SGS LIGHT PÓŁMARATON 23KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2020-06-28
Miejsce:
Karłów
Dystans:
23 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
541
Wystartowało:
445
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
445
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuParking
14.4km
Czas
netto
23.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NORBERT Michał 1KB SOBÓTKAŚWIDNICAM-301M 32020-06-28 08:00:3801:11:0002:06:04.75 5:2011,2
2KWARTA Maciej 4601BPANC K$MWARSZAWAM-302M 52020-06-28 07:31:2001:12:5202:17:38.30+00:11:335:4910,3
3ZATOŃ Cezary 73TRIACTIV RIDLEYWROCŁAWM-303M 82020-06-28 09:08:0901:21:0602:25:03.55+00:18:586:089,8
4BALWIERCZAK Piotr 91NIGHT RUNNERS WROCŁAW / RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM-304M 92020-06-28 07:31:2901:21:2302:25:06.10+00:19:016:089,8
5ZAKOWICZ Paweł 389HALINÓWM-305M 112020-06-28 07:40:1401:24:3402:27:25.10+00:21:206:149,6
6WIŚNIEWSKI Paweł 465KARKONOSZ RUNNING TEAM .JELENIA GÓRAM-306M 122020-06-28 07:52:3601:19:0002:27:48.60+00:21:436:159,6
7PRZYBYSZEWSKI Łukasz 375BIELAWAM-307M 142020-06-28 07:39:4501:22:5602:29:57.95+00:23:536:219,4
8FALANA Sebastian 270WARSZAWAM-308M 172020-06-28 08:04:0101:18:4602:31:07.40+00:25:026:249,4
9STANKIEWICZ Tomasz 121PLANYBIEGOWE.PLSREBRNA GÓRAM-309M 202020-06-28 08:27:5101:23:0602:31:42.15+00:25:376:259,3
10ŁĄTKA Piotr 100OBORNIKI ŚLĄSKIEM-3010M 212020-06-28 08:46:0201:23:2902:32:26.15+00:26:216:279,3
11SWORSKI Roman 508KASTYO / VEGE RUNNERSŁÓDŹM-3011M 242020-06-28 08:21:0701:23:3102:33:30.20+00:27:256:309,2
12MAJCHRZAK Maciej 10WROCŁAWM-3012M 272020-06-28 08:29:1801:27:1202:35:27.85+00:29:236:359,1
13CYRAN Piotr 288NYSAM-3013M 302020-06-28 07:31:3801:24:5702:37:15.25+00:31:106:399,0
14PIETRZAK Daniel 518DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWM-3014M 322020-06-28 07:38:2701:31:2702:38:35.35+00:32:306:438,9
15NOWACKI Mateusz 479STRONIE ŚLĄSKIEM-3015M 332020-06-28 08:15:0601:27:2402:38:56.10+00:32:516:448,9
16STARUCH Robert 117KUDOWA-ZDROJM-3016M 342020-06-28 07:42:0001:28:2302:39:01.30+00:32:566:448,9
17BRONISZEWSKI Łukasz 443POWER TRAININGWARSZAWAM-3017M 352020-06-28 07:37:4501:28:5302:39:22.95+00:33:186:458,9
18PŁONOWSKI Maciej 189WROCŁAWM-3018M 362020-06-28 08:39:5301:26:3302:41:04.10+00:34:596:498,8
19GRAD Adam 257DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAM-3019M 372020-06-28 08:22:5001:33:2202:41:20.00+00:35:156:508,8
20NAWROT Wojciech Nawrot 4WROCLAWM-3020M 392020-06-28 09:13:3601:31:4102:41:44.40+00:35:396:518,8
21BOSAKIEWICZ Tomasz 47OLAWSZŁOTORYJAM-3021M 412020-06-28 08:04:2801:29:4102:42:47.75+00:36:436:538,7
