SGS LIGHT PÓŁMARATON 23KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2020-06-28
Miejsce:
Karłów
Dystans:
23 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
541
Wystartowało:
445
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
445
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuParking
14.4km
Czas
netto
23.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1HOJA Joanna 491ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWAŁBRZYCHK-301K 22020-06-28 07:53:3001:29:1902:43:25.10 6:558,7
2ŚWIĄTEK Julia 456IMMABEECHYBYK-302K 52020-06-28 07:53:2101:32:2502:48:14.00+00:04:487:078,4
3BIAŁOBŁOCKA Alicja 19WROCŁAWK-303K 62020-06-28 07:53:0301:31:4802:52:34.45+00:09:097:188,2
4WIERZCHOWSKA Izabela 335BASTER TEAMKALISZK-304K 72020-06-28 07:55:4001:32:4702:53:03.40+00:09:387:198,2
5PIECUCH Karolina 46LACHO TEAMPRZEWORSKK-305K 102020-06-28 07:51:1101:37:1602:55:44.75+00:12:197:268,1
6GROCHECKA Joanna 86MIKOŁÓWK-306K 112020-06-28 07:39:3701:37:1402:56:41.95+00:13:167:298,0
7BOĆKO Ewa 33DTR BIEGA/MARIO TEAMTRZEBNICAK-307K 152020-06-28 07:52:5301:40:5103:06:25.30+00:23:007:537,6
8PACIOREK Ewa 513MARKIK-308K 182020-06-28 08:02:3101:44:1903:11:21.20+00:27:568:067,4
9GRAD Idalia 256DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAK-309K 192020-06-28 08:22:3201:49:1703:11:47.60+00:28:228:077,4
10SZYMAŃSKA Brygida 279STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSZÓWK-3010K 202020-06-28 08:20:4201:46:5603:12:59.95+00:29:348:107,3
11DOMAGAŁA Grażyna 167NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWK-3011K 212020-06-28 08:07:0001:43:3703:13:02.50+00:29:378:107,3
12STANKIEWICZ Anna 370DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK-3012K 222020-06-28 07:38:1601:47:2403:13:14.25+00:29:498:117,3
13SZAL Małgorzata 161TENIS CENTRUM ASPOLANICA ZDRÓJK-3013K 232020-06-28 07:52:1201:47:4503:16:05.30+00:32:408:187,2
14BABIŃSKA Ewelina 77RADKÓWK-3014K 262020-06-28 07:36:1401:43:5703:19:15.80+00:35:508:267,1
15GRABIAS-MAZUR Krystyna 321TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPSARYK-3015K 302020-06-28 08:03:3001:52:0803:24:56.10+00:41:318:416,9
16ŁUCJANEK Justyna 464KAJATEAMWARSZAWAK-3016K 312020-06-28 07:37:3501:53:3803:25:33.05+00:42:078:426,9
17BRUCH Katarzyna 384WOŹNIKIK-3017K 322020-06-28 07:48:5301:53:2503:28:51.05+00:45:258:506,8
18GĄSIOROWSKA Agnieszka 368EVERRUNŁÓDŹK-3018K 342020-06-28 07:37:5401:53:1203:30:12.30+00:46:478:546,7
19LESZCZYŃSKA Weronika 506DESZCZNOK-3019K 362020-06-28 08:17:5101:51:5003:31:15.05+00:47:498:576,7
20KUROWSKA Marlena 487KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAKAMIENNA GÓRAK-3020K 392020-06-28 07:50:0001:52:2003:32:36.90+00:49:119:006,7
21KACZMARZ Katarzyna 26KOSZALINK-3021K 402020-06-28 07:30:5401:56:5503:33:28.25+00:50:039:026,6
22KARKOSZ Aurelia 434MIEJSKA GÓRKAK-3022K 432020-06-28 08:17:4701:57:2503:35:38.60+00:52:139:086,6
23MAZUREK Marita 361KLODZKOK-3023K 452020-06-28 08:06:4501:59:0803:36:08.75+00:52:439:096,6
24WĘŻYK Kamila 431BEDOŃK-3024K 462020-06-28 07:56:5501:58:5703:36:09.45+00:52:449:096,6
25SOKÓLSKA Katarzyna 166OUTDOOR TRAININGDOBRZYNIEWO DUŻEK-3025K 472020-06-28 07:58:5701:58:3003:40:00.50+00:56:359:196,4
