:5001:52:26
364STELMACH Mariusz 146SZCZECINM-302020-06-28 08:31:5901:52:16
365JARZĘBSKA-MAJCHRZAK Agnieszka 34TU INTER POLSKA SAWROCŁAWK-202020-06-28 08:32:0702:27:29
366GIDASZEWSKA Jolanta 38NESSI LESZNOLESZNOK-402020-06-28 08:32:1502:07:59
367STRZELCZYK Paulina 54NESSI LESZNOMOROWNICAK-302020-06-28 08:32:2102:07:57
368DZIWIEC-GUZIK Justyna 21MARELLI SOSNOWIEC POLANDDĄBROWA GÓRNICZAK-402020-06-28 08:32:2802:09:03
369KOZIOŁ Paweł 20DĄBROWA GÓRNICZAM-302020-06-28 08:32:5102:08:35
370PULKOWSKI Dariusz 97OSTRÓDA RUNNERSOSTRÓDAM-502020-06-28 08:33:0102:02:10
371WOJTIS Arkadiusz 258DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAM-402020-06-28 08:33:1301:32:07
372SKOWRONEK Tomasz 7POZNAŃM-302020-06-28 08:33:2102:01:11
373ŁADOŃSKA Agata 405WROCLAWK-302020-06-28 08:33:2802:11:23
374BRUS Marcin 22WARSZAWAM-402020-06-28 08:33:3501:32:42
375SURGIEL Dariusz 123CZESTOCHOWAM-502020-06-28 08:33:4401:45:06
376RADAJEWSKI Arkadiusz 390CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM-402020-06-28 08:34:3302:00:53
377MODERACKA Małgorzata 337POZNAŃK-302020-06-28 08:34:4202:00:48
378DULIASZ Cezary 134NIGHT RUNNERS KRAKÓWWIELICZKAM-502020-06-28 08:35:2402:56:46
379BAJOŁEK Aleksandra 119AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK-502020-06-28 08:35:2702:13:13
380BARTMAŃSKA Mirosława 517BIELANY WROCŁAWSKIEK-402020-06-28 08:35:3401:57:59
381MIERZEJEWSKA Martyna 316BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK-302020-06-28 08:35:4302:33:15
382KRZYSZTOFIK Piotr 205CROSSFIT ETERNIAMALINM-402020-06-28 08:35:5701:31:24
383ADAMCZUK Piotr 371LEGNICAM-402020-06-28 08:36:3602:20:52
384SZANIEWSKI Mirosław 504BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-402020-06-28 08:37:1501:48:37
385STAMM Tomasz 528POZNAŃM-402020-06-28 08:37:2402:08:44
386KUJAWA Katarzyna 187KURCZAK I AGATKAGDYNIAK-402020-06-28 08:38:0902:13:01
387GAJEWSKI Jacek 195KURCZAK I AGATKAGLIWICEM-502020-06-28 08:38:1802:12:53
388GILEWSKI Artur 453KUDOWA ZDRÓJM-402020-06-28 08:39:0701:31:31
389SZCZĘŚNIAK Piotr 533GVTSTRZELINM-402020-06-28 08:39:1601:19:22
390MAJ Magdalena 16GRAŻYNKI OCRROKIETNICAK-302020-06-28 08:39:3502:24:27
391CELICHOWSKI Stanisław 451POZNAŃM-302020-06-28 08:39:4202:24:18
392PŁONOWSKI Maciej 189WROCŁAWM-302020-06-28 08:39:5301:26:33
393TOPOROWSKI Kamil 85BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM-302020-06-28 08:41:5901:43:37
394ZAŃKO Rafał 169RZESZÓWM-302020-06-28 08:42:0501:54:27
395LEWANDOWSKA Ewelina 333NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWK-302020-06-28 08:43:3702:35:01
396RATYMIRSKI Wojciech 463#SOBASTEAMWROCŁAWM-402020-06-28 08:43:4801:33:56
397ZIELIŃSKI Dominik 466ŚREMM-302020-06-28 08:44:0501:33:18
398KOTYRBA Tomasz 284K_T_R_BKATOWICEM-302020-06-28 08:45:1401:33:18
399ŁĄTKA Piotr 100OBORNIKI ŚLĄSKIEM-302020-06-28 08:46:0201:23:29
400MEZYNSKI Szymon 296KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-202020-06-28 08:47:2401:26:22
401LUPA Mirosław 255ŚCINAWAM-502020-06-28 08:47:3502:14:18
402STAWICKA Ewelina 233AKTYWNE LISEWOLISEWOK-202020-06-28 08:48:1302:10:58
403GROSKOP Grzegorz 232RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-202020-06-28 08:48:2302:10:38
404ODZIMKOWSKI Marcin 364MROWINYM-302020-06-28 08:49:2801:49:48
