SGS LIGHT PÓŁMARATON 23KM
Supermaraton Gór Stołowych 2021
Organizator : Fundacja Maratony Górskie
Data : 2021-06-27
Miejsce : Karłów
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 558
Wystartowało : 422
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 418
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuPasterka
14.4km
Czas
netto
23.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZARZYCKI Maciej 294DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPODKOWA LEŚNAM-301M 22021-06-27 08:01:0101:09:4002:12:21.20 5:3610,7
2NORBERT Michał 101KB SOBÓTKAŚWIDNICAM-302M 32021-06-27 08:04:4901:12:1802:12:58.85+00:00:375:3810,6
3KOPYCZOK Michał 554DABEX BOLTSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-303M 112021-06-27 08:01:2201:20:1302:26:42.45+00:14:216:129,7
4MAJCHRZAK Maciej 301140MINUT.PLWROCŁAWM-304M 122021-06-27 08:01:0201:23:1902:28:19.35+00:15:586:179,5
5SZYMAŃCZUK Jacek 214NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-305M 132021-06-27 08:25:2201:14:4702:28:55.20+00:16:346:189,5
6STAŃKO Krystian 556OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-306M 142021-06-27 08:13:1101:21:3402:31:24.30+00:19:036:249,4
7STARUCH Robert 348KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDROJM-307M 152021-06-27 08:02:2001:19:0602:31:25.65+00:19:046:249,4
8LITWIN Michał 221LITEWINPASIKUROWICEM-308M 172021-06-27 08:01:5701:22:1602:31:39.05+00:19:176:259,3
9JACHYMSKI Krzysztof 310VEGE RUNNERSWARSZAWAM-309M 182021-06-27 08:01:0201:22:5102:34:47.95+00:22:266:339,1
10OPAŁKA Damian 62MYRACEWARSZAWAM-3010M 232021-06-27 08:01:2401:23:3302:40:52.00+00:28:306:488,8
11MÓLL Mateusz 74#SOBASTEAMWROCŁAWM-3011M 242021-06-27 08:01:2301:22:1802:41:09.15+00:28:476:498,8
12POLIŃSKI Robert 55TRAINING LABWARSZAWAM-3012M 292021-06-27 08:06:2701:29:1502:44:47.50+00:32:266:588,6
13BOSAKIEWICZ Tomasz 153OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM-3013M 302021-06-27 08:21:5201:26:5302:45:03.70+00:32:426:598,6
14GONCZAR Szymon 508KW GLIWICERYBNIKM-3014M 322021-06-27 08:01:5701:25:4602:46:00.65+00:33:397:028,5
15BIELECKI Sławomir 450NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-3015M 332021-06-27 08:25:2101:27:2802:46:39.45+00:34:187:038,5
16KOTYRBA Tomasz 272KATOWICEM-3016M 342021-06-27 08:56:1201:32:2302:49:47.15+00:37:257:118,3
17WALIGÓRA Mateusz 440WROCŁAWM-3017M 362021-06-27 09:02:1301:29:1702:51:57.10+00:39:357:178,2
18KURZAWIAK Grzegorz 218KUDOWIANKA RUNKARŁÓWM-3018M 372021-06-27 08:01:3501:30:5502:52:30.85+00:40:097:188,2
19PRZYMUSIŃSKI Damian 105OKLOBORNIKIM-3019M 412021-06-27 08:13:1201:31:5302:53:50.10+00:41:287:218,1
20PIKOS Patryk 118POLSKA NOWA WIEŚM-3020M 452021-06-27 08:02:2001:28:4102:56:12.00+00:43:507:278,0
21GRAD Adam 293DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAM-3021M 462021-06-27 08:02:0901:36:3102:56:25.75+00:44:047:288,0
22KNEBLOCH Kasper 435DZIK KOMANDOŁÓDŹM-3022M 492021-06-27 08:01:2901:35:4402:57:10.55+00:44:497:308,0
23PAWLIK Arkadiusz 171OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-3023M 562021-06-27 08:13:1301:31:5303:01:01.75+00:48:407:407,8