22PIKOS Patryk 127POLSKA NOWA WIEŚM-3022M 422020-06-28 07:39:5101:27:5402:43:14.05+00:37:096:558,7
23BRZOZOWSKI Filip 471SPARTA RUNNERSZALASEWOM-3023M 472020-06-28 07:32:1101:22:1002:45:17.00+00:39:127:008,6
24KOPCZYŃSKI Łukasz 511K-TEAMWROCŁAWM-3024M 502020-06-28 08:05:5501:28:2902:45:51.00+00:39:467:018,5
25KOTYRBA Tomasz 284K_T_R_BKATOWICEM-3025M 522020-06-28 08:45:1401:33:1802:48:12.60+00:42:077:078,4
26WIERZBICKI Witold 500WROCŁAWM-3026M 542020-06-28 09:01:3501:29:4002:48:44.95+00:42:407:098,4
27OLKIS Rafał 345RMT TEAM / RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWM-3027M 562020-06-28 08:51:4801:28:2102:49:33.65+00:43:287:118,4
28KOLEŚNIK Kamil 240GŁĘBOWICEM-3028M 602020-06-28 07:44:2501:35:1202:50:39.05+00:44:347:138,3
29OPAŁKA Damian 129MYRACEWARSZAWAM-3029M 622020-06-28 07:32:3901:27:1002:51:13.00+00:45:087:158,3
30BRODA Dominik 455WROCŁAWM-3030M 652020-06-28 07:53:1301:32:1502:52:25.80+00:46:217:188,2
31ZIELIŃSKI Dominik 466ŚREMM-3031M 672020-06-28 08:44:0501:33:1802:54:05.85+00:48:017:228,1
32GONCZAR Szymon 411RYBNIKM-3032M 682020-06-28 07:56:2802:54:49.00+00:48:447:248,1
33SALWA Emil 514ZAWONIAM-3033M 802020-06-28 07:36:2601:37:1603:01:01.25+00:54:567:407,8
34ŁAŹNIEWSKI Dariusz 101OLSZYNA BIEGAWYSOKAM-3034M 852020-06-28 08:03:3801:39:0003:03:21.95+00:57:177:467,7
35LAZAROWICZ Krzysztof 65PACZKÓWM-3035M 872020-06-28 08:25:2801:39:4603:04:06.20+00:58:017:487,7
36GŁUCHY Marek 322OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-3036M 952020-06-28 07:43:5201:42:2103:08:34.85+01:02:307:597,5
37MIĘSOWICZ Mirosław 301WARSZAWAM-3037M 962020-06-28 07:33:2001:40:3203:09:10.65+01:03:058:007,5
38MARTEKLAS Jan 139NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-3038M 1002020-06-28 07:44:1701:43:3503:11:25.05+01:05:208:067,4
39TOPOROWSKI Kamil 85BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM-3039M 1012020-06-28 08:41:5901:43:3703:11:54.55+01:05:498:077,4
40STĘPEL Marek 442GRUPA NOMAXSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3040M 1022020-06-28 08:01:2001:40:4003:12:16.10+01:06:118:087,4
41PANKOWSKI Jerzy 324SZCZECINM-3041M 1032020-06-28 08:31:4201:52:2803:12:50.10+01:06:458:107,3
42SOBKOWIAK Marcin 454POZNAŃM-3042M 1082020-06-28 08:30:2501:44:0303:16:15.05+01:10:108:187,2
43GÓRKA Piotr 259ZASAŃM-3043M 1092020-06-28 08:13:5601:47:4603:17:20.70+01:11:158:217,2
44CHLEWIŃSKI Łukasz 182STARGARDM-3044M 1132020-06-28 08:54:2301:37:0303:20:21.80+01:14:178:297,1
45WIERTEL Łukasz 430DIETETYK ŁUKASZ WIERTELKAMIONKIM-3045M 1142020-06-28 09:02:4201:44:4903:21:42.60+01:15:378:327,0
46WITOR Marcin 295CZERWONAK BIEGAPOZNAŃM-3046M 1182020-06-28 08:11:2301:43:3903:24:21.50+01:18:168:396,9
47WOLNY Marcin 185WIELUŃ BIEGAWIELUNM-3047M 1222020-06-28 08:31:2201:51:0403:25:00.95+01:18:568:416,9
