SGS LIGHT PÓŁMARATON 23KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2020-06-28
Miejsce:
Karłów
Dystans:
23 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
541
Wystartowało:
445
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
445
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuParking
14.4km
Czas
netto
23.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BRÝDL Pavel 201SALOMON CZ/WILLA SPA SCALIANOTRUTNOVM-401M 12020-06-28 07:31:5501:05:0601:57:16.85 4:5812,1
2KRUPA Marcin 2AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-402M 42020-06-28 07:31:1301:13:4002:15:47.95+00:18:315:4510,4
3KMIECIK Tomasz 379ŁĘŻYCEM-403M 62020-06-28 07:34:0501:18:0702:18:06.75+00:20:495:5110,3
4KOZIEŁ Tomasz 260KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-404M 72020-06-28 07:45:3901:16:5202:19:43.10+00:22:265:5510,1
5SZCZĘŚNIAK Piotr 533GVTSTRZELINM-405M 132020-06-28 08:39:1601:19:2202:28:37.15+00:31:206:179,5
6KOKOCIŃSKI Dariusz 497GDAŃSKM-406M 182020-06-28 07:51:0601:24:0702:31:32.40+00:34:156:259,3
7KINAL Piotr 486KŁODZKOM-407M 192020-06-28 07:51:5801:23:2702:31:32.80+00:34:156:259,3
8GŁÓD Mateusz 78WROCŁAWM-408M 222020-06-28 08:51:5501:25:1402:32:50.60+00:35:336:289,3
9KORCZ Daniel 470JAWORZNOM-409M 252020-06-28 07:48:2101:25:4002:33:41.20+00:36:246:309,2
10FRANCZAK Mariusz 502DTR BIEGA / MARIO TEAMTRZEBNICAM-4010M 262020-06-28 07:52:4501:23:4802:33:45.75+00:36:286:309,2
11KUBICKI Mariusz 44KLUCZBORKM-4011M 292020-06-28 07:40:3401:26:2802:36:48.30+00:39:316:389,0
12BEKAS Marcin 424KRAKÓWM-4012M 402020-06-28 07:40:2101:31:0902:42:07.80+00:44:506:528,7
13GILEWSKI Artur 453KUDOWA ZDRÓJM-4013M 442020-06-28 08:39:0701:31:3102:43:50.10+00:46:336:568,6
14KUJDA Arkadiusz 4731 BRYGADA LOGISTYCZNAOSIELSKOM-4014M 452020-06-28 07:51:1901:30:3602:44:19.40+00:47:026:578,6
15WRÓBLEWSKI Konrad 469WARSZAWAM-4015M 462020-06-28 07:34:1501:30:3702:44:23.20+00:47:066:578,6
16KRZYSZTOFIK Piotr 205CROSSFIT ETERNIAMALINM-4016M 482020-06-28 08:35:5701:31:2402:45:19.10+00:48:027:008,6
17WINIECKI Tomasz 244WŁOCŁAWEKM-4017M 492020-06-28 07:36:0401:31:2002:45:30.45+00:48:137:008,6
18WOJTIS Arkadiusz 258DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAM-4018M 532020-06-28 08:33:1301:32:0702:48:24.40+00:51:077:088,4
19MAJCHRZAK Marcin 484DELOITTE ADVENTURE TEAMSWARZĘDZM-4019M 552020-06-28 07:50:5201:29:2802:49:26.35+00:52:097:108,4
20GRZĄBA Szymon 107MIKOŁÓWM-4020M 592020-06-28 07:39:4201:31:0002:50:14.65+00:52:577:128,3
