SGS LIGHT PÓŁMARATON 23KM
Supermaraton Gór Stołowych 2021
Organizator : Fundacja Maratony Górskie
Data : 2021-06-27
Miejsce : Karłów
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 558
Wystartowało : 422
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 418
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuPasterka
14.4km
   
1KINSNER Zenon 538MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWM-402021-06-27 08:00:1001:45:51
2SIEDLISKA Anna 332MILEJÓWK-302021-06-27 08:00:2002:46:56
3ZARZYCKI Maciej 294DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPODKOWA LEŚNAM-302021-06-27 08:01:0101:09:40
4FRANCZAK Mariusz 239DTR BIEGA / MARIO TEAMKSIĘGINICEM-402021-06-27 08:01:0101:13:03
5RUPIŃSKI Krzysztof 120KONSTANCIN-JEZIORNAM-202021-06-27 08:01:0101:15:10
6BABIŃSKA- POPIŁKA Ewelina 251RADKÓWK-302021-06-27 08:01:0101:48:49
7SKRAJNY Łukasz 354140MINUT.PLWROCŁAWM-402021-06-27 08:01:0201:15:09
8PIĄTEK Karolina 10NOGAMIDOGÓRY.PLKRAKÓWK-302021-06-27 08:01:0201:18:02
9MAJCHRZAK Maciej 301140MINUT.PLWROCŁAWM-302021-06-27 08:01:0201:23:19
10JACHYMSKI Krzysztof 310VEGE RUNNERSWARSZAWAM-302021-06-27 08:01:0201:22:51
11ORZYSZEK Roksana 295RYDUŁTOWYK-302021-06-27 08:01:0201:33:15
12BOROWSKA Karolina 307KGHM ZG RUNLUBINK-302021-06-27 08:01:0201:29:56
13KIEŁBASIEWICZ Dawid 543MOYA RACING TEAMZIELONA GÓRAM-202021-06-27 08:01:0301:16:56
14PIETRZYK Tomasz 179140MINUT.PLŚWIDNICAM-402021-06-27 08:01:2001:31:17
15BIAŁOBŁOCKA Alicja 299SOBAS TEAM, AKADEMIA BIEGANIAWROCŁAWK-302021-06-27 08:01:2101:23:32
16KAŁUŻNY Wojciech 172BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-402021-06-27 08:01:2101:33:00
17KOPYCZOK Michał 554DABEX BOLTSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-302021-06-27 08:01:2201:20:13
18SZYMURA Wojciech 404RYBNIKM-402021-06-27 08:01:2201:23:09
19MÓLL Mateusz 74#SOBASTEAMWROCŁAWM-302021-06-27 08:01:2301:22:18
20OPAŁKA Damian 62MYRACEWARSZAWAM-302021-06-27 08:01:2401:23:33
21ZYSK Paweł 477JANÓWKAM-502021-06-27 08:01:2401:40:48
22WOJCIECHOWSKA Anna 137PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃK-502021-06-27 08:01:2701:55:02
23KOZDRÓJ Marcin 117GRODZISK MAZOWIECKIM-402021-06-27 08:01:2701:55:02
24FELKEL Ewa 244PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃK-402021-06-27 08:01:2702:02:51
25KEGEL Zbigniew 250PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃM-502021-06-27 08:01:2702:06:14
26MAKARENKO Sergii 79M-302021-06-27 08:01:2801:56:41
27KRYSIAK Łukasz 159PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃM-402021-06-27 08:01:2802:00:17
28WALCZAK Adela 424CURLING ŁÓDŹŁÓDŹK-302021-06-27 08:01:2901:36:58
29KNEBLOCH Kasper 435DZIK KOMANDOŁÓDŹM-302021-06-27 08:01:2901:35:44
30NAPIERAŁA Marcin 65PIĄTKOWO NA BIEGOWO/BIEGAJĄCE KREJZOLEKOZIEGŁOWYM-402021-06-27 08:01:2901:36:08
31CENDER Magdalena 495DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-402021-06-27 08:01:2901:52:47
32BARAŃSKA Monika 442KRAKÓWK-502021-06-27 08:01:3001:51:52
33HOŁYST Andrzej 126GT RATNOWA RUDAM-402021-06-27 08:01:3101:17:20
34WASILEWSKI Karol 418SPARTA RUNNERSPOZNAŃM-202021-06-27 08:01:3301:38:31
35KOSTRZEWSKA Natalia 462WARSZAWAK-302021-06-27 08:01:3302:04:42
36IDZIK Angelika 5SPARTA RUNNERSPOZNAŃK-302021-06-27 08:01:3302:10:04
37STELMACH Paulina 550BRWINÓWK-302021-06-27 08:01:3302:28:28
38KOWALSKA-WALIŚ Agnieszka 252DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIBRWINÓWK-402021-06-27 08:01:3401:44:15
39TURSKI Damian 463WARSZAWAM-302021-06-27 08:01:3402:04:41
40PŁAŻEWSKI Paweł 551RUNEGADES BRWINÓWBRWINÓWM-402021-06-27 08:01:3402:15:53
41KURZAWIAK Grzegorz 218KUDOWIANKA RUNKARŁÓWM-302021-06-27 08:01:3501:30:55
42KABALINA Kristine 533LECAVAK-202021-06-27 08:01:3501:46:28
43HORDZIEJEWICZ Ewa 406CROSSBROTHERS BYTOMBYTOMK-502021-06-27 08:01:3501:43:07
44WYLEŻAŁEK Alina 399GLIWICEK-302021-06-27 08:01:3601:30:58
45PLOK Krzysztof 289TEAMPLOKPOLKOWICEM-502021-06-27 08:01:3601:45:00
46NAJDEREK Robert 334-ROKIETNICAM-402021-06-27 08:01:3602:07:16
47ROMANOWSKA Ewa 102JB WARSAWWARSZAWAK-302021-06-27 08:01:3702:40:09
48MAJCHRZYK Aleksandra 143JB WARSAWWARSZAWAK-302021-06-27 08:01:3702:25:42
