SGS LIGHT PÓŁMARATON 23KM
Supermaraton Gór Stołowych 2021
Organizator : Fundacja Maratony Górskie
Data : 2021-06-27
Miejsce : Karłów
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 558
Wystartowało : 422
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 418
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuPasterka
14.4km
   
1KINSNER Zenon 538MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWM-402021-06-27 08:00:1001:45:51
2FRANCZAK Mariusz 239DTR BIEGA / MARIO TEAMKSIĘGINICEM-402021-06-27 08:01:0101:13:03
3SKRAJNY Łukasz 354140MINUT.PLWROCŁAWM-402021-06-27 08:01:0201:15:09
4PIETRZYK Tomasz 179140MINUT.PLŚWIDNICAM-402021-06-27 08:01:2001:31:17
5KAŁUŻNY Wojciech 172BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-402021-06-27 08:01:2101:33:00
6SZYMURA Wojciech 404RYBNIKM-402021-06-27 08:01:2201:23:09
7KOZDRÓJ Marcin 117GRODZISK MAZOWIECKIM-402021-06-27 08:01:2701:55:02
8KRYSIAK Łukasz 159PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃM-402021-06-27 08:01:2802:00:17
9NAPIERAŁA Marcin 65PIĄTKOWO NA BIEGOWO/BIEGAJĄCE KREJZOLEKOZIEGŁOWYM-402021-06-27 08:01:2901:36:08
10HOŁYST Andrzej 126GT RATNOWA RUDAM-402021-06-27 08:01:3101:17:20
11PŁAŻEWSKI Paweł 551RUNEGADES BRWINÓWBRWINÓWM-402021-06-27 08:01:3402:15:53
12NAJDEREK Robert 334-ROKIETNICAM-402021-06-27 08:01:3602:07:16
13HAJDUK Marek 247KROSNO ODRZANSKIEM-402021-06-27 08:01:5202:22:49
14BYLINA Bartosz 519POZNAŃM-402021-06-27 08:01:5401:39:48
15SZYMURA Marian 401RESHAPE ZABRZERYBNIKM-402021-06-27 08:01:5601:59:42
16BISKUPSKI Jakub 319WROCŁAWM-402021-06-27 08:02:0002:01:25
17WIATR Wojciech 167ENDURANCE TEAMCHORZÓWM-402021-06-27 08:02:0201:40:48
18WIŚNIEWSKI Tomasz 427ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-402021-06-27 08:02:0201:52:22
19DOLATA Maciej 158SKÓRZEWOM-402021-06-27 08:02:0501:42:54
20BEDNARCZYK Paweł 236PZU SPORT TEAMBABKIM-402021-06-27 08:02:0501:43:01
21ORŁOWSKI Daniel 337DEBRZNOM-402021-06-27 08:02:0901:59:51
22WOJTIS Arkadiusz 290DZIKA BANDA ŁAKOMCZUCHÓWZIELONA GÓRAM-402021-06-27 08:02:1101:27:36
23BUSS Jakub 77KUDOWIANKARUNKUDOWA-ZDRÓJM-402021-06-27 08:02:1101:36:24
24NOWICKI Marcin 394GORZÓW WIELKOPOLSKIM-402021-06-27 08:02:1401:27:04
25SZYMANIK Pawel 344WARSZAWAM-402021-06-27 08:02:1701:57:57
26MAJEWSKI Bartek 385ROKIETNICA BIEGAMROWINOM-402021-06-27 08:02:1901:46:48
27RATYMIRSKI Wojciech 544#SOBASTEAMWROCŁAWM-402021-06-27 08:03:0901:27:58
28KUBICKI Mariusz 82KOZŁOWICKI CROSS SIS FABRYKA ZMIANKLUCZBORKM-402021-06-27 08:03:1302:07:00
29GAŁASZKIEWICZ Grzegorz 365LINDON TEAMZŁOTNOM-402021-06-27 08:03:1401:47:49
30SUDÓŁ Robert 154BRZEGM-402021-06-27 08:03:2601:45:48
31KRAWIEC Piotr 108KOTWICA BRZEGŻŁOBIZNAM-402021-06-27 08:03:2601:55:12
32ZAJĄCZKOWSKI Damian 503POZNAŃM-402021-06-27 08:03:2702:01:07