21BRUS Marcin 22WARSZAWAM-4021M 632020-06-28 08:33:3501:32:4202:51:21.10+00:54:047:158,3
22KRAJKA Jarosław 342UMCS BIEGALUBLINM-4022M 642020-06-28 07:43:4201:34:4202:52:15.65+00:54:587:178,2
23ZAWADA Michał 398SPRYTNE WIEWIÓRKITORUNM-4023M 662020-06-28 08:07:1001:34:0902:52:34.55+00:55:177:188,2
24SZARANIEC Sebastian 410T-MOBILE SPORT TEAMWARSZAWAM-4024M 692020-06-28 07:46:3901:33:4002:55:11.90+00:57:557:258,1
25ŚLEZIAK Jarosław 489RUNNING MATNER TEAMZŁOTY STOKM-4025M 702020-06-28 07:32:0301:29:1202:55:59.45+00:58:427:278,0
26NARUCKI Wojciech 184WARZENKOM-4026M 712020-06-28 08:07:1901:39:1902:56:02.40+00:58:457:278,0
27PAŻUCHA Wojciech 354ACID MANIAXXXLUSÓWKOM-4027M 722020-06-28 08:09:4001:35:0102:56:34.15+00:59:177:288,0
28RATYMIRSKI Wojciech 463#SOBASTEAMWROCŁAWM-4028M 732020-06-28 08:43:4801:33:5602:56:45.45+00:59:287:298,0
29HACUŚ Tomasz 110WROCŁAWM-4029M 742020-06-28 08:11:0801:38:5202:57:26.30+01:00:097:318,0
30BIŁAN Paweł 283GUBINM-4030M 752020-06-28 08:08:2401:30:5102:58:04.70+01:00:477:328,0
31SURGIENIEWICZ Marcin 130DZIKI WORKOUT CZARNY BÓRCZARNY BÓRM-4031M 762020-06-28 08:09:2501:36:5902:59:14.35+01:01:577:357,9
32SUCHOWIECKI Wojciech 147ORTOEYETEAMSTAWIGUDAM-4032M 772020-06-28 07:37:2501:34:2502:59:22.10+01:02:057:367,9
33ANDRZEJEWSKI Przemysław 76WK POZNAŃPOZNAŃM-4033M 782020-06-28 09:02:0501:36:1103:00:04.15+01:02:477:377,9
34JEŻEWSKI Sławomir 344GRZMOT KOMORNIKIROSNÓWKOM-4034M 812020-06-28 07:48:2901:38:4703:01:26.25+01:04:097:417,8
35BIECUSZEK Tomasz 457AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-4035M 822020-06-28 07:38:3601:35:5603:01:56.05+01:04:397:427,8
36MARUSZAK Darek 216DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIJAKTORÓWM-4036M 842020-06-28 07:50:3601:41:4103:03:01.60+01:05:447:457,7
37BRONCZAK Tomasz 64ZBĄSZYŃM-4037M 882020-06-28 08:14:1701:41:4703:05:53.45+01:08:367:527,6
38ZATOŃ Adrian 81WROCŁAWM-4038M 892020-06-28 08:27:0301:43:2703:06:32.00+01:09:157:547,6
39TATKA Marcin 526WOJBÓRZM-4039M 902020-06-28 07:52:0501:41:2503:06:33.50+01:09:167:547,6
40GAJEWSKI Jacek 377DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-4040M 912020-06-28 07:50:4501:42:2203:07:12.35+01:09:557:557,6
41CHMURA Jarosław 393RASZKÓWM-4041M 932020-06-28 07:59:5601:41:5103:08:02.75+01:10:457:587,5
42ANDRZEJEWSKI Krystian 308MOGILNO TEAMGĘBICEM-4042M 972020-06-28 08:10:0301:46:3203:10:22.00+01:13:058:037,4
43ROSZCZYK Michał 143ORTOEYETEAMBRASWAŁD 22AM-4043M 982020-06-28 07:37:1401:38:1803:10:56.30+01:13:398:057,4
44DOLATA Maciej 83SKÓRZEWOM-4044M 992020-06-28 07:57:1001:46:5303:11:11.15+01:13:548:067,4