49MAZIAREK Adela 150NIEMODLINK-302021-06-27 08:01:4401:47:59
50RÓŻAŃSKA Magdalena 94WARSZAWAK-402021-06-27 08:01:4602:03:08
51SIKORSKI Cezary 31BBL GUBINGUBINM-502021-06-27 08:01:5101:45:25
52SIKORSKA Joanna 29GUBINK-202021-06-27 08:01:5101:45:15
53HAJDUK Marek 247KROSNO ODRZANSKIEM-402021-06-27 08:01:5202:22:49
54HAJDUK Danuta 238KROSNO ODRZANSKIEK-402021-06-27 08:01:5202:23:17
55RESSEL Joanna 497RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK-302021-06-27 08:01:5301:41:36
56CZARNOTA Dorota 363WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOK-402021-06-27 08:01:5301:51:57
57MATYJEWICZ Klaudia 38WARSZAWAK-202021-06-27 08:01:5302:22:19
58BYLINA Bartosz 519POZNAŃM-402021-06-27 08:01:5401:39:48
59ORTYL Ewelina 549LISOWICEK-402021-06-27 08:01:5401:50:48
60CZERWIŃSKA Magdalena 400RESHAPE RUNNERSGLIWICEK-402021-06-27 08:01:5501:59:48
61PIETROWSKA Hallik 88KTOŚTAKI BIEGAJĄPOZNAŃK-502021-06-27 08:01:5502:40:04
62SZYMURA Marian 401RESHAPE ZABRZERYBNIKM-402021-06-27 08:01:5601:59:42
63PIETROWSKI Mariusz 121POZNAŃM-502021-06-27 08:01:5602:40:02
64CHWIAŁKOWSKA Elżbieta 75SIEROSŁAWK-502021-06-27 08:01:5602:48:47
65LITWIN Michał 221LITEWINPASIKUROWICEM-302021-06-27 08:01:5701:22:16
66GONCZAR Szymon 508KW GLIWICERYBNIKM-302021-06-27 08:01:5701:25:46
67BEDNARSKA KOZIOŁ Danuta 231WKURW_TEAMZIELĘCICEK-402021-06-27 08:01:5802:26:16
68ZAŁUCKA Agnieszka 540BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆRADOMK-302021-06-27 08:01:5802:32:58
69KWIATKOWSKA Marta 316WROCŁAWK-402021-06-27 08:01:5902:06:05
70BISKUPSKI Jakub 319WROCŁAWM-402021-06-27 08:02:0002:01:25
71ŁUKASZCZYK Łukasz 2114FITERPOZNAŃM-302021-06-27 08:02:0001:58:47
72BISKUPSKI Andrzej 321WROCŁAWM-502021-06-27 08:02:0002:03:12
73WIATR Wojciech 167ENDURANCE TEAMCHORZÓWM-402021-06-27 08:02:0201:40:48
74WIŚNIEWSKI Tomasz 427ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-402021-06-27 08:02:0201:52:22
75KOWALSKA Gabriela 185BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKK-302021-06-27 08:02:0202:27:30
76WIŚNIEWSKA Dorota 428ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-402021-06-27 08:02:0202:29:15
77SOBOTA Paweł 356CHORZÓWM-302021-06-27 08:02:0301:56:17
78MORAWSKA Anna 129WARSZAWAK-602021-06-27 08:02:0302:06:31
79TUREK Karolina 384RUCHAWE MISIE Z BIAŁEGO DOMKUCZERWONAKK-402021-06-27 08:02:0402:10:03
80WEYNA Anna 383BIALY DOMEK BIEGAKICINK-402021-06-27 08:02:0402:10:01
81STACHURSKA Monika 57DRUŻBICEK-502021-06-27 08:02:0402:14:41
82KUSIEWICZ Agnieszka 379PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK-402021-06-27 08:02:0402:15:44
83DOLATA Maciej 158SKÓRZEWOM-402021-06-27 08:02:0501:42:54
84BEDNARCZYK Paweł 236PZU SPORT TEAMBABKIM-402021-06-27 08:02:0501:43:01
85KARKOSZ Aurelia 175MIEJSKA GÓRKAK-302021-06-27 08:02:0601:45:16
86KOKOSZKO Rafał 370MAŁKINIA GÓRNAM-202021-06-27 08:02:0801:26:20
87NOWAKOWSKA Beata 388RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIEHIPOLITÓWK-402021-06-27 08:02:0802:03:03
88GRAD Adam 293DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAM-302021-06-27 08:02:0901:36:31
89ORŁOWSKI Daniel 337DEBRZNOM-402021-06-27 08:02:0901:59:51
90KRZEWSKA Edyta 422RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIEDĘBE WIELKIEK-402021-06-27 08:02:0902:04:04
91SOCHA Jan 380WARSZAWAM-602021-06-27 08:02:1001:43:31
92GRAD Idalia 291DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAK-302021-06-27 08:02:1001:48:32
93WOJTIS Arkadiusz 290DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAM-402021-06-27 08:02:1101:27:36
94BUSS Jakub 77KUDOWIANKARUNKUDOWA-ZDRÓJM-402021-06-27 08:02:1101:36:24
95WOJTYSIAK Dorota 212BYDGOSZCZK-402021-06-27 08:02:1102:23:04
96PATYRA Łukasz 9GOMINDWROCŁAWM-302021-06-27 08:02:1202:03:40
97WITKOWSKA-KOPKA Kaja 195WARSZAWAK-402021-06-27 08:02:1302:27:51
98NOWICKI Marcin 394GORZÓW WIELKOPOLSKIM-402021-06-27 08:02:1401:27:04
99KANCERSKI Krzysztof 114ŁÓDŹM-602021-06-27 08:02:1401:30:45
100KOWALCZYK Marek 441KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWM-502021-06-27 08:02:1501:41:05
101CZECH Dorota 49KIEŁCZÓWK-402021-06-27 08:02:1602:00:01