33BRÝDL Pavel 109MUAY RUNNING TEAMTRUTNOVM-402021-06-27 08:03:4601:05:44
34GROCHAL Marcin 392#MARCINZDABLARZTEAMWYGIEŁZÓWM-402021-06-27 08:03:4601:39:40
35KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 387SPONIEWIERANY KOGUTCHRZANÓWM-402021-06-27 08:03:4601:39:42
36ZALECH Zbigniew 85PŁOCKIE MORSYPŁOCKM-402021-06-27 08:03:4901:53:46
37BIŃCZARSKI Patryk 67WŁOCŁAWEKM-402021-06-27 08:03:5201:55:21
38POPEK Maciej 71PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-402021-06-27 08:03:5201:57:30
39WILMAŃSKI Dariusz 148PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-402021-06-27 08:03:5302:11:32
40WASIELEWSKI Tomasz 225POZNSŃM-402021-06-27 08:03:5602:17:33
41STAMM Tomasz 315POZNAŃM-402021-06-27 08:03:5701:58:25
42SZYMANOWSKI Maciej 255POZNAŃM-402021-06-27 08:03:5702:17:32
43MORAWSKI Marcin 156OBORNIKI ŚLĄSKIEM-402021-06-27 08:03:5802:07:30
44HARASIMOWICZ Sławomir 112GOLENIÓWGOLENIÓWM-402021-06-27 08:04:0201:38:40
45PACANOWSKI Łukasz 350BRAK KLUBU NAZWA KLUBUPORĘBAM-402021-06-27 08:04:1001:45:50
46POPIELSKI Grzegorz 87ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWM-402021-06-27 08:04:1402:08:40
47ČERVENÝ David 115ERIKA COPY SHOPSTÁRKOVM-402021-06-27 08:04:1901:42:25
48GOLEK Seweryn Golek 3POLISH RUNNERS UKLONDONM-402021-06-27 08:04:2601:45:18
49SOKOŁOWSKI Artur 135TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM-402021-06-27 08:04:5602:10:00
50NUREK Łukasz 66PIWNE BRZUSZKI RACE TEAMSZCZECINM-402021-06-27 08:05:2001:51:28
51HYŻY Krzysztof 68PIWNE BRZUSZKI RACE TEAMSZCZECINM-402021-06-27 08:05:2201:57:13
52BIŁAN Paweł 345GUBINGUBINM-402021-06-27 08:05:3801:24:14
53KULA Piotr 152ZDEZORIENTOWANIWARSZAWAM-402021-06-27 08:06:0901:46:11
54ZATOŃ Cezary 162WROCŁAWM-402021-06-27 08:06:3601:24:52
55KOŁODZIEJ Roman 511KARŁOWICEM-402021-06-27 08:06:4001:32:31
56FRĄCZEK Marcin 241FUNTRIWROCŁAWM-402021-06-27 08:06:5202:23:04
57KRUPA Marcin 207AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-402021-06-27 08:06:5401:16:32
58NĘCKI Łukasz 553STOWARZYSZENIE SPORTOWE SŁOŃCA JURY.OLSZTYNM-402021-06-27 08:07:3802:01:06
59ŁĄCKI Łukasz 110MUD FOXESGRÓJECM-402021-06-27 08:08:4302:38:44
60FIORENZA Roberto 140MUD FOXESGRÓJECM-402021-06-27 08:08:4402:38:29
61KUNKEL Mariusz 413SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKM-402021-06-27 08:08:4901:37:00
62PANYŁO Jacek 232ŚWIEBODZINM-402021-06-27 08:10:0802:07:14
63ŁYSIAK Piotr 364ZIELONA GÓRAM-402021-06-27 08:10:1002:00:58
64ADAMCZUK Piotr 478LEGNICAM-402021-06-27 08:10:4202:15:37
65MICHALOWSKI Marcin 499LUBINM-402021-06-27 08:10:4301:54:40
66ŁAŻEWSKI Marcin 134CHWALĘCICEM-402021-06-27 08:10:4901:50:13
67SZTYPKA Konrad 306WKB MARATOŃCZYKWŁOCŁAWEKM-402021-06-27 08:12:1601:47:00
68SIWEK Grzegorz 375LANRUNSLANCKORONAM-402021-06-27 08:12:5501:55:18
