SGS LIGHT PÓŁMARATON 23KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2020-06-28
Miejsce:
Karłów
Dystans:
23 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
541
Wystartowało:
445
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
445
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuParking
14.4km
Czas
netto
23.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KLIMCZAK Mikołaj 330PRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMWROCŁAWM-201M 22020-06-28 07:31:4601:07:3102:00:38.20 5:0611,7
2KARWACKI Maciej 407KAMIENNA GÓRAM-202M 102020-06-28 08:57:3001:19:0402:27:00.30+00:26:226:139,6
3NEHRING Karol 394SULEJÓWEKM-203M 152020-06-28 07:39:1201:24:4002:30:58.55+00:30:206:239,4
4GORCZYŃSKI Norbert 215KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-204M 162020-06-28 07:42:3401:21:1302:31:06.45+00:30:286:249,4
5ŻURAWSKI Kamil 75ENTRE.PL TEAMWARSZAWAM-205M 312020-06-28 07:33:4401:24:5502:37:58.85+00:37:206:419,0
6MEZYNSKI Szymon 296KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-206M 382020-06-28 08:47:2401:26:2202:41:40.60+00:41:026:518,8
7OSICKI Dawid 520LUBAWAM-207M 432020-06-28 09:08:3101:27:4002:43:21.65+00:42:436:558,7
8TOMCZAK Krystian 435POZNAŃM-208M 512020-06-28 08:53:5301:31:5202:46:44.00+00:46:057:038,5
9GÓRKA Arkadiusz 150WARSZAWAM-209M 612020-06-28 07:58:0601:33:3302:50:52.50+00:50:147:148,3
10WITKOWSKI Mikołaj 120PRUSZKÓWM-2010M 832020-06-28 07:47:0901:37:5603:02:27.10+01:01:487:437,8
11LASZEWSKI Mateusz 467DUSZNIKI ZDRÓJM-2011M 922020-06-28 08:00:1401:37:4503:07:34.95+01:06:567:567,5
12MÓLL Mateusz 11WROCŁAWM-2012M 942020-06-28 07:41:3501:30:3203:08:25.95+01:07:477:597,5
13WALA Patryk 536BIEG OPOLSKI / ZAŁOGA GÓRSKAZABKOWICE SLASKIEM-2013M 1202020-06-28 08:26:5001:51:4803:24:56.55+01:24:188:416,9
14MAKLES Paweł 217BBLGUBINGUBINM-2014M 1232020-06-28 08:08:0901:56:0903:25:10.05+01:24:318:416,9
15TOMASZEWSKI Wojciech 458KUDOWA ZDRÓJM-2015M 1422020-06-28 07:46:2101:56:0503:32:02.95+01:31:248:596,7
16KAPUSCIK Jakub 254KATOWICEM-2016M 1452020-06-28 07:33:5402:02:1503:32:33.65+01:31:559:006,7
17POCHWAŁA Adam 325ŁOWICZM-2017M 2082020-06-28 07:48:0202:07:0803:58:53.10+01:58:1410:075,9
18SIKORA Dawid 168ŁOWICZM-2018M 2092020-06-28 07:47:5302:07:1503:59:00.60+01:58:2210:075,9
19POCHWAŁA Maciej 88ŁOWICZM-2019M 2232020-06-28 07:47:4602:05:5504:06:30.50+02:05:5210:265,7
20GROSKOP Grzegorz 232RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2020M 2282020-06-28 08:48:2302:10:3804:09:56.05+02:09:1710:355,7
21JANKOWIAK Piotr 291SPARTA RUNNERSPIŁAM-2021M 2522020-06-28 07:32:3002:15:3604:33:31.15+02:32:5211:355,2
22PERZ Kacper 303BUKOWIECM-2022M 2622020-06-28 07:49:1502:39:5404:52:54.40+02:52:1612:244,8
Znaleziono 22 wynik(ów)