102CHOŁUJ Małgorzata 200SZCZODREK-502021-06-27 08:02:1602:07:48
103SZYMANIK Pawel 344WARSZAWAM-402021-06-27 08:02:1701:57:57
104KRZESIŃSKA Renata 333WARSZAWAK-402021-06-27 08:02:1701:57:58
105BECHTA Damian 378ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-202021-06-27 08:02:1702:05:08
106ANTOSZ Monika 2KRAKÓWK-402021-06-27 08:02:1702:25:31
107MAJEWSKI Bartek 385ROKIETNICA BIEGAMROWINOM-402021-06-27 08:02:1901:46:48
108CHEŁCHOWSKA Katarzyna 197RADKÓWK-302021-06-27 08:02:1902:24:29
109BABIŃSKA Malwina 199RADKÓWK-302021-06-27 08:02:1902:27:17
110STARUCH Robert 348KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDROJM-302021-06-27 08:02:2001:19:06
111PIKOS Patryk 118POLSKA NOWA WIEŚM-302021-06-27 08:02:2001:28:41
112KOWALCZYK-GROCHLA Agata 296JAWORZNOK-402021-06-27 08:02:2001:56:57
113GRUDA Adam 353KS MARATON NOWA RUDANOWA RUDA-SŁUPIECM-202021-06-27 08:02:2101:20:43
114MARKOWSKA Lilianna 209BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-502021-06-27 08:02:2102:04:54
115GUTOWSKI Dariusz 304BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-502021-06-27 08:02:2201:38:32
116STEFAŃSKI Jakub 448PRUSZCZ GDAŃSKIM-202021-06-27 08:02:2301:34:18
117KMIECIAK Marlena 449GDAŃSKK-202021-06-27 08:02:2301:46:02
118KAMIŃSKI Robert 317MIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM-302021-06-27 08:02:2401:47:23
119MISTUR Szymon 439PRZYBYSZEWOM-302021-06-27 08:02:2601:46:17
120BILCZEWSKA Monika 13KĘTYK-402021-06-27 08:02:2701:43:29
121WYSZKOWSKA Marzena 453BANANA TEAMTYCHYK-302021-06-27 08:02:2902:09:36
122BARYSKI Maciej 531WROCŁAWM-302021-06-27 08:02:3101:42:17
123KURNATOWSKA Magda 64ŚRUNDUNIASZCZECINK-302021-06-27 08:02:3202:05:43
124WOLANO Marcin 58HATTON DARTSSZCZECINM-302021-06-27 08:02:3202:05:09
125STELMACH Mariusz 271SZCZECINM-302021-06-27 08:03:0401:39:43
126SASIN Dominika 525KLUB BIEGACZA SOBÓTKAŚWIDNICAK-202021-06-27 08:03:0501:33:21
127PRZEPŁATA Jarosław 542STRZEGOMSKA DWUNASTKARUSKOM-302021-06-27 08:03:0501:42:42
128KOWALEWSKA Anna 24KOBIETY W BIEGUŚWIDNICAK-302021-06-27 08:03:0602:03:59
129PRZEDASZEK Łukasz 272 OREL DZIWNÓWGRYFICEM-302021-06-27 08:03:0702:03:40
130NOWAKOWSKA Ewelina 513ŻUKCZYNK-402021-06-27 08:03:0702:10:24
131BARTOSIEWICZ Marta 145JUSZKOWOK-402021-06-27 08:03:0702:32:13
132KUCHCIŃSKA Monika 509JUSZKOWOK-402021-06-27 08:03:0801:53:47
133RATYMIRSKI Wojciech 544#SOBASTEAMWROCŁAWM-402021-06-27 08:03:0901:27:58
134GASIECKI Andrzej 459SZCZECINM-502021-06-27 08:03:0901:43:35
135KIWIOR Izabela 372KRAKÓWK-302021-06-27 08:03:0902:33:47
136JARZĄBEK Michał 532WROCŁAWM-302021-06-27 08:03:1001:37:00
137GONERA Kazimierz 60KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM-602021-06-27 08:03:1101:58:40
138JEZIERSKA Karina 25612TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-402021-06-27 08:03:1102:13:27
139SZCZAPA Karol 52912TRI.PLWARSZAWAM-302021-06-27 08:03:1202:12:58
140PERKA Barbara 204PRÓSZKÓWK-402021-06-27 08:03:1202:25:16
141KUBICKI Mariusz 82KOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKM-402021-06-27 08:03:1302:07:00
142SYPKO-KUBICKA Katarzyna 96KOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKK-402021-06-27 08:03:1302:07:11
143GAŁASZKIEWICZ Grzegorz 365LINDON TEAMZŁOTNOM-402021-06-27 08:03:1401:47:49
144PRĘDKI Jarosław 361DRAWSKO POMORSKIEM-302021-06-27 08:03:1702:12:40
145ŁĘGA Tomasz 235POZNAŃM-302021-06-27 08:03:1702:12:42
146PTAK Jakub 182GNIEZNOM-202021-06-27 08:03:1801:41:53
147GRZESZCZAK Michał 546GNIEZNOM-202021-06-27 08:03:1801:41:55
148SŁOMIAN Mikołaj 164GNIEZNOM-202021-06-27 08:03:1901:43:27
149BIELECKI Tomasz 151FAST BIKE GNIEZNOSZCZYTNIKI DUCHOWNEM-202021-06-27 08:03:2001:43:17
150SUDÓŁ Robert 154BRZEGM-402021-06-27 08:03:2601:45:48
151KRAWIEC Piotr 108KOTWICA BRZEGŻŁOBIZNAM-402021-06-27 08:03:2601:55:12
152STEFANISZYN Marcin 340SZTUKA RUCHUBRZEGM-302021-06-27 08:03:2701:36:53
153ZAJĄCZKOWSKI Damian 503POZNAŃM-402021-06-27 08:03:2702:01:07
154GĄSIOROWSKA Agnieszka 285EVERRUNŁÓDŹK-302021-06-27 08:03:3001:47:21
155WASZCZYSZYN Bożena 181I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAK-402021-06-27 08:03:3102:03:48
