SGS LIGHT PÓŁMARATON 23KM
Supermaraton Gór Stołowych 2021
Organizator : Fundacja Maratony Górskie
Data : 2021-06-27
Miejsce : Karłów
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 558
Wystartowało : 422
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 418
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuPasterka
14.4km
Czas
netto
23.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SERAFIN Ewelina 265RADKÓWK-401K 122021-06-27 08:03:5501:41:0903:09:33.05 8:017,5
2BILCZEWSKA Monika 13KĘTYK-402K 132021-06-27 08:02:2701:43:2903:14:30.85+00:04:578:147,3
3BARTMAŃSKA Mirosława 346KRÓLOWE RUNNINGUBIELANY WROCŁAWSKIEK-403K 162021-06-27 08:49:1001:45:2803:16:01.70+00:06:288:187,2
4KOWALSKA-WALIŚ Agnieszka 252DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIBRWINÓWK-404K 212021-06-27 08:01:3401:44:1503:19:11.15+00:09:388:267,1
5ŁAŻEWSKA Sylwia 95CHWALĘCICEK-405K 272021-06-27 08:10:4901:50:1803:24:35.85+00:15:028:406,9
6REDEK Sylwia 192TEAM ZABIEGANEDNIWIĄZOWNAK-406K 282021-06-27 08:04:5601:51:1703:25:46.60+00:16:138:436,9
7ORTYL Ewelina 549LISOWICEK-407K 312021-06-27 08:01:5401:50:4803:30:50.45+00:21:178:566,7
8KUCHCIŃSKA Monika 509JUSZKOWOK-408K 322021-06-27 08:03:0801:53:4703:31:16.30+00:21:438:576,7
9DYR Dorota 416GDANSKK-409K 332021-06-27 08:08:4501:53:5803:32:12.70+00:22:398:596,7
10CZARNOTA Dorota 363WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOK-4010K 382021-06-27 08:01:5301:51:5703:35:39.40+00:26:069:086,6
11JANDY Honorata 35RUN&CROSS SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYK-4011K 392021-06-27 08:04:0401:54:5203:35:43.75+00:26:109:086,6
12BIŃCZARSKA Monika 83WKB WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-4012K 402021-06-27 08:03:5201:55:2403:35:46.15+00:26:139:086,6
13MYŚLICKA-PIWKO Marta 352KRÓLOWE RUNNINGUSMOLECK-4013K 412021-06-27 08:49:0901:53:0003:36:34.20+00:27:019:106,5
14KRZESIŃSKA Renata 333WARSZAWAK-4014K 492021-06-27 08:02:1701:57:5803:40:58.40+00:31:259:216,4
15KOWALCZYK-GROCHLA Agata 296JAWORZNOK-4015K 502021-06-27 08:02:2001:56:5703:41:03.55+00:31:309:216,4
16CENDER Magdalena 495DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-4016K 512021-06-27 08:01:2901:52:4703:41:34.65+00:32:019:236,4
17HORODYŃSKA Mirosława 521KARŁOWICEK-4017K 522021-06-27 08:07:1101:57:0803:41:42.95+00:32:099:236,4
18WINIECKA Ewa 131PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-4018K 542021-06-27 08:03:5201:57:3703:42:15.40+00:32:429:256,4
19POCHWAŁA Justyna 219NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYL TEAMŁOWICZK-4019K 552021-06-27 08:04:0701:59:2003:42:20.45+00:32:479:256,4
20WRÓBLEWSKA Olga 308VEGE RUNNERSWILCZA GÓRAK-4020K 562021-06-27 08:37:1301:58:5703:43:37.75+00:34:049:286,3
21POLÁŠKOVÁ Pavlína 339PRAHA 9K-4021K 572021-06-27 08:20:3801:59:0103:44:26.20+00:34:539:306,3
22DOBROCHOWSKA Ilona 338STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4022K 582021-06-27 08:16:0601:56:4403:44:34.95+00:35:019:306,3
23RÓŻAŃSKA Magdalena 94WARSZAWAK-4023K 592021-06-27 08:01:4602:03:0803:45:41.85+00:36:089:336,3
24PAPROCKA Natalia 69POLKOWICEK-4024K 612021-06-27 08:03:5402:00:2503:47:07.35+00:37:349:376,2
25GUZIŃSKA Aleksandra 174WARSZAWAK-4025K 622021-06-27 08:03:5902:00:3003:47:22.10+00:37:499:386,2