24JARZĄBEK Michał 532WROCŁAWM-3024M 572021-06-27 08:03:1001:37:0003:01:14.40+00:48:537:407,8
25FRIDRICH Marcin 190TRAINING LABWARSZAWAM-3025M 622021-06-27 08:06:2801:35:0903:08:40.40+00:56:197:597,5
26HACUŚ Jacek 512JACEK HACUŚDUSZNIKI ZDRÓJM-3026M 652021-06-27 08:05:1801:45:1403:10:18.90+00:57:578:037,4
27OLEJNIK Marcin 530ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-3027M 692021-06-27 08:13:0901:40:5603:11:35.20+00:59:148:077,4
28TOPOROWSKI Kamil 323BIEGAJĄCY ŚWIDNIKKRĘPIECM-3028M 702021-06-27 08:34:1001:39:4803:12:17.40+00:59:568:087,4
29STEFANISZYN Marcin 340SZTUKA RUCHUBRZEGM-3029M 752021-06-27 08:03:2701:36:5303:13:35.45+01:01:148:127,3
30PISULA Łukasz 458KUDOWA-ZDRÓJM-3030M 792021-06-27 08:21:1801:41:4603:15:53.10+01:03:318:187,2
31SIEMIOŃCZYK Jan 526WARSZAWAM-3031M 802021-06-27 08:19:0201:35:1903:15:53.50+01:03:328:187,2
32PRZEPŁATA Jarosław 542STRZEGOMSKA DWUNASTKARUSKOM-3032M 822021-06-27 08:03:0501:42:4203:16:18.70+01:03:578:197,2
33MIELNIK Michał 506POZNAŃM-3033M 862021-06-27 08:17:3801:42:4203:17:45.15+01:05:238:227,2
34STELMACH Mariusz 271SZCZECINM-3034M 882021-06-27 08:03:0401:39:4303:17:49.60+01:05:288:227,2
35KRUPIANIK Tomasz 517WROCŁAWM-3035M 892021-06-27 08:31:0801:44:5803:18:10.50+01:05:498:237,1
36BICZKOWSKI Konrad 421SUT STRASZNY BIEGASTRASZYNM-3036M 902021-06-27 08:33:5301:43:5803:18:16.10+01:05:548:247,1
37BARYSKI Maciej 531WROCŁAWM-3037M 972021-06-27 08:02:3101:42:1703:21:21.90+01:09:008:317,0
38SUDER Kamil 539STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM-3038M 982021-06-27 08:16:0501:45:0303:21:38.80+01:09:178:327,0
39ŚWINIARSKI Michał 474KWAŚNE ŻELKIWARSZAWAM-3039M 992021-06-27 08:14:2301:46:1603:21:40.75+01:09:198:327,0
40GŁUCHY Marek 206OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-3040M 1002021-06-27 08:13:1201:44:0203:22:16.75+01:09:558:347,0
41MISTUR Szymon 439PRZYBYSZEWOM-3041M 1042021-06-27 08:02:2601:46:1703:24:05.10+01:11:438:386,9
42ZAŃKO Rafał 324RZESZÓWM-3042M 1132021-06-27 08:34:1001:46:2303:26:50.40+01:14:298:456,8
43BURACZYŃSKI Adam 76VEGE RUNNERS / HYDROMOCPŁOCKM-3043M 1182021-06-27 08:03:4901:53:1003:28:26.35+01:16:058:496,8
44WRÓBLEWSKI Witold 61ZŁOTORYJAM-3044M 1222021-06-27 08:28:0901:46:4303:29:37.25+01:17:168:526,8
45DOMAŃSKI Mieczysław 342PIASTÓWM-3045M 1232021-06-27 08:16:2001:48:4003:29:57.95+01:17:368:536,7
46SURMIŃSKI Marcin 472OPOLEM-3046M 1272021-06-27 08:33:0101:47:2203:30:53.55+01:18:328:566,7
47ROGOWSKI Tomasz 276UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEM-3047M 1282021-06-27 08:13:0801:49:3603:31:16.85+01:18:558:576,7
48NOWAK Tomasz 45WROCŁAWM-3048M 1302021-06-27 08:32:3401:46:1803:33:30.95+01:21:099:026,6
49KAMIŃSKI Robert 317MIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM-3049M 1332021-06-27 08:02:2401:47:2303:35:42.55+01:23:219:086,6
50POHLAND Paweł 347POZNAŃM-3050M 1372021-06-27 08:07:3001:54:2603:38:58.55+01:26:379:166,5
51MILA Marceli 510BYTOMM-3051M 1392021-06-27 08:32:2201:57:2203:39:47.15+01:27:259:186,4
52MAKARENKO Sergii 79M-3052M 1412021-06-27 08:01:2801:56:4103:39:54.10+01:27:329:196,4