156RADOMSKA Urszula 227I LOVE PRZYLESIEJABLONNAK-402021-06-27 08:03:3102:03:48
157GÓRCZAK Urszula 193I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAK-402021-06-27 08:03:3202:05:27
158KOZŁOWSKI Piotr 483SYCÓWM-302021-06-27 08:03:3402:09:40
159KOCHANOWSKA Anna 111CZEWARUNTIMCZEŚTOCHOWAK-402021-06-27 08:03:3702:09:29
160BRÝDL Pavel 109MUAY RUNNING TEAMTRUTNOVM-402021-06-27 08:03:4601:05:44
161GROCHAL Marcin 392#MARCINZDABLARZTEAMWYGIEŁZÓWM-402021-06-27 08:03:4601:39:40
162KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 387SPONIEWIERANY KOGUTCHRZANÓWM-402021-06-27 08:03:4601:39:42
163JARZĘBSKA-MAJCHRZAK Agnieszka 314TU INTER POLSKA SAWROCŁAWK-302021-06-27 08:03:4802:48:18
164BURACZYŃSKI Adam 76VEGE RUNNERS / HYDROMOCPŁOCKM-302021-06-27 08:03:4901:53:10
165ZALECH Zbigniew 85PŁOCKIE MORSYPŁOCKM-402021-06-27 08:03:4901:53:46
166SEROCZYŃSKA Ewa 78WŁOCŁAWEKK-302021-06-27 08:03:5101:55:14
167BIŃCZARSKA Monika 83WKB WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-402021-06-27 08:03:5201:55:24
168BIŃCZARSKI Patryk 67WŁOCŁAWEKM-402021-06-27 08:03:5201:55:21
169WINIECKA Ewa 131PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-402021-06-27 08:03:5201:57:37
170POPEK Maciej 71PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-402021-06-27 08:03:5201:57:30
171NOWACKA Agata 203PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-502021-06-27 08:03:5202:11:33
171WILMAŃSKI Dariusz 148PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-402021-06-27 08:03:5302:11:32
173PAPROCKA Natalia 69POLKOWICEK-402021-06-27 08:03:5402:00:25
174SERAFIN Ewelina 265RADKÓWK-402021-06-27 08:03:5501:41:09
175WASIELEWSKI Tomasz 225POZNSŃM-402021-06-27 08:03:5602:17:33
176STAMM Tomasz 315POZNAŃM-402021-06-27 08:03:5701:58:25
177SZYMANOWSKI Maciej 255POZNAŃM-402021-06-27 08:03:5702:17:32
178MORAWSKI Marcin 156OBORNIKI ŚLĄSKIEM-402021-06-27 08:03:5802:07:30
179GUZIŃSKA Aleksandra 174WARSZAWAK-402021-06-27 08:03:5902:00:30
180NIEDZIAŁKOWSKA Monika 504BOGUCINK-402021-06-27 08:04:0002:45:13
181STASIAK Monika 505WŁOCŁAWEKK-402021-06-27 08:04:0002:45:08
182HARASIMOWICZ Sławomir 112GOLENIÓWGOLENIÓWM-402021-06-27 08:04:0201:38:40
183JANDY Honorata 35RUN&CROSS SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYK-402021-06-27 08:04:0401:54:52
184CZEKAŁA Magda 32RUN&CROSS SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYK-402021-06-27 08:04:0402:15:56
185POCHWAŁA Justyna 219NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYL TEAMŁOWICZK-402021-06-27 08:04:0701:59:20
186POCHWAŁA Piotr 223ŁOWICZM-502021-06-27 08:04:0702:15:27
187KRAWCZYK Marcin 233GODZIANÓWM-302021-06-27 08:04:0802:11:55
188POKROP Agnieszka 215NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYL TEAMSKIERNIEWICEK-302021-06-27 08:04:0802:11:56
189BARTOSIK Tomek 297WŁOCŁAWEKM-302021-06-27 08:04:0901:57:15
190PACANOWSKI Łukasz 350BRAK KLUBU NAZWA KLUBUPORĘBAM-402021-06-27 08:04:1001:45:50
191PROKOP Elżbieta 355BANDA Z POŁUDNIAGLIWICEK-502021-06-27 08:04:1001:56:18
192POPIELSKI Grzegorz 87ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWM-402021-06-27 08:04:1402:08:40
193LUPA Mirosław 183LUPUSTEAMŚCINAWAM-502021-06-27 08:04:1502:04:06
194NAJDUK Daniel 90ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWM-302021-06-27 08:04:1602:08:40
195BRUCH Katarzyna 107WOŹNIKIK-302021-06-27 08:04:1801:57:06
196ČERVENÝ David 115ERIKA COPY SHOPSTÁRKOVM-402021-06-27 08:04:1901:42:25
197GOLEK Seweryn Golek 3POLISH RUNNERS UKLONDONM-402021-06-27 08:04:2601:45:18
198BĄK Bogdan 381DĘBNOM-502021-06-27 08:04:2902:02:15
199NOWICKI Jarosław 382CZECHÓWM-502021-06-27 08:04:2902:02:16
200NORBERT Michał 101KB SOBÓTKAŚWIDNICAM-302021-06-27 08:04:4901:12:18
201REDEK Sylwia 192TEAM ZABIEGANEDNIWIĄZOWNAK-402021-06-27 08:04:5601:51:17
202SOKOŁOWSKI Artur 135TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM-402021-06-27 08:04:5602:10:00
203MARKOWSKI Zbigniew 208BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-502021-06-27 08:05:0501:41:33
204BOSY Joanna 133WROCŁAWK-302021-06-27 08:05:0702:13:17
205GÓRNIAK Jarosław 402JARBUDPOGÓRZEM-302021-06-27 08:05:1402:08:05