405SZYLBERG Aleksandra 172TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-302020-06-28 08:49:5802:00:55
406SZYLBERG Piotr 173TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-302020-06-28 08:50:0702:00:44
407SIENKIEWICZ Paweł 521DECEPTICON GYMWARSZAWAM-402020-06-28 08:50:1102:00:36
408MATEJKA Małgorzata 274BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK-302020-06-28 08:51:1702:46:52
409MATEJKA Łukasz 273BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM-302020-06-28 08:51:2502:46:43
410WOLSKI Kamil 272RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIEDĘBE WIELKIEM-302020-06-28 08:51:3401:53:31
411OLKIS Rafał 345RMT TEAM / RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM-302020-06-28 08:51:4801:28:21
412GŁÓD Mateusz 78WROCŁAWM-402020-06-28 08:51:5501:25:14
413BUSS Jakub 30KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-402020-06-28 08:52:0501:59:24
414BUSS Konrad 35KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-302020-06-28 08:52:1301:59:12
415BLICHERT Anna 57I DON'T KURWA CAREGAJKÓWK-302020-06-28 08:52:2302:32:02
416OKRASKA Grzegorz 90BEDZINM-302020-06-28 08:53:0101:59:56
417SZMAGIEREWSKI Wojciech 380TRENUJZNAMI.PLWROCŁAWM-502020-06-28 08:53:1101:48:22
418TOMCZAK Krystian 435POZNAŃM-202020-06-28 08:53:5301:31:52
419GIBEK Paweł 503KRAKÓWM-302020-06-28 08:54:0302:06:33
420KUDŁA Jakub 507WROCŁAWM-302020-06-28 08:54:0701:51:29
421CHLEWIŃSKI Łukasz 182STARGARDM-302020-06-28 08:54:2301:37:03
422MALINOWSKI Paweł 243MPK-ŁÓDŹSZCZAWIN DUŻYM-402020-06-28 08:54:3202:01:01
423SIDORCZUK Katarzyna 269KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWK-402020-06-28 08:54:5402:20:04
424SZYMCZAK Anna 311KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWK-402020-06-28 08:54:5802:24:40
425ŚWITAŁA Marcin 300KB SPARTAKUSBEŁCHATÓWM-402020-06-28 08:54:5901:52:50
426OGÓREK Artur 268KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM-402020-06-28 08:55:0402:19:55
427RESPONDEK Dariusz 261WROCŁAWM-402020-06-28 08:55:1102:04:50
428SMUSZ Grzegorz 352STRONIE SLASKIEM-402020-06-28 08:55:4101:56:03
429JARECKA Katarzyna 532WARSZAWAK-402020-06-28 08:57:1702:07:06
430ZABOROWSKA Aleksandra 395WARSZAWAK-402020-06-28 08:57:2302:37:09
431KARWACKI Maciej 407KAMIENNA GÓRAM-202020-06-28 08:57:3001:19:04
432KOSIŃSKI Aleksander 441PIASECZNOM-302020-06-28 08:58:0101:59:00
433KAWA Michał 418KRAKÓWM-302020-06-28 09:00:5601:55:42
434WIERZBICKI Witold 500WROCŁAWM-302020-06-28 09:01:3501:29:40
435HENSZKE Waldemar 66KRAKÓWM-302020-06-28 09:01:4102:00:03
436ANDRZEJEWSKI Przemysław 76WK POZNAŃPOZNAŃM-402020-06-28 09:02:0501:36:11
437GNITECKA Katarzyna 540KUDOWA ZDRÓJK-202020-06-28 09:02:1601:47:03
438PRZYBYŁ Tomasz 496NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-402020-06-28 09:02:3401:59:54
439WIERTEL Łukasz 430DIETETYK ŁUKASZ WIERTELKAMIONKIM-302020-06-28 09:02:4201:44:49
440REMBOWSKA Natalia 282POZNAŃK-402020-06-28 09:03:3102:27:16
441SZYNKLEWSKI Maciej 522POZNAŃM-502020-06-28 09:03:4002:27:07
442ILNICKI Bronisław 164LEGNICAM-302020-06-28 09:06:5601:43:08
443ZATOŃ Cezary 73TRIACTIV RIDLEYWROCŁAWM-302020-06-28 09:08:0901:21:06
444OSICKI Dawid 520LUBAWAM-202020-06-28 09:08:3101:27:40
445NAWROT Wojciech Nawrot 4WROCLAWM-302020-06-28 09:13:3601:31:41
Znaleziono 445 wynik(ów)