45ČERVENÝ David 157STÁRKOVM-4045M 1042020-06-28 08:06:0301:46:1103:13:19.25+01:16:028:117,3
46KUCZYŃSKI Szymon 429ZAWONIAZAWONIAM-4046M 1052020-06-28 07:42:1601:43:2703:13:21.95+01:16:058:117,3
47BADOWSKI Sebastian 417ZAWONIA TEAMZAWONIAM-4047M 1062020-06-28 07:42:1001:43:3503:13:55.90+01:16:398:137,3
48WIERZCHOWSKI Adam 336BASTER TEAMKALISZM-4048M 1072020-06-28 07:55:3101:45:4003:15:46.75+01:18:298:177,2
49KAPAŁKA Adrian 382NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLMIKOŁÓWM-4049M 1102020-06-28 08:29:2501:48:5203:17:25.70+01:20:088:217,2
50DOLIWKA Paweł 74LUBAWA KOCHA BIEGAĆLUBAWAM-4050M 1112020-06-28 07:46:1301:44:5503:17:35.45+01:20:188:227,2
51SZUBARSKI Krzysztof 378PARKRUN CIESZYNPOGWIZDÓWM-4051M 1162020-06-28 07:38:4601:48:3603:22:56.95+01:25:408:357,0
52PAWIŃSKI Artur 402ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-4052M 1212020-06-28 07:57:1701:47:1703:24:56.85+01:27:408:416,9
53BABINEK Adam 406GDAŃSKM-4053M 1242020-06-28 07:59:0901:45:4803:25:50.15+01:28:338:436,9
54SZANIEWSKI Mirosław 504BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-4054M 1282020-06-28 08:37:1501:48:3703:27:02.60+01:29:458:466,8
55ŁAŻEWSKI Marcin 452CHWALĘCICEM-4055M 1362020-06-28 08:09:1701:57:4103:29:26.10+01:32:098:526,8
56BUSS Jakub 30KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-4056M 1382020-06-28 08:52:0501:59:2403:31:04.85+01:33:488:566,7
57DUDEK Przemysław 512PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-4057M 1392020-06-28 07:35:5301:51:3303:31:19.15+01:34:028:576,7
58ŚWITAŁA Marcin 300KB SPARTAKUSBEŁCHATÓWM-4058M 1402020-06-28 08:54:5901:52:5003:31:40.80+01:34:238:586,7
59BARCZAK Tomasz 478RUN TEAM MILEJÓWMILEJÓWM-4059M 1412020-06-28 08:02:0001:51:0703:31:54.30+01:34:378:586,7
60GABRYSIAK Mariusz 422WIELUŃ BIEGAWIELUŃM-4060M 1492020-06-28 08:31:1401:51:1403:34:07.55+01:36:509:046,6
61GÓRECKI Rafał 250GDAŃSKM-4061M 1502020-06-28 08:22:3901:54:4903:34:16.55+01:36:599:046,6
62JAGIEŁŁO Konrad 476RUN TEAM MILEJÓWMILEJÓWM-4062M 1532020-06-28 08:02:1501:48:1503:35:11.00+01:37:549:076,6
63KRZEŚNIOWSKI Marcin 539SZCZECINM-4063M 1542020-06-28 08:05:0201:57:0303:35:50.00+01:38:339:086,6
64POPEK Maciej 515ANETA TEAMWŁOCŁAWEKM-4064M 1572020-06-28 07:35:4101:54:4603:37:10.05+01:39:539:126,5
65SIENKIEWICZ Paweł 521DECEPTICON GYMWARSZAWAM-4065M 1582020-06-28 08:50:1102:00:3603:38:11.25+01:40:549:146,5
66LĘGA Wiesław 421K.S. TĘCZAŚWIDNICAM-4066M 1632020-06-28 07:58:3401:49:2603:39:42.90+01:42:269:186,4
