SGS LIGHT PÓŁMARATON 23KM
Supermaraton Gór Stołowych 2021
Organizator : Fundacja Maratony Górskie
Data : 2021-06-27
Miejsce : Karłów
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 558
Wystartowało : 422
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 418
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuPasterka
14.4km
Czas
netto
23.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BRÝDL Pavel 109MUAY RUNNING TEAMTRUTNOVM-401M 12021-06-27 08:03:4601:05:4402:02:07.10 5:1011,6
2FRANCZAK Mariusz 239DTR BIEGA / MARIO TEAMKSIĘGINICEM-402M 42021-06-27 08:01:0101:13:0302:17:13.30+00:15:065:4810,3
3PIHIL Piotr 557M-403M 52021-06-27 08:34:2801:13:4102:18:38.55+00:16:315:5210,2
4HOŁYST Andrzej 126GT RATNOWA RUDAM-404M 62021-06-27 08:01:3101:17:2002:19:52.15+00:17:455:5510,1
5SKRAJNY Łukasz 354140MINUT.PLWROCŁAWM-405M 72021-06-27 08:01:0201:15:0902:20:12.70+00:18:055:5610,1
6KRUPA Marcin 207AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-406M 92021-06-27 08:06:5401:16:3202:24:49.60+00:22:426:089,8
7SZYMURA Wojciech 404RYBNIKM-407M 192021-06-27 08:01:2201:23:0902:35:37.05+00:33:296:359,1
8BIŁAN Paweł 345GUBINGUBINM-408M 212021-06-27 08:05:3801:24:1402:40:20.05+00:38:126:478,8
9NOWICKI Marcin 394GORZÓW WIELKOPOLSKIM-409M 252021-06-27 08:02:1401:27:0402:42:42.55+00:40:356:538,7
10HACUŚ Tomasz 374WROCŁAWM-4010M 262021-06-27 08:18:0801:27:4502:43:32.75+00:41:256:558,7
11WOJTIS Arkadiusz 290DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAM-4011M 272021-06-27 08:02:1101:27:3602:44:10.05+00:42:026:578,6
12ZATOŃ Cezary 162WROCŁAWM-4012M 282021-06-27 08:06:3601:24:5202:44:21.55+00:42:146:578,6
13RATYMIRSKI Wojciech 544#SOBASTEAMWROCŁAWM-4013M 312021-06-27 08:03:0901:27:5802:45:12.30+00:43:057:008,6
14BUSS Jakub 77KUDOWIANKARUNKUDOWA-ZDRÓJM-4014M 352021-06-27 08:02:1101:36:2402:51:39.65+00:49:327:168,2
15PIETRZYK Tomasz 179140MINUT.PLŚWIDNICAM-4015M 382021-06-27 08:01:2001:31:1702:52:44.35+00:50:377:198,2
16LESZCZYŃSKI Michał 520DESZCZNOM-4016M 392021-06-27 08:14:3001:32:2902:53:25.45+00:51:187:208,2
17WOŹNIAK Paweł 360KLEPWROCŁAWM-4017M 432021-06-27 08:21:3301:30:2402:54:11.35+00:52:047:228,1
18KOŁODZIEJ Roman 511KARŁOWICEM-4018M 442021-06-27 08:06:4001:32:3102:54:50.50+00:52:437:248,1
19GROCHAL Marcin 392#MARCINZDABLARZTEAMWYGIEŁZÓWM-4019M 472021-06-27 08:03:4601:39:4002:56:52.55+00:54:457:298,0
20KUNKEL Mariusz 413SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-4020M 482021-06-27 08:08:4901:37:0002:57:08.70+00:55:017:308,0
21KAŁUŻNY Wojciech 172BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-4021M 512021-06-27 08:01:2101:33:0002:59:13.70+00:57:067:357,9
22FIC Mirosław 523LEWIN KŁODZKIM-4022M 532021-06-27 08:25:4501:38:3103:00:17.35+00:58:107:387,9
23NAPIERAŁA Marcin 65PIĄTKOWO NA BIEGOWO/BIEGAJĄCE KREJZOLEKOZIEGŁOWYM-4023M 552021-06-27 08:01:2901:36:0803:00:48.40+00:58:417:397,8
24RÓŻYCKI Jaroslaw 322OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-4024M 582021-06-27 08:13:1101:34:1803:04:19.30+01:02:127:487,7