206HACUŚ Jacek 512JACEK HACUŚDUSZNIKI ZDRÓJM-302021-06-27 08:05:1801:45:14
207NUREK Łukasz 66PIWNE BRZUSZKI RACE TEAMSZCZECINM-402021-06-27 08:05:2001:51:28
208ŻEMOJDZIN Marcin 53PIWNE BRZUSZKI RACE TEAMSZCZECINM-302021-06-27 08:05:2201:56:13
209HYŻY Krzysztof 68PIWNE BRZUSZKI RACE TEAMSZCZECINM-402021-06-27 08:05:2201:57:13
210JÓZIAK Ilona 408ZDUŃSKA WOLAK-202021-06-27 08:05:3302:08:19
211GAJDA Emilia 407ŁOWICZK-202021-06-27 08:05:3302:08:18
212SKORNIAK Katarzyna 537WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃK-302021-06-27 08:05:3701:53:29
213BIŁAN Paweł 345GUBINGUBINM-402021-06-27 08:05:3801:24:14
214IWIŃSKI Marcin 547WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃM-302021-06-27 08:05:3902:07:54
215KURCZYNA GŁUSZCZAK Magdalena 136RUN4ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK-302021-06-27 08:05:4202:36:52
216SUCHANEK Radosław 481KŁOBUCKM-502021-06-27 08:05:4501:40:29
217RUDNIK Katarzyna 165WARSZAWAK-302021-06-27 08:05:4702:06:45
218KULA Piotr 152ZDEZORIENTOWANIWARSZAWAM-402021-06-27 08:06:0901:46:11
219POLIŃSKI Robert 55TRAINING LABWARSZAWAM-302021-06-27 08:06:2701:29:15
220URBAŃSKA Pola 188TRAINING LABWARSZAWAK-302021-06-27 08:06:2701:58:09
221FRIDRICH Marcin 190TRAINING LABWARSZAWAM-302021-06-27 08:06:2801:35:09
222ZATOŃ Cezary 162WROCŁAWM-402021-06-27 08:06:3601:24:52
223KOŁODZIEJ Roman 511KARŁOWICEM-402021-06-27 08:06:4001:32:31
224BANACH Tomasz 141SZCZECINM-602021-06-27 08:06:4101:43:15
225FRĄCZEK Iwona 240FUN TRIWROCŁAWK-302021-06-27 08:06:4901:59:38
226DZIURKOWSKA Dorota 260FUN TRISIECHNICEK-302021-06-27 08:06:5101:59:34
227FRĄCZEK Marcin 241FUNTRIWROCŁAWM-402021-06-27 08:06:5202:23:04
228BILIŃSKI Lesław 258FUN TRISIECHNICEM-302021-06-27 08:06:5202:24:29
229ZIELENKIEWICZ Agnieszka 341FUNTRIWROCŁAWK-302021-06-27 08:06:5302:24:30
230KRUPA Marcin 207AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-402021-06-27 08:06:5401:16:32
231HORODYŃSKA Mirosława 521KARŁOWICEK-402021-06-27 08:07:1101:57:08
232SZATAN Jowita 198KOTWICA BRZEGBRZEGK-302021-06-27 08:07:1102:10:30
233POHLAND Paweł 347POZNAŃM-302021-06-27 08:07:3001:54:26
234GASIK Wioletta 552POLSKA STOWARZYSZENIE SPORTOWE SŁOŃCA JURYOLSZTYNK-402021-06-27 08:07:3602:32:47
235PURGAL Magdalena 490SŁOŃCA JURYSROCKOK-302021-06-27 08:07:3801:50:38
236NĘCKI Łukasz 553STOWARZYSZENIE SPORTOWE SŁOŃCA JURY.OLSZTYNM-402021-06-27 08:07:3802:01:06
237BANACH-SKOWRONEK Joanna 100POZNAŃK-302021-06-27 08:07:5102:09:56
238SKOWRONEK Tomasz 81POZNANM-302021-06-27 08:07:5102:09:55
239KRAWIEC Marcin 287GOSTYŃM-302021-06-27 08:07:5802:03:09
240ULIKOWSKA Martyna 51ZAŁOGA GÓRSKAGOŚCINOK-302021-06-27 08:08:0501:38:22
241RATAJCZAK Grzegorz 447GORZÓW WLKP.M-502021-06-27 08:08:1301:54:35
242ŁĄCKI Łukasz 110MUD FOXESGRÓJECM-402021-06-27 08:08:4302:38:44
243GOLISZ-FIORENZA Katarzyna 144MUD FOXESGRÓJECK-302021-06-27 08:08:4302:38:28
244PAŁASZYŃSKA Beata 125MUD FOXESBYDGOSZCZK-302021-06-27 08:08:4302:38:19
245FIORENZA Roberto 140MUD FOXESGRÓJECM-402021-06-27 08:08:4402:38:29
246DYR Dorota 416GDANSKK-402021-06-27 08:08:4501:53:58
247KUNKEL Mariusz 413SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-402021-06-27 08:08:4901:37:00
248TOMCZYK Ewa 263WARSZAWAK-302021-06-27 08:09:2402:14:56
249TRAN Nhuyen 275WARSAW RUN CLUBWARSZAWAK-202021-06-27 08:09:2402:14:41
250KACZMARCZYK Natalia 274WARSZAWAK-302021-06-27 08:09:2502:06:29
251PANYŁO Mieczysław 228ŚWIEBODZINM-602021-06-27 08:10:0401:57:29
252PANYŁO Małgorzata 201ŚWIEBODZINK-402021-06-27 08:10:0601:57:28
253PANYŁO Jacek 232ŚWIEBODZINM-402021-06-27 08:10:0802:07:14
254SERAFIN Robert 262RADKÓWM-502021-06-27 08:10:0901:49:47
255ŁYSIAK Piotr 364ZIELONA GÓRAM-402021-06-27 08:10:1002:00:58
256GRZYWACZ Karol 461GDYNIAM-302021-06-27 08:10:3402:03:13
257ADAMCZUK Piotr 478LEGNICAM-402021-06-27 08:10:4202:15:37
258MICHALOWSKI Marcin 499LUBINM-402021-06-27 08:10:4301:54:40
259ŁAŻEWSKA Sylwia 95CHWALĘCICEK-402021-06-27 08:10:4901:50:18
260ŁAŻEWSKI Marcin 134CHWALĘCICEM-402021-06-27 08:10:4901:50:13
261DĄBROWSKI Michał 465CINCLUSŚWIĘTOCHŁOWICEM-502021-06-27 08:11:1901:26:55
262MALISZAK Agnieszka 99LEGNICAK-302021-06-27 08:12:1402:04:55