67ROLIŃSKI Radosław 29OLEŚNICAM-4067M 1642020-06-28 08:04:1101:54:5403:39:47.80+01:42:309:186,4
68FILIPIAK Michał 32WIELKOPOLSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGOPOZNAŃM-4068M 1682020-06-28 07:57:2201:58:3403:41:53.15+01:44:369:246,4
69KÓŁKIEWICZ Jakub 252GRODZISK MAZOWIECKIM-4069M 1692020-06-28 08:29:4902:03:5803:42:16.90+01:45:009:256,4
70BISKUPSKI Jakub 290WROCŁAWM-4070M 1712020-06-28 07:58:0102:03:3203:43:30.20+01:46:139:286,3
71PRZYBYŁ Tomasz 496NIGHT RUNNERSOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-4071M 1722020-06-28 09:02:3401:59:5403:44:13.45+01:46:569:306,3
72SMUSZ Grzegorz 352STRONIE SLASKIEM-4072M 1732020-06-28 08:55:4101:56:0303:44:20.45+01:47:039:306,3
73WIŚNIEWSKI Tomasz 348ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-4073M 1752020-06-28 08:01:0102:02:0003:46:40.35+01:49:239:366,2
74KADŁUBOWSKI Piotr 55SRC TEAM KOTWICA BRZEGBRZEGM-4074M 1802020-06-28 07:34:4402:00:2103:48:18.05+01:51:019:406,2
75ORŁOWSKI Daniel 141DEBRZNOM-4075M 1812020-06-28 08:03:4702:01:2403:48:18.85+01:51:029:406,2
76WRÓBLEWSKI Jarosław 225RAZ SZCZECINSZCZECINM-4076M 1852020-06-28 08:19:1201:56:5603:50:02.60+01:52:459:446,2
77WRZESIŃSKI Piotr 174GAPPAG TEAMCZĘSTOCHOWAM-4077M 1882020-06-28 07:58:1901:56:1503:51:14.60+01:53:579:476,1
78RADAJEWSKI Arkadiusz 390CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM-4078M 1892020-06-28 08:34:3302:00:5303:52:17.15+01:55:009:506,1
79WOŁOWIEC Krzysztof 280LABORATORYJNIE.PLKIELCEM-4079M 1902020-06-28 07:46:3002:02:5603:52:25.90+01:55:099:506,1
80GANC Marcin 307TORUŃM-4080M 1912020-06-28 08:09:5702:09:5403:52:59.55+01:55:429:526,1
81BEDNAREK Dariusz 315PLAN EMERYTALNYKONSTANCIN-JEZIORNAM-4081M 1922020-06-28 08:23:4802:02:2003:53:12.10+01:55:559:526,1
82MARCZEWSKI Marcin 235RESILIA BEMOWO GROTYWARSZAWAM-4082M 1952020-06-28 08:09:5002:02:4303:53:44.80+01:56:279:546,1
83NOSARZEWSKI Mariusz 309GB PRESSTRZCIANYM-4083M 1962020-06-28 08:10:2901:58:5703:53:44.95+01:56:289:546,1
84BOŻKIEWICZ Jacek 103MUROWANA GOŚLINAM-4084M 1972020-06-28 08:16:5902:05:0803:53:45.15+01:56:289:546,1
85GODLEWSKI Adam 180WOŁOMINM-4085M 1982020-06-28 08:25:0801:57:1403:53:51.95+01:56:359:546,1
86KURKUS Aleksander 391DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAM-4086M 1992020-06-28 07:54:0402:07:1803:54:24.15+01:57:079:556,0
87NIEDŹWIEDŹ Grzegorz 237STS BIEGATONŁAZISKA GÓRNEM-4087M 2002020-06-28 08:16:2302:03:2603:54:51.90+01:57:359:576,0
88RESPONDEK Dariusz 261WROCŁAWM-4088M 2052020-06-28 08:55:1102:04:5003:57:52.35+02:00:3510:046,0