26CZECH Dorota 49KIEŁCZÓWK-4026K 662021-06-27 08:02:1602:00:0103:51:12.60+00:41:399:476,1
27CICHOŃ Elżbieta 522STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4027K 672021-06-27 08:15:5302:07:3803:51:24.70+00:41:519:486,1
28CZERWIŃSKA Magdalena 400RESHAPE RUNNERSGLIWICEK-4028K 702021-06-27 08:01:5501:59:4803:53:50.15+00:44:179:546,1
29BARTOSZEWSKA Katarzyna 320DŁUGOŁĘKAK-4029K 712021-06-27 08:13:2602:02:2503:53:52.15+00:44:199:546,1
30WÓJCIK Kamila 318LACHO TEAMKRAKÓWK-4030K 722021-06-27 08:47:1202:03:1403:53:57.05+00:44:249:546,1
31GDOWSKA Ewa 328JELENIA GÓRAK-4031K 732021-06-27 08:38:0702:06:2603:54:03.75+00:44:309:556,0
32FELKEL Ewa 244PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃK-4032K 742021-06-27 08:01:2702:02:5103:54:19.40+00:44:469:556,0
33OLEJNICZAK Agnieszka 514ŁÓDŹK-4033K 792021-06-27 08:50:2702:05:5703:58:57.40+00:49:2410:075,9
34NOWAKOWSKA Beata 388RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIEHIPOLITÓWK-4034K 802021-06-27 08:02:0802:03:0303:59:22.35+00:49:4910:085,9
35NOWAKOWSKA Ewelina 513ŻUKCZYNK-4035K 812021-06-27 08:03:0702:10:2404:02:22.50+00:52:4910:165,8
36WASZCZYSZYN Bożena 181I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAK-4036K 832021-06-27 08:03:3102:03:4804:05:29.05+00:55:5610:245,8
37RADOMSKA Urszula 227I LOVE PRZYLESIEJABLONNAK-4037K 842021-06-27 08:03:3102:03:4804:05:29.50+00:55:5610:245,8
38MAJEWSKA Wioleta 234STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4038K 852021-06-27 08:16:0202:07:4404:06:01.30+00:56:2810:255,8
39TUREK Karolina 384RUCHAWE MISIE Z BIAŁEGO DOMKUCZERWONAKK-4039K 872021-06-27 08:02:0402:10:0304:06:55.20+00:57:2210:275,7
40WEYNA Anna 383BIALY DOMEK BIEGAKICINK-4040K 882021-06-27 08:02:0402:10:0104:06:55.30+00:57:2210:275,7
41SYPKO-KUBICKA Katarzyna 96KOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKK-4041K 892021-06-27 08:03:1302:07:1104:07:36.50+00:58:0310:295,7
42KRZEWSKA Edyta 422RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIEDĘBE WIELKIEK-4042K 972021-06-27 08:02:0902:04:0404:10:22.60+01:00:4910:365,7
43KARŁOWSKA Olga 269POZNAŃK-4043K 982021-06-27 08:30:1202:08:1704:10:24.15+01:00:5110:365,7
44SERWIK Agnieszka 368BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGOK-4044K 992021-06-27 08:28:5102:22:3704:10:24.95+01:00:5110:365,7
45PANYŁO Małgorzata 201ŚWIEBODZINK-4045K 1002021-06-27 08:10:0601:57:2804:10:29.05+01:00:5610:365,7
46URBANIAK Izabela 489RASZKÓWK-4046K 1012021-06-27 08:34:3502:12:0304:10:45.40+01:01:1210:375,6
47GÓRCZAK Urszula 193I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAK-4047K 1042021-06-27 08:03:3202:05:2704:12:07.85+01:02:3410:405,6
48GOŁUCH Joanna 524ŁAGIEWNIKIK-4048K 1072021-06-27 08:20:1902:08:1304:12:51.35+01:03:1810:425,6
49KWIATKOWSKA Marta 316WROCŁAWK-4049K 1092021-06-27 08:01:5902:06:0504:13:36.20+01:04:0310:445,6
50KOCHANOWSKA Anna 111CZEWARUNTIMCZEŚTOCHOWAK-4050K 1162021-06-27 08:03:3702:09:2904:17:28.20+01:07:5510:545,5
51JEZIERSKA Karina 25612TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK-4051K 1182021-06-27 08:03:1102:13:2704:18:36.35+01:09:0310:575,5
52NOWAK Marta 186NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃK-4052K 1212021-06-27 08:25:2502:18:0004:21:46.65+01:12:1311:055,4
