SGS LIGHT PÓŁMARATON 23KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2020-06-28
Miejsce:
Karłów
Dystans:
23 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
541
Wystartowało:
445
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
445
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuParking
14.4km
Czas
netto
23.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NIEZGÓDKA Tomasz 537ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWM-501M 232020-06-28 07:57:0201:25:2202:33:21.10 6:299,2
2TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 68MLKS RADKÓWMYSŁOWICEM-502M 282020-06-28 07:43:3201:25:5902:36:06.80+00:02:456:369,1
3MICHAŁKIEWICZ Wojciech 403AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHWROCŁAWM-503M 572020-06-28 08:24:3301:31:5802:49:53.75+00:16:327:118,3
4LUBAŃSKI Robert 481BUKOWICEM-504M 582020-06-28 07:46:5501:31:4602:49:56.70+00:16:357:128,3
5KANCERSKI Krzysztof 326ŁÓDŹM-505M 792020-06-28 07:58:2701:37:4503:00:36.70+00:27:157:397,8
6SURGIEL Dariusz 123CZESTOCHOWAM-506M 1122020-06-28 08:33:4401:45:0603:18:26.25+00:45:058:247,1
7MARKOWSKI Zbigniew 124BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-507M 1152020-06-28 08:20:2601:46:3803:22:53.65+00:49:328:357,0
8ŁASKOWSKI Tomasz 13WKURW_TEAMOLECKOM-508M 1172020-06-28 07:39:2601:47:5703:23:51.90+00:50:308:386,9
9SZMAGIEREWSKI Wojciech 380TRENUJZNAMI.PLWROCŁAWM-509M 1192020-06-28 08:53:1101:48:2203:24:26.80+00:51:058:396,9
10MARCINKIEWICZ Jerzy 367ŁEMKO TEAMELBLĄGM-5010M 1322020-06-28 07:54:4301:47:1303:28:31.95+00:55:108:506,8
11MACIĄG Marian 447SZOSZONIBYDGOSZCZM-5011M 1352020-06-28 07:33:0001:52:2003:29:24.65+00:56:038:526,8
12KAMIŃSKI Wiesław 524WROCŁAWM-5012M 1562020-06-28 08:10:2101:52:0203:36:23.60+01:03:029:106,5
13DYKTYŃSKI Krzysztof 433VEOLIAŁÓDŹM-5013M 1742020-06-28 07:31:0401:48:2203:46:19.50+01:12:589:356,3
14PULKOWSKI Dariusz 97OSTRÓDA RUNNERSOSTRÓDAM-5014M 1762020-06-28 08:33:0102:02:1003:46:52.70+01:13:319:366,2
15MIERNICKI Tomasz 209GRUPA BIEGOWA CHTMOJABŁONNAM-5015M 1782020-06-28 08:11:5201:59:5203:47:52.80+01:14:319:396,2
16ZAKRZEWSKI Marek 445MARMEL TORUŃTORUŃM-5016M 2142020-06-28 08:27:1502:09:3904:01:36.45+01:28:1510:145,9
17SZYMAŃSKI Jacek 534SKÓRKAM-5017M 2272020-06-28 07:56:4302:12:3804:09:44.15+01:36:2310:345,7
18BŁACHNIO Krzysztof 159RAZ SZCZECINSZCZECINM-5018M 2292020-06-28 08:19:0001:57:5904:09:56.40+01:36:3510:355,7
19RATAJCZAK Grzegorz 219GORZÓW WLKPM-5019M 2302020-06-28 07:57:4402:08:2504:10:45.25+01:37:2410:375,6
20LUPA Mirosław 255ŚCINAWAM-5020M 2352020-06-28 08:47:3502:14:1804:14:57.05+01:41:3510:485,6
21MARCINKOWSKI Piotr 363ROZGARTYM-5021M 2372020-06-28 08:19:4602:19:4704:17:32.15+01:44:1110:545,5
22GAJEWSKI Jacek 195KURCZAK I AGATKAGLIWICEM-5022M 2412020-06-28 08:38:1802:12:5304:19:38.15+01:46:1711:005,5
23PAWŁOWSKI Zbigniew 501MIERZYNM-5023M 2472020-06-28 07:43:2202:19:5604:26:36.65+01:53:1511:175,3
24ADAMSKI Adam 356BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWABIERUTÓWM-5024M 2552020-06-28 07:35:3002:19:1804:33:48.80+02:00:2711:365,2
25SZYNKLEWSKI Maciej 522POZNAŃM-5025M 2592020-06-28 09:03:4002:27:0704:41:38.45+02:08:1711:565,0
26POCHWAŁA Piotr 56ŁOWICZM-5026M 2602020-06-28 07:47:2202:19:0804:41:40.40+02:08:1911:565,0
27KLOC Adam 265KRAMSKM-5027M 2632020-06-28 07:40:0602:47:1505:18:25.35+02:45:0413:294,4
28DULIASZ Cezary 134NIGHT RUNNERS KRAKÓWWIELICZKAM-5028M 2662020-06-28 08:35:2402:56:4605:35:05.05+03:01:4314:114,2
Znaleziono 28 wynik(ów)