263SZTYPKA Konrad 306WKB MARATOŃCZYKWŁOCŁAWEKM-402021-06-27 08:12:1601:47:00
264MAĆKIEWICZ Piotr 419ŚWINOUJŚCIEM-602021-06-27 08:12:1902:05:54
265SIWEK Grzegorz 375LANRUNSLANCKORONAM-402021-06-27 08:12:5501:55:18
266BRZEZIŃSKI Andrzej 205OLKUSZM-602021-06-27 08:12:5601:57:10
267ROGOWSKI Tomasz 276UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEM-302021-06-27 08:13:0801:49:36
268OLEJNIK Marcin 530ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-302021-06-27 08:13:0901:40:56
269STAŃKO Krystian 556OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-302021-06-27 08:13:1101:21:34
270RÓŻYCKI Jaroslaw 322OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-402021-06-27 08:13:1101:34:18
271PRZYMUSIŃSKI Damian 105OKLOBORNIKIM-302021-06-27 08:13:1201:31:53
272GŁUCHY Marek 206OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-302021-06-27 08:13:1201:44:02
273CHORĄŻYCZEWSKI Michał 168OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-402021-06-27 08:13:1201:44:05
274PAWLIK Arkadiusz 171OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-302021-06-27 08:13:1301:31:53
275BARTOSZEWSKA Katarzyna 320DŁUGOŁĘKAK-402021-06-27 08:13:2602:02:25
276KOZA Agnieszka 386ZRYW PARZYMIECHYCZĘSTOCHOWAK-402021-06-27 08:13:2702:51:43
277MISIOREK Emilia 43RUNIFORFUNI NSASOBORNIKI ŚLĄSKIEK-402021-06-27 08:13:3402:13:24
278GOMULKIEWICZ Dorota 47RUNIFORFUNI NSASMORZECIN WLKK-402021-06-27 08:13:3402:13:26
279WAWRZYNIAK Mariusz 302DOBRAM-402021-06-27 08:14:0501:47:03
280LIZAKOWSKI Piotr 292NYHA IV SZCZECINSZCZECINM-402021-06-27 08:14:0601:47:04
281ŚWINIARSKI Michał 474KWAŚNE ŻELKIWARSZAWAM-302021-06-27 08:14:2301:46:16
282GRABSKI Waldemarw 443WARSZAWAM-402021-06-27 08:14:2402:55:01
283LESZCZYŃSKI Michał 520DESZCZNOM-402021-06-27 08:14:3001:32:29
284KRUPIŃSKA Paulina 433GOLENIÓWK-302021-06-27 08:15:3902:18:43
285GESS Magdalena 436ZABIEGANI GOLENIÓWGOLENIOWK-402021-06-27 08:15:3902:19:19
286PACHOLSKA Justyna 142GOLENIÓWGOLENIÓWK-402021-06-27 08:15:3902:19:50
287SOJKA Michał 491WROCŁAWM-302021-06-27 08:15:4302:47:19
288KONEFAŁ Dorota 445GDAŃSKK-302021-06-27 08:15:4402:04:31
289MAJKA Marzena 527KS JAWORZNOJAWORZNOK-302021-06-27 08:15:5002:07:40
290CICHOŃ Elżbieta 522STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-402021-06-27 08:15:5302:07:38
291KSIEZKA Joanna 434STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-302021-06-27 08:16:0101:43:58
292MAJEWSKA Wioleta 234STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-402021-06-27 08:16:0202:07:44
293FEDYCZKOWSKA Justyna 237STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-402021-06-27 08:16:0302:17:11
294DUDEK Mariola 147STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINK-402021-06-27 08:16:0302:31:12
295SUDER Kamil 539STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-302021-06-27 08:16:0501:45:03
296DOBROCHOWSKA Ilona 338STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-402021-06-27 08:16:0601:56:44
297KOBUS-DUNAJ Lidia 217MEDICOVER RUNNERSZĄBKIK-302021-06-27 08:16:1702:31:01
298DOMAŃSKI Mieczysław 342PIASTÓWM-302021-06-27 08:16:2001:48:40
299ROLIŃSKI Radosław 423OLEŚNICAM-402021-06-27 08:16:2801:47:36
300JAWORSKA Magdalena 196GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE/ TEAM KGBPOZNAŃK-402021-06-27 08:17:0502:19:14
301SIWIASZCZYK Tomasz 202POZNAŃM-402021-06-27 08:17:0502:19:18
302ROKSELA-MIELNIK Iwona 507POZNAŃK-302021-06-27 08:17:3801:42:41
303MIELNIK Michał 506POZNAŃM-302021-06-27 08:17:3801:42:42
304GRACZYK Magdalena 335TULCEK-402021-06-27 08:17:4202:15:42
305MATWIEJCZYK Gabriel 479OBY DOBIECWARSAWM-402021-06-27 08:17:5101:49:04
305KARCZEWSKI Daniel 480OBY DOBIECZYDOWOM-402021-06-27 08:17:5201:49:04
307HACUŚ Tomasz 374WROCŁAWM-402021-06-27 08:18:0801:27:45
308WANKIEWICZ Krzysztof 429JELCZ-LASKOWICEM-402021-06-27 08:18:1201:41:21
309KUJAWIŃSKI Krzysztof 6KALISZM-402021-06-27 08:18:5402:13:02
310SZYMCZAK Marta 91PIEKIELNIE ZGRANIKOZIEGŁOWYK-402021-06-27 08:18:5602:12:02
311HULEWICZ Wiola 70PIEKIELNIE ZGRANIWRZEŚNIAK-402021-06-27 08:18:5602:24:22
312KLABISZ Maria 558K-302021-06-27 08:18:5701:53:53