25WANKIEWICZ Krzysztof 429JELCZ-LASKOWICEM-4025M 602021-06-27 08:18:1201:41:2103:06:29.35+01:04:227:547,6
26KAŹMIERCZAK Piotr 194NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-4026M 672021-06-27 08:25:2301:37:5203:10:34.30+01:08:278:047,4
27DOLATA Maciej 158SKÓRZEWOM-4027M 732021-06-27 08:02:0501:42:5403:13:23.80+01:11:168:117,3
28HARASIMOWICZ Sławomir 112GOLENIÓWGOLENIÓWM-4028M 742021-06-27 08:04:0201:38:4003:13:31.20+01:11:248:117,3
29KUCZYŃSKI Szymon 412INSULA ZAWONIA TEAMZAWONIAM-4029M 762021-06-27 08:46:4501:49:0403:13:58.50+01:11:518:137,3
30WIATR Wojciech 167ENDURANCE TEAMCHORZÓWM-4030M 772021-06-27 08:02:0201:40:4803:15:33.55+01:13:268:177,2
31DEMKÓW Przemysław 559M-4031M 812021-06-27 08:20:0801:43:0103:15:54.80+01:13:478:187,2
32GOLEK Seweryn Golek 3POLISH RUNNERS UKLONDONM-4032M 832021-06-27 08:04:2601:45:1803:16:23.45+01:14:168:197,2
33ČERVENÝ David 115ERIKA COPY SHOPSTÁRKOVM-4033M 852021-06-27 08:04:1901:42:2503:17:15.55+01:15:088:217,2
34KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 387SPONIEWIERANY KOGUTCHRZANÓWM-4034M 872021-06-27 08:03:4601:39:4203:17:48.55+01:15:418:227,2
35BYLINA Bartosz 519POZNAŃM-4035M 932021-06-27 08:01:5401:39:4803:19:47.30+01:17:408:277,1
36CHORĄŻYCZEWSKI Michał 168OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-4036M 1012021-06-27 08:13:1201:44:0503:22:46.70+01:20:398:357,0
37PACANOWSKI Łukasz 350BRAK KLUBU NAZWA KLUBUPORĘBAM-4037M 1032021-06-27 08:04:1001:45:5003:23:27.70+01:21:208:377,0
38WAWRZYNIAK Mariusz 302DOBRAM-4038M 1052021-06-27 08:14:0501:47:0303:24:12.25+01:22:058:396,9
39LIZAKOWSKI Piotr 292NYHA IV SZCZECINSZCZECINM-4039M 1062021-06-27 08:14:0601:47:0403:24:12.55+01:22:058:396,9
40ŁAŻEWSKI Marcin 134CHWALĘCICEM-4040M 1072021-06-27 08:10:4901:50:1303:24:36.00+01:22:288:406,9
41SZTYPKA Konrad 306WKB MARATOŃCZYKWŁOCŁAWEKM-4041M 1092021-06-27 08:12:1601:47:0003:25:10.95+01:23:038:416,9
42MATWIEJCZYK Gabriel 479OBY DOBIECWARSAWM-4042M 1102021-06-27 08:17:5101:49:0403:25:26.45+01:23:198:426,9
42KARCZEWSKI Daniel 480OBY DOBIECZYDOWOM-4042M 1102021-06-27 08:17:5201:49:0403:25:26.45+01:23:198:426,9
44KULA Piotr 152ZDEZORIENTOWANIWARSZAWAM-4044M 1122021-06-27 08:06:0901:46:1103:25:31.75+01:23:248:426,9
45ROLIŃSKI Radosław 423OLEŚNICAM-4045M 1142021-06-27 08:16:2801:47:3603:26:53.40+01:24:468:456,8
46SZYMANIK Pawel 344WARSZAWAM-4046M 1152021-06-27 08:02:1701:57:5703:27:09.65+01:25:028:466,8
47GRZYWACZ Tomasz 277WARSZAWAM-4047M 1162021-06-27 08:30:2601:49:5803:27:16.85+01:25:098:466,8
48BEDNARCZYK Paweł 236PZU SPORT TEAMBABKIM-4048M 1192021-06-27 08:02:0501:43:0103:28:53.45+01:26:468:516,8
49KINSNER Zenon 538MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWM-4049M 1202021-06-27 08:00:1001:45:5103:29:03.80+01:26:568:516,8
50SUDÓŁ Robert 154BRZEGM-4050M 1212021-06-27 08:03:2601:45:4803:29:17.95+01:27:108:526,8
51KÓŁKIEWICZ Jakub 493GRODZISK MAZ.M-4051M 1242021-06-27 08:30:2101:50:0803:30:21.50+01:28:148:546,7