53MISIOREK Emilia 43RUNIFORFUNI NSASOBORNIKI ŚLĄSKIEK-4053K 1232021-06-27 08:13:3402:13:2404:22:46.95+01:13:1311:085,4
54GOMULKIEWICZ Dorota 47RUNIFORFUNI NSASMORZECIN WLKK-4054K 1242021-06-27 08:13:3402:13:2604:22:49.70+01:13:1611:085,4
55KOZAK Ewa 410KOZAKIDŁUGOŁĘKAK-4055K 1262021-06-27 08:53:3802:20:3904:24:11.25+01:14:3811:115,4
56SZYMCZAK Marta 91PIEKIELNIE ZGRANIKOZIEGŁOWYK-4056K 1282021-06-27 08:18:5602:12:0204:27:26.70+01:17:5311:195,3
57GRACZYK Magdalena 335TULCEK-4057K 1302021-06-27 08:17:4202:15:4204:27:48.85+01:18:1511:205,3
58CZEKAŁA Magda 32RUN&CROSS SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYK-4058K 1322021-06-27 08:04:0402:15:5604:30:54.35+01:21:2111:285,2
59JAWORSKA Magdalena 196GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE/ TEAM KGBPOZNAŃK-4059K 1342021-06-27 08:17:0502:19:1404:31:59.00+01:22:2511:315,2
60WOJTYSIAK Dorota 212BYDGOSZCZK-4060K 1382021-06-27 08:02:1102:23:0404:36:42.90+01:27:0911:435,1
61KUSIEWICZ Agnieszka 379PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK-4061K 1392021-06-27 08:02:0402:15:4404:37:13.05+01:27:4011:445,1
62PERKA Barbara 204PRÓSZKÓWK-4062K 1402021-06-27 08:03:1202:25:1604:37:22.95+01:27:4911:455,1
63ANTOSZ Monika 2KRAKÓWK-4063K 1432021-06-27 08:02:1702:25:3104:39:19.45+01:29:4611:505,1
64WITKOWSKA-KOPKA Kaja 195WARSZAWAK-4064K 1442021-06-27 08:02:1302:27:5104:40:29.10+01:30:5611:535,0
65GESS Magdalena 436ZABIEGANI GOLENIÓWGOLENIOWK-4065K 1452021-06-27 08:15:3902:19:1904:40:32.65+01:30:5911:535,0
66PACHOLSKA Justyna 142GOLENIÓWGOLENIÓWK-4066K 1482021-06-27 08:15:3902:19:5004:42:01.30+01:32:2811:565,0
67FEDYCZKOWSKA Justyna 237STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-4067K 1512021-06-27 08:16:0302:17:1104:45:34.05+01:36:0112:065,0
68HAJDUK Danuta 238KROSNO ODRZANSKIEK-4068K 1522021-06-27 08:01:5202:23:1704:45:35.95+01:36:0212:065,0
69WIŚNIEWSKA Dorota 428ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-4069K 1532021-06-27 08:02:0202:29:1504:50:23.90+01:40:5012:184,9
70GASIK Wioletta 552POLSKA STOWARZYSZENIE SPORTOWE SŁOŃCA JURYOLSZTYNK-4070K 1542021-06-27 08:07:3602:32:4704:50:50.95+01:41:1712:194,9
71BEDNARSKA KOZIOŁ Danuta 231WKURW_TEAMZIELĘCICEK-4071K 1552021-06-27 08:01:5802:26:1604:51:10.90+01:41:3712:204,9
72HULEWICZ Wiola 70PIEKIELNIE ZGRANIWRZEŚNIAK-4072K 1572021-06-27 08:18:5602:24:2204:53:00.95+01:43:2712:244,8
73BARTOSIEWICZ Marta 145JUSZKOWOK-4073K 1582021-06-27 08:03:0702:32:1304:53:49.40+01:44:1612:264,8
74BORECKA Ola 170KOMORNIKIK-4074K 1592021-06-27 08:30:1302:29:0804:55:32.05+01:45:5912:314,8
75DUDEK Mariola 147STRZEGOMSKA DWUNASTKAUDANINK-4075K 1622021-06-27 08:16:0302:31:1205:00:19.50+01:50:4612:434,7
76NIEDZIAŁKOWSKA Monika 504BOGUCINK-4076K 1692021-06-27 08:04:0002:45:1305:10:24.10+02:00:5113:094,6
77STASIAK Monika 505WŁOCŁAWEKK-4077K 1702021-06-27 08:04:0002:45:0805:11:08.75+02:01:3513:114,6
78KOZA Agnieszka 386ZRYW PARZYMIECHYCZĘSTOCHOWAK-4078K 1762021-06-27 08:13:2702:51:4305:27:35.75+02:18:0213:524,3
79FUDAŁA Anna 93TRZEBINIAK-4079K 1792021-06-27 08:24:2502:43:4605:35:11.10+02:25:3814:124,2
Niesklasyfikowani
KOSMALA Monika 487ROWEROWA NORKADĄBROWA GÓRNICZAK-402021-06-27 08:10:3402:59:45 DNF DNF--
Znaleziono 80 wynik(ów)