313SIEMIOŃCZYK Jan 526WARSZAWAM-302021-06-27 08:19:0201:35:19
314DEMKÓW Przemysław 559M-402021-06-27 08:20:0801:43:01
315KOPACKA Edyta 534WROCŁAWK-302021-06-27 08:20:0801:43:12
316GARYGA Łukasz 84RUNHOGS TYCHYGLIWICEM-402021-06-27 08:20:1501:47:29
317GOŁUCH Arkadiusz 498ŁAGIEWNIKIM-402021-06-27 08:20:1702:07:34
318JANULEWICZ Wojciech 541NAZWA KLUBU:ŁAGIEWNIKIM-402021-06-27 08:20:1802:07:34
319GOŁUCH Joanna 524ŁAGIEWNIKIK-402021-06-27 08:20:1902:08:13
320PIECUCH Karolina 119KRAKÓWK-302021-06-27 08:20:3301:38:49
321POLÁŠKOVÁ Pavlína 339PRAHA 9K-402021-06-27 08:20:3801:59:01
322TOMIAK Dominik 471WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAWRONIAWYM-402021-06-27 08:20:5301:55:26
323TOMIAK Paulina 470WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAWRONIAWYK-302021-06-27 08:20:5501:34:18
324PISULA Łukasz 458KUDOWA-ZDRÓJM-302021-06-27 08:21:1801:41:46
325MICHALAK Rafał 309CZAPLA TEAMCZEPIELOWICEM-202021-06-27 08:21:2701:31:47
326WOŹNIAK Paweł 360KLEPWROCŁAWM-402021-06-27 08:21:3301:30:24
327TENDAJ Daniel 454ŁOMIANKIM-502021-06-27 08:21:4402:01:33
328BOSAKIEWICZ Tomasz 153OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM-302021-06-27 08:21:5201:26:53
329MAZUREK Marita 331KŁODZKOK-302021-06-27 08:23:0202:04:57
330DZIEDZIC Paweł 371WROCŁAWM-502021-06-27 08:23:5201:57:24
331GRUDZIEN-JURKOWSKA Małgorzata 516ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK-302021-06-27 08:24:0301:48:42
332MODRZYŃSKI Przemysław 464NGT PROBARELBLĄGM-502021-06-27 08:24:2002:11:16
333FUDAŁA Anna 93TRZEBINIAK-402021-06-27 08:24:2502:43:46
334LASOŃ Paweł 343CHRZANOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHINLUSZOWICEM-402021-06-27 08:24:2801:49:20
335OLESZEK Magdalena 92BIEGOWA KUŹNIACZELADŹK-302021-06-27 08:24:5202:09:23
336BIELECKI Sławomir 450NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-302021-06-27 08:25:2101:27:28
337SZYMAŃCZUK Jacek 214NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-302021-06-27 08:25:2201:14:47
338CZEKALSKI Tomasz 155NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-402021-06-27 08:25:2202:02:27
339KAŹMIERCZAK Piotr 194NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-402021-06-27 08:25:2301:37:52
340CZEKALSKA Magdalena 128NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃK-302021-06-27 08:25:2402:02:25
341NOWAK Marta 186NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃK-402021-06-27 08:25:2502:18:00
342DULNIK Małgorzata 213NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃK-302021-06-27 08:25:2502:18:01
343PIECHOCKI Artur 177PRZEŹMIEROWOM-202021-06-27 08:25:2701:53:46
344STANISZEWSKA Ewa 224POZNAŃK-202021-06-27 08:25:2701:58:08
345MICHALIK Katarzyna 72PRT - PRECEL RACING TEAMWROCŁAWK-302021-06-27 08:25:3102:43:54
346FIC Mirosław 523LEWIN KŁODZKIM-402021-06-27 08:25:4501:38:31
347MAJ Magdalena 56GRAŻYNKI OCRROKIETNICAK-302021-06-27 08:26:0002:08:16
348ADAMSKI Bartłomiej 502MODLNICAM-402021-06-27 08:27:0102:14:37
349URBANOWICZ Łukasz 501KRAKÓWM-402021-06-27 08:27:0202:06:44
350CIERLAK Elzbieta 376BRZYSKI TRI TEAMKRAKÓWK-302021-06-27 08:27:4002:14:03
351KASPERCZYK Michał 377BRZYSKI TRI TEAMKRAKÓWM-302021-06-27 08:27:4202:13:58
352MIRKIEWICZ Marcin 351#CZELADŹBIEGACZELADŹM-302021-06-27 08:27:5102:13:54
353WOŹNICA Anna 545OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-302021-06-27 08:27:5403:06:25
354TOMALAK Anna 103OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-302021-06-27 08:27:5603:06:22
355BYSTRZYCKA Marzena 555OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-302021-06-27 08:27:5603:06:21
356GAUDYN Marcin 312BIEGAM BO SYLWIA MI KAŻEWARSZAWAM-302021-06-27 08:27:5802:13:54
357ŚWIERDZEWSKI Grzegorz 325MARKIM-302021-06-27 08:28:0002:01:18
358WRÓBLEWSKI Witold 61ZŁOTORYJAM-302021-06-27 08:28:0901:46:43
359ŁADOŃSKA Agata 132WROCŁAWK-302021-06-27 08:28:1902:33:15
360ŁADOŃSKA Ewa 26PARKRUN WROCŁAWWROCŁAWK-602021-06-27 08:28:1902:33:20
361KUSTRA Klaudia 548NYSAK-302021-06-27 08:28:2001:52:36
362CHOŁUJ Adriana 367WARSZAWAK-302021-06-27 08:28:5002:22:40
363SERWIK Agnieszka 368BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGOK-402021-06-27 08:28:5102:22:37