52MAJEWSKI Bartek 385ROKIETNICA BIEGAMROWINOM-4052M 1262021-06-27 08:02:1901:46:4803:30:25.50+01:28:188:546,7
53WIŚNIEWSKI Tomasz 427ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-4053M 1292021-06-27 08:02:0201:52:2203:32:56.05+01:30:489:016,6
54ZALECH Zbigniew 85PŁOCKIE MORSYPŁOCKM-4054M 1312021-06-27 08:03:4901:53:4603:34:09.70+01:32:029:046,6
55KRAWIEC Piotr 108KOTWICA BRZEGŻŁOBIZNAM-4055M 1322021-06-27 08:03:2601:55:1203:34:28.35+01:32:219:056,6
56BIŃCZARSKI Patryk 67WŁOCŁAWEKM-4056M 1342021-06-27 08:03:5201:55:2103:35:45.45+01:33:389:086,6
57GARYGA Łukasz 84RUNHOGS TYCHYGLIWICEM-4057M 1352021-06-27 08:20:1501:47:2903:38:16.30+01:36:099:146,5
58MARKOWSKI Tomasz 106MIŃSK MAZOWIECKIM-4058M 1402021-06-27 08:45:2201:54:2203:39:52.90+01:37:459:186,4
59KOZDRÓJ Marcin 117GRODZISK MAZOWIECKIM-4059M 1422021-06-27 08:01:2701:55:0203:39:55.35+01:37:489:196,4
60PARDAŁA Wojciech 127ŁÓDŹM-4060M 1432021-06-27 08:33:0201:43:5803:40:04.45+01:37:579:196,4
61MICHALOWSKI Marcin 499LUBINM-4061M 1442021-06-27 08:10:4301:54:4003:40:59.70+01:38:529:216,4
62ŁYSIAK Piotr 364ZIELONA GÓRAM-4062M 1452021-06-27 08:10:1002:00:5803:41:21.05+01:39:139:226,4
63POPEK Maciej 71PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-4063M 1472021-06-27 08:03:5201:57:3003:42:16.70+01:40:099:256,4
64NUREK Łukasz 66PIWNE BRZUSZKI RACE TEAMSZCZECINM-4064M 1492021-06-27 08:05:2001:51:2803:43:59.85+01:41:529:296,3
65JANULEWICZ Wojciech 541NAZWA KLUBU:ŁAGIEWNIKIM-4065M 1502021-06-27 08:20:1802:07:3403:44:54.00+01:42:469:316,3
66KRAS Kaludiusz 389BOGATYNIAM-4066M 1512021-06-27 08:47:1901:49:4403:44:56.45+01:42:499:316,3
67OLEJNICZAK Piotr 515ŁÓDŹM-4067M 1532021-06-27 08:50:2902:01:0303:45:07.20+01:43:009:326,3
68TOMIAK Dominik 471WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAWRONIAWYM-4068M 1542021-06-27 08:20:5301:55:2603:46:26.35+01:44:199:356,3
69BISKUPSKI Jakub 319WROCŁAWM-4069M 1552021-06-27 08:02:0002:01:2503:47:15.55+01:45:089:376,2
70HYŻY Krzysztof 68PIWNE BRZUSZKI RACE TEAMSZCZECINM-4070M 1572021-06-27 08:05:2201:57:1303:48:04.60+01:45:579:396,2
71GAŁASZKIEWICZ Grzegorz 365LINDON TEAMZŁOTNOM-4071M 1582021-06-27 08:03:1401:47:4903:49:32.00+01:47:249:436,2
72LASOŃ Paweł 343CHRZANOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHINLUSZOWICEM-4072M 1592021-06-27 08:24:2801:49:2003:50:22.05+01:48:149:456,1
73NĘCKI Łukasz 553STOWARZYSZENIE SPORTOWE SŁOŃCA JURY.OLSZTYNM-4073M 1622021-06-27 08:07:3802:01:0603:51:04.40+01:48:579:476,1
74SZYMURA Marian 401RESHAPE ZABRZERYBNIKM-4074M 1662021-06-27 08:01:5601:59:4203:53:49.30+01:51:429:546,1
75ORŁOWSKI Daniel 337DEBRZNOM-4075M 1672021-06-27 08:02:0901:59:5103:53:58.85+01:51:519:546,1
76ZAJĄCZKOWSKI Damian 503POZNAŃM-4076M 1682021-06-27 08:03:2702:01:0703:56:28.00+01:54:2010:016,0
77STAMM Tomasz 315POZNAŃM-4077M 1722021-06-27 08:03:5701:58:2503:59:03.45+01:56:5610:075,9
78KRYSIAK Łukasz 159PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃM-4078M 1732021-06-27 08:01:2802:00:1703:59:32.15+01:57:2510:085,9