89SERWADCZAK Piotr 266P+ELUBSZAM-4089M 2072020-06-28 08:03:2302:01:5403:58:45.65+02:01:2810:075,9
90SERAFIN Robert 41RADKÓWM-4090M 2102020-06-28 08:23:0002:01:0004:00:36.60+02:03:1910:115,9
91TYCHOWICZ Robert 414BUTTON'S TEAMŻARYM-4091M 2112020-06-28 07:49:3502:03:1004:00:50.60+02:03:3310:125,9
92ŻYTNIK Piotr 413BUTTON'S TEAMŻARYM-4092M 2122020-06-28 07:49:2702:03:1704:00:58.65+02:03:4110:125,9
93STAMM Tomasz 528POZNAŃM-4093M 2132020-06-28 08:37:2402:08:4404:01:32.15+02:04:1510:145,9
94PLASZCZAK Jarosław 6TULCEM-4094M 2152020-06-28 08:17:1902:09:2304:02:08.55+02:04:5110:155,8
95PRZESPOLEWSKI Rafał 341WRZOSOWA STUDZIENIECCHODZIEŻM-4095M 2172020-06-28 08:21:5502:08:1304:02:48.35+02:05:3110:175,8
96SIWIASZCZYK Tomasz 236POZNAŃM-4096M 2182020-06-28 07:41:2002:03:5404:02:56.00+02:05:3910:175,8
97WYRWICKI Przemek 112ZIELONA GÓRAM-4097M 2192020-06-28 08:14:0802:07:4104:03:08.85+02:05:5210:185,8
98FISZER Jakub 339#TEAMDKMSCZARNE BŁOTOM-4098M 2222020-06-28 08:04:4402:22:3204:06:21.10+02:09:0410:265,7
99MALINOWSKI Paweł 243MPK-ŁÓDŹSZCZAWIN DUŻYM-4099M 2262020-06-28 08:54:3202:01:0104:08:11.35+02:10:5410:305,7
100CZEKALSKI Tomasz 246NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-40100M 2332020-06-28 08:01:2802:05:3304:14:08.90+02:16:5210:465,6
101KRAIŃSKI Piotr 114#CZELADZBIEGACZELADZM-40101M 2362020-06-28 07:42:2602:09:1204:17:13.45+02:19:5610:535,5
102MZYK Fabian 305STS BIEGATONORZESZEM-40102M 2382020-06-28 08:16:1002:13:2904:17:40.80+02:20:2310:555,5
103OGÓREK Artur 268KB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWM-40103M 2402020-06-28 08:55:0402:19:5504:19:15.95+02:21:5910:595,5
104KACZMAREK Krzysztof 52K2KALISZM-40104M 2422020-06-28 08:05:2102:14:5404:20:35.05+02:23:1811:025,4
105KRYSIAK Łukasz 8PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃM-40105M 2452020-06-28 07:50:1702:06:1404:23:36.05+02:26:1911:105,4
106BĄK Bogdan 340DĘBNOM-40106M 2462020-06-28 08:05:1302:16:0404:25:51.05+02:28:3411:155,3
107CZUCHWICKI Marek 15WROCŁAWM-40107M 2502020-06-28 08:12:0202:17:3604:31:15.40+02:33:5811:295,2
108FILIPOWIAK Bartosz 294SPARTA TEAMROKIETNICAM-40108M 2532020-06-28 07:32:2102:15:3304:33:39.70+02:36:2211:355,2
109KOCZOROWSKI Marcin 314TEAM ZABIEGANEDNIRADIÓWEKM-40109M 2542020-06-28 08:05:3902:23:2504:33:46.40+02:36:2911:365,2
110PAWLAK Krzysztof 286GNIEZNOM-40110M 2562020-06-28 07:49:0902:21:0504:35:14.75+02:37:5711:395,1
111ADAMCZUK Piotr 371LEGNICAM-40111M 2612020-06-28 08:36:3602:20:5204:51:21.10+02:54:0412:204,9
Znaleziono 111 wynik(ów)