48POŁOM Rafał 289NOAWROCŁAWM-3048M 1252020-06-28 08:23:3601:45:4303:25:55.80+01:19:518:436,9
49KRUPIEŃCZYK Michał 459SZCZECINM-3049M 1262020-06-28 08:06:1101:49:0803:26:34.95+01:20:308:456,9
50GĄSIOROWSKI Grzegorz 306:)LEGNICAM-3050M 1272020-06-28 08:22:2301:57:2003:26:55.80+01:20:518:466,8
51WOLSKI Kamil 272RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIEDĘBE WIELKIEM-3051M 1302020-06-28 08:51:3401:53:3103:27:19.85+01:21:158:476,8
52STELMACH Mariusz 146SZCZECINM-3052M 1312020-06-28 08:31:5901:52:1603:28:20.20+01:22:158:496,8
53PAŹDZIOR Wojciech 229ACTIVE STRATEGYWROCŁAWM-3053M 1332020-06-28 08:02:2201:47:2103:28:45.00+01:22:408:506,8
54DURMAN Sławomir 207ZW DWKP-WSTARGARDM-3054M 1342020-06-28 07:45:0901:56:0703:29:04.05+01:22:598:516,8
55BUSS Konrad 35KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-3055M 1372020-06-28 08:52:1301:59:1203:30:57.40+01:24:528:566,7
56KUDŁA Jakub 507WROCŁAWM-3056M 1432020-06-28 08:54:0701:51:2903:32:14.10+01:26:098:596,7
57PIÓRKO Piotr 128LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM-3057M 1442020-06-28 08:03:0601:51:5203:32:18.70+01:26:138:596,7
58ZAŃKO Rafał 169RZESZÓWM-3058M 1462020-06-28 08:42:0501:54:2703:32:39.30+01:26:349:006,7
59MHADHBI Hatem 293WARSZAWAM-3059M 1472020-06-28 08:06:2601:51:2303:32:47.85+01:26:439:016,7
60KRAWIEC Piotr 181KOTWICA BRZEGŻŁOBIZNAM-3060M 1482020-06-28 07:38:0501:51:3703:33:46.55+01:27:419:036,6
61ŁUKASZCZYK Łukasz 1984FITERPOZNAŃM-3061M 1512020-06-28 07:58:4301:53:2803:34:20.30+01:28:159:046,6
62SZLOSEK Łukasz 519SZCZECINM-3062M 1522020-06-28 08:31:5001:52:2603:34:24.35+01:28:199:056,6
63ODZIMKOWSKI Marcin 364MROWINYM-3063M 1552020-06-28 08:49:2801:49:4803:35:53.95+01:29:499:086,6
64KAWA Michał 418KRAKÓWM-3064M 1592020-06-28 09:00:5601:55:4203:38:22.00+01:32:179:156,5
65CZOSKA Przemysław 249JARBUDPOGÓRZEM-3065M 1602020-06-28 07:44:5301:55:4503:38:25.75+01:32:219:156,5
66GÓRNIAK Jarosław 242JARBUDPOGÓRZEM-3066M 1612020-06-28 07:45:0001:55:4503:38:30.05+01:32:259:156,5
67KARWACKI Szymon 334OLSZTYNM-3067M 1622020-06-28 08:13:1901:56:1703:38:57.15+01:32:529:166,5
68JANUS Marcin 404WIELUŃ BIEGAWIELUŃM-3068M 1652020-06-28 08:31:3201:53:3703:40:50.80+01:34:469:216,4
69SZYLBERG Piotr 173TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM-3069M 1662020-06-28 08:50:0702:00:4403:40:56.65+01:34:519:216,4
70SOBCZYK Grzesiu 154WIELUŃ BIEGAWIELUŃM-3070M 1672020-06-28 08:31:0701:53:5403:41:15.75+01:35:119:226,4
71PISULA Łukasz 383KUDOWA-ZDRÓJM-3071M 1772020-06-28 08:02:5802:08:5503:47:29.55+01:41:249:386,2
72SUDÓŁ Robert 115KOTWICA BRZEGBRZEGM-3072M 1792020-06-28 07:39:3101:59:3703:48:03.95+01:41:599:396,2