79SIWEK Grzegorz 375LANRUNSLANCKORONAM-4079M 1742021-06-27 08:12:5501:55:1804:00:55.35+01:58:4810:125,9
80ANDRZEJCZAK Paweł 327KALISZM-4080M 1772021-06-27 08:33:0402:08:2304:05:45.15+02:03:3810:245,8
81POPIELSKI Grzegorz 87ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWM-4081M 1822021-06-27 08:04:1402:08:4004:07:15.40+02:05:0810:285,7
82KUBICKI Mariusz 82KOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKM-4082M 1852021-06-27 08:03:1302:07:0004:07:36.30+02:05:2910:295,7
83CZEKALSKI Tomasz 155NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-4083M 1862021-06-27 08:25:2202:02:2704:08:21.95+02:06:1410:315,7
84NAJDEREK Robert 334-ROKIETNICAM-4084M 1912021-06-27 08:01:3602:07:1604:09:18.85+02:07:1110:335,7
85URBANOWICZ Łukasz 501KRAKÓWM-4085M 1932021-06-27 08:27:0202:06:4404:11:27.95+02:09:2010:395,6
86GOŁUCH Arkadiusz 498ŁAGIEWNIKIM-4086M 1962021-06-27 08:20:1702:07:3404:12:53.05+02:10:4510:425,6
87MORAWSKI Marcin 156OBORNIKI ŚLĄSKIEM-4087M 2002021-06-27 08:03:5802:07:3004:13:39.30+02:11:3210:445,6
88ADAMSKI Bartłomiej 502MODLNICAM-4088M 2012021-06-27 08:27:0102:14:3704:15:37.45+02:13:3010:495,5
89WILMAŃSKI Dariusz 148PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-4089M 2022021-06-27 08:03:5302:11:3204:16:00.80+02:13:5310:505,5
90SOKOŁOWSKI Artur 135TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM-4090M 2062021-06-27 08:04:5602:10:0004:18:29.65+02:16:2210:575,5
91PANYŁO Jacek 232ŚWIEBODZINM-4091M 2092021-06-27 08:10:0802:07:1404:22:32.70+02:20:2511:075,4
92KOZAK Bartosz 411KOZAKIDŁUGOŁĘKAM-4092M 2112021-06-27 08:53:4202:18:1204:24:49.85+02:22:4211:135,3
93KUJAWIŃSKI Krzysztof 6KALISZM-4093M 2132021-06-27 08:18:5402:13:0204:27:54.20+02:25:4711:215,3
94SIWIASZCZYK Tomasz 202POZNAŃM-4094M 2152021-06-27 08:17:0502:19:1804:32:01.25+02:29:5411:315,2
95KAFKA Rafał 359SOSNOWIECM-4095M 2162021-06-27 08:45:3702:09:1904:32:17.95+02:30:1011:325,2
96PŁAŻEWSKI Paweł 551RUNEGADES BRWINÓWBRWINÓWM-4096M 2172021-06-27 08:01:3402:15:5304:33:25.35+02:31:1811:355,2
97ADAMCZUK Piotr 478LEGNICAM-4097M 2182021-06-27 08:10:4202:15:3704:33:29.00+02:31:2111:355,2
98FRĄCZEK Marcin 241FUNTRIWROCŁAWM-4098M 2192021-06-27 08:06:5202:23:0404:35:48.85+02:33:4111:415,1
99HAJDUK Marek 247KROSNO ODRZANSKIEM-4099M 2222021-06-27 08:01:5202:22:4904:41:06.35+02:38:5911:545,0
100ŁĄCKI Łukasz 110MUD FOXESGRÓJECM-40100M 2262021-06-27 08:08:4302:38:4404:44:55.95+02:42:4812:045,0
101SZYMANOWSKI Maciej 255POZNAŃM-40101M 2272021-06-27 08:03:5702:17:3204:51:40.10+02:49:3312:214,9
102WASIELEWSKI Tomasz 225POZNSŃM-40102M 2282021-06-27 08:03:5602:17:3304:51:40.85+02:49:3312:214,9
103FIORENZA Roberto 140MUD FOXESGRÓJECM-40103M 2332021-06-27 08:08:4402:38:2905:06:31.05+03:04:2312:594,6
104GRABSKI Waldemarw 443WARSZAWAM-40104M 2362021-06-27 08:14:2402:55:0105:31:12.10+03:29:0514:024,3
Niesklasyfikowani
BECZKOWSKI Łukasz 259ZPAS GROUPNOWA RUDAM-402021-06-27 08:02:2001:16:53 DNF DNF--
BIECUSZEK Tomasz 229AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-402021-06-27 08:01:31 DNF DNF--
Znaleziono 106 wynik(ów)