26SZYLBERG Aleksandra 172TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-3026K 492020-06-28 08:49:5802:00:5503:41:04.35+00:57:399:226,4
27POCHWAŁA Justyna 67NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYL TEAMŁOWICZK-3027K 562020-06-28 07:47:3102:00:5103:43:41.85+01:00:169:286,3
28MODERACKA Małgorzata 337POZNAŃK-3028K 572020-06-28 08:34:4202:00:4803:44:18.80+01:00:539:306,3
29DZIARKOWSKA Edyta 338#TEAMDKMSCZARNE BŁOTOK-3029K 582020-06-28 08:04:5301:55:5103:44:35.10+01:01:109:306,3
30KACZOREK Renata 160WARSZAWAK-3030K 592020-06-28 07:55:0001:58:2203:44:59.35+01:01:349:326,3
31GRUDZIEŃ-JURKOWSKA Malgorzata 485ZABKOWICE SLK-3031K 602020-06-28 08:21:4101:56:4503:45:20.70+01:01:559:326,3
32JARMUDA Justyna 327POZNAŃK-3032K 612020-06-28 08:10:5802:01:1403:46:01.50+01:02:369:346,3
33MAZIAREK Adela 210NIEMODLINK-3033K 622020-06-28 08:20:5901:59:4003:47:28.05+01:04:029:386,2
34FEDOROWICZ Jowita 62KOTWICA BRZEGBRZEGK-3034K 632020-06-28 07:34:3202:01:0203:48:28.45+01:05:039:406,2
35SEMENIUK Marzena 436KOTWICA BRZEGKARLOWICEK-3035K 642020-06-28 07:34:2302:00:2203:48:37.00+01:05:119:416,2
36JANUSZEWSKA Izabela 374BIEGAM U KOLESIMONTOWOK-3036K 652020-06-28 07:45:5602:03:0603:48:58.35+01:05:339:426,2
37SKRZYPIŃSKA Agnieszka 214LESZNOK-3037K 692020-06-28 08:10:4702:02:4503:52:43.20+01:09:189:516,1
38KUBACZKA-LIGENZA Sylwia 186#CZELADZBIEGACZELADŹK-3038K 732020-06-28 07:42:5002:08:1103:53:47.85+01:10:229:546,1
39STRZELCZYK Paulina 54NESSI LESZNOMOROWNICAK-3039K 782020-06-28 08:32:2102:07:5703:55:51.95+01:12:269:596,0
40ORACKA Marta 239DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-3040K 852020-06-28 07:53:4602:14:1503:58:37.45+01:15:1210:065,9
41MAGDZIAK Iwona 493NOAWROCŁAWK-3041K 862020-06-28 08:23:1702:05:4903:58:56.80+01:15:3110:075,9
42KRYSZAK Dorota 450MARMEL TORUŃTORUŃK-3042K 882020-06-28 08:27:1602:09:4404:01:34.95+01:18:0910:145,9
43ZACHCIAŁ Anna 346RATAJEK-3043K 902020-06-28 08:22:0202:08:0004:02:41.40+01:19:1610:165,8
44ŚWIDER Małgorzata 196OLSZTYNK-3044K 912020-06-28 07:37:0002:06:3604:04:10.80+01:20:4510:205,8
45GAŁUS Angelika 385NOVEMBEER RUNNING TEAMLUBLINK-3045K 922020-06-28 08:09:3302:10:0804:06:43.50+01:23:1810:275,7
46ŁADOŃSKA Agata 405WROCLAWK-3046K 992020-06-28 08:33:2802:11:2304:10:17.55+01:26:5210:365,7
47SŁONECKA Anna 399BRAVEHEARTS LEGIONOWOWARSZAWAK-3047K 1012020-06-28 07:40:5702:11:4504:12:03.45+01:28:3810:405,6
48GAWROŃSKA Agata 401BRAVEHARDS LEGIONOWOJABŁONNAK-3048K 1022020-06-28 07:40:3902:11:5904:12:21.05+01:28:5510:415,6
49CICHOMSKA Marzena 58BIEGAM BO MUSZĘ INACZEJ SIĘ UDUSZĘKĘTRZYNK-3049K 1042020-06-28 08:12:2202:14:1104:12:46.65+01:29:2110:425,6
50ADAMIAK Marta 165RUN4GOLDZLOTY STOKK-3050K 1052020-06-28 08:29:5802:14:4004:13:41.25+01:30:1610:455,6
51CZEKALSKA Magdalena 245NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃK-3051K 1062020-06-28 08:01:3702:04:5804:14:00.20+01:30:3510:455,6
52ZIELIŃSKA Katarzyna 99KŁODZKOK-3052K 10802:27:2604:15:26.10+01:32:0110:495,5
53DOMINIAK Katarzyna 355TIGERS TEAMŁÓDŹK-3053K 1112020-06-28 08:14:5602:20:2304:17:14.40+01:33:4910:545,5
54BARTOSZEWSKA Katarzyna 156WATAHADŁUGOŁĘKAK-3054K 1132020-06-28 08:00:2402:17:5704:18:00.45+01:34:3510:555,5