53SOBOTA Paweł 356CHORZÓWM-3053M 1482021-06-27 08:02:0301:56:1703:43:05.10+01:30:439:276,3
54PRZEDASZEK Łukasz 272 OREL DZIWNÓWGRYFICEM-3054M 1522021-06-27 08:03:0702:03:4003:45:03.35+01:32:429:326,3
55ŻEMOJDZIN Marcin 53PIWNE BRZUSZKI RACE TEAMSZCZECINM-3055M 1562021-06-27 08:05:2201:56:1303:47:22.85+01:35:019:386,2
56ŁUKASZCZYK Łukasz 2114FITERPOZNAŃM-3056M 1602021-06-27 08:02:0001:58:4703:50:42.25+01:38:219:466,1
57KIEDROWSKI Łukasz 280POZNANM-3057M 1612021-06-27 08:30:1101:56:5403:50:56.15+01:38:349:476,1
58GRZYWACZ Karol 461GDYNIAM-3058M 1632021-06-27 08:10:3402:03:1303:51:16.10+01:38:549:476,1
59ŚWIERDZEWSKI Grzegorz 325MARKIM-3059M 1652021-06-27 08:28:0002:01:1803:52:49.30+01:40:289:516,1
60BARTOSIK Tomek 297WŁOCŁAWEKM-3060M 1702021-06-27 08:04:0901:57:1503:58:50.25+01:46:2910:075,9
61PATYRA Łukasz 9GOMINDWROCŁAWM-3061M 1782021-06-27 08:02:1202:03:4004:06:07.35+01:53:4610:255,8
62TURSKI Damian 463WARSZAWAM-3062M 1802021-06-27 08:01:3402:04:4104:06:50.25+01:54:2910:275,7
63NAJDUK Daniel 90ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWM-3063M 1832021-06-27 08:04:1602:08:4004:07:16.40+01:54:5510:285,7
64WOLANO Marcin 58HATTON DARTSSZCZECINM-3064M 1872021-06-27 08:02:3202:05:0904:08:28.55+01:56:0710:315,7
65KRAWCZYK Marcin 233GODZIANÓWM-3065M 1942021-06-27 08:04:0802:11:5504:12:09.70+01:59:4810:415,6
66MIRKIEWICZ Marcin 351#CZELADŹBIEGACZELADŹM-3066M 1982021-06-27 08:27:5102:13:5404:13:06.20+02:00:4510:435,6
67KASPERCZYK Michał 377BRZYSKI TRI TEAMKRAKÓWM-3067M 1992021-06-27 08:27:4202:13:5804:13:12.55+02:00:5110:435,6
68SZCZAPA Karol 52912TRI.PLWARSZAWAM-3068M 2032021-06-27 08:03:1202:12:5804:17:17.90+02:04:5610:545,5
69IWIŃSKI Marcin 547WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃM-3069M 2042021-06-27 08:05:3902:07:5404:18:02.45+02:05:4110:565,5
70MIŚ Piotr 220DIEHL RUNNING TEAMNAMYSŁÓWM-3070M 2052021-06-27 08:44:5602:15:4704:18:05.90+02:05:4410:565,5
71SKOWRONEK Tomasz 81POZNANM-3071M 2072021-06-27 08:07:5102:09:5504:19:30.85+02:07:0910:595,5
72GÓRNIAK Jarosław 402JARBUDPOGÓRZEM-3072M 2082021-06-27 08:05:1402:08:0504:19:35.25+02:07:1410:595,5
73KOZŁOWSKI Piotr 483SYCÓWM-3073M 2102021-06-27 08:03:3402:09:4004:24:28.00+02:12:0611:125,4
74MOŚ Rafał 560B4sport runersBYDGOSZCZM-3074M 2122021-06-27 09:08:1202:20:3004:25:49.70+02:13:2811:155,3
75PRĘDKI Jarosław 361DRAWSKO POMORSKIEM-3075M 2202021-06-27 08:03:1702:12:4004:37:50.70+02:25:2911:465,1
76BILIŃSKI Lesław 258FUN TRISIECHNICEM-3076M 2212021-06-27 08:06:5202:24:2904:39:22.35+02:27:0111:505,1
77RUTKOWSKI Konrad 475TOMASZÓW MAZOWIECKIM-3077M 2232021-06-27 08:37:1202:19:4504:41:24.25+02:29:0311:555,0
78GAUDYN Marcin 312BIEGAM BO SYLWIA MI KAŻEWARSZAWAM-3078M 2242021-06-27 08:27:5802:13:5404:42:15.90+02:29:5411:575,0
79KRAWIEC Marcin 287GOSTYŃM-3079M 2252021-06-27 08:07:5802:03:0904:43:48.10+02:31:2612:015,0
80ŁĘGA Tomasz 235POZNAŃM-3080M 2292021-06-27 08:03:1702:12:4204:53:27.20+02:41:0612:264,8
81SOJKA Michał 491WROCŁAWM-3081M 2352021-06-27 08:15:4302:47:1905:25:19.85+03:12:5813:474,4
Znaleziono 81 wynik(ów)