69RÓŻYCKI Jaroslaw 322OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-402021-06-27 08:13:1101:34:18
70CHORĄŻYCZEWSKI Michał 168OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-402021-06-27 08:13:1201:44:05
71WAWRZYNIAK Mariusz 302DOBRAM-402021-06-27 08:14:0501:47:03
72LIZAKOWSKI Piotr 292NYHA IV SZCZECINSZCZECINM-402021-06-27 08:14:0601:47:04
73GRABSKI Waldemarw 443WARSZAWAM-402021-06-27 08:14:2402:55:01
74LESZCZYŃSKI Michał 520DESZCZNOM-402021-06-27 08:14:3001:32:29
75ROLIŃSKI Radosław 423OLEŚNICAM-402021-06-27 08:16:2801:47:36
76SIWIASZCZYK Tomasz 202POZNAŃM-402021-06-27 08:17:0502:19:18
77MATWIEJCZYK Gabriel 479OBY DOBIECWARSAWM-402021-06-27 08:17:5101:49:04
77KARCZEWSKI Daniel 480OBY DOBIECZYDOWOM-402021-06-27 08:17:5201:49:04
79HACUŚ Tomasz 374WROCŁAWM-402021-06-27 08:18:0801:27:45
80WANKIEWICZ Krzysztof 429JELCZ-LASKOWICEM-402021-06-27 08:18:1201:41:21
81KUJAWIŃSKI Krzysztof 6KALISZM-402021-06-27 08:18:5402:13:02
82DEMKÓW Przemysław 559M-402021-06-27 08:20:0801:43:01
83GARYGA Łukasz 84RUNHOGS TYCHYGLIWICEM-402021-06-27 08:20:1501:47:29
84GOŁUCH Arkadiusz 498ŁAGIEWNIKIM-402021-06-27 08:20:1702:07:34
85JANULEWICZ Wojciech 541NAZWA KLUBU:ŁAGIEWNIKIM-402021-06-27 08:20:1802:07:34
86TOMIAK Dominik 471WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAWRONIAWYM-402021-06-27 08:20:5301:55:26
87WOŹNIAK Paweł 360KLEPWROCŁAWM-402021-06-27 08:21:3301:30:24
88LASOŃ Paweł 343CHRZANOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHINLUSZOWICEM-402021-06-27 08:24:2801:49:20
89CZEKALSKI Tomasz 155NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-402021-06-27 08:25:2202:02:27
90KAŹMIERCZAK Piotr 194NARAMOWICE BIEGAJĄPOZNAŃM-402021-06-27 08:25:2301:37:52
91FIC Mirosław 523LEWIN KŁODZKIM-402021-06-27 08:25:4501:38:31
92ADAMSKI Bartłomiej 502MODLNICAM-402021-06-27 08:27:0102:14:37
93URBANOWICZ Łukasz 501KRAKÓWM-402021-06-27 08:27:0202:06:44
94KÓŁKIEWICZ Jakub 493GRODZISK MAZ.M-402021-06-27 08:30:2101:50:08
95GRZYWACZ Tomasz 277WARSZAWAM-402021-06-27 08:30:2601:49:58
96PARDAŁA Wojciech 127ŁÓDŹM-402021-06-27 08:33:0201:43:58
97ANDRZEJCZAK Paweł 327KALISZM-402021-06-27 08:33:0402:08:23
98PIHIL Piotr 557M-402021-06-27 08:34:2801:13:41
99MARKOWSKI Tomasz 106MIŃSK MAZOWIECKIM-402021-06-27 08:45:2201:54:22
100KAFKA Rafał 359SOSNOWIECM-402021-06-27 08:45:3702:09:19
101KUCZYŃSKI Szymon 412INSULA ZAWONIA TEAMZAWONIAM-402021-06-27 08:46:4501:49:04
102KRAS Kaludiusz 389BOGATYNIAM-402021-06-27 08:47:1901:49:44
103OLEJNICZAK Piotr 515ŁÓDŹM-402021-06-27 08:50:2902:01:03
104KOZAK Bartosz 411KOZAKIDŁUGOŁĘKAM-402021-06-27 08:53:4202:18:12
Niesklasyfikowani
BIECUSZEK Tomasz 229AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-402021-06-27 08:01:31 DNF
BECZKOWSKI Łukasz 259ZPAS GROUPNOWA RUDAM-402021-06-27 08:02:2001:16:53 DNF
Znaleziono 106 wynik(ów)