55SKARŻEŃSKA Jagoda 527LĄDEK -ZDRÓJK-3055K 1142020-06-28 08:12:3502:11:4704:18:53.50+01:35:2810:585,5
56WITKOWSKA-KOPKA Kaja 43WARSZAWAK-3056K 1152020-06-28 07:47:1602:18:0204:19:09.30+01:35:4410:585,5
57SADURSKA Kasia 319WARSZAWAK-3057K 1162020-06-28 08:04:3602:16:3804:19:22.85+01:35:5710:595,5
58BRODAWKA Olga 72WARSZAWAK-3058K 1202020-06-28 08:07:4402:19:4004:20:36.25+01:37:1111:025,4
59POKROP Agnieszka 48GÓRSKI STYL TEAMSKIERNIEWICEK-3059K 1212020-06-28 07:47:3802:19:5204:20:36.80+01:37:1111:025,4
60SAWICKA Izabela 14PARKRUNGORZÓW WIELKOPOLSKIK-3060K 1222020-06-28 07:59:3402:16:4904:23:05.15+01:39:4011:085,4
61BOSY Joanna 222WROCŁAWK-3061K 1242020-06-28 07:44:4302:15:5904:24:57.80+01:41:3211:135,3
62BŁASZCZAK Katarzyna 92DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIJANINÓWK-3062K 1262020-06-28 07:54:5102:22:1704:25:31.90+01:42:0611:155,3
63MALISZAK Agnieszka 152LEGNICAK-3063K 1272020-06-28 08:20:5002:23:4704:27:06.65+01:43:4111:195,3
64MAJ Magdalena 16GRAŻYNKI OCRROKIETNICAK-3064K 1292020-06-28 08:39:3502:24:2704:28:03.50+01:44:3811:215,3
65KOCZOROWSKA Anna 313TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKK-3065K 1342020-06-28 08:05:3002:23:3104:33:54.35+01:50:2911:365,2
66MITEK Marta 194JÓZEFÓWK-3066K 1352020-06-28 08:24:4102:24:5704:34:45.85+01:51:2011:385,2
67ZAWADZKA Magdalena 25AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAK-3067K 1372020-06-28 08:07:5402:21:2004:35:50.15+01:52:2511:415,1
68WITKOWSKA Ania 18GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3068K 1402020-06-28 07:59:2502:31:2904:41:00.20+01:57:3511:545,0
69MACKIEWICZ Katarzyna 122GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3069K 1412020-06-28 07:59:1602:31:2604:41:09.00+01:57:4311:545,0
70MIERZEJEWSKA Martyna 316BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK-3070K 1432020-06-28 08:35:4302:33:1504:41:49.85+01:58:2411:565,0
71WRZOSEK Karolina 483CZELADŹK-3071K 1462020-06-28 07:33:3402:29:5704:46:39.75+02:03:1412:084,9
72LEWANDOWSKA Ewelina 333NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWK-3072K 1482020-06-28 08:43:3702:35:0104:48:10.60+02:04:4512:124,9
73MHADHBI Joanna 292WARSZAWAK-3073K 1542020-06-28 08:06:1702:28:4704:51:56.80+02:08:3112:224,9
74HEIMOWSKA Beata 446RĘBIECHOWOK-3074K 1572020-06-28 08:01:4402:39:2204:55:54.85+02:12:2912:324,8
75BLICHERT Anna 57I DON'T KURWA CAREGAJKÓWK-3075K 1582020-06-28 08:52:2302:32:0204:55:56.05+02:12:3012:324,8
76GAGASZKA Agnieszka 104WARSZAWAK-3076K 1612020-06-28 07:43:0802:38:0405:02:53.05+02:19:2712:504,7
77BARTOSZEWICZ Marta 192OLSZTYNK-3077K 1632020-06-28 07:36:5102:43:0905:06:58.60+02:23:3313:004,6
78SZOTOWICZ Ewa 151STARGARDK-3078K 1662020-06-28 07:45:1702:43:1305:09:49.15+02:26:2413:074,6
79ŁAŹNIAK-PFAJFER Agata 226CARDIORUNNERSPOZNAŃK-3079K 1672020-06-28 08:08:5302:19:2705:10:44.65+02:27:1913:104,6
80WALCZAK Faustyna 264KONINK-3080K 1692020-06-28 07:39:5902:47:2105:18:30.85+02:35:0513:294,4
81MATEJKA Małgorzata 274BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK-3081K 1702020-06-28 08:51:1702:46:5205:19:33.85+02:36:0813:324,4
82TOMALAK Anna 529OSTRÓW WLKPK-3082K 1752020-06-28 08:28:3202:57:4305:28:18.70+02:44:5313:544,3
Znaleziono 82 wynik(ów)