73ILNICKI Bronisław 164LEGNICAM-3073M 1822020-06-28 09:06:5601:43:0803:48:25.75+01:42:219:406,2
74JANUSZEWSKI Karol 373BIEGAM U KOLESIGRODZICZNOM-3074M 1832020-06-28 07:46:0502:02:5503:48:49.85+01:42:459:416,2
75BRUZI Kacper 461KRAKÓWM-3075M 1842020-06-28 08:24:1301:56:0403:49:28.40+01:43:239:436,2
76OKRASKA Grzegorz 90BEDZINM-3076M 1862020-06-28 08:53:0101:59:5603:50:08.25+01:44:039:456,2
77MORAWSKI Ryszard 197RMTWROCŁAWM-3077M 1872020-06-28 08:14:4402:02:0703:50:59.35+01:44:549:476,1
78MAKARENKOV Sergii 211DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIMILANÓWEKM-3078M 1932020-06-28 07:51:5002:01:1703:53:19.35+01:47:149:536,1
79CHĘC Tomasz 317WARSZAWAM-3079M 1942020-06-28 08:10:3901:58:4403:53:34.75+01:47:309:536,1
80KLIMECKI Michał 349ZABIEGANI GOLENIÓWGOLENIÓWM-3080M 2012020-06-28 08:06:3502:03:0803:54:58.90+01:48:549:576,0
81KRZESIMOWSKI Damian 271KIELCEM-3081M 2022020-06-28 08:22:1202:00:3303:55:07.85+01:49:039:576,0
82KOSIŃSKI Aleksander 441PIASECZNOM-3082M 2032020-06-28 08:58:0101:59:0003:55:52.55+01:49:479:596,0
83KOZIOŁ Paweł 20DĄBROWA GÓRNICZAM-3083M 2042020-06-28 08:32:5102:08:3503:56:04.35+01:49:5910:006,0
84SZYSZKA Marek 304STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-3084M 2062020-06-28 08:16:3302:02:0403:58:23.50+01:52:1810:065,9
85HENSZKE Waldemar 66KRAKÓWM-3085M 2202020-06-28 09:01:4102:00:0304:03:10.85+01:57:0610:185,8
86SKOWRONEK Tomasz 7POZNAŃM-3086M 2242020-06-28 08:33:2102:01:1104:07:14.55+02:01:0910:285,7
87KRAWIEC Marcin 183GOSTYŃM-3087M 2252020-06-28 08:04:2002:11:0804:08:07.85+02:02:0310:305,7
88GIBEK Paweł 503KRAKÓWM-3088M 2312020-06-28 08:54:0302:06:3304:12:07.85+02:06:0310:415,6
89SIBILA Dawid 94KALISZM-3089M 2322020-06-28 07:50:5902:09:4004:13:04.15+02:06:5910:435,6
90BZOWSKI Marcin 360ŚWIDNIKM-3090M 2342020-06-28 08:02:4802:09:0904:14:34.30+02:08:2910:475,6
91DUNAL Tomasz 116SZ JAK GEPARDGORZÓW WLKP.M-3091M 2442020-06-28 07:59:4102:08:3004:22:57.30+02:16:5211:085,4
92CELICHOWSKI Stanisław 451POZNAŃM-3092M 2482020-06-28 08:39:4202:24:1804:27:55.00+02:21:5011:215,3
93STRZECHOWSKI Dariusz 108RAJSPORT ACTIVEBEDOŃM-3093M 2512020-06-28 08:00:0502:27:1704:32:55.90+02:26:5111:335,2
94KOZIEŁ Piotr 365DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-3094M 2572020-06-28 07:54:1402:21:1104:35:46.95+02:29:4211:415,1
95MAJEROWSKI Mateusz 285WOLSZTYNM-3095M 2582020-06-28 07:55:0902:18:5404:37:32.50+02:31:2711:455,1
96MATEJKA Łukasz 273BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM-3096M 2642020-06-28 08:51:2502:46:4305:19:26.35+03:13:2113:324,4
97MIŚKIEWICZ Wojciech 531ZGIERZM-3097M 2652020-06-28 08:28:4502:57:1505:28:45.00+03:22:4013:554,3
Znaleziono 97 wynik(ów)