364KIEDROWSKI Łukasz 280POZNANM-302021-06-27 08:30:1101:56:54
365KARŁOWSKA Olga 269POZNAŃK-402021-06-27 08:30:1202:08:17
366SZYMCZAK Jaroslaw Szymczak 149KOMORNIKIM-502021-06-27 08:30:1202:29:11
367BORECKA Ola 170KOMORNIKIK-402021-06-27 08:30:1302:29:08
368ZIMA Ryszard 494GRODZISK MAZ.M-602021-06-27 08:30:2001:50:13
369KÓŁKIEWICZ Jakub 493GRODZISK MAZ.M-402021-06-27 08:30:2101:50:08
370GRZYWACZ Tomasz 277WARSZAWAM-402021-06-27 08:30:2601:49:58
371KRUPIANIK Tomasz 517WROCŁAWM-302021-06-27 08:31:0801:44:58
372MILA Marceli 510BYTOMM-302021-06-27 08:32:2201:57:22
373NOWAK Tomasz 45WROCŁAWM-302021-06-27 08:32:3401:46:18
374PRZYBYŁ Błażej 226PRZEŹMIEROWOM-202021-06-27 08:32:5201:37:06
375SURMIŃSKI Marcin 472OPOLEM-302021-06-27 08:33:0101:47:22
376PARDAŁA Wojciech 127ŁÓDŹM-402021-06-27 08:33:0201:43:58
377ANDRZEJCZAK Paweł 327KALISZM-402021-06-27 08:33:0402:08:23
378MIELNIK Natalia 261KUDOWA- ZDRÓJK-302021-06-27 08:33:0702:18:14
379BICZKOWSKI Konrad 421SUT STRASZNY BIEGASTRASZYNM-302021-06-27 08:33:5301:43:58
380TOPOROWSKI Kamil 323BIEGAJĄCY ŚWIDNIKKRĘPIECM-302021-06-27 08:34:1001:39:48
381ZAŃKO Rafał 324RZESZÓWM-302021-06-27 08:34:1001:46:23
382PIHIL Piotr 557M-402021-06-27 08:34:2801:13:41
383BIENIEK Iwona 488RASZKÓWK-502021-06-27 08:34:3402:24:42
384URBANIAK Izabela 489RASZKÓWK-402021-06-27 08:34:3502:12:03
385BIENIEK Marta 492RASZKÓWK-202021-06-27 08:34:3502:24:58
386LEWICKA Bozena 270GONIMYKĘTYK-602021-06-27 08:34:4602:18:03
387JURAK Kasia 59KONSTANCIN-JEZIORNAK-302021-06-27 08:34:5702:11:41
388RABIEJ-OLSZEWSKA Hanna 437ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWK-302021-06-27 08:36:3801:51:08
389SŁOMKA Karolina 476ŁÓDŹK-202021-06-27 08:37:1202:19:47
390RUTKOWSKI Konrad 475TOMASZÓW MAZOWIECKIM-302021-06-27 08:37:1202:19:45
391WRÓBLEWSKA Olga 308VEGE RUNNERSWILCZA GÓRAK-402021-06-27 08:37:1301:58:57
392TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 283MLKS RADKÓWMYSŁOWICEM-502021-06-27 08:38:0401:34:44
393GDOWSKA Gabriela 329JELENIA GÓRAK-202021-06-27 08:38:0702:00:11
394GDOWSKA Ewa 328JELENIA GÓRAK-402021-06-27 08:38:0702:06:26
395MACIAS Waldemar 303ZIELONA GÓRAM-602021-06-27 08:39:5202:22:09
396CISICKA Daria 451NAMYSŁÓWK-302021-06-27 08:44:5602:15:50
397MIŚ Piotr 220DIEHL RUNNING TEAMNAMYSŁÓWM-302021-06-27 08:44:5602:15:47
398MARKOWSKI Tomasz 106MIŃSK MAZOWIECKIM-402021-06-27 08:45:2201:54:22
399KAFKA Rafał 359SOSNOWIECM-402021-06-27 08:45:3702:09:19
400KUCZYŃSKI Szymon 412INSULA ZAWONIA TEAMZAWONIAM-402021-06-27 08:46:4501:49:04
401WÓJCIK Kamila 318LACHO TEAMKRAKÓWK-402021-06-27 08:47:1202:03:14
402KRAS Kaludiusz 389BOGATYNIAM-402021-06-27 08:47:1901:49:44
403MYŚLICKA-PIWKO Marta 352KRÓLOWE RUNNINGUSMOLECK-402021-06-27 08:49:0901:53:00
404BARTMAŃSKA Mirosława 346KRÓLOWE RUNNINGUBIELANY WROCŁAWSKIEK-402021-06-27 08:49:1001:45:28
405LEŚNA Monika 246RAWICZK-302021-06-27 08:49:5302:40:26
406STYPUŁA Michał 248KRZYSZTOFORZYCEM-202021-06-27 08:49:5302:40:00
407OLEJNICZAK Agnieszka 514ŁÓDŹK-402021-06-27 08:50:2702:05:57
408OLEJNICZAK Piotr 515ŁÓDŹM-402021-06-27 08:50:2902:01:03
409MODERACKA Małgorzata 146POZNAŃK-302021-06-27 08:50:3301:59:36
410ADAMCZUK Feliks 432SZCZECINSZCZECINM-502021-06-27 08:51:2602:04:47
411KOZAK Ewa 410KOZAKIDŁUGOŁĘKAK-402021-06-27 08:53:3802:20:39
412KOZAK Bartosz 411KOZAKIDŁUGOŁĘKAM-402021-06-27 08:53:4202:18:12
413SZMAGIEREWSKI Wojciech 403WROCŁAWM-502021-06-27 08:55:2601:47:40
414BOGDAŁ Jacek 417ŻERZUSZYCEŻERZUSZYCEM-502021-06-27 08:55:2701:47:38
415KOTYRBA Tomasz 272KATOWICEM-302021-06-27 08:56:1201:32:23
416WITKOWSKI Wojciech 485NIEMODLINM-202021-06-27 09:01:0901:30:41
417WALIGÓRA Mateusz 440WROCŁAWM-302021-06-27 09:02:1301:29:17
418MOŚ Rafał 560B4sport runersBYDGOSZCZM-302021-06-27 09:08:1202:20:30
Niesklasyfikowani
BIECUSZEK Tomasz 229AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-402021-06-27 08:01:31 DNF
BECZKOWSKI Łukasz 259ZPAS GROUPNOWA RUDAM-402021-06-27 08:02:2001:16:53 DNF
KOSMALA Monika 487ROWEROWA NORKADĄBROWA GÓRNICZAK-402021-06-27 08:10:3402:59:45 DNF
WALCZAK Faustyna 187KONINK-302021-06-27 08:04:0003:00:46 DNF
Znaleziono